Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Sporty walki: Colosseum Tournament 08.04.2022
- 18:25 UK Wrestling Showdown (23)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil (16)
- 00:20 Nowa granica (3)
- 00:45 Nowa granica (5)
- 01:10 Prawdziwe oblicze Bahamów
- 02:05 Wyprawa na Spitsbergen
- 03:00 Nowe oblicze Kuby
- 03:55 Zenit (7)
- 04:25 Wyprawa do Afryki 2 (11)
- 04:50 Kakao z Esmeraldas
- 05:45 Jak działa mózg (1)
- 06:10 Wyspy Europy (5)
- 06:45 Wyspy Europy (7)
- 07:15 Podróż przez historię (1)
- 07:35 Z dala od miasta 2 (10)
- 12:25 Efekt technologii (5)
- 12:55 Efekt technologii (6)
- 13:25 Sarah Shark (5)
- 13:45 Sarah Shark (6)
- 20:05 Plagi (3)
- 20:55 Podróż przez historię (25)
- 21:15 Wygnanie na Wyspie Świętej Heleny
- 22:05 Samolotem dookoła świata (2)
- 22:35 Wyprawa do Indii (5)
- 23:00 W ciemnościach
- 00:20 Stream Nation (Destroy All Humans!, część 10)
- 01:00 VFC Tekken (1)
- 01:30 VFC Tekken (2)
- 02:10 VFC Tekken (3)
- 02:35 VFC Tekken (4)
- 03:10 VFC Tekken (5)
- 03:45 Robot Wars World Series 8 - Specials (część 1)
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 50 Idoli Lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dziesięć największych skarbów
- 20:55 Dziesięć największych skarbów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 15:00 1 na 1
- 15:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Eurodance Zone
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Hits Around the World
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north
- 01:30 City grammar (34)
- 01:40 City grammar (35)
- 01:50 English up (23)
- 02:00 Five feet apart
- 04:00 English united (5)
- 04:10 3ways2 (8)
- 04:20 English in focus (43)
- 04:30 English 911 2 (120)
- 04:35 English 911 2 (121)
- 04:40 English 911 2 (122)
- 06:00 Magic science (5)
- 06:15 Yummy for mummy (27)
- 06:25 Yummy for mummy (28)
- 06:35 Kids in action (33)
- 06:40 Kids in action (34)
- 06:45 Alfred & wilfred (4)
- 07:00 Simple phrases (3)
- 07:10 Life around (25)
- 07:15 Life around (26)
- 07:20 Life around (60)
- 07:25 City grammar (28)
- 07:35 Basic lexis (66)
- 07:40 Basic lexis (67)
- 07:45 Step by step 2 (37)
- 07:50 Step by step 2 (38)
- 07:55 Step by step 2 (39)
- 08:00 Mojo morning (39)
- 08:15 Here and there (73)
- 08:25 Here and there (74)
- 08:35 Study choice (3)
- 08:45 Euronews. futuris (2)
- 08:50 Euronews. futuris (3)
- 08:55 Euronews. futuris (4)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (16)
- 09:20 Let's talk (16)
- 09:35 English in focus (37)
- 09:45 English 911 2 (114)
- 09:50 English 911 2 (144)
- 09:55 What did they say (2)
- 10:00 Easy talk (34)
- 10:10 National parks (43)
- 10:25 National parks (44)
- 10:40 National parks (45)
- 10:50 National parks (45)
- 11:00 Art land (1)
- 11:05 Art land (2)
- 11:10 Crafty hands 2 (1)
- 11:20 Okey-dokey (1)
- 11:30 Once upon a time (1)
- 11:40 Words to grow (1)
- 11:45 Words to grow (2)
- 11:50 English playtime (8)
- 12:00 Magic science (5)
- 12:15 Yummy for mummy (27)
- 12:25 Yummy for mummy (28)
- 12:35 Kids in action (33)
- 12:40 Kids in action (34)
- 12:45 Alfred & wilfred (4)
- 13:00 Film set (19)
- 13:15 Film set (20)
- 13:30 Film set (21)
- 13:40 Easy talk (21)
- 13:45 Euronews. futuris (35)
- 13:50 Euronews. futuris (36)
- 13:55 Euronews. futuris (37)
- 14:00 English united (6)
- 14:10 3ways2 (9)
- 14:20 English in focus (45)
- 14:30 English 911 2 (123)
- 14:35 English 911 2 (124)
- 14:40 English 911 2 (125)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (14)
- 15:20 Keep fit (15)
- 15:30 What did they say (58)
- 15:35 What did they say (59)
- 15:40 What did they say (60)
- 15:45 What did they say (61)
- 16:00 City grammar (37)
- 16:10 City grammar (38)
- 16:20 City grammar (39)
- 16:30 City grammar (40)
- 16:40 English up (25)
- 17:00 Norm of the north: keys to the kingdom
- 18:30 Easy talk (34)
- 18:40 National parks (45)
- 18:50 National parks (45)
- 19:00 Simple phrases (3)
- 19:10 Life around (25)
- 19:15 Life around (26)
- 19:20 Life around (60)
- 19:25 City grammar (28)
