Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:30 Wielki Szu
- 03:20 Asystentka
- 10:00 Komisarz Alex 6 (Bratobójstwo)
- 10:55 Ojciec Mateusz 4 (Spływ)
- 11:45 Halo, tu Paryż (8)
- 12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 12:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Szermierka - floret drużynowo kobiet - ćwierćfinały
- 13:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 13:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Judo - kobiety do 78 kg, mężczyźni do 100 kg; Koszykówka 3x3 - mecz mężczyzn: Polska - Litwa
- 18:25 Jaka to melodia? (5315)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (19/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Tour de Pologne - kroniki
- 20:30 Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki
- 22:00 Sprawa dla reportera
- 23:05 Warszawskie dzieci '44
- 04:00 BV Doshi. Obietnica architekta
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1629)
- 06:20 Operacja zdrowie (4)
- 06:55 Rodzinka.pl (Kalejdoskop)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Mieszkać piękniej (Domy)
- 11:50 Barwy szczęścia (2998)
- 12:30 Koło fortuny (1606)
- 13:15 Akacjowa 38 (396)
- 14:05 Va banque (759)
- 14:30 Na sygnale (Znieczulica)
- 15:00 La Promesa - pałac tajemnic (11)
- 15:55 Koło fortuny (1607)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Moje powstanie (Witold Kieżun)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Przed godziną W
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:05 Powstanie warszawskie
- 17:16 Program
- 18:15 Moja historia
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:58 Pogoda
- 19:01 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Dziewczyny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:57 Pogoda
- 01:05 Pokojówka na Manhattanie
- 03:30 Nasz nowy dom (243)
- 04:45 Disco Gramy (6261)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Oskarżona)
- 15:50 Wydarzenia (801)
- 16:20 Pogoda (801)
- 16:25 Interwencja (5459)
- 16:35 Gliniarze (Podstęp)
- 17:40 Sekrety rodziny (Na kocią łapę)
- 18:50 Wydarzenia (801)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (801)
- 19:45 Sport (801)
- 19:55 Pogoda (801)
- 22:20 To skomplikowane
- 01:40 Love Island. Wyspa miłości (172)
- 02:45 Interwencja (5456)
- 02:55 Interwencja (5457)
- 03:05 Interwencja (5458)
- 03:25 Disco Polo Life (2377)
- 22:35 Bitwa pod Wiedniem
- 10:00 Bing (Plaster)
- 10:10 Baranek Shaun (14)
- 10:12 Baranek Shaun (Graffiti)
- 10:20 Baranek Shaun (Kruk)
- 10:25 Baranek Shaun (Ścigany Shaun)
- 10:50 Milo (Malarz pokojowy Milo)
- 11:00 Milo (Archeolog Milo)
- 11:10 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 11:20 Blue 2 (Co dwie nianie, to nie jedna)
- 11:25 Blue 2 (Zły humor)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Arek jedzie na platformie/Niezawodny)
- 16:00 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 16:05 Blue 2 (Co dwie nianie, to nie jedna)
- 16:10 Blue 2 (Zły humor)
- 16:35 Smerfy (Zabawa nie dla Gargamela)
- 16:45 Smerfy (Klątwa smerfowego skarbu)
- 17:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Za słodko/Królem być)
- 17:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Wizyta wujka/Maurice idzie spać)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Zamaskowany wichrzyciel/Operacja: Teatr)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Operacja: Zmień sąsiada/Nie wolno prześledzić)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Pieski i pieskołak / Pieski ratują lunatykującą panią burmistrz)
- 19:35 Psi Patrol 8 (Pieski ratują wąsy/Pieski ratują dom śmiechu)
- 17:00 Premiera: PamiętajMY. 80. rocznica Powstania Warszawskiego (Powstanie: Początek)
- 17:04 Premiera: PamiętajMY. 80. rocznica Powstania Warszawskiego (Kobiety w Powstaniu)
- 17:08 Premiera: PamiętajMY. 80. rocznica Powstania Warszawskiego (Obcokrajowcy w Powstaniu)
- 17:12 Wyprawa na dno: Rzeka Missisipi
- 00:25 SEAL Team 6 (8)
- 01:25 The Good Doctor 6 (13)
- 02:25 DOC: w twoich rękach 2 (8)
- 03:50 Zagadki z przeszłości 2 (18)
- 04:50 Ultraviolet 2 (6)
- 05:40 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (7)
- 07:00 Rekrut 5 (8)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (7)
- 08:50 Agenci NCIS 17 (8)
- 09:45 Rekrut 5 (8)
- 10:45 Agenci NCIS 17 (9)
- 11:40 Agenci NCIS 17 (10)
- 12:30 Rekrut 5 (9)
- 13:25 SEAL Team 6 (7)
- 14:25 SEAL Team 6 (8)
- 15:25 S.W.A.T. 6 (7)
- 16:20 S.W.A.T. 6 (8)
- 17:10 SEAL Team 6 (9)
- 18:10 SEAL Team 6 (10)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (9)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (10)
- 21:05 Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (22)
- 22:00 Agenci NCIS 17 (5)
- 23:00 SEAL Team 6 (9)
- 00:00 Jak budowano imperia (1)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 2 (7)
- 02:00 W okowach mrozu 6 (5)
- 02:45 Malownicze trasy kolejowe 3 (1)
- 03:30 Dynastie (3)
- 04:20 W okowach mrozu 5 (2)
- 05:10 Brytyjskie fabryki 2 (6)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury (3)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (6)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 4 (1)
- 08:30 Dynastie (4)
- 09:35 W okowach mrozu 5 (3)
- 10:40 Życie na pustkowiu 5 (8)
- 11:40 Cała prawda o fitnessie
- 12:45 Dynastie (4)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 4 (1)
- 14:45 W okowach mrozu 6 (6)
- 15:50 Życie na pustkowiu 6 (5)
- 18:50 Dynastie (4)
- 19:55 Dlaczego giną wieloryby?
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (4)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (10)
- 23:00 Cała prawda o witaminach
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 00:50 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 01:15 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:45 Taffy (Swetry)
- 01:55 Taffy (Marzenia maszyny)
- 02:00 Taffy (Dzień szopa)
- 02:05 Taffy (W dziczy)
- 02:15 Płazowyż 2 (Kolacja/Pojedynek kapel)
- 02:35 Płazowyż 2 (Prawdziwe oblicze)
- 03:00 Płazowyż (Anna czy bestia?/ Przyjaciele)
- 03:20 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 03:40 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig Pokamora)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Skarb z nieba)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Paliwo wikinga)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 05:45 Taffy 2 (Labirynt)
- 05:50 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Amnesio)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Piekarix)
- 06:55 Herosi pół na pół (Wciągnięci do sieci/ Szybko!)
- 07:25 Herosi pół na pół (Sam gra ze mną/ Kto ukradł packę na muchy?)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Pen Pals/ Studiuj za granicą)
- 08:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Skok na miód/ Psi burmistrz)
- 08:55 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (Udanego Jesiennego Balu!)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Gabriel Agreste)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Efemeryd)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Psychokomik)
- 01:25 Miasto kłamstw
- 03:15 Już za Tobą tęsknię
- 05:05 Zakończenie programu
- 06:00 Guido Superbohater
- 07:25 Pochmurne dni
- 09:20 Poza czasem
- 11:20 W harmonii
- 12:45 Delikatność
- 14:30 Pan Pip
- 16:25 Piraci ze słonego jeziora
- 17:50 Kupiec wenecki
- 20:00 Portret kobiety w ogniu
- 22:00 Zdarzyło się
- 23:40 Kobieta z piątej dzielnicy
- 01:00 Sanditon 2 (4)
- 02:05 Lewis 9 (2)
- 02:50 Morderstwa w Midsomer 14 (2)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 5 (4)
- 05:10 Obiady piątkowe 4 (1)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (2)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (7)
- 07:05 Ojciec Brown 8 (1)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 20 (3)
- 09:55 Lewis 9 (2)
- 11:00 Śmierć pod palmami 3 (7)
- 12:05 Ojciec Brown 8 (1)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 20 (3)
- 14:55 Lewis 9 (2)
- 15:55 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (9)
- 16:55 Ojciec Brown 8 (2)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 20 (4)
- 19:50 Śmierć pod palmami 3 (8)
- 22:00 Milczący świadek 24 (5)
- 23:15 Milczący świadek 24 (6)
- 00:10 Magia nagości. Polska (3)
- 01:15 Magia nagości 2 (10)
- 02:20 I love kabaret (6)
- 03:20 I love kabaret (8)
- 04:20 I love kabaret (8)
- 05:15 I love kabaret EXTRA (31)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (64)
- 06:00 Poranny rogal (1)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (15)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:45 To leci w sieci (16)
- 12:45 Dzieci Hitlera
- 13:55 M.A.S.H. (Droga mamo)
- 14:30 M.A.S.H. (Zawieszka)
- 15:05 M.A.S.H. (Sokole Oko)
- 15:40 M.A.S.H. (Problemy na 38 równoleżniku)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (5)
- 19:00 I love kabaret (4)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (5)
- 23:00 Magia nagości. Polska 2 (5)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 00:45 Dzika kuchnia (4)
- 01:15 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:25 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (9)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 22:05 Kod Jezusa 2 (1)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (2)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 12:00 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 12:30 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 13:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 13:55 Gdańsk 1939
- 15:05 Bez prawa do życia
- 22:00 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 22:55 Kabaretowy Szał (Smile)