Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:30 Moja krew
- 03:05 Wyspa cieni
- 04:30 61. KFPP w Opolu - Debiuty - Niemen symfonicznie
- 04:55 Halo, tu Paryż (10)
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:30 Sprawa dla reportera
- 06:20 Słownik polsko@polski (593)
- 06:50 Słowo na niedzielę (Czy umiesz widzieć znaki?)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
- 16:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Kajakarstwo górskie - cross kobiet i mężczyzn; Kolarstwo kobiet - wyścig ze startu wspólnego
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Kolarstwo kobiet - wyścig ze startu wspólnego
- 01:10 Jutro będziemy szczęśliwi
- 03:10 Dzika lokatorka
- 04:50 Rodzinka.pl (Dwa w jednym)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:30 Barwy szczęścia (2998)
- 06:00 Barwy szczęścia (2999)
- 06:30 M jak miłość (1800)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 14:00 Familiada (2857)
- 14:35 Koło fortuny (1610)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 (Big Day i Loka)
- 16:15 Rodzinka.pl (Czarownica)
- 16:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Kajakarstwo górskie - cross kobiet i mężczyzn
- 17:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Koszykówka 3x3 - mecz mężczyzn: Francja - Chiny, mecz mężczyzn: Łotwa - Polska
- 22:50 Panorama
- 23:25 Informacje kulturalne
- 23:45 Kino bez granic: Zwycięzca
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje z Mazowsza
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 15:50 Niezwykłe miejsca (Praga - kapliczki podwórkowe)
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Ludzie i pszczoły (Pan Leszek)
- 17:34 Polacy to wiedzą!
- 18:02 Z wieszaka historii (Projektanci i arbitrzy elegancji)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Kwiaty na warsztat 2 (Jak rozmnożyć ulubione domowe rośliny. Ekopreparaty ochronne i odżywki)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Pogoda
- 21:49 Sport
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 02:25 Znaki (9)
- 03:30 Znaki (10)
- 04:40 Disco Gramy (6264)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:25 Angry Birds Film
- 16:45 Serce nie sługa
- 18:50 Wydarzenia (804)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (804)
- 19:45 Sport (804)
- 19:55 Pogoda (804)
- 22:40 Sztanga i cash
- 00:00 Włatcy móch (Andżelika)
- 00:30 Włatcy móch (Wiedźma Shigella)
- 01:00 13 posterunek 2 (30)
- 01:45 13 posterunek 2 (32)
- 02:25 13 posterunek 2 (34)
- 03:05 Interwencja (5458)
- 03:25 Disco Polo Life (2379)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2631)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (87)
- 07:00 Ukryte miasta (Beijing)
- 10:05 Galileo (1057)
- 11:05 K2
- 13:30 Miłość i przeprowadzki
- 15:15 Jaś Fasola (14)
- 15:55 Gwiazdy Kabaretu (29)
- 16:55 Gwiazdy Kabaretu (31)
- 18:00 Galileo (1058)
- 19:00 Galileo (1059)
- 20:00 Włatcy móch (Wiedźma Shigella)
- 20:30 Włatcy móch (Higieniczny blues)
- 21:00 Prawo do zemsty
- 22:55 Gra Endera
- 00:10 Po prostu walcz 3
- 02:15 Zobacz to!: Dyżur 3 (40)
- 02:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Roch Poliszczuk)
- 03:55 Menu na miarę (6)
- 04:30 Menu na miarę (7)
- 04:55 Dyżur 3 (41)
- 05:30 Dyżur 3 (42)
- 06:00 Rodzinny interes 2 (Podglądacz)
- 07:00 Rodzinny interes 2 (Food truck)
- 08:00 Kurierzy (8)
- 09:00 Kurierzy (9)
- 09:55 Toto rozrabiaka
- 11:45 Żandarm na emeryturze
- 13:50 Żandarm i kosmici
- 15:45 Głupi i głupszy bardziej
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (159)
- 05:00 Dyżur 3 (35)
- 05:30 Dyżur 3 (36)
- 05:50 Gra muzyka (9)
- 06:50 Dom dla psa (6)
- 07:50 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta (Droga Krzyżowa. Golgota)
- 10:00 O czym marzą zwierzęta
- 11:45 Munio: Strażnik Księżyca
- 13:35 Gang Wiewióra 2
- 20:00 Zabójca
- 21:50 Dzielnica strachu 6 (Nie chcę jej)
- 01:30 Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu
- 03:40 FBI 4 (10)
- 04:30 FBI: Most Wanted (8)
- 05:30 Hity AXN
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Agenci NCIS 17 (8)
- 07:05 Agenci NCIS 17 (9)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (10)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (11)
- 09:55 Agenci NCIS 17 (12)
- 14:50 Cast Away: Poza światem
- 17:55 Smerfy
- 22:30 Obłędny rycerz
- 00:20 Zabójcza pogoda 3 (12)
- 01:25 W 80 kilo dookoła świata (1)
- 02:25 Dynastie (1)
- 03:30 Dynastie (2)
- 04:30 Dynastie (3)
- 05:35 David Attenborough i cuda natury (5)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (1)
- 06:35 Dynastie (4)
- 07:45 Dynastie (5)
- 08:55 Dynastie: za kulisami
- 10:00 Życie na pustkowiu 10 (5)
- 11:00 Dzika Francja (1)
- 12:00 W okowach mrozu 5 (8)
- 12:55 Wszechświat: kulisy (5)
- 14:00 Starożytne mocarstwa (3)
- 14:55 Zabójcza pogoda 3 (13)
- 15:55 W okowach mrozu 5 (8)
- 16:55 W 80 kilo dookoła świata (1)
- 17:50 Jak budowano imperia (1)
- 18:55 Starożytne mocarstwa (3)
- 22:00 W okowach mrozu 5 (13)
- 23:00 Dlaczego giną wieloryby?
- 00:20 Fatalna czarownica (Wielki błąd Maud)
- 00:55 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 01:00 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 01:10 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 01:20 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 01:25 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 01:35 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 01:45 Ghostforce (Krik-Krok / Burgerhorror)
- 02:10 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 02:35 Płazowyż 2 (Kolacja/Pojedynek kapel)
- 02:55 Płazowyż 2 (Prawdziwe oblicze)
- 03:20 Płazowyż 2 (21)
- 03:40 Dronersi 2 (Tajemnica Planktonów)
- 04:05 Dronersi 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Gra zdrajcy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Wstrętne zwierzaki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 05:45 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 05:50 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Roszczenia)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Sensacja)
- 07:00 Greenowie w wielkim mieście 2 (Proszę o ciszę!/ Zemsta Chipa)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Czipokalipsa)
- 07:55 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (Idealna harmonia)
- 08:00 Taffy (Fabryka waz)
- 08:10 Taffy (Robodom)
- 08:25 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 08:30 Taffy (Bentley z dżungli)
- 08:35 Taffy (W dziczy)
- 08:45 Taffy (Dotknij futra)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Roszczenia)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Sensacja)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Konfrontacja)
- 14:00 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 14:10 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 14:25 Herosi pół na pół (Niezwykły talent Mo/ Materia a stan umysłu)
- 14:50 Herosi pół na pół (Całkiem nowe brzmienie/ Boski filtr)
- 15:20 Herosi pół na pół (Lennyman/ Pożyteczne klony)
- 15:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Ding dong/ Kreskówka)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Długie pożegnanie)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 4 (U Tirka / Dżingle)
- 04:00 Terrorysta
- 05:45 Zakończenie programu
- 06:05 Klub dyskusyjny
- 08:10 Zdobyć Woodstock
- 10:10 Spisek
- 12:10 Szef
- 14:05 Potężne sierotki
- 16:00 Gra tajemnic
- 17:50 Moneyball
- 20:00 W imię diabła
- 21:35 The Square
- 00:15 Niezapomniane 4 (1)
- 01:20 Niezapomniane 4 (2)
- 02:15 Niezapomniane 4 (3)
- 03:00 Milczący świadek 24 (7)
- 03:50 Milczący świadek 24 (8)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 5 (7)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (3)
- 06:00 Ojciec Brown 8 (1)
- 07:00 Ojciec Brown 8 (2)
- 08:00 Śmierć pod palmami 3 (7)
- 09:10 Lewis 9 (2)
- 13:00 Sanditon 2 (5)
- 14:05 Śmierć pod palmami 3 (7)
- 15:10 Śmierć pod palmami 3 (8)
- 20:00 Ulica nadziei 3 (8)
- 21:00 Śmierć pod palmami 12 (1)
- 22:00 Śmierć pod palmami 12 (2)
- 23:00 Profesor T (3)
- 04:20 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:05 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:45 Legendy opery (Mario Lanza)
- 06:00 Legendy opery (Mario Lanza)
- 06:30 Mistrzowie muzyki filmowej (5)
- 07:25 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:40 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 11:05 Łowcy skarbów 3 (19)
- 12:05 Łowcy skarbów 3 (20)
- 13:00 Łowcy skarbów 3 (21)
- 22:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 23:05 Królowie wojny
- 00:55 Magia nagości. Dania (5)
- 01:35 Co lubią kobiety (2)
- 02:35 I love kabaret (4)
- 03:35 I love kabaret (2)
- 04:30 I love kabaret (1)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (31)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (23)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:40 Survivalowa rodzina (1)
- 08:15 To leci w sieci (2)
- 08:45 To leci w sieci (3)
- 09:10 Gdy natura atakuje (W nogi!)
