Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:00 Sissi - losy cesarzowej
- 03:00 Rodzinny koszmar
- 16:45 Przed ekranem (15)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Ojciec Mateusz 31 (Zamach)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Komisarz Alex 21 (Lewy szmal)
- 21:20 Człowiek z żelaza
- 01:15 W obronie miłości
- 03:00 Na zawsze w moim sercu
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (3015)
- 05:25 Barwy szczęścia (3016)
- 06:00 Barwy szczęścia (3017)
- 06:30 M jak miłość (1805)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:40 To jest grane (23)
- 12:20 Tarapaty
- 18:10 Va banque (759)
- 18:45 Akacjowa 38 (443)
- 19:35 "Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze (22)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 10:00 Dobrego dnia
- 16:00 Na sygnale (Problemy z owadami)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:40 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 WAWA Bohaterom
- 17:21 Saga rodów (Ród Konopnickich)
- 17:40 Kronika warszawska: Kronika lata '80 (320)
- 17:51 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (5)
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:45 Pogoda
- 21:47 Sport
- 21:54 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 01:50 Pamięć absolutna
- 08:00 halo tu polsat
- 14:35 Gliniarze (Chuligani)
- 15:40 Gliniarze (Wyrok)
- 16:45 Gliniarze (Wspólnicy)
- 17:50 Chłopaki do wzięcia (396)
- 18:20 Chłopaki do wzięcia (397)
- 18:50 Wydarzenia (831)
- 19:15 Prezydenci i premierzy (363)
- 19:45 Sport (831)
- 19:55 Pogoda (831)
- 22:50 Venom 2: Carnage
- 00:50 Love Island. Wyspa miłości (193)
- 01:55 STOP Drogówka (305)
- 02:55 Interwencja (5476)
- 03:05 Interwencja (5477)
- 03:25 Disco Polo Life (2396)
- 08:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (121)
- 09:00 Galileo (872)
- 10:00 Galileo (873)
- 11:05 #Jesteśmy dla dzieci (243)
- 11:30 Ewa gotuje (489)
- 16:15 13 posterunek 2 (40)
- 17:00 Policjantki i Policjanci (1172)
- 00:05 Pulp Fiction
- 03:25 Zobacz to!: Dyżur 3 (32)
- 04:00 Menu na miarę (8)
- 04:35 Menu na miarę (9)
- 05:00 Dyżur 3 (33)
- 05:30 Dyżur 3 (35)
- 06:00 Taki jest świat 9 (35)
- 07:00 Kobra - oddział specjalny (Przyjaciele)
- 22:15 John Wick
- 01:10 Nie patrz w dół
- 03:15 Lombard. Życie pod zastaw 4 (148)
- 04:20 Niesamowite! (Galerianka)
- 05:00 Dyżur 3 (38)
- 05:30 Dyżur 3 (39)
- 06:00 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Baflo)
- 07:00 Gra muzyka (8)
- 08:00 Ale numer! 20 (18)
- 08:35 Ale numer! 20 (19)
- 09:00 Hit Kabaret Show (8)
- 20:00 Premiera: OceanXplorers (Kraina humbaków)
- 20:56 Premiera: OceanXplorers (Giganty z głębin)
- 21:49 PamiętajMY. 80. rocznica Powstania Warszawskiego (Powstanie: Początek)
- 21:53 PamiętajMY. 80. rocznica Powstania Warszawskiego (Kobiety w Powstaniu)
- 21:57 PamiętajMY. 80. rocznica Powstania Warszawskiego (Obcokrajowcy w Powstaniu)
- 04:45 MacGyver (16)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:15 Agenci NCIS 17 (19)
- 07:10 Agenci NCIS 17 (20)
- 13:00 Rycerz króla Artura
- 15:50 Nocny lot
- 17:40 Super 8
- 20:00 Wyspa tajemnic
- 22:50 Bez przedawnienia
- 00:00 Zabójcze kataklizmy 2 (5)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe (1)
- 02:05 W okowach mrozu 7 (5)
- 03:00 Serengeti 3 (3)
- 03:55 W okowach mrozu 6 (22)
- 04:45 Życie na pustkowiu 2 (2)
- 05:35 David Attenborough i cuda natury 2 (5)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (6)
- 06:25 Serengeti 2 (4)
- 07:35 Serengeti 2 (5)
- 08:45 Serengeti 2 (6)
- 12:05 W okowach mrozu 5 (15)
- 13:05 W 80 kilo dookoła świata (5)
- 16:00 W okowach mrozu 5 (15)
- 16:55 Życie na pustkowiu 2 (4)
- 17:55 Dzika Francja (2)
- 19:00 Planeta zmian (2)
- 20:00 Brytyjskie fabryki 3 (5)
- 21:00 Zjawiskowa Ziemia (4)
- 22:10 W okowach mrozu 7 (2)
- 23:10 Dzika Francja (2)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 00:45 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 01:10 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 01:35 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 01:45 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 01:50 Taffy 2 (Walka o medal)
- 02:00 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 02:05 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 02:10 Płazowyż (Nauka jazdy/ Wschodząca jazda)
- 02:35 Płazowyż (Skrzek kontra Hopek/ Babski wypad)
- 02:55 Płazowyż (Sezon randkowy/Anna kontra dzicz)
- 03:20 Dronersi (Katastrofalna turbina)
- 03:40 Dronersi (Guma balonowa)
- 04:00 Dronersi (Wyścig iluzji)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Koniec szkoły)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Oczy Lokiego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 05:45 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 05:50 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Panna Wifi)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Ilustrachor)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przepisy i zasady / Zaporwany)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Eko-Greenowie/ Rozejm)
- 07:55 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 08:00 Taffy (Mały potwór)
- 08:10 Taffy (Trening zbieracza)
- 08:25 Taffy (Lustrzany dom)
- 08:30 Taffy (Przyjaciele)
- 08:35 Taffy (Cudowna lampa)
- 08:45 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kroko-wrogo)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Mrożownik 2)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Hack-San)
- 12:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kuro Neko)
- 12:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Karniaki)
- 13:25 Taffy (Pchli cyrk)
- 13:30 Taffy (Nowszy model)
- 13:35 Taffy (Kichanie)
- 13:50 Taffy (Stróż)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gwiżdżąca gwiazda)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Posłuchaj!/ Duży ekran)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Rembo/ Słoik)
- 01:05 Julia
- 03:25 Hej, skarbie
- 05:15 Zakończenie programu
- 06:05 Guido Superbohater
- 07:30 Zaginiona
- 09:05 Yuli
- 10:55 Oda do radości
- 12:30 Dom zbrodni
- 14:25 Late Night
- 16:05 Ekspedientki
- 17:50 Kupiec wenecki
- 20:00 Legalna blondynka 2
- 21:35 Terrorysta
- 23:20 Rocketman
- 00:10 Ulica nadziei 3 (12)
- 01:10 Niezapomniane 5 (4)
- 02:05 Śmierć pod palmami: Odcinek świąteczny 2023
- 03:00 Tajemnice Brokenwood (2)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 11 (3)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (3)
- 06:00 Ojciec Brown 9 (10)
- 07:00 Śmierć pod palmami 6 (1)
- 08:10 Lewis (1)
- 09:15 Morderstwa w Midsomer 16 (5)
- 12:15 Śmierć z dala od palm (6)
- 13:25 Sanditon 3 (3)
- 16:25 Śmierć pod palmami 6 (2)
- 17:35 Śmierć pod palmami 12 (6)
- 21:00 Milczący świadek 25 (5)
- 22:10 Milczący świadek 25 (6)
- 23:15 Ragdoll (6)
- 08:05 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 09:05 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 22:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 23:00 Suburra
- 00:05 Magia nagości. Niemcy 2 (6)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (4)
- 01:45 Niegrzeczne myśli grzecznych dziewczynek (5)
- 02:45 I love kabaret (7)
- 03:50 I love kabaret (5)
- 04:50 I love kabaret (2)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (3)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:20 Wywiad z Andrzejem Kozłowskim
- 07:45 To leci w sieci (5)
- 08:15 To leci w sieci (2)
- 08:40 To leci w sieci (8)
- 09:05 Historia kultowych marek (4)
- 09:30 Historia kultowych marek (5)
- 10:00 Dom w cenie mieszkania (9)
- 10:35 Dom w cenie mieszkania 2 (1)
- 11:10 Janosik
- 13:50 Kabaretowe przeboje (1)
- 14:55 Kabaretowe przeboje (4)
- 16:00 Kabaretowe przeboje 2 (5)
- 17:00 Kabaretowe przeboje 2 (7)
- 18:00 Kabaretowe przeboje (4)
- 19:00 I love kabaret EXTRA (14)
- 19:10 I love kabaret (1)
- 20:15 Krwawa zemsta
- 00:00 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 00:55 Dzika kuchnia (3)
- 01:30 Dzika kuchnia (4)
- 02:00 Dzika kuchnia (5)
- 02:30 Dzika kuchnia (7)
- 03:00 Dzika kuchnia (1)
- 03:35 Dzika kuchnia (2)
- 16:05 Giganty na drogach (1)
- 17:05 Giganty na drogach (2)
- 18:00 Giganty na drogach (3)
- 19:00 Giganty na drogach (4)
- 20:00 Gdańsk 1939
- 21:05 Bez prawa do życia
- 22:05 Giganty na drogach (5)
- 23:05 Giganty na drogach (6)
- 04:30 Australijscy poszukiwacze złota (5)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:20 U nas w...
