Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Kamienie na szaniec
- 02:15 Kret
- 10:05 Komisarz Alex 6 (Powstały z martwych)
- 11:00 Ojciec Mateusz 4 (Helena)
- 11:45 Halo, tu Paryż (9)
- 12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 12:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Pływanie - eliminacje; Lekkoatletyka - 2. dzień - sesja poranna
- 13:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 13:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Koszykówka 3x3 - mecz mężczyzn: Holandia - Litwa, mecz mężczyzn: Łotwa - Francja
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5316)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Jedna za wszystkie)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (20/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 00:50 Morderstwa w Blois
- 02:40 Sztuczki
- 11:15 Operacja zdrowie (5)
- 11:50 Barwy szczęścia (2999)
- 12:30 Koło fortuny (1608)
- 13:10 Akacjowa 38 (397)
- 13:55 Va banque (760)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Dzika lokatorka
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:55 Info Wilno (1299)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Program
- 09:48 Muzeum Polskiej Piosenki ("Sen o Warszawie" - Czesław Niemen)
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:21 Wyścig górski Limanowa - przełęcz pod Ostrą
- 17:45 Filmowe spotkania
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:32 Na wszelki WYPADEK! (Krwotok tętniczy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 01:05 Błękitna laguna: Przebudzenie
- 03:05 Nasz nowy dom (244)
- 04:05 Zjedz Kambodżę (7)
- 04:45 Disco Gramy (6262)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Nieznośna sąsiadka)
- 15:50 Wydarzenia (802)
- 16:20 Pogoda (802)
- 16:25 Interwencja (5460)
- 16:35 Gliniarze (Zapomnij o tym)
- 17:35 Sekrety rodziny (Babcia Wandzia)
- 18:50 Wydarzenia (802)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (802)
- 19:45 Sport (802)
- 19:55 Pogoda (802)
- 20:00 Serce nie sługa
- 22:05 Bumblebee
- 12:00 Zbuntowany anioł (262)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (59)
- 20:00 Ostateczna rozgrywka
- 22:05 American Assassin
- 10:00 Bing (Wuuś)
- 10:10 Baranek Shaun (Nie do przełknięcia)
- 10:17 Baranek Shaun (16)
- 10:20 Baranek Shaun (Mission imposible)
- 10:25 Baranek Shaun (Żegnaj stodoło)
- 10:50 Milo (Dostawca Milo)
- 11:00 Milo (Projektant mody Milo)
- 11:10 Blue 2 (Ośmiornica)
- 11:20 Blue 2 (Nocne rozmowy koszy)
- 11:25 Blue 2 (Kołnierz Muffinki)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Mała i krokodyl/Dziadkowie)
- 16:00 Blue 2 (Ośmiornica)
- 16:05 Blue 2 (Nocne rozmowy koszy)
- 16:10 Blue 2 (Kołnierz Muffinki)
- 16:35 Smerfy (Klątwa smerfowego skarbu)
- 16:45 Smerfy (Gradobitka traci siły)
- 17:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Zamaskowany wichrzyciel/Operacja: Teatr)
- 17:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Operacja: Zmień sąsiada/Nie wolno prześledzić)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Mały ptaszek/Boa mściciel)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Nienawiść od pierwszego wejrzenia/Problem z Żelusiem)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Misja ratunkowa: Pieski ratują potwora z bagien/Misja ratunkowa: Pieski i ukryte, złote kości)
- 19:35 Psi Patrol 8 (Pieski ratują wodne buty / Pieski ratują windsurfera)
- 04:00 Fabryki smaku: USA (Kosmiczne menu)
- 04:28 Fabryki smaku: USA (Słone, słodkie, pyszne)
- 05:00 Katastrofa w przestworzach (Katastrofa na Teneryfie)
- 06:00 Katastrofa w przestworzach (Potworne zmęczenie)
- 07:01 Niszczycielskie żywioły (Bezpieczne miejsce)
- 07:59 Niszczycielskie żywioły (Gdy ziemia drży)
- 00:00 SEAL Team 6 (10)
- 01:05 Agenci NCIS: Hawaje (22)
- 02:00 Agenci NCIS 17 (5)
- 03:00 Zagadki z przeszłości 2 (19)
- 03:55 Ultraviolet 2 (7)
- 04:55 Układ (5)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (8)
- 07:00 Rekrut 5 (9)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (9)
- 08:50 Agenci NCIS 17 (10)
- 09:50 Rekrut 5 (9)
- 10:45 Agenci NCIS 17 (11)
- 11:40 Agenci NCIS 17 (12)
- 12:35 Rekrut 5 (10)
- 13:30 SEAL Team 6 (9)
- 14:30 SEAL Team 6 (10)
- 15:30 S.W.A.T. 6 (9)
- 16:25 S.W.A.T. 6 (10)
- 17:25 Agenci NCIS: Hawaje (1)
- 18:15 Agenci NCIS: Hawaje (2)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (11)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (12)
- 21:05 Lara Croft: Tomb Raider
- 23:10 Świat w płomieniach
- 00:05 W 80 kilo dookoła świata (1)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 4 (1)
- 01:45 W okowach mrozu 6 (6)
- 02:35 Dynastie (4)
- 03:30 W okowach mrozu 5 (3)
- 04:20 Życie na pustkowiu 5 (8)
- 05:05 Cała prawda o fitnessie
- 06:00 David Attenborough i cuda natury (4)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (7)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 4 (2)
- 08:30 Dynastie (5)
- 09:35 W okowach mrozu 5 (4)
- 10:40 Życie na pustkowiu 6 (1)
- 11:40 Rodzina pingwinów
- 12:45 Dynastie (5)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 4 (2)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (7)
- 15:50 Życie na pustkowiu 6 (6)
- 16:50 Rodzina pingwinów
- 17:55 Malownicze trasy kolejowe 4 (2)
- 18:55 Dynastie (5)
- 19:55 Dzikie przygody z Bearem Gryllsem (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (5)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (11)
- 23:00 Zabójcza pogoda 3 (12)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 00:40 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 01:10 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 01:35 Taffy (Dotknij futra)
- 01:45 Taffy (Białe rękawiczki)
- 01:50 Taffy (Marzenia maszyny)
- 01:55 Taffy (Taffyzilla)
- 02:05 Taffy (Ubaw po pachy)
- 02:10 Płazowyż (Laska/ Potop, pot i łzy)
- 02:35 Płazowyż (Konkurs kulinarny/ Zasadzka)
- 02:55 Płazowyż (Efekt Dominki/ Ładowanie)
- 03:15 Dronersi 2 (Wyścig królewski)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig rycerza Aqua)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyścig mechaniczek)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Dziki bieg)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Wojownicy koziej grypy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 05:40 Taffy 2 (Wrobiony)
- 05:50 Taffy 2 (Fotka)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Cichoszał)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Oni-Chan)
- 06:55 Herosi pół na pół (Sam gra ze mną/ Kto ukradł packę na muchy?)
- 07:25 Herosi pół na pół (Pacanow Potężny cz.1/Pacanow Potężny cz.2)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wyluzowany Bill/ Króliki)
- 01:05 Bliski wróg
- 02:30 Co kryje miłość
- 04:30 Mordercza gra
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:00 Cesarz
- 07:35 Kochankowie z Księżyca
- 09:05 Trzy kule
- 10:35 W zawieszeniu
- 12:25 Kroczący Grom
- 14:00 Wielki Mistrz
- 16:00 Agora
- 23:05 Spotlight
- 00:25 Ragdoll (1)
- 01:25 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (10)
- 02:15 Milczący świadek 24 (5)
- 03:05 Milczący świadek 24 (6)
- 04:00 Ragdoll (1)
- 04:45 Z pamiętnika położnej 5 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (1)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (8)
- 07:05 Ojciec Brown 8 (2)
- 12:05 Ojciec Brown 8 (2)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 20 (4)
- 17:00 Ojciec Brown 8 (3)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 20 (5)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (1)
- 01:25 Poświęcenie
- 03:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 08:10 Kabaretowy Szał (Smile)
- 09:10 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Smile)
- 11:05 Celnicy (5)
- 11:35 Celnicy (6)
- 00:05 Magia nagości. Norwegia (2)
- 00:50 Magia nagości. Włochy (10)
- 01:35 I love kabaret (5)
- 02:30 I love kabaret (6)
- 03:35 I love kabaret (4)
- 04:40 I love kabaret EXTRA (1)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (31)
- 06:00 Poranny rogal (2)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (28)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 07:40 Poranny rogal (54)
- 12:40 Zamachy na Hitlera
- 13:55 M.A.S.H. (Nowokainowa rebelia)
- 14:30 M.A.S.H. (Uśmiechnięty Jack)
- 15:05 M.A.S.H. (Im więcej Cię widzę)
- 15:40 M.A.S.H. (Potop)
- 16:15 M.A.S.H. (Wywiad)
- 16:50 M.A.S.H. (Ewakuacja, część 1)
- 17:25 M.A.S.H. (Ewakuacja, część 2)
- 18:00 Hity polskiego kabaretu 6 (12)
- 19:00 I love kabaret EXTRA (23)
- 19:10 Kabaretowe przeboje (3)
- 20:15 Wybuch
- 00:00 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 00:50 Na osi (1090)
- 01:15 Dzika kuchnia (2)
- 01:55 Dzika kuchnia (3)
- 02:25 Dzika kuchnia (4)
- 02:55 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 05:00 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Na osi (1090)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (10)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (2)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (3)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 10:55 Na osi (1091)
- 11:25 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 11:55 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 20:00 Wielki szef