Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:05 Kamienie na szaniec
- 02:55 Moja krew
- 04:30 61. KFPP w Opolu - SuperJedynki (1)
- 05:15 Halo, tu Paryż (9)
- 05:25 Zakończenie programu
- 05:50 Balans bieli
- 06:25 Awantura o Basię (Awantura piąta, czyli rzecz o spisku prawdziwych kobiet)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:40 Rok w ogrodzie extra
- 07:50 Rok w ogrodzie extra
- 01:25 Asterix na olimpiadzie
- 03:20 Morderstwa w Blois
- 04:55 Zakończenie programu
- 05:00 Barwy szczęścia (2995)
- 05:30 Barwy szczęścia (2996)
- 06:00 Barwy szczęścia (2997)
- 06:35 M jak miłość (1799)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:25 To jest grane (19)
- 12:05 Najważniejszy mecz
- 22:05 Panorama
- 23:05 Wszystko albo nic
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (300)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Wolę siedzieć w krzakach)
- 02:05 Dzikie pszczoły (45)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Po babci i dziadku)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Całkiem niezła historia (Brejdaki z Lublina)
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Bochnia)
- 03:55 Info Wilno (1300)
- 04:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk-Oliwa)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 04:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Żagań)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna w kwiatach i bukwi)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (8)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (13)
- 10:01 Dobrego dnia
- 16:00 Na sygnale (Dobrzy chłopcy)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 WAWA Bohaterom
- 17:25 Saga rodów (Ród Bittnerów)
- 17:44 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 17:50 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (1)
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Pogoda
- 21:52 Sport
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Prasa szczególnej troski)
- 00:45 Spider-Man
- 03:25 Nasz nowy dom (245)
- 04:40 Disco Gramy (6263)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 07:55 Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
- 16:45 Gliniarze (Dla kasy)
- 17:50 Chłopaki do wzięcia (388)
- 18:20 Chłopaki do wzięcia (389)
- 18:50 Wydarzenia (803)
- 19:15 Prezydenci i premierzy (359)
- 19:45 Sport (803)
- 19:55 Pogoda (803)
- 23:45 Déja vu
- 00:55 Love Island. Wyspa miłości (174)
- 01:55 STOP Drogówka (336)
- 02:55 Interwencja (5456)
- 03:05 Interwencja (5457)
- 03:25 Disco Polo Life (2378)
- 08:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (86)
- 09:00 Galileo (864)
- 10:00 Galileo (865)
- 11:05 #Jesteśmy dla dzieci (239)
- 11:30 Ewa gotuje (485)
- 15:55 13 posterunek 2 (30)
- 16:35 13 posterunek 2 (32)
- 17:20 13 posterunek 2 (34)
- 00:10 Infiltrator
- 02:20 Zobacz to!: Menu na miarę (3)
- 03:00 Dyżur 3 (35)
- 03:35 Dyżur 3 (36)
- 04:00 Menu na miarę (4)
- 04:35 Menu na miarę (5)
- 05:00 Dyżur 3 (37)
- 05:30 Dyżur 3 (38)
- 06:00 Taki jest świat 9 (31)
- 07:00 Kobra - oddział specjalny (Poszukiwana)
- 22:00 Red 2
- 01:10 Dotyk diabła
- 03:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (166)
- 04:00 Niesamowite! (Dobry uczynek)
- 04:35 Niesamowite! (Drugie dno)
- 05:00 Dyżur 3 (33)
- 05:30 Dyżur 3 (34)
- 06:00 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Baflo)
- 07:00 Gra muzyka (8)
- 08:00 Ale numer! 20 (14)
- 08:35 Ale numer! 20 (15)
- 09:00 Hit Kabaret Show (4)
- 17:25 Corgi, psiak królowej
- 20:00 Gang Wiewióra 2
- 21:50 Dzielnica strachu (Nokaut)
- 01:50 Agenci NCIS: Hawaje (1)
- 02:45 Agenci NCIS: Hawaje (2)
- 03:45 Zagadki z przeszłości 2 (20)
- 04:45 Ultraviolet 2 (8)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Hity AXN
- 06:25 Agenci NCIS 17 (3)
- 07:20 Agenci NCIS 17 (4)
- 08:15 Agenci NCIS 17 (5)
- 09:05 Agenci NCIS 17 (6)
- 10:05 Agenci NCIS 17 (7)
- 11:00 Kobra - oddział specjalny (2)
- 14:05 Potwory kontra obcy
- 16:00 Angry Birds Film
- 20:00 Autor widmo
- 22:50 Świat w płomieniach
- 00:00 Zabójcze kataklizmy 2 (1)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 4 (2)
- 01:45 W okowach mrozu 6 (7)
- 02:30 Dynastie (5)
- 03:25 W okowach mrozu 5 (4)
- 04:20 Życie na pustkowiu 6 (1)
- 05:10 Życie na pustkowiu 10 (5)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury (5)
- 06:25 Dynastie (1)
- 07:40 Dynastie (2)
- 08:50 Dynastie (3)
- 10:00 Rodzina pingwinów
- 11:00 Starożytne mocarstwa (3)
- 12:00 W okowach mrozu 5 (7)
- 12:55 W 80 kilo dookoła świata (1)
- 13:55 Jak budowano imperia (1)
- 16:55 Życie na pustkowiu 10 (5)
- 17:50 Rodzina pingwinów
- 18:55 Dlaczego giną wieloryby?
