Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Dzika kuchnia (2)
- 00:40 Dzika kuchnia (3)
- 01:10 Dzika kuchnia (4)
- 01:40 Dzika kuchnia (5)
- 02:10 Dzika kuchnia (7)
- 02:40 Dzika kuchnia (1)
- 03:05 Dzika kuchnia (2)
- 03:35 Dzika kuchnia (3)
- 04:05 Dzika kuchnia (4)
- 04:30 Przepis na ogród (8)
- 04:40 Przepis na ogród (9)
- 04:45 Przepis na ogród (10)
- 04:55 Przepis na ogród (11)
- 05:05 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:50 Remont na 5+ (7)
- 07:15 Remont na 5+ (8)
- 07:40 Remont na 5+ (1)
- 08:00 Dzika kuchnia (4)
- 08:35 Dzika kuchnia (5)
- 09:05 Dzika kuchnia (6)
- 09:35 Dzika kuchnia (7)
- 10:05 Przepis na remont 2 (26)
- 10:25 Przepis na remont (1)
- 10:50 Przepis na remont (2)
- 11:15 Przepis na remont (3)
- 11:40 Przepis na remont (4)
- 14:30 Przepis na remont (3)
- 14:55 Przepis na remont (4)
- 15:15 Przepis na remont (5)
- 15:40 Przepis na remont (6)
- 04:10 Potęga zdrowia 3 (Kardiologia kobiety)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Cukrzyca)
- 05:35 Być rodzicem (2)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby tarczycy)
- 06:35 Zapytaj lekarza (2)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Okulistyka)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Proktologia)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Dallas (1)
- 12:50 Kierunek zdrowie (Zaćma)
- 13:20 Pytania do doktora (Dieta)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (14)
- 14:40 Zapytaj lekarza (2)
- 15:15 Pies na życie (13)
- 15:55 Zwierzaki z misją (2)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Choroby tarczycy)
- 17:00 Pytania do doktora (Dieta)
- 17:40 Łowcy smaków (2)
- 18:20 Happy i Zen 2 (11)
- 19:00 Moje życie XXL (6)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (4)
- 20:55 Upiększeni w raju (14)
- 21:35 Chwile traumy (4)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Dr Miami (5)
- 23:30 Dr Miami (6)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Samotny biały ojciec)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Biała Meg nie potrafi skakać)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Adopcja)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Ptasia Rzesza)
- 02:00 Bajer z Bel-Air (Niespodziewana wizyta cioci)
- 02:30 Bajer z Bel-Air (Moje maleństwo)
- 03:00 Bajer z Bel-Air (Striptiz dla dwóch)
- 03:30 Bajer z Bel-Air 3 (Jak spędziłem wakacje)
- 04:25 Ballada o Januszku (W pogoni za kwiatem życia)
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:00 Złombol (1)
- 06:50 Złombol (2)
- 07:50 Polak potrafi (3)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 2 (3)
- 09:45 Nowy kabaretowy rejs 2 (8)
- 14:35 Parada oszustów (Jaguar 1936)
- 15:45 Romans z intruzem
- 18:55 Syzyfowe prace (1890)
- 20:00 Życie na gorąco (Marsylia)
- 21:50 Lepiej być piękną i bogatą
- 23:50 Wenecja
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:25 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 05:15 77 TV 2 (Przypadki remontowo-budowlane)
- 06:00 Zameldowani 2 (10)
- 06:25 Zameldowani 2 (11)
- 06:55 Zameldowani 2 (12)
- 07:20 Zameldowani 2 (13)
- 07:45 Zameldowani 2 (14)
- 08:15 Zameldowani (1)
- 08:45 Zameldowani (2)
- 09:10 Zameldowani (3)
- 09:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 10:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:40 Bonanza (12)
- 11:40 Bonanza (13)
- 16:45 Bonanza (16)
- 17:50 II wojna światowa - bez granic (2)
- 20:00 Zbroja boga 2
- 22:25 Droga do Palomy
- 00:55 Poniedziałek
- 02:50 Austeria
- 05:00 Zamachy na Hitlera
- 06:00 Kabaretowe hity (8)
- 06:40 Noce i dnie (Wieczne zmartwienia)
- 07:45 Noce i dnie (Uśmiechy losu)
- 18:05 Komisarz Rex 6 (Piękna śmierć)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (11)
- 20:00 Premiera: Strażnik czasu
- 22:00 Dorwać Cartera
- 00:00 Okrutne miasto (56)
- 01:00 Okrutne miasto (57)
- 02:00 Okrutne miasto (58)
- 03:00 Okrutne miasto (59)
- 04:00 Płomienie pożądania (15)
- 05:00 Płomienie pożądania (16)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (55)
- 07:00 Trzy siostry (239)
- 08:00 Dzika miłość (119)
- 09:00 Teresa (35)
- 10:00 Okrutne miasto (59)
- 11:00 Przypieczętowany los (111)
- 12:00 Sploty nienawiści (16)
- 13:00 Dzika miłość (119)
- 14:00 Trzy siostry (239)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (55)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (56)
- 17:00 Trzy siostry (240)
- 18:00 Dzika miłość (120)
- 19:00 Teresa (36)
- 20:00 Okrutne miasto (60)
- 21:00 Przypieczętowany los (112)
- 22:00 Sploty nienawiści (17)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (56)
- 00:30 Nędznicy (6)
- 01:50 Panna Marple: Nemezis
- 03:30 Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
- 01:00 Internetowy prześladowca
- 02:55 Kafejka za rogiem 5 (13)
- 04:10 Kafejka za rogiem 5 (14)
- 05:25 Hity AXN
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (46)
- 07:25 Kafejka za rogiem 5 (15)
- 08:35 Kafejka za rogiem 5 (16)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? (3)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? (4)