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 Z lokalnego archiwum
- 10:00 Przepis na remont 2 (14)
- 10:30 Przepis na remont 2 (15)
- 11:00 Przepis na remont 2 (16)
- 11:30 Przepis na remont 2 (17)
- 12:00 Przepis na remont 2 (18)
- 12:30 Przepis na remont 2 (19)
- 12:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 16:00 Giganty na drogach 2 (7)
- 17:00 Giganty na drogach 2 (8)
- 18:00 Giganty na drogach 2 (9)
- 19:00 Giganty na drogach 2 (10)
- 20:00 Snajperzy
- 12:25 Zamiana luksusowymi domami (4)
- 13:30 Książęta i media (1)
- 16:50 Głodni sukcesu (7)
- 17:55 Głodni sukcesu (8)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najlepszy duet/ Zapominajka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Niezapomniana Rycerka/ Ryczące Lwizantemy)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Taniec kwiatów wiśni/ Budownicza Milly)
- 01:30 Spidey i superkumple (Trudny Dzień Matki/ Niewesołe miasteczko)
- 01:55 Spidey i superkumple (Rakietowy Nosorożec/ Psikus albo TRACE-E)
- 02:20 Spidey i superkumple (Szpieg w systemie / Sprawdzian supersiły)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Życzenia do spełnienia / Ogród wróżek)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Magiczna posiadłość/Wycieczka z Frajdkiem!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (12)
- 04:00 Eureka! (Kichający Maciek / Nowa skała)
- 04:30 Eureka! (Światełko na końcu jaskini / W poszukiwaniu swojego miejsca)
- 05:00 Eureka! (Ale koło! / Tak jak Yurt)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kaczki w tarapatach / Kropka nad i)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Wielki Goof! / Zabawa w świecie kredek)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Muzyka pór roku / Syrenki na ratunek)
- 07:00 Blue (Szczurokura)
- 07:10 Blue (Sąsiedzi)
- 07:20 Blue (Dokuczanie)
- 07:30 Blue (Szparag)
- 07:40 Blue (Florek)
- 07:50 Blue (Tata kładzie spać)
- 20:00 Blue (Rower)
- 20:10 Blue (Motylki)
- 20:20 Blue (Piłka do jogi)
- 20:30 Disney Junior Ariel (4)
- 21:00 Spidey i superkumple (14)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (25)
- 00:10 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 00:35 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 02:35 Duch i nas dwóch (3)
- 03:00 Duch i nas dwóch (4)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (5)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (6)
- 04:50 Duch i nas dwóch (10)
- 05:15 Duch i nas dwóch (11)
- 05:35 Robale ziomale (Pamiętny dzień, część 1 / Pamiętny dzień, część 2)
- 06:00 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 06:05 Taffy 2 (Pamiątka)
- 06:10 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 06:25 Taffy 2 (Małpie figle)
- 06:35 Taffy 2 (Porwanie w raju)
- 06:40 Taffy 2 (Bestia w domu)
- 06:55 Fineasz i Ferb (20)
- 07:25 Fineasz i Ferb (2)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (18)
- 14:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 14:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dudy i Ser)
- 14:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gracze, do boju!)
- 15:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Śmieci)
- 15:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Nawałnica 2)
- 15:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Król zabawek)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinna bańka)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Zegar/Okiełznując prawo Murphy'ego)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Cień/Choroba)
- 00:05 Blue 2 (41)
- 00:15 Blue 2 (42)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 00:40 Kolorklocki (14)
- 00:45 Blue 2 (24)
- 00:55 Piotruś Królik (23)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (36)
- 01:20 Psi Oddział (5)
- 01:35 Blue 2 (31)
- 01:40 Blue 2 (32)
- 01:50 Blue 2 (33)
- 02:00 Blue (28)
- 02:05 Tosia i Tymek (9)
- 02:20 Blue 2 (24)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 02:40 Kręciołki (90)
- 02:50 Teletubisie (54)
- 03:05 Blue (49)
- 03:10 Blue (50)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (5)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (22)
- 03:45 Tosia i Tymek (21)
- 03:55 Tosia i Tymek (22)
- 04:10 Blue (35)
- 04:15 Blue (36)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 04:35 Blue 2 (25)
- 04:45 Blue 2 (24)
- 04:50 Blue (43)
- 05:00 Superpyra (33)
- 05:05 Superpyra (34)
- 05:15 Kolorklocki (12)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (37)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (41)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (28)
- 05:50 W Papierowej Krainie (31)
- 06:00 Piotruś Królik (13)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (33)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (34)
- 06:55 Blue (37)
- 07:05 Blue (38)
- 07:15 Blue (39)
- 07:20 Blue (40)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (9)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (3)
- 08:10 W Papierowej Krainie (29)
- 08:20 Blue 2 (12)
- 08:30 Blue 2 (14)
- 08:40 Blue 2 (15)
- 08:50 Blue 2 (16)
- 09:00 Blue 2 (17)
- 09:10 Blue 2 (18)
- 09:15 Mała kuchnia świata (9)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (17)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (18)
- 09:55 Kręciołki (67)
- 10:10 Kręciołki (68)
- 10:25 Blue 2 (43)
- 10:35 Blue 2 (44)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (9)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (44)
- 11:15 W Papierowej Krainie (31)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (2)
- 11:50 Superpyra (41)
- 12:00 Blue 2 (25)
- 12:10 Blue (32)
- 12:15 Blue (45)
- 12:25 Blue (12)
- 12:35 Blue 2 (25)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (9)
- 13:05 Blue 2 (50)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (43)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (36)
- 13:40 Psi Oddział (5)
- 13:55 Blue 2 (31)
- 14:05 Blue 2 (32)
- 14:15 Blue 2 (33)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (15)
- 14:35 Blue 2 (39)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (29)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (44)
- 15:15 W Papierowej Krainie (32)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (4)
- 15:50 Blue (33)
- 16:00 Blue (46)
- 16:10 Blue (47)
- 16:20 Matklocki (29)
- 16:25 Blue (3)
- 16:35 Kolorklocki (27)
- 16:40 Kolorklocki (28)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (10)
- 17:10 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 17:15 Piotruś Królik (24)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (37)
- 17:45 Psi Oddział (6)
- 18:00 Blue 2 (34)
- 18:10 Blue 2 (35)
- 18:15 Blue 2 (36)
- 18:25 Tosia i Tymek (15)
- 18:40 Blue 2 (40)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 19:00 Kręciołki (92)
- 19:15 Teletubisie (56)
- 19:30 Blue (47)
- 19:40 Blue (48)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (6)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (23)
- 20:20 Tosia i Tymek (23)
- 20:30 Tosia i Tymek (24)
- 20:45 Blue 2 (45)
- 20:55 Blue 2 (46)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (5)
- 21:15 Blue 2 (27)
- 21:25 Blue 2 (28)
- 21:35 Superpyra (35)
- 21:40 Superpyra (36)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (42)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (43)
- 22:10 Kolorklocki (14)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (29)
- 22:30 W Papierowej Krainie (34)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (44)
- 22:55 W Papierowej Krainie (33)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (4)
- 23:35 Matklocki (29)
- 23:40 Blue 2 (24)
- 23:50 Blue (30)
- 23:55 Blue (36)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 02:15 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 03:10 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:20 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:55 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:45 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 05:00 Bernard 2 (86)
- 05:05 Bernard 2 (88)
- 05:10 Bernard 2 (89)
- 05:15 Bernard 2 (90)
- 05:25 Bernard 2 (91)
- 05:30 Bernard 2 (92)
- 05:35 Bernard 2 (94)
- 05:40 Bernard 2 (95)
- 05:45 Bernard 2 (97)
- 05:50 Bernard 2 (98)
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Bernard 3 (111)
- 08:05 Bernard 3 (113)
- 08:10 Bernard 3 (114)
- 08:15 Bernard 3 (116)
- 08:20 Bernard 3 (117)
- 08:30 Bernard 3 (118)
- 08:35 Bernard 3 (120)
- 08:40 Bernard 3 (121)
- 08:45 Bernard 3 (122)
- 08:55 Bernard 3 (124)
- 09:00 Bernard 3 (125)
- 09:05 Bernard 3 (126)
- 09:10 Bernard 3 (127)
- 09:15 Bernard 3 (129)
- 09:20 Bernard 3 (130)
- 09:30 Bernard 3 (131)
- 09:35 Bernard 3 (133)
- 09:40 Bernard 3 (134)
- 09:45 Bernard 3 (135)
- 09:55 Bernard 3 (137)
- 10:00 Bernard 3 (138)
- 10:05 Bernard 3 (139)
- 10:10 Bernard 3 (140)
- 10:15 Bernard 3 (142)
- 10:20 Bernard 3 (143)
- 10:30 Bernard 3 (144)
- 10:35 Bernard 3 (145)
- 10:40 Bernard 3 (147)
- 10:45 Bernard 3 (148)
- 11:00 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 11:15 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 11:25 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 11:35 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 11:55 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 12:05 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 12:15 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 12:40 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 12:50 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 13:00 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 13:15 Strażak Sam 9 (Trema)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 13:35 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 13:55 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 14:05 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 14:35 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 15:15 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 15:25 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 15:35 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 16:05 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 16:15 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 16:50 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 17:00 Power Players (3)
- 17:15 Power Players (4)
- 17:30 Power Players (5)
- 17:40 Power Players (6)
- 17:55 Power Players (7)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 20:15 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 20:35 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 21:00 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 21:15 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 21:25 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 21:35 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 22:05 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 23:15 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 23:25 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 23:35 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 00:01 Jaki jest twój zawód ?
- 00:03 Wstawaj!
- 00:06 Teraz się bawimy
- 00:08 Sunville
- 00:11 Opowieści warzywne
- 00:14 Teraz się bawimy
- 00:16 Wakacje
- 00:19 Kolorowa magia
- 00:22 Wakacje
- 00:24 Świat elfów
- 00:27 Sunville
- 00:30 Świat podwodny
- 00:33 Świat elfów
- 00:36 Kolorowe koło
- 00:39 Wakacje
- 00:41 Świat podwodny
- 00:43 Kolorowe koło
- 00:46 Opowieści warzywne
- 00:49 Towarzysze zabawy
- 00:51 Jaki jest twój zawód ?
- 00:54 Sunville
- 00:57 Świat podwodny
- 00:59 Teraz się bawimy
- 01:02 Wakacje
- 01:05 Sunville
- 01:10 Galaktyczni turyści
- 01:12 Pojazdy
- 01:14 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:17 Rodzina bobrów
- 01:21 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:24 Opowieści warzywne
- 01:26 Indie
- 01:30 Przygody w przestrzeni
- 01:32 Puffy i Tubby
- 01:35 Przygody w przestrzeni
- 01:38 Towarzysze zabawy
- 01:41 Sunville
- 01:44 Opowieści warzywne
- 01:46 Świat podwodny
- 01:50 Zwierzęta
- 01:53 Łazienka
- 01:56 Pojazdy
- 01:59 Safari
- 02:01 Miejskie życie
- 02:05 Mini opowiadania
- 02:09 Miyu i Litto
- 02:11 Puffy i Tubby
- 02:15 Muzeum
- 02:18 Safari
- 02:20 Panni i Fanni
- 02:23 Posłuchaj tego
- 02:26 Miyu i Litto
- 02:29 Urocze miejsca
- 02:32 Miyu i Litto
- 02:35 Posłuchaj tego
- 02:36 Opowieści warzywne
- 02:38 Panni i Fanni
- 02:41 Urocze miejsca
- 02:43 Opowieści warzywne
- 02:46 Panni i Fanni
- 02:48 Oli - cykle natury
- 02:51 Muzeum
- 02:54 Safari
- 02:57 Grupy
- 03:00 Kolorowa magia
- 03:02 Miejskie życie
- 03:05 Posłuchaj tego
- 03:08 Miyu i Litto
- 03:11 Sport, sport, sport
- 03:14 Teraz się bawimy
- 03:16 Ding Dang Dong
- 03:19 Świat elfów
- 03:22 Urocze miejsca
- 03:24 Rodzina bobrów
- 03:27 Jak podróżujemy
- 03:29 Taniec
- 03:33 Opowieści warzywne
- 03:35 Jaki jest twój zawód ?
