Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Dzika kuchnia (1)
- 01:00 Dzika kuchnia (7)
- 01:30 Dzika kuchnia (2)
- 02:00 Dzika kuchnia (3)
- 02:30 Dzika kuchnia (4)
- 03:00 Dzika kuchnia (5)
- 03:30 Dzika kuchnia (7)
- 04:00 Dzika kuchnia (1)
- 04:30 Dzika kuchnia (2)
- 05:00 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (6)
- 06:25 Remont na 5+ (7)
- 06:45 Remont na 5+ (8)
- 07:10 Remont na 5+ (1)
- 07:35 Remont na 5+ (2)
- 07:55 Dzika kuchnia (5)
- 08:30 Dzika kuchnia (6)
- 09:00 Dzika kuchnia (7)
- 09:35 Dzika kuchnia (8)
- 10:05 Przepis na remont (1)
- 10:30 Przepis na remont (2)
- 10:55 Przepis na remont (3)
- 11:20 Przepis na remont (4)
- 11:45 Przepis na remont (5)
- 14:50 Przepis na remont (5)
- 15:15 Przepis na remont (6)
- 15:40 Przepis na remont (7)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Opakowania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Podejście do małego pacjenta)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Choroby oczu)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Podologia)
- 06:35 Zapytaj lekarza (3)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Psychiatria dziecięca)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (SMA)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Dallas (2)
- 12:50 Kierunek zdrowie (Tętniak)
- 13:20 Pytania do doktora (Sen)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (15)
- 14:40 Zapytaj lekarza (3)
- 15:15 Pies na życie (1)
- 15:55 Zwierzaki z misją (3)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Podologia)
- 17:00 Pytania do doktora (Sen)
- 17:40 Łowcy smaków (3)
- 18:20 Happy i Zen 2 (12)
- 19:00 Moje życie XXL (7)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (5)
- 20:55 Upiększeni w raju (15)
- 21:35 Chirurdzy (1)
- 23:00 Dr Miami (7)
- 23:30 Dr Miami (8)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Adopcja)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Ptasia Rzesza)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Odcinek niskobudżetowy)
- 01:35 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Zajrzeć do kadzi i obrobić ich)
- 02:05 Bajer z Bel-Air 3 (Chłopaki z lasu)
- 02:35 Bajer z Bel-Air 3 (Oprah zaprasza)
- 03:05 Bajer z Bel-Air 3 (Z prochu powstałeś)
- 03:35 Wszyscy kochają Raymonda 2 (List)
- 22:00 Zamiana ciał
- 02:25 Wszystkie nasze strachy
- 04:20 Żegnaj, Ameryko!
- 06:00 Złombol (2)
- 06:50 Złombol (3)
- 07:50 Polak potrafi (4)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 2 (4)
- 09:45 Kabaretowy rejs (119)
- 15:35 Popiół i diament
- 17:45 Syzyfowe prace (1890)
- 18:55 Syzyfowe prace (1892)
- 20:00 Kroniki domowe
- 21:55 Supernova
- 23:35 Ziarno prawdy
- 00:05 Za murami śmierci
- 01:30 Młody i niewinny
- 02:55 Jeszcze wyżej
- 04:15 Gdańsk 1939
- 05:10 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 06:00 Zameldowani 2 (11)
- 06:30 Zameldowani 2 (12)
- 07:00 Zameldowani 2 (13)
- 07:25 Zameldowani 2 (14)
- 07:55 Zameldowani (1)
- 08:25 Zameldowani (2)
- 08:55 Zameldowani (3)
- 09:25 Zameldowani (4)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 10:25 Bonanza (13)
- 11:25 Bonanza (14)
- 16:40 Bonanza (17)
- 17:50 II wojna światowa - bez granic (3)
- 20:00 Droga smoka
- 22:05 Ip Man
- 04:55 Miasta rytm (1)
- 06:00 Kabaretowe hity (1)
- 06:45 Noce i dnie (Uśmiechy losu)
- 07:50 Noce i dnie (Miłość)
- 08:55 Kojak 2 (Śmiertelna gra)
- 18:05 Komisarz Rex 6 (Blef)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (12)
- 20:00 Najlepsi z najlepszych
- 22:00 Ognisty podmuch
