Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:00 Sissi - losy cesarzowej
- 03:00 Rodzinny koszmar
- 16:45 Przed ekranem (15)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Ojciec Mateusz 31 (Zamach)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Komisarz Alex 21 (Lewy szmal)
- 21:20 Człowiek z żelaza
- 01:15 W obronie miłości
- 03:00 Na zawsze w moim sercu
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (3015)
- 05:25 Barwy szczęścia (3016)
- 06:00 Barwy szczęścia (3017)
- 06:30 M jak miłość (1805)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:40 To jest grane (23)
- 12:20 Tarapaty
- 18:10 Va banque (759)
- 18:45 Akacjowa 38 (443)
- 19:35 "Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze (22)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 10:00 Dobrego dnia
- 16:00 Na sygnale (Problemy z owadami)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:40 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 WAWA Bohaterom
- 17:21 Saga rodów (Ród Konopnickich)
- 17:40 Kronika warszawska: Kronika lata '80 (320)
- 17:51 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (5)
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:45 Pogoda
- 21:47 Sport
- 21:54 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 01:50 Pamięć absolutna
- 08:00 halo tu polsat
- 14:35 Gliniarze (Chuligani)
- 15:40 Gliniarze (Wyrok)
- 16:45 Gliniarze (Wspólnicy)
- 17:50 Chłopaki do wzięcia (396)
- 18:20 Chłopaki do wzięcia (397)
- 18:50 Wydarzenia (831)
- 19:15 Prezydenci i premierzy (363)
- 19:45 Sport (831)
- 19:55 Pogoda (831)
- 22:50 Venom 2: Carnage
- 00:50 Love Island. Wyspa miłości (193)
- 01:55 STOP Drogówka (305)
- 02:55 Interwencja (5476)
- 03:05 Interwencja (5477)
- 03:25 Disco Polo Life (2396)
- 08:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (121)
- 09:00 Galileo (872)
- 10:00 Galileo (873)
- 11:05 #Jesteśmy dla dzieci (243)
- 11:30 Ewa gotuje (489)
- 16:15 13 posterunek 2 (40)
- 17:00 Policjantki i Policjanci (1172)
- 00:05 Pulp Fiction
- 03:25 Zobacz to!: Dyżur 3 (32)
- 04:00 Menu na miarę (8)
- 04:35 Menu na miarę (9)
- 05:00 Dyżur 3 (33)
- 05:30 Dyżur 3 (35)
- 06:00 Taki jest świat 9 (35)
- 07:00 Kobra - oddział specjalny (Przyjaciele)
- 22:15 John Wick
- 01:10 Nie patrz w dół
- 03:15 Lombard. Życie pod zastaw 4 (148)
- 04:20 Niesamowite! (Galerianka)
- 05:00 Dyżur 3 (38)
- 05:30 Dyżur 3 (39)
- 06:00 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Baflo)
- 07:00 Gra muzyka (8)
- 08:00 Ale numer! 20 (18)
- 08:35 Ale numer! 20 (19)
- 09:00 Hit Kabaret Show (8)
- 20:00 Premiera: OceanXplorers (Kraina humbaków)
- 20:56 Premiera: OceanXplorers (Giganty z głębin)
- 21:49 PamiętajMY. 80. rocznica Powstania Warszawskiego (Powstanie: Początek)
- 21:53 PamiętajMY. 80. rocznica Powstania Warszawskiego (Kobiety w Powstaniu)
- 21:57 PamiętajMY. 80. rocznica Powstania Warszawskiego (Obcokrajowcy w Powstaniu)
- 04:45 MacGyver (16)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:15 Agenci NCIS 17 (19)
- 07:10 Agenci NCIS 17 (20)
- 13:00 Rycerz króla Artura
- 15:50 Nocny lot
- 17:40 Super 8
- 20:00 Wyspa tajemnic
- 22:50 Bez przedawnienia
- 00:00 Zabójcze kataklizmy 2 (5)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe (1)
- 02:05 W okowach mrozu 7 (5)
- 03:00 Serengeti 3 (3)
- 03:55 W okowach mrozu 6 (22)
- 04:45 Życie na pustkowiu 2 (2)
- 05:35 David Attenborough i cuda natury 2 (5)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (6)
- 06:25 Serengeti 2 (4)
- 07:35 Serengeti 2 (5)
- 08:45 Serengeti 2 (6)
- 12:05 W okowach mrozu 5 (15)
- 13:05 W 80 kilo dookoła świata (5)
- 16:00 W okowach mrozu 5 (15)
- 16:55 Życie na pustkowiu 2 (4)
- 17:55 Dzika Francja (2)
- 19:00 Planeta zmian (2)
- 20:00 Brytyjskie fabryki 3 (5)
- 21:00 Zjawiskowa Ziemia (4)
- 22:10 W okowach mrozu 7 (2)
- 23:10 Dzika Francja (2)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 00:45 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 01:10 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 01:35 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 01:45 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 01:50 Taffy 2 (Walka o medal)
- 02:00 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 02:05 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 02:10 Płazowyż (Nauka jazdy/ Wschodząca jazda)
- 02:35 Płazowyż (Skrzek kontra Hopek/ Babski wypad)
- 02:55 Płazowyż (Sezon randkowy/Anna kontra dzicz)
- 03:20 Dronersi (Katastrofalna turbina)
- 03:40 Dronersi (Guma balonowa)
- 04:00 Dronersi (Wyścig iluzji)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Koniec szkoły)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Oczy Lokiego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 05:45 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 05:50 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Panna Wifi)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Ilustrachor)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przepisy i zasady / Zaporwany)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Eko-Greenowie/ Rozejm)
- 07:55 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 08:00 Taffy (Mały potwór)
- 08:10 Taffy (Trening zbieracza)
- 08:25 Taffy (Lustrzany dom)
- 08:30 Taffy (Przyjaciele)
- 08:35 Taffy (Cudowna lampa)
- 08:45 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kroko-wrogo)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Mrożownik 2)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Hack-San)
- 12:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kuro Neko)
- 12:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Karniaki)
- 13:25 Taffy (Pchli cyrk)
- 13:30 Taffy (Nowszy model)
- 13:35 Taffy (Kichanie)