- 09:40 Gdy natura atakuje (Łoś i słoń)
- 12:05 Gang Olsena
- 13:50 Quo vadis (1/2)
- 15:30 Quo vadis (2-ost.)
- 17:15 Kabaretowe przeboje (2)
- 18:10 Kabaretowe przeboje (4)
- 19:10 I love kabaret (7)
- 00:50 Darz Bór (346)
- 01:15 Darz Bór (347)
- 01:45 Darz Bór (348)
- 02:15 Darz Bór (349)
- 02:45 Darz Bór (350)
- 03:10 Darz Bór (372)
- 03:40 Darz Bór (255)
- 04:10 Darz Bór (256)
- 04:35 Na osi (1006)
- 05:10 Na osi (1007)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Na osi (1091)
- 06:25 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 06:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:10 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 12:40 Dziesięć największych skarbów (2)
- 13:35 Sekrety piramid (1)
- 14:40 Sekrety piramid (2)
- 15:35 Inżynieryjne katastrofy (2)
- 22:10 Giganty na drogach (4)
- 23:10 Giganty na drogach (5)
- 04:25 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 05:10 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:35 Z lokalnego archiwum
- 06:50 Z lokalnego archiwum
- 07:10 TVCentrum uwagi
- 07:30 TVCentrum uwagi
- 07:45 TVCentrum uwagi
- 08:05 TVCentrum uwagi
- 08:20 U nas w...
- 08:40 U nas w...
- 09:00 U nas w...
- 09:15 U nas w...
- 09:35 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 10:00 Przepis na remont 2 (7)
- 10:30 Przepis na remont 2 (8)
- 10:55 Przepis na remont 2 (9)
- 11:20 Przepis na remont 2 (10)
- 11:45 Przepis na remont 2 (11)
- 12:15 Przepis na remont 2 (12)
- 12:40 Przepis na remont 2 (13)
- 13:05 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 16:05 Łowcy skarbów 3 (20)
- 17:00 Łowcy skarbów 3 (21)
- 20:00 Zbroja boga 2
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Skok w zwierciadło / Tort na odwrót)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Gwiezdny Suflet Prababci / Pierwszy mecz sezonu)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Za dużo podwieczorków/ Ulubiony smakołyk)
- 01:30 Spidey i superkumple (Wieża Ock!/ Przechytrzony dzięki sztuce!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Drzemkowa akcja/ Kicający problem)
- 02:20 Spidey i superkumple (Dino-akcja/ Nocny dzień)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Awaryjne lądowanie Mikołaja)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Bez uścisków / Gdzie Frajdek?)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Podniebne urodziny Mikiego!/ Urodziny "A co ze mną?")
- 04:00 Eureka! (Projekt Bog / Gigantyczny slalom)
- 04:30 Eureka! (Wyścig po owoce/ Na biwaku)
- 05:00 Eureka! (Całkowite zwycięstwo!/ Cutaballoo kontra Bebe Sloth)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Gdzie jesteś, Chickie Boo-Boo?/ Bohaterowie placu zabaw!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 07:00 Blue 2 (Pociągi)
- 07:10 Blue 2 (Królowe)
- 07:20 Blue 2 (Złóż to sam)
- 07:30 Blue 2 (Wojsko)
- 07:40 Blue 2 (Wytworna restauracja)
- 07:50 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 20:00 Blue 3 (149)
- 20:10 Blue 3 (150)
- 20:20 Blue 3 (152)
- 20:30 Disney Junior Ariel (5)
- 21:00 Spidey i superkumple 3 (Bąbelkowe kłopoty/ Rwąca deszczówka)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (14)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego (Niebezpieczna imprezka/Gładki operator)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Dziwnogedon: Część 4: Gdzieś wśród lasów)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe (Jak śliwki w kompot)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe (Straszliwy, potworny potwór)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 02:35 Duch i nas dwóch (25)
- 03:00 Duch i nas dwóch (26)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (1)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (2)
- 04:50 Duch i nas dwóch (8)
- 05:15 Duch i nas dwóch (9)
- 05:35 Robale ziomale (Pojawił się z nieba / Tajemnica)
- 06:00 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 06:05 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 06:10 Taffy 2 (Zjazd)
- 06:25 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 06:35 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 06:40 Taffy 2 (112)
- 06:55 Fineasz i Ferb (12)
- 07:25 Fineasz i Ferb (6)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (3)
- 18:00 Taffy (Taffyzilla)
- 18:05 Taffy (Kici, kici)
- 18:20 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 18:30 Taffy (Metamorfoza)
- 18:35 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (44)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (45)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (46)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego (Pracowity dzień/Na Dzikim Zachodzie)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego (Rodzinne wakacje/Smalec Murphy'ego)
- 00:05 Blue 2 (43)
- 00:15 Blue 2 (1)
- 00:20 Andy dookoła świata (26)
- 00:40 Kolorklocki (2)
- 00:45 Blue 2 (22)
- 00:55 Piotruś Królik 2 (14)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (23)
- 01:20 Psi Oddział (7)
- 01:35 Blue (1)
- 01:40 Blue (2)
- 01:50 Blue (3)
- 02:00 Blue (27)
- 02:05 Tosia i Tymek (51)
- 02:20 Blue 2 (12)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (40)
- 02:40 Kręciołki (64)
- 02:50 Teletubisie (58)
- 03:05 Blue (17)
- 03:10 Blue (18)
- 03:20 JoJo i Babcia (32)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (21)
- 03:45 Tosia i Tymek (37)
- 03:55 Tosia i Tymek (38)
- 04:10 Blue (45)
- 04:15 Blue (46)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (31)
- 04:35 Blue (47)
- 04:45 Blue (48)
- 04:50 Blue (31)
- 05:00 Superpyra (31)
- 05:05 Superpyra (32)
- 05:15 Kolorklocki (16)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (38)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (39)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 05:50 W Papierowej Krainie (30)
- 06:00 Piotruś Królik (13)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (26)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (27)
- 06:55 Blue (9)
- 07:05 Blue (10)
- 07:15 Blue (11)
- 07:20 Blue (12)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (2)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (21)
- 08:10 W Papierowej Krainie (35)
- 08:20 Blue (43)
- 08:30 Blue (44)
- 08:40 Blue (45)
- 08:50 Blue (46)
- 09:00 Blue (47)
- 09:10 Blue (48)
- 09:15 Mała kuchnia świata (2)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (3)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (4)
- 09:55 Kręciołki (53)
- 10:10 Kręciołki (54)
- 10:25 Blue 2 (31)
- 10:35 Blue 2 (32)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (2)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (14)
- 11:15 W Papierowej Krainie (30)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (2)
- 11:50 Superpyra (6)
- 12:00 Blue (49)
- 12:10 Blue (5)
- 12:15 Blue 2 (42)
- 12:25 Blue 2 (43)
- 12:35 Blue 2 (22)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy (2)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (2)
- 13:05 Blue 2 (22)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (14)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (24)
- 13:40 Psi Oddział (7)
- 13:55 Blue (1)
- 14:05 Blue (2)
- 14:15 Blue (3)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (40)
- 14:35 Blue 2 (12)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (15)
- 15:15 W Papierowej Krainie (31)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (2)
- 15:50 Blue (6)
- 16:00 Blue 2 (44)
- 16:10 Blue 2 (45)
- 16:20 Matklocki (2)
- 16:25 Blue 2 (2)
- 16:35 Kolorklocki (3)
- 16:40 Kolorklocki (4)
- 16:45 Andy dookoła świata (27)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (3)
- 17:10 Blue 2 (23)
- 17:15 Piotruś Królik 2 (15)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (24)
- 17:45 Psi Oddział (8)
- 18:00 Blue (4)
- 18:10 Blue (5)
- 18:15 Blue (6)
- 18:25 Tosia i Tymek (52)
- 18:40 Blue 2 (13)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (41)
- 19:00 Kręciołki (65)
- 19:15 Teletubisie (59)
- 19:30 Blue (19)
- 19:40 Blue (20)
- 19:50 JoJo i Babcia (33)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (22)
- 20:20 Tosia i Tymek (39)
- 20:30 Tosia i Tymek (40)
- 20:45 Blue (43)
- 20:55 Blue (44)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (30)
- 21:15 Blue (49)
- 21:25 Blue (50)
- 21:35 Superpyra (33)
- 21:40 Superpyra (34)
- 21:50 Hej, Duggee! 2 (38)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (39)
- 22:10 Kolorklocki (17)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 22:30 W Papierowej Krainie (31)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (15)
- 22:55 W Papierowej Krainie (30)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (2)
- 23:35 Matklocki (2)
- 23:40 Blue (49)
- 23:50 Blue (6)
- 23:55 Blue 2 (44)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:40 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:50 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bob Budowniczy 20 (Kempingowa katastrofa)
- 06:25 Bob Budowniczy 20 (Cegły i zaprawa)
- 06:50 Bob Budowniczy 20 (Żuraw bez kontroli)
- 07:15 Bob Budowniczy 20 (Zamieszanie na składzie)
- 07:40 Bob Budowniczy 20 (Szofer Spychacz)
- 10:20 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 11:15 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 11:25 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 11:35 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 11:45 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 11:55 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 12:05 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 13:15 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 13:35 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 13:45 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 13:55 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 14:05 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 14:15 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 14:30 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 14:40 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 14:50 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 15:00 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 15:15 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 15:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 16:00 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 16:10 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 16:25 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 16:55 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 17:05 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 17:20 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 17:35 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 17:45 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 17:55 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 18:05 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 18:20 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 18:35 Strażak Sam 9 (Trema)
- 18:45 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 18:55 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 19:05 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 19:15 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 19:30 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 19:40 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 19:50 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 20:00 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 20:15 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 20:25 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 21:00 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 21:10 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 21:25 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 21:35 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 21:45 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 21:55 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 22:05 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 22:20 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 22:30 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 22:40 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 22:50 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 23:00 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 23:15 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 23:30 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 00:01 Jaki jest twój zawód ?
