Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Sporty walki: RXF Real Xtreme Fighting 23.09.2019
- 03:00 Hip Show
- 03:25 Hip Show
- 03:50 Hip Show
- 00:45 Żółw lemieszowy - skarb madagaskaru
- 01:40 Szkliste oko
- 02:10 Na tropie yeti
- 03:05 Podwodne kolonie
- 03:55 Z dala od miasta 2 (11)
- 12:25 Efekt technologii (1)
- 12:55 Efekt technologii (2)
- 13:25 Sarah Shark (1)
- 13:45 Sarah Shark (2)
- 14:10 A to ciekawe! (1)
- 14:35 A to ciekawe! (2)
- 15:00 Tajemnica ciemnej materii
- 15:55 Życie u podnóża wielkiej góry
- 18:15 Wyspy na pustyni
- 19:05 Wyspy Europy (2)
- 19:40 Zaginione skarby (Tajemnica Picassa)
- 20:20 Plagi (1)
- 21:10 Mongolia. Stepowy emirat
- 21:30 Wyspy Europy (5)
- 00:25 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 24)
- 01:05 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 8)
- 01:45 Sim Racing Challenge 2022 (16)
- 01:55 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 83)
- 02:30 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 84)
- 02:55 Stream Nation (Nightingale, część 2)
- 03:25 Gramy z Głową 3 (10)
- 15:00 Sol F1 10 (11. wyścig)
- 16:30 Dynamo - więcej niż magia (1)
- 17:20 Sim Racing Challenge 2022 (4)
- 17:35 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 20:25 Zapomniane przygody (8)
- 20:55 Zapomniane przygody (9)
- 21:20 Zapomniane przygody (10)
- 21:45 Sim Racing Challenge 2022 (11)
- 00:00 Kochamy Lata 60. i 70.
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Przepis na Hit
- 14:00 Kochamy Lata 80!
- 14:30 Kochamy Lata 90!
- 15:00 Rockowa 20
- 17:00 To Był Hit!
- 17:30 TOP Przeboje Roku
- 18:00 Polski Top Tygodnia
- 19:00 Prywatka
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 11:00 Trzymacie
- 11:15 Same hity!
- 13:00 1 na 1
- 13:15 Same hity!
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Halo, Warszawo!
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 Top 25 Power Hits ...
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Taylor Swift)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Best of 2000+
- 16:00 Top 30 Nuta.TV
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Taylor Swift)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Little men
- 01:25 Grammar wise (30)
- 01:50 City grammar (29)
- 02:00 I, tonya
- 04:00 English united (2)
- 04:10 English united (3)
- 04:20 3ways2 (6)
- 04:30 English in focus (40)
- 04:40 English 911 2 (100)
- 04:45 English 911 2 (115)
- 04:50 English 911 2 (116)
- 05:00 Art land (67)
- 05:05 Art land (68)
- 05:10 Crafty hands 2 (34)
- 05:20 Okey-dokey (11)
- 05:30 Once upon a time (15)
- 05:40 Word party (37)
- 05:45 Word party (38)
- 05:50 English playtime (6)
- 06:00 Magic science (15)
- 06:15 Yummy for mummy (24)
- 06:25 Yummy for mummy (25)
- 06:35 Kids in action (29)
- 06:40 Kids in action (30)
- 06:45 Alfred & wilfred (2)
- 06:50 Alfred & wilfred (12)
- 07:00 Simple phrases (1)
- 07:10 Life around (21)
- 07:15 Life around (22)
- 07:20 Life around (58)
- 07:25 City grammar (19)
- 07:35 Basic lexis (64)
- 07:40 Basic lexis (65)
- 07:45 Step by step 2 (31)
- 07:50 Step by step 2 (32)
- 07:55 Step by step 2 (33)
- 08:00 Mojo morning (38)
- 08:15 Here and there (71)
- 08:25 Here and there (72)
- 08:35 Study choice (10)
- 08:45 Euronews. smart regions (38)
- 08:50 Euronews. smart regions (39)
- 08:55 Euronews. futuris (1)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (14)
- 09:20 Let's talk (14)
- 09:35 English in focus (30)
- 09:45 English 911 2 (105)
- 09:50 English 911 2 (106)
- 09:55 English 911 2 (109)
- 10:00 Perfect english (25)
- 10:05 Perfect english (26)
- 10:10 English in focus (24)
- 10:20 Let's read right (13)
- 10:25 Basic lexis (40)
- 10:35 Basic lexis (41)
- 10:45 Basic lexis (42)
- 10:55 Step by step 2 (14)
- 11:00 Art land (67)
- 11:05 Art land (68)
- 11:10 Crafty hands 2 (34)
- 11:20 Okey-dokey (11)
- 11:30 Once upon a time (15)
- 11:40 Word party (37)
- 11:45 Word party (38)
- 11:50 English playtime (6)
- 12:00 Magic science (15)
- 12:15 Yummy for mummy (24)
- 12:25 Yummy for mummy (25)
- 12:35 Kids in action (29)
- 12:40 Kids in action (30)
- 12:45 Alfred & wilfred (2)
- 12:50 Alfred & wilfred (12)
- 13:00 Film set (16)
- 13:15 Film set (17)
- 13:30 Film set (18)
- 13:40 Easy talk (58)
- 13:45 Euronews. futuris (32)
- 13:50 Euronews. futuris (33)
- 13:55 Euronews. futuris (34)
- 14:00 English united (4)
- 14:15 3ways2 (7)
- 14:25 English in focus (42)
- 14:35 English 911 2 (117)
- 14:40 English 911 2 (118)
- 14:45 English 911 2 (119)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (4)
- 15:25 English 911 2 (21)
- 15:30 English 911 2 (22)
- 15:35 English 911 2 (23)
- 15:40 Evolution (4)
- 16:00 Grammar wise (31)
- 16:25 English up (20)
- 16:35 English up (21)
- 16:45 English up (22)
- 17:00 Still alice
- 18:40 Basic lexis (41)
- 18:50 Basic lexis (42)
- 19:00 Simple phrases (1)
- 19:10 Life around (21)
- 19:15 Life around (22)
- 19:20 Life around (58)
- 19:25 City grammar (19)
- 19:35 Basic lexis (64)
- 19:40 Basic lexis (65)
- 19:45 Step by step 2 (31)
- 19:50 Step by step 2 (32)
- 19:55 Step by step 2 (33)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (14)
- 20:20 Let's talk (14)
- 20:35 English in focus (30)
- 20:45 English 911 2 (105)
- 20:50 English 911 2 (106)
- 20:55 English 911 2 (109)
- 21:00 Phantom thread
- 23:10 This day in history
- 23:20 Gadget-x (4)
- 23:35 English 911 2 (21)
- 23:40 English 911 2 (22)
- 23:45 English 911 2 (23)
- 23:50 Evolution (4)
- 00:30 FreeДОМ
- 03:30 Информационные сюжеты
- 05:00 В изоляции
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 ФронтNews
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Специальный репортаж
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 23:02 - 00:11
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 Revisited
- 00:30 Le journal
- 00:40 Reporters
- 01:00 Le journal
- 01:15 Talking Europe
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 Talking Europe
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:15 People And Profit
- 03:30 Le journal
- 03:45 France In Focus
- 04:00 Le journal
- 04:15 French Connections
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 People And Profit
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The Observers
- 07:21 Focus
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 Talking Europe
- 10:30 Le journal
- 10:45 Talking Europe
- 11:00 Le journal
- 11:15 People And Profit
- 11:30 Le journal
- 11:45 The Observers
- 11:51 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The 51 Percent
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 People And Profit
- 15:30 Le journal
- 15:45 French Connections
- 15:51 Fashion
- 16:00 Le journal
- 16:15 Talking Europe
- 16:30 Le journal
- 16:45 Talking Europe
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 The Observers
- 17:51 Focus
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 People And Profit
- 19:30 Le journal
- 19:45 France In Focus
- 20:00 Le journal
- 20:20 Olympic
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 French Connections
- 21:30 Le journal
- 21:45 The Observers
- 21:51 Focus
- 22:00 Le journal
- 22:15 Talking Europe
- 22:30 Le journal
- 22:45 Talking Europe
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 People And Profit
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Mode
- 09:21 Vous etes ici
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Le Paris des arts
- 12:00 Le journal
- 12:15 Plan B
- 12:21 L'instant mobile
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 Mode
- 15:16 Vous etes ici
- 15:22 L'instant mobile
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Billet retour
- 16:30 Le journal
- 16:40 Légendes urbaines
- 17:00 Le journal
- 17:15 Pas2quartier
- 17:22 Mode
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:52 Vous etes ici
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 Focus
- 19:30 Le journal
- 19:45 L'invité de l'économie
- 20:00 Le journal
- 20:20 Les jeux de Paris
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Mode
- 21:21 Vous etes ici
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters France 24
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:45 Pas2quartier
- 23:51 Mode
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (300)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Wolę siedzieć w krzakach)
- 02:05 Dzikie pszczoły (45)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Po babci i dziadku)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Całkiem niezła historia (Brejdaki z Lublina)
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Bochnia)
- 03:55 Info Wilno (1300)
- 04:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk-Oliwa)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 04:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Żagań)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna w kwiatach i bukwi)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (8)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (13)
- 10:00 Pogoda
- 10:01 Forum "Panoramy"
- 10:14 Pomorze na weekend (Malbork)
- 10:32 Do brzegu
- 10:45 Wojenne dziewczyny (12)
- 11:29 Pogoda
- 11:30 W labiryncie (Przykra niespodzianka)
- 16:00 Na sygnale (Dobrzy chłopcy)
- 16:30 Wiatrak
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogranicze w ogniu (2)
- 18:00 Joanna Schopenhauer
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Raport gospodarczy
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Polonia Warszawa - Arka Gdynia
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Ludzie lasu
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Prasa szczególnej troski)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (300)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Wolę siedzieć w krzakach)
- 02:05 Dzikie pszczoły (45)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Po babci i dziadku)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Całkiem niezła historia (Brejdaki z Lublina)
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Bochnia)
- 03:55 Info Wilno (1300)
- 04:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk-Oliwa)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 04:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Żagań)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna w kwiatach i bukwi)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (8)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (13)
- 16:00 Na sygnale (Dobrzy chłopcy)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (Kontrolerzy stracili... kontrolę?)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (44)
- 17:54 Prasa donosi (Wielokulturowa II RP)
- 18:00 Twórcze horyzonty
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:56 Pogoda
- 18:58 Regaty - The Tall Ship's Races 2007
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Polonia Warszawa - Arka Gdynia
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:50 Pogoda
- 21:51 Wokół nas (Kontrolerzy stracili... kontrolę?)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Prasa szczególnej troski)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (300)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Wolę siedzieć w krzakach)
- 02:05 Dzikie pszczoły (45)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Po babci i dziadku)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Całkiem niezła historia (Brejdaki z Lublina)
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Bochnia)
- 03:55 Info Wilno (1300)
- 04:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk-Oliwa)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 04:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Żagań)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna w kwiatach i bukwi)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (8)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (13)
- 10:00 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 10:03 Wielkopolska każdego dnia (3 sierpnia)
- 10:08 Prognoza pogody
- 10:09 Z życia Kościoła
- 10:24 Prognoza pogody
- 10:26 Z Poznania do Paryża - K4500
- 10:38 Medycyna i ty
- 10:55 Ewa i jej goście (Janusz Józefowicz)
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:35 Prognoza pogody
- 11:38 Warci, niewarci
- 11:52 Widziane po drodze (Happy Ladies)
- 16:00 Na sygnale (Dobrzy chłopcy)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 Wielkopolska każdego dnia (3 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Luna - Park (Ewa Wójciak)
- 17:29 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:40 Czas honoru (Plecak pełen dolarów)
- 21:33 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:44 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Prasa szczególnej troski)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (300)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Wolę siedzieć w krzakach)
- 02:05 Dzikie pszczoły (45)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Po babci i dziadku)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Całkiem niezła historia (Brejdaki z Lublina)
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Bochnia)
- 03:55 Info Wilno (1300)
- 04:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk-Oliwa)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 04:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Żagań)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna w kwiatach i bukwi)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (8)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (13)
- 16:00 Na sygnale (Dobrzy chłopcy)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:13 Poczytalnia
- 17:25 Astronarium (Stumetrowy radioteleskop)
- 17:49 Kuchenne recepty (Podroby)
- 18:12 Dzieciaki zdolniaki (Mleczarnia i przetwórnia owoców w Opolu Lubelskim)
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:56 Świadkowie czasu (Giszeft szkłem malowany)
- 19:13 Notacje (Józef Szostakowski. Romantyczna wileńszczyzna)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Polonia Warszawa - Arka Gdynia
- 21:31 Obiektyw
- 21:46 Prognoza pogody
- 21:47 Sport
- 21:52 Nasi w Paryżu (2)
- 21:57 Warto tam być
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Prasa szczególnej troski)