- 13:50 Taffy (Stróż)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gwiżdżąca gwiazda)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Posłuchaj!/ Duży ekran)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Rembo/ Słoik)
- 01:05 Julia
- 03:25 Hej, skarbie
- 05:15 Zakończenie programu
- 06:05 Guido Superbohater
- 07:30 Zaginiona
- 09:05 Yuli
- 10:55 Oda do radości
- 12:30 Dom zbrodni
- 14:25 Late Night
- 16:05 Ekspedientki
- 17:50 Kupiec wenecki
- 20:00 Legalna blondynka 2
- 21:35 Terrorysta
- 23:20 Rocketman
- 00:10 Ulica nadziei 3 (12)
- 01:10 Niezapomniane 5 (4)
- 02:05 Śmierć pod palmami: Odcinek świąteczny 2023
- 03:00 Tajemnice Brokenwood (2)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 11 (3)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (3)
- 06:00 Ojciec Brown 9 (10)
- 07:00 Śmierć pod palmami 6 (1)
- 08:10 Lewis (1)
- 09:15 Morderstwa w Midsomer 16 (5)
- 12:15 Śmierć z dala od palm (6)
- 13:25 Sanditon 3 (3)
- 16:25 Śmierć pod palmami 6 (2)
- 17:35 Śmierć pod palmami 12 (6)
- 21:00 Milczący świadek 25 (5)
- 22:10 Milczący świadek 25 (6)
- 23:15 Ragdoll (6)
- 08:05 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 09:05 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 22:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 23:00 Suburra
- 00:05 Magia nagości. Niemcy 2 (6)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (4)
- 01:45 Niegrzeczne myśli grzecznych dziewczynek (5)
- 02:45 I love kabaret (7)
- 03:50 I love kabaret (5)
- 04:50 I love kabaret (2)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (3)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:20 Wywiad z Andrzejem Kozłowskim
- 07:45 To leci w sieci (5)
- 08:15 To leci w sieci (2)
- 08:40 To leci w sieci (8)
- 09:05 Historia kultowych marek (4)
- 09:30 Historia kultowych marek (5)
- 10:00 Dom w cenie mieszkania (9)
- 10:35 Dom w cenie mieszkania 2 (1)
- 11:10 Janosik
- 13:50 Kabaretowe przeboje (1)
- 14:55 Kabaretowe przeboje (4)
- 16:00 Kabaretowe przeboje 2 (5)
- 17:00 Kabaretowe przeboje 2 (7)
- 18:00 Kabaretowe przeboje (4)
- 19:00 I love kabaret EXTRA (14)
- 19:10 I love kabaret (1)
- 20:15 Krwawa zemsta
- 00:00 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 00:55 Dzika kuchnia (3)
- 01:30 Dzika kuchnia (4)
- 02:00 Dzika kuchnia (5)
- 02:30 Dzika kuchnia (7)
- 03:00 Dzika kuchnia (1)
- 03:35 Dzika kuchnia (2)
- 16:05 Giganty na drogach (1)
- 17:05 Giganty na drogach (2)
- 18:00 Giganty na drogach (3)
- 19:00 Giganty na drogach (4)
- 20:00 Gdańsk 1939
- 21:05 Bez prawa do życia
- 22:05 Giganty na drogach (5)
- 23:05 Giganty na drogach (6)
- 04:30 Australijscy poszukiwacze złota (5)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:20 U nas w...
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 Z lokalnego archiwum
- 10:00 Przepis na remont 2 (14)
- 10:30 Przepis na remont 2 (15)
- 11:00 Przepis na remont 2 (16)
- 11:30 Przepis na remont 2 (17)
- 12:00 Przepis na remont 2 (18)
- 12:30 Przepis na remont 2 (19)
- 12:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 16:00 Giganty na drogach 2 (7)
- 17:00 Giganty na drogach 2 (8)
- 18:00 Giganty na drogach 2 (9)
- 19:00 Giganty na drogach 2 (10)
- 20:00 Snajperzy
- 12:25 Zamiana luksusowymi domami (4)
- 13:30 Książęta i media (1)
- 16:50 Głodni sukcesu (7)
- 17:55 Głodni sukcesu (8)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najlepszy duet/ Zapominajka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Niezapomniana Rycerka/ Ryczące Lwizantemy)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Taniec kwiatów wiśni/ Budownicza Milly)
- 01:30 Spidey i superkumple (Trudny Dzień Matki/ Niewesołe miasteczko)
- 01:55 Spidey i superkumple (Rakietowy Nosorożec/ Psikus albo TRACE-E)
- 02:20 Spidey i superkumple (Szpieg w systemie / Sprawdzian supersiły)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Życzenia do spełnienia / Ogród wróżek)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Magiczna posiadłość/Wycieczka z Frajdkiem!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (12)
- 04:00 Eureka! (Kichający Maciek / Nowa skała)
- 04:30 Eureka! (Światełko na końcu jaskini / W poszukiwaniu swojego miejsca)
- 05:00 Eureka! (Ale koło! / Tak jak Yurt)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kaczki w tarapatach / Kropka nad i)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Wielki Goof! / Zabawa w świecie kredek)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Muzyka pór roku / Syrenki na ratunek)
- 07:00 Blue (Szczurokura)
- 07:10 Blue (Sąsiedzi)
- 07:20 Blue (Dokuczanie)
- 07:30 Blue (Szparag)
- 07:40 Blue (Florek)
- 07:50 Blue (Tata kładzie spać)
- 20:00 Blue (Rower)
- 20:10 Blue (Motylki)
- 20:20 Blue (Piłka do jogi)
- 20:30 Disney Junior Ariel (4)
- 21:00 Spidey i superkumple (14)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (25)
- 00:10 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 00:35 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 02:35 Duch i nas dwóch (3)
- 03:00 Duch i nas dwóch (4)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (5)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (6)
- 04:50 Duch i nas dwóch (10)
- 05:15 Duch i nas dwóch (11)
- 05:35 Robale ziomale (Pamiętny dzień, część 1 / Pamiętny dzień, część 2)
- 06:00 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 06:05 Taffy 2 (Pamiątka)
- 06:10 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 06:25 Taffy 2 (Małpie figle)
- 06:35 Taffy 2 (Porwanie w raju)
- 06:40 Taffy 2 (Bestia w domu)
- 06:55 Fineasz i Ferb (20)
- 07:25 Fineasz i Ferb (2)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (18)
- 14:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 14:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dudy i Ser)
- 14:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gracze, do boju!)
