Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:25 Dzika kuchnia (5)
- 00:55 Dzika kuchnia (7)
- 01:25 Dzika kuchnia (1)
- 01:55 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:15 Dzika kuchnia (4)
- 03:45 Dzika kuchnia (2)
- 04:10 Dzika kuchnia (5)
- 04:35 Dzika kuchnia (7)
- 05:05 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (7)
- 06:25 Remont na 5+ (8)
- 06:50 Remont na 5+ (1)
- 07:15 Remont na 5+ (2)
- 07:35 Remont na 5+ (3)
- 07:55 Dzika kuchnia (6)
- 08:25 Dzika kuchnia (7)
- 08:55 Dzika kuchnia (8)
- 09:30 Dzika kuchnia (9)
- 10:00 Przepis na remont (2)
- 10:30 Przepis na remont (3)
- 11:00 Przepis na remont (4)
- 11:30 Przepis na remont (5)
- 11:55 Przepis na remont (6)
- 15:05 Przepis na remont (6)
- 15:35 Przepis na remont (7)
- 16:05 Przepis na remont (8)
- 16:35 Przepis na remont (9)
- 17:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (5)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Chleb)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Nowe metody rekonstrukcji piersi)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Autyzm)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Endometrioza)
- 06:35 Zapytaj lekarza (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Choroby oczu)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Nowotwory płuc)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (16)
- 14:40 Zapytaj lekarza (4)
- 15:15 Pies na życie (2)
- 15:55 Zwierzaki z misją (4)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Endometrioza)
- 17:00 Pytania do doktora (Alergie)
- 17:40 Łowcy smaków (4)
- 18:20 Happy i Zen 2 (13)
- 19:00 Moje życie XXL (8)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (6)
- 20:55 Upiększeni w raju (16)
- 21:35 Chirurdzy (2)
- 23:00 Dr Miami (9)
- 23:25 Dr Miami (10)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Odcinek niskobudżetowy)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Zajrzeć do kadzi i obrobić ich)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Pozdrowienia z Rosji)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Edukacja dla dorosłych)
- 02:10 Bajer z Bel-Air 3 (Szkoła rodzenia)
- 02:40 Bajer z Bel-Air 3 (Zimna wojna)
- 03:10 Bajer z Bel-Air 3 (Najbliższa mamusia)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Wojna domowa)
- 01:50 Milioner
- 03:55 Pokuszenie
- 06:00 Złombol (3)
- 06:50 Złombol (4)
- 07:50 Polak potrafi (5)
- 08:50 Nowy kabaretowy rejs 2 (5)
- 09:50 Kabaretowy rejs (121)
- 15:55 Głód serca
- 17:45 Syzyfowe prace (1892)
- 18:55 Syzyfowe prace (1893)
- 20:00 Pan Wołodyjowski
- 23:25 Szarlatan
- 00:10 Wściekła pięść
- 02:35 Mój pan mąż
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 05:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 06:00 Zameldowani 2 (12)
- 06:30 Zameldowani 2 (13)
- 07:00 Zameldowani 2 (14)
- 07:25 Zameldowani (1)
- 07:55 Zameldowani (2)
- 08:25 Zameldowani (3)
- 08:55 Zameldowani (4)
- 09:25 Zameldowani (5)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:25 Bonanza (14)
- 11:25 Bonanza (15)
- 16:40 Bonanza (19)
- 17:50 II wojna światowa - bez granic (4)
- 20:00 Rozmowy kontrolowane
- 22:00 Zbroja boga
- 00:50 Striptiz - tak to się robi w Vegas (2)
- 01:55 Hubal
- 04:45 Mirra
- 05:10 Miasta rytm (2)
- 06:00 Kabaretowe hity (2)
- 06:45 Noce i dnie (Miłość)
- 07:50 Noce i dnie (Wiatr w oczy)
- 10:00 Komisarz Rex 6 (Blef)
- 11:00 Komisarz Rex 2 (Nieme krzyki)
- 16:00 Kojak 2 (Nikt się nie dowie)
- 17:00 Kojak 2 (7)
- 20:00 Chciwość
- 22:10 Ojciec chrzestny 2
- 00:00 Trzy siostry (241)
- 01:00 Diamentowe imperium (1)
- 02:00 Teresa (37)
- 03:00 Okrutne miasto (61)
- 04:00 Przypieczętowany los (113)
- 05:00 Sploty nienawiści (18)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (57)
- 07:00 Trzy siostry (241)
- 08:00 Diamentowe imperium (1)
- 09:00 Teresa (37)
- 10:00 Okrutne miasto (61)
- 11:00 Przypieczętowany los (113)
- 12:00 Sploty nienawiści (18)
- 13:00 Diamentowe imperium (1)
- 14:00 Trzy siostry (241)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (57)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (58)
- 17:00 Trzy siostry (242)
- 18:00 Diamentowe imperium (2)
- 19:00 Teresa (38)
- 20:00 Okrutne miasto (62)
- 21:00 Przypieczętowany los (114)
- 22:00 Sploty nienawiści (19)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (58)
- 00:00 Akta zbrodni 2 (6)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 2 (7)
- 02:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (7)
- 03:00 Akta zbrodni 2 (6)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 2 (7)
- 05:05 Znaki 2 (7)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (48)
- 07:25 Kafejka za rogiem 5 (17)
- 08:35 Kafejka za rogiem 5 (18)
- 09:45 Gdzie powiem "tak"? (7)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? (8)
- 10:40 Dekoratorzy (11)
- 11:10 Dekoratorzy (12)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 2 (6)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? (8)
- 14:55 Dekoratorzy (13)
- 15:20 Dekoratorzy 2 (1)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 2 (7)
- 18:30 Nasz idealny dom na plaży (6)
- 19:00 Gdzie powiem "tak"? 2 (1)
- 19:30 Gdzie powiem "tak"? 2 (2)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (8)
- 21:00 Akta zbrodni 2 (7)
- 02:10 Prezentuj broń! (47)
- 03:10 Prezentuj broń! (48)
- 04:10 Prezentuj broń! (49)
- 05:25 Hity AXN
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (22)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (20)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (11)
- 08:55 Drużyna A 2 (19)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (22)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (20)
- 11:55 Drużyna A 2 (19)
- 20:00 Sukiyaki Western Django
- 00:15 Winnice miłości 2 (95)
- 01:20 Prezentuj broń! (3)
- 02:25 Prezentuj broń! (4)
- 03:25 Prezentuj broń! (5)
- 04:25 Prezentuj broń! (6)
- 05:15 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Winnice miłości 2 (95)
- 07:30 Profil 2 (5)
- 08:35 Profil 2 (6)
- 09:50 Domek na prerii 9 (11)
- 10:50 Domek na prerii 9 (12)
- 11:55 Cztery siostry (52)
- 13:15 Winnice miłości 2 (95)
- 14:20 Profil 2 (7)
- 15:25 Profil 2 (8)
- 16:35 Domek na prerii 9 (13)
- 17:40 Domek na prerii 9 (14)
- 21:00 Cast Away - poza światem
- 00:50 Rocky 2
- 03:10 Ochroniarz
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:50 Bonanza (Z nadania hiszpańskiego króla)
- 06:50 Celnicy (5)
- 07:15 Celnicy (6)
- 07:50 Poirot (Król trefl)
- 08:50 Poirot (Sen)
- 09:55 Poirot (Kurtyna. Ostatnia sprawa Poirot)
- 11:55 Niebezpieczna opiekunka
- 13:50 Meteor kontra Ziemia
- 18:55 Poirot (Gniazdo os)
- 20:00 Kick-Ass
- 22:35 Formuła
- 00:00 Zakończenie programu
- 04:35 Afryka - wyprawa na safari
- 06:15 Maszynista
- 07:50 Zagubiony smok
- 09:25 Stracone marzenia
- 12:50 Miłość w Indiach
- 14:25 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 15:55 Mam na imię Sara
- 17:25 Pochmurne dni
- 19:20 Bernie
- 21:00 Jake do kwadratu
- 22:40 Zostań jeszcze chwilę
- 01:00 Sukiyaki western django
- 02:35 My First Threesome
- 03:50 Dziewczyna numer jeden
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:25 Kung-fu joga
- 07:10 Na ratunek
- 08:40 Trzy kule
- 10:10 Piraci ze słonego jeziora
- 11:35 Nocna jazda
- 13:00 Czerwone niebo
- 14:45 Lope
- 16:35 Żar zemsty
- 18:00 Wielki Mistrz
- 20:00 Po własnych śladach
- 21:35 Zakładnik z wyboru
- 01:35 Nieznajoma w kobiecie
- 03:15 Najpiękniej czesze mnie wiatr
- 04:45 Rozdzieleni
- 06:00 Titus i Mirabella
- 06:25 Call the Mesquiteers
- 07:20 Champagne Safari
- 08:15 Miłosne kłopoty Andy'ego Hardy'ego
- 09:45 Zjazd
- 12:05 Dama z rewii
- 13:35 30 lat i ocean między nami
- 14:00 Awaria
- 15:15 Znikające zwłoki
- 16:20 Lassie z Malowanych Wzgórz
- 17:30 Rajski kanion
- 18:25 To żart, synu
- 19:25 Matka
- 21:00 Karnawał dusz
- 22:15 Łóżko
- 22:45 Więzienny cezar
- 01:30 Zawsze chciałem być gangsterem
- 03:20 Leonardo (4)
- 04:15 Słodka zemsta
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:15 Projekt Dinozaur
- 07:35 Łąka zgubionych butów
- 15:05 Wampirzyce
- 16:35 Wypowiedzenie wojny
- 18:15 Czekając na Anyę
- 20:00 Houdini i Doyle (5)
- 20:45 Dynastia Tudorów (9)
- 21:40 Modigliani
- 23:45 Niezłomni
- 01:35 Sklepik z horrorami
- 03:10 TNT Jackson
- 10:00 Klik News (35)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Humphrey Bogart)
- 10:15 Burza (97)
- 11:05 Najpiękniejsza brzydula (98)
- 11:55 Klik News (36)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8606)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8607)
- 12:55 Klik News (34)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (53)
- 13:50 Muzyczny express (138)
- 14:15 Planetarium (162)
- 14:35 Klik News (35)
- 15:00 Klik News (36)
- 15:25 Tu i Teraz (Historie sukcesu i upadku - Whitney Houston)
- 15:50 Tu i Teraz (Warsztat kulinarny)
- 16:10 Klik News (34)
- 16:15 Willy agent (23)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (61)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (92)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8607)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8608)
- 21:20 Film na życzenie
- 23:30 Strach
- 01:00 Przeżyliśmy wojnę
- 03:50 Swingujące cheerlederki
- 05:21 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (27)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:00 Know Your Enemy - Japan
- 14:25 Maria Magdalena (3)
- 15:20 Maria Magdalena (4)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (106)
- 17:10 Karetka 2 (6)
- 18:20 Triumf miłości (110)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (30)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8308)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8309)
- 21:10 Maria Magdalena (9)
- 22:10 Maria Magdalena (10)
- 23:05 Żegnaj, przyjacielu
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:35 Spotkanie z balladą
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo