Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Boks: LNK Boxing Night 7 w Rydze
- 00:00 Na tropie rysia iberyjskiego
- 00:50 Wspaniały świat (2)
- 01:25 Rwanda kobiet
- 02:20 Wspaniały świat (5)
- 02:50 Wspaniały świat (6)
- 03:20 Gepard, cena szybkości
- 04:10 Podróż przez historię (14)
- 04:35 Podróż w kosmos (1)
- 05:10 Łowcy przeszłości (3)
- 06:00 Podróż przez historię (19)
- 06:20 Football uliczny (Argentyna)
- 06:50 Z dala od miasta 2 (10)
- 07:15 Zaginione skarby (5)
- 08:00 Chanel numer 5
- 08:25 Wyspy na pustyni
- 09:15 Sarah Shark (5)
- 09:40 Rok na planecie Ziemia (3)
- 14:15 Kolebka wina
- 15:05 Labirynt krokodyli
- 16:00 Wyprawa do Afryki 2 (11)
- 16:25 Szkoła łapania dzikich zwierząt (5)
- 16:50 Szkoła łapania dzikich zwierząt (6)
- 17:15 Zaklinacz małp
- 00:30 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 1)
- 01:05 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 1)
- 01:35 Let's Replay (Totally Accurate Battle Simulator, część 1)
- 01:45 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 85)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 86)
- 02:45 Stream Nation (Nightingale, część 3)
- 03:10 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 1)
- 03:55 Dynamo - więcej niż magia (1)
- 16:15 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 3)
- 16:45 Let's Replay (Creaks, część 2)
- 16:55 Stream Nation (House Flipper 2, część 4)
- 17:25 Gametoon Spotlight
- 17:35 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 50 Idoli Lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Życie w oceanie
- 20:55 Życie w oceanie
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 1 na 1
- 16:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Top Dance Chart
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Halo, Warszawo!
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north: keys to the kingdom
- 01:30 City grammar (39)
- 01:40 City grammar (40)
- 01:50 English up (25)
- 02:00 La la land
- 04:10 English united (6)
- 04:20 3ways2 (9)
- 04:30 English in focus (45)
- 04:40 English 911 2 (123)
- 04:45 English 911 2 (124)
- 04:50 English 911 2 (125)
- 05:00 Art land (3)
- 05:05 Art land (4)
- 05:10 Crafty hands 2 (2)
- 05:20 Okey-dokey (2)
- 05:30 Once upon a time (2)
- 05:40 Words to grow (3)
- 05:45 Words to grow (4)
- 05:50 English playtime (9)
- 06:00 Magic science (6)
- 06:15 Yummy for mummy (29)
- 06:25 Yummy for mummy (30)
- 06:35 Kids in action (35)
- 06:40 Kids in action (36)
- 06:45 Alfred & wilfred (5)
- 07:00 Simple phrases (4)
- 07:10 Life around (27)
- 07:20 Life around (42)
- 07:30 Jack of all trades (8)
- 07:40 Basic lexis (38)
- 07:45 Basic lexis (39)
- 07:50 Basic lexis (40)
- 08:00 Mojo morning (7)
- 08:15 All about (19)
- 08:20 All about (20)
- 08:25 All about (21)
- 08:30 Here and there (13)
- 08:40 Here and there (14)
- 08:50 Euronews. smart regions (7)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (17)
- 09:20 Let's talk (17)
- 09:35 English in focus (38)
- 09:45 What did they say (3)
- 09:50 What did they say (4)
- 09:55 What did they say (5)
- 10:00 The language of business (21)
- 10:15 The language of business (22)
- 10:30 Business words (21)
- 10:35 Business words (22)
- 10:40 3ways2 (22)
- 10:45 3ways2 (23)
- 10:50 Best of the best (27)
- 10:55 Best of the best (28)
- 11:00 Art land (3)
- 11:05 Art land (4)
- 11:10 Crafty hands 2 (2)
- 11:20 Okey-dokey (2)
- 11:30 Once upon a time (2)
- 11:40 Words to grow (3)
- 11:45 Words to grow (4)
- 11:50 English playtime (9)
- 12:00 Magic science (6)
- 12:15 Yummy for mummy (29)
- 12:25 Yummy for mummy (30)
- 12:35 Kids in action (35)
- 12:40 Kids in action (36)
- 12:45 Alfred & wilfred (5)
- 13:00 Mojo morning (8)
- 13:15 Easy talk (22)
- 13:20 All about (22)
- 13:25 All about (23)
- 13:30 All about (24)
- 13:35 Here and there (15)
- 13:45 Here and there (16)
- 13:55 Euronews. smart regions (8)
- 14:00 English united (7)
- 14:10 3ways2 (10)
- 14:20 English in focus (46)
- 14:30 English 911 2 (126)
- 14:35 English 911 2 (127)
- 14:40 English 911 2 (128)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (5)
- 15:25 English 911 2 (25)
- 15:30 English 911 2 (26)
- 15:35 English 911 2 (27)
- 15:40 Evolution (5)
- 16:00 City grammar (41)
- 16:10 City grammar (42)
- 16:20 City grammar (43)
- 16:30 City grammar (44)
- 16:40 English up (28)
- 17:00 Norm of the north: king sized adventure
- 18:30 The language of business (21)
- 18:45 The language of business (22)
- 19:00 Simple phrases (4)
- 19:10 Life around (27)
- 19:20 Life around (42)
- 19:30 Jack of all trades (8)
- 19:40 Basic lexis (38)
- 19:45 Basic lexis (39)
- 19:50 Basic lexis (40)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (17)
- 20:20 Let's talk (17)
- 20:35 English in focus (38)
- 20:45 What did they say (3)
- 20:50 What did they say (4)
- 20:55 What did they say (5)
- 21:00 Knives out
- 23:10 This day in history
- 23:20 Gadget-x (5)
- 23:35 English 911 2 (25)
- 23:40 English 911 2 (26)
- 23:45 English 911 2 (27)
- 23:50 Evolution (5)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Смотрите сами
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Люди доброй воли
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:00 Тайная жизнь матрешки
- 10:15 Информационные сюжеты
- 10:30 Виновники войны
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Смотрите сами
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Ваши деньги
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 00:15 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 00:30 Колаборанти
- 00:45 Великий ефір Василя Зими
- 02:30 Beraber. Разом
- 03:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Колаборанти