- 15:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Śmieci)
- 15:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Nawałnica 2)
- 15:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Król zabawek)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinna bańka)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Zegar/Okiełznując prawo Murphy'ego)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Cień/Choroba)
- 00:05 Blue 2 (41)
- 00:15 Blue 2 (42)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 00:40 Kolorklocki (14)
- 00:45 Blue 2 (24)
- 00:55 Piotruś Królik (23)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (36)
- 01:20 Psi Oddział (5)
- 01:35 Blue 2 (31)
- 01:40 Blue 2 (32)
- 01:50 Blue 2 (33)
- 02:00 Blue (28)
- 02:05 Tosia i Tymek (9)
- 02:20 Blue 2 (24)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 02:40 Kręciołki (90)
- 02:50 Teletubisie (54)
- 03:05 Blue (49)
- 03:10 Blue (50)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (5)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (22)
- 03:45 Tosia i Tymek (21)
- 03:55 Tosia i Tymek (22)
- 04:10 Blue (35)
- 04:15 Blue (36)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 04:35 Blue 2 (25)
- 04:45 Blue 2 (24)
- 04:50 Blue (43)
- 05:00 Superpyra (33)
- 05:05 Superpyra (34)
- 05:15 Kolorklocki (12)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (37)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (41)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (28)
- 05:50 W Papierowej Krainie (31)
- 06:00 Piotruś Królik (13)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (33)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (34)
- 06:55 Blue (37)
- 07:05 Blue (38)
- 07:15 Blue (39)
- 07:20 Blue (40)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (9)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (3)
- 08:10 W Papierowej Krainie (29)
- 08:20 Blue 2 (12)
- 08:30 Blue 2 (14)
- 08:40 Blue 2 (15)
- 08:50 Blue 2 (16)
- 09:00 Blue 2 (17)
- 09:10 Blue 2 (18)
- 09:15 Mała kuchnia świata (9)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (17)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (18)
- 09:55 Kręciołki (67)
- 10:10 Kręciołki (68)
- 10:25 Blue 2 (43)
- 10:35 Blue 2 (44)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (9)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (44)
- 11:15 W Papierowej Krainie (31)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (2)
- 11:50 Superpyra (41)
- 12:00 Blue 2 (25)
- 12:10 Blue (32)
- 12:15 Blue (45)
- 12:25 Blue (12)
- 12:35 Blue 2 (25)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (9)
- 13:05 Blue 2 (50)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (43)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (36)
- 13:40 Psi Oddział (5)
- 13:55 Blue 2 (31)
- 14:05 Blue 2 (32)
- 14:15 Blue 2 (33)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (15)
- 14:35 Blue 2 (39)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (29)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (44)
- 15:15 W Papierowej Krainie (32)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (4)
- 15:50 Blue (33)
- 16:00 Blue (46)
- 16:10 Blue (47)
- 16:20 Matklocki (29)
- 16:25 Blue (3)
- 16:35 Kolorklocki (27)
- 16:40 Kolorklocki (28)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (10)
- 17:10 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 17:15 Piotruś Królik (24)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (37)
- 17:45 Psi Oddział (6)
- 18:00 Blue 2 (34)
- 18:10 Blue 2 (35)
- 18:15 Blue 2 (36)
- 18:25 Tosia i Tymek (15)
- 18:40 Blue 2 (40)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 19:00 Kręciołki (92)
- 19:15 Teletubisie (56)
- 19:30 Blue (47)
- 19:40 Blue (48)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (6)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (23)
- 20:20 Tosia i Tymek (23)
- 20:30 Tosia i Tymek (24)
- 20:45 Blue 2 (45)
- 20:55 Blue 2 (46)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (5)
- 21:15 Blue 2 (27)
- 21:25 Blue 2 (28)
- 21:35 Superpyra (35)
- 21:40 Superpyra (36)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (42)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (43)
- 22:10 Kolorklocki (14)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (29)
- 22:30 W Papierowej Krainie (34)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (44)
- 22:55 W Papierowej Krainie (33)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (4)
- 23:35 Matklocki (29)
- 23:40 Blue 2 (24)
- 23:50 Blue (30)
- 23:55 Blue (36)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 02:15 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 03:10 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:20 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:55 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:45 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 05:00 Bernard 2 (86)
- 05:05 Bernard 2 (88)
- 05:10 Bernard 2 (89)
- 05:15 Bernard 2 (90)
- 05:25 Bernard 2 (91)
- 05:30 Bernard 2 (92)
- 05:35 Bernard 2 (94)
- 05:40 Bernard 2 (95)
- 05:45 Bernard 2 (97)
- 05:50 Bernard 2 (98)
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Bernard 3 (111)
- 08:05 Bernard 3 (113)
- 08:10 Bernard 3 (114)
- 08:15 Bernard 3 (116)
- 08:20 Bernard 3 (117)
- 08:30 Bernard 3 (118)
- 08:35 Bernard 3 (120)
- 08:40 Bernard 3 (121)
- 08:45 Bernard 3 (122)
- 08:55 Bernard 3 (124)
- 09:00 Bernard 3 (125)
- 09:05 Bernard 3 (126)
- 09:10 Bernard 3 (127)
- 09:15 Bernard 3 (129)
- 09:20 Bernard 3 (130)
- 09:30 Bernard 3 (131)
- 09:35 Bernard 3 (133)
- 09:40 Bernard 3 (134)
- 09:45 Bernard 3 (135)
- 09:55 Bernard 3 (137)
- 10:00 Bernard 3 (138)
- 10:05 Bernard 3 (139)
- 10:10 Bernard 3 (140)
- 10:15 Bernard 3 (142)
- 10:20 Bernard 3 (143)
- 10:30 Bernard 3 (144)
- 10:35 Bernard 3 (145)
- 10:40 Bernard 3 (147)
- 10:45 Bernard 3 (148)
- 11:00 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 11:15 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 11:25 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 11:35 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 11:55 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 12:05 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 12:15 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 12:40 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 12:50 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 13:00 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 13:15 Strażak Sam 9 (Trema)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 13:35 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 13:55 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 14:05 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 14:35 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 15:15 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 15:25 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 15:35 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 16:05 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 16:15 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 16:50 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 17:00 Power Players (3)
- 17:15 Power Players (4)
- 17:30 Power Players (5)
- 17:40 Power Players (6)
- 17:55 Power Players (7)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 20:15 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 20:35 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 21:00 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 21:15 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 21:25 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 21:35 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 22:05 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 23:15 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 23:25 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 23:35 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 00:01 Jaki jest twój zawód ?
- 00:03 Wstawaj!
- 00:06 Teraz się bawimy
- 00:08 Sunville
- 00:11 Opowieści warzywne
- 00:14 Teraz się bawimy
- 00:16 Wakacje
- 00:19 Kolorowa magia
- 00:22 Wakacje
- 00:24 Świat elfów
- 00:27 Sunville
- 00:30 Świat podwodny
- 00:33 Świat elfów
- 00:36 Kolorowe koło
- 00:39 Wakacje
- 00:41 Świat podwodny
- 00:43 Kolorowe koło
- 00:46 Opowieści warzywne
- 00:49 Towarzysze zabawy
- 00:51 Jaki jest twój zawód ?
- 00:54 Sunville
- 00:57 Świat podwodny
- 00:59 Teraz się bawimy
- 01:02 Wakacje
- 01:05 Sunville
- 01:10 Galaktyczni turyści
- 01:12 Pojazdy
- 01:14 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:17 Rodzina bobrów
- 01:21 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:24 Opowieści warzywne
- 01:26 Indie
- 01:30 Przygody w przestrzeni
- 01:32 Puffy i Tubby
- 01:35 Przygody w przestrzeni
- 01:38 Towarzysze zabawy
- 01:41 Sunville
- 01:44 Opowieści warzywne
- 01:46 Świat podwodny
- 01:50 Zwierzęta
- 01:53 Łazienka
- 01:56 Pojazdy
- 01:59 Safari
- 02:01 Miejskie życie
- 02:05 Mini opowiadania
- 02:09 Miyu i Litto
- 02:11 Puffy i Tubby
- 02:15 Muzeum
- 02:18 Safari
- 02:20 Panni i Fanni
- 02:23 Posłuchaj tego
- 02:26 Miyu i Litto
- 02:29 Urocze miejsca
- 02:32 Miyu i Litto
- 02:35 Posłuchaj tego
- 02:36 Opowieści warzywne
- 02:38 Panni i Fanni
- 02:41 Urocze miejsca
- 02:43 Opowieści warzywne
- 02:46 Panni i Fanni
- 02:48 Oli - cykle natury
- 02:51 Muzeum
- 02:54 Safari
- 02:57 Grupy
- 03:00 Kolorowa magia
- 03:02 Miejskie życie
- 03:05 Posłuchaj tego
- 03:08 Miyu i Litto
- 03:11 Sport, sport, sport
- 03:14 Teraz się bawimy
- 03:16 Ding Dang Dong
- 03:19 Świat elfów
- 03:22 Urocze miejsca
- 03:24 Rodzina bobrów
- 03:27 Jak podróżujemy
- 03:29 Taniec
- 03:33 Opowieści warzywne
- 03:35 Jaki jest twój zawód ?