- 03:38 Mini opowiadania
- 03:40 Opowieści warzywne
- 03:43 Wstawaj!
- 03:45 Teraz się bawimy
- 03:47 Przygody w przestrzeni
- 03:51 Urocze miejsca
- 03:54 Teraz się bawimy
- 03:56 Sport, sport, sport
- 03:59 Urocze miejsca
- 04:03 Ding Dang Dong
- 04:06 Teraz się bawimy
- 04:09 Urocze miejsca
- 04:12 Ding Dang Dong
- 04:16 Zwierzęta
- 04:18 Kolorowe koło
- 04:21 Opowieści warzywne
- 04:23 Wakacje
- 04:26 Kolorowe koło
- 04:29 Towarzysze zabawy
- 04:32 Wakacje
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:38 Świat podwodny
- 04:40 Wakacje
- 04:43 Opowieści warzywne
- 04:45 Wakacje
- 04:48 Towarzysze zabawy
- 04:50 Opowieści warzywne
- 04:53 Kolorowe koło
- 04:55 Świat podwodny
- 04:58 Opowieści warzywne
- 05:00 Wakacje
- 05:03 Towarzysze zabawy
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:11 Świat podwodny
- 05:14 Opowieści warzywne
- 05:17 Posłuchaj tego
- 05:20 Kolorowa magia
- 05:23 Kolorowe koło
- 05:25 Panni i Fanni
- 05:27 Przygody w przestrzeni
- 05:30 Kącik naukowy
- 05:33 Kolorowa magia
- 05:36 Kolorowa magia
- 05:39 Kącik naukowy
- 05:42 Muzeum
- 05:45 Jaki jest twój zawód ?
- 05:48 Panni i Fanni
- 05:50 Kolorowe koło
- 05:53 Posłuchaj tego
- 05:56 Sunville
- 05:59 Urocze miejsca
- 06:02 Posłuchaj tego
- 06:05 Posłuchaj tego
- 06:10 Kolorowa magia
- 06:12 Sunville
- 06:15 Grupy
- 06:17 Kącik naukowy
- 06:21 Małe, ale pracowite
- 06:23 Hubbi się tym zajmie
- 06:25 Dinoland
- 06:28 Hubbi i jego koledzy
- 06:30 Wesoła łąka
- 06:33 Mały Didy
- 06:36 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:39 Rodzina bobrów
- 06:41 Sport, sport, sport
- 06:45 Zwierzęta
- 06:48 Safari
- 06:50 Świat zwierząt
- 06:53 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:56 Świat Mimo
- 06:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:00 Sippi Sappi
- 07:02 Afryka
- 07:04 Pociąg
- 07:07 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:10 Morskie przygody
- 07:13 Opowieści warzywne
- 07:15 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:18 Urocze miejsca
- 07:21 Margo i Felix
- 07:24 Raul
- 07:27 Dźwięki wokół nas
- 07:29 Mały Didy
- 07:31 Mimo i Bobo
- 07:34 Świat Mimo
- 07:36 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:40 Posłuchaj tego
- 07:42 Wstawaj!
- 07:44 Urocze miejsca
- 07:47 Taniec
- 07:49 Świat zwierząt
- 07:51 Teraz się bawimy
- 07:53 Sport, sport, sport
- 07:56 Historie Henryka
- 07:58 Świat Mimo
- 08:02 Zack i Ziggy
- 08:05 Elfy przyrody
- 08:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:08 Świat zwierząt
- 08:12 Taniec
- 08:15 Urocze miejsca
- 08:18 Ding Dang Dong
- 08:21 Świat zwierząt
- 08:25 Monika i Rudi
- 08:28 Tempo Giusto
- 08:30 Co rośnie na drzewie?
- 08:31 Wesoła łąka
- 08:34 Hubbi i jego koledzy
- 08:36 Tempo Giusto
- 08:38 Małe melodie
- 08:40 DuckSchool
- 08:42 Panni i Fanni
- 08:45 Kącik naukowy
- 08:48 Miyu i Litto
- 08:51 Muzeum
- 08:53 Kącik naukowy
- 08:56 Małe melodie
- 08:58 Kolorowa Klara
- 09:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:03 Pixie 2
- 09:04 Albert tłumaczy
- 09:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:11 Urocze miejsca
- 09:13 Kącik naukowy
- 09:16 Jaki jest twój zawód ?
- 09:19 Kącik naukowy
- 09:23 Kolorowe koło
- 09:26 Margo i Felix
- 09:29 Lola i Liczby
- 09:32 Przygody kaczki
- 09:34 Zabawa w chowanego
- 09:36 Dinoland
- 09:39 Elfy przyrody
- 09:40 Sippi Sappi
- 09:42 Kolorowa Klara
- 09:44 Co rośnie na drzewie?
- 09:46 Pixie 2
- 09:47 Zabawa w chowanego
- 09:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:52 Albert tłumaczy
- 09:54 Wesoła łąka
- 09:58 Zabawa w chowanego
- 10:01 Mimo i Bobo
- 10:03 Wesołe królestwo
- 10:06 Historie Henryka
- 10:08 Elfy przyrody
- 10:09 Afryka
- 10:12 DuckSchool
- 10:15 Albert tłumaczy
- 10:17 Historie Henryka
- 10:19 ABC - duckBC
- 10:22 Lola i Liczby
- 10:25 ABC - duckBC
- 10:28 Mimo i Bobo
- 10:30 Afryka
- 10:32 Dotty i Kitty
- 10:36 Zack i Ziggy
- 10:39 Toobys
- 10:42 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:45 Wesołe królestwo
- 10:48 Lola i Liczby
- 10:50 Elfy przyrody
- 10:51 Lola i Liczby
- 10:54 ABC - duckBC
- 10:57 Mały Didy
- 10:59 Elfy przyrody
- 11:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:03 Historie Henryka
- 11:05 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:08 Zabawa w chowanego
- 11:10 Kolorowa Klara
- 11:12 Toobys
- 11:14 Mimo i Bobo
- 11:17 Zabawa w chowanego
- 11:20 Risto Gusto
- 11:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:25 Elfy przyrody
- 11:27 Świat Mimo
- 11:29 Co rośnie na drzewie?
- 11:31 Zoo
- 11:34 Świat Mimo
- 11:36 Uczymy się
- 11:39 Dotty i Kitty
- 11:43 Pociąg
- 11:45 Dinozaur Milo
- 11:49 Hop-hop
- 11:51 Dinozaur Milo
- 11:55 Połączony świat
- 11:58 Toby McFly
- 12:01 Dinozaur Milo
- 12:06 Skoczkowie Planet
- 12:10 Wesołe królestwo
- 12:13 Raul
- 12:15 Brygada ogniowa
- 12:18 Restauracja
- 12:22 Pociąg
- 12:25 Afryka
- 12:27 Wesołe królestwo
- 12:30 Mały Didy
- 12:34 Pociąg
- 12:37 Dinoland
- 12:39 Brygada ogniowa
- 12:41 Hubbi i jego koledzy
- 12:44 Risto Gusto
- 12:47 Pociąg
- 12:49 Skoczkowie Planet
- 12:53 Risto Gusto
- 12:56 Sztuka Leona
- 12:59 Mimo i Bobo
- 13:01 Dinozaur Milo
- 13:05 Mimo i Bobo
- 13:09 Sztuka Leona
- 13:11 Pociąg
- 13:13 Małe, ale pracowite
- 13:16 Mały Didy
- 13:19 Przygody kaczki
- 13:21 Zastęp strażaków
- 13:24 Mimo i Bobo
- 13:26 Skoczkowie Planet
- 13:30 Restauracja
- 13:35 Fin i Fianna
- 13:38 Lola i Liczby
- 13:40 Mimo i Bobo
- 13:43 Monika i Rudi 2
- 13:46 DuckSchool
- 13:48 Margo i Felix
- 13:51 Albert tłumaczy
- 13:55 DuckSchool
- 13:57 Lola i Liczby
- 13:59 Albert tłumaczy
- 14:01 Sippi Sappi
- 14:04 Fin i Fianna
- 14:07 Toobys
- 14:09 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:12 Kolorowa Klara
- 14:14 Dotty i Kitty
- 14:17 Słodki dom
- 14:18 Zack i Ziggy
- 14:22 Słodki dom
- 14:23 Przygody kaczki
- 14:25 Uczymy się
- 14:28 Pixie 2
- 14:29 Toobys
- 14:31 Sippi Sappi
- 14:33 Kształcików
- 14:34 Zack i Ziggy
- 14:38 Mimo & Bobo PLUS
- 14:42 Przygody kaczki
- 14:44 Mimo i Bobo
- 14:47 Sippi Sappi
- 14:49 Mimo i Bobo
- 14:52 Zabawa w chowanego
- 14:55 Afryka
- 14:57 Elfy przyrody
- 14:58 DuckSchool
- 15:01 Mimo & Bobo PLUS
- 15:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:07 Mimo & Bobo PLUS
- 15:11 Wstawaj!
- 15:13 Mimo i Bobo
- 15:16 Hubbi i jego koledzy
- 15:18 Hubbi się tym zajmie
- 15:21 Hop-hop
- 15:23 Zack i Ziggy
- 15:26 Margo i Felix
- 15:29 Afryka
- 15:31 Lola i Liczby
- 15:34 Albert tłumaczy
- 15:37 Raul
- 15:40 Sippi Sappi
- 15:43 Tempo Giusto
- 15:45 Drużyna lalek
- 15:47 Raul
- 15:50 Margo i Felix
- 15:53 Toby McFly
- 15:56 Raul
- 15:59 Fin i Fianna
- 16:02 Toby McFly
- 16:05 Hiphopowy kaktus
- 16:07 Brygada ogniowa
- 16:10 Raul
- 16:13 Afryka
- 16:15 DuckSchool
- 16:17 Świat Mimo
- 16:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:22 Drużyna lalek
- 16:24 Co rośnie na drzewie?