- 19:35 Basic lexis (66)
- 19:40 Basic lexis (67)
- 19:45 Step by step 2 (37)
- 19:50 Step by step 2 (38)
- 19:55 Step by step 2 (39)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (16)
- 20:20 Let's talk (16)
- 20:35 English in focus (37)
- 20:45 English 911 2 (114)
- 20:50 English 911 2 (144)
- 20:55 What did they say (2)
- 21:00 La la land
- 23:10 This day in history
- 23:20 Keep fit (14)
- 23:30 Keep fit (15)
- 23:40 What did they say (58)
- 23:45 What did they say (59)
- 23:50 What did they say (60)
- 23:55 What did they say (61)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Кризисы Путинской России
- 05:00 Кризисы Путинской России
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Дивіться самі
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Film
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Винуватці війни
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 00:15 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 00:30 Колаборанти
- 00:45 Великий ефір Василя Зими
- 02:30 Beraber. Разом
- 03:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Колаборанти
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 The Observers
- 01:21 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 France In Focus
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 The Observers
- 05:21 Focus
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 En tete a tete
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:40 Actuelles
- 03:52 L'instant mobile
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 08:50 Focus
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Outre-mer
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Les jeux de Paris
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:40 Billet retour
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Droga
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 2 (14)
- 09:30 W labiryncie (Pozory mylą)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 ABC szachów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Panorama
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Kardynał Wojtyła papieżem
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Szatan z siódmej klasy (Choć burza huczy wkoło nas)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Barka
- 08:25 Doktor Ewa (Stawka o życie)
- 09:10 Prosto z lasu
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas (Potrzebne nowe anioły)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Moda na język polski (Ignacy Krasicki, czyli myślę, więc jestem...)
- 14:53 Listy do PRL-u (Mały koniaczek)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (11)
- 19:45 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Teleskop
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 14:44 Z życia Kościoła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Teleskop
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa i jej goście (Ewa Szumska)
- 17:29 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:40 Warci, niewarci
- 17:54 Pociąg do Wielkopolski
- 18:08 Drobiowe love
- 18:27 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (5 sierpnia)
- 18:53 Sportowy weekend
- 19:22 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:38 Medycyna i ty
- 19:54 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:28 Przystanek Kultura
- 08:45 Warto tam być
- 08:48 Tydzień białoruski
- 09:11 Spotkania w świecie ciszy
- 09:34 Dzieciaki zdolniaki (Kopalnia Węgla LW Bogdanka S.A.)
- 09:47 Nie taki internet straszny
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Piosenka u Ciebie
- 14:53 Sztuka w kadrze (168)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 18:16 Ogród i nie tylko
- 18:24 Magiczne Podlasie (Kraina Otwartych Okiennic)
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:04 Strefa otwarta (Behawiorystyka)
- 19:28 Warto tam być
- 19:31 Żyjący Kościół
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Przystanek Kultura (Twórcy - Dariusz Skibiński)
- 21:57 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44