- 20:00 Brytyjskie fabryki 3 (1)
- 21:05 Wszechświat: kulisy (5)
- 22:15 W okowach mrozu 5 (12)
- 23:15 Rodzina pingwinów
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 00:40 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 01:10 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 01:35 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 01:45 Taffy (Kici, kici)
- 01:50 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 01:55 Taffy (Metamorfoza)
- 02:05 Taffy (Trening z szopem)
- 02:10 Płazowyż (Nauka jazdy/ Wschodząca jazda)
- 02:35 Płazowyż (Skrzek kontra Hopek/ Babski wypad)
- 02:55 Płazowyż (Sezon randkowy/Anna kontra dzicz)
- 03:15 Dronersi 2 (Zakazany wyścig)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig Bumerów)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyścig po małpolotkę)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krypta krzyków)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Najlepsi z najlepszych)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 05:40 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 05:50 Taffy 2 (Smrodek)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Adorowanie)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Emocja)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przedstawienie/ Super Babcia)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Prezent dla przyjaciela/ Trauma)
- 07:55 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 08:00 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 08:10 Taffy (Porywacz kotów)
- 08:25 Taffy (Dzień szopa)
- 08:30 Taffy (Wylogowanie)
- 08:35 Taffy (Woń polowania)
- 08:45 Taffy (Pokaz)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (115)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Perfekcja)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Migracja)
- 14:00 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 14:05 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 14:20 Herosi pół na pół (Taneczny mus/ Brat i syn)
- 14:50 Herosi pół na pół (Róbcie wszyscy tak, jak ja/ Mglista wizja przyszłości)
- 15:20 Herosi pół na pół (Marzenie Hammisia/ Wysyp pryszczy)
- 15:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Randka/ Pokój)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Greb-Nefual E-Neg!)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Skok na miód/ Psi burmistrz)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wyluzowany Bill/ Króliki)
- 01:10 80 minut
- 02:40 Klub miliarderów
- 04:25 Ostatnia szansa ludzkości
- 05:50 Zakończenie programu
- 06:10 Poczuj rytm
- 08:00 Książę i ja
- 09:50 Rzeź
- 11:10 Coco Chanel
- 13:00 Autor widmo
- 15:05 Autostrada nadziei
- 16:25 Brian Banks
- 18:05 W pogoni za szczęściem
- 20:00 Ostatnia rzecz
- 21:35 Mój syn
- 23:10 The Social Network
- 04:40 Z pamiętnika położnej 5 (6)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (2)
- 06:00 Ojciec Brown 7 (9)
- 06:55 Ojciec Brown 7 (10)
- 07:45 Śmierć pod palmami 3 (5)
- 08:55 Lewis 9 (1)
- 09:55 Morderstwa w Midsomer 22 (6)
- 11:40 Śmierć pod palmami 6 (5)
- 16:35 Śmierć pod palmami 3 (6)
- 17:45 Śmierć pod palmami 6 (5)
- 18:50 Śmierć pod palmami 6 (6)
- 19:55 Śmierć z dala od palm (3)
- 21:00 Milczący świadek 24 (7)
- 22:10 Milczący świadek 24 (8)
- 23:15 Ragdoll (2)
- 16:00 Gliniarz i prokurator (3)
- 17:05 Gliniarz i prokurator (4)
- 20:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 21:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 22:00 Ip Man (1)
- 00:05 Magia nagości. Niemcy 2 (2)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (12)
- 01:45 Co lubią kobiety (1)
- 02:50 I love kabaret (4)
- 03:50 I love kabaret (5)
- 04:50 I love kabaret (5)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (42)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:50 Patent na zieleń (8)
- 08:25 To leci w sieci (1)
- 08:50 To leci w sieci (18)
- 09:15 To leci w sieci (4)
- 09:40 Historia kultowych marek 2 (28)
- 12:45 Pan Wołodyjowski
- 20:15 Zero bezwzględne
- 00:15 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 00:40 Dzika kuchnia (4)
- 01:05 Dzika kuchnia (5)
- 01:35 Dzika kuchnia (7)
- 02:05 Dzika kuchnia (1)
- 02:30 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:20 Dzika kuchnia (4)
- 03:50 Dzika kuchnia (5)
- 04:15 Dzika kuchnia (2)
- 04:40 Dzika kuchnia (7)
- 05:05 Dzika kuchnia (1)
- 05:35 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Na osi (1091)
- 06:30 Turystyczna jazda (115)
- 06:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:00 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 07:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 07:40 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 22:05 Giganty na drogach (1)
- 23:00 Giganty na drogach (2)
- 23:55 Giganty na drogach (3)
- 04:20 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:10 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 Z lokalnego archiwum
- 10:00 Przepis na remont 2 (6)
- 10:30 Przepis na remont 2 (7)
- 11:00 Przepis na remont 2 (8)
- 11:30 Przepis na remont 2 (9)