- 03:38 Mini opowiadania
- 03:40 Opowieści warzywne
- 03:43 Wstawaj!
- 03:45 Teraz się bawimy
- 03:47 Przygody w przestrzeni
- 03:51 Urocze miejsca
- 03:54 Teraz się bawimy
- 03:56 Sport, sport, sport
- 03:59 Urocze miejsca
- 04:03 Ding Dang Dong
- 04:06 Teraz się bawimy
- 04:09 Urocze miejsca
- 04:12 Ding Dang Dong
- 04:16 Zwierzęta
- 04:18 Kolorowe koło
- 04:21 Opowieści warzywne
- 04:23 Wakacje
- 04:26 Kolorowe koło
- 04:29 Towarzysze zabawy
- 04:32 Wakacje
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:38 Świat podwodny
- 04:40 Wakacje
- 04:43 Opowieści warzywne
- 04:45 Wakacje
- 04:48 Towarzysze zabawy
- 04:50 Opowieści warzywne
- 04:53 Kolorowe koło
- 04:55 Świat podwodny
- 04:58 Opowieści warzywne
- 05:00 Wakacje
- 05:03 Towarzysze zabawy
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:11 Świat podwodny
- 05:14 Opowieści warzywne
- 05:17 Posłuchaj tego
- 05:20 Kolorowa magia
- 05:23 Kolorowe koło
- 05:25 Panni i Fanni
- 05:27 Przygody w przestrzeni
- 05:30 Kącik naukowy
- 05:33 Kolorowa magia
- 05:36 Kolorowa magia
- 05:39 Kącik naukowy
- 05:42 Muzeum
- 05:45 Jaki jest twój zawód ?
- 05:48 Panni i Fanni
- 05:50 Kolorowe koło
- 05:53 Posłuchaj tego
- 05:56 Sunville
- 05:59 Urocze miejsca
- 06:02 Posłuchaj tego
- 06:05 Posłuchaj tego
- 06:10 Kolorowa magia
- 06:12 Sunville
- 06:15 Grupy
- 06:17 Kącik naukowy
- 06:21 Małe, ale pracowite
- 06:23 Hubbi się tym zajmie
- 06:25 Dinoland
- 06:28 Hubbi i jego koledzy
- 06:30 Wesoła łąka
- 06:33 Mały Didy
- 06:36 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:39 Rodzina bobrów
- 06:41 Sport, sport, sport
- 06:45 Zwierzęta
- 06:48 Safari
- 06:50 Świat zwierząt
- 06:53 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:56 Świat Mimo
- 06:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:00 Sippi Sappi
- 07:02 Afryka
- 07:04 Pociąg
- 07:07 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:10 Morskie przygody
- 07:13 Opowieści warzywne
- 07:15 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:18 Urocze miejsca
- 07:21 Margo i Felix
- 07:24 Raul
- 07:27 Dźwięki wokół nas
- 07:29 Mały Didy
- 07:31 Mimo i Bobo
- 07:34 Świat Mimo
- 07:36 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:40 Posłuchaj tego
- 07:42 Wstawaj!
- 07:44 Urocze miejsca
- 07:47 Taniec
- 07:49 Świat zwierząt
- 07:51 Teraz się bawimy
- 07:53 Sport, sport, sport
- 07:56 Historie Henryka
- 07:58 Świat Mimo
- 08:02 Zack i Ziggy
- 08:05 Elfy przyrody
- 08:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:08 Świat zwierząt
- 08:12 Taniec
- 08:15 Urocze miejsca
- 08:18 Ding Dang Dong
- 08:21 Świat zwierząt
- 08:25 Monika i Rudi
- 08:28 Tempo Giusto
- 08:30 Co rośnie na drzewie?
- 08:31 Wesoła łąka
- 08:34 Hubbi i jego koledzy
- 08:36 Tempo Giusto
- 08:38 Małe melodie
- 08:40 DuckSchool
- 08:42 Panni i Fanni
- 08:45 Kącik naukowy
- 08:48 Miyu i Litto
- 08:51 Muzeum
- 08:53 Kącik naukowy
- 08:56 Małe melodie
- 08:58 Kolorowa Klara
- 09:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:03 Pixie 2
- 09:04 Albert tłumaczy
- 09:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:11 Urocze miejsca
- 09:13 Kącik naukowy
- 09:16 Jaki jest twój zawód ?
- 09:19 Kącik naukowy
- 09:23 Kolorowe koło
- 09:26 Margo i Felix
- 09:29 Lola i Liczby
- 09:32 Przygody kaczki
- 09:34 Zabawa w chowanego
- 09:36 Dinoland
- 09:39 Elfy przyrody
- 09:40 Sippi Sappi
- 09:42 Kolorowa Klara
- 09:44 Co rośnie na drzewie?
- 09:46 Pixie 2
- 09:47 Zabawa w chowanego
- 09:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:52 Albert tłumaczy
- 09:54 Wesoła łąka
- 09:58 Zabawa w chowanego
- 10:01 Mimo i Bobo
- 10:03 Wesołe królestwo
- 10:06 Historie Henryka
- 10:08 Elfy przyrody
- 10:09 Afryka
- 10:12 DuckSchool
- 10:15 Albert tłumaczy
- 10:17 Historie Henryka
- 10:19 ABC - duckBC
- 10:22 Lola i Liczby
- 10:25 ABC - duckBC
- 10:28 Mimo i Bobo
- 10:30 Afryka
- 10:32 Dotty i Kitty
- 10:36 Zack i Ziggy
- 10:39 Toobys
- 10:42 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:45 Wesołe królestwo
- 10:48 Lola i Liczby
- 10:50 Elfy przyrody
- 10:51 Lola i Liczby
- 10:54 ABC - duckBC
- 10:57 Mały Didy
- 10:59 Elfy przyrody
- 11:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:03 Historie Henryka
- 11:05 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:08 Zabawa w chowanego
- 11:10 Kolorowa Klara
- 11:12 Toobys
- 11:14 Mimo i Bobo
- 11:17 Zabawa w chowanego
- 11:20 Risto Gusto
- 11:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:25 Elfy przyrody
- 11:27 Świat Mimo
- 11:29 Co rośnie na drzewie?
