Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (300)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Wolę siedzieć w krzakach)
- 02:05 Dzikie pszczoły (45)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Po babci i dziadku)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Całkiem niezła historia (Brejdaki z Lublina)
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Bochnia)
- 03:55 Info Wilno (1300)
- 04:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk-Oliwa)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 04:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Żagań)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna w kwiatach i bukwi)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (8)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (13)
- 08:00 Spotkania w świecie ciszy
- 08:30 Zmiana biegu
- 10:00 Fajna Polska (Kaszuby latem)
- 10:45 Szlakiem drewnianych kościołów (Wilczyn)
- 11:00 Ewangelia na niedzielę
- 11:10 Z historią na Ty
- 11:35 Ogród i nie tylko
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Ewangelia na niedzielę
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Prasa szczególnej troski)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (300)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Wolę siedzieć w krzakach)
- 02:05 Dzikie pszczoły (45)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Po babci i dziadku)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Całkiem niezła historia (Brejdaki z Lublina)
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Bochnia)
- 03:55 Info Wilno (1300)
- 04:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk-Oliwa)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 04:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Żagań)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna w kwiatach i bukwi)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (8)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (13)
- 10:00 Zbliżenia
- 10:12 Pogoda
- 10:15 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Emancypantka)
- 10:30 Astronarium (Sofia)
- 10:55 Jeszcze dzień z życia (Henryk Wierzchowski)
- 11:10 Magazyn nakielski (7/24)
- 11:45 Prosto z lasu (14/24)
- 16:00 Na sygnale (Dobrzy chłopcy)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Andrzej Szwalbe i jego dziedzictwo (Wielki budowniczy)
- 17:15 Bez barier (4/24)
- 17:30 Obiektyw regionu (7/24)
- 17:53 Z Twojego podwórka (Łęgnowo)
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Prasa szczególnej troski)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (300)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Wolę siedzieć w krzakach)
- 02:05 Dzikie pszczoły (45)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Po babci i dziadku)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Całkiem niezła historia (Brejdaki z Lublina)
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Bochnia)
- 03:55 Info Wilno (1300)
- 04:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk-Oliwa)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 04:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Żagań)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna w kwiatach i bukwi)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (8)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (13)
- 10:00 Przegląd tygodnia
- 10:24 Ichtis
- 10:54 Obalamy mity medyczne (9)
- 11:00 Tour de Lubuskie
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 16:00 Na sygnale (Dobrzy chłopcy)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Twój punkt widzenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Przegląd tygodnia
- 17:24 Abecadło astronomii (Mgławice)
- 17:33 Tour de Lubuskie
- 21:31 Informacje lubuskie
- 21:46 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Prasa szczególnej troski)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (300)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Wolę siedzieć w krzakach)
- 02:05 Dzikie pszczoły (45)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Po babci i dziadku)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Całkiem niezła historia (Brejdaki z Lublina)
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Bochnia)
- 03:55 Info Wilno (1300)
- 04:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk-Oliwa)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 04:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Żagań)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna w kwiatach i bukwi)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (8)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (13)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 14:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1973)
- 14:30 Naturalnie Lubelskie (Lasy Parczewskie)
- 14:45 Weekend z TVP 3 Lublin (Roztoczański Park Narodowy - Lubelskie spotkania z przyrodą)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Schronisko dla bezdomnych z usługami opiekuńczymi)
- 16:00 Na sygnale (Dobrzy chłopcy)
- 16:30 Weekend z TVP 3 Lublin (Roztoczański Park Narodowy - Lubelskie spotkania z przyrodą)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Weekend z TVP 3 Lublin (Roztoczański Park Narodowy - Lubelskie spotkania z przyrodą)
- 17:05 Świadkowie czasu (Zrozumieć, co się stało...)