- 00:03 Wakacje
- 00:06 Zwierzęta
- 00:09 Towarzysze zabawy
- 00:11 Sunville
- 00:14 Kolorowa magia
- 00:17 Wakacje
- 00:20 Teraz się bawimy
- 00:22 Świat elfów
- 00:25 Świat podwodny
- 00:28 Wakacje
- 00:30 Świat elfów
- 00:33 Towarzysze zabawy
- 00:37 Kolorowe koło
- 00:39 Wstawaj!
- 00:41 Sunville
- 00:45 Świat podwodny
- 00:46 Towarzysze zabawy
- 00:49 Kolorowe koło
- 00:52 Sunville
- 00:55 Świat podwodny
- 00:58 Opowieści warzywne
- 01:00 Jaki jest twój zawód ?
- 01:02 Wakacje
- 01:06 Miejskie życie
- 01:08 Teraz się bawimy
- 01:11 Posłuchaj tego
- 01:13 Łazienka
- 01:16 Miejskie życie
- 01:18 Świat podwodny
- 01:21 Opowieści warzywne
- 01:24 Zwierzęta
- 01:27 Safari
- 01:29 Rodzina bobrów
- 01:32 Puffy i Tubby
- 01:35 Jak podróżujemy
- 01:38 Posłuchaj tego
- 01:40 Jak podróżujemy
- 01:45 Świat zwierząt
- 01:48 Opowieści warzywne
- 01:51 Morskie przygody
- 01:53 Galaktyczni turyści
- 01:55 Puffy i Tubby
- 01:58 Miejskie życie
- 02:02 Rodzina bobrów
- 02:05 Urocze miejsca
- 02:08 Kolorowa magia
- 02:11 Sunville
- 02:14 Miyu i Litto
- 02:16 Przygody w przestrzeni
- 02:19 Kolorowa magia
- 02:22 Puffy i Tubby
- 02:26 Safari
- 02:29 Grupy
- 02:32 Kolorowe koło
- 02:34 Safari
- 02:37 Urocze miejsca
- 02:40 Kolorowa magia
- 02:43 Puffy i Tubby
- 02:47 Kącik naukowy
- 02:49 Oli - cykle natury
- 02:53 Sunville
- 02:55 Miejskie życie
- 02:58 Posłuchaj tego
- 03:00 Kącik naukowy
- 03:03 Panni i Fanni
- 03:05 Urocze miejsca
- 03:08 Przygody w przestrzeni
- 03:12 Urocze miejsca
- 03:15 Wstawaj!
- 03:17 Świat elfów
- 03:20 Taniec
- 03:23 Teraz się bawimy
- 03:25 Świat zwierząt
- 03:28 Opowieści warzywne
- 03:31 Wstawaj!
- 03:33 Opowieści warzywne
- 03:35 Jaki jest twój zawód ?
- 03:38 Urocze miejsca
- 03:40 Jaki jest twój zawód ?
- 03:43 Posłuchaj tego
- 03:45 Wstawaj!
- 03:48 Ding Dang Dong
- 03:51 Teraz się bawimy
- 03:53 Mini opowiadania
- 03:55 Ding Dang Dong
- 03:59 Rodzina bobrów
- 04:02 Wstawaj!
- 04:04 Urocze miejsca
- 04:08 Ding Dang Dong
- 04:11 Świat zwierząt
- 04:13 Towarzysze zabawy
- 04:17 Kolorowe koło
- 04:20 Teraz się bawimy
- 04:22 Opowieści warzywne
- 04:24 Teraz się bawimy
- 04:26 Kolorowe koło
- 04:29 Towarzysze zabawy
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:34 Wakacje
- 04:37 Świat podwodny
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:41 Świat podwodny
- 04:45 Opowieści warzywne
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:50 Świat podwodny
- 04:52 Wakacje
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:57 Kolorowe koło
- 05:01 Kolorowe koło
- 05:03 Wakacje
- 05:06 Opowieści warzywne
- 05:09 Wakacje
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:14 Wakacje
- 05:17 Posłuchaj tego
- 05:22 Miyu i Litto
- 05:25 Posłuchaj tego
- 05:28 Jaki jest twój zawód ?
- 05:31 Grupy
- 05:33 Panni i Fanni
- 05:36 Urocze miejsca
- 05:39 Kolorowa magia
- 05:42 Kącik naukowy
- 05:45 Grupy
- 05:47 Kącik naukowy
- 05:49 Posłuchaj tego
- 05:52 Panni i Fanni
- 05:54 Muzeum
- 05:57 Opowieści warzywne
- 05:59 Grupy
- 00:03 Pory roku
- 01:08 Ulubione bajki
- 02:10 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:30 Pory roku
- 11:33 Ulubione bajki
- 13:42 Uczymy się z ducktv
- 14:45 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:48 Pory roku
- 16:49 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:51 Uczymy się z ducktv
- 18:55 Bajki na dobranoc
- 19:56 Słodkie sny
- 20:58 Pory roku
- 22:02 Ulubione bajki
- 23:04 Uczymy się z ducktv
- 05:00 LaLiga Promoted Teams
- 06:00 Leo Messi
- 07:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 07:25 LaLiga Top Scorer
- 23:20 Jorge Valdano
- 12:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 13:00 LaLiga Promoted Teams
- 18:00 LaLiga Top Goals
- 19:00 LaLiga Top Scorer
- 19:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 04:00 LaLiga Top Goals
- 05:00 LaLiga Top Scorer
- 05:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 LaLiga Top Scorer
- 14:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 15:30 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 22:00 LaLiga Top Goals
- 23:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 23:30 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 00:00 Rumble & Hum (Stain, Steel & Style)
- 01:00 Rumble & Hum (2)
- 02:00 Rumble & Hum (3)
- 03:00 Rumble & Hum (Weightless & Free-Spirited)
- 08:00 Action Sports World (14)
- 09:00 WWE Classic Gold (42)
- 09:30 WWE Classic Gold (44)
- 10:00 WWE Classic Gold (55)
- 11:00 WWE Raw (22)
- 14:00 WWE SmackDown (35)
- 15:00 WWE SmackDown (36)
- 16:00 WWE NXT (19)
- 17:00 WWE - Main Event (19)
- 18:00 WWE Highlights (24)
- 18:45 WWE Highlights (25)
- 19:10 WWE Highlights (27)
- 19:30 Dumball: Idiots In India (10)
- 20:00 Liga wyścigów dronów (6)
- 22:00 Liga wyścigów dronów (7)
- 00:15 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 00:50 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (4)
- 01:25 Tabu i skandale: 100 wagin
- 02:15 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 02:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:00 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 03:25 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 03:50 Remont na 5+ (7)
- 04:10 Remont na 5+ (8)
- 04:35 Remont na 5+ (1)
- 04:55 Remont na 5+ (2)
- 05:15 Remont na 5+ (3)
- 05:40 Remont na 5+ (4)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:45 Remont na 5+ (7)
- 07:10 Remont na 5+ (8)
- 07:35 Remont na 5+ (1)
- 12:10 3-2-1 Start (2)
- 13:05 3-2-1 Start (3)
- 14:00 Celnicy 3 (1)
- 14:55 Celnicy 3 (2)
- 15:50 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 16:15 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 16:40 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 17:05 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 17:30 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 17:55 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 00:00 Magazyn filmowy
- 00:25 Poland Daily
- 00:35 Poland Daily - Weather
- 00:40 Dzisiaj
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:20 Zdaniem Kowalskiego
- 01:40 Hity w sieci
- 02:00 Przegląd prasy niemieckiej
- 02:20 Kulisy manipulacji
- 02:50 Piachem w tryby
- 03:30 Dzisiaj
- 03:55 Polityczne podsumowanie tygodnia
- 04:55 Republika wieczór
- 06:00 Magazyn filmowy
- 06:25 Smaki polski
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Transmisja mszy świętej
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:05 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 10:00 Republika rano
- 10:05 Studio prasowe
- 11:00 Salonik polityczny
- 12:00 Polityczna kawa
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:10 Ameryka, polityka i dolary. Raport z USA
- 13:40 Za siódmą górą
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 14:40 Na pomoc!
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Oko na niedzielę
- 15:30 Republika dzień
- 15:40 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 17:45 Miłosz Kłeczek. W ruchu
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Smaki polski
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Ściśle jawne
- 20:50 Wywiad z chuliganem
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:00 Więźniarki (2)
- 00:55 Louis Theroux: zakazane Stany (1)
- 02:00 Gaz do dechy (6)
- 02:50 W warsztacie (9)
- 03:35 Jak kupić najdroższe auta świata (6)
- 10:20 Top Gear: Największe wyzwania (4)
- 11:30 Gaz do dechy (5)
- 18:50 Gaz do dechy (6)
- 19:55 Jak powstaje samochód 2 (2)
- 04:00 Wiralowe rekiny
- 05:00 Rekiny kanibale
- 06:00 Królestwo drapieżników (Matka gepardzica)
- 07:00 Królestwo drapieżników (Los matki)
- 00:10 Dzika kuchnia (4)
- 00:40 Dzika kuchnia (3)
- 01:05 Dzika kuchnia (5)
- 01:35 Dzika kuchnia (7)
- 02:05 Dzika kuchnia (1)
- 02:30 Dzika kuchnia (2)
- 03:00 Dzika kuchnia (3)
- 03:30 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:50 Przepis na ogród (5)
- 05:00 Przepis na ogród (7)
- 05:05 Dzika kuchnia (7)
- 05:35 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 ABC Designu (1)
- 06:15 ABC Designu (3)
- 06:25 ABC Designu (4)
- 06:40 ABC Designu (5)
- 06:55 Kuchnia na dziko (2)
- 07:05 Kuchnia na dziko (3)
- 07:20 Kuchnia na dziko (4)
- 07:30 Kuchnia na dziko (5)
- 07:45 Kuchnia na dziko (6)
- 08:00 Ogród bez tajemnic 5 (3)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 5 (4)
- 08:55 Ogrody marzeń 2 (10)
- 09:25 Ogrody marzeń 2 (11)
- 10:00 Ogrody marzeń 2 (12)
- 10:30 Ogrody marzeń 2 (13)
- 11:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (19)
- 18:10 Przepis na remont 2 (18)
- 18:35 Przepis na remont 2 (19)
- 19:05 Przepis na remont 2 (20)
- 19:35 Przepis na remont 2 (21)
- 22:30 Ogrody marzeń 3 (1)
- 23:05 Ogrody marzeń 3 (2)
- 23:45 Dzika kuchnia (1)
- 10:00 Pies na życie (6)
- 10:35 Zwierzaki z misją (6)
- 11:10 Łowcy smaków (4)
- 11:50 Przez żołądek do zdrowia (4)
- 12:25 Pytania do doktora (Ból)
- 13:00 Zapytaj lekarza (5)
- 13:35 Happy i Zen (9)
- 14:05 Happy i Zen (10)
- 14:40 Żyj jak Laila (9)
- 15:10 Żyj jak Laila (10)
- 15:40 Nocna zmiana 2 (13)
- 16:35 Nocna zmiana 2 (14)
- 17:25 Nocna zmiana 3 (1)
- 18:20 Nocna zmiana 3 (2)
- 19:10 Nocna zmiana 3 (3)
- 20:00 Zaprogramowana otyłość
- 21:00 Łowcy smaków (5)
- 21:35 Gotowe na start 2 (1)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Dorwać Stewiego)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Kuglarska wiedza)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Kandydat)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Love Story)
- 02:10 Bajer z Bel-Air (Prace społeczne)
- 02:40 Bajer z Bel-Air (Choroba Willa)
- 03:10 Bajer z Bel-Air (Główna nagroda)
- 03:40 Bajer z Bel-Air (Kiedyś to było)
- 04:10 Bajer z Bel-Air (Walka o uwagę)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Krawat w kaczy wzór)
- 05:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Rakietowy kryzys Stinsona)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Wycieczka)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Tajemnica kontra historia)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Noretta)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Powrót Zdzirowatej Dyni)
- 20:00 Johnny English
- 21:35 Jackass 3D
- 00:35 Wielka wsypa
- 02:45 Zamknąć za sobą drzwi
- 04:35 Mów mi Mesjasz
- 04:55 Smaki Dubaju (1)
- 05:30 Smaki Dubaju (2)
- 06:05 Powstanie warszawskie 1944
- 07:40 Pokolenie
- 09:30 Cafe pod Minogą
- 11:20 To nie ze mną (2)
- 11:50 To nie ze mną 2 (2)
- 12:25 Pan Wołodyjowski
- 15:45 Paciorki jednego różańca
- 18:00 7 słów o przemijaniu
- 18:10 Powstanie warszawskie
- 20:00 Rezerwat
- 22:10 Skazany na bluesa
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 04:30 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 05:15 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 06:00 Zameldowani 2 (5)
- 06:25 Zameldowani 2 (6)
- 06:55 Zameldowani 2 (7)
- 07:20 Zameldowani 2 (8)
- 07:45 Zameldowani 2 (9)
- 10:05 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:30 Bonanza (27)
- 11:30 Bonanza (28)
- 12:30 Legendy rocka (Cher)
- 13:30 Legendy rocka (Tina Turner)
- 18:10 Rozmowy kontrolowane
- 20:00 Policyjna opowieść 2
- 22:15 Szarada
- 00:05 Sztos 2
- 02:30 Kawalerskie życie na obczyźnie
- 04:35 Co lubią tygrysy
- 06:00 Przygody Merlina (Chwila prawdy)
- 07:00 Komisarz Rex 2 (Ślady krwi)
- 10:00 Hudson i Rex 3 (13)
- 11:00 Hudson i Rex 3 (14)
- 12:00 Hudson i Rex 3 (15)
- 13:00 Kacper
- 15:05 1920 Bitwa Warszawska
- 20:00 Ognisty podmuch
- 22:50 Chciwość
- 00:00 Teresa (32)
- 01:00 Teresa (33)
- 02:00 Teresa (34)
- 03:00 Teresa (35)
- 04:00 Płomienie pożądania (13)
- 05:00 Płomienie pożądania (14)
- 06:00 Sploty nienawiści (12)
- 07:00 Sploty nienawiści (13)
- 08:00 Sploty nienawiści (14)
- 09:00 Sploty nienawiści (15)
- 10:00 Sploty nienawiści (16)
- 11:00 Teresa (31)
- 12:00 Teresa (32)
- 13:00 Teresa (33)
- 14:00 Teresa (34)
- 15:00 Teresa (35)
- 16:00 Trzy siostry (235)
- 17:00 Trzy siostry (236)
- 18:00 Trzy siostry (237)
- 19:00 Trzy siostry (238)
- 20:00 Trzy siostry (239)
- 21:00 Płomienie pożądania (15)
- 22:00 Płomienie pożądania (16)
- 23:00 Okrutne miasto (55)
- 12:05 Agenci NCIS 12 (Duszenie)
- 12:55 Panna Marple: Godzina zero
- 14:55 Panna Marple: Nemezis
- 23:10 Nędznicy (5)
- 05:45 Hity AXN
- 06:05 Totalcar 2 (2)
- 06:50 Porządek w domu - porządek w życiu 3 (4)
- 12:00 Porządek w domu - porządek w życiu 4 (3)
- 13:20 Dekoratorzy (4)
- 13:45 Dekoratorzy (5)
- 14:10 Dekoratorzy (6)
- 14:35 Dekoratorzy (7)
- 15:05 Dekoratorzy (8)
- 15:35 Nasz idealny dom na plaży (1)
- 22:55 Amerykanin
- 01:05 Żmijowisko (5)
- 02:05 Żmijowisko (6)
- 03:05 Przykrywkowcy: Podwójna gra (3)
- 04:10 Przykrywkowcy: Podwójna gra (4)
- 05:30 Hity AXN
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 5 (2)
- 06:30 Flash 8 (5)
- 07:25 Flash 8 (6)
- 08:20 Flash 8 (7)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 2 (20)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (3)
- 21:00 Oczy smoka
- 22:55 Kickboxer
- 01:15 Prezentuj broń! (44)
- 02:20 Prezentuj broń! (45)
- 03:20 Prezentuj broń! (46)
- 04:30 Prezentuj broń! (47)
- 05:25 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (91)
- 07:15 Winnice miłości 2 (92)
- 08:20 Profil (4)
- 09:20 Profil (5)
- 10:25 Profil (6)
- 11:35 Profil 2 (1)
- 12:40 Profil 2 (2)
- 13:50 Domek na prerii 9 (4)
- 14:50 Domek na prerii 9 (5)
- 15:55 Domek na prerii 9 (6)
- 16:55 Domek na prerii 9 (7)
- 18:00 Domek na prerii 9 (8)
- 19:05 Carter (5)
- 20:05 Carter (6)
- 21:00 Życiowe rozterki
- 22:55 Coco Chanel
- 00:45 Robocop
- 02:55 Kruk, zagadka zbrodni
- 11:05 Rzeczpospolita babska
- 13:10 System
- 15:45 Hudson Hawk
- 17:55 Rocky Balboa
- 20:00 Czarny motyl
- 00:15 Zakończenie programu
- 05:15 Guido Superbohater
- 06:40 Zagubiony smok
- 08:15 Latarnicy
- 09:50 Stracone marzenia
- 11:40 Czekając na Anyę
- 13:25 Tygrysy ze stacji Shagou
- 15:25 Kupiec wenecki
- 17:35 Gorzko-słodki
- 19:20 Proza życia
- 21:00 Autor widmo
- 23:05 Panna Nikt
- 01:15 Uniwersalny żołnierz. Dzień odrodzenia
- 03:05 Sex Affairs 2
- 04:10 Ogień zwalczaj ogniem
- 05:45 Zakończenie programu
- 06:50 Wielki Mistrz
- 08:50 Lope
- 10:40 Tajna agentka
- 12:15 Chłopiec z dżungli
- 13:45 Na skrzydłach orłów
- 16:45 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 18:25 Wyspa skarbów
- 20:00 Bij i wiej
- 21:40 Ostatni samarytanin
- 23:10 Niezłomni
- 00:00 Hotel Bleu
- 00:30 Portret pamięciowy
- 02:10 Obcy
- 03:55 Dzień dobrze minął?
