Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Morderstwa w Belle-Ile
- 02:05 Mój Nikifor
- 03:55 Rodzinka.pl (Marek do domu)
- 04:25 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Serce z papieru)
- 05:30 M jak miłość (1635)
- 06:25 Anna Dymna - spotkajmy się (Janusz Rokicki)
- 06:55 Rodzinka.pl (Damy radę)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Operacja zdrowie (7)
- 11:50 Barwy szczęścia (3004)
- 12:30 Koło fortuny (1619)
- 13:15 Akacjowa 38 (402)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Sabrina
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Rola życia (Izabela Trojanowska)
- 17:30 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 17:45 Filmowe spotkania
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:32 Na wszelki WYPADEK! (Wypadki komunikacyjne)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 01:10 Dziś 13, jutro 30
- 03:15 Nasz nowy dom (247)
- 04:15 Na ratunek 112 ekstra (Randki w internecie)
- 04:45 Disco Gramy (6269)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (809)
- 16:25 Interwencja (5464)
- 16:35 Gliniarze (Zbrodnia prawie doskonała)
- 17:35 Sekrety rodziny (382)
- 18:50 Wydarzenia (809)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (809)
- 19:45 Sport (809)
- 19:55 Pogoda (809)
- 20:00 Szczęścia chodzą parami
- 22:20 Transformers
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (173)
- 05:00 Dyżur 3 (32)
- 05:35 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Di Dżej Mietek)
- 06:30 Blaze i Megamaszyny 5 (Wyspa zaginionego skarbu)
- 06:55 Cloudy & Stormy (Na tropie skarbu/Saneczkarki/Lody na patyku/U lekarza)
- 07:05 Dolina Muminków 2 (Mała Mi się wyprowadza)
- 07:40 Dolina Muminków 2 (Dziwna sprawa pani Filifionki)
- 08:05 Smerfy (Opowieści dziadka/Zamek zaczarowanych luster)
- 08:45 Smerfy (W krainie Chciwca)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Zaginiony cielaczek)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Natrętne krety!)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Awaria traktora!)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Na tropie skarbu)
- 09:55 Bing (Występ)
- 10:05 Bing 4 (Nicky)
- 10:10 Bing 4 (Malowanie buzi)
- 10:30 Baranek Shaun (5)
- 10:35 Baranek Shaun (Kąpiel)
- 10:37 Baranek Shaun (6)
- 10:40 Baranek Shaun (Timmy akrobata)
- 10:50 Baranek Shaun (Byk)
- 10:55 Milo (Rybak Milo)
- 11:05 Milo (Pisarz Milo)
- 11:30 Blue (Niespadajka)
- 11:40 Blue (Tato robot)
- 11:45 Blue (Cienistym szlakiem)
- 11:55 Dinopociąg 2 (Dinołódź podwodna: Opowieść morskiego żółwia/Rakieto-pociąg)
- 16:00 Blue (Niespadajka)
- 16:05 Blue (Tato robot)
- 16:10 Blue (Cienistym szlakiem)
- 16:35 Smerfy (Smerfne przedstawienie, część 1)
- 16:45 Smerfy (Smerfne przedstawienie, część 2)
- 17:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Powrót zemsty doktora Bulgota - cz. 1)
- 17:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Powrót zemsty doktora Bulgota - cz. 2)
- 04:00 Fabryki smaku (Totalnie tropikalnie)
- 04:28 Fabryki smaku (Król Kartofel I)
- 05:00 Katastrofa w przestworzach (Śmiertelne rozwiązanie)
- 06:00 Katastrofa w przestworzach: Raport specjalny (Czynnik ludzki)
- 07:00 Niszczycielskie żywioły (Piekielny grad)
- 07:59 Niszczycielskie żywioły (Fala zniszczenia)
- 00:55 Agenci NCIS 17 (6)
- 01:50 Agenci NCIS 17 (7)
- 02:50 Zagadki z przeszłości 3 (2)
- 03:50 Ultraviolet 2 (12)
- 04:50 Rysa (1)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki (1)
- 07:05 Rekrut 5 (14)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (19)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (20)
- 09:55 Rekrut 5 (14)
- 10:55 Agenci NCIS 17 (1)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (2)
- 12:45 Rekrut 5 (15)
- 13:45 Agenci NCIS: Hawaje (9)
- 14:35 Agenci NCIS: Hawaje (10)
- 15:30 S.W.A.T. 6 (19)
- 16:25 S.W.A.T. 6 (20)
- 17:25 Agenci NCIS: Hawaje (11)
- 18:20 Agenci NCIS: Hawaje (12)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (21)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (22)
- 21:05 Joker
- 23:00 Dyktator
- 00:05 W 80 kilo dookoła świata (2)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 4 (6)
- 01:50 W okowach mrozu 6 (11)
- 02:35 Malownicze trasy kolejowe 4 (6)
- 03:25 Dynastie (4)
- 04:20 W okowach mrozu 5 (16)
- 05:10 Życie na pustkowiu 10 (9)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (6)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (12)
- 07:35 Ben Fogle w Czarnobylu
- 08:35 Dynastie (5)
- 09:40 W okowach mrozu 6 (1)
- 10:40 Życie na pustkowiu 10 (9)
- 11:40 Dzika Francja (1)
- 12:45 Dynastie (5)
- 13:45 Ben Fogle w Czarnobylu
- 14:45 W okowach mrozu 6 (12)
- 15:50 Życie na pustkowiu 7 (3)
- 16:45 Dzika Francja (1)
- 17:50 Ben Fogle w Czarnobylu
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (10)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (2)
- 23:00 Zabójcza pogoda 3 (13)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 00:45 Ghostforce (Paniclick / Sandyrok)
- 01:10 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 01:35 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 01:45 Taffy (Drżąca gorączka)
- 01:50 Taffy (Zwrot)
- 02:00 Taffy (Czysta karta)
- 02:05 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 02:10 Płazowyż (Klątwa/Masz talent)
- 02:35 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 02:55 Płazowyż (Dzieci zarodnika/Anna roku)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig Śmigłośmigu, część 2)
- 03:40 Dronersi (Wyścig z wielką pajęczycą)
- 04:00 Dronersi (Wyścig z piranikusami)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Topór Magnhildy)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Światło Torrego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gwiżdżąca gwiazda)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinna bańka)
- 05:45 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 05:50 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Żarłok)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Ikari Gozen)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (4)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (6)
- 07:55 Potworna robota (Ministwory)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Cichoszał)
- 22:45 Taffy (Lekcja życia)
- 22:50 Taffy (Redaktor Taffy)
- 23:00 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 23:15 Taffy (Szopi Księżyc)
- 23:20 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 23:30 Taffy (Zwrot)
- 23:35 Taffy (Pchli cyrk)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 00:40 Spotlight
- 02:45 Eksperyment
- 04:15 Ameryka w ogniu
- 05:50 Zakończenie programu
- 06:20 Szef
- 08:15 Bernie
- 09:55 Sekretny gabinet
- 11:35 Leonie
- 13:15 Autostrada nadziei
- 14:35 Late Night
- 16:15 Moneyball
- 18:25 Cesarz
- 23:30 W imię diabła
- 00:15 Ragdoll (2)
- 01:15 Ojciec Brown 11 (2)
- 02:10 Milczący świadek 24 (7)
- 03:05 Milczący świadek 24 (8)
- 03:55 Ragdoll (2)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 7 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (5)
- 06:00 Śmierć pod palmami 4 (5)
- 07:05 Ojciec Brown 8 (7)
- 12:05 Ojciec Brown 8 (7)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 21 (3)
- 17:00 Ojciec Brown 8 (8)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 21 (4)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (6)
- 22:10 Śmierć pod palmami 12 (1)
- 23:10 Śmierć pod palmami 12 (2)
- 01:25 Poświęcenie
- 03:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 08:10 Kabaretowy Szał (Smile)
- 09:10 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Smile)
- 11:05 Celnicy (5)
- 11:35 Celnicy (6)
- 00:05 Magia nagości. Norwegia (3)
- 00:50 Magia Nagości. Najlepsze momenty (1)
- 02:00 I love kabaret (6)
- 03:05 I love kabaret (5)
- 04:05 I love kabaret (4)
- 05:05 I love kabaret (3)
- 06:00 Poranny rogal (6)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (58)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 07:40 Poranny rogal (52)
- 12:35 Ludzie Hitlera (5)
- 13:35 I love kabaret EXTRA (32)
- 13:50 M.A.S.H. (38 poziomo)
- 14:25 M.A.S.H. (Ping Pong)
- 15:00 M.A.S.H. (Ostatnia zagrywka)
- 15:35 M.A.S.H. (Figle-migle)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (2)
- 19:00 I love kabaret EXTRA (3)
- 19:15 Kabaretowe przeboje (5)
- 20:15 Zero bezwzględne
- 00:00 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 00:50 Na osi (1091)
- 01:15 Dzika kuchnia (2)
- 01:50 Dzika kuchnia (3)
- 02:25 Dzika kuchnia (4)
- 02:55 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Na osi (1091)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (5)
- 11:00 Kontrola graniczna (1)
- 12:00 Kontrola graniczna (2)
- 13:00 Kontrola graniczna (3)
- 14:00 Giganty na drogach (1)
- 15:00 Giganty na drogach (2)
- 16:00 Kontrola graniczna (4)
- 17:00 Kontrola graniczna (5)
- 22:05 Kod Jezusa (1)
- 23:00 Kod Jezusa (2)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 16:05 Celnicy 3 (4)
- 17:05 Celnicy 3 (5)
- 18:00 Celnicy 3 (6)
- 19:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)