- 16:25 Przygody kaczki
- 16:27 Świat Mimo
- 16:31 Cubie
- 16:33 Hiphopowy kaktus
- 16:35 Cubie
- 16:37 Sippi Sappi
- 16:40 Mały Didy
- 16:42 Mimo i Bobo
- 16:45 Mimo i Bobo
- 16:48 Tempo Giusto
- 16:50 DuckSchool
- 16:53 Sippi Sappi
- 16:55 Tempo Giusto
- 16:57 Lola i Liczby
- 17:00 Mimo i Bobo
- 17:03 Mimo i Bobo
- 17:05 Elfy przyrody
- 17:06 Wstawaj!
- 17:08 Risto Gusto
- 17:12 Wstawaj!
- 17:14 Lola i Liczby
- 17:16 Hop-hop
- 17:18 Wstawaj!
- 17:20 Zabawa w chowanego
- 17:23 Raul
- 17:25 Afryka
- 17:27 Wstawaj!
- 17:29 Hop-hop
- 17:32 Afryka
- 17:34 Hop-hop
- 17:36 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:39 Zabawa w chowanego
- 17:41 Lola i Liczby
- 17:43 Afryka
- 17:47 DuckSchool
- 17:50 Małe melodie
- 17:52 Dotty i Kitty
- 17:55 Monika i Rudi 2
- 17:58 Uczymy się
- 18:01 Toobys
- 18:03 Dotty i Kitty
- 18:07 Sippi Sappi
- 18:09 Wesoła łąka
- 18:12 Dźwięki wokół nas
- 18:14 Monika i Rudi
- 18:17 Mimo i Bobo
- 18:20 Monika i Rudi
- 18:22 Sippi Sappi
- 18:25 Kształcików
- 18:26 Albert tłumaczy
- 18:31 DuckSchool
- 18:33 Wesoła łąka
- 18:36 Kształcików
- 18:37 Dźwięki wokół nas
- 18:39 Słodki dom
- 18:41 Sippi Sappi
- 18:43 Monika i Rudi
- 18:46 Pixie 2
- 18:47 Małe melodie
- 18:49 DuckSchool
- 18:52 Zoo
- 18:55 Restauracja
- 18:58 Fin i Fianna
- 19:01 Uczymy się
- 19:04 Brygada ogniowa
- 19:07 Kaczka i Puszek
- 19:09 Lola i Liczby
- 19:11 Drużyna lalek
- 19:13 Zabawa w chowanego
- 19:15 Pociąg
- 19:17 Toobys
- 19:20 Dinoland
- 19:22 Hubbi i jego koledzy
- 19:24 Restauracja
- 19:27 Mimo i Bobo
- 19:30 Lola i Liczby
- 19:33 Hubbi i jego koledzy
- 19:35 Toobys
- 19:38 Dźwięki wokół nas
- 19:40 Margo i Felix
- 19:43 Zack i Ziggy
- 19:46 Tempo Giusto
- 19:48 Toobys
- 19:52 Lola i Liczby
- 19:55 Brygada ogniowa
- 19:58 Przygody kaczki
- 20:00 Hop-hop
- 20:02 Hiphopowy kaktus
- 20:06 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:09 Hiphopowy kaktus
- 20:12 Mimo i Bobo
- 20:14 Lola i Liczby
- 20:16 Restauracja
- 20:19 Drużyna lalek na ratunek
- 20:21 Dźwięki wokół nas
- 20:23 Zack i Ziggy
- 20:26 Monika i Rudi
- 20:30 Małe, ale pracowite
- 20:33 Mimo i Bobo
- 20:35 Drużyna lalek
- 20:39 Sippi Sappi
- 20:42 Uczymy się
- 20:45 Zabawa w chowanego
- 20:48 Mimo i Bobo
- 20:51 Margo i Felix
- 20:54 Mimo i Bobo
- 20:57 Toobys
- 20:59 Dźwięki wokół nas
- 21:01 Restauracja
- 21:04 Toobys
- 21:06 Hop-hop
- 21:09 Raul
- 21:11 Mały Didy
- 21:14 Opowieści warzywne
- 21:16 Wakacje
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Opowieści warzywne
- 21:23 Kolorowe koło
- 21:26 Wakacje
- 21:29 Afryka
- 21:31 Toobys
- 21:34 Brygada ogniowa
- 21:37 Fin i Fianna
- 21:40 Afryka
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:46 Wakacje
- 21:48 Kolorowe koło
- 21:51 Wakacje
- 21:54 Kolorowe koło
- 21:57 Zastęp strażaków
- 22:00 Sztuka Leona
- 22:02 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:05 Drużyna lalek na ratunek
- 22:09 Świat zabawek
- 22:11 Skoczkowie Planet
- 22:15 Hiphopowy kaktus
- 22:18 Świat zwierząt
- 22:21 Jak podróżujemy
- 22:23 Świat zwierząt
- 22:25 Urocze miejsca
- 22:28 Morskie przygody
- 22:31 Afryka
- 22:33 Mimo i Bobo
- 22:36 Drużyna lalek na ratunek
- 22:39 Risto Gusto
- 22:42 Mały Didy
- 22:44 Świat podwodny
- 22:46 Jak podróżujemy
- 22:49 Mini opowiadania
- 22:52 Świat zwierząt
- 22:55 Świat elfów
- 22:58 Morskie przygody
- 23:01 Toobys
- 23:03 Kształcików
- 23:04 DuckSchool
- 23:07 Pixie 2
- 23:08 Fin i Fianna
- 23:11 Pixie 2
- 23:12 Mimo i Bobo
- 23:15 Uczymy się
- 23:17 Dotty i Kitty
- 23:20 Miyu i Litto
- 23:23 Muzeum
- 23:26 Grupy
- 23:28 Kolorowa magia
- 23:31 Muzeum
- 23:34 Mimo i Bobo
- 23:37 Pixie 2
- 23:38 Monika i Rudi 2
- 23:41 Kształcików
- 23:42 Kolorowa Klara
- 23:44 Słodki dom
- 23:45 Kolorowa Klara
- 23:47 Muzeum
- 23:50 Kącik naukowy
- 23:53 Kolorowe koło
- 23:56 Miyu i Litto
- 23:59 Kącik naukowy
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:07 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:10 Pory roku
- 05:12 Uczymy się z ducktv
- 06:14 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:23 Pory roku
- 11:27 Ulubione bajki
- 13:33 Uczymy się z ducktv
- 14:34 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:38 Pory roku
- 16:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:44 Uczymy się z ducktv
- 18:45 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:50 Pory roku
- 21:54 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 23:58 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Leo Messi
- 06:55 Wywiad Eleven
- 07:20 Wywiad Eleven
- 14:00 Ligue1 Preview (3)
- 14:45 GP Confidential
- 15:20 Inside Serie A (3)
- 22:30 Piłka nożna: Liga włoska - studio
- 23:00 Eleven Gol Live
- 12:00 Ligue1 (3)
- 12:35 Wywiad
- 13:00 Inside Serie A (3)
- 13:40 La Manita
- 23:00 Ronaldo
- 23:40 Unikalne tradycje LaLiga
- 10:00 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 10:30 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 11:00 LaLiga World (3)
- 11:30 Inside Serie A (3)
- 04:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 04:40 Paco Gento
- 05:15 Hugo Sanchez
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 10:00 Jorge Valdano
- 10:30 Andoni Zubizarreta
- 11:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 11:30 GP Confidential
- 14:00 LaLiga World (3)
- 14:30 Diego Rodriguez
- 15:00 Nacho - El Capitan
- 15:20 Wywiad
- 23:30 La Manita
- 00:00 Liga wyścigów dronów (13)
- 02:00 Action Sports World (8)
- 03:00 Nitro Circus Live (1)
- 03:30 Nitro Circus Live (2)
- 04:00 Sports Adventure 5 (9)
- 04:30 Sports Adventure 5 (10)
- 05:00 Nomads Seeking Adventure (1)
- 05:30 Nomads Seeking Adventure (2)
- 06:00 World of X Games (1)
- 07:00 World of X Games (2)
- 08:00 World of X Games (3)
- 08:30 World of X Games (4)
- 09:00 World of X Games (5)
- 10:00 WWE Raw (26)
- 14:00 Beyond The Beaten Path (2)
- 15:00 WWE NXT (23)
- 16:00 WWE - Main Event (23)
- 17:00 WWE Raw (26)
- 20:00 WWE NXT (23)
- 21:00 WWE - Main Event (23)
- 04:20 Remont na 5+ (3)
- 04:45 Remont na 5+ (4)
- 05:05 Remont na 5+ (5)
- 05:35 Remont na 5+ (6)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 07:00 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 07:30 Trucker Club (172)
- 08:00 Remont na 5+ (7)
- 08:25 Remont na 5+ (8)
- 08:50 Remont na 5+ (1)
- 09:20 Remont na 5+ (2)
- 09:45 Remont na 5+ (3)
- 10:10 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 10:35 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 14:25 Remont na 5+ (4)
- 14:50 Remont na 5+ (5)
- 15:20 Remont na 5+ (6)
- 15:45 Remont na 5+ (7)
- 18:05 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 18:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 19:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 19:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 00:00 Express Republiki
- 00:15 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:43 Poland Daily - Weather
- 00:44 Poland Daily
- 00:54 Poland Daily - Weather
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:25 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 02:55 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 03:20 Dzisiaj
- 03:50 Agora Klarenbacha
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Kulisy manipulacji
- 06:40 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 Republika rano
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:10 Republika, wstajemy!