- 05:24 Zakończenie programu
- 06:00 Sunny
- 07:35 Hawaje
- 08:00 Ekspres na Broadway
- 09:15 Woda
- 09:30 Melodia wiatru
- 10:45 Krzyk pośród nocy
- 11:50 Bunt
- 13:05 Wędrownik
- 13:30 Ambasador w Bernie
- 14:50 Na posterunku
- 15:55 Nasz admirał był dziewczyną
- 17:25 Rycząca otchłań
- 18:55 Miasteczko Abilene
- 20:25 Pieskie życie
- 21:00 Grzech
- 22:35 Zima (drapieżne koty)
- 23:35 Banjo Farid
- 23:55 Wiadro krwi
- 00:15 This Is England '86 (1)
- 01:05 Przyjaciel czy wróg
- 02:25 Krytyczna godzina
- 04:05 I zapadła ciemność
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:45 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 10:15 Pas startowy
- 11:45 Na przekór całemu światu
- 13:25 Misja: Niewykonalna
- 14:55 Nigdy nie będę twoja
- 16:30 Łąka zgubionych butów
- 20:00 Minuta po śmierci
- 21:35 Dynastia Tudorów (9)
- 22:30 Obsesja Eve 2 (8)
- 23:15 Plan B 2 (5)
- 01:10 Dziewczyny z Las Vegas
- 03:05 Sklepik z horrorami
- 04:45 Sąsiedzi - Buster Keaton
- 05:20 Skazaniec - Buster Keaton
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Kinga Preis)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Miley Cyrus)
- 06:35 Superstars (Nicolas Cage, Michael Jackson, Kevin Costner, Cate Blanchett, Johnny Depp)
- 07:05 FilmoNewsy (74)
- 07:25 Gość Red Carpet TV (15)
- 07:55 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 08:15 Ale lapsus (9)
- 08:25 Klik News (33)
- 08:35 FilmoNewsy (127)
- 08:55 "Top 13" - ranking gwiazd (Najbardziej romantyczne pary srebrnego ekranu)
- 09:20 Willy agent (27)
- 09:30 Warsztat filmowy (WF_128)
- 09:50 Moda na sukces 34 (8603)
- 10:20 Moda na sukces 34 (8604)
- 10:50 Moda na sukces 34 (8605)
- 11:15 Triumf miłości (103)
- 12:10 Klik News (63)
- 12:20 Triumf miłości (104)
- 13:15 Triumf miłości (105)
- 14:05 Klik News (63)
- 14:20 Everest (34)
- 14:50 Everest (35)
- 15:20 Najpiękniejsza brzydula (61)
- 16:10 Najpiękniejsza brzydula (62)
- 17:00 Klik News (63)
- 17:10 Willy agent (27)
- 17:25 Klik News (64)
- 17:35 Jeremiah Johnson
- 20:00 Mózg za miliard dolarów
- 22:10 Zmierzch bogów
- 01:20 Lody na patyku 2
- 03:10 Cannes 2024 (8)
- 03:20 Cheerleaderki
- 05:20 Skazaniec - Buster Keaton
- 06:00 Niewolnica Isaura (1)
- 06:40 "Top 13" - ranking gwiazd (19)
- 07:05 Vidocówka (1)
- 07:20 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (7)
- 07:40 Bitwa o San Pietro
- 08:20 Olimpiada, część 2
- 14:10 Skąd ja Cię znam? (Robert Downey Jr.)
- 14:25 Maria Magdalena (3)
- 15:20 Maria Magdalena (4)
- 16:15 Kleopatra
- 20:55 Konwój
- 23:15 Lody na patyku 3
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 09:50 Przy muzyce po Śląsku
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata
- 00:45 Zaginione skarby (5)
- 01:25 Bez oddechu: Miasta na krawędzi uduszenia
- 02:20 Wspaniały świat (1)
- 02:50 Wspaniały świat (7)
- 03:25 Och, Dior!
- 08:00 Człowiek i jego łódź (9)
- 08:55 Dzikie zwierzęta (11)
- 09:25 Ryba tygrysia - afrykańska pirania
- 10:20 Lamu, wyspa osłów
- 11:15 Nowi nomadzi Kirgistanu
- 12:10 Głuptaki - po złej stronie
- 13:05 Powodzie: co nas czeka (1)
- 14:00 Wygnanie na Wyspie Świętej Heleny
- 14:55 Lodołamacze arktyczne
- 15:55 Ekologiczna panika (2)
- 16:20 Siła natury (3)
- 16:50 Siła natury (4)
- 17:25 Jak działa mózg (Visual Perception)
- 17:55 Jak działa mózg (Altered Views)
- 18:25 Rok na planecie Ziemia (2)
- 19:10 Wspaniały świat (3)
- 19:45 Wspaniały świat (4)
- 20:15 Efekt technologii (3)
- 20:40 Efekt technologii (4)
- 21:05 Football uliczny (RPA)
- 21:35 Football uliczny (Bośnia i Hercegowina)
- 22:05 Zadziwiająca nauka (1)
- 22:30 Zadziwiająca nauka (2)
- 23:00 Zenit (9)
- 23:25 Ostatnie tygrysy z Sumatry
- 08:10 Stream Nation (Stray, część 12)
- 08:40 TVGry (421)
- 08:55 Stream Nation (Stray, część 13)
- 09:25 Stream Nation (Stray, część 14)
- 14:20 Sol F1 10 (12. wyścig)
- 16:00 Sol F1 10 (13. wyścig)
- 17:30 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Polski Top Tygodnia
- 11:00 Top 30
- 14:00 Przepis na Hit
- 17:00 POPOWY HIT DEKADY
- 21:00 Rockowa 20
- 23:00 Rodzinne Karaoke
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 12:00 Top 16
- 13:20 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:00 1 na 1
- 21:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 10:00 Halo, Warszawo!
- 11:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Hits Around the World
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 14:00 Top 50 Original & Cover
- 22:30 Best Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 Top 25 Power Hits ...