- 11:31 Zoo
- 11:34 Świat Mimo
- 11:36 Uczymy się
- 11:39 Dotty i Kitty
- 11:43 Pociąg
- 11:45 Dinozaur Milo
- 11:49 Hop-hop
- 11:51 Dinozaur Milo
- 11:55 Połączony świat
- 11:58 Toby McFly
- 12:01 Dinozaur Milo
- 12:06 Skoczkowie Planet
- 12:10 Wesołe królestwo
- 12:13 Raul
- 12:15 Brygada ogniowa
- 12:18 Restauracja
- 12:22 Pociąg
- 12:25 Afryka
- 12:27 Wesołe królestwo
- 12:30 Mały Didy
- 12:34 Pociąg
- 12:37 Dinoland
- 12:39 Brygada ogniowa
- 12:41 Hubbi i jego koledzy
- 12:44 Risto Gusto
- 12:47 Pociąg
- 12:49 Skoczkowie Planet
- 12:53 Risto Gusto
- 12:56 Sztuka Leona
- 12:59 Mimo i Bobo
- 13:01 Dinozaur Milo
- 13:05 Mimo i Bobo
- 13:09 Sztuka Leona
- 13:11 Pociąg
- 13:13 Małe, ale pracowite
- 13:16 Mały Didy
- 13:19 Przygody kaczki
- 13:21 Zastęp strażaków
- 13:24 Mimo i Bobo
- 13:26 Skoczkowie Planet
- 13:30 Restauracja
- 13:35 Fin i Fianna
- 13:38 Lola i Liczby
- 13:40 Mimo i Bobo
- 13:43 Monika i Rudi 2
- 13:46 DuckSchool
- 13:48 Margo i Felix
- 13:51 Albert tłumaczy
- 13:55 DuckSchool
- 13:57 Lola i Liczby
- 13:59 Albert tłumaczy
- 14:01 Sippi Sappi
- 14:04 Fin i Fianna
- 14:07 Toobys
- 14:09 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:12 Kolorowa Klara
- 14:14 Dotty i Kitty
- 14:17 Słodki dom
- 14:18 Zack i Ziggy
- 14:22 Słodki dom
- 14:23 Przygody kaczki
- 14:25 Uczymy się
- 14:28 Pixie 2
- 14:29 Toobys
- 14:31 Sippi Sappi
- 14:33 Kształcików
- 14:34 Zack i Ziggy
- 14:38 Mimo & Bobo PLUS
- 14:42 Przygody kaczki
- 14:44 Mimo i Bobo
- 14:47 Sippi Sappi
- 14:49 Mimo i Bobo
- 14:52 Zabawa w chowanego
- 14:55 Afryka
- 14:57 Elfy przyrody
- 14:58 DuckSchool
- 15:01 Mimo & Bobo PLUS
- 15:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:07 Mimo & Bobo PLUS
- 15:11 Wstawaj!
- 15:13 Mimo i Bobo
- 15:16 Hubbi i jego koledzy
- 15:18 Hubbi się tym zajmie
- 15:21 Hop-hop
- 15:23 Zack i Ziggy
- 15:26 Margo i Felix
- 15:29 Afryka
- 15:31 Lola i Liczby
- 15:34 Albert tłumaczy
- 15:37 Raul
- 15:40 Sippi Sappi
- 15:43 Tempo Giusto
- 15:45 Drużyna lalek
- 15:47 Raul
- 15:50 Margo i Felix
- 15:53 Toby McFly
- 15:56 Raul
- 15:59 Fin i Fianna
- 16:02 Toby McFly
- 16:05 Hiphopowy kaktus
- 16:07 Brygada ogniowa
- 16:10 Raul
- 16:13 Afryka
- 16:15 DuckSchool
- 16:17 Świat Mimo
- 16:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:22 Drużyna lalek
- 16:24 Co rośnie na drzewie?
- 16:25 Przygody kaczki
- 16:27 Świat Mimo
- 16:31 Cubie
- 16:33 Hiphopowy kaktus
- 16:35 Cubie
- 16:37 Sippi Sappi
- 16:40 Mały Didy
- 16:42 Mimo i Bobo
- 16:45 Mimo i Bobo
- 16:48 Tempo Giusto
- 16:50 DuckSchool
- 16:53 Sippi Sappi
- 16:55 Tempo Giusto
- 16:57 Lola i Liczby
- 17:00 Mimo i Bobo
- 17:03 Mimo i Bobo
- 17:05 Elfy przyrody
- 17:06 Wstawaj!
- 17:08 Risto Gusto
- 17:12 Wstawaj!
- 17:14 Lola i Liczby
- 17:16 Hop-hop
- 17:18 Wstawaj!
- 17:20 Zabawa w chowanego
- 17:23 Raul
- 17:25 Afryka
- 17:27 Wstawaj!