- 10:40 Dekoratorzy (7)
- 11:05 Dekoratorzy (8)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 2 (4)
- 14:20 Gdzie powiem "tak"? (4)
- 14:50 Dekoratorzy (9)
- 15:20 Dekoratorzy (10)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 2 (5)
- 18:00 Nasz idealny dom na plaży (1)
- 18:30 Nasz idealny dom na plaży (2)
- 19:00 Gdzie powiem "tak"? (5)
- 19:30 Gdzie powiem "tak"? (6)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (6)
- 21:00 Akta zbrodni 2 (5)
- 01:00 Przykrywkowcy: Podwójna gra (3)
- 02:00 Przykrywkowcy: Podwójna gra (4)
- 03:05 Żmijowisko (5)
- 04:10 Żmijowisko (6)
- 05:15 Totalcar 2 (4)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (20)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (18)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (9)
- 08:55 Drużyna A 2 (17)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (20)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (18)
- 11:55 Drużyna A 2 (17)
- 01:15 Prezentuj broń! (48)
- 02:20 Prezentuj broń! (49)
- 03:20 Prezentuj broń! (50)
- 04:25 Prezentuj broń! (51)
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:20 Winnice miłości 2 (93)
- 07:30 Profil 2 (1)
- 08:35 Profil 2 (2)
- 09:40 Domek na prerii 9 (7)
- 10:50 Domek na prerii 9 (8)
- 11:50 Cztery siostry (50)
- 13:10 Winnice miłości 2 (93)
- 14:10 Profil 2 (3)
- 15:20 Profil 2 (4)
- 16:30 Domek na prerii 9 (9)
- 17:35 Domek na prerii 9 (10)
- 21:00 Obłędny rycerz
- 00:45 Thelma i Louise
- 03:30 Przeprawa
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:50 Bonanza (Strumień goryczy)
- 06:50 Celnicy (3)
- 07:20 Celnicy (4)
- 07:50 Poirot (Mieszkanie na trzecim piętrze)
- 10:00 Poirot (Zbrodnia na festynie)
- 11:55 W kręgu zdrady
- 13:50 Kosmiczna kolizja
- 20:00 Amazing Grace: Aretha Franklin
- 21:55 Krzyżowy ogień
- 00:35 Zakończenie programu
- 14:30 Sniff, pies bohater
- 16:10 Powrót księżniczki
- 17:50 Nigdy nie będę twoja
- 19:25 Wojenne kwiaty
- 21:00 Sparowani
- 22:35 Paryż 36
- 01:10 Grupa specjalna
- 02:55 Horny Housewives 3
- 03:55 Stan Helsing
- 05:25 Zakończenie programu
- 05:40 Tajemnica pieczęci smoka
- 07:40 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 09:20 Cesarz
- 11:00 Czerwone niebo
- 14:20 Strefa Q
- 16:15 Link do zbrodni
- 17:55 Autor widmo
- 20:00 Śmiertelne odliczanie
- 21:30 Wielkie oszustwo
- 22:55 Supercon
- 01:00 Ślady
- 02:30 Miłość to za mało
- 03:50 Serce w niewoli
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Dom kamiennych małp
- 07:25 W głębinach
- 09:05 Rozkosznie niebezpieczna
- 10:35 Zachowuj się!
- 11:55 Sędzia Priest
- 13:15 Fabiu
- 13:45 Legenda Irokezów. Mohawk
- 15:05 Szarada
- 16:55 Guerrero
- 18:45 Bajeczka dla przeciętniaków
- 19:00 Kingston Avenue
- 19:45 Operacja "Wąskie gardło"
- 21:00 Ostatni dzień sierpnia
- 22:15 Lokator
- 22:45 Yoko - droga życia
- 00:00 Australian Gangster (2)
- 01:25 To, co ukryte
- 02:55 Gangi z Oss
- 04:45 Zakończenie programu
- 06:10 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 07:45 Che. Rewolucja
- 09:55 Wesele Jenny
- 13:00 Bohaterowie
- 14:45 Rodzina Steedów 2
- 16:25 Fame
- 18:10 Poczuj rytm
- 20:00 Leonardo (5)
- 20:50 Plan B 2 (6)
- 21:35 Obsesja Eve 3 (1)
- 22:20 This Is England '86 (1)
- 23:10 Wkraczając w pustkę
- 01:25 Cheerleaderki
- 03:25 Delirium
- 05:30 Cannes 2024 (11)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Danuta Stenka)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Anne Hathaway)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie)
- 07:10 FilmoNewsy (120)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (36)
- 10:00 Klik News (7)
- 10:10 Burza (95)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (96)
- 11:50 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8604)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8605)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (51)
- 13:50 Klik News (64)
- 13:55 Planetarium (164)
- 16:05 Klik News (63)
- 16:15 Ale lapsus (9)
- 16:25 Klik News (64)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (59)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (90)
- 18:20 Arabela 2 (Szansa Petra)
- 18:55 Klik News (63)
- 19:05 Klik News (64)
- 19:15 Szpital na peryferiach po 20 latach (Tajemnica)
- 20:25 Moda na sukces 34 (8605)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8606)
- 21:25 Wielki pojedynek
- 01:15 Dziewczyny z Las Vegas
- 03:15 Wonder Women
- 08:25 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 08:55 Olimpiada, część 2
- 14:25 Maria Magdalena (1)
- 15:20 Maria Magdalena (2)
- 16:15 Najpiękniejsza brzydula (104)
- 17:10 Karetka 2 (4)
- 18:20 Triumf miłości (108)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (28)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8306)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8307)
- 21:10 Maria Magdalena (7)
- 22:10 Maria Magdalena (8)
- 23:10 Nocny kowboj
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Mauritius