Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:00 Info Wilno (1302)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:45 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 04:55 Dziennik regionów
- 05:05 Całkiem niezła historia (Pasterskie żywobycie)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agroexpress (27)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Poznań)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kwiaty i zioła na talerzu)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Szlachetne zdrowie (112)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Dzwonnik z Gdyni)
- 08:00 Łowcy pasjonatów
- 08:15 Wiatrak
- 08:30 Odkryj regiony
- 08:50 Języczek u wagi (Językowy obraz kota)
- 09:00 Astronarium (Bezpieczeństwo orbitalne)
- 09:25 Bezbłędnie (Kazachstan)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Miłość niejedno ma imię)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Nadwieprzański Park Krajobrazowy)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia (Parodontoza)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Miłośnik piękna i historii)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (537)
- 23:30 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Info Wilno (1302)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:45 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 04:55 Dziennik regionów
- 05:05 Całkiem niezła historia (Pasterskie żywobycie)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agroexpress (27)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Poznań)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kwiaty i zioła na talerzu)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Szlachetne zdrowie (112)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Dzwonnik z Gdyni)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Miłość niejedno ma imię)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Nadwieprzański Park Krajobrazowy)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Z miłości do nauki)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Obiektyw regionu (8/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Nad Drwęcą
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (537)
- 23:30 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Info Wilno (1302)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:45 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 04:55 Dziennik regionów
- 05:05 Całkiem niezła historia (Pasterskie żywobycie)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agroexpress (27)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Poznań)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kwiaty i zioła na talerzu)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Szlachetne zdrowie (112)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Dzwonnik z Gdyni)
- 08:00 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:26 Całkiem niezła historia
- 08:39 Sielskie życie
- 08:53 Całkiem niezła historia
- 09:06 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny
- 09:20 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:25 Twój punkt widzenia
- 09:29 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Miłość niejedno ma imię)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Nadwieprzański Park Krajobrazowy)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Leśny kalejdoskop
- 17:50 Całkiem niezła historia
- 18:02 Magazyn reporterski
- 18:16 Całkiem niezła historia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 19:12 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:24 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (537)
- 23:30 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Info Wilno (1302)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:45 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 04:55 Dziennik regionów
- 05:05 Całkiem niezła historia (Pasterskie żywobycie)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agroexpress (27)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Poznań)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kwiaty i zioła na talerzu)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Szlachetne zdrowie (112)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Dzwonnik z Gdyni)
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Czas na speedway
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Miłość niejedno ma imię)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Nadwieprzański Park Krajobrazowy)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:45 Lubelskie parki krajobrazowe (Krzczonowski Park Krajobrazowy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Kolekcja muszli)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Neptun i Uran)
- 17:10 Bezbłędnie (Dzień)
- 17:15 Reportaż. Z lubelskiego (Baju, baju, zapraszam do raju)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów (Królewicze i królewny. Kuchnia wszędzie, kuchnia zewsząd)
- 18:10 Design i ty (Ceramika)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Stop! Kultura
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krótka historia (Powstanie Wojska Polskiego w 1918 roku)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (537)
- 23:30 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Info Wilno (1302)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:45 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 04:55 Dziennik regionów
- 05:05 Całkiem niezła historia (Pasterskie żywobycie)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agroexpress (27)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Poznań)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kwiaty i zioła na talerzu)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Szlachetne zdrowie (112)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Dzwonnik z Gdyni)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Magazyn sportowy
- 08:34 Z Andrusem po Galicji
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Rok w ogrodzie
- 09:23 Rok w ogrodzie extra
- 09:33 Odkrywanie Podkarpacia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Miłość niejedno ma imię)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Nadwieprzański Park Krajobrazowy)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Magazyn sportowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Z życia regionu
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Liczy się pasja
- 19:15 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (537)
- 23:30 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Info Wilno (1302)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:45 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 04:55 Dziennik regionów
- 05:05 Całkiem niezła historia (Pasterskie żywobycie)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agroexpress (27)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Poznań)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kwiaty i zioła na talerzu)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Szlachetne zdrowie (112)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Dzwonnik z Gdyni)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Marianna - królowa Kotliny
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Miłość niejedno ma imię)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Nadwieprzański Park Krajobrazowy)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Parki
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 18:02 Dlaczego krowa... (Konie wyścigowe)