- 17:29 Hop-hop
- 17:32 Afryka
- 17:34 Hop-hop
- 17:36 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:39 Zabawa w chowanego
- 17:41 Lola i Liczby
- 17:43 Afryka
- 17:47 DuckSchool
- 17:50 Małe melodie
- 17:52 Dotty i Kitty
- 17:55 Monika i Rudi 2
- 17:58 Uczymy się
- 18:01 Toobys
- 18:03 Dotty i Kitty
- 18:07 Sippi Sappi
- 18:09 Wesoła łąka
- 18:12 Dźwięki wokół nas
- 18:14 Monika i Rudi
- 18:17 Mimo i Bobo
- 18:20 Monika i Rudi
- 18:22 Sippi Sappi
- 18:25 Kształcików
- 18:26 Albert tłumaczy
- 18:31 DuckSchool
- 18:33 Wesoła łąka
- 18:36 Kształcików
- 18:37 Dźwięki wokół nas
- 18:39 Słodki dom
- 18:41 Sippi Sappi
- 18:43 Monika i Rudi
- 18:46 Pixie 2
- 18:47 Małe melodie
- 18:49 DuckSchool
- 18:52 Zoo
- 18:55 Restauracja
- 18:58 Fin i Fianna
- 19:01 Uczymy się
- 19:04 Brygada ogniowa
- 19:07 Kaczka i Puszek
- 19:09 Lola i Liczby
- 19:11 Drużyna lalek
- 19:13 Zabawa w chowanego
- 19:15 Pociąg
- 19:17 Toobys
- 19:20 Dinoland
- 19:22 Hubbi i jego koledzy
- 19:24 Restauracja
- 19:27 Mimo i Bobo
- 19:30 Lola i Liczby
- 19:33 Hubbi i jego koledzy
- 19:35 Toobys
- 19:38 Dźwięki wokół nas
- 19:40 Margo i Felix
- 19:43 Zack i Ziggy
- 19:46 Tempo Giusto
- 19:48 Toobys
- 19:52 Lola i Liczby
- 19:55 Brygada ogniowa
- 19:58 Przygody kaczki
- 20:00 Hop-hop
- 20:02 Hiphopowy kaktus
- 20:06 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:09 Hiphopowy kaktus
- 20:12 Mimo i Bobo
- 20:14 Lola i Liczby
- 20:16 Restauracja
- 20:19 Drużyna lalek na ratunek
- 20:21 Dźwięki wokół nas
- 20:23 Zack i Ziggy
- 20:26 Monika i Rudi
- 20:30 Małe, ale pracowite
- 20:33 Mimo i Bobo
- 20:35 Drużyna lalek
- 20:39 Sippi Sappi
- 20:42 Uczymy się
- 20:45 Zabawa w chowanego
- 20:48 Mimo i Bobo
- 20:51 Margo i Felix
- 20:54 Mimo i Bobo
- 20:57 Toobys
- 20:59 Dźwięki wokół nas
- 21:01 Restauracja
- 21:04 Toobys
- 21:06 Hop-hop
- 21:09 Raul
- 21:11 Mały Didy
- 21:14 Opowieści warzywne
- 21:16 Wakacje
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Opowieści warzywne
- 21:23 Kolorowe koło
- 21:26 Wakacje
- 21:29 Afryka
- 21:31 Toobys
- 21:34 Brygada ogniowa
- 21:37 Fin i Fianna
- 21:40 Afryka
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:46 Wakacje
- 21:48 Kolorowe koło
- 21:51 Wakacje
- 21:54 Kolorowe koło
- 21:57 Zastęp strażaków
- 22:00 Sztuka Leona
- 22:02 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:05 Drużyna lalek na ratunek
- 22:09 Świat zabawek
- 22:11 Skoczkowie Planet
- 22:15 Hiphopowy kaktus
- 22:18 Świat zwierząt
- 22:21 Jak podróżujemy
- 22:23 Świat zwierząt
- 22:25 Urocze miejsca
- 22:28 Morskie przygody
- 22:31 Afryka
- 22:33 Mimo i Bobo
- 22:36 Drużyna lalek na ratunek
- 22:39 Risto Gusto
- 22:42 Mały Didy
- 22:44 Świat podwodny
- 22:46 Jak podróżujemy
- 22:49 Mini opowiadania
- 22:52 Świat zwierząt
- 22:55 Świat elfów
- 22:58 Morskie przygody
- 23:01 Toobys
- 23:03 Kształcików
- 23:04 DuckSchool
- 23:07 Pixie 2
- 23:08 Fin i Fianna
- 23:11 Pixie 2
- 23:12 Mimo i Bobo
- 23:15 Uczymy się
- 23:17 Dotty i Kitty
- 23:20 Miyu i Litto
- 23:23 Muzeum
- 23:26 Grupy
- 23:28 Kolorowa magia
- 23:31 Muzeum
- 23:34 Mimo i Bobo
- 23:37 Pixie 2
- 23:38 Monika i Rudi 2
- 23:41 Kształcików
- 23:42 Kolorowa Klara
- 23:44 Słodki dom
- 23:45 Kolorowa Klara
- 23:47 Muzeum
- 23:50 Kącik naukowy
- 23:53 Kolorowe koło
- 23:56 Miyu i Litto
- 23:59 Kącik naukowy
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:07 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:10 Pory roku
- 05:12 Uczymy się z ducktv
- 06:14 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:23 Pory roku
- 11:27 Ulubione bajki
- 13:33 Uczymy się z ducktv
- 14:34 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:38 Pory roku
- 16:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:44 Uczymy się z ducktv
- 18:45 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:50 Pory roku
- 21:54 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 23:58 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Leo Messi
- 06:55 Wywiad Eleven
- 07:20 Wywiad Eleven
- 14:00 Ligue1 Preview (3)
- 14:45 GP Confidential
- 15:20 Inside Serie A (3)
- 22:30 Piłka nożna: Liga włoska - studio
- 23:00 Eleven Gol Live
- 12:00 Ligue1 (3)
- 12:35 Wywiad
- 13:00 Inside Serie A (3)
- 13:40 La Manita
- 23:00 Ronaldo
- 23:40 Unikalne tradycje LaLiga
- 10:00 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 10:30 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 11:00 LaLiga World (3)
- 11:30 Inside Serie A (3)
- 04:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 04:40 Paco Gento
- 05:15 Hugo Sanchez
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 10:00 Jorge Valdano
- 10:30 Andoni Zubizarreta
- 11:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 11:30 GP Confidential
- 14:00 LaLiga World (3)
- 14:30 Diego Rodriguez
- 15:00 Nacho - El Capitan
- 15:20 Wywiad
- 23:30 La Manita
- 00:00 Liga wyścigów dronów (13)
- 02:00 Action Sports World (8)
- 03:00 Nitro Circus Live (1)
- 03:30 Nitro Circus Live (2)
- 04:00 Sports Adventure 5 (9)
- 04:30 Sports Adventure 5 (10)
- 05:00 Nomads Seeking Adventure (1)
- 05:30 Nomads Seeking Adventure (2)
- 06:00 World of X Games (1)
- 07:00 World of X Games (2)
- 08:00 World of X Games (3)
- 08:30 World of X Games (4)
- 09:00 World of X Games (5)
- 10:00 WWE Raw (26)
- 14:00 Beyond The Beaten Path (2)
- 15:00 WWE NXT (23)
- 16:00 WWE - Main Event (23)
- 17:00 WWE Raw (26)
- 20:00 WWE NXT (23)
- 21:00 WWE - Main Event (23)
- 04:20 Remont na 5+ (3)
- 04:45 Remont na 5+ (4)
- 05:05 Remont na 5+ (5)
- 05:35 Remont na 5+ (6)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 07:00 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 07:30 Trucker Club (172)
- 08:00 Remont na 5+ (7)
- 08:25 Remont na 5+ (8)
- 08:50 Remont na 5+ (1)
- 09:20 Remont na 5+ (2)
- 09:45 Remont na 5+ (3)
- 10:10 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 10:35 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 14:25 Remont na 5+ (4)
- 14:50 Remont na 5+ (5)
- 15:20 Remont na 5+ (6)
- 15:45 Remont na 5+ (7)
- 18:05 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 18:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 19:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 19:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 00:00 Express Republiki
- 00:15 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:43 Poland Daily - Weather
- 00:44 Poland Daily
- 00:54 Poland Daily - Weather
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:25 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 02:55 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 03:20 Dzisiaj
- 03:50 Agora Klarenbacha
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Kulisy manipulacji
- 06:40 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 Republika rano
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:10 Republika, wstajemy!