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Taylor Swift)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Top 30 Nuta.TV
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Taylor Swift)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Still alice
- 01:40 English up (21)
- 01:50 English up (22)
- 02:00 Phantom thread
- 04:10 English united (4)
- 04:25 3ways2 (7)
- 04:35 English in focus (42)
- 04:45 English 911 2 (117)
- 04:50 English 911 2 (118)
- 04:55 English 911 2 (119)
- 05:00 Art land (69)
- 05:05 Art land (70)
- 05:10 Crafty hands 2 (17)
- 05:20 Okey-dokey (12)
- 05:30 Once upon a time (16)
- 05:40 Word party (39)
- 05:45 Word party (40)
- 05:50 English playtime (7)
- 06:00 Magic science (16)
- 06:15 Yummy for mummy (26)
- 06:25 Kids in action (31)
- 06:30 Kids in action (32)
- 06:35 Alfred & wilfred (3)
- 06:40 Alfred & wilfred (13)
- 06:45 A school day in the uk (6)
- 07:00 Simple phrases (2)
- 07:10 Life around (23)
- 07:20 Life around (24)
- 07:30 Life around (59)
- 07:35 Jack of all trades (7)
- 07:45 Basic lexis (34)
- 07:50 Basic lexis (35)
- 07:55 Basic lexis (36)
- 08:00 Mojo morning (5)
- 08:15 All about (13)
- 08:20 All about (14)
- 08:25 All about (15)
- 08:30 Here and there (9)
- 08:40 Here and there (10)
- 08:50 Euronews. smart regions (5)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (15)
- 09:20 Let's talk (15)
- 09:35 English in focus (31)
- 09:45 English 911 2 (111)
- 09:50 English 911 2 (112)
- 09:55 What did they say (1)
- 10:00 Spot on the map (5)
- 10:10 Spot on the map (6)
- 10:20 Easy talk (33)
- 10:30 Worth seeing (5)
- 10:40 Worth seeing (6)
- 10:50 National parks (4)
- 10:55 National parks (8)
- 11:00 Art land (69)
- 11:05 Art land (70)
- 11:10 Crafty hands 2 (17)
- 11:20 Okey-dokey (12)
- 11:30 Once upon a time (16)
- 11:40 Word party (39)
- 11:45 Word party (40)
- 11:50 English playtime (7)
- 12:00 Magic science (16)
- 12:15 Yummy for mummy (26)
- 12:25 Kids in action (31)
- 12:30 Kids in action (32)
- 12:35 Alfred & wilfred (3)
- 12:40 Alfred & wilfred (13)
- 12:45 A school day in the uk (6)
- 13:00 Easy talk (59)
- 13:15 All about (16)
- 13:20 All about (17)
- 13:25 All about (18)
- 13:30 Here and there (11)
- 13:40 Here and there (12)
- 13:50 Euronews. smart regions (6)
- 14:00 English united (5)
- 14:10 3ways2 (8)
- 14:20 English in focus (43)
- 14:30 English 911 2 (120)
- 14:35 English 911 2 (121)
- 14:40 English 911 2 (122)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (4)
- 15:25 What did they say (22)
- 15:30 What did they say (23)
- 15:35 English 911 2 (107)
- 15:40 English 911 2 (108)
- 15:45 Evolution (19)
- 16:00 City grammar (32)
- 16:10 City grammar (33)
- 16:20 City grammar (34)
- 16:30 City grammar (35)
- 16:40 English up (23)
- 17:00 Norm of the north
- 18:30 Easy talk (33)
- 18:40 Worth seeing (5)
- 18:50 Worth seeing (6)
- 19:00 Simple phrases (2)
- 19:10 Life around (23)
- 19:20 Life around (24)
- 19:30 Life around (59)
- 19:35 Jack of all trades (7)
- 19:45 Basic lexis (34)
- 19:50 Basic lexis (35)
- 19:55 Basic lexis (36)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (15)
- 20:20 Let's talk (15)
- 20:35 English in focus (31)
- 20:45 English 911 2 (111)
- 20:50 English 911 2 (112)
- 20:55 What did they say (1)
- 21:00 Five feet apart
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (4)
- 23:25 What did they say (22)
- 23:30 What did they say (23)
- 23:35 English 911 2 (107)
- 23:40 English 911 2 (108)
- 23:45 Evolution (19)
- 00:11 Люди доброй воли
- 00:44 FreeДОМ
- 02:55 США расширяют военный альянс с Японией
- 03:17 Гражданская оборона
- 03:34 Реальная история
- 03:44 Воля к победе
- 03:50 Специальный репортаж
- 04:23 Антизомби
- 04:37 Запрет гаджетов на фронте
- 04:54 ФронтNews
- 05:26 Григорий Герман
- 06:00 Наше время
- 06:31 Что в Молдове думают о плане по Приднестровью с выводом войск РФ
- 06:56 Чего США ожидает от Индии
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Реальная история
- 09:29 Венгрия упрощает легализацию россиян. Почему в ЕС недовольны решением
- 09:53 Вагнер
- 09:56 Воля к победе
- 12:00 Все так однозначно
- 12:22 Новости свободных народов
- 12:35 FreeДОМ
- 13:00 Кризисы Путинской России
- 13:17 FreeДОМ
- 14:00 ФронтNews
- 14:32 США ожидают от Индии более активного взаимодействия с Украиной
- 14:54 Обмен заключенными между Западом и РФ
- 15:00 Наше время
- 15:31 FreeДОМ
- 16:59 Антизомби
- 17:17 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:32 FreeДОМ
- 21:32 Настоящее время. #ВУкраине
- 21:57 Томагавк
- 22:21 Гражданская оборона
- 22:43 Цели СВО
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 Reporters
- 00:30 Le journal
- 00:45 Focus
- 00:50 You Are Here
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 People And Profit
- 02:30 Le journal
- 02:45 The Observers
- 02:51 Focus
- 03:00 Le journal
- 03:15 The 51 Percent
- 03:30 Le journal
- 03:45 French Connections
- 03:51 Fashion
- 04:00 Le journal
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:45 Talking Europe
- 05:00 Le journal
- 05:10 Revisited
- 05:30 Le journal
- 05:40 Focus
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 The 51 Percent
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 French Connections
- 07:21 Fashion
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 France In Focus
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 You Are Here
- 11:00 Le journal
- 11:15 French Connections
- 11:30 Le journal
- 11:45 The 51 Percent
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The Observers
- 14:21 Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 Reporters
- 15:30 Le journal
- 15:45 France In Focus
- 16:00 Le journal
- 16:15 Focus
- 16:20 You Are Here
- 16:30 Le journal
- 16:45 French Connections
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 People And Profit
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 Talking Europe
- 19:30 Le journal
- 19:45 Talking Europe
- 20:00 Le journal
- 20:20 Olympic
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 People And Profit
- 21:30 Le journal
- 21:45 Focus
- 21:50 You Are Here
- 22:00 Le journal
- 22:10 Reporters
- 22:30 Le journal
- 22:40 Revisited
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 France In Focus
- 00:00 Le journal
- 00:15 Pas2quartier
- 00:22 Mode
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Mode
- 09:21 Vous etes ici
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Légendes urbaines
- 12:00 Le journal
- 12:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 Mode
- 15:16 Vous etes ici
- 15:22 L'instant mobile
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters France 24
- 16:22 L'instant mobile
- 16:30 Le journal
- 16:40 Le Paris des arts
- 17:00 Le journal
- 17:15 Outre-mer
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 Actuelles
- 19:00 Le journal
- 19:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 19:30 Le journal
- 19:45 En tete a tete
- 20:00 Le journal
- 20:20 Les jeux de Paris
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Mode
- 21:21 Vous etes ici
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:10 Billet retour
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:45 Pas2quartier
- 23:51 Mode
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Odlot
- 10:45 Wojenne dziewczyny (13)
- 11:00 W labiryncie (Cienie przeszłości)
- 11:28 Pogoda
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Studencka galeria Wlot
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 15:50 Niezwykłe miejsca (Praga - kapliczki podwórkowe)
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Do brzegu
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ryszard Szurkowski - wyścig przez życie
- 18:00 Droga
- 18:30 Panorama
- 18:47 Panorama sport
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Czytanie przed spaniem
- 19:00 Cały ten sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Wiatrak
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:25 Twórcze horyzonty
- 10:52 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 11:00 Nad Odrą (5)
- 11:50 Języczek u wagi (Językowe tajemnice kosmosu)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:04 Stacja innowacja (125)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:50 Pogoda
- 21:51 Wokół nas (Dwa pożary...)