- 18:15 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Nietoperze)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wschód
- 19:12 Słownik polsko@polski
- 19:36 A to polski właśnie... (Łacińskie wyrażenia)
- 19:39 Design i ty
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (537)
- 23:30 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Info Wilno (1302)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:45 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 04:55 Dziennik regionów
- 05:05 Całkiem niezła historia (Pasterskie żywobycie)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agroexpress (27)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Poznań)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kwiaty i zioła na talerzu)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Szlachetne zdrowie (112)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Dzwonnik z Gdyni)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Miłość niejedno ma imię)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Nadwieprzański Park Krajobrazowy)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu (8/24)
- 14:45 Kronika dnia (6)
- 14:57 Pogoda (6)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal)
- 16:30 Kronika dnia (6)
- 16:42 Pogoda (6)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (6)
- 17:02 Raport pogodowy (6)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Kaligraf)
- 17:32 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Ocalić Galicjankę. Trzecie życie linii 104)
- 17:45 Koło się kręci (Śladami królów naszych)
- 17:57 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 18:05 Moda na język polski (Marek Grechuta)
- 18:30 Kronika (6)
- 18:51 Tematy dnia (6)
- 19:02 Pogoda (6)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (6)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:15 Koło historii (Pierwsza Kadrowa)
- 19:54 Pogoda (6)
- 19:57 Raport pogodowy (6)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (6)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (6)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (537)
- 23:30 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Info Wilno (1302)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:45 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 04:55 Dziennik regionów
- 05:05 Całkiem niezła historia (Pasterskie żywobycie)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agroexpress (27)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Poznań)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kwiaty i zioła na talerzu)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Szlachetne zdrowie (112)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Dzwonnik z Gdyni)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Czas na speedway
- 09:25 Serial
- 09:36 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1985)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Miłość niejedno ma imię)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Nadwieprzański Park Krajobrazowy)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (537)
- 23:30 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Info Wilno (1302)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:45 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 04:55 Dziennik regionów
- 05:05 Całkiem niezła historia (Pasterskie żywobycie)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agroexpress (27)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Poznań)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kwiaty i zioła na talerzu)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Szlachetne zdrowie (112)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Dzwonnik z Gdyni)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:18 Pogoda w regionie
- 09:20 Świętokrzyskie Espresso
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Miłość niejedno ma imię)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Nadwieprzański Park Krajobrazowy)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:01 Fundusze wokół nas
- 18:15 Zawodowcy. CK
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 ABC zdrowia
- 19:10 Fakty i opinie
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (537)
- 23:30 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Info Wilno (1302)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:45 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 04:55 Dziennik regionów
- 05:05 Całkiem niezła historia (Pasterskie żywobycie)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agroexpress (27)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Poznań)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kwiaty i zioła na talerzu)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Szlachetne zdrowie (112)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Dzwonnik z Gdyni)
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Prosto z lasu
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Polityczna dogrywka
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Miłość niejedno ma imię)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Nadwieprzański Park Krajobrazowy)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Reportaż
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moje miejsce
- 17:15 Teatr Wielki zza kulis
- 17:30 Reportaż
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 18:15 Strefa biznesu
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:30 LOFT
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (537)
- 23:30 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Info Wilno (1302)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:45 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 04:55 Dziennik regionów
- 05:05 Całkiem niezła historia (Pasterskie żywobycie)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agroexpress (27)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Poznań)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kwiaty i zioła na talerzu)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Szlachetne zdrowie (112)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Dzwonnik z Gdyni)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Gwiazdy od szafy
- 09:42 Śląsk znany i nieznany
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Miłość niejedno ma imię)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Nadwieprzański Park Krajobrazowy)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:15 Gwiazdy od szafy
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (537)
- 23:30 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:00 Słowo życia ((Mt 14, 13-21) Cudowne rozmnożenie chleba)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Wysokie Mazowieckie, Góra Strękowa)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (5 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Jakie kupić Pismo św.?)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (5 sierpnia, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej)
- 02:30 Poznajemy Polskę (Wyżyna Śląska)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Ocalić od zapomnienia (Tadeusz Signio)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Więźniarki
- 06:30 Póki nadzieja
- 07:45 Mateczniki Polskości (Muzeum Mazurskie w Szczytnie)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (6 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Kolor Boga
- 09:00 Papież Polak do rodaków (Przemówienie powitalne na Błoniach Krakowskich, 10 czerwca 1987 r.)
