Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Everyday English
- 14:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 RoberTeka
- 17:30 Łowcy pasjonatów
- 17:45 Wiatrak
- 18:00 Sport
- 18:15 Czas dotacji, czas rozwoju
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Z historią na Ty
- 19:20 Unia kulinarna
- 19:45 Języczek u wagi (Językowy obraz kota)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia - flesz
- 08:45 Nożem i widelcem (Bakaliowe batony, wrapy z karkówką)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Jedyny wielki)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (147)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Spotkania z ekologią
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Przegląd tygodnia
- 08:25 Tour de Lubuskie
- 09:15 Całkiem niezła historia (Przyjaciele Habsburgów)
- 09:28 Poranny gość Radia Zachód
- 09:56 Twój punkt widzenia
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia (Przyjaciele Habsburgów)
- 14:53 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:37 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Kościuszków w Lublinie)
- 17:51 Sport - podsumowanie weekendu
- 18:17 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:58 Sielskie życie
- 19:12 Tajemniczy świat zwierząt
- 19:17 Twój punkt widzenia
- 19:21 Abecadło astronomii (Gwiazdy podwójne i wielokrotne)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Żyj w przyrodzie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Malarstwo w Muzeum Narodowym w Lublinie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Historie niezapisane (Mama na czas wojny)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Męczennik za autokefalię
- 18:10 Reportaż. Z lubelskiego (Piewca modernizmu)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Czas na speedway
- 19:45 Gość "Panoramy"
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:54 Krótka historia (Polacy w obcych mundurach)
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Sportowe wydarzenia
- 08:22 Z życia regionu (Historia sierpnia 1982)
- 08:45 Podkarpacka scena przebojów
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:07 Moda na język polski (Podlasie i gwara podlaska)
- 09:28 Kalejdoskop filmowy
- 09:32 Koncerty Telewizji Rzeszów: Jednego Serca Jednego Ducha 2024 (3)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Sportowe wydarzenia
- 14:45 Liczy się pasja
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkrywanie Podkarpacia
- 17:30 Magazyn sportowy
- 18:00 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z Andrusem po Galicji
- 19:24 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Parki
- 09:26 Pasmo zdarzeń
- 09:54 Poznaj region (Młyn w Witowicach)
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Dlaczego krowa... (Pawie)
- 14:44 Liczy się pasja (Józef Mendrala)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 18:01 Agro-Fakty
- 18:14 Szlachetne zdrowie
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:53 Fakty sport
- 19:07 Marianna - królowa Kotliny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Prosto z lasu
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Ocalić Galicjankę. Trzecie życie linii 104)
- 14:45 Kronika dnia (5)
- 14:56 Pogoda w regionie (5)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Kronika dnia (5)
- 16:41 Pogoda w regionie (5)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (5)
- 17:01 Raport pogodowy (5)
- 17:05 Z Andrusem po Galicji (Jasło)
- 17:30 Zdrowie dla Ciebie (Pomoc w stanach nagłych, krwiodawstwo)
- 17:40 Działo się w Krakowie
- 17:44 Wojownicy czasu (Małe Verdun, czyli Gorlice 1915)
- 18:10 Wieża Mariacka - remont
- 18:14 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Mięguszowieckie)
- 18:30 Kronika (5)
- 18:51 Tematy dnia (5)
- 19:03 Pogoda w regionie (5)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (5)
- 19:11 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Człowiek i przyroda)
- 19:25 Niecodziennik (Zamek Tarnowski)
- 19:35 Magazyn medyczny (Nadciśnienie tętnicze - zagrożenie dla życia)
- 19:47 Więcej dobra (2)
- 19:53 Pogoda w regionie (5)
- 19:55 Raport pogodowy (5)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (5)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (5)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:15 Sport opolski
- 08:35 7 dni opolskie
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ginące zawody
- 18:00 Artyści Śląska Opolskiego. Moje inspiracje, moja sztuka
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Rozmowa dnia
- 19:00 Czas na speedway
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Sport
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:21 Astronarium (Białe Karły)
- 09:45 Gwiazdy od szafy (Monika Pyrek)
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Informacje
- 14:35 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Pocztówki z Kielc (Kanalizacja)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 17:09 Sport
- 17:30 Fakty i opinie
- 18:15 Rola wsi
- 18:24 Bezbłędnie (Ożeż Ty)
- 18:30 Informacje
- 18:50 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Fundusze wokół nas (3)
- 19:12 Świętokrzyskie Espresso
- 19:42 Koło się kręci (Dąb Bartek - pomiędzy światami)
- 19:54 Pocztówki z Kielc (Gazety Kielce)
- 19:57 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Uchodźcy
- 08:58 Ewa Demarczyk - recital w Poznaniu
- 09:50 Zakręceni, wkręceni (2)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Portret z pamięci (Mirosław Kuliś)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 18:12 Zakręceni, wkręceni (11)
- 18:23 Skarby Łodzi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Sport
- 18:58 Pogoda
- 19:02 Rozmowa dnia
- 19:15 Wpływ zmian klimatu na las
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Obalamy mity medyczne (19)
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 09:15 Credo
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Ziołowa apteka
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:00 Słowo życia ((J 6, 24-35) Kto przychodzi do Chrystusa, nie będzie łaknął)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sól ziemi (Życie z artystą)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (4 sierpnia 1944)
