Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:20 Punkt zapalny
- 03:00 Plan B
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5314)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Zaciąg ukraiński)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (18/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 22:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 23:25 Kret
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (41)
- 00:55 Sztuczki
- 02:35 Za drzwiami galerii Uffizi
- 04:15 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Do scęścio nie trza dużo)
- 05:30 M jak miłość (1628)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Estetycznie i higienicznie)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2997)
- 12:30 Koło fortuny (1604)
- 13:10 Akacjowa 38 (395)
- 13:55 Va banque (758)
- 14:25 Na sygnale (Monogamia rotacyjna)
- 14:55 M jak miłość (1800)
- 15:50 Koło fortuny (1605)
- 22:45 Panorama
- 23:25 Izabela, królowa Hiszpanii (42)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:47 Eureka biblioteka! (Zwierzyn)
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Irmologion supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią (Historia wśród fal)
- 17:30 Strefa Mazowsze
- 17:50 Ziołowa apteka (Mniszek lekarski)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 W kotle historii (Jaja na Wembley. Żołądki pod specjalnym nadzorem)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:50 Szklana pułapka 5
- 02:55 Nasz nowy dom (242)
- 04:00 Zjedz Kambodżę (6)
- 04:40 Disco Gramy (6260)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 10:30 Dlaczego ja? (Czego nie widać)
- 11:30 Gliniarze (Więzy krwi)
- 14:40 Dlaczego ja? (Przebierańcy)
- 15:50 Wydarzenia (731)
- 16:20 Pogoda (731)
- 16:25 Interwencja (5458)
- 16:35 Gliniarze (Za dawne winy)
- 17:35 Sekrety rodziny (Po rozwodzie)
- 18:50 Wydarzenia (731)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (731)
- 19:45 Sport (731)
- 19:55 Pogoda (731)
- 01:10 Love Island. Wyspa miłości (171)
- 02:10 Śmierć na 1000 sposobów (4)
- 02:40 Interwencja (5455)
- 02:55 SuperLudzie (27)
- 03:25 SuperLudzie (28)
- 03:55 SuperLudzie (29)
- 04:25 SuperLudzie (30)
- 04:55 SuperLudzie (31)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (81)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (282)
- 08:00 Bogaty dom - biedny dom (64)
- 09:00 Dlaczego ja? (Więzień)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (789)
- 21:00 6 kul
- 10:00 Bing (Pan kartofel)
- 10:10 Baranek Shaun (Kokos)
- 10:16 Baranek Shaun (12)
- 10:20 Baranek Shaun (Konkurs)
- 10:25 Baranek Shaun (Mycie okien)
- 10:50 Milo (Paleontolog Milo)
- 11:00 Milo (Florysta Milo)
- 11:10 Blue 2 (Kawiarnia)
- 11:20 Blue 2 (Listonosz)
- 11:25 Blue 2 (Cicha zabawa)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Przygoda z Apatozaurem/Naturalna sztuka)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Ostatnie zdjęcie)
- 23:00 Rekin
- 00:55 Rekrut 5 (20)
- 01:50 Rekrut: FBI (20)
- 02:50 Zagadki z przeszłości 2 (17)
- 03:50 Ultraviolet 2 (5)
- 04:50 Układ (3)
- 05:40 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Ultraviolet 2 (6)
- 07:05 Rekrut 5 (7)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (5)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (6)
- 09:55 Rekrut 5 (7)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (7)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (8)
- 12:40 Rekrut 5 (8)
- 13:35 SEAL Team 6 (5)
- 14:30 SEAL Team 6 (6)
- 15:30 S.W.A.T. 6 (5)
- 16:25 S.W.A.T. 6 (6)
- 17:20 SEAL Team 6 (7)
- 18:20 SEAL Team 6 (8)
- 19:20 S.W.A.T. 6 (7)
- 20:10 S.W.A.T. 6 (8)
- 21:05 The Good Doctor 6 (13)
- 22:00 DOC: w twoich rękach 2 (8)
- 23:25 SEAL Team 6 (7)
- 00:00 Rodzina pingwinów
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 2 (6)
- 01:55 W okowach mrozu 6 (4)
- 02:40 Malownicze trasy kolejowe 2 (7)
- 03:25 Dynastie (2)
- 04:20 W okowach mrozu 5 (1)
- 05:10 Dynastie (2)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury (2)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (5)
- 07:30 Malownicze trasy kolejowe 2 (7)
- 08:30 Dynastie (3)
- 09:35 W okowach mrozu 5 (2)
- 10:35 Życie na pustkowiu 5 (7)
- 11:35 Brytyjskie fabryki 2 (6)
- 12:35 Dynastie (3)
- 13:35 Malownicze trasy kolejowe 2 (7)
- 14:35 W okowach mrozu 6 (5)
- 15:40 Życie na pustkowiu 6 (4)
- 18:45 Dynastie (3)
- 19:55 Starożytne mocarstwa (3)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (3)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (9)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 3 (1)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 00:50 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 01:15 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 01:45 Taffy (Kołnierze)
- 01:55 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 02:00 Taffy (Fabryka waz)
- 02:05 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 02:15 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 02:35 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 03:00 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 03:20 Dronersi 2 (Witamy w Tortudze, część 1)
- 03:40 Dronersi 2 (Witamy w Tortudze, część 2)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig Wotanów)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Podaż i popyt)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przyjaciele od niepogody)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 05:45 Taffy (Mały potwór)
- 05:50 Taffy (Zły kucyk)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Król zabawek)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Animaestro)
- 06:55 Herosi pół na pół (Bez pudła/ Kotek Bubu)
- 07:20 Herosi pół na pół (Wciągnięci do sieci/ Szybko!)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Ciasto twarde/ Szczurzy ogon)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (46)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 2 (Opowieści z garażu/ Folwark zwierząt)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przejedzeni/ Prezenty)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 01:15 W ułamku sekundy
- 03:00 Piraci z Somalii
- 04:55 Zakończenie programu
- 05:45 Spisek
- 07:45 Zdobyć Woodstock
- 09:45 Pan Pip
- 11:40 Gra tajemnic
- 16:30 Wyścig z czasem
- 18:15 Amerykanin
- 20:00 Spragnieni życia
- 22:05 Siostra pana młodego
- 23:35 Projekt Floryda
- 00:15 Tajemnice Brokenwood 3 (2)
- 02:15 Lewis 9 (1)
- 03:00 Harry Wild (5)
- 03:50 Milczący świadek 21 (4)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 5 (3)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (6)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (6)
- 07:05 Ojciec Brown 7 (10)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 20 (2)
- 09:55 Lewis 9 (1)
- 10:55 Sanditon 2 (4)
- 12:00 Śmierć pod palmami 3 (6)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 20 (2)
- 15:00 Lewis 9 (1)
- 16:00 Lewis 9 (2)
- 17:00 Ojciec Brown 8 (1)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 20 (3)
- 19:55 Śmierć pod palmami 3 (7)
- 22:55 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (9)
- 23:55 Profesor T (2)
- 00:05 Polowanie
- 02:35 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 03:50 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 11:05 Celnicy (1)
- 11:35 Celnicy (2)
- 20:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 21:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 21:55 Rekin Mutant
- 00:05 Magia nagości. Dania (5)
- 00:45 Magia nagości. Norwegia (2)
- 01:30 I love kabaret (3)
- 02:30 I love kabaret (2)
- 03:30 I love kabaret (3)
- 04:25 I love kabaret (5)
- 05:20 I love kabaret EXTRA (32)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (34)
- 06:00 Gadżet show (7)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (22)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:40 Poranny rogal (55)
- 08:05 Gadżet show (2)
- 08:35 Polak potrafi (6)
- 09:35 Niewyjaśnione tajemnice świata (Dziwne istoty)
- 16:15 M.A.S.H. (Droga mamo)
- 16:50 M.A.S.H. (Zawieszka)
- 17:25 M.A.S.H. (Sokole Oko)
- 18:00 Kabaretowe przeboje (6)
- 19:00 I love kabaret (2)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (4)
- 23:00 Magia nagości. Hiszpania (5)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 00:45 Na osi (1090)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 04:55 Dzika kuchnia (2)
- 05:25 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Na osi (1090)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (8)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 22:00 Kod Jezusa (6)
- 22:55 Kod Jezusa 2 (1)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 10:55 Na osi (1091)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 11:55 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 14:55 Gdańsk 1939
- 00:15 Wstydliwe choroby 8 (4)
- 01:15 Nowy wymiar remontu 3 (9)
- 02:25 Mistrzowie ceramiki 3 (7)
- 03:20 Wielkie brytyjskie wypieki 6 (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Przedstawiam Dyle / Wesele w Krainie Czarów)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wykipienie / Tasowanie strażników)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Róża pośród cierni)
- 01:30 Spidey i superkumple (Spidey sprząta!/ O, nie! Pomidory!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Czysta moc / Doc Ock i Muzoboty)
- 02:20 Spidey i superkumple (Pirackie plądrowanie! / Zły bot!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Just Plane Quackers / Frannie ucieka!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Bez emocji, proszę! / Kosmiczne pieski)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (39)
- 04:00 Eureka! (Potężna Pepper / Do czysta)
- 04:30 Eureka! (Za wysokie loty / Budzik dla Bartka)
- 05:00 Eureka! (Muszla pełna dźwięków / Prezent dla bliźniaków)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (41)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 07:00 Blue 3 (143)
- 07:10 Blue 3 (144)
- 07:20 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 07:30 Blue 3 (146)
- 07:40 Blue 3 (147)
- 07:50 Blue 3 (148)
- 08:00 Blue 3 (149)
- 08:10 Blue 3 (150)
- 08:20 Blue 3 (153)
- 08:30 Spidey i superkumple (Za morskim potworem / Szkodliwa breja)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Fryzjer/ Dzień Mamy)
- 12:30 Blue (Dokuczanie)
- 12:40 Blue (Szparag)
- 12:50 Blue (Florek)
- 13:00 Blue (Tata kładzie spać)
- 13:10 Blue (Mikołaj Werandziak)
- 13:20 Blue 2 (Pociągi)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Zamieszanie z meteorytem/ Nie tędy droga)
- 16:00 Pupstruction (Parking rozrywki/ Dinopies)
- 16:30 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 17:00 Blue 3 (143)
- 17:10 Blue 3 (144)
- 17:20 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 17:30 Blue 3 (146)
- 17:40 Blue 3 (147)
- 17:50 Blue 3 (148)
- 18:00 Superkoty (Mysie święta)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 2 (Podarunek Zimki)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (Gdzie jest Minimus?)
- 19:30 Blue 3 (125)
- 19:40 Blue 3 (126)
- 19:50 Blue 3 (127)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Róża pośród cierni)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 23:00 Pidżamersi (1)
- 23:25 Pidżamersi (2)
- 23:50 Pidżamersi (3)
- 00:25 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chickens In Space)
- 02:35 Duch i nas dwóch (17)
- 03:00 Duch i nas dwóch (18)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (11)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (43)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (44)
- 04:50 Duch i nas dwóch (26)
- 05:15 Duch i nas dwóch (1)
- 05:35 Robale ziomale (Wielki Wyścig Meszek / Plażopatrol)
- 06:00 Taffy (W klatce)
- 06:05 Taffy (Czysta karta)
- 06:10 Taffy (Drżąca gorączka)
- 06:25 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 06:35 Taffy (Plamki)
- 06:40 Taffy (Milczenie szopów)
- 06:55 Płazowyż 3 (Nowy Żobot/Ann-odkażator)
- 07:25 Płazowyż 3 (Pan X/Urodziny Skrzeka)
- 07:50 Herosi pół na pół (Zgrywuska/ Mój kumpel internet)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Pół żartem, pół jachtem/Powrót do szkoły)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 17:45 Molly i Duch (Nieuczciwy Abe/ Rodzinne napięcia)
- 18:15 Molly i Duch (Mazel Tov, Libby! /Jak być miłym)
- 18:45 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 18:50 Taffy (Metamorfoza)
- 18:55 Taffy (Trening z szopem)
- 19:10 Taffy (Swetry)
- 19:20 Taffy (Lekcja życia)
- 19:25 Taffy (Redaktor Taffy)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Kandydat Stanowy)
- 00:00 Blue 2 (35)
- 00:10 Blue 2 (18)
- 00:20 Andy dookoła świata (22)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (15)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (29)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (10)
- 01:20 Psi Oddział (4)
- 01:35 Blue 2 (37)
- 01:40 Blue 2 (38)
- 01:50 Blue 2 (39)
- 02:00 Blue 2 (34)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 02:20 Blue 2 (8)
- 02:25 Tosia i Tymek (47)
- 02:40 Kręciołki (60)
- 02:50 Teletubisie (54)
- 03:05 Blue (9)
- 03:10 Blue (10)
- 03:20 JoJo i Babcia (28)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (17)
- 03:45 Tosia i Tymek (29)
- 03:55 Tosia i Tymek (30)
- 04:10 Blue (33)
- 04:15 Blue (34)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (25)
- 04:35 Blue (31)
- 04:45 Blue (32)
- 04:50 Blue (33)
- 05:00 Blue (34)
- 05:05 Superpyra (27)
- 05:15 Kolorklocki (12)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (28)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (29)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (33)
- 05:50 W Papierowej Krainie (39)
- 06:00 W Papierowej Krainie (3)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (21)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (23)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (23)
- 06:55 Blue 2 (31)
- 07:05 Blue (21)
- 07:15 Blue (29)
- 07:20 Blue 2 (14)
- 07:30 Blue 2 (15)
- 07:40 Blue 2 (40)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (23)
- 08:05 Matklocki 2 (11)
- 08:10 Blue (1)
- 08:20 Blue (2)
- 08:30 Blue 2 (36)
- 08:35 Psi Oddział (2)
- 08:50 JoJo i Babcia (5)
- 09:05 W Papierowej Krainie (12)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (53)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (54)
- 09:45 Teletubisie (45)
- 10:00 Kręciołki (87)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 10:25 Blue (23)
- 10:35 Blue 2 (23)
- 10:45 Matklocki 2 (3)
- 10:50 Yakka Dee (13)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (10)
- 11:15 W Papierowej Krainie (39)
- 11:25 Pirackie potyczki 6 (6)
- 11:50 Superpyra (2)
- 12:00 Blue (45)
- 12:10 Blue (1)
- 12:15 Blue 2 (34)
- 12:25 Blue 2 (35)
- 12:35 Blue 2 (18)
- 12:45 Andy dookoła świata (22)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (15)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (29)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (10)
- 13:45 Psi Oddział (4)
- 13:55 Blue 2 (37)
- 14:05 Blue 2 (38)
- 14:15 Blue 2 (39)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 14:35 Blue 2 (8)
- 14:45 Tosia i Tymek (47)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (11)
- 15:15 W Papierowej Krainie (27)
- 15:25 Pirackie potyczki 6 (7)
- 15:50 Superpyra (3)
- 16:00 Blue (46)
- 16:10 Blue (2)
- 16:15 Blue 2 (36)
- 16:25 Blue 2 (37)
- 16:35 Blue 2 (19)
- 16:45 Andy dookoła świata (23)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (1)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (30)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (11)
- 17:45 Psi Oddział (5)
- 18:00 Blue 2 (40)
- 18:10 Blue 2 (41)
- 18:15 Blue 2 (42)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 18:40 Blue 2 (9)
- 18:50 Tosia i Tymek (48)
- 19:00 Kręciołki (61)
- 19:15 Teletubisie (55)
- 19:30 Blue (11)
- 19:35 Blue (12)
- 19:45 JoJo i Babcia (29)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (18)
- 20:15 Tosia i Tymek (31)
- 20:30 Tosia i Tymek (32)
- 20:40 Blue (35)
- 20:50 Blue (36)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (26)
- 21:15 Blue (35)
- 21:20 Blue (36)
- 21:30 Blue (37)
- 21:40 Blue (38)
- 21:50 Superpyra (28)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (31)
- 22:10 Kolorklocki (13)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (34)
- 22:30 W Papierowej Krainie (27)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (11)
- 22:55 W Papierowej Krainie (39)
- 23:10 Pirackie potyczki 6 (7)
- 23:35 Superpyra (3)
- 23:45 Blue (46)
- 23:55 Blue (2)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:15 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:40 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:50 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:30 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:50 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 12:20 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 13:05 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 13:40 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 14:15 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 14:30 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Trema)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 15:25 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 16:05 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 16:20 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 16:45 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 17:00 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 17:15 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 17:35 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 17:45 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 18:20 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 18:35 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 18:45 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 19:00 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 19:15 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 20:25 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 21:05 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 21:20 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 22:00 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 23:05 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 23:20 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 00:02 Towarzysze zabawy
- 00:05 Zwierzęta
- 00:07 Towarzysze zabawy
- 00:10 Wakacje
- 00:12 Kolorowa magia
- 00:15 Sunville
- 00:18 Kolorowe koło
- 00:21 Wakacje
- 00:24 Opowieści warzywne
- 00:26 Wstawaj!
- 00:28 Kolorowe koło
- 00:31 Wakacje
- 00:34 Sunville
- 00:37 Teraz się bawimy
- 00:39 Jaki jest twój zawód ?
- 00:41 Towarzysze zabawy
- 00:44 Świat elfów
- 00:47 Opowieści warzywne
- 00:50 Jaki jest twój zawód ?
- 00:52 Opowieści warzywne
- 00:54 Teraz się bawimy
- 00:57 Kolorowe koło
- 01:00 Teraz się bawimy
- 01:02 Sunville
- 01:06 Miejskie życie
- 01:09 Urocze miejsca
- 01:11 Towarzysze zabawy
- 01:15 Rodzina bobrów
- 01:18 Urocze miejsca
- 01:21 Pojazdy
- 01:23 Świat podwodny
- 01:26 Safari
- 01:29 Urocze miejsca
- 01:31 Łazienka
- 01:34 Rodzina bobrów
- 01:36 Świat elfów
- 01:40 Opowieści warzywne
- 01:42 Rodzina bobrów
- 01:44 Teraz się bawimy
- 01:47 Mini opowiadania
- 01:51 Sport, sport, sport
- 01:56 Pojazdy
- 01:59 Przygody w przestrzeni
- 02:02 Posłuchaj tego
- 02:07 Świat podwodny
- 02:10 Kącik naukowy
- 02:13 Sunville
- 02:16 Panni i Fanni
- 02:18 Muzeum
- 02:20 Sunville
- 02:23 Kącik naukowy
- 02:26 Miejskie życie
- 02:29 Safari
- 02:31 Muzeum
- 02:34 Panni i Fanni
- 02:36 Kącik naukowy
- 02:39 Oli - cykle natury
- 02:42 Kącik naukowy
- 02:44 Jaki jest twój zawód ?
- 02:47 Opowieści warzywne
- 02:49 Kolorowe koło
- 02:52 Posłuchaj tego
- 02:55 Puffy i Tubby
- 02:59 Przygody w przestrzeni
- 03:02 Posłuchaj tego
- 03:05 Jaki jest twój zawód ?
- 03:07 Opowieści warzywne
- 03:11 Świat elfów
- 03:14 Opowieści warzywne
- 03:16 Rodzina bobrów
- 03:19 Posłuchaj tego
- 03:21 Jak podróżujemy
- 03:24 Wstawaj!
- 03:26 Mini opowiadania
- 03:28 Opowieści warzywne
- 03:31 Sport, sport, sport
- 03:33 Jaki jest twój zawód ?
- 03:36 Świat zwierząt
- 03:38 Wstawaj!
- 03:41 Ding Dang Dong
- 03:44 Teraz się bawimy
- 03:46 Przygody w przestrzeni
- 03:50 Jaki jest twój zawód ?
- 03:52 Wstawaj!
- 03:55 Mini opowiadania
- 03:58 Ding Dang Dong
- 04:01 Teraz się bawimy
- 04:04 Ding Dang Dong
- 04:07 Świat zwierząt
- 04:09 Wstawaj!
- 04:12 Teraz się bawimy
- 04:14 Opowieści warzywne
- 04:17 Wakacje
- 04:19 Świat podwodny
- 04:21 Świat elfów
- 04:24 Świat podwodny
- 04:28 Wakacje
- 04:30 Opowieści warzywne
- 04:33 Kolorowe koło
- 04:35 Wakacje
- 04:38 Świat podwodny
- 04:40 Wakacje
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:45 Świat podwodny
- 04:48 Towarzysze zabawy
- 04:51 Wakacje
- 04:54 Świat podwodny
- 04:55 Towarzysze zabawy
- 04:58 Wakacje
- 05:01 Opowieści warzywne
- 05:03 Kolorowe koło
- 05:06 Świat podwodny
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:11 Wakacje
- 05:14 Opowieści warzywne
- 05:17 Kolorowe koło
- 05:19 Muzeum
- 05:22 Kolorowa magia
- 05:24 Posłuchaj tego
- 05:29 Muzeum
- 05:32 Kolorowe koło
- 05:35 Kolorowa magia
- 05:38 Puffy i Tubby
- 05:42 Muzeum
- 05:45 Kolorowa magia
- 05:48 Jaki jest twój zawód ?
- 05:51 Posłuchaj tego
- 05:53 Jaki jest twój zawód ?
- 05:56 Kolorowe koło
- 05:59 Safari
- 06:01 Kolorowa magia
- 06:05 Puffy i Tubby
- 06:09 Jaki jest twój zawód ?
- 06:11 Grupy
- 06:13 Urocze miejsca
- 06:16 Kolorowa magia
- 06:19 Drużyna lalek na ratunek
- 06:22 Dinoland
- 06:24 Skoczkowie Planet
- 06:28 Małe, ale pracowite
- 06:31 Połączony świat
- 06:34 Dotty i Kitty
- 06:38 Sunville
- 06:42 Zwierzęta
- 06:44 Towarzysze zabawy
- 06:48 Zwierzęta
- 06:50 Wesołe królestwo
- 06:53 Hiphopowy kaktus
- 06:57 Pociąg
- 07:00 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 07:03 Sztuka Leona
- 07:06 Teraz się bawimy
- 07:08 Towarzysze zabawy
- 07:11 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:14 Posłuchaj tego
- 07:18 Sunville
- 07:22 Zack i Ziggy
- 07:25 Dźwięki wokół nas
- 07:27 Margo i Felix
- 07:30 Zabawa w chowanego
- 07:33 Przygody kaczki
- 07:35 Hubbi się tym zajmie
- 07:38 Hubbi i jego koledzy
- 07:40 Ding Dang Dong
- 07:43 Teraz się bawimy
- 07:46 Ding Dang Dong
- 07:49 Świat zwierząt
- 07:51 Teraz się bawimy
- 07:53 Wstawaj!
- 07:55 Margo i Felix
- 07:58 Afryka
- 08:00 Historie Henryka
- 08:02 DuckSchool
- 08:05 Zabawa w chowanego
- 08:09 Urocze miejsca
- 08:11 Świat zwierząt
- 08:13 Taniec
- 08:16 Sport, sport, sport
- 08:19 Ding Dang Dong
- 08:23 Małe melodie
- 08:25 Kształcików
- 08:26 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:29 Mimo i Bobo
- 08:31 Przygody kaczki
- 08:33 Małe melodie
- 08:35 Pixie 2
- 08:36 Elfy przyrody
- 08:37 Tempo Giusto
- 08:39 Pixie 2
- 08:40 Tempo Giusto
- 08:42 Kolorowa magia
- 08:45 Muzeum
- 08:48 Urocze miejsca
- 08:50 Miyu i Litto
- 08:53 Grupy
- 08:56 Sippi Sappi
- 08:58 Historie Henryka
- 09:00 Albert tłumaczy
- 09:04 Afryka
- 09:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:10 Urocze miejsca
- 09:13 Panni i Fanni
- 09:15 Jaki jest twój zawód ?
- 09:18 Kącik naukowy
- 09:21 Panni i Fanni
- 09:23 Muzeum
- 09:26 Margo i Felix
- 09:30 Historie Henryka
- 09:32 Sippi Sappi
- 09:34 Pixie 2
- 09:35 Hubbi i jego koledzy
- 09:37 Monika i Rudi 2
- 09:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:42 Monika i Rudi 2
- 09:46 Słodki dom
- 09:47 Uczymy się
- 09:49 Kolorowa Klara
- 09:51 Monika i Rudi
- 09:54 Albert tłumaczy
- 09:58 Słodki dom
- 10:00 Toobys
- 10:02 Małe melodie
- 10:04 Dinoland
- 10:07 Elfy przyrody
- 10:08 Pixie 2
- 10:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:11 Pixie 2
- 10:12 Margo i Felix
- 10:15 Albert tłumaczy
- 10:18 Lola i Liczby
- 10:20 Fin i Fianna
- 10:23 Toobys
- 10:25 Dźwięki wokół nas
- 10:28 Fin i Fianna
- 10:31 Dotty i Kitty
- 10:34 Risto Gusto
- 10:37 Drużyna lalek
- 10:40 Hop-hop
- 10:42 Brygada ogniowa
- 10:44 Świat Mimo
- 10:47 Fin i Fianna
- 10:50 Tempo Giusto
- 10:52 Mały Didy
- 10:54 Drużyna lalek
- 10:56 Dźwięki wokół nas
- 10:58 Zack i Ziggy
- 11:01 Toobys
- 11:04 Wesołe królestwo
- 11:07 Afryka
- 11:10 Brygada ogniowa
- 11:12 Mały Didy
- 11:15 Kolorowa Klara
- 11:17 Brygada ogniowa
- 11:20 Hiphopowy kaktus
- 11:22 Zabawa w chowanego
- 11:24 Co rośnie na drzewie?
- 11:25 Uczymy się
- 11:28 Restauracja
- 11:31 Świat Mimo
- 11:34 Zoo
- 11:36 Sippi Sappi
- 11:39 Drużyna lalek
- 11:41 Zoo
- 11:44 Świat zabawek
- 11:45 Mały Didy
- 11:46 Toby McFly
- 11:50 Sztuka Leona
- 11:52 Wesoła łąka
- 11:56 Drużyna lalek
- 11:58 Kaczka i Puszek
- 12:00 Afryka
- 12:03 Zastęp strażaków
- 12:05 Wesoła łąka
- 12:08 Przygody kaczki
- 12:10 Zoo
- 12:13 Zastęp strażaków
- 12:16 Kaczka i Puszek
- 12:18 Hop-hop
- 12:20 Wesołe królestwo
- 12:23 Zastęp strażaków
- 12:26 Dinoland
- 12:29 Pociąg
- 12:31 Połączony świat
- 12:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:37 Świat Mimo
- 12:39 Uczymy się
- 12:42 Przygody kaczki
- 12:44 Afryka
- 12:46 Pociąg
- 12:48 Mimo & Bobo PLUS
- 12:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:55 Drużyna lalek
- 12:57 Risto Gusto
- 13:00 Toby McFly
- 13:03 Małe, ale pracowite
- 13:06 Świat Mimo
- 13:08 Hiphopowy kaktus
- 13:11 Uczymy się
- 13:13 Hubbi i jego koledzy
- 13:15 Skoczkowie Planet
- 13:20 Fin i Fianna
- 13:23 Mimo & Bobo PLUS
- 13:27 Mały Didy
- 13:29 Świat Mimo
- 13:32 Hiphopowy kaktus
- 13:35 Słodki dom
- 13:36 Przygody kaczki
- 13:38 Uczymy się
- 13:41 Co rośnie na drzewie?
- 13:42 DuckSchool
- 13:44 Toobys
- 13:46 Sippi Sappi
- 13:49 Uczymy się
- 13:51 Pixie 2
- 13:53 Monika i Rudi
- 13:56 Monika i Rudi 2
- 13:59 Kolorowa Klara
- 14:01 Albert tłumaczy
- 14:03 Uczymy się
- 14:06 ABC - duckBC
- 14:09 Co rośnie na drzewie?
- 14:10 Sippi Sappi
- 14:12 Lola i Liczby
- 14:14 Monika i Rudi
- 14:17 Toobys
- 14:20 Monika i Rudi
- 14:23 Pixie 2
- 14:24 Wesoła łąka
- 14:27 Pixie 2
- 14:28 Małe melodie
- 14:30 Kształcików
- 14:31 Albert tłumaczy
- 14:33 Wesołe królestwo
- 14:37 Elfy przyrody
- 14:38 Zack i Ziggy
- 14:41 Hop-hop
- 14:44 Albert tłumaczy
- 14:47 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:49 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:52 Zabawa w chowanego
- 14:54 Zabawa w chowanego
- 14:56 Lola i Liczby
- 14:59 Sippi Sappi
- 15:01 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:04 Mimo & Bobo PLUS
- 15:09 Mały Didy
- 15:11 Sippi Sappi
- 15:14 Tempo Giusto
- 15:16 Raul
- 15:18 Elfy przyrody
- 15:19 Afryka
- 15:22 Wstawaj!
- 15:24 Elfy przyrody
- 15:25 Lola i Liczby
- 15:27 Mimo & Bobo PLUS
- 15:31 Sippi Sappi
- 15:34 Hop-hop
- 15:37 Hiphopowy kaktus
- 15:39 Co rośnie na drzewie?
- 15:40 Mimo i Bobo
- 15:43 Brygada ogniowa
- 15:45 Mimo i Bobo
- 15:48 Toobys
- 15:50 Raul
- 15:52 Historie Henryka
- 15:54 Elfy przyrody
- 15:56 Mimo i Bobo
- 15:59 Afryka
- 16:01 Lola i Liczby
- 16:03 Mały Didy
- 16:05 Toobys
- 16:07 ABC - duckBC
- 16:11 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:14 Toby McFly
- 16:17 Zabawa w chowanego
- 16:20 Hiphopowy kaktus
- 16:22 Elfy przyrody
- 16:23 Raul
- 16:26 Toby McFly
- 16:29 Elfy przyrody
- 16:30 Toobys
- 16:33 DuckSchool
- 16:35 Sippi Sappi
- 16:37 Przygody kaczki
- 16:40 Lola i Liczby
- 16:43 Mimo & Bobo PLUS
- 16:47 Afryka
- 16:49 Wstawaj!
- 16:51 DuckSchool
- 16:54 Wstawaj!
- 16:56 Raul
- 16:59 Afryka
- 17:01 Raul
- 17:04 Afryka
- 17:06 Świat Mimo
- 17:09 Hop-hop
- 17:11 Raul
- 17:14 Mały Didy
- 17:16 Wstawaj!
- 17:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:20 Lola i Liczby
- 17:22 Hop-hop
- 17:24 Świat Mimo
- 17:28 Risto Gusto
- 17:31 Mimo i Bobo
- 17:34 Raul
- 17:37 Mimo i Bobo
- 17:39 Wstawaj!
- 17:42 Albert tłumaczy
- 17:46 Kolorowa Klara
- 17:48 Dźwięki wokół nas
- 17:50 Wesoła łąka
- 17:53 Kolorowa Klara
- 17:55 Sippi Sappi
- 17:58 Zack i Ziggy
- 18:01 DuckSchool
- 18:03 Zabawa w chowanego
- 18:05 Kolorowa Klara
- 18:07 Małe melodie
- 18:09 Sippi Sappi
- 18:12 Uczymy się
- 18:14 Zack i Ziggy
- 18:17 Wesoła łąka
- 18:21 ABC - duckBC
- 18:24 Kształcików
- 18:25 Dotty i Kitty
- 18:28 Co rośnie na drzewie?
- 18:30 Zabawa w chowanego
- 18:33 Wesoła łąka
- 18:36 Małe melodie
- 18:38 Fin i Fianna
- 18:41 Małe melodie
- 18:43 ABC - duckBC
- 18:47 Mały Didy
- 18:49 Lola i Liczby
- 18:51 Uczymy się
- 18:54 Małe, ale pracowite
- 18:57 Zabawa w chowanego
- 18:59 Drużyna lalek
- 19:01 Toby McFly
- 19:04 Restauracja
- 19:07 DuckSchool
- 19:10 Dotty i Kitty
- 19:13 Dinoland
- 19:15 Przygody kaczki
- 19:17 Małe, ale pracowite
- 19:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:22 Cubie
- 19:25 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:28 Mimo i Bobo
- 19:30 DuckSchool
- 19:34 Pociąg
- 19:36 Monika i Rudi
- 19:38 Raul
- 19:41 Margo i Felix
- 19:44 Lola i Liczby
- 19:47 Toobys
- 19:50 Brygada ogniowa
- 19:53 Sippi Sappi
- 19:55 Toby McFly
- 19:58 Margo i Felix
- 20:02 Pociąg
- 20:04 Zabawa w chowanego
- 20:06 Elfy przyrody
- 20:08 Uczymy się
- 20:11 Zabawa w chowanego
- 20:14 Drużyna lalek na ratunek
- 20:16 Lola i Liczby
- 20:19 Monika i Rudi
- 20:23 Mimo i Bobo
- 20:25 Pociąg
- 20:28 Formy są twoje
- 20:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:32 Małe, ale pracowite
- 20:35 Mały Didy
- 20:38 Hiphopowy kaktus
- 20:42 Afryka
- 20:44 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:47 Restauracja
- 20:51 Lola i Liczby
- 20:54 Toobys
- 20:57 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:00 Toobys
- 21:02 Cubie
- 21:04 Raul
- 21:07 Przygody kaczki
- 21:09 Margo i Felix
- 21:12 Opowieści warzywne
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:17 Wakacje
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:22 Wakacje
- 21:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:26 Cubie
- 21:28 Restauracja
- 21:31 Mimo i Bobo
- 21:34 Raul
- 21:37 Świat Mimo
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:43 Wakacje
- 21:45 Kolorowe koło
- 21:48 Wakacje
- 21:50 Kolorowe koło
- 21:54 Przygody kaczki
- 21:56 Mimo & Bobo PLUS
- 22:00 Pociąg
- 22:02 Brygada ogniowa
- 22:04 Małe, ale pracowite
- 22:07 Dinoland
- 22:10 Przygody kaczki
- 22:12 Teraz się bawimy
- 22:14 Puffy i Tubby
- 22:18 Pojazdy
- 22:20 Towarzysze zabawy
- 22:23 Posłuchaj tego
- 22:27 Pociąg
- 22:29 Mały Didy
- 22:31 Połączony świat
- 22:34 Hubbi i jego koledzy
- 22:37 Drużyna lalek
- 22:40 Świat Mimo
- 22:42 Świat podwodny
- 22:45 Opowieści warzywne
- 22:47 Przygody w przestrzeni
- 22:51 Łazienka
- 22:53 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:57 Pixie 2
- 22:58 Uczymy się
- 23:00 Monika i Rudi
- 23:03 Dotty i Kitty
- 23:07 Lola i Liczby
- 23:10 Słodki dom
- 23:11 Fin i Fianna
- 23:15 Miyu i Litto
- 23:17 Grupy
- 23:20 Urocze miejsca
- 23:22 Posłuchaj tego
- 23:26 Jaki jest twój zawód ?
- 23:28 Małe melodie
- 23:30 Kształcików
- 23:32 Słodki dom
- 23:33 Zabawa w chowanego
- 23:36 Co rośnie na drzewie?
- 23:37 Fin i Fianna
- 23:40 Pixie 2
- 23:42 Kolorowe koło
- 23:45 Urocze miejsca
- 23:47 Kolorowe koło
- 23:50 Jaki jest twój zawód ?
- 23:53 Kącik naukowy
- 23:56 Muzeum
- 23:59 Teraz się bawimy
- 00:00 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:13 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:23 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:22 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:30 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:49 Uczymy się z ducktv
- 18:52 Bajki na dobranoc
- 19:56 Słodkie sny
- 20:56 Pory roku
- 22:00 Ulubione bajki
- 23:02 Uczymy się z ducktv
- 05:00 LaLiga Promoted Teams
- 06:00 Undiano Mallenco
- 06:40 Jorge Valdano
- 07:20 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 23:00 LaLiga Top Goals
- 12:00 Full Impact Season Review
- 13:00 LaLiga Post-Season Show
- 18:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 19:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 19:40 La Manita
- 00:00 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 00:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 01:00 Serie A Made in Italy (Salernitana)
- 01:20 Serie A Made in Italy (Frosinone Calcio)
- 01:40 Serie A Made in Italy (ACF Fiorentina)
- 02:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec - mecz półfinałowy: Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
- 10:00 Z archiwum LaLiga
- 11:00 Z archiwum LaLiga
- 04:00 Full Impact Season Review
- 05:00 LaLiga Post-Season Show
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 22:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 23:00 LaLiga Promoted Teams
- 00:00 Drift Style (3)
- 00:30 Drift Style (4)
- 01:00 X Games - Aspen (3)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (15)
- 03:00 Grid (9)
- 05:00 Nitro Circus Live (5)
- 05:30 Nitro Circus Live (6)
- 06:00 Action Sports World (11)
- 07:00 Nitro Circus Live (7)
- 07:30 Nitro Circus Live (8)
- 08:00 Sports Adventure 4 (9)
- 08:30 Sports Adventure 4 (10)
- 09:00 Action Sports World (18)
- 12:00 Now Boarding (1)
- 12:30 Now Boarding (2)
- 13:00 X Games - Aspen (4)
- 14:00 The Ultimate Ride (4)
- 15:00 Nomads Seeking Adventure (7)
- 15:30 Nomads Seeking Adventure (8)
- 16:00 WWE - Main Event (18)
- 17:00 WWE SmackDown (35)
- 18:00 WWE SmackDown (36)
- 19:00 WWE Highlights
- 20:30 Dumball: Idiots In India (9)
- 21:00 Rumble & Hum (3)
- 00:00 Tabu i skandale: Skandaliczna nastoletnia seksdomina (2)
- 00:55 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 01:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 03:00 Remont na 5+ (5)
- 03:25 Remont na 5+ (6)
- 03:45 Remont na 5+ (7)
- 04:15 Remont na 5+ (8)
- 04:40 Remont na 5+ (1)
- 05:00 Remont na 5+ (2)
- 05:30 Remont na 5+ (3)
- 05:40 Remont na 5+ (8)
- 06:00 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 07:00 Trucker Club (172)
- 07:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 09:00 Celnicy (3)
- 09:30 Celnicy (4)
- 10:00 Celnicy (5)
- 10:30 Celnicy (6)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 14:00 Remont na 5+ (4)
- 14:30 Remont na 5+ (5)
- 15:00 Remont na 5+ (6)
- 15:30 Remont na 5+ (7)
- 16:00 Celnicy (7)
- 16:30 Celnicy (8)
- 17:00 Celnicy 2 (1)
- 17:30 Celnicy 2 (3)
- 00:05 Najsłabsze ogniwo (2)
- 01:10 Louis Theroux: Joe Exotic na celowniku (2)
- 02:20 Cuda inżynierii 5 (11)
- 03:10 Top Gear 15 (3)
- 04:05 Top Gear 27 (2)
- 05:10 Jak powstaje samochód 2 (2)
- 06:00 Gaz do dechy (5)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo (3)
- 08:00 Top Gear 15 (4)
- 09:00 Cuda inżynierii 5 (12)
- 10:00 Top Gear 15 (4)
- 11:00 Top Gear 33 (3)
- 12:15 Gaz do dechy (5)
- 13:15 Top Gear 27 (2)
- 14:30 Miliony w lombardzie (2)
- 15:25 Najsłabsze ogniwo (3)
- 16:20 Top Gear: Największe wyzwania (2)
- 17:25 Top Gear 15 (4)
- 18:30 Miliony w lombardzie (2)
- 19:30 Top Gear 27 (3)
- 22:00 Louis Theroux: zakazane Stany (1)
- 23:15 Więźniarki (2)
- 00:35 Dzika kuchnia (5)
- 01:10 Dzika kuchnia (7)
- 01:40 Dzika kuchnia (1)
- 02:15 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (2)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:50 Remont na 5+ (4)
- 07:15 Remont na 5+ (5)
- 07:40 Remont na 5+ (6)
- 08:05 Dzika kuchnia (1)
- 08:35 Dzika kuchnia (2)
- 09:05 Dzika kuchnia (3)
- 09:40 Dzika kuchnia (4)
- 10:10 Przepis na remont 2 (23)
- 10:40 Przepis na remont 2 (24)
- 11:10 Przepis na remont 2 (25)
- 11:40 Przepis na remont 2 (26)
- 15:00 Przepis na remont 3 (1)
- 15:30 Przepis na remont 3 (2)
- 16:00 Przepis na remont (3)
- 16:30 Przepis na remont (4)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 6 (10)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śniadania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Edukacja seksualna)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Pierwsze objawy zaćmy)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Wady wzroku u dzieci)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (5)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Choroby płuc)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Stomia)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (8)
- 11:15 Poród co minutę (7)
- 18:20 Happy i Zen 2 (8)
- 19:00 Moje życie XXL (3)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (1)
- 20:55 Upiększeni w raju (11)
- 21:35 Chwile traumy (1)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Monika i seks (11)
- 23:30 Monika i seks (12)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Dorwać Stewiego)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Kuglarska wiedza)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Kandydat)
- 01:35 Bajer z Bel-Air (Kiedyś to było)
- 02:05 Bajer z Bel-Air (Walka o uwagę)
- 02:35 Bajer z Bel-Air (Niespodziewana wizyta cioci)
- 03:05 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Ojciec wie najmniej)
- 03:35 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Brat)
- 04:25 Mały Jakub
- 06:05 Ludzie morza (8)
- 07:05 Ludzie morza (9)
- 08:10 Polak potrafi (1)
- 09:05 Nowy kabaretowy rejs 2 (1)
- 10:05 Nowy kabaretowy rejs 2 (4)
- 11:05 Nowy kabaretowy rejs 2 (5)
- 12:05 Człowiek na torze
- 13:55 Gdzie jest trzeci król
- 15:40 Komedia małżeńska
- 18:55 Syzyfowe prace (1883)
- 20:00 Pokuszenie
- 22:05 Dama kameliowa
- 00:40 Śmierć jeździ konno
- 02:55 Sherlock Holmes: Głos terroru
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 3-2-1 Start (3)
- 06:00 Zameldowani 2 (7)
- 06:30 Zameldowani 2 (8)
- 07:00 Zameldowani 2 (9)
- 07:25 Zameldowani 2 (10)
- 07:55 Zameldowani 2 (11)
- 08:25 Zameldowani 2 (12)
- 08:55 Zameldowani 2 (13)
- 09:25 Zameldowani 2 (14)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:25 Bonanza (9)
- 11:25 Bonanza (10)
- 12:25 Bonanza (11)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (6)
- 20:00 Droga smoka
- 22:05 Żołnierz doskonały
- 00:25 Oko
- 02:25 Dziewczyna i chłopak
- 04:05 MiłośćKropka.pl 2 (Miłosne sekrety)
- 05:05 MiłośćKropka.pl 2 (Wypadki miłosne)
- 06:00 Kabaretowe hity (4)
- 06:20 Kabaretowe hity (5)
- 06:35 Kabaretowe hity (2)
- 06:40 Noce i dnie (Bogumił i Barbara)
- 07:40 Noce i dnie (Piotruś i Teresa)
- 10:00 Komisarz Rex 6 (Koń wart miliony)
- 11:00 Komisarz Rex (Szał)
- 20:00 Dorwać Cartera
- 22:05 Ojciec chrzestny
- 00:00 Trzy siostry (236)
- 01:00 Dzika miłość (116)
- 02:00 Teresa (32)
- 03:00 Okrutne miasto (56)
- 04:00 Przypieczętowany los (108)
- 05:00 Sploty nienawiści (13)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (52)
- 07:00 Trzy siostry (236)
- 08:00 Dzika miłość (116)
- 09:00 Teresa (32)
- 10:00 Okrutne miasto (56)
- 11:00 Przypieczętowany los (108)
- 12:00 Sploty nienawiści (13)
- 13:00 Dzika miłość (116)
- 14:00 Trzy siostry (236)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (52)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (53)
- 17:00 Trzy siostry (237)
- 18:00 Dzika miłość (117)
- 19:00 Teresa (33)
- 20:00 Okrutne miasto (57)
- 21:00 Przypieczętowany los (109)
- 22:00 Sploty nienawiści (14)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (53)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 2 (2)
- 05:00 Znaki 2 (2)
- 06:00 Totalcar (10)
- 06:30 Prezentuj broń! (43)
- 07:35 Kafejka za rogiem 5 (12)
- 08:50 Kafejka za rogiem 5 (13)
- 09:55 Najdroższy rejs świata 3 (4)
- 10:55 Dekoratorzy (1)
- 11:25 Dekoratorzy (2)
- 11:55 Jak zarobić na remoncie 2 (1)
- 14:00 Najdroższy rejs świata 3 (4)
- 14:55 Dekoratorzy (3)
- 15:25 Dekoratorzy (4)
- 15:55 Jak zarobić na remoncie 2 (2)
- 00:10 Maksimum ryzyka
- 02:10 Prezentuj broń! (30)
- 03:10 Prezentuj broń! (31)
- 04:25 Prezentuj broń! (32)
- 05:35 Hity AXN
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (17)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (15)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (6)
- 08:55 Drużyna A 2 (14)
- 12:00 Drużyna A 2 (14)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (6)
- 18:00 Drużyna A 2 (15)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 2 (18)
- 20:00 Bliski wróg
- 21:45 Underworld - Bunt Lycanów
- 23:35 Underworld: Wojny krwi
- 00:55 Winnice miłości 2 (90)
- 02:05 Prezentuj broń! (45)
- 03:05 Prezentuj broń! (46)
- 04:20 Prezentuj broń! (47)
- 05:25 Hity AXN
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Winnice miłości 2 (90)
- 07:35 Profil (1)
- 08:40 Profil (2)
- 09:50 Domek na prerii 9 (1)
- 10:50 Domek na prerii 9 (2)
- 11:55 Cztery siostry (47)
- 13:15 Winnice miłości 2 (90)
- 14:20 Profil (3)
- 15:25 Profil (4)
- 16:30 Domek na prerii 9 (3)
- 17:35 Domek na prerii 9 (4)
- 18:35 Winnice miłości 2 (90)
- 19:50 Winnice miłości 2 (91)
- 21:00 Potwory kontra obcy
- 01:00 Wyrok śmierci
- 03:10 Zaginiona
- 05:10 Klasyka krótkich animacji (Jungle drums)
- 05:30 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Strach na sprzedaż)
- 06:35 To nie ze mną (1)
- 07:15 To nie ze mną (2)
- 07:55 Poirot (Dwanaście prac Herkulesa)
- 11:55 Zabójcza zamiana
- 13:55 Geokatastrofa
- 22:50 The Bag Man
- 00:00 Zakończenie programu
- 06:30 Obóz skautów
- 07:55 Nico jednorożec
- 09:30 Stracone marzenia
- 11:20 Misjonarze - krawaciarze
- 12:55 Tajemnica pieczęci smoka
- 14:55 Irlandzki numer
- 16:30 Piaskun
- 18:00 Wojenne kwiaty
- 19:35 Juliusz Cezar
- 21:00 Niezapomniany weekend
- 22:35 Klub 27: Wiecznie młodzi
- 01:05 Drain Your Nuts for These Stunners
- 02:05 Jedyne wyjście
- 04:00 Zakładnik z wyboru
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:35 Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu
- 11:20 Chłopiec z dżungli
- 12:50 Łąka zgubionych butów
- 14:25 Kung-fu joga
- 16:10 Czerwone niebo
- 17:55 Autor widmo
- 20:00 1911
- 21:40 Windykatorzy
- 00:30 Życie kobiety
- 02:35 Trumna doktora Blooda
- 04:05 Portret pamięciowy
- 06:00 Nowe głosy - stary kwiat
- 07:10 Miłość i teleturnieje
- 08:10 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 09:20 Kłopotliwy wnuczek
- 10:45 Mogłabym być twoją babcią
- 11:05 Ojciec
- 12:40 30 lat i ocean między nami
- 13:05 Gdy marzenie się spełnia
- 14:25 Odznaka honorowa
- 15:30 Zmierzch nad Tokio
- 17:45 Życie z ojcem
- 19:40 Sędzia Priest
- 21:00 Panny młode
- 22:35 Odejście
- 00:40 Zagubiony czas
- 02:30 Leonardo (3)
- 03:20 Blackthorn
- 05:00 Zakończenie programu
- 06:05 Paryż 36
- 12:00 Wojenne kwiaty
- 13:35 Klub dyskusyjny
- 15:40 Maudie
- 17:35 Camino
- 20:00 Houdini i Doyle (4)
- 20:45 Dynastia Tudorów (8)
- 21:40 Max Manus
- 23:35 Ogień zwalczaj ogniem
- 02:00 Dziewczyny z Las Vegas
- 08:00 Między gwiazdami (Marcelina Zawadzka - extra!)
- 08:20 Superstars (Dido, Antonio Banderas, Julie Walters, Clint Eastwood, David Bowie)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Świąteczne hity filmowe)
- 09:05 Klik News (32)
- 09:15 Klik News (33)
- 09:20 Warsztat filmowy (48)
- 09:45 Willy agent (4)
- 09:55 Ale lapsus (2)
- 10:05 Klik News (9)
- 10:10 Ikony - 10 min. (Humphrey Bogart)
- 10:20 Burza (92)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (93)
- 12:05 Moda na sukces 34 (8600)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8601)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (48)
- 13:55 Muzyczny express (ODC)
- 14:15 Planetarium (153)
- 14:40 RED!Akcja (EXTRA - Aleksandra Szwed)
- 15:05 Warsztat filmowy (WF_116)
- 15:25 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 15:40 Ale lapsus (4)
- 15:50 Tu i Teraz (Warsztat kulinarny)
- 16:10 Klik News (9)
- 16:15 Klik News (33)
- 16:25 Ikony - 10 min. (James Dean)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (56)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (87)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8601)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8602)
- 21:20 Francuski łącznik
- 23:20 Żegnaj, przyjacielu
- 00:55 Golem
- 03:00 Człowiek, który wiedział za dużo
- 04:45 Brzdąc
- 06:00 Niewolnica Isaura (27)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:00 Know Your Enemy - Japan
- 14:20 Ikony - 10 min. (Charlie Chaplin)
- 14:35 Vidocówka (1)
- 14:45 W samo południe
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (101)
- 17:15 Karetka 2 (1)
- 18:25 Triumf miłości (105)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (25)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8303)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8304)
- 21:15 Maria Magdalena (3)
- 22:15 Maria Magdalena (4)
- 23:10 Portret rodzinny we wnętrzu
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:55 Chicago Fire
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:30 Przy muzyce po Śląsku
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Rejs ku szczęściu: Szwecja
- 08:00 Jak działa mózg (The Brian-Eye Process)
- 08:30 Jak działa mózg (Our Amazing Brain)
- 09:00 Wyspy Europy (2)
- 09:35 Wyspy Europy (3)
- 10:10 Ścieżki słów
- 11:00 Zaginiona muzyka Indii (1)
- 11:30 Zaginiona muzyka Indii (2)
- 14:00 Psy ratownicze znad jeziora garda
- 15:00 Ekologiczna panika (1)
- 15:25 Ekologiczna panika (2)
- 15:55 Ostatni bambusowy pociąg
- 18:00 Słoneczny patrol z Hawajów
- 19:00 Rwanda kobiet
- 20:00 Wyprawa na Spitsbergen
- 21:00 Anatolia - kraina moreli
- 00:30 Relacja PGA 2022 (1)
- 00:45 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 21)
- 01:20 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 5)
- 02:00 Relacja PGA 2022 (4)
- 02:15 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 77)
- 02:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 78)
- 03:20 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 16)
- 10:00 TVGry (418)
- 10:15 Stream Nation (Two Point Campus, część 23)
- 10:45 VR Day (5)
- 10:55 Stream Nation (SnowRunner, część 7)
- 11:35 Dynamo - więcej niż magia (3)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 35 Gwiazd, które zaczynały w Talent Show
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Wielka wakacyjna potańcówka
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 20:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 1 na 1
- 20:15 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 10:00 Odlatowe hity
- 15:00 Hits Around the World
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Polish muzykę
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north: family vacation
- 01:30 English up (16)
- 01:40 English up (17)
- 01:50 English up (18)
- 02:00 The perks of being a wallflower
- 03:45 All about (102)
- 03:50 Here and there (67)
- 04:00 English united (38)
- 04:15 3ways2 (2)
- 04:25 English in focus (34)
- 04:35 English 911 2 (87)
- 04:40 English 911 2 (88)
- 04:45 English 911 2 (90)
- 05:00 Art land (61)
- 05:05 Art land (62)
- 05:10 Crafty hands 2 (31)
- 05:20 Okey-dokey (8)
- 05:30 Once upon a time (31)
- 05:40 Word party (31)
- 05:45 Word party (32)
- 05:50 English playtime (3)
- 06:00 Magic science (12)
- 06:15 Yummy for mummy (19)
- 06:25 Yummy for mummy (20)
- 06:35 Kids in action (23)
- 06:40 Kids in action (24)
- 06:45 Alfred & wilfred (9)
- 07:00 Simple phrases (12)
- 07:10 Life around (17)
- 07:20 Life around (18)
- 07:30 Life around (55)
- 07:35 Jack of all trades (5)
- 07:45 Basic lexis (26)
- 07:50 Basic lexis (27)
- 07:55 Basic lexis (28)
- 08:00 Mojo morning (1)
- 08:15 All about (1)
- 08:20 All about (2)
- 08:25 All about (3)
- 08:30 Here and there (1)
- 08:40 Here and there (2)
- 08:50 Euronews. smart regions (1)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (11)
- 09:20 Let's talk (11)
- 09:35 English in focus (26)
- 09:45 English 911 2 (77)
- 09:50 English 911 2 (78)
- 09:55 English 911 2 (86)
- 10:00 Perfect english (23)
- 10:05 Perfect english (24)
- 10:10 English in focus (22)
- 10:20 Let's read right (12)
- 10:25 Basic lexis (37)
- 10:35 Basic lexis (38)
- 10:45 Basic lexis (39)
- 10:55 Step by step 2 (13)
- 11:00 Art land (61)
- 11:05 Art land (62)
- 11:10 Crafty hands 2 (31)
- 11:20 Okey-dokey (8)
- 11:30 Once upon a time (31)
- 11:40 Word party (31)
- 11:45 Word party (32)
- 11:50 English playtime (3)
- 12:00 Magic science (12)
- 12:15 Yummy for mummy (19)
- 12:25 Yummy for mummy (20)
- 12:35 Kids in action (23)
- 12:40 Kids in action (24)
- 12:45 Alfred & wilfred (9)
- 13:00 Easy talk (56)
- 13:15 All about (4)
- 13:20 All about (5)
- 13:25 All about (6)
- 13:30 Here and there (3)
- 13:40 Here and there (4)
- 13:50 Euronews. smart regions (2)
- 14:00 English united (39)
- 14:20 3ways2 (4)
- 14:30 English in focus (35)
- 14:40 English 911 2 (92)
- 14:45 English 911 2 (93)
- 14:50 English 911 2 (94)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (3)
- 15:25 English 911 2 (10)
- 15:30 English 911 2 (16)
- 15:35 English 911 2 (17)
- 15:40 Evolution (3)
- 16:00 Grammar wise (28)
- 16:25 City grammar (25)
- 16:35 City grammar (26)
- 16:45 City grammar (27)
- 17:00 Songcatcher
- 18:50 Basic lexis (39)
- 19:00 Simple phrases (12)
- 19:10 Life around (17)
- 19:20 Life around (18)
- 19:30 Life around (55)
- 19:35 Jack of all trades (5)
- 19:45 Basic lexis (26)
- 19:50 Basic lexis (27)
- 19:55 Basic lexis (28)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (11)
- 20:20 Let's talk (11)
- 20:35 English in focus (26)
- 20:45 English 911 2 (77)
- 20:50 English 911 2 (78)
- 20:55 English 911 2 (86)
- 21:00 Beasts of the southern wild
- 22:35 All about (3)
- 22:40 Here and there (1)
- 22:50 Here and there (2)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (3)
- 23:25 English 911 2 (10)
- 23:30 English 911 2 (16)
- 23:35 English 911 2 (17)
- 23:40 Evolution (3)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Ваши деньги
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Ваши деньги
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Люди доброй воли
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Последний день диктатора
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 «Говорить Великий Львів»
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:10 Actuelles
- 17:22 L'instant mobile
- 17:30 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Les jeux de Paris
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:45 Pas2quartier
- 23:51 Mode
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Pomorze na weekend (Malbork)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (9)
- 09:30 W labiryncie (Zemsta)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Irmologion supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Biegnę dalej
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 W ogrodzie i zagrodzie
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:15 Wiatrak
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Szatan z siódmej klasy (Góry, morze czy Bejgoła fiołkowe zauroczenie jak obuchem w łeb)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Korona Gór Polski 2 (Kłodzka Góra)
- 08:25 Doktor Ewa (Obowiązek lekarza)
- 09:05 Przepis dnia
- 09:10 Dlaczego krowa... (Psy)
- 09:25 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Bory Tucholskie)
- 09:51 Wokół nas
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 18:00 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Bory Tucholskie)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (8/13)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Psy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Wiek to tylko liczba
- 08:24 Wielkopolska każdego dnia
- 08:28 Prognoza pogody
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy Sceny i Estrady: Juliette Greco)
- 09:28 Prognoza pogody
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:44 Gimnastyka dla każdego
- 09:54 Wielkopolska każdego dnia
- 09:58 Prognoza pogody
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 14:30 Teleskop
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Dlaczego krowa...
- 14:53 Sekrety świata (Norwegia)
- 14:55 Wielkopolska każdego dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Irmologion supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 Wielkopolska każdego dnia (31 lipca)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Nasza Tośka
- 18:02 Prosto z lasu (14)
- 18:15 Rozmowa dnia
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:47 Wielkopolska każdego dnia (31 lipca)
- 18:52 Czas na muzykę
- 19:51 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:30 Teleskop
- 21:44 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:25 Panorama litewska
- 08:35 Przegląd ukraiński
- 08:50 Festiwal Dziecięcy "Muszelki Wigier" 2024
- 09:40 Spotkania w pracowni
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów
- 17:25 Kamperem po południu
- 17:40 Polacy światu
- 17:50 Białostocka szkoła reportażu
- 18:10 Panorama łomżyńska
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Sport
- 19:10 Prognoza pogody
- 19:15 Tydzień białoruski
- 19:35 Przegląd ukraiński
- 19:50 Panorama litewska
- 19:56 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 21:58 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie (Miasta dwuczłonowe)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Irmologion supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:15 Dzieciaki zdolniaki (Pszczela Wola)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Pijarzy z Krakowa)
- 19:30 Strefa otwarta (Kryzys)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (145)
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Pokochaj Grudziądz (116)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:50 Sport
- 21:55 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Nad Odrą
- 08:51 Magazyn reporterski
- 09:05 Leśny kalejdoskop
- 09:19 Abecadło astronomii
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Magazyn reporterski
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Irmologion supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Astronarium
- 18:01 Psia służba
- 18:25 Twój punkt widzenia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Magazyn reporterski
- 19:14 Leśny kalejdoskop
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Stop! Kultura
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny (Zamek bastionowy w Czemiernikach)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wojownicy czasu
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Na tropach historii (Dwór w Widuchowej... Z karpiem w tle)
- 17:58 Moda na styl (Stroje kąpielowe dla każdej sylwetki. Najnowsze trendy)
- 18:10 Naturalnie Lubelskie
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Z wieszaka historii
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Liczy się pasja
- 08:47 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Z życia regionu
- 09:30 Moda na język polski
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkryj regiony
- 17:15 Liczy się pasja
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Dokument w TVP Rzeszów
- 19:15 Elektrykiem po mieście, czyli hulaj Rzeszów
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Okno na pogranicze (Na kołach)
- 09:28 Astronarium (Pozaziemska inteligencja)
- 09:55 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 18:01 Szansa (2/24)
- 18:14 Drobiowe frykasy
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Kwartet (Czego uczy nas las)
- 19:26 Szlakiem drewnianych kościołów (Mąkolno)
- 19:38 Tekieli. Krótki przewodnik po duszy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Trzynaście minut w przeszłość (Sudety na podsłuchu)
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 14:30 Magazyn medyczny (Nowoczesna diagnostyka i leczenie nowotworów kobiecych)
- 14:42 Odkrywamy Małopolskę (Rezerwat przyrody "Kajasówka")
- 14:45 Kronika dnia (31)
- 14:56 Pogoda (31)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Irmologion supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Kronika dnia (31)
- 16:41 Pogoda (31)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (31)
- 17:02 Raport pogodowy (31)
- 17:05 Encyklopedia Tatrzańska (Tatrzański Park Narodowy)
- 17:36 Opowieści z Collegium Maius (Uniwersytecki grosz)
- 18:02 Muzealne opowieści (137)
- 18:05 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Osobliwości świata zwierząt - bezkręgowce)
- 18:17 Zdrowie dla Ciebie (31)
- 18:27 Odkrywamy Małopolskę (Nadwiślański Park Etnograficzny i Zamek Lipowiec)
- 18:30 Kronika (31)
- 18:52 Tematy dnia (31)
- 19:03 Pogoda (31)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (31)
- 19:11 Jedź bezpiecznie (891)
- 19:23 Kwartet (Wyjątkowe małe miejscowości)
- 19:50 Wieża Mariacka - remont
- 19:54 Pogoda (31)
- 19:56 Raport pogodowy (31)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (31)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (31)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Strefa kultury
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Oblicza wiary
- 17:35 Astronarium
- 18:00 Czytanie puszczy
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Polacy na ratunek Żydom
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Zmiana biegu
- 09:22 Pogoda w regionie
- 09:24 Na tropach historii
- 09:36 Prosto z lasu
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Informator kulturalny
- 17:09 Odkryj regiony
- 17:27 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Informator kulturalny
- 19:07 Bezbłędnie
- 19:12 Dzieciaki zdolniaki
- 19:27 Astronarium
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż
- 08:20 Szlakiem filmowej Łodzi
- 08:35 Aktywni seniorzy
- 08:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Zdarzyło się w kulturze
- 09:45 Pracownia reportażu
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 LOFT
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 Autofan
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Samorządni
- 19:45 Łódź światłoczuła
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Irmologion supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 13, 36-43) Wyjaśnienie przypowieści o chwaście)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Zostań żołnierzem RP (8 Kujawsko-Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej)
- 00:50 Święty na każdy dzień (30 lipca, wspomnienie św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Julian Fałat)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Kryzys na modlitwie)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (30 lipca, wspomnienie św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła)
- 02:30 Każdy maluch to potrafi
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Ocalić od zapomnienia (Andrzej Sporn)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Prosto o gospodarce
- 05:20 Jestem mamą (Wakacje w domu)
- 05:35 Odpowiedzialni za Kościół (Święta codzienność)
- 06:00 Dzieci Andersa. Powrót do Afryki
- 07:05 O. Rafał, kto go nie zna?
- 07:35 Zdrowie z Bożej Apteki
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Inż. Ignacy Domeyko)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Każdy maluch to potrafi
- 08:50 Słowo życia ((Mt 13, 44-46) Przypowieści o skarbie i perle)
- 08:55 Dar powołania
- 09:20 Mateczniki Polskości (Zamek Krzyżacki w Szczytnie)
- 09:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Trójcy Przenajświętszej i świętej Anny w Prostyni)
- 09:50 Święty na każdy dzień (31 lipca, wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera)
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Wygrać z przeznaczeniem
- 11:25 Jestem mamą (Wakacje w domu)
- 11:40 Prosto o gospodarce
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Na zdrowie (Nieswoiste zapalenie jelit)
- 16:30 Historia we fraszkach - od Mieszka po Staszka (Dynastia Piastów, część 1)
- 16:50 Co by było, gdyby zwierzęta mówiły? (Baśka Murmańska)
- 17:00 Po stronie prawdy
- 17:50 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Inż. Ignacy Domeyko)
- 01:10 Odlotowy gość
- 03:30 Bestia z Belize
- 05:00 Miłe rozmowy
- 06:00 Yattaman (Wspaniałe Amazonki)
- 06:30 Yattaman (Wielki złodziej)
- 06:55 Yattaman (Mała Peggy)
- 07:25 Yattaman (Królowa Yametai)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (64)
- 08:35 Pablo Escobar: Szef zła (9)
- 09:30 Moje trzy siostry (127)
- 10:35 Rozbitkowie (7)
- 11:35 Rozbitkowie (8)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (34)
- 13:10 Doktory 2 (31)
- 13:40 Namiętności (64)
- 14:15 Namiętności (65)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (1)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:20 Uśmiechnij się (14)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (2)
- 22:30 Uśmiechnij się (9)
- 22:40 Uśmiechnij się (8)
- 22:45 Zagadka tygodnia
- 23:25 Krew odkupienia
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (16)
- 05:00 Na osi (499)
- 05:40 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Rzeka śmierci)
- 06:55 Simba lwi Król (8)
- 07:25 Simba lwi Król (9)
- 10:00 Remont na 5+ (8)
- 10:30 Drakers (3)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Banda morderców)
- 11:55 Legendy sportu (Sebastian Świderski)
- 12:30 Legendy sportu (Leszek Blanik)
- 12:55 Klub Winx 5 (Księga Sirenix)
- 13:25 Klub Winx 5 (Kwiat Lilo)
- 13:55 Klub Winx 5 (Moc Harmonix)
- 00:15 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 00:55 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Na Baťově kanále)
- 05:15 Etiketa (Alkohol)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Broumovsko)
- 06:25 Na cestě po Zlatiboru
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Rozloučení)
- 09:50 My všichni školou povinní (10)
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Bílé Karpaty)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Pečení na neděli
- 13:35 S vůní tradice
- 14:00 Už od ráje
- 15:15 Neviditelní (6)
- 16:10 Magnum II (Blázen Buck Gibson)
- 17:00 Na cestě po Penangu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (2)
- 21:45 Angličanka (6)
- 22:55 Čtvrtá hvězda (6)
- 23:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:25 Místo činu - Drážďany (Déjà vu)
- 00:25 IT archeologie - virtuální klony chrámů v Baganu
- 00:55 Biologická rozmanitost a zemědělství - plodné soužití
- 01:20 Žiješ jenom 2x (15)
- 01:50 Na moll...
- 02:30 Divnopis (Cetoraz)
- 02:35 Žijeme s vírou
- 03:05 Ateismus
- 03:30 Designtrend
- 03:45 Za závojem soukromí
- 04:10 Pohled kláštera
- 04:30 Čaj pro třetího
- 05:00 Zašlapané projekty (ETAREA - sen o bydlení)
- 05:15 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Neznámý Madagaskar (1)
- 06:50 Divoká Austrálie (Velké dobrodružství)
- 07:40 Podivuhodné Thajsko (1)
- 08:35 Paříž v zrcadle času
- 09:30 Bedekr II. (Innsbruck)
- 12:15 Křížové cesty (Naděje)
- 12:45 Operace Barbarossa (2)
- 13:30 Bylo nebylo v Londongradu (1)
- 14:25 České tajemno (4)
- 15:05 Ticho ve Středozemním moři
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Ragby 7s)
- 00:30 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 01:20 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 04:00 OH Paříž 2024 (Triatlon)
- 06:00 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 06:40 OH Paříž 2024 (Surfing)
- 07:20 OH Paříž 2024 (Tenis)
- 07:40 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 08:00 OH Paříž 2024 (Triatlon)
- 10:10 OH Paříž 2024 (Judo)
- 10:50 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:15 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:35 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 12:25 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 12:50 OH Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 13:10 OH Paříž 2024 (BMX)
- 14:05 OH Paříž 2024 (Skoky do vody)
- 14:45 OH Paříž 2024 (BMX)
- 15:40 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 20:15 OH Paříž 2024 (Judo)
- 20:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 22:45 OH Paříž 2024 (Hodina z Paříže)
- 23:45 OH Paříž 2024 (Judo)
- 00:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 00:45 Boris Godunov ze Scaly
- 03:15 Hmat
- 03:35 Římov
- 03:50 Uchem jehly
- 04:15 Mladá móda
- 04:40 A bylo nám hej
- 05:10 Události v kultuře
- 05:24 Przerwa w transmisji 05:24-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Alena Vránová - Role mého života
- 21:10 Cirque du Soleil: Kooza
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: I)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové II
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:15 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Kámoši hafíci (24)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho (20)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (10)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Remy a Fů
- 15:15 Dodohando
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Hej, Hafí! III
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a koberec)
- 18:50 Kámoši hafíci (25)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho (21)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:55 Tak jest
- 01:55 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:20 Akademia ogrodnika
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:50 Akademia ogrodnika
- 04:00 Tak jest
- 05:00 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Jeden na jeden
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:30 Studio Paryż
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:40 Biznes
- 23:45 Igrzyska olimpijskie. Kroniki
- 00:40 Fakty po Faktach
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:30 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Podziemne sekrety (Atlantyda w Ameryce)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Horyzont
- 10:50 Tak jest
- 11:50 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:45 Tak jest
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:15 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:40 Polska i świat
- 00:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 00:15 Dłuższa rozmowa
- 00:30 Biznes wieczorem
- 01:00 Blajer mówi: Biznes
- 01:15 Blajer mówi: Biznes
- 01:30 Blajer mówi: Biznes
- 01:45 Blajer mówi: Biznes
- 02:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 02:15 Biznes wieczorem
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Nowy jedwabny szlak (6)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (32)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:00 Zdaniem analityków
- 06:15 Blajer mówi: Biznes
- 06:30 Blajer mówi: Biznes
- 06:45 Blajer mówi: Biznes
- 07:00 Blajer mówi: Biznes
- 07:15 Blajer mówi: Biznes (1)
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:15 Blajer mówi: Biznes
- 11:30 Blajer mówi: Biznes
- 11:45 Blajer mówi: Biznes
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Biznes to ludzie (5)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Motozoom (114)
- 14:30 Kadry w pigułce (146)
- 14:45 Pan i Pani Szaran 2 (10)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Pan i Pani Szaran 2 (10)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Blajer mówi: Biznes
- 21:15 Blajer mówi: Biznes
- 21:30 Blajer mówi: Biznes
- 21:45 Blajer mówi: Biznes
- 22:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 22:15 Biznes wieczorem
- 22:45 Zdaniem analityków
- 23:00 Blajer mówi: Biznes
- 23:15 Blajer mówi: Biznes
- 23:30 Blajer mówi: Biznes
- 23:45 Blajer mówi: Biznes
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN- 01:20 Punkt zapalny
- 03:00 Plan B
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5314)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Zaciąg ukraiński)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (18/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 22:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 23:25 Kret
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (41)
- 00:55 Sztuczki
- 02:35 Za drzwiami galerii Uffizi
- 04:15 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Do scęścio nie trza dużo)
- 05:30 M jak miłość (1628)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Estetycznie i higienicznie)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2997)
- 12:30 Koło fortuny (1604)
- 13:10 Akacjowa 38 (395)
- 13:55 Va banque (758)
- 14:25 Na sygnale (Monogamia rotacyjna)
- 14:55 M jak miłość (1800)
- 15:50 Koło fortuny (1605)
- 22:45 Panorama
- 23:25 Izabela, królowa Hiszpanii (42)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:47 Eureka biblioteka! (Zwierzyn)
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Irmologion supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią (Historia wśród fal)
- 17:30 Strefa Mazowsze
- 17:50 Ziołowa apteka (Mniszek lekarski)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 W kotle historii (Jaja na Wembley. Żołądki pod specjalnym nadzorem)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Irmologion supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Pomorze na weekend (Malbork)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (9)
- 09:30 W labiryncie (Zemsta)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Irmologion supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Biegnę dalej
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 W ogrodzie i zagrodzie
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:15 Wiatrak
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Szatan z siódmej klasy (Góry, morze czy Bejgoła fiołkowe zauroczenie jak obuchem w łeb)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Korona Gór Polski 2 (Kłodzka Góra)
- 08:25 Doktor Ewa (Obowiązek lekarza)
- 09:05 Przepis dnia
- 09:10 Dlaczego krowa... (Psy)
- 09:25 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Bory Tucholskie)
- 09:51 Wokół nas
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 18:00 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Bory Tucholskie)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (8/13)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Psy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Wiek to tylko liczba
- 08:24 Wielkopolska każdego dnia
- 08:28 Prognoza pogody
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy Sceny i Estrady: Juliette Greco)
- 09:28 Prognoza pogody
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:44 Gimnastyka dla każdego
- 09:54 Wielkopolska każdego dnia
- 09:58 Prognoza pogody
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 14:30 Teleskop
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Dlaczego krowa...
- 14:53 Sekrety świata (Norwegia)
- 14:55 Wielkopolska każdego dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Irmologion supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 Wielkopolska każdego dnia (31 lipca)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Nasza Tośka
- 18:02 Prosto z lasu (14)
- 18:15 Rozmowa dnia
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:47 Wielkopolska każdego dnia (31 lipca)
- 18:52 Czas na muzykę
- 19:51 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:30 Teleskop
- 21:44 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:25 Panorama litewska
- 08:35 Przegląd ukraiński
- 08:50 Festiwal Dziecięcy "Muszelki Wigier" 2024
- 09:40 Spotkania w pracowni
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów
- 17:25 Kamperem po południu
- 17:40 Polacy światu
- 17:50 Białostocka szkoła reportażu
- 18:10 Panorama łomżyńska
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Sport
- 19:10 Prognoza pogody
- 19:15 Tydzień białoruski
- 19:35 Przegląd ukraiński
- 19:50 Panorama litewska
- 19:56 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 21:58 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie (Miasta dwuczłonowe)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Irmologion supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:15 Dzieciaki zdolniaki (Pszczela Wola)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Pijarzy z Krakowa)
- 19:30 Strefa otwarta (Kryzys)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (145)
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Pokochaj Grudziądz (116)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:50 Sport
- 21:55 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Nad Odrą
- 08:51 Magazyn reporterski
- 09:05 Leśny kalejdoskop
- 09:19 Abecadło astronomii
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Magazyn reporterski
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Irmologion supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Astronarium
- 18:01 Psia służba
- 18:25 Twój punkt widzenia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Magazyn reporterski
- 19:14 Leśny kalejdoskop
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Stop! Kultura
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny (Zamek bastionowy w Czemiernikach)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wojownicy czasu
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Na tropach historii (Dwór w Widuchowej... Z karpiem w tle)
- 17:58 Moda na styl (Stroje kąpielowe dla każdej sylwetki. Najnowsze trendy)
- 18:10 Naturalnie Lubelskie
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Z wieszaka historii
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Liczy się pasja
- 08:47 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Z życia regionu
- 09:30 Moda na język polski
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkryj regiony
- 17:15 Liczy się pasja
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Dokument w TVP Rzeszów
- 19:15 Elektrykiem po mieście, czyli hulaj Rzeszów
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Okno na pogranicze (Na kołach)
- 09:28 Astronarium (Pozaziemska inteligencja)
- 09:55 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 18:01 Szansa (2/24)
- 18:14 Drobiowe frykasy
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Kwartet (Czego uczy nas las)
- 19:26 Szlakiem drewnianych kościołów (Mąkolno)
- 19:38 Tekieli. Krótki przewodnik po duszy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Trzynaście minut w przeszłość (Sudety na podsłuchu)
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 14:30 Magazyn medyczny (Nowoczesna diagnostyka i leczenie nowotworów kobiecych)
- 14:42 Odkrywamy Małopolskę (Rezerwat przyrody "Kajasówka")
- 14:45 Kronika dnia (31)
- 14:56 Pogoda (31)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Irmologion supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Kronika dnia (31)
- 16:41 Pogoda (31)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (31)
- 17:02 Raport pogodowy (31)
- 17:05 Encyklopedia Tatrzańska (Tatrzański Park Narodowy)
- 17:36 Opowieści z Collegium Maius (Uniwersytecki grosz)
- 18:02 Muzealne opowieści (137)
- 18:05 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Osobliwości świata zwierząt - bezkręgowce)
- 18:17 Zdrowie dla Ciebie (31)
- 18:27 Odkrywamy Małopolskę (Nadwiślański Park Etnograficzny i Zamek Lipowiec)
- 18:30 Kronika (31)
- 18:52 Tematy dnia (31)
- 19:03 Pogoda (31)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (31)
- 19:11 Jedź bezpiecznie (891)
- 19:23 Kwartet (Wyjątkowe małe miejscowości)
- 19:50 Wieża Mariacka - remont
- 19:54 Pogoda (31)
- 19:56 Raport pogodowy (31)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (31)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (31)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Strefa kultury
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Oblicza wiary
- 17:35 Astronarium
- 18:00 Czytanie puszczy
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Polacy na ratunek Żydom
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Zmiana biegu
- 09:22 Pogoda w regionie
- 09:24 Na tropach historii
- 09:36 Prosto z lasu
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Informator kulturalny
- 17:09 Odkryj regiony
- 17:27 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Informator kulturalny
- 19:07 Bezbłędnie
- 19:12 Dzieciaki zdolniaki
- 19:27 Astronarium
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż
- 08:20 Szlakiem filmowej Łodzi
- 08:35 Aktywni seniorzy
- 08:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Zdarzyło się w kulturze
- 09:45 Pracownia reportażu
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 LOFT
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 Autofan
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Samorządni
- 19:45 Łódź światłoczuła
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:25 Wzgórze krwi
- 02:50 Szpital (256)
- 03:50 Uwaga! (7539)
- 04:10 Nauka jazdy 4 (6/12)
- 04:45 Recepta na stary dom (14)
- 05:30 Uwaga! (7539)
- 05:45 Ukryta prawda (569)
- 06:40 Ten moment (28/40)
- 07:15 Kuchenne rewolucje (Gdańsk, Pod Przykryfką)
- 12:20 Ukryta prawda (1046)
- 13:25 Ukryta prawda (1018)
- 16:35 Detektywi (60/100)
- 17:40 Detektywi (12/56)
- 18:45 Sport
- 18:46 Kronika Paryż 2024 (6/17)
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:40 Uwaga! (7540)
- 20:00 Doradca smaku (Krem z kukurydzy)
- 20:10 Na Wspólnej (3862)
- 20:50 Zabójcze maszyny
- 23:30 Szybcy i wściekli 7
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:30 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:10 News24 na start
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Blisko nas
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Biznes News24
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show: Can Memes Win the US Election?
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 Click
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 Click
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 Click
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 Click
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 17:55 Click
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 Click
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 Click
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk