Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:15 5 dni wojny
- 03:20 Ostatnia akcja
- 04:55 Program rozrywkowy
- 05:40 05:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 Znów cię kocham
- 03:05 Status: Singiel
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:55 Info Wilno (1306)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 05:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:40 Spider-Man 2
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Love Island. Wyspa miłości (179)
- 02:25 STOP Drogówka (299)
- 03:25 Disco Polo Life (2383)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2635)
- 05:30 05:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Dusza zabójcy
- 02:10 Zobacz to!: Menu na miarę (4)
- 02:55 Menu na miarę (5)
- 03:20 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Kordian)
- 04:20 Menu na miarę (6)
- 04:55 Menu na miarę (7)
- 05:20 05:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Zabójca
- 03:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (174)
- 04:00 Niesamowite! (Zyskała pracę, straciła dziecko)
- 04:35 Niesamowite! (Pilnie kupię nerkę)
- 05:00 Dyżur 3 (34)
- 05:30 05:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Fabryki smaku (Łosoś... nie w sosie)
- 04:29 Fabryki smaku (Morze cukru)
- 05:00 05:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Agenci NCIS: Hawaje (11)
- 01:40 Agenci NCIS: Hawaje (12)
- 02:40 Zagadki z przeszłości 3 (3)
- 03:40 Znaki (1)
- 04:40 Rysa (2)
- 05:25 05:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Zabójcze kataklizmy 2 (2)
- 01:00 Ben Fogle w Czarnobylu
- 01:50 W okowach mrozu 6 (12)
- 02:35 Ben Fogle w Czarnobylu
- 03:25 Dynastie (5)
- 04:20 W okowach mrozu 6 (1)
- 05:10 05:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 00:45 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 01:10 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:35 Taffy (Nowszy model)
- 01:45 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 01:50 Taffy (W klatce)
- 02:00 Taffy (Podchody z duchami)
- 02:05 Taffy (Rozgrywka)
- 02:10 Płazowyż (Znowu razem)
- 02:35 Płazowyż 2 (21)
- 02:55 Płazowyż 2 (22)
- 03:20 Dronersi (Wyścig paipai)
- 03:40 Dronersi (Witamy w Paroa)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Mój syn
- 02:40 Ściema po polsku
- 04:15 Córka trenera
- 05:45 05:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Ulica nadziei 3 (9)
- 01:10 Niezapomniane 5 (1)
- 02:10 Śmierć z dala od palm (4)
- 03:05 Śmierć pod palmami 12 (1)
- 03:50 Śmierć pod palmami 12 (2)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 7 (5)
- 05:35 05:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Magia nagości. Niemcy 2 (3)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (1)
- 01:45 Co lubią kobiety (4)
- 02:50 I love kabaret (2)
- 03:45 I love kabaret (3)
- 04:45 I love kabaret (5)
- 05:40 05:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 00:50 Dzika kuchnia (5)
- 01:20 Dzika kuchnia (7)
- 01:50 Dzika kuchnia (1)
- 02:25 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 05:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Australijscy poszukiwacze złota 2 (2)
- 05:00 05:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:15 Ekskluzywna Bond Street
- 05:05 05:05 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Druga Alicja / Felek gra w pałacu)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dodo dylemat / Końskie harce)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Ziemniak czy kartofel? / Tort na odwrót Kapka)
- 01:30 Spidey i superkumple (Rakietowy Nosorożec/ Psikus albo TRACE-E)
- 01:55 Spidey i superkumple (Szpieg w systemie / Sprawdzian supersiły)
- 02:20 Spidey i superkumple (Gołębie żartownisie/ Talent do roślin)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (W labiryncie/ Kraina zagubionych... skarpet)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Krystaliczna Crystal/ Wielkie Frajdomkowe nocowanko)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 00:35 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 02:35 Duch i nas dwóch (11)
- 03:00 Duch i nas dwóch (12)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (13)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (14)
- 04:50 Duch i nas dwóch (20)
- 05:15 Duch i nas dwóch (21)
- 05:35 05:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Blue 2 (1)
- 00:15 Blue 2 (2)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 00:40 Kolorklocki (14)
- 00:45 Blue 2 (3)
- 00:55 Piotruś Królik 2 (20)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (29)
- 01:20 Psi Oddział (14)
- 01:35 Blue (9)
- 01:40 Blue 2 (50)
- 01:50 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 02:00 Blue (16)
- 02:05 Tosia i Tymek (57)
- 02:20 Blue 2 (46)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (46)
- 02:40 Kręciołki (69)
- 02:50 Teletubisie (33)
- 03:05 Blue (5)
- 03:10 Blue (6)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (5)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (1)
- 03:45 Tosia i Tymek (49)
- 03:55 Tosia i Tymek (50)
- 04:10 Blue 2 (34)
- 04:15 Blue 2 (35)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (35)
- 04:35 Blue (34)
- 04:45 Blue (35)
- 04:50 Blue (1)
- 05:00 Superpyra (43)
- 05:05 Superpyra (44)
- 05:15 Kolorklocki (22)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (48)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (49)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 05:50 05:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 02:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 02:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 02:35 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 02:45 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:00 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 03:15 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 03:25 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 03:35 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 03:45 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:00 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:15 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:25 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 04:35 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 05:00 Super Bernard (42)
- 05:05 Super Bernard (43)
- 05:10 Super Bernard (45)
- 05:15 Super Bernard (47)
- 05:20 Super Bernard (48)
- 05:25 Super Bernard (49)
- 05:30 Super Bernard (50)
- 05:35 Super Bernard (51)
- 05:40 Super Bernard 2 (53)
- 05:45 Super Bernard 2 (55)
- 05:50 05:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:01 Opowieści warzywne
- 00:03 Teraz się bawimy
- 00:06 Świat podwodny
- 00:09 Towarzysze zabawy
- 00:12 Wakacje
- 00:15 Sunville
- 00:18 Towarzysze zabawy
- 00:21 Teraz się bawimy
- 00:23 Opowieści warzywne
- 00:25 Towarzysze zabawy
- 00:28 Świat podwodny
- 00:30 Towarzysze zabawy
- 00:32 Świat elfów
- 00:35 Wstawaj!
- 00:38 Towarzysze zabawy
- 00:40 Sunville
- 00:43 Teraz się bawimy
- 00:46 Wakacje
- 00:48 Zwierzęta
- 00:51 Kolorowa magia
- 00:54 Świat elfów
- 00:57 Sunville
- 01:00 Opowieści warzywne
- 01:02 Kolorowe koło
- 01:06 Pojazdy
- 01:08 Safari
- 01:11 Pojazdy
- 01:13 Sport, sport, sport
- 01:17 Miejskie życie
- 01:20 Zwierzęta
- 01:23 Urocze miejsca
- 01:26 Miejskie życie
- 01:28 Safari
- 01:30 Indie
- 01:34 Urocze miejsca
- 01:36 Świat elfów
- 01:39 Morskie przygody
- 01:41 Urocze miejsca
- 01:44 Opowieści warzywne
- 01:47 Safari
- 01:49 Urocze miejsca
- 01:52 Indie
- 01:55 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:58 Miejskie życie
- 02:01 Świat elfów
- 02:04 Jak podróżujemy
- 02:06 Miyu i Litto
- 02:09 Safari
- 02:12 Przygody w przestrzeni
- 02:15 Sunville
- 02:18 Jaki jest twój zawód ?
- 02:20 Posłuchaj tego
- 02:25 Miejskie życie
- 02:28 Grupy
- 02:30 Kolorowa magia
- 02:33 Miyu i Litto
- 02:36 Safari
- 02:38 Kolorowa magia
- 02:41 Kącik naukowy
- 02:46 Kolorowe koło
- 02:49 Sunville
- 02:52 Jaki jest twój zawód ?
- 02:55 Jaki jest twój zawód ?
- 02:58 Urocze miejsca
- 03:01 Oli - cykle natury
- 03:04 Kolorowa magia
- 03:07 Panni i Fanni
- 03:10 Rodzina bobrów
- 03:13 Teraz się bawimy
- 03:15 Mini opowiadania
- 03:17 Świat zwierząt
- 03:19 Wstawaj!
- 03:21 Jak podróżujemy
- 03:24 Świat elfów
- 03:27 Posłuchaj tego
- 03:29 Przygody w przestrzeni
- 03:33 Jaki jest twój zawód ?
- 03:36 Taniec
- 03:38 Ding Dang Dong
- 03:42 Taniec
- 03:45 Świat zwierząt
- 03:47 Teraz się bawimy
- 03:49 Taniec
- 03:52 Urocze miejsca
- 03:55 Teraz się bawimy
- 03:57 Opowieści warzywne
- 04:00 Teraz się bawimy
- 04:02 Mini opowiadania
- 04:05 Opowieści warzywne
- 04:07 Wstawaj!
- 04:10 Świat zwierząt
- 04:12 Kolorowe koło
- 04:15 Wakacje
- 04:18 Świat podwodny
- 04:20 Opowieści warzywne
- 04:23 Kolorowe koło
- 04:26 Świat podwodny
- 04:29 Jaki jest twój zawód ?
- 04:31 Kolorowe koło
- 04:34 Opowieści warzywne
- 04:36 Wakacje
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:42 Świat podwodny
- 04:45 Kolorowe koło
- 04:47 Świat podwodny
- 04:50 Wakacje
- 04:52 Jaki jest twój zawód ?
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:57 Kolorowe koło
- 05:00 Wakacje
- 05:03 Kolorowe koło
- 05:05 Wakacje
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:10 Wakacje
- 05:12 Opowieści warzywne
- 05:15 Kącik naukowy
- 05:18 Urocze miejsca
- 05:20 Kolorowa magia
- 05:23 Kolorowe koło
- 05:25 Muzeum
- 05:28 Panni i Fanni
- 05:30 Urocze miejsca
- 05:33 Panni i Fanni
- 05:35 Miyu i Litto
- 05:38 Grupy
- 05:41 Jaki jest twój zawód ?
- 05:43 Muzeum
- 05:46 Kolorowa magia
- 05:49 Kolorowa magia
- 05:52 Posłuchaj tego
- 05:55 Kolorowe koło
- 05:57 05:57 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:02 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:15 05:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Serie A Made in Italy (Inter)
- 00:20 Serie A Made in Italy (Atalanta)
- 00:40 Serie A Made in Italy (SSC Napoli)
- 01:00 Serie A Made in Italy (Genoa CFC)
- 01:20 Serie A Made in Italy (AC Monza)
- 01:40 Serie A Made in Italy (SS Lazio)
- 02:00 Piłka nożna: Liga portugalska - mecz: Sporting CP - Rio Ave FC
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 04:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 05:00 05:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Liga wyścigów dronów (8)
- 02:00 Facing Waves (1)
- 02:30 Facing Waves (2)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (4)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (1)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (2)
- 05:00 05:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:20 Remont na 5+ (8)
- 04:50 Remont na 5+ (1)
- 05:05 Remont na 5+ (2)
- 05:35 05:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Express Republiki
- 00:15 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:43 Poland Daily - Weather
- 00:44 Poland Daily
- 00:54 Poland Daily - Weather
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:25 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 02:55 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 03:20 Dzisiaj
- 03:50 Agora Klarenbacha
- 05:00 05:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Najsłabsze ogniwo (10)
- 01:15 David Baddiel: Żydzi się nie liczą (1)
- 02:20 Cuda inżynierii 6 (3)
- 03:10 Top Gear 16 (6)
- 04:05 Bogowie tenisa (3)
- 05:00 05:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:25 Weterynarz z Yorkshire 10 (7)
- 05:10 05:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Europa z powietrza (Szwecja)
- 05:00 05:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:30 Zakazana historia 7 (Czaszki z Malty)
- 05:15 05:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00