Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:20 U Pana Boga za piecem
- 03:10 Negocjator
- 10:00 Komisarz Alex 6 (Piękna śmierć)
- 10:55 Ojciec Mateusz 5 (Kryminał)
- 11:50 Halo, tu Paryż (14)
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5321)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Lekkoatletyka - 7. dzień - sesja wieczorna
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (47)
- 00:50 Mój Nikifor
- 02:30 Arktyka
- 04:05 Cyberwojna
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1633)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Właściwe relacje)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (3002)
- 12:30 Koło fortuny (1615)
- 13:15 Akacjowa 38 (400)
- 14:05 Va banque (763)
- 14:35 Na sygnale (Mistrz ucieczek)
- 15:05 M jak miłość (1802)
- 15:55 Koło fortuny (1616)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (48)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Na wszelki WYPADEK! (Krwotok tętniczy)
- 08:25 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (1)
- 08:50 W Polskę jedziemy (Sandomierz)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Podróże z historią (Owczym pędem)
- 17:45 Moja historia
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Z wieszaka historii (Projektanci i arbitrzy elegancji)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 01:15 Armageddon
- 04:45 Disco Gramy (6267)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Molestowanie)
- 15:50 Wydarzenia (807)
- 16:20 Pogoda (807)
- 16:25 Interwencja (5462)
- 16:35 Gliniarze (Więzień labiryntu)
- 17:35 Sekrety rodziny (380)
- 18:50 Wydarzenia (807)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (807)
- 19:45 Sport (807)
- 19:55 Pogoda (807)
- 20:00 Faceci w czerni
- 22:10 Złodziej tożsamości
- 01:35 Love Island. Wyspa miłości (176)
- 02:35 Interwencja (5461)
- 02:55 SuperLudzie (32)
- 03:25 SuperLudzie (33)
- 03:55 SuperLudzie (34)
- 04:25 SuperLudzie (35)
- 04:55 SuperLudzie (36)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (90)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (286)
- 14:00 Gliniarze (Zapłata)
- 15:00 Na ratunek 112 (Fatalny romans)
- 15:30 Na ratunek 112 (Dom dziecka)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (795)
- 21:00 Zamiana ciał
- 23:15 Mecz ostatniej szansy
- 01:00 Sky Fighters
- 03:00 Dzielnica strachu 6 (Test krwi)
- 12:00 Zbuntowany anioł (265)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (62)
- 20:00 Dusza zabójcy
- 21:50 Ostateczna rozgrywka
- 23:55 Drive
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (169)
- 05:00 Dyżur 3 (41)
- 05:30 Dyżur 3 (42)
- 05:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Nadija)
- 06:55 Cloudy & Stormy (Niuch niuch/Mały krok dla pieska/Rzut patykiem/Spotkanie z dinozaurem)
- 07:05 Dolina Muminków 2 (Listopad)
- 07:40 Dolina Muminków 2 (Zimowe szaleństwa Muminków)
- 08:05 Smerfy (Smerfowa niania)
- 08:45 Smerfy (Przygoda Trybika/Puszek ratuje sytuację)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Za dużo gąsienic!)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Oliwkowe żniwa)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Niebieskie mleko!)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Święty Mikołaj)
- 09:55 Bing (Moje)
- 10:05 Bing (Obiad)
- 10:10 Bing (Hau!)
- 10:30 Baranek Shaun (1)
- 10:35 Baranek Shaun (2)
- 10:37 Baranek Shaun (Upał)
- 10:40 Baranek Shaun (Szybowiec)
- 10:50 Baranek Shaun (Teatr cieni)
- 10:55 Milo (Taksówkarz Milo)
- 11:05 Milo (Pracownik fabryki Milo)
- 11:30 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 11:40 Blue 2 (Dziadzio)
- 11:45 Blue 2 (Chlup, chlup, Święta!)