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:15 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 18:00 Republika dzień
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Zdaniem Kowalskiego
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Republika wieczór
- 21:10 Przegląd prasy niemieckiej
- 21:30 Oko na niedzielę
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo 3 (3)
- 01:10 Dywizjon 617: Niszczyciele tam (1)
- 02:15 Okręt wojenny na służbie (5)
- 03:10 Top Gear 19 (1)
- 08:05 Garaż Guya Martina (3)
- 09:00 Jak powstaje samochód 2 (6)
- 15:00 Samochód roku 2 (7)
- 15:30 Samochód roku 2 (8)
- 22:00 Jak powstaje samochód 2 (5)
- 23:05 Warsztat Hammonda (3)
- 08:20 Olbrzymy (Słonie)
- 09:30 Olbrzymy (Lwy)
- 12:50 Lwy i hieny
- 16:15 Kopyta we mgle
- 17:35 Niedźwiedzie z Transylwanii
- 00:15 Dzika kuchnia (3)
- 00:50 Dzika kuchnia (4)
- 01:20 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:25 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 ABC Designu (5)
- 06:15 ABC Designu (1)
- 06:30 ABC Designu (3)
- 06:40 ABC Designu (4)
- 06:55 Kuchnia na dziko (9)
- 07:10 Kuchnia na dziko (10)
- 07:20 Kuchnia na dziko (11)
- 07:35 Kuchnia na dziko (12)
- 07:50 Kuchnia na dziko (13)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 5 (18)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 5 (19)
- 09:00 Ogrody marzeń 3 (1)
- 09:30 Ogrody marzeń 3 (2)
- 10:05 Ogrody marzeń 3 (3)
- 10:40 Ogrody marzeń 3 (4)
- 11:15 Domy marzeń - nad morzem 7 (1)
- 18:25 Przepis na remont 3 (8)
- 18:55 Przepis na remont 3 (9)
- 19:30 Przepis na remont 3 (10)
- 22:35 Ogrody marzeń 3 (5)
- 23:05 Ogrody marzeń 3 (6)
- 23:40 Dzika kuchnia (2)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śmieciowe jedzenie)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Edukacja seksualna)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Choroby płuc)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Choroba Alzheimera)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Choroby uszu)
- 07:15 Zapytaj lekarza (5)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Pilates na nogi)
- 10:00 Nocna zmiana 4 (6)
- 10:55 Nocna zmiana 4 (7)
- 11:45 Nocna zmiana 4 (8)
- 12:35 Nocna zmiana 4 (9)
- 13:30 Nocna zmiana 4 (10)
- 14:25 Dlaczego jesteśmy grubi (3)
- 15:25 Pytania do doktora (Geny)
- 16:00 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 16:35 Łowcy smaków (9)
- 17:15 Przez żołądek do zdrowia (1)
- 17:50 Pies na życie (10)
- 18:25 Zwierzaki z misją (10)
- 19:00 Co kryje żywność: cukrzyca (4)
- 19:35 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 20:10 Happy i Zen 2 (2)
- 20:45 Happy i Zen 2 (3)
- 21:20 Żyj jak Laila (4)
- 21:50 Żyj jak Laila (5)
- 22:20 Moje życie XXL (9)
- 23:30 Dr Miami (11)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Lepsze smyczki)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Randkowa gra)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Gliniarz i półgłówek)
- 01:35 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Tłuszcze nasycone)
- 02:05 Bajer z Bel-Air 5 (Strzały w Bel-Air)
- 02:35 Bajer z Bel-Air 5 (Oświadczyny)
- 03:05 Bajer z Bel-Air 5 (Will jest z Marsa)
- 03:35 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Robert wprowadza się z powrotem do domu)
- 04:05 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Jak się poznali)
- 05:00 Współczesna rodzina 7 (Szalony pociąg)
- 05:30 Współczesna rodzina 7 (Podwójne kliknięcie)
- 06:00 Współczesna rodzina 8 (Opowieść o trzech miastach)
- 06:30 Współczesna rodzina 8 (Stereotypowy dzień)
- 07:00 Współczesna rodzina 8 (Niemile zaskoczony)
- 07:30 Współczesna rodzina 8 (Pogodowe Wzgórza)
- 22:40 Sausage Party
- 02:05 Porno
- 03:55 Obywatel Piszczyk
- 06:00 Na strajk!
- 06:20 Orzeł
- 08:35 Znachor
- 12:10 Czterej pancerni i pies (Brzeg morza)
- 13:25 Rysopis
- 14:50 To nie ze mną 2 (7)
- 15:30 To nie ze mną 2 (8)
- 16:00 Ptaszka
- 17:45 "Lata dwudzieste... lata trzydzieste..."
- 20:00 Wyklęty
- 22:15 Dzikie róże
- 01:00 Mistrz Z: W cieniu Ip Mana
- 03:10 Szantaż
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki remontowo-budowlane)
- 06:00 Zameldowani (1)
- 06:30 Zameldowani (2)
- 07:00 Zameldowani (3)
- 07:30 Zameldowani (4)
- 08:00 Zameldowani (5)
- 08:25 Zameldowani (6)
- 08:55 Zameldowani (7)
- 09:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:25 Bonanza (12)
- 11:25 Bonanza (13)
- 12:30 Legendy rocka (ABBA)
- 13:30 Legendy rocka (Cher)
- 17:55 Wedle wyroków twoich...
- 20:00 Trójkąt bermudzki
- 22:00 Droga smoka
- 10:00 Hudson i Rex 5 (16)
- 11:00 Hudson i Rex 5 (17)
- 12:00 Hawaje 5-0 2 (Obrońca)
- 13:00 Niekończąca się opowieść
- 15:00 Julie i Julia
- 20:00 Głośne hity: Opór
- 00:00 Trzy siostry (259)
- 01:00 Diamentowe imperium (19)
- 02:00 Teresa (55)
- 03:00 Okrutne miasto (79)
- 04:00 Przypieczętowany los (131)
- 05:00 Sploty nienawiści (36)
- 06:00 Przypieczętowany los (127)
- 07:00 Przypieczętowany los (128)
- 08:00 Przypieczętowany los (129)
- 09:00 Przypieczętowany los (130)
- 10:00 Przypieczętowany los (131)
- 11:00 Diamentowe imperium (15)
- 12:00 Diamentowe imperium (16)
- 13:00 Diamentowe imperium (17)
- 14:00 Diamentowe imperium (18)
- 15:00 Diamentowe imperium (19)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (71)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (72)
- 18:00 Niezwyciężona miłość (73)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (74)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (75)
- 21:00 Płomienie pożądania (29)
- 22:00 Płomienie pożądania (30)
- 23:00 Teresa (51)
- 00:30 Agenci NCIS 13 (Szarada)
- 01:15 Tom Jones (2)
- 02:10 Marlow: klub zbrodni (1)
- 03:00 Detektyw Murdoch 15 (Pościg)
- 03:45 Detektyw Murdoch 15 (Krew na torach)
- 10:30 Agenci NCIS 13 (Déja vu)
- 11:15 Agenci NCIS 13 (Dekompresja)
- 12:10 Poirot 10 (Po pogrzebie)
- 00:00 Twarzą w twarz z mordercą 2 (2)
- 00:55 Jak schwytałem zabójcę 2 (1)
- 01:55 Akta zbrodni (5)
- 03:00 Twarzą w twarz z mordercą 2 (2)
- 04:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (1)
- 04:55 Znaki (1)
- 06:05 Totalcar 3 (7)
- 06:40 Kafejka za rogiem 4 (13)
- 07:45 Kafejka za rogiem 4 (14)
- 10:35 Najdroższy rejs świata (1)
- 11:30 Najdroższy rejs świata (2)
- 16:00 Sposób na zamek (6)
- 17:00 Sposób na zamek (7)
- 18:00 Sposób na zamek (8)
- 19:00 Sposób na zamek (9)
- 20:00 Sposób na zamek (10)
- 21:00 Recepta na święta
- 22:50 Jeszcze większe dzieci
- 00:05 Naczelny dowódca
- 02:00 Prezentuj broń! (40)
- 03:05 Prezentuj broń! (41)
- 04:10 Prezentuj broń! (42)
- 05:15 Totalcar 3 (5)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Hity AXN
- 06:30 Flash 8 (14)
- 07:25 Flash 8 (15)
- 08:20 Flash 8 (16)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 3 (12)
- 10:15 Zagadki z przeszłości 3 (13)
- 11:15 Flash 8 (17)
- 12:10 Flash 8 (18)
- 13:05 Flash 8 (19)
- 14:00 Zaginiony świat (7)
- 15:00 Zaginiony świat (8)
- 16:00 Zaginiony świat (9)
- 17:00 Zagadki z przeszłości 3 (12)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (15)
- 21:00 Szeregowiec Ryan
- 00:35 Winnice miłości 2 (113)
- 01:55 Prezentuj broń! (6)
- 02:55 Prezentuj broń! (7)
- 03:55 Prezentuj broń! (8)
- 04:55 Prezentuj broń! (9)
- 05:45 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Winnice miłości 2 (112)
- 07:55 Profil 4 (9)
- 09:15 Profil 4 (10)
- 10:30 Profil 4 (11)
- 11:35 Profil 4 (12-ost.)
- 12:55 Profil 5 (1)
- 14:00 Zaklinacze koni 2 (4)
- 15:05 Zaklinacze koni 2 (5)
- 16:05 Zaklinacze koni 2 (6)
- 17:05 Zaklinacze koni 2 (7)
- 18:05 Zaklinacze koni 2 (8)
- 19:05 Szpital świętej Marii (1)
- 20:00 Szpital świętej Marii (2)
- 21:00 Jack i Jill
- 22:55 Grand Hotel (6)
- 01:55 Podziemny krąg
- 10:05 I że ci nie odpuszczę
- 15:10 Mistrz kierownicy ucieka
- 17:15 Bohater ostatniej akcji
- 20:00 Rzeka tajemnic
- 22:55 Szybcy i martwi
- 00:10 Zakończenie programu
- 06:15 Wyspa szemrzącego wiatru
- 07:35 Heidi
- 09:25 Owd Bob
- 11:00 Latarnicy
- 14:10 Miłość w Indiach
- 15:45 Bernie
- 17:25 Kanciarz
- 19:05 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 21:00 Rzeź
- 22:20 Taka historia
- 23:45 Zakończenie programu
- 00:55 Sukiyaki western django
- 02:30 Busty Cock Lovers
- 03:50 I zapadła ciemność
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:00 Tajna agentka
- 07:35 Czyja to córka
- 09:00 Wyspa piratów
- 10:30 Król wojowników
- 12:00 Amerykanin
- 13:45 Czarny motyl
- 15:15 Młodzi muszkieterowie
- 16:45 Na skrzydłach orłów
- 18:20 Link do zbrodni
- 20:00 Windykatorzy
- 21:30 Eksperyment
- 23:00 Bez śladów
- 00:55 Podróż, którą odbyliśmy z tatą
- 02:45 Wiadro krwi
- 03:50 Hostessa
- 05:15 Frank-Etienne: W stronę piękna
- 05:28 Zakończenie programu
- 06:00 Call the Mesquiteers
- 06:55 Sprawiedliwość na sprzedaż
- 08:05 Dama mówi: "nie"
- 09:15 Sunny
- 10:50 Dom kamiennych małp
- 12:15 Kłopotliwy wnuczek
- 13:40 Omsch
- 15:00 Zbiór
- 16:15 Rodri
- 16:40 Południowiec
- 18:10 Ambasador w Bernie
- 19:30 Univitellin
- 19:45 Miasteczko Suddenly
- 21:00 Koniec wojny
- 00:25 Minorrr
- 02:05 Być jak Flynn
- 03:45 Londyński bulwar
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:05 Camino
- 08:30 Opowieść o Zbawicielu
- 12:55 Klub dyskusyjny
- 15:00 Pas startowy
- 16:30 Świątynia koszykówki
- 18:05 Potężne sierotki
- 20:00 Autor widmo
- 22:05 Houdini i Doyle (8)
- 22:50 Dynastia Tudorów 2 (2)
- 23:50 Leonardo (8)
- 04:25 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Krystian Ochman)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Post Malone)
- 06:40 Superstars (Denzel Washington, Jennifer Lopez, Ben Affleck, Naomi Watts, Colin Firth)
- 07:10 FilmoNewsy (72)
- 07:30 RED!Akcja (EXTRA - Ignacy)
- 07:50 Między gwiazdami (Piotr_Adamczyk - extra!)
