Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:20 Ogród i nie tylko
- 08:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Miłośnik piękna i historii)
- 08:45 Łowcy pasjonatów
- 09:00 RoberTeka
- 09:15 Everyday English
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie (Kazachstan)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska (5)
- 18:15 Niezwykłe historie z pocztówek (Lucjan Łyżwa)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 19:30 Moda na język polski (Centralny Okręg Przemysłowy)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Przerwana misja)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (149)
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Teraz Inowrocław
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Nad Odrą
- 08:51 Magazyn reporterski
- 09:05 Leśny kalejdoskop
- 09:19 Abecadło astronomii
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Magazyn reporterski
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Astronarium
- 18:01 Psia służba
- 18:25 Twój punkt widzenia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Magazyn reporterski
- 19:14 Leśny kalejdoskop
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Stop! Kultura
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Męczennik za autokefalię
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny (Zespół pałacowo-parkowy w Kozłówce)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wojownicy czasu (Bolszewika goń, goń, goń czyli Komarów 1920)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Na tropach historii (Szukając Bożego Narodzenia)
- 17:58 Moda na styl (Letnie stylizacje do pracy. Luźny piątek)
- 18:10 Naturalnie Lubelskie
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Z wieszaka historii (Był sobie but...)
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krótka historia (Proces szesnastu)
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Liczy się pasja
- 08:47 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Z życia regionu
- 09:30 Moda na język polski
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkryj regiony
- 17:15 Liczy się pasja
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Dokument w TVP Rzeszów
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Okno na pogranicze (Wlastimil Hofman)
- 09:29 Astronarium (Zaćmienie Słońca)
- 09:56 A to polski właśnie... (Obrzędy i zwyczaje)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 18:01 Szlachetne zdrowie
- 18:15 Prosto z lasu (13/24)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:53 Kwartet (Naukowcy)
- 19:19 Szlakiem drewnianych kościołów (Starygród)
- 19:32 Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki (Happy End)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Trzynaście minut w przeszłość (Podejrzane książki)
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Magazyn medyczny (Nadciśnienie tętnicze - zagrożenie dla życia)
- 14:45 Kronika dnia (7)
- 14:57 Pogoda (7)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Kronika dnia (7)
- 16:42 Pogoda (7)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (7)
- 17:02 Raport pogodowy (7)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Encyklopedia Tatrzańska (Spotkania na Antałówce)
- 17:39 Opowieści z Collegium Maius (Od pedla do rektora)
- 18:02 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Człowiek i przyroda)
- 18:17 Zdrowie dla Ciebie (Pomoc w stanach nagłych, krwiodawstwo)
- 18:30 Kronika (7)
- 18:51 Tematy dnia (7)
- 19:02 Pogoda (7)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (7)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Jedź bezpiecznie (958)
- 19:25 Kwartet (Nowe życie starych fabryk)
- 19:43 Niecodziennik (Zamek Tarnowski)
- 19:54 Pogoda (7)
- 19:57 Raport pogodowy (7)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (7)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (7)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Strefa kultury
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Oblicza wiary
- 17:35 Astronarium
- 18:00 Czytanie puszczy
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Polacy na ratunek Żydom
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Zmiana biegu
- 09:22 Pogoda w regionie
- 09:24 Na tropach historii
- 09:36 Prosto z lasu
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Informator kulturalny
- 17:09 Odkryj regiony
- 17:27 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Informator kulturalny
- 19:07 Bezbłędnie
- 19:12 Dzieciaki zdolniaki
- 19:27 Astronarium
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Reportaż
- 08:20 Szlakiem filmowej Łodzi
- 08:35 Aktywni seniorzy
- 08:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Zdarzyło się w kulturze
- 09:45 Pracownia reportażu
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Reportaż
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 LOFT
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 W życiu jak w teatrze. W teatrze jak w życiu
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Samorządni
- 19:45 Łódź światłoczuła
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Gwiazdy od szafy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Gwiazdy od szafy
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:00 Słowo życia ((Mk 9, 2-10) To jest mój Syn umiłowany)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Zostań żołnierzem RP (Marynarka Wojenna - 13. Dywizjon Trałowców w Gdyni)
- 00:50 Święty na każdy dzień (6 sierpnia, Przemienienie Pańskie)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (6 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Jakie kupić Pismo św.? cz. 2)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (6 sierpnia, Przemienienie Pańskie)
- 02:30 Każdy maluch to potrafi
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Ocalić od zapomnienia (Lech Kalinowski)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Prosto o gospodarce
- 05:20 Jestem mamą
- 05:35 Odpowiedzialni za Kościół (Św. Józef z Lublina)
- 06:00 Apostoł mediów - bł. Jakub Alberione
- 07:35 Zdrowie z Bożej Apteki
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (7 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Każdy maluch to potrafi
- 08:50 Słowo życia ((Mt 15, 21-28) Wiara niewiasty kananejskiej)
- 09:00 Edukacja domowa
- 09:20 Mateczniki Polskości (Zbiory Sztuki w Muzeum Regionalnym im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach)
- 09:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Starej Wsi)
- 09:50 Święty na każdy dzień (7 sierpnia, wspomnienie św. Kajetana, prezbitera)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Razem możemy wszystko
- 15:00 Brat Kalikst z Poczekajki
- 15:50 Ma się rozumieć (Uniwersalizm ewangelii)
- 22:00 Zerwany kłos
- 23:40 Bazylika Bożego Ciała w Krakowie
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (6)
- 06:00 Yattaman (Gangsterzy)
- 06:30 Yattaman (Wielki Red)
- 06:55 Yattaman (Skarby Naibaby)
- 07:25 Yattaman (Kot Mruczek)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (68)
- 08:30 Pablo Escobar: Szef zła (14)
- 09:