- 00:00 Trzy siostry (240)
- 01:00 Dzika miłość (120)
- 02:00 Teresa (36)
- 03:00 Okrutne miasto (60)
- 04:00 Przypieczętowany los (112)
- 05:00 Sploty nienawiści (17)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (56)
- 07:00 Trzy siostry (240)
- 08:00 Dzika miłość (120)
- 09:00 Teresa (36)
- 10:00 Okrutne miasto (60)
- 11:00 Przypieczętowany los (112)
- 12:00 Sploty nienawiści (17)
- 13:00 Dzika miłość (120)
- 14:00 Trzy siostry (240)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (56)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (57)
- 17:00 Trzy siostry (241)
- 18:00 Diamentowe imperium (1)
- 19:00 Teresa (37)
- 20:00 Okrutne miasto (61)
- 21:00 Przypieczętowany los (113)
- 22:00 Sploty nienawiści (18)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (57)
- 00:00 Akta zbrodni 2 (5)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 2 (6)
- 02:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (6)
- 03:00 Akta zbrodni 2 (5)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 2 (6)
- 05:00 Znaki 2 (6)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (47)
- 07:25 Kafejka za rogiem 5 (16)
- 08:35 Kafejka za rogiem 5 (17)
- 09:45 Gdzie powiem "tak"? (5)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? (6)
- 10:40 Dekoratorzy (9)
- 11:10 Dekoratorzy (10)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 2 (5)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? (6)
- 14:55 Dekoratorzy (11)
- 15:20 Dekoratorzy (12)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 2 (6)
- 18:00 Nasz idealny dom na plaży (3)
- 18:30 Nasz idealny dom na plaży (4)
- 19:00 Gdzie powiem "tak"? (7)
- 19:30 Gdzie powiem "tak"? (8)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (7)
- 21:00 Akta zbrodni 2 (6)
- 00:40 Bliski wróg
- 02:25 Prezentuj broń! (44)
- 03:25 Prezentuj broń! (45)
- 04:25 Prezentuj broń! (46)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (21)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (19)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (10)
- 08:55 Drużyna A 2 (18)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (21)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (19)
- 11:55 Drużyna A 2 (18)
- 20:00 Oczy smoka
- 21:55 Czas zemsty
- 23:50 Wij
- 01:10 Winnice miłości 2 (94)
- 02:20 Prezentuj broń! (60)
- 03:30 Prezentuj broń! (1)
- 04:40 Prezentuj broń! (2)
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Winnice miłości 2 (94)
- 07:25 Profil 2 (3)
- 08:30 Profil 2 (4)
- 09:40 Domek na prerii 9 (9)
- 10:50 Domek na prerii 9 (10)
- 11:50 Cztery siostry (51)
- 13:10 Winnice miłości 2 (94)
- 14:20 Profil 2 (5)
- 15:25 Profil 2 (6)
- 16:35 Domek na prerii 9 (11)
- 17:40 Domek na prerii 9 (12)
- 21:00 Życiowe rozterki
- 00:00 Człowiek tai-chi
- 02:10 Podziemny krąg
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Stróż bezprawia)
- 06:35 Celnicy (4)
- 07:10 Celnicy (5)
- 07:45 Poirot (Zagadka na morzu)
- 11:55 Zabójczy miesiąc miodowy
- 20:00 Policja
- 22:40 Hideaway
- 00:35 Zakończenie programu
- 04:40 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 05:00 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 06:35 Łowcy przygód
- 08:00 Wyspa szemrzącego wiatru
- 09:20 Nico jednorożec
- 10:55 Heidi
- 12:45 Worek mąki
- 16:10 Proza życia
- 17:50 Powrót do domu
- 19:20 Prawie przyjaciele
- 21:00 Good Girl
- 22:30 e-znajomi
- 00:35 Dobra i zła
- 02:15 Horny Housewives
- 03:25 Kosmiczny grzech
- 04:50 Zakończenie programu
- 06:05 Zaginiona
- 07:40 Wyspa piratów
- 09:10 Czarownik i biały wąż