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:15 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 18:00 Republika dzień
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Zdaniem Kowalskiego
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Republika wieczór
- 21:10 Przegląd prasy niemieckiej
- 21:30 Oko na niedzielę
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo 3 (3)
- 01:10 Dywizjon 617: Niszczyciele tam (1)
- 02:15 Okręt wojenny na służbie (5)
- 03:10 Top Gear 19 (1)
- 08:05 Garaż Guya Martina (3)
- 09:00 Jak powstaje samochód 2 (6)
- 15:00 Samochód roku 2 (7)
- 15:30 Samochód roku 2 (8)
- 22:00 Jak powstaje samochód 2 (5)
- 23:05 Warsztat Hammonda (3)
- 08:20 Olbrzymy (Słonie)
- 09:30 Olbrzymy (Lwy)
- 12:50 Lwy i hieny
- 16:15 Kopyta we mgle
- 17:35 Niedźwiedzie z Transylwanii
- 00:15 Dzika kuchnia (3)
- 00:50 Dzika kuchnia (4)
- 01:20 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:25 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 ABC Designu (5)
- 06:15 ABC Designu (1)
- 06:30 ABC Designu (3)
- 06:40 ABC Designu (4)
- 06:55 Kuchnia na dziko (9)
- 07:10 Kuchnia na dziko (10)
- 07:20 Kuchnia na dziko (11)
- 07:35 Kuchnia na dziko (12)
- 07:50 Kuchnia na dziko (13)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 5 (18)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 5 (19)
- 09:00 Ogrody marzeń 3 (1)
- 09:30 Ogrody marzeń 3 (2)
- 10:05 Ogrody marzeń 3 (3)
- 10:40 Ogrody marzeń 3 (4)
- 11:15 Domy marzeń - nad morzem 7 (1)
- 18:25 Przepis na remont 3 (8)
- 18:55 Przepis na remont 3 (9)
- 19:30 Przepis na remont 3 (10)
- 22:35 Ogrody marzeń 3 (5)
- 23:05 Ogrody marzeń 3 (6)
- 23:40 Dzika kuchnia (2)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śmieciowe jedzenie)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Edukacja seksualna)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Choroby płuc)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Choroba Alzheimera)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Choroby uszu)
- 07:15 Zapytaj lekarza (5)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Pilates na nogi)
- 10:00 Nocna zmiana 4 (6)
- 10:55 Nocna zmiana 4 (7)
- 11:45 Nocna zmiana 4 (8)
- 12:35 Nocna zmiana 4 (9)
- 13:30 Nocna zmiana 4 (10)
- 14:25 Dlaczego jesteśmy grubi (3)
- 15:25 Pytania do doktora (Geny)
- 16:00 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 16:35 Łowcy smaków (9)
- 17:15 Przez żołądek do zdrowia (1)
- 17:50 Pies na życie (10)
- 18:25 Zwierzaki z misją (10)
- 19:00 Co kryje żywność: cukrzyca (4)
- 19:35 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 20:10 Happy i Zen 2 (2)
- 20:45 Happy i Zen 2 (3)
- 21:20 Żyj jak Laila (4)
- 21:50 Żyj jak Laila (5)
- 22:20 Moje życie XXL (9)
- 23:30 Dr Miami (11)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Lepsze smyczki)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Randkowa gra)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Gliniarz i półgłówek)
- 01:35 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Tłuszcze nasycone)
- 02:05 Bajer z Bel-Air 5 (Strzały w Bel-Air)
- 02:35 Bajer z Bel-Air 5 (Oświadczyny)
- 03:05 Bajer z Bel-Air 5 (Will jest z Marsa)
- 03:35 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Robert wprowadza się z powrotem do domu)
- 04:05 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Jak się poznali)
- 05:00 Współczesna rodzina 7 (Szalony pociąg)
- 05:30 Współczesna rodzina 7 (Podwójne kliknięcie)
- 06:00 Współczesna rodzina 8 (Opowieść o trzech miastach)
- 06:30 Współczesna rodzina 8 (Stereotypowy dzień)
- 07:00 Współczesna rodzina 8 (Niemile zaskoczony)
- 07:30 Współczesna rodzina 8 (Pogodowe Wzgórza)
- 22:40 Sausage Party
- 02:05 Porno
- 03:55 Obywatel Piszczyk
- 06:00 Na strajk!
- 06:20 Orzeł
- 08:35 Znachor
- 12:10 Czterej pancerni i pies (Brzeg morza)
- 13:25 Rysopis
- 14:50 To nie ze mną 2 (7)
- 15:30 To nie ze mną 2 (8)
- 16:00 Ptaszka
- 17:45 "Lata dwudzieste... lata trzydzieste..."
- 20:00 Wyklęty
- 22:15 Dzikie róże
- 01:00 Mistrz Z: W cieniu Ip Mana
- 03:10 Szantaż
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki remontowo-budowlane)
- 06:00 Zameldowani (1)
- 06:30 Zameldowani (2)
- 07:00 Zameldowani (3)
- 07:30 Zameldowani (4)
- 08:00 Zameldowani (5)
- 08:25 Zameldowani (6)
- 08:55 Zameldowani (7)
- 09:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:25 Bonanza (12)
- 11:25 Bonanza (13)
- 12:30 Legendy rocka (ABBA)
- 13:30 Legendy rocka (Cher)
- 17:55 Wedle wyroków twoich...
- 20:00 Trójkąt bermudzki
- 22:00 Droga smoka
- 10:00 Hudson i Rex 5 (16)
- 11:00 Hudson i Rex 5 (17)
- 12:00 Hawaje 5-0 2 (Obrońca)
- 13:00 Niekończąca się opowieść
- 15:00 Julie i Julia
- 20:00 Głośne hity: Opór
- 00:00 Trzy siostry (259)
- 01:00 Diamentowe imperium (19)
- 02:00 Teresa (55)
- 03:00 Okrutne miasto (79)
- 04:00 Przypieczętowany los (131)
- 05:00 Sploty nienawiści (36)
- 06:00 Przypieczętowany los (127)
- 07:00 Przypieczętowany los (128)
- 08:00 Przypieczętowany los (129)
- 09:00 Przypieczętowany los (130)
- 10:00 Przypieczętowany los (131)
- 11:00 Diamentowe imperium (15)
- 12:00 Diamentowe imperium (16)
- 13:00 Diamentowe imperium (17)
- 14:00 Diamentowe imperium (18)
- 15:00 Diamentowe imperium (19)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (71)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (72)
- 18:00 Niezwyciężona miłość (73)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (74)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (75)
- 21:00 Płomienie pożądania (29)
- 22:00 Płomienie pożądania (30)
- 23:00 Teresa (51)
- 00:30 Agenci NCIS 13 (Szarada)
- 01:15 Tom Jones (2)
- 02:10 Marlow: klub zbrodni (1)
- 03:00 Detektyw Murdoch 15 (Pościg)
- 03:45 Detektyw Murdoch 15 (Krew na torach)
- 10:30 Agenci NCIS 13 (Déja vu)
- 11:15 Agenci NCIS 13 (Dekompresja)
- 12:10 Poirot 10 (Po pogrzebie)
- 00:00 Twarzą w twarz z mordercą 2 (2)
- 00:55 Jak schwytałem zabójcę 2 (1)
- 01:55 Akta zbrodni (5)
- 03:00 Twarzą w twarz z mordercą 2 (2)
- 04:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (1)
- 04:55 Znaki (1)
- 06:05 Totalcar 3 (7)
- 06:40 Kafejka za rogiem 4 (13)
- 07:45 Kafejka za rogiem 4 (14)
- 10:35 Najdroższy rejs świata (1)
- 11:30 Najdroższy rejs świata (2)
- 16:00 Sposób na zamek (6)
- 17:00 Sposób na zamek (7)
- 18:00 Sposób na zamek (8)
- 19:00 Sposób na zamek (9)
- 20:00 Sposób na zamek (10)
- 21:00 Recepta na święta
- 22:50 Jeszcze większe dzieci
- 00:05 Naczelny dowódca
- 02:00 Prezentuj broń! (40)
- 03:05 Prezentuj broń! (41)
- 04:10 Prezentuj broń! (42)
- 05:15 Totalcar 3 (5)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Hity AXN
- 06:30 Flash 8 (14)
- 07:25 Flash 8 (15)
- 08:20 Flash 8 (16)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 3 (12)
- 10:15 Zagadki z przeszłości 3 (13)
- 11:15 Flash 8 (17)
- 12:10 Flash 8 (18)
- 13:05 Flash 8 (19)
- 14:00 Zaginiony świat (7)
- 15:00 Zaginiony świat (8)
- 16:00 Zaginiony świat (9)
- 17:00 Zagadki z przeszłości 3 (12)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (15)
- 21:00 Szeregowiec Ryan
- 00:35 Winnice miłości 2 (113)
- 01:55 Prezentuj broń! (6)
- 02:55 Prezentuj broń! (7)
- 03:55 Prezentuj broń! (8)
- 04:55 Prezentuj broń! (9)
- 05:45 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Winnice miłości 2 (112)
- 07:55 Profil 4 (9)
- 09:15 Profil 4 (10)
- 10:30 Profil 4 (11)
- 11:35 Profil 4 (12-ost.)