- 10:10 Moda na sukces 34 (8626)
- 10:35 Moda na sukces 34 (8627)
- 11:05 Między gwiazdami (odc_156)
- 11:25 FilmoNewsy (129)
- 11:45 Warsztat filmowy (WF_130)
- 16:05 Najpiękniejsza brzydula (68)
- 16:55 Kleopatra
- 21:35 Mistrz kierownicy ucieka
- 23:30 Dziewczyny z Las Vegas
- 04:10 Szał krwi
- 06:00 Burza (1)
- 06:55 Muzyczny express gold (Bob Dylan)
- 07:10 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (6)
- 07:35 REC. EXTRA ("Dziewczyny z Dubaju" - Maria Sadowska, biografia)
- 07:40 Vidocówka (2)
- 07:50 Maria Magdalena (31)
- 08:50 Maria Magdalena (32)
- 09:50 Superstars (Clint Eastwood)
- 17:00 Nie ma jak show-biznes
- 19:15 Ikony (Marilyn Monroe)
- 19:30 Zmierzch bogów
- 22:40 Francuski łącznik
- 01:05 Szlagierowa lista
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:25 Muzyczne dzień dobry
- 10:05 Przy muzyce po Śląsku
- 10:30 Weekend z TVS
- 10:50 Spotkanie z balladą
- 12:05 Spotkanie z balladą
- 13:10 Weekend z TVS
- 13:20 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Serca na wietrze
- 15:15 Szlagroteka
- 15:50 Weekend z TVS
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:45 Weekend z TVS
- 17:55 Przy muzyce po Śląsku
- 18:05 Śląska karuzela
- 19:40 Weekend z TVS
- 20:00 Muzyczna chata
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Muzyczna chata
- 02:00 Hip Show
- 02:20 Hip Show
- 02:45 Hip Show
- 03:10 Fighting Rookies 2014
- 03:50 Fighting Rookies 2014
- 04:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 04:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Kick-boxing: Fightbox King Of Kings Heroes Series w Stambule 28.01.2022
- 00:45 Gaz za wszelką cenę
- 01:35 Andaluzja - architektura mauretańska
- 02:40 Lamparty z Dead Tree Island
- 03:35 Azory - wieloryby i ludzie
- 04:25 Gepard, cena szybkości
- 05:15 Zabójcza szybkość (2)
- 06:10 Nowy York - najmniejsza opera świata
- 07:05 Nikiel - skarb kanaków
- 08:00 Wspaniały świat (2)
- 08:30 Tajemnica ginących pszczół
- 12:00 Nowa granica (1)
- 12:25 Nowa granica (2)
- 12:50 Psy ratownicze znad jeziora garda
- 13:45 Arktyka - chłopiec zostaje myśliwym
- 14:40 Na tropie yeti
- 15:35 Kłopoty w krainie lemurów
- 16:25 Olej arganowy - białe złoto Maroka
- 17:25 Wyspy Europy (2)
- 18:00 Wyspy Europy (3)
- 18:40 Wygnanie na Wyspie Świętej Heleny
- 19:35 Delfiny. Urok czy inteligencja?
- 00:10 Stream Nation (Cooking Simulator, część 5)
- 00:40 Gametoon Spotlight
- 00:50 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 20)
- 01:20 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 20)
- 01:50 Brawl Stars Gametoon Arena (Finały, część 1)
- 02:45 Let's Replay (Crossout, część 4)
- 03:05 Stream Nation (Nightingale, część 22)
- 03:35 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 4)
- 08:15 TVGry (448)
- 08:30 Projekt Wywiad (EPIC VR, część 1)
- 08:50 Stream Nation (SnowRunner, część 6)
- 09:30 TVGry (449)
- 09:45 Projekt Wywiad (Incuvo część 1)
- 00:00 Kochamy Lata 60. i 70.
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 15:00 Rockowa 20
- 17:00 To Był Hit!
- 17:30 TOP Przeboje Roku
- 18:00 Polski Top Tygodnia
- 19:00 Prywatka
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 11:00 Trzymacie
- 11:15 Same hity!
- 13:00 1 na 1
- 13:15 Same hity!
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Halo, Warszawo!
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 Top 25 Power Hits ...
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Tiësto)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Top 30 Nuta.TV
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Tiësto)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Norm of the north: king sized adventure
- 01:30 City grammar (29)
- 01:40 City grammar (30)
- 01:50 City grammar (31)
- 02:00 Knives out
- 04:10 English united (3)
- 04:20 3ways2 (6)
- 04:30 English in focus (40)
- 04:40 English 911 2 (100)
- 04:45 English 911 2 (115)
- 04:50 English 911 2 (116)
- 05:00 Art land (67)
- 05:05 Art land (68)
- 05:10 Crafty hands 2 (34)
- 05:20 Okey-dokey (11)
- 05:30 Once upon a time (15)
- 05:40 Word party (37)
- 05:45 Word party (38)
- 05:50 English playtime (6)
- 06:00 Magic science (15)
- 06:15 Yummy for mummy (24)
- 06:25 Yummy for mummy (25)
- 06:35 Kids in action (29)
- 06:40 Kids in action (30)
- 06:45 Alfred & wilfred (2)
- 06:50 Alfred & wilfred (12)
- 07:00 Simple phrases (1)
- 07:10 Life around (21)
- 07:15 Life around (22)
- 07:20 Life around (58)
- 07:25 City grammar (19)
- 07:35 Basic lexis (64)
- 07:40 Basic lexis (65)
- 07:45 Step by step 2 (31)
- 07:50 Step by step 2 (32)
- 07:55 Step by step 2 (33)
- 08:00 Mojo morning (38)
- 08:15 Here and there (71)
- 08:25 Here and there (72)
- 08:35 Study choice (10)
- 08:45 Euronews. smart regions (38)
- 08:50 Euronews. smart regions (39)
- 08:55 Euronews. futuris (1)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (14)
- 09:20 Let's talk (14)
- 09:35 English in focus (30)
- 09:45 English 911 2 (105)
- 09:50 English 911 2 (106)
- 09:55 English 911 2 (109)
- 10:00 Perfect english (25)
- 10:05 Perfect english (26)
- 10:10 English in focus (24)
- 10:20 Let's read right (13)
- 10:25 Basic lexis (40)
- 10:35 Basic lexis (41)
- 10:45 Basic lexis (42)
- 10:55 Step by step 2 (14)
- 11:00 Art land (67)
- 11:05 Art land (68)
- 11:10 Crafty hands 2 (34)
- 11:20 Okey-dokey (11)
- 11:30 Once upon a time (15)
- 11:40 Word party (37)
- 11:45 Word party (38)
- 11:50 English playtime (6)
- 12:00 Magic science (15)
- 12:15 Yummy for mummy (24)
- 12:25 Yummy for mummy (25)
- 12:35 Kids in action (29)
- 12:40 Kids in action (30)
- 12:45 Alfred & wilfred (2)
- 12:50 Alfred & wilfred (12)
- 13:00 Film set (16)
- 13:15 Film set (17)
- 13:30 Film set (18)
- 13:40 Easy talk (58)
- 13:45 Euronews. futuris (32)
- 13:50 Euronews. futuris (33)
- 13:55 Euronews. futuris (34)
- 14:00 English united (4)
- 14:15 3ways2 (7)
- 14:25 English in focus (42)
- 14:35 English 911 2 (117)
- 14:40 English 911 2 (118)
- 14:45 English 911 2 (119)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (4)
- 15:25 English 911 2 (21)
- 15:30 English 911 2 (22)
- 15:35 English 911 2 (23)
- 15:40 Evolution (4)
- 16:00 Grammar wise (31)
- 16:25 English up (20)
- 16:35 English up (21)
- 16:45 English up (22)
- 17:00 Norm of the north: family vacation
- 18:40 Basic lexis (41)
- 18:50 Basic lexis (42)
- 19:00 Simple phrases (1)
- 19:10 Life around (21)
- 19:15 Life around (22)
- 19:20 Life around (58)
- 19:25 City grammar (19)
- 19:35 Basic lexis (64)
- 19:40 Basic lexis (65)
- 19:45 Step by step 2 (31)
- 19:50 Step by step 2 (32)
- 19:55 Step by step 2 (33)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (14)
- 20:20 Let's talk (14)
- 20:35 English in focus (30)
- 20:45 English 911 2 (105)
- 20:50 English 911 2 (106)
- 20:55 English 911 2 (109)
- 21:00 The perks of being a wallflower
- 22:45 Here and there (71)
- 23:10 This day in history
- 23:20 Gadget-x (4)
- 23:35 English 911 2 (21)
- 23:40 English 911 2 (22)
- 23:45 English 911 2 (23)
- 23:50 Evolution (4)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 В изоляции
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 ФронтNews
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Специальный репортаж
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 23:02 - 00:16
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The World This Week
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 French Connections
- 01:21 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 Access Asia
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The World This Week
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Across Africa
- 04:30 Le journal
- 04:45 Scoop
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Sports Sunday
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:14 Le journal
- 07:15 The World This Week
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 L'invité du jour
- 09:30 Le journal
- 09:45 L'invité du jour
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 Access Asia
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Focus
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Revisited
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 People And Profit
- 11:52 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 The 51 Percent
- 14:00 Le journal
- 14:15 Talking Europe
- 14:30 Le journal
- 14:46 Talking Europe
- 15:00 Le journal
- 15:10 Focus
- 15:15 Access Asia
- 15:30 Le journal
- 15:40 Revisited
- 16:00 Le journal
- 16:15 French Connections
- 16:21 Fashion
- 16:30 Le journal
- 16:45 Arts24
- 17:00 Le journal
- 17:15 Across Africa
- 17:30 Le journal
- 17:45 People And Profit
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Global Grid
- 19:00 Le journal
- 19:13 Talking Europe
- 19:30 Le journal
- 19:43 Talking Europe
- 20:00 Le journal
- 20:15 Sports
- 20:21 French Connections
- 20:30 Le journal
- 20:45 France In Focus
- 21:00 Le journal
- 21:15 Global Grid
- 21:21 Sports Sunday
- 21:30 Le journal
- 21:45 People And Profit
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters
- 22:30 Le journal
- 22:45 The 51 Percent
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Sports Sunday
- 23:30 Le journal
- 23:45 Arts24
- 00:00 Le journal
- 00:12 Une semaine dans le monde
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 La semaine de l'éco
- 02:55 L'instant mobile
- 03:00 Le journal
- 03:10 Le café des sports
- 04:00 Le journal
- 04:15 Dans les hebdos
- 04:21 Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 C'est en France
- 05:00 Le journal
- 05:15 Actuelles
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:14 Le journal
- 06:15 Une semaine dans le monde
- 07:22 Sports
- 07:30 Le journal
- 07:52 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:15 L'invité du jour
- 08:30 Le journal
- 08:40 Le monde dans tous ses Etats
- 08:45 L'invité de l'économie
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 A l'affiche
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 Le Paris des arts
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 Plan B
- 12:22 Dans les hebdos
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 Outre-mer