- 09:30 Słowo życia ((Mk 9, 2-10) To jest mój Syn umiłowany)
- 09:35 Święty na każdy dzień (6 sierpnia, Przemienienie Pańskie)
- 09:40 Kalina
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej (Duszpasterska posługa diakońska)
- 10:45 Zew natury (6)
- 11:05 Mocni w wierze (Misja Kościoła agresją?)
- 11:35 Słowo życia ((Mk 9, 2-10) To jest mój Syn umiłowany)
- 11:40 Ma się rozumieć (Jakie kupić Pismo św.?)
- 11:50 Święty na każdy dzień (6 sierpnia, Przemienienie Pańskie)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Czerwony Dwór
- 15:00 Za kratą są zielone drzewa...
- 15:50 Ma się rozumieć (Jakie kupić Pismo św.? cz. 2)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Jestem mamą
- 16:25 Przyroda w obiektywie (Ryby)
- 16:40 Zdrowie z Bożej Apteki
- 16:55 Wakacje z Chopinem
- 17:10 Prosto o gospodarce
- 17:30 Zostań żołnierzem RP (Marynarka Wojenna - 13. Dywizjon Trałowców w Gdyni)
- 17:45 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Henryk Flame "Bartek")
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Ocalić od zapomnienia (Lech Kalinowski)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:25 Rekiny z lawiny
- 03:00 Miłosny trójkąt (4)
- 03:25 Miłosny trójkąt (5)
- 03:50 Uśmiechnij się (12)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (6)
- 06:00 Yattaman (Wyprawa w Alpy)
- 06:25 Yattaman (Gangsterzy)
- 06:55 Yattaman (Wielki Red)
- 07:25 Yattaman (Skarby Naibaby)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (67)
- 08:30 Pablo Escobar: Szef zła (13)
- 09:30 Moje trzy siostry (131)
- 10:30 Rozbitkowie (11)
- 11:30 Rozbitkowie (12)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (38)
- 13:00 Helena i chłopcy (3)
- 13:35 Namiętności (69)
- 14:20 Namiętności (70)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Elektryczny człowiek)
- 17:30 Gigi (Goryl)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (5)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (1)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (2)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Odlotowy gość
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (20)
- 05:00 Na osi (500)
- 05:40 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Najkrwawsza batalia)
- 06:55 Simba lwi Król (12)
- 07:25 Simba lwi Król (13)
- 10:00 Remont na 5+ (8)
- 10:30 Drakers (7)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Polowanie na myśliwego)
- 11:55 Legendy sportu (Krzysztof Kosedowski)
- 16:00 Mała doboszka (2)
- 17:00 Mała doboszka (3)
- 20:00 Wyrok skazujący
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Z metropole
- 02:00 Kalendárium
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V bílé stopě)
- 05:15 Etiketa (Promoce)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Poodří)
- 06:30 Na cestě po severní Dalmácii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Šestá pozice)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Štafle
- 13:35 Třetí táta
- 16:10 Magnum II (Anonymní autorka)
- 17:00 Na cestě po jižní Keni
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 01:10 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (5)
- 02:00 Návraty k divočině (Pieniny)
- 02:30 Zašlapané projekty (Zánik továrny EMBO)
- 02:45 V zajetí železné opony (Vzpoura)
- 03:00 Před půlnocí
- 03:30 Sabotáž
- 03:55 Vrcholy Leopolda Sulovského
- 10:20 Obrázky z Francie (Alsasko)
- 10:40 Sisi, císařovna na útěku
- 11:35 Vzestup nacistů II (1)
- 14:45 Budovatelé přírody (1)
- 15:40 Kouzlo panenek (2)
- 20:00 Tygr sedmi moří
- 21:40 Jeden hot a druhý čehý
- 23:15 Kruk II (3)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Volejbal)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Badminton)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 02:10 OH Paříž 2024 (Badminton)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 10:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 13:00 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:20 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:50 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 14:10 OH Paříž 2024 (Házená)
- 14:30 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 14:50 OH Paříž 2024 (Basketbal)
- 18:00 OH Paříž 2024 (Skateboarding)
- 18:35 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 19:00 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 19:35 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Holanďané pod Zvičinou
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (5)
- 21:00 Kabaret
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: O)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:15 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (4)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (5)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (14)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Remy a Fů
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata IV
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a buldozer)
- 18:55 Zafari (5)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (6)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00