- 12:55 Profil 5 (1)
- 14:00 Zaklinacze koni 2 (4)
- 15:05 Zaklinacze koni 2 (5)
- 16:05 Zaklinacze koni 2 (6)
- 17:05 Zaklinacze koni 2 (7)
- 18:05 Zaklinacze koni 2 (8)
- 19:05 Szpital świętej Marii (1)
- 20:00 Szpital świętej Marii (2)
- 21:00 Jack i Jill
- 22:55 Grand Hotel (6)
- 01:55 Podziemny krąg
- 10:05 I że ci nie odpuszczę
- 15:10 Mistrz kierownicy ucieka
- 17:15 Bohater ostatniej akcji
- 20:00 Rzeka tajemnic
- 22:55 Szybcy i martwi
- 00:10 Zakończenie programu
- 06:15 Wyspa szemrzącego wiatru
- 07:35 Heidi
- 09:25 Owd Bob
- 11:00 Latarnicy
- 14:10 Miłość w Indiach
- 15:45 Bernie
- 17:25 Kanciarz
- 19:05 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 21:00 Rzeź
- 22:20 Taka historia
- 23:45 Zakończenie programu
- 00:55 Sukiyaki western django
- 02:30 Busty Cock Lovers
- 03:50 I zapadła ciemność
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:00 Tajna agentka
- 07:35 Czyja to córka
- 09:00 Wyspa piratów
- 10:30 Król wojowników
- 12:00 Amerykanin
- 13:45 Czarny motyl
- 15:15 Młodzi muszkieterowie
- 16:45 Na skrzydłach orłów
- 18:20 Link do zbrodni
- 20:00 Windykatorzy
- 21:30 Eksperyment
- 23:00 Bez śladów
- 00:55 Podróż, którą odbyliśmy z tatą
- 02:45 Wiadro krwi
- 03:50 Hostessa
- 05:15 Frank-Etienne: W stronę piękna
- 05:28 Zakończenie programu
- 06:00 Call the Mesquiteers
- 06:55 Sprawiedliwość na sprzedaż
- 08:05 Dama mówi: "nie"
- 09:15 Sunny
- 10:50 Dom kamiennych małp
- 12:15 Kłopotliwy wnuczek
- 13:40 Omsch
- 15:00 Zbiór
- 16:15 Rodri
- 16:40 Południowiec
- 18:10 Ambasador w Bernie
- 19:30 Univitellin
- 19:45 Miasteczko Suddenly
- 21:00 Koniec wojny
- 00:25 Minorrr
- 02:05 Być jak Flynn
- 03:45 Londyński bulwar
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:05 Camino
- 08:30 Opowieść o Zbawicielu
- 12:55 Klub dyskusyjny
- 15:00 Pas startowy
- 16:30 Świątynia koszykówki
- 18:05 Potężne sierotki
- 20:00 Autor widmo
- 22:05 Houdini i Doyle (8)
- 22:50 Dynastia Tudorów 2 (2)
- 23:50 Leonardo (8)
- 04:25 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Krystian Ochman)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Post Malone)
- 06:40 Superstars (Denzel Washington, Jennifer Lopez, Ben Affleck, Naomi Watts, Colin Firth)
- 07:10 FilmoNewsy (72)
- 07:30 RED!Akcja (EXTRA - Ignacy)
- 07:50 Między gwiazdami (Piotr_Adamczyk - extra!)
- 10:10 Moda na sukces 34 (8626)
- 10:35 Moda na sukces 34 (8627)
- 11:05 Między gwiazdami (odc_156)
- 11:25 FilmoNewsy (129)
- 11:45 Warsztat filmowy (WF_130)
- 16:05 Najpiękniejsza brzydula (68)
- 16:55 Kleopatra
- 21:35 Mistrz kierownicy ucieka
- 23:30 Dziewczyny z Las Vegas
- 04:10 Szał krwi
- 06:00 Burza (1)
- 06:55 Muzyczny express gold (Bob Dylan)
- 07:10 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (6)
- 07:35 REC. EXTRA ("Dziewczyny z Dubaju" - Maria Sadowska, biografia)
- 07:40 Vidocówka (2)
- 07:50 Maria Magdalena (31)
- 08:50 Maria Magdalena (32)
- 09:50 Superstars (Clint Eastwood)
- 17:00 Nie ma jak show-biznes
- 19:15 Ikony (Marilyn Monroe)
- 19:30 Zmierzch bogów
- 22:40 Francuski łącznik
- 01:05 Szlagierowa lista
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:25 Muzyczne dzień dobry
- 10:05 Przy muzyce po Śląsku
- 10:30 Weekend z TVS
- 10:50 Spotkanie z balladą
- 12:05 Spotkanie z balladą
- 13:10 Weekend z TVS
- 13:20 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Serca na wietrze
- 15:15 Szlagroteka
- 15:50 Weekend z TVS
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:45 Weekend z TVS
- 17:55 Przy muzyce po Śląsku
- 18:05 Śląska karuzela
- 19:40 Weekend z TVS
- 20:00 Muzyczna chata
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Muzyczna chata