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:16 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 08:50 Focus
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 L'instant mobile
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:10 L'instant mobile
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Les jeux de Paris
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:40 Billet retour
- 04:00 Info Wilno (1302)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:45 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 04:55 Dziennik regionów
- 05:05 Całkiem niezła historia (Pasterskie żywobycie)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agroexpress (27)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Poznań)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kwiaty i zioła na talerzu)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Szlachetne zdrowie (112)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Dzwonnik z Gdyni)
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Miłość niejedno ma imię)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Nadwieprzański Park Krajobrazowy)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Dycht Kociewie
- 18:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:35 O pracy po pracy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (537)
- 23:30 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Info Wilno (1302)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:45 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 04:55 Dziennik regionów
- 05:05 Całkiem niezła historia (Pasterskie żywobycie)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agroexpress (27)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Poznań)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kwiaty i zioła na talerzu)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Szlachetne zdrowie (112)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Dzwonnik z Gdyni)
- 08:00 Arka
- 08:25 Doktor Ewa (Porwanie)
- 09:10 Europa z bliska
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (9)
- 09:50 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Miłość niejedno ma imię)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Nadwieprzański Park Krajobrazowy)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Ocet)
- 14:53 Dzieła, arcydzieła (Typy ludowe)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 18:05 Smaki świata - pośród mórz
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas (63 dni nadziei...)
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (12)
- 19:45 Świat pomiarów
- 19:56 Muzealne opowieści (141)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (537)
- 23:30 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Info Wilno (1302)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:45 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 04:55 Dziennik regionów
- 05:05 Całkiem niezła historia (Pasterskie żywobycie)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agroexpress (27)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Poznań)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kwiaty i zioła na talerzu)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Szlachetne zdrowie (112)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Dzwonnik z Gdyni)
- 08:00 Ewa i jej goście
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Prognoza pogody
- 08:37 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady. Marek Torzewski 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Gimnastyka dla każdego
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Miłość niejedno ma imię)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Nadwieprzański Park Krajobrazowy)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (6. sierpnia)
- 14:44 Alfabet Wielkopolski (Spółki zarobkowe)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Księga przestrzeni
- 18:03 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:16 Warci, niewarci
- 18:30 Teleskop
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:52 Wielkopolska każdego dnia (6. sierpnia)
- 18:56 Naturalnie, na zdrowie
- 19:20 Czysta energia
- 19:41 Dwór życiem malowany (Krześlice)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (537)
- 23:30 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Info Wilno (1302)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:45 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 04:55 Dziennik regionów
- 05:05 Całkiem niezła historia (Pasterskie żywobycie)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agroexpress (27)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Poznań)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kwiaty i zioła na talerzu)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Szlachetne zdrowie (112)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Dzwonnik z Gdyni)
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 U źródeł wiary
- 08:40 Kuchnia polskich Żydów
- 09:05 Świadkowie czasu
- 09:25 Podróże z historią
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Miłość niejedno ma imię)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Nadwieprzański Park Krajobrazowy)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Księga przestrzeni
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:40 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 18:00 Zwierzaki
- 18:15 Przegląd suwalski
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Prognoza pogody
- 19:10 Nasi w Paryżu
- 19:15 Pielgrzymowanie
- 19:35 U źródeł wiary
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Nasi w Paryżu
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (537)
- 23:30 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 23:40 Sprawa dla reportera