- 17:20 Weekend z TVP 3 Lublin (Roztoczański Park Narodowy - Lubelskie spotkania z przyrodą)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Weekend z TVP 3 Lublin (Roztoczański Park Narodowy - Lubelskie spotkania z przyrodą)
- 17:55 Strefa otwarta (Behawiorystyka)
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:53 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Prasa szczególnej troski)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (300)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Wolę siedzieć w krzakach)
- 02:05 Dzikie pszczoły (45)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Po babci i dziadku)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Całkiem niezła historia (Brejdaki z Lublina)
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Bochnia)
- 03:55 Info Wilno (1300)
- 04:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk-Oliwa)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 04:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Żagań)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna w kwiatach i bukwi)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (8)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (13)
- 10:01 Rok w ogrodzie
- 10:21 Rok w ogrodzie extra
- 10:32 Z życia regionu (Historia sierpnia 1982)
- 10:55 Studio lato
- 10:56 Kalejdoskop filmowy
- 11:25 Stacja Rzeszów Główny
- 11:40 Odkryj regiony
- 16:00 Na sygnale (Dobrzy chłopcy)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podkarpacka scena przebojów
- 17:14 Patroni miast na Podkarpaciu (Patron Przemyśla)
- 17:30 Z życia regionu (Zagroda u Kurasiów)
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Prasa szczególnej troski)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (300)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Wolę siedzieć w krzakach)
- 02:05 Dzikie pszczoły (45)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Po babci i dziadku)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Całkiem niezła historia (Brejdaki z Lublina)
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Bochnia)
- 03:55 Info Wilno (1300)
- 04:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk-Oliwa)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 04:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Żagań)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna w kwiatach i bukwi)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (8)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (13)
- 10:00 Program lokalny
- 10:01 Stawiam na Tolka Banana (Cygan)
- 10:39 Wakacje z duchami (Tajemnica czarnego futerału)
- 11:09 Bal w Operze
- 16:00 Na sygnale (Dobrzy chłopcy)
- 16:30 Szlakiem drewnianych kościołów (Mączniki)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Program lokalny
- 17:01 Słownik polsko@polski
- 17:30 Studio (Zamek Książ - Festiwal Tajemnic)
- 17:35 Strefa otwarta (Dermatologia estetyczna i chirurgia plastyczna czy dzisiaj to jedynie zabiegi beauty?)
- 18:00 Studio (Zamek Książ - Festiwal Tajemnic)
- 18:06 Poznaj region (Twierdza Srebrna Góra)
- 18:10 Powożenie Książ
- 18:23 Studio (Zamek Książ - Festiwal Tajemnic)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:46 Pogoda
- 18:49 Studio (Zamek Książ - Festiwal Tajemnic)
- 18:55 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Parki
- 19:22 Polska z Miodkiem (Kłodzko)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Polonia Warszawa - Arka Gdynia
- 21:31 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:43 Pogoda
- 21:46 Szlachetne zdrowie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Prasa szczególnej troski)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (300)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Wolę siedzieć w krzakach)
- 02:05 Dzikie pszczoły (45)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Po babci i dziadku)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Całkiem niezła historia (Brejdaki z Lublina)
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Bochnia)
- 03:55 Info Wilno (1300)
- 04:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk-Oliwa)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 04:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Żagań)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna w kwiatach i bukwi)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (8)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (13)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 14:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1973)
- 14:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby
- 14:45 Kronika dnia (3)
- 14:57 Pogoda (3)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Schronisko dla bezdomnych z usługami opiekuńczymi)
- 16:00 Na sygnale (Dobrzy chłopcy)
- 16:30 Kronika dnia (3)
- 16:41 Pogoda (3)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (3)
- 17:01 Raport pogodowy (3)
- 17:05 Małopolska na rowery (Mszana Dolna)
- 17:15 Spichlerz smaków (55)
- 17:29 Zdrowie dla Ciebie (31)
- 17:39 Działo się w Krakowie
- 17:42 Klasztor Norbertanek
- 17:45 Arrasów dzieje osobliwe (Trudny powrót: Kanada 1945-1961)
- 18:10 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Sklepik staroci)
- 18:13 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Ocalić Galicjankę. Trzecie życie linii 104)
- 18:30 Kronika (3)
- 18:52 Pogoda (3)
- 18:54 Raport pogodowy (3)
- 18:57 Kronika kulturalna
- 19:07 Kultura na Ludowo#wspieram (Twórcy Ludowi u Kliszczaków)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Polonia Warszawa - Arka Gdynia
- 21:31 Kronika (3)
- 21:51 Pogoda (3)
- 21:53 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Prasa szczególnej troski)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (300)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Wolę siedzieć w krzakach)
- 02:05 Dzikie pszczoły (45)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Po babci i dziadku)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Całkiem niezła historia (Brejdaki z Lublina)
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Bochnia)
- 03:55 Info Wilno (1300)
- 04:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk-Oliwa)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 04:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Żagań)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna w kwiatach i bukwi)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (8)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (13)
- 16:00 Na sygnale (Dobrzy chłopcy)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kwartet (Recykling)
- 17:30 Pełnia wiary
- 17:55 Wiadomości w języku polskim (258)
- 18:05 Studio Raban
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Bój o Śląsk 1919-1921
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Polonia Warszawa - Arka Gdynia
- 21:31 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1970)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Prasa szczególnej troski)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (300)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Wolę siedzieć w krzakach)
- 02:05 Dzikie pszczoły (45)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Po babci i dziadku)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Całkiem niezła historia (Brejdaki z Lublina)
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Bochnia)
- 03:55 Info Wilno (1300)
- 04:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk-Oliwa)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 04:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Żagań)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna w kwiatach i bukwi)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (8)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (13)
- 10:00 Wakacje z TVP 3 Kielce (Włoszczowa)
- 11:00 Siewcy słowa
- 11:07 Pogoda w regionie
- 11:08 Fakty i opinie
- 11:53 Bezbłędnie (Overbooking)
- 11:58 Pogoda w regionie
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 14:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1973)
- 14:30 Informacje
- 14:35 Pogoda w regionie
- 14:36 Drzwi do kultury
- 14:56 Bezbłędnie (Włoszczowie)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Schronisko dla bezdomnych z usługami opiekuńczymi)
- 16:00 Na sygnale (Dobrzy chłopcy)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Języczek u wagi (Depluralizacja)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Zielnik regionalny
- 17:18 Wakacje z TVP 3 Kielce (Włoszczowa)
- 18:19 Pocztówki z Kielc (Władysław Kosterski)
- 18:30 Informacje
- 18:50 Pogoda w regionie
- 18:51 Siewcy słowa
- 18:58 Koło się kręci (Dąb Bartek - pomiędzy światami)
- 19:10 Języczek u wagi (Jak powstają neologizmy dziecięce)
- 19:17 Siewcy słowa
- 19:23 Pogoda w regionie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Polonia Warszawa - Arka Gdynia
- 21:31 Informacje
- 21:51 Pogoda w regionie
- 21:52 Siewcy słowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Prasa szczególnej troski)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (300)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Wolę siedzieć w krzakach)
- 02:05 Dzikie pszczoły (45)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Po babci i dziadku)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Całkiem niezła historia (Brejdaki z Lublina)
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Bochnia)
- 03:55 Info Wilno (1300)
- 04:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk-Oliwa)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 04:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Żagań)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna w kwiatach i bukwi)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (8)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (13)
- 10:00 Leśni mocarze
- 10:47 Agroexpress
- 11:00 Dwa Plus Jeden
- 11:32 Niewolnicy Isaury
- 11:54 Skarby Łodzi (10)
- 16:00 Na sygnale (Dobrzy chłopcy)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (2)
- 16:38 Tajemniczy świat zwierząt (3)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wpływ zmian klimatu na las
- 17:45 Misja OGRÓD
- 17:58 Skarby Łodzi (12)
- 18:04 ABC pacjenta
- 18:18 Kulturalnie po Łodzi i regionie (9)
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:48 Sport
- 18:54 Pogoda
- 18:59 Łódzka nauka
- 19:13 Historie z pasją
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Polonia Warszawa - Arka Gdynia
- 21:31 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:49 Pogoda