- 14:00 Le journal
- 14:15 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 14:30 Le journal
- 14:45 Une semaine reportages
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le journal
- 15:10 L'invité de l'économie
- 15:25 L'instant mobile
- 15:30 Le journal
- 15:39 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:09 Le journal
- 16:10 Billet retour
- 16:30 Le journal
- 16:39 Le journal
- 16:40 Légendes urbaines
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Pas2quartier
- 17:22 Mode
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 The Observers
- 17:51 Vous etes ici
- 18:00 Le journal
- 18:14 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:44 Le journal
- 18:45 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 19:00 Le journal
- 19:14 Le journal
- 19:15 La semaine de l'éco
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le décryptage
- 21:00 Le journal
- 21:15 Le décryptage
- 21:21 Sports samedi
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters France 24
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Le journal
- 23:11 Sports samedi
- 23:21 Focus
- 23:30 Le journal
- 23:40 Le journal
- 23:41 Légendes urbaines
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 10:01 Pogoda
- 10:05 Forum "Panoramy"
- 10:20 Do brzegu
- 10:30 ABC szachów
- 10:45 Wojenne dziewczyny 4 (40)
- 11:29 Pogoda
- 11:30 W labiryncie (Niedobre wspomnienia)
- 16:00 Na sygnale (Problemy z owadami)
- 16:30 Wiatrak
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogranicze w ogniu (5/24)
- 18:00 Mój rok 89
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Każdy ma swój Gdańsk
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:46 W świetle prawdy (Śmierć o świcie. Pamięci Jana Ożdżyńskiego)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 10:00 Reportaż
- 10:12 Pogoda
- 10:14 Kwiaty na warsztat 2 (Kwiaty na specjalną okazję)
- 10:30 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Pyrzyce - Choszczno)
- 10:45 Europa z bliska
- 11:00 Zachodniopomorskie na weekend
- 16:00 Na sygnale (Problemy z owadami)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (48)
- 18:00 Twórcze horyzonty
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Złota kolekcja: Rocznica Sierpnia 1980 w Szczecinie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:50 Pogoda
- 21:51 Wokół nas
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 10:00 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 10:03 Wielkopolska każdego dnia (31 sierpnia)
- 10:10 Z życia Kościoła
- 10:27 Reportaż TVP Poznań (Ostatni na Wiśle)
- 10:40 Medycyna i ty (Bezpieczne macierzyństwo)
- 10:58 Ewa i jej goście (Maria Rybarczyk)
- 11:29 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:36 Warci, niewarci
- 11:48 Widziane po drodze (Uradowani otwartością)
- 16:00 Na sygnale (Problemy z owadami)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (31 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Ławica 111
- 17:31 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:40 Voo Voo - koncert finałowy 14. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Malta 2006
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:49 Zielony azyl
- 19:05 Podróże po Wielkopolsce (Kępno)
- 19:19 Wielkopolska każdego dnia (31 sierpnia)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
- 21:31 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:44 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 16:00 Na sygnale (Problemy z owadami)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:13 Poczytalnia
- 17:25 Astronarium (Nowe polskie obserwatoria)
- 17:49 Kuchenne recepty (Vege też smacznie)
- 18:12 Dzieciaki zdolniaki (Zwierzęta)
- 18:25 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:56 Świadkowie czasu (W starej kuźni)
- 19:13 Notacje (Danuta Lipska. Świat kolorami malowany)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
- 21:31 Obiektyw
- 21:47 Prognoza pogody
- 21:48 Sport
- 21:54 Kreatywni po godzinach (Podnoszenie ciężarów)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 08:00 Spotkania w świecie ciszy
- 08:30 Wiek to tylko liczba
- 10:00 Fajna Polska (Zamki Dolnego Śląska)
- 10:45 Szlakiem drewnianych kościołów (Ujście)
- 11:00 Ewangelia na niedzielę
- 11:10 Z historią na Ty
- 11:35 Ogród i nie tylko
- 18:00 Winda regionu (Mistrzostwa skoki)
- 18:15 Nasze zdrowie (8/24)
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Głos dnia
- 18:55 Odkryj regiony
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Ewangelia na niedzielę
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 10:00 Zbliżenia
- 10:12 Pogoda
- 10:15 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Ukryty przed światem)
- 10:30 Astronarium (Plamy słoneczne)
- 10:55 Jeszcze dzień z życia (Niko Niakas)
- 11:10 Magazyn nakielski (8/24)
- 11:45 Prosto z lasu (16/24)
- 16:00 Na sygnale (Problemy z owadami)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Andrzej Szwalbe i jego dziedzictwo (Genialny manager)
- 17:15 Bez barier (1/24)
- 17:30 Obiektyw regionu (10/24)
- 17:53 Z Twojego podwórka (Jachcice)
- 21:31 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 10:01 Przegląd tygodnia
- 10:25 Ichtis
- 10:54 Obalamy mity medyczne (16)
- 10:59 Tour de Lubuskie
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Tajemniczy świat zwierząt (25)
- 16:00 Na sygnale (Problemy z owadami)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:40 Tour de Lubuskie - bis
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Przegląd tygodnia
- 17:25 Tajemniczy świat zwierząt (27)
- 17:32 Tour de Lubuskie
- 21:31 Informacje lubuskie
- 21:46 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 10:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 11:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Problemy z owadami)
- 16:30 Reportaż z każdej strony (Wojenne losy wawelskich skarbów)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Bezbłędnie (Bartek)
- 17:05 Świadkowie czasu (Jedynka)
- 17:20 Tajemniczy świat zwierząt (26)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Reportaż. Z lubelskiego (Historia jednego fortepianu)
- 17:55 Strefa otwarta (Zaburzenia sensoryczne)
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 16:00 Na sygnale (Problemy z owadami)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podkarpacka scena przebojów (Odcinek 242 - Syndrom Wojtuś Pan)
- 17:15 Z życia regionu (Śmierć na drodze)
- 17:30 Poznaj Podkarpackie (Kańczuga, część 1)
- 17:42 Odkryj regiony (148)
- 21:31 Aktualności
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 21:31 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Szlachetne zdrowie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 14:00 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 14:30 Jedź bezpiecznie (961)
- 14:40 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Senne Bronowice)
- 14:44 Kronika dnia (31)
- 14:56 Pogoda w regionie (31)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Liceum w Henrykowie - Kuźnia charakterów)
- 18:00 Raport pogodowy (31)
- 18:02 Działo się w Krakowie
- 18:05 Kwartet (Jaskinie Jury Krakowsko-Częstochowskiej)
- 18:12 Muzealne opowieści (40)
- 18:15 Lokalne partnerstwo ds. wody w Małopolsce (18)
- 18:25 Kopiec Kościuszki
- 18:29 Kronika (31)
- 18:52 Pogoda w regionie (31)
- 18:54 Raport pogodowy (31)
- 18:57 Kronika kulturalna
- 19:08 Kultura na Ludowo#wspieram (Twórcy Ludowi u Górali Nadpopradzkich)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
- 21:30 Program lokalny
- 21:32 Kronika (31)
- 21:51 Pogoda (31)
- 21:53 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 21:31 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1975)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 10:00 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 11:00 Siewcy słowa
- 11:06 Pogoda w regionie
- 11:07 Fakty i opinie
- 11:52 Bezbłędnie (258)
- 11:57 Pogoda w regionie
- 16:00 Na sygnale (Problemy z owadami)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:38 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1980)
- 16:41 Pocztówki z Kielc (Dwie wieże)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Zielnik regionalny
- 17:19 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:20 Pocztówki z Kielc (Stadion)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Siewcy słowa
- 18:56 Nasz Kościół
- 19:13 Pocztówki z Kielc (Marsze szlakiem Kadrówki)
- 19:17 Siewcy słowa
- 19:23 Pogoda w regionie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
- 21:31 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Siewcy słowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 10:00 Wpływ zmian klimatu na las
- 10:44 Agroexpress
- 10:58 Życie lasu. Storczyki
- 11:34 Sport po łódzku
- 16:00 Na sygnale (Problemy z owadami)
- 16:30 Kulturalnie po Łodzi i regionie (11)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Na wschód od Łodzi
- 17:15 ABC pacjenta (8)
- 17:28 Obalamy mity medyczne (7)
- 17:33 Teatr Wielki zza kulis (8)
- 17:47 Misja OGRÓD
- 18:00 Telewizja Łódź zawsze z Wami ("Ale ryba" w Walewicach)
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:48 Sport
- 18:54 Pogoda
- 18:59 Zdarzyło się w kulturze
- 19:13 Historie z pasją
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
- 21:31 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (14)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Dej pozór
- 11:30 Kwadrans w ogrodzie
- 16:00 Na sygnale (Problemy z owadami)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Zdarzyło się
- 17:20 Z poddasza
- 17:30 Mikrokosmosy
- 18:00 Rączka gotuje
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Relacje
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:00 Słowo życia ((Mt 25, 1-13) Przypowieść o dziesięciu pannach)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Geopolityka (Gnostycka rewolucja transhumanistyczna)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (30 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Miłosierdzie i grzech)
- 01:15 Westerplatte młodych (Niewinna zabawy czy poważne zagrożenie?)
- 01:55 Święty na każdy dzień (30 sierpnia, wspomnienie św. Małgorzaty Ward, męczennicy)
- 02:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 02:30 Brat Franciszek (Módlmy się!)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Ucieczka przed śmiercią, część 2)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Natura obiektywnie (Uroki lasu)
- 05:30 Powrót i Odnowa
- 06:10 Wołyń - nierozliczone ludobójstwo
- 07:25 Sól ziemi (Tacy jacy są)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (31 sierpnia 1944)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 14:35 Słowo życia ((Mt 25, 14-30 - dłuższa) Przypowieść o talentach)
- 14:40 Święty na każdy dzień (31 sierpnia, wspomnienie św. Józefa z Arymatei)
- 14:45 Jak wygrać małżeństwo (Dzieci a finanse)
- 15:00 Polskie dziedzictwo (32)
- 15:30 Wierzę w Boga (Mateusz Otremba)
- 15:50 Myśląc historia (Stefan Pogonowski)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Zdzisław Baszak - Dramat w boju pod Ćwiklicami, część 1)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (13)
- 06:00 Yattaman (Trzej muszkieterowie)
- 06:25 Yattaman (Śniegowa Pani)
- 06:55 Yattaman (Odważny Jam Tell)
- 07:25 Yattaman (Dziwna przygoda)
- 07:50 Prawo do narodzin (129)
- 08:20 Prawo do narodzin (130)
- 08:45 Prawo do narodzin (131)
- 09:15 Prawo do narodzin (132)
- 09:45 Yattaman (Pirat Gilbert)
- 10:10 Yattaman (Mówiąca żaba)
- 10:40 Kabaretowy szał (Łowcy.B)
- 11:30 Corleone (4)
- 12:35 Corleone (5)
- 13:35 Corleone (6)
- 14:50 Uśmiechnij się (14)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadkowy weekend
- 23:30 Miłe rozmowy (2)
- 23:45 Nieśmiertelny 3: Mag
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (4)
- 05:00 Na osi (503)
- 05:40 Uśmiechnij się (14)
- 05:45 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Potwory z epoki lodowcowej)
- 06:55 Simba lwi Król (27)
- 07:25 Plastelinkowy angielski (1)
- 07:40 Plastelinkowy angielski (2)
- 07:50 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_5)
- 08:00 Władca zwierząt (17)
- 08:55 Władca zwierząt (18)
- 09:45 Coś śmiesznego (Kabaret Smile)
- 12:00 Na osi (504)
- 12:30 Remont na 5+ (4)
- 13:00 Coś śmiesznego (Kabaret Młodych Panów)
- 13:30 Wielki podryw
- 16:00 Jeździec wielorybów
- 20:00 Kto jest twoim tatą?
- 22:00 Jawajska gorączka
- 00:20 Toulavá kamera
- 00:55 Objektiv
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Koptashow
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Střední Čechy)
- 05:15 Etiketa (Prostírání stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Rozvod
- 06:55 Sedmero krkavců
- 08:00 Úsměvy Jany Štěpánkové
- 08:35 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 09:25 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 10:20 Walker: Independence (13)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O chytrém Honzovi
- 14:20 Bezvousák a princezna Kamila
- 14:50 Pasáček a císařova dcera
- 15:15 Nezralé maliny
- 20:10 Princezna a půl království
- 21:45 Slavné parodie
- 00:50 Ve víně je vražda (3)
- 01:35 Ve víně je vražda (4)
- 02:20 Před půlnocí
- 02:50 Druhý hlas
- 03:15 Vila Primavesi
- 03:35 Ta naša kapela
- 04:00 Historie.cs
- 04:55 Kam k nám (9)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Boj o přežití
- 06:50 Dynastie Rothschildových
- 07:50 Evropa z výšky (Turecko)
- 08:35 Cyklotoulky
- 08:45 Věčná krása Provence
- 09:40 Hindenburg: Nové vyšetřování
- 16:05 Viktorie - vášeň a moc
- 17:00 Serengeti III (1)
- 17:55 Rok na planetě Zemi (1)
- 22:00 Město bastardů
- 23:35 Sedmý terč
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 Interview ČT24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Turistické putování)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Jiní Mašínové)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Zelené zlato)
- 22:30 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:30 BBV po 25 letech
- 08:40 Archiv D (Archiv D: Je doba samý sport?)
- 09:00 Paralympijské hry Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 01:20 Hamilton, bomba na Broadwayi
- 02:35 Fenomén Šmok
- 03:10 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 03:25 Divadlo žije!
- 03:55 Uchem jehly
- 04:20 Ochutnávka pařížského designu
- 04:45 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Šílení
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Kočičí loupání)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (3)
- 06:40 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola II
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:25 Tlapková patrola: Mocné tlapky
- 14:05 Fazolčina kavárna II
- 14:25 My holky z Městečka (8)
- 15:00 Šmoulové
- 15:25 Fazolčina kavárna II
- 15:45 Dynotrax Turbo
- 16:10 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:05 MasterChef Junior VIII (13)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak Štěstík potkal mravenčí loupežníky)
- 18:55 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (4)
- 19:20 101 Dalmatinská (11)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (V rytmu valčíku)
- 19:57 Przerwa w transmisji 19:57-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Tak jest
- 01:45 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:05 Akademia ogrodnika
- 02:15 Fakty po Faktach
- 02:55 Szkło kontaktowe
- 03:55 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:20 Akademia ogrodnika
- 04:25 Tak jest
- 05:20 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 09:00 Serwis informacyjny
- 09:05 Jeden na jeden
- 09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 09:45 Kadr na Kino
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 18:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 19:10 Serwis informacyjny
- 19:25 Fakty po Faktach
- 20:00 Superwizjer
- 21:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 21:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 21:50 Kadr na Kino
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:40 Strefa kibica - żużel
- 00:45 Fakty o świecie
- 01:45 Szkło kontaktowe
- 02:45 Tak jest
- 03:45 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:05 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:40 Fakty po Faktach
- 05:30 Kijek w kosmosie
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:55 Makłowicz w drodze
- 07:25 Jak to jest złożone? (Pierwszy na świecie jetpack)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Byk i Niedźwiedź
- 09:35 Szkło kontaktowe
- 10:35 Fakty o świecie
- 11:35 Tak jest
- 12:35 Byk i Niedźwiedź
- 12:55 Szkło kontaktowe
- 14:00 Kijek w kosmosie
- 14:45 Tak jest
- 15:40 Rozmowy dnia
- 18:00 Byk i Niedźwiedź
- 18:35 Horyzont
- 19:00 Fakty
- 19:20 Fakty po Faktach
- 00:00 Biznes wieczorem
- 00:30 Świat do odczytu (39)
- 00:55 Koniec dnia
- 01:55 Ważne opinie
- 02:35 Świat do odczytu (39)
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Motozoom (110)
- 04:00 Dobra franczyza 2 (30)
- 04:15 Po godzinach: Konie (21)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (24)
- 06:00 Biznes wieczorem
- 06:30 Świat do odczytu (39)
- 07:00 Ważne opinie
- 07:30 Biznes wieczorem
- 08:00 Świat do odczytu (39)
- 08:30 Ważne opinie
- 09:00 Biznes wieczorem
- 09:30 Świat do odczytu (39)
- 10:00 Biznes wieczorem
- 10:30 Faktor finansowy
- 11:00 Po godzinach: Konie (16)
- 11:15 Dłuższa rozmowa
- 11:35 Świat do odczytu (39)
- 12:00 Motozoom (110)
- 12:30 Wyścigi konne
- 18:10 Dłuższa rozmowa
- 18:25 Twój branding (109)
- 19:00 Dobra franczyza 2 (30)
- 19:15 Dłuższa rozmowa
- 19:30 Pieniądze z papieru (108)
- 20:00 Faktor finansowy
- 20:30 Nowy jedwabny szlak (3)
- 21:30 Biznes to ludzie (10)
- 22:00 Świat do odczytu (39)
- 22:30 Pieniądze z papieru (108)
- 23:00 Po godzinach: Konie (16)
- 23:20 Dłuższa rozmowa
- 23:35 Pan i Pani Szaran 2 (36)
- 23:50 Twój branding (109)
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 01:00 Sissi - losy cesarzowej
- 03:00 Rodzinny koszmar
- 16:45 Przed ekranem (15)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Ojciec Mateusz 31 (Zamach)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Komisarz Alex 21 (Lewy szmal)
- 21:20 Człowiek z żelaza
- 01:15 W obronie miłości
- 03:00 Na zawsze w moim sercu
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (3015)
- 05:25 Barwy szczęścia (3016)
- 06:00 Barwy szczęścia (3017)
- 06:30 M jak miłość (1805)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:40 To jest grane (23)
- 12:20 Tarapaty
- 18:10 Va banque (759)
- 18:45 Akacjowa 38 (443)
- 19:35 "Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze (22)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 10:00 Dobrego dnia
- 16:00 Na sygnale (Problemy z owadami)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:40 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 WAWA Bohaterom
- 17:21 Saga rodów (Ród Konopnickich)
- 17:40 Kronika warszawska: Kronika lata '80 (320)
- 17:51 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (5)
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:45 Pogoda
- 21:47 Sport
- 21:54 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Dej pozór
- 11:30 Kwadrans w ogrodzie
- 16:00 Na sygnale (Problemy z owadami)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Zdarzyło się
- 17:20 Z poddasza
- 17:30 Mikrokosmosy
- 18:00 Rączka gotuje
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Relacje
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 10:01 Pogoda
- 10:05 Forum "Panoramy"
- 10:20 Do brzegu
- 10:30 ABC szachów
- 10:45 Wojenne dziewczyny 4 (40)
- 11:29 Pogoda
- 11:30 W labiryncie (Niedobre wspomnienia)
- 16:00 Na sygnale (Problemy z owadami)
- 16:30 Wiatrak
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogranicze w ogniu (5/24)
- 18:00 Mój rok 89
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Każdy ma swój Gdańsk
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:46 W świetle prawdy (Śmierć o świcie. Pamięci Jana Ożdżyńskiego)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (320)
- 02:05 Dzikie pszczoły (65)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1324)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wspomnienia ze styropianu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak leśnego karpia)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (17)
- 10:00 Reportaż
- 10:12 Pogoda
- 10:14 Kwiaty na warsztat 2 (Kwiaty na specjalną okazję)
- 10:30 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Pyrzyce - Choszczno)
- 10:45 Europa z bliska
- 11:00 Zachodniopomorskie na weekend
- 16:00 Na sygnale (Problemy z owadami)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (48)
- 18:00 Twórcze horyzonty
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Złota kolekcja: Rocznica Sierpnia 1980 w Szczecinie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:50 Pogoda
- 21:51 Wokół nas
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy ("Krzyk ciszy")