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Wielkopolska każdego dnia (4 sierpnia)
- 10:05 Prognoza pogody
- 10:06 Poza miastem - Europejska wieś
- 10:20 Z Poznania do Paryża - Karolina Naja
- 10:31 Widziane po drodze (Beata)
- 10:46 Podróże po Wielkopolsce (Międzychód)
- 11:00 Wiek to tylko liczba
- 11:24 Wielkopolska każdego dnia (4 sierpnia)
- 11:29 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:36 Prognoza pogody
- 11:37 Z życia Kościoła
- 11:53 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Frombork)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (4 sierpnia)
- 14:44 Wielkopolski informator ekologiczny
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 15:50 Niezwykłe miejsca (Praga - kapliczki podwórkowe)
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (4 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Szlakiem drewnianych kościołów (Sławno)
- 17:13 Medycyna i ty
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Stuligrosza szkoła przetrwania
- 21:31 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Z Poznania do Paryża - K4500
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:02 Tym żyje wieś
- 10:13 Astronarium (Stumetrowy radioteleskop)
- 10:36 Przystanek Kultura
- 10:53 Warto tam być
- 10:56 Piosenka u Ciebie
- 11:20 Kuchnia polskich Żydów (Chanuka. Święto świateł)
- 11:46 Przegląd ukraiński
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Unia Utrechcka
- 14:49 Warto tam być
- 14:52 Panorama litewska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 15:50 Niezwykłe miejsca (Praga - kapliczki podwórkowe)
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tydzień białoruski
- 17:22 U źródeł wiary
- 17:52 Notacje (Prof. Bolesław Orłowski. Między wynalazkiem a odkryciem)
- 18:04 Słownik polsko@polski (526)
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:55 Żyjący Kościół
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
- 21:31 Obiektyw
- 21:46 Prognoza pogody
- 21:47 Sport
- 21:53 Kreatywni po godzinach (Opiekunka kotów)
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 18:00 Jedz na zdrowie (Dieta w okresie rekonwalescencji)
- 18:15 RoberTeka
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Sport
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:10 Winda regionu (Ostróda Reggae Festival)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Informacje kulturalne
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:01 Song of Songs (1)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polacy w kosmosie (Epoka wahadłowców)
- 17:25 Spotkania z ekologią (15/24)
- 17:40 Po obu stronach Wisły
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:01 Sport weekend
- 10:11 Przegląd tygodnia
- 10:36 Pamiętajcie o ogrodach
- 10:49 Całkiem niezła historia (Falowce, falowce cieplutkie jak owce)
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:54 Obalamy mity medyczne
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Prognoza pogody
- 14:36 Spotkania w świecie ciszy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 15:50 Niezwykłe miejsca (Praga - kapliczki podwórkowe)
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Twój punkt widzenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Psia służba
- 17:22 Twój punkt widzenia
- 17:26 Obalamy mity medyczne (9)
- 17:32 Nad Odrą
- 21:31 Informacje lubuskie
- 21:45 Sport weekend
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Weekend z TVP 3 Lublin (Ławki k/Łukowa - Święto miodu)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Weekend z TVP 3 Lublin (Ławki k/Łukowa - Święto miodu)
- 17:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (Paradyż znaczy Raj)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Weekend z TVP 3 Lublin (Ławki k/Łukowa - Święto miodu)
- 17:55 Piosenka u Ciebie
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Magazyn sportowy
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Moda na język polski (Podlasie i gwara podlaska)
- 17:25 Kalejdoskop filmowy
- 17:30 Trzcina, ryby i grzyby
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:01 Prosto z lasu
- 10:15 Teraz wieś
- 10:41 Agro-Fakty
- 10:54 Poznaj region (Młyn Hilberta w Dzierżoniowie)
- 11:00 Nad Odrą (5)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Szlakiem drewnianych kościołów (Kościelec Kaliski)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Program lokalny
- 17:02 Książę sezonu
- 17:56 A to polski właśnie... (Mysz)
- 21:31 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Agro-Fakty
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Pogoda (4)
- 10:02 Muzealne opowieści (119)
- 10:05 Arrasów dzieje osobliwe (Trudny powrót: Kanada 1945-1961)
- 10:29 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (94)
- 10:42 Odkrywamy Małopolskę (Dwór Marsów)
- 10:45 Magazyn medyczny (Nowoczesna diagnostyka i leczenie nowotworów kobiecych)
- 10:57 Nasz Kraków (Podkrakowski dwór)
- 11:00 Wolę dokument (Murowanica i jej pierwszy gospodarz)
- 11:06 Murowanica i jej pierwszy gospodarz
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Koło się kręci (Grzegorzowice)
- 14:42 Nasz Kraków (Rynek Główny)
- 14:45 Kronika dnia (4)
- 14:56 Pogoda (4)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 15:50 Niezwykłe miejsca (Praga - kapliczki podwórkowe)
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Kronika dnia (4)
- 16:41 Pogoda (4)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (4)
- 17:01 Raport pogodowy (4)
- 17:04 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Papryka)
- 17:28 Nasz Kraków (Stare Miasto)
- 17:29 L.J.K. - Ludwik Jerzy Kern
- 21:30 Program lokalny
- 21:31 Kronika (4)
- 21:50 Pogoda (4)
- 21:54 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Wojtyłowie. Drogi do świętości
- 10:55 Minutka ze słowem (Na niedzielę)
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Agrokurier
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Agrokurier (573)
- 14:55 Minutka ze słowem (Na niedzielę)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 15:50 Niezwykłe miejsca (Praga - kapliczki podwórkowe)
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:40 Minutka ze słowem (Na niedzielę)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą
- 17:50 Agrokurier
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Kurier opolski
- 18:45 Pogoda
- 18:50 Sport opolski
- 19:10 7 dni opolskie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
- 21:31 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Minutka ze słowem (Na niedzielę)
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Niedziela z... (Wojciechem Kościelniakiem)
- 10:42 Pocztówki z Kielc (Lokale epoki PRL-u)
- 10:47 W obiektywie (Tkanie z historią)
- 11:00 Pogoda w regionie
- 11:01 Świętokrzyskie Espresso
- 11:31 Drzwi do kultury
- 11:51 Siewcy słowa
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje
- 14:35 Pogoda w regionie
- 14:36 Zmiana biegu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 15:50 Niezwykłe miejsca (Praga - kapliczki podwórkowe)
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Bezbłędnie (Aleksander)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Astronarium (Białe Karły)
- 17:26 Prosto z lasu
- 17:39 Świętokrzyskie Espresso
- 18:09 Odkryj regiony
- 18:25 Pocztówki z wakacji (Ośrodki wypoczynkowe)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Fundusze wokół nas (3)
- 19:03 Sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
- 21:31 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Szlakiem miejsc świętych (1)
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Agroexpress
- 10:15 Ewa Demarczyk - recital w Poznaniu
- 11:09 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Łucka odkrywa Łódzkie
- 14:42 Kulturalnie po Łodzi i regionie (9)
- 14:53 Skarby Łodzi (24)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 15:50 Niezwykłe miejsca (Praga - kapliczki podwórkowe)
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Misja OGRÓD
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zakręceni, wkręceni
- 17:10 Historie z pasją
- 17:20 Portret z pamięci (Elżbieta Adamiak-Poniedzielska)
- 17:49 Prosto z lasu (15/24)
- 18:03 Depozyt wiary
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:49 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:01 LOFT
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
- 21:31 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:48 Pogoda
- 21:52 Skarby Łodzi (16)
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Mikrokosmosy
- 11:30 Zdarzyło się
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 15:50 Niezwykłe miejsca (Praga - kapliczki podwórkowe)
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 17:30 Credo
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:05 Credo
- 19:10 Na końcu świata
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:00 Słowo życia ((Mt 14, 1-12) Śmierć Jana Chrzciciela)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Transmisje: 16. dziękczynienie w rodzinie (Msza święta z Sankturarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu)
- 02:00 Transmisje: 16. dziękczynienie w rodzinie (Nabożeństwo Pierwszosobotnie)
- 03:00 Transmisje: 16. dziękczynienie w rodzinie (Koncert Bayer Full)
- 04:30 Nuty nadziei
- 04:40 Odpowiedzialni za Kościół (Siostra naszego Boga)
- 05:05 Kapłan i mistrz - świat według ks. Bronisława Sroki
- 06:00 Jestem mamą (Język nastolatka)
- 06:15 Mocni w wierze (Chrześcijańskie getto)
- 06:40 Muzyczne chwile
- 06:50 Regał (Franciszek Blachnicki - życie i dzieło)
- 07:15 Zapiski ze świętości Prymasa Tysiąclecia
- 07:45 Krwawy poniedziałek
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (4 sierpnia 1944)
- 08:00 Słowo życia ((J 6, 24-35) Kto przychodzi do Chrystusa, nie będzie łaknął)
- 08:05 Polski punkt widzenia
- 08:25 Święty na każdy dzień (4 sierpnia, wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera)
- 08:30 Bôtë ju jidą. Pielgrzymka rybacka
- 09:00 Prymas Stefan Wyszyński (1)
- 09:10 Spotkanie z Magdą Buczek
- 09:15 Muzyczne chwile
- 09:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 14:50 Muzyczne chwile
- 15:00 Wieś - to też Polska
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Koncert życzeń
- 16:45 Granica
- 17:30 Sól ziemi (Życie z artystą)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Ryszard Kossobudzki)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Obietnica Zbawiciela)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Retrospekcja (Rok 1988)
- 21:45 Stan bezpieczeństwa państwa (Aspekty historyczne stanu bezpieczeństwa państwa)
- 21:55 Święty na każdy dzień (4 sierpnia, wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera)
- 01:20 Księga Diny
- 03:50 Nieźle kliknięci bez filtra (9)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (3)
- 06:00 Yattaman (Bajeczni Beatlezi)
- 06:25 Yattaman (Poszukiwania w zoo)
- 06:55 Yattaman (Wyprawa w Alpy)
- 07:25 Yattaman (Gangsterzy)
- 07:50 Prawo do narodzin (122)
- 08:20 Uśmiechnij się (14)
- 08:25 Prawo do narodzin (123)
- 08:55 Uśmiechnij się (2)
- 09:00 Prawo do narodzin (124)
- 09:25 Uśmiechnij się (19)
- 09:30 Prawo do narodzin (125)
- 10:00 Yattaman (Trzej muszkieterowie)
- 10:30 Yattaman (Śniegowa Pani)
- 10:55 Uśmiechnij się (8)
- 11:00 Gigi (Rywal)
- 11:30 Gigi (Egzaminy)
- 11:55 Uśmiechnij się 3 (5)
- 12:00 Stolik dla trojga (11)
- 13:00 Stolik dla trojga (12)
- 14:00 Stolik dla trojga (13)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Bracia Adamsowie)
- 17:30 Gigi (Wyzwanie Anny)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Odludzie
- 22:45 Uśmiechnij się 3 (3)
- 22:55 Uśmiechnij się 3 (4)
- 23:05 Uśmiechnij się 3 (5)
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Dom Charnela
- 00:15 Sekret ojczyma
- 01:55 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 02:45 W matni kłamstw
- 04:55 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_1)
- 05:05 Na osi (500)
- 05:40 Uśmiechnij się 3 (5)
- 05:45 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Tyranozaur - król myśliwych)
- 06:55 Simba lwi Król (20)
- 07:25 Plastelinkowy angielski (15)
- 07:35 Plastelinkowy angielski (16)
- 07:50 Plastelinkowy angielski (17)
- 08:05 Władca zwierząt (10)
- 09:00 Władca zwierząt (11)
- 22:00 Legendy sportu (Leszek Blanik)
- 22:30 Raj
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 01:35 Povolání: Vladimír Dvořák
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Koptashow
- 03:50 Na forbíně TM
- 04:30 Květná zahrada
- 04:50 Spolu na hranici (Ve skalách)
- 05:20 Etiketa (Pěšky i autem)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Dvacetikoruna
- 06:45 Domácí víno
- 08:10 Chalupáři (7)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (11)
- 11:55 Kouzelník ještě nepřišel
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o lidské duši
- 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem
- 14:35 Kouzelný měšec
- 16:05 Třetí táta
- 17:10 Nemocnice na kraji města (11)
- 18:05 Chalupáři (8)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:09 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (6)
- 20:10 Ztracená brána (2)
- 21:25 Ztracená brána (3)
- 00:40 Nejen o václavkách
- 01:05 Jan Hus – Cesta bez návratu
- 02:00 Ombudsman stokrát jinak
- 02:25 Boleradice
- 02:50 Za Jaroslavem Juráškem
- 03:30 Historie.cs
- 04:20 Designtrend
- 04:35 Panna a gay
- 05:05 Evropan
- 05:30 Vzkaz Vladimíra Šlapety
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Utopený jako kotě
- 06:25 Zázraky lidského génia (Největší plavidla dějin)
- 07:20 Peklo na zemi (5)
- 16:25 Křidýlko nebo stehýnko?