- 21:53 Tajemniczy świat zwierząt (31)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Prasa szczególnej troski)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Dej pozór
- 11:30 Kwadrans w ogrodzie
- 16:00 Na sygnale (Dobrzy chłopcy)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Zdarzyło się
- 17:20 Z poddasza
- 17:30 Mikrokosmosy
- 18:00 Rączka gotuje
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Relacje
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Polonia Warszawa - Arka Gdynia
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Prasa szczególnej troski)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 13, 54-58) Jezus lekceważony w Nazarecie)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Geopolityka (Agenda panteizmu)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (2 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Kiedy zaczyna się grzech)
- 01:15 Westerplatte młodych (Brama Raju)
- 01:55 Święty na każdy dzień (2 sierpnia, wspomnienie św. Euzebiusza z Vercelli, biskupa)
- 02:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 02:30 Brat Franciszek (Święci)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Ocalić od zapomnienia (Barbara Łakomska)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Natura obiektywnie (Tropem dzikich zwierząt, część 1)
- 05:25 Lubieszów
- 05:55 Anioł Dobroci
- 06:55 Czas św. Norberta. 900 lat Zakonu Premonstrateńskiego
- 07:25 Sól ziemi (Przypowieść o talentach)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (3 sierpnia 1944)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Ocalić od zapomnienia (Janusz Ostrowski)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:20 Dom Charnela
- 03:05 Miłosny trójkąt (2)
- 03:35 Miłosny trójkąt (3)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (2)
- 06:00 Yattaman (Królowa Yametai)
- 06:25 Yattaman (Bajeczni Beatlezi)
- 06:55 Yattaman (Poszukiwania w zoo)
- 07:25 Yattaman (Wyprawa w Alpy)
- 07:50 Prawo do narodzin (121)
- 08:25 Prawo do narodzin (122)
- 08:55 Prawo do narodzin (123)
- 09:30 Prawo do narodzin (124)
- 10:00 Yattaman (Czarodziej)
- 10:25 Yattaman (Trzej muszkieterowie)
- 11:00 Gigi (Tajemnica Shelley)
- 11:30 Gigi (Rywal)
- 12:00 Stolik dla trojga (10)
- 13:00 Stolik dla trojga (11)
- 14:00 Stolik dla trojga (12)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (38)
- 17:30 Gigi (Bracia Adamsowie)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadkowy weekend
- 23:30 Miłe rozmowy (2)
- 23:45 Perwersyjna siostra
- 00:50 Uśmiechnij się (13)
- 00:55 Jawajska gorączka
- 03:00 Kobra - oddział specjalny (18)
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (19)
- 05:00 Uśmiechnij się (16)
- 05:05 Na osi (499)
- 05:40 Uśmiechnij się (4)
- 05:45 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Dinozaur kanibal)
- 06:55 Simba lwi Król (19)
- 07:25 Plastelinkowy angielski (14)
- 07:35 Plastelinkowy angielski (15)
- 07:50 Plastelinkowy angielski (16)
- 12:00 Na osi (500)
- 12:30 Remont na 5+ (9)
- 13:00 Legendy sportu (Renata Mauer-Różańska)
- 13:50 Uśmiechnij się (1)
- 22:00 Legendy sportu (Sebastian Świderski)
- 22:40 Tajski bokser
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:35 Vítězství ducha
- 02:30 Před půlnocí
- 03:00 Na moll...
- 03:40 Poslání
- 08:25 Cyklotoulky
- 08:35 Krásy bretaňského pobřeží
- 09:30 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (4)
- 12:35 A Bůh... stvořil ženu
- 16:30 Špióni v přírodě (2)
- 17:30 Svět zvířat (Hroši a nosorožci)
- 20:00 Prohnilí
- 21:50 Co se nepromíjí
- 23:50 Království pirátů (5)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 BILANCE: Porazíme rakovinu?
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Hrady a zámky)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Sedm desetiletí Č(S)T)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Dovolená za dráty)
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:30 OH Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 06:00 OH Paříž 2024 (BMX)
- 06:40 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 07:12 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 10:22 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:45 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 13:09 OH Paříž 2024 (Jachting)
- 13:55 OH Paříž 2024 (Cyklistika)
- 18:29 Rychlý přehled
- 18:54 OH Paříž 2024 (Judo)
- 19:30 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 04:15 Uchem jehly
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Červená
- 21:35 Olga Sommerová
- 21:50 Velký Caruso
- 23:40 Cirque du Soleil: Kooza
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: L)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (1)
- 06:40 Pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Sen kačera Daffyho
- 12:30 Kiwi a Strit III
- 12:35 My holky z Městečka (4)
- 13:05 Říkání o víle Amálce
- 13:15 Lední medvídek
- 14:30 Šikulové
- 15:00 Kiwi a Strit III
- 15:05 Šmoulové
- 15:30 Fazolčina kavárna
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:40 Tlapková patrola VIII
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (9)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek hodinářem)
- 18:50 Zafari (2)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (3)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Sametová hvězdička)
- 19:56 Przerwa w transmisji 19:56-06:00