- 10:45 Czarny motyl
- 12:15 Łąka zgubionych butów
- 13:50 Król wojowników
- 15:20 Wrobieni
- 16:50 Niezawodny plan
- 18:25 Wyspa skarbów
- 20:00 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 21:50 Clover Bend
- 23:20 Wyspa cienia
- 00:45 Szalony doktor z wyspy Blood
- 02:15 Bociany
- 03:40 Sprawiedliwość na sprzedaż
- 04:50 Nielegalne szwalnie
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 Wysłuchaj
- 06:15 Kapitan Kidd
- 07:40 Charlie żołnierzem
- 08:20 Abbott i Costello - afrykańska przygoda
- 09:40 Małpa
- 10:40 Kłopotliwy wnuczek
- 12:05 Podążaj na Zachód
- 13:25 Soldate Jeannette
- 14:45 Niesamowita przygoda
- 15:45 A potem nie było już nikogo
- 17:20 Frank-Etienne: W stronę piękna
- 17:35 Obudź mnie po wojnie
- 18:50 Delikatna grawitacja
- 19:25 Panny młode
- 21:00 Nowe życie
- 22:15 Strach i pożądanie
- 23:15 Śmierć i rycerz
- 23:50 Gregoire
- 01:50 Julia
- 04:10 Sex ze śniadaniem
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:20 Irlandzki numer
- 07:55 Tajna agentka
- 09:30 Rodzina Steedów
- 11:20 Mój najlepszy przyjaciel
- 12:55 Na skrzydłach orłów
- 14:30 Klub dyskusyjny
- 16:35 Królowe ringu
- 18:10 Książę i ja
- 20:00 Obsesja Eve 3 (2)
- 20:45 Houdini i Doyle (4)
- 21:30 Regulamin zabijania
- 23:35 Piraci z Somalii
- 00:40 Szał krwi
- 02:20 Siekierka na miesiąc miodowy
- 04:15 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 05:50 Ale lapsus (9)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Brie Larson)
- 06:35 Superstars (Woody Allen, Scarlett Johanson, Vin Diesel, Nicole Kidman, Ozzy Osbourne)
- 07:05 FilmoNewsy (36)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (35)
- 07:55 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:15 Burza (96)
- 11:05 Najpiękniejsza brzydula (97)
- 11:55 Klik News (35)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8605)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8606)
- 12:55 Klik News (34)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (52)
- 13:50 Między gwiazdami (odc_148)
- 14:10 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy minionej dekady)
- 14:35 Planetarium (162)
- 14:55 Klik News (35)
- 15:00 Ale lapsus (5)
- 15:15 Warsztat filmowy (WF_125)
- 15:35 Klik News (35)
- 15:45 Klik News (36)
- 15:50 Muzyczny express (138)
- 16:10 Klik News (34)
- 16:20 Klik News (35)
- 16:25 Klik News (36)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (60)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (91)
- 18:20 Arabela 2 (Podwodny ślub)
- 19:00 Klik News (34)
- 19:05 Klik News (36)
- 19:15 Szpital na peryferiach po 20 latach (Oszczerstwo)
- 20:25 Moda na sukces 34 (8606)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8607)
- 21:30 Żądło
- 23:50 Walka kogutów
- 01:25 Ścieżki chwały
- 03:25 Człowiek, który wiedział za dużo
- 04:40 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (26)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (2)
- 06:55 Olimpiada, część 2
- 14:25 Maria Magdalena (2)
- 15:20 Maria Magdalena (3)
- 16:15 Najpiękniejsza brzydula (105)
- 17:10 Karetka 2 (5)
- 18:20 Triumf miłości (109)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (29)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8307)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8308)
- 21:15 Maria Magdalena (8)
- 22:10 Maria Magdalena (9)
- 23:10 Mistrz kierownicy ucieka
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 22:40 Jest temat
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Inga Lindstrom: Siła wspomnień