- 20:00 Maršál
- 22:10 Vražda na úrovni
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Archiv ČT24 (Dovolená za dráty)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 00:00 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 00:30 OH Paříž 2024 (Cyklistika)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Stolní tenis)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 03:20 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 11:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 16:00 OH Paříž 2024 (Cyklistika)
- 17:25 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 18:10 OH Paříž 2024 (Golf)
- 18:50 OH Paříž 2024 (Rychlý přehled)
- 19:05 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 01:10 Sophia Lorenová: zvláštní osud
- 02:00 Jak se kalila hudba (Základní rytmus)
- 02:50 Hmat
- 03:10 Římov
- 03:25 Uchem jehly
- 03:55 Mladá móda
- 04:15 Divadlo žije!
- 04:45 A bylo nám hej
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (4)
- 21:10 Netopýr
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: M)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (2)
- 06:40 Pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:20 Malý Nemo
- 12:35 Tlapková patrola VIII
- 13:00 Tlapková patrola VIII
- 13:25 U6 - Úžasný svět techniky
- 13:55 Jak vycvičit draky II
- 14:15 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:35 Šmoulové
- 15:00 Kamarádi z koše
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:40 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:25 Tlapková patrola VIII
- 16:45 Tlapková patrola VIII
- 17:10 Ovečka Shaun II
- 17:20 Pan Tau (11)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek chemikem)
- 18:55 Zafari (3)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (4)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Mezi piráty)
- 19:57 Przerwa w transmisji 19:57-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Superwizjer
- 01:45 Kadr na Kino
- 01:55 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:20 Akademia ogrodnika
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:25 Kadr na Kino
- 03:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:00 Akademia ogrodnika
- 04:15 Superwizjer
- 05:10 Kadr na Kino
- 05:20 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:15 Kadr na Kino
- 07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:45 Kawa na ławę
- 11:55 Loża prasowa
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 18:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 19:10 Serwis informacyjny
- 19:20 Fakty po Faktach
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Igrzyska olimpijskie. Kroniki
- 00:40 Superwizjer
- 01:45 Szkło kontaktowe
- 02:45 Fakty po Faktach
- 03:25 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:50 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:25 Fakty po Faktach
- 05:10 Szkło kontaktowe
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:35 Fakty po Faktach
- 07:15 Makłowicz w drodze
- 07:45 Szkło kontaktowe
- 08:50 Byk i Niedźwiedź
- 09:25 Fakty po Faktach
- 10:00 Kijek w kosmosie
- 10:45 Byk i Niedźwiedź
- 11:15 Horyzont
- 11:45 Kijek w kosmosie
- 18:00 Alarm dla Ziemi
- 18:35 Horyzont
- 19:00 Fakty
- 19:20 Fakty po Faktach
- 22:30 Zakładnicy captagonu
- 23:40 Fakty po Faktach
- 00:05 Motozoom (115)
- 00:30 ITbiznes (186)
- 01:00 Biznes to ludzie (6)
- 01:30 Biznesmania (61)
- 02:05 Pieniądze z papieru (98)
- 02:35 Po godzinach: Konie (12)
- 02:45 Pan i Pani Szaran 2 (2)
- 03:05 Świat do odczytu (35)
- 03:35 Motozoom (115)
- 04:00 ITbiznes (186)
- 04:30 Biznes to ludzie (6)
- 05:05 Biznesmania (58)
- 05:35 Biznes to ludzie (6)
- 06:00 Motozoom (115)
- 06:30 Po godzinach: Konie (12)
- 06:45 Kadry w pigułce (147)
- 07:00 Pieniądze z papieru (98)
- 07:30 ITbiznes (186)
- 08:00 Po godzinach: Konie (12)
- 08:15 Dobra franczyza 2 (30)
- 08:30 Twój branding (105)
- 08:45 Po godzinach: Konie (12)
- 09:00 Świat do odczytu (35)
- 09:30 Biznes to ludzie (6)
- 10:00 Dłuższa rozmowa
- 10:15 Po godzinach: Konie (12)
- 10:30 Pieniądze z papieru (98)
- 11:00 Motozoom (115)
- 11:30 ITbiznes (186)
- 12:00 Biznes to ludzie (6)
- 12:35 Po godzinach: Konie (12)
- 12:50 Pan i Pani Szaran 2 (2)
- 13:05 Dobra franczyza 2 (30)
- 13:15 Kadry w pigułce (147)
- 13:30 Wyścigi konne
- 19:00 Po godzinach: Konie (12)
- 19:15 Dłuższa rozmowa
- 19:30 Biznes to ludzie (6)
- 20:00 Golf - pasja i sport (1)
- 21:05 Dłuższa rozmowa
- 21:20 Kadry w pigułce (147)
- 21:30 Dobra franczyza 2 (30)
- 21:45 Po godzinach: Konie (12)
- 22:00 Twój branding (105)
- 22:15 Kadry w pigułce (147)
- 22:30 Dobra franczyza 2 (30)
- 22:45 Dłuższa rozmowa
- 23:00 Pieniądze z papieru (98)
- 23:40 Kadry w pigułce (147)
- 23:50 Twój branding (105)
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 01:30 Moja krew
- 03:05 Wyspa cieni
- 04:30 61. KFPP w Opolu - Debiuty - Niemen symfonicznie
- 04:55 Halo, tu Paryż (10)
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:30 Sprawa dla reportera
- 06:20 Słownik polsko@polski (593)
- 06:50 Słowo na niedzielę (Czy umiesz widzieć znaki?)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
- 16:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Kajakarstwo górskie - cross kobiet i mężczyzn; Kolarstwo kobiet - wyścig ze startu wspólnego
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Kolarstwo kobiet - wyścig ze startu wspólnego
- 01:10 Jutro będziemy szczęśliwi
- 03:10 Dzika lokatorka
- 04:50 Rodzinka.pl (Dwa w jednym)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:30 Barwy szczęścia (2998)
- 06:00 Barwy szczęścia (2999)
- 06:30 M jak miłość (1800)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 14:00 Familiada (2857)
- 14:35 Koło fortuny (1610)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 (Big Day i Loka)
- 16:15 Rodzinka.pl (Czarownica)
- 16:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Kajakarstwo górskie - cross kobiet i mężczyzn
- 17:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Koszykówka 3x3 - mecz mężczyzn: Francja - Chiny, mecz mężczyzn: Łotwa - Polska
- 22:50 Panorama
- 23:25 Informacje kulturalne
- 23:45 Kino bez granic: Zwycięzca
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje z Mazowsza
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 15:50 Niezwykłe miejsca (Praga - kapliczki podwórkowe)
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Ludzie i pszczoły (Pan Leszek)
- 17:34 Polacy to wiedzą!
- 18:02 Z wieszaka historii (Projektanci i arbitrzy elegancji)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Kwiaty na warsztat 2 (Jak rozmnożyć ulubione domowe rośliny. Ekopreparaty ochronne i odżywki)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Pogoda
- 21:49 Sport
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Mikrokosmosy
- 11:30 Zdarzyło się
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 15:50 Niezwykłe miejsca (Praga - kapliczki podwórkowe)
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 17:30 Credo
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:05 Credo
- 19:10 Na końcu świata
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Odlot
- 10:45 Wojenne dziewczyny (13)
- 11:00 W labiryncie (Cienie przeszłości)
- 11:28 Pogoda
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Studencka galeria Wlot
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 15:50 Niezwykłe miejsca (Praga - kapliczki podwórkowe)
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Do brzegu
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ryszard Szurkowski - wyścig przez życie
- 18:00 Droga
- 18:30 Panorama
- 18:47 Panorama sport
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Czytanie przed spaniem
- 19:00 Cały ten sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Wiatrak
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:25 Twórcze horyzonty
- 10:52 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 11:00 Nad Odrą (5)
- 11:50 Języczek u wagi (Językowe tajemnice kosmosu)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:04 Stacja innowacja (125)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:50 Pogoda
- 21:51 Wokół nas (Dwa pożary...)
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie