Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:35 Sporty walki: OSS Fighters By Superkombat w Bukareszcie 28.02.2019
- 03:00 Hip Show
- 03:25 Hip Show
- 03:50 Hip Show
- 04:15 Sporty walki: ECE 4 Enfusion Xtreme Standup w Alkmaar
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Kick-boxing: Fightbox King Of Kings World Series w Rydze 17.02.2024
- 07:05 Sporty walki: King of Kings Grand Prix 17.02.2024
- 08:00 Człowiek i jego łódź (5)
- 08:55 Pieskie życie
- 09:40 Mongolia. Stepowy emirat
- 14:30 Ekologiczna panika (2)
- 14:50 Pod prąd
- 15:45 Falklandy - raj dla pingwinów
- 16:40 Żarłacz biały - zew krwi
- 17:30 Jak działa mózg (Altered Views)
- 17:55 Wyścig o życie (10)
- 18:25 Wyścig o życie (11)
- 18:50 Ruchome obrazki
- 19:45 Zubożony uran - efektowny zabójca
- 20:40 Życie u podnóża wielkiej góry
- 21:35 Zenit (10)
- 22:00 Podróż w kosmos (3)
- 22:30 Podróż w kosmos (4)
- 23:00 Zabójcza szybkość (3)
- 23:55 Dzika Australia z Rayem Mearsem (5)
- 00:35 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 2)
- 01:10 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 2)
- 01:40 Relacja PGA 2022 (1)
- 01:55 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 87)
- 02:25 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 88)
- 03:00 Stream Nation (Nightingale, część 4)
- 03:30 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 2)
- 14:00 Inea Star Race (Część 5 - No Cta)
- 14:10 Actionland
- 14:25 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 5)
- 14:55 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 5)
- 15:25 Esports Skills Camp (3)
- 15:40 Let's Replay (Creaks, część 1)
- 15:50 Stream Nation (Two Point Campus, część 19)
- 16:20 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 4)
- 16:45 Epic Indie
- 16:55 Stream Nation (House Flipper 2, część 5)
- 17:25 Sim Racing Challenge 2022 (1)
- 17:35 Gildia Smaków
- 17:50 Board News
- 20:00 Stream Nation (Sand Land, część 14)
- 20:30 VFC Tekken (9)
- 21:00 Sim Racing Challenge 2022 (3)
- 21:15 Stream Nation (Hogwart's Legacy, część 1)
- 21:45 Epic Indie
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 50 Idoli Lat 2000!
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 20:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 1 na 1
- 20:15 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Hits Around the World
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Polish muzykę
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north: king sized adventure
- 01:30 City grammar (43)
- 01:40 City grammar (44)
- 01:50 English up (28)
- 02:00 Knives out
- 04:10 English united (7)
- 04:20 3ways2 (10)
- 04:30 English in focus (46)
- 04:40 English 911 2 (126)
- 04:45 English 911 2 (127)
- 04:50 English 911 2 (128)
- 05:00 Art land (5)
- 05:05 Art land (6)
- 05:10 Crafty hands 2 (3)
- 05:20 Okey-dokey (3)
- 05:30 Once upon a time (3)
- 05:40 Words to grow (5)
- 05:45 Words to grow (6)
- 05:50 English playtime (1)
- 06:00 Magic science (7)
- 06:15 Yummy for mummy (10)
- 06:25 Kids in action (37)
- 06:30 Kids in action (38)
- 06:35 Alfred & wilfred (6)
- 06:45 A school day in the uk (7)
- 07:00 Simple phrases (5)
- 07:10 Life around (28)
- 07:20 Life around (29)
- 07:30 City grammar (36)
- 07:40 Basic lexis (68)
- 07:45 Basic lexis (69)
- 07:50 Basic lexis (70)
- 08:00 Mojo morning (40)
- 08:15 Here and there (75)
- 08:25 Here and there (76)
- 08:35 Study choice (4)
- 08:38 Study choice (7)
- 08:40 Study choice (8)
- 08:45 Euronews. futuris (5)
- 08:50 Euronews. futuris (6)
- 08:55 Euronews. futuris (7)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (18)
- 09:20 Let's talk (18)
- 09:35 English in focus (39)
- 09:45 What did they say (6)
- 09:50 What did they say (7)
- 09:55 What did they say (8)
- 10:00 Perfect english (27)
- 10:05 Perfect english (28)
- 10:10 English in focus (25)
- 10:20 Let's read right (14)
- 10:25 Basic lexis (43)
- 10:35 Basic lexis (44)
- 10:45 Basic lexis (45)
- 10:55 Step by step 2 (15)
- 11:00 Art land (5)
- 11:05 Art land (6)
- 11:10 Crafty hands 2 (3)
- 11:20 Okey-dokey (3)
- 11:30 Once upon a time (3)
- 11:40 Words to grow (5)
- 11:45 Words to grow (6)
- 11:50 English playtime (1)
- 12:00 Magic science (7)
- 12:15 Yummy for mummy (10)
- 12:25 Kids in action (37)
- 12:30 Kids in action (38)
- 12:35 Alfred & wilfred (6)
- 12:45 A school day in the uk (7)
- 13:00 Film set (22)
- 13:15 Film set (23)
- 13:30 Film set (24)
- 13:40 Easy talk (23)
- 13:45 Euronews. futuris (38)
- 13:50 Euronews. futuris (39)
- 13:55 Euronews. futuris (40)
- 14:00 English united (8)
- 14:10 3ways2 (11)
- 14:20 English in focus (47)
- 14:30 English 911 2 (129)
- 14:35 English 911 2 (130)
- 14:40 English 911 2 (131)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (5)
- 15:25 What did they say (24)
- 15:30 What did they say (25)
- 15:35 English 911 2 (110)
- 15:40 English 911 2 (113)
- 15:45 Evolution (20)
- 16:00 City grammar (45)
- 16:10 City grammar (46)
- 16:20 City grammar (47)
- 16:30 English up (29)
- 17:00 Norm of the north: family vacation
- 18:30 Basic lexis (43)
- 18:40 Basic lexis (44)
- 18:50 Basic lexis (45)
- 19:00 Simple phrases (5)
- 19:10 Life around (28)
- 19:20 Life around (29)
- 19:30 City grammar (36)
- 19:40 Basic lexis (68)
- 19:45 Basic lexis (69)
- 19:50 Basic lexis (70)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (18)
- 20:20 Let's talk (18)
- 20:35 English in focus (39)
- 20:45 What did they say (6)
- 20:50 What did they say (7)
- 20:55 What did they say (8)
- 21:00 The perks of being a wallflower
- 22:45 Film set (23)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (5)
- 23:25 What did they say (24)
- 23:30 What did they say (25)
- 23:35 English 911 2 (110)
- 23:40 English 911 2 (113)
- 23:45 Evolution (20)
- 00:30 FREEDOM
- 03:30 Информационные сюжеты
- 05:00 Ваши деньги
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Ваши деньги
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Люди доброй воли
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Последний день диктатора
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 «Говорить Великий Львів»
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:16 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:45 Le journal
- 02:50 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 08:50 Focus
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 L'instant mobile
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:10 L'instant mobile
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Les jeux de Paris
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:40 Billet retour
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Droga
- 19:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Korona Gór Polski 2 (Rudawiec i Kowadło)
- 08:25 Doktor Ewa (Pożegnania)
- 09:10 Dlaczego krowa...
- 09:25 Polskie Parki Narodowe
- 09:51 Wokół nas
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Pełnosprawni
- 14:54 Listy do PRL-u
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Zakochaj się w Polsce (Szczawnica)
- 18:00 Polskie Parki Narodowe
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (13)
- 19:45 Dlaczego krowa...
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Wiek to tylko liczba
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Prognoza pogody
- 08:37 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Wojciech Wiesiołłowski i Teresa Żylis-Gara 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Gimnastyka dla każdego
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (7. sierpnia)
- 14:45 Dlaczego krowa...
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:29 Teleskop kulturalny
- 17:34 Prognoza pogody
- 17:36 Igrzyska w regionach
- 18:01 Prosto z lasu
- 18:15 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:50 Wielkopolska każdego dnia (7. sierpnia)
- 18:55 Czas na muzykę
- 19:45 Reportaż TVP Poznań
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:25 Panorama litewska
- 08:35 Przegląd ukraiński
- 08:45 Festiwal Dziecięcy "Muszelki Wigier" 2024
- 09:35 Spotkania w pracowni
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Podróże z historią
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów
- 17:25 Kamperem po południu
- 17:40 Polacy światu
- 17:45 Białostocka szkoła reportażu
- 18:10 Panorama łomżyńska
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Sport
- 19:10 Prognoza pogody
- 19:15 Tydzień białoruski
- 19:35 Przegląd ukraiński
- 19:45 Panorama litewska
- 19:55 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 21:58 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)