- 11:55 Dinopociąg 2 (Twardogłowy dinozaur/Polowanie na skarb)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Twarz diabła)
- 23:00 Ostatnia misja
- 00:50 Rekrut 5 (21)
- 01:50 Rekrut: FBI (21)
- 02:45 Zagadki z przeszłości 2 (22)
- 03:45 Ultraviolet 2 (10)
- 04:45 Układ (7)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Ultraviolet 2 (11)
- 07:10 Rekrut 5 (12)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (15)
- 09:05 Agenci NCIS 17 (16)
- 10:00 Rekrut 5 (12)
- 11:00 Agenci NCIS 17 (17)
- 11:55 Agenci NCIS 17 (18)
- 12:50 Rekrut 5 (13)
- 13:50 Agenci NCIS: Hawaje (5)
- 14:45 Agenci NCIS: Hawaje (6)
- 15:45 S.W.A.T. 6 (15)
- 16:35 S.W.A.T. 6 (16)
- 17:30 Agenci NCIS: Hawaje (7)
- 18:25 Agenci NCIS: Hawaje (8)
- 19:15 S.W.A.T. 6 (17)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (18)
- 21:05 The Good Doctor 6 (14)
- 22:00 DOC: w twoich rękach 2 (9)
- 23:10 Agenci NCIS: Hawaje (7)
- 00:00 Dzika Francja (1)
- 00:55 Malownicze trasy kolejowe 4 (4)
- 01:40 W okowach mrozu 6 (9)
- 02:30 Malownicze trasy kolejowe 4 (4)
- 03:15 W okowach mrozu 6 (9)
- 08:35 Dynastie (3)
- 09:40 W okowach mrozu 5 (15)
- 12:40 Dynastie (3)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 4 (5)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (10)
- 15:55 Życie na pustkowiu 7 (1)
- 18:50 Dynastie 2 (3)
- 19:55 Starożytne mocarstwa (4)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (8)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (16)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 3 (2)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Dudy i Ser)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gracze, do boju!)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Śmieci)
- 00:45 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 01:10 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 01:35 Taffy (Kochany klops)
- 01:45 Taffy (Kołnierze)
- 01:50 Taffy (Kontrola klimatu)
- 02:00 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 02:05 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 02:10 Płazowyż (Dzień pędraka/Hopek w zalotach)
- 02:35 Płazowyż (Wojna domowa/Wybory)
- 02:55 Płazowyż (Zbrodnia i żaba/Wypad do archiwum)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig tajemnic)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig w labiryncie)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyzwanie tsunami)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krzyk bojowy)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Przepychanki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 05:45 Taffy 2 (Kret)
- 05:50 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Grafficzas)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Lalkarka 2)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 4 (Mecz hokeja / Chip powraca)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Witajcie w domu)
- 07:55 Potworna robota (Tuszowanie faktów)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Król zabawek)
- 22:45 Taffy (Ubaw po pachy)
- 22:50 Taffy (Dotknij futra)
- 23:00 Taffy (Bentley z dżungli)
- 23:15 Taffy (Białe rękawiczki)
- 23:20 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 23:30 Taffy (Trening z szopem)
- 23:35 Taffy (Kontrola klimatu)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 01:00 Kobieta z piątej dzielnicy
- 02:25 Richard mówi do widzenia
- 03:55 To, co ukryte
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:10 W harmonii
- 07:35 Droga pod wiatr
- 09:05 Prawie przyjaciele
- 10:45 Stars! (Pierce Brosnan)
- 10:50 Guido Superbohater
- 12:15 Stars! (Ewan Mcgregor)
- 12:20 Autor widmo
- 14:25 Brian Banks
- 16:05 Stars! (Will Smith)
- 16:10 W pogoni za szczęściem
- 18:05 Księgarnia z marzeniami
- 19:55 Stars! (Anthony Hopkins)
- 20:00 Ojciec
- 21:35 Gorzka siedemnastka
- 23:20 The Square
- 00:10 Tajemnice Brokenwood 3 (3)
- 02:00 Lewis 9 (3)
- 02:45 Harry Wild (6)
- 03:30 Milczący świadek 21 (5)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 7 (2)
- 05:10 Obiady piątkowe 2 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (3)
- 06:00 Śmierć pod palmami 4 (3)
- 07:05 Ojciec Brown 8 (5)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 21 (1)
- 09:50 Lewis 9 (3)
- 10:50 Sanditon 2 (5)
- 11:55 Śmierć pod palmami 4 (3)
- 14:55 Lewis 9 (3)
- 15:55 Lewis 9 (4)
- 16:55 Ojciec Brown 8 (6)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 21 (2)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (4)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 11:05 Celnicy (1)
- 11:35 Celnicy (2)
- 20:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 21:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 21:55 Rekin Mutant
- 00:05 Magia nagości. Dania (6)
- 00:50 Magia nagości. Norwegia (3)
- 01:35 I love kabaret (7)
- 02:40 I love kabaret (8)
- 03:45 I love kabaret (7)
- 04:40 I love kabaret (2)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (31)
- 06:00 Gadżet show (8)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (57)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:45 Poranny rogal (51)
- 12:45 Ludzie Hitlera (3)
- 13:50 M.A.S.H. (Drogi Zygmuncie)
- 16:15 M.A.S.H. (Koń pułkownika)
- 16:50 M.A.S.H. (Egzorcyzm)
- 17:25 M.A.S.H. (Koszmar Sokolego Oka)
- 21:00 I love kabaret (1)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (6)
- 23:00 Magia nagości. Hiszpania (6)
- 00:05 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 01:00 Na osi (1091)
- 01:25 Dzika kuchnia (1)
- 02:00 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:20 Dzika kuchnia (5)
- 03:50 Dzika kuchnia (7)
- 04:20 Dzika kuchnia (1)
- 04:45 Dzika kuchnia (2)
- 05:15 Dzika kuchnia (3)
- 05:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Na osi (1091)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (3)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 13:00 Kontrola graniczna (1)
- 16:00 Kontrola graniczna (2)
- 17:00 Kontrola graniczna (3)
- 20:00 Gdańsk 1939
- 21:05 Bez prawa do życia
- 22:00 Kod Jezusa 2 (5)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (6)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 04:00 Australijscy poszukiwacze złota (4)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 Na osi (1090)
- 10:30 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 11:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 11:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 16:00 Celnicy 2 (3)
- 17:00 Celnicy 2 (4)
- 18:00 Celnicy 2 (5)
- 19:00 77 TV (Przypadków wodnych)