- 01:00 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 02:00 Transmisja papieska: Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem (Transmisja z Placu św. Piotra w Watykanie)
- 02:15 Rozmowy niedokończone (Czas próby - świadectwo o Radiu Maryja)
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Obietnica Zbawiciela)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Tam, gdzie Bóg płacze (Wyjście z podziemia II)
- 05:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Trójcy Przenajświętszej i świętej Anny w Prostyni)
- 05:30 Odpowiedzialni za Kościół (Święta codzienność)
- 06:00 Ze szkolnej ławki (Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów im. Bronisława Markiewicza)
- 07:10 Wyzwolenie
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (5 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Wieś - to też Polska
- 09:15 Słowo życia ((Mt 14, 13-21) Cudowne rozmnożenie chleba)
- 09:20 Mateczniki Polskości (Muzeum Mazurskie w Szczytnie)
- 09:30 Moja katolicka rodzina (Św. Klara z Asyżu i droga do ubóstwa)
- 09:55 Święty na każdy dzień (5 sierpnia, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Metr od świętości (1)
- 15:00 Ze Swojczan do wolności
- 15:50 Ma się rozumieć (Jakie kupić Pismo św.?)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Starej Wsi)
- 16:30 Porady medyczne bonifratrów (Nerwica serca)
- 16:50 Muzyczne chwile
- 17:00 Świadkowie (Henryk Szulżycki)
- 17:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Wysokie Mazowieckie, Góra Strękowa)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Kard. Stanisław Hozjusz)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Ocalić od zapomnienia (Tadeusz Signio)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:10 W poszukiwaniu Felliniego
- 03:10 Uśmiechnij się (6)
- 03:20 Miłosny trójkąt (3)
- 03:45 Nieźle kliknięci bez filtra (21)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (4)
- 06:00 Yattaman (Poszukiwania w zoo)
- 06:25 Yattaman (Wyprawa w Alpy)
- 06:55 Yattaman (Gangsterzy)
- 07:25 Yattaman (Wielki Red)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (66)
- 08:30 Pablo Escobar: Szef zła (12)
- 09:25 Uśmiechnij się 3 (5)
- 09:30 Moje trzy siostry (130)
- 10:30 Rozbitkowie (10)
- 11:25 Uśmiechnij się 3 (2)
- 11:30 Rozbitkowie (11)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (37)
- 12:55 Uśmiechnij się 3 (6)
- 13:00 Helena i chłopcy (2)
- 13:40 Namiętności (68)
- 14:20 Namiętności (69)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Wyzwanie Anny)
- 17:30 Gigi (Elektryczny człowiek)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (4)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (2)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Mroki miasta
- 00:05 Na osi (500)
- 00:45 Wyrok skazujący
- 02:45 Jawajska gorączka
- 10:00 Remont na 5+ (9)
- 10:30 Drakers (6)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Potwory z epoki lodowcowej)
- 11:55 Legendy sportu (Andrzej Supron)
- 16:00 Mała doboszka (1)
- 17:00 Mała doboszka (2)
- 00:20 Manéž Bolka Polívky
- 01:30 Písničky z Brněnského kola I
- 02:10 O zelených očích Krásné paní
- 03:00 Na forbíně TM
- 03:45 Ovce a včely
- 04:05 Kulinářská soutěž
- 04:35 V kondici
- 04:50 Spolu na hranici (Na vodě)
- 05:20 Etiketa (Letadlem i autobusem)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po havajském O'ahu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (9)
- 09:40 Doktor Martin 2 (13)
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Janžurová a spol.)
- 13:50 Kouzelník ještě nepřišel
- 14:50 Zabijačka
- 15:15 Nemocnice na kraji města (11)
- 16:10 Magnum II (Šestá pozice)
- 17:00 Na cestě po severní Dalmácii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (7)
- 20:10 Svět pod hlavou (6)
- 21:10 Neviditelní (7)
- 22:05 Neviditelní (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:05 Sisi II (4)
- 23:55 Angličanka (6)
- 00:10 Kruk II (2)
- 01:05 Láska a sex v Číně
- 02:00 Čaj pro třetího
- 02:30 Sváteční slovo Pavla Jajtnera
- 02:35 Popcorn
- 03:05 Divnopis (Škrovád)
- 03:10 Před půlnocí
- 03:40 Slavíčci
- 04:15 Na moll...
- 05:00 Žiješ jenom 2x (15)
- 05:25 Očima astronautů
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Evropa z výšky (Německo)
- 09:15 Bedekr III. (Jarní Paříž)
- 09:45 Čína na jazyku II (5)
- 12:20 Peklo na zemi (6)
- 13:15 Vzestup nacistů II (1)
- 20:00 Sissi - Mladá císařovna
- 21:50 Vyšší zájem
- 23:40 Vášeň muže
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Jezdectví)
- 00:20 OH Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 00:30 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 02:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 05:30 OH Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 06:00 OH Paříž 2024 (Golf)
- 06:40 OH Paříž 2024 (Stolní tenis)
- 07:40 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 08:00 OH Paříž 2024 (Triatlon)
- 09:30 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 10:00 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 12:20 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 13:15 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 15:05 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 00:30 100 dní ve Versailles (4)
- 01:15 Olga Sommerová
- 01:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:45 Kanadská soda X (2)
- 02:10 Televizní klub neslyšících
- 02:40 Vzkříšení
- 03:00 Uchem jehly
- 03:25 Proměny i návraty
- 03:50 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 Mosty
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Brouk v hlavě
- 22:45 Strachy v nás
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: N)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (3)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (4)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (13)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Remy a Fů
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Hej, Hafí! III
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek na poušti)
- 18:50 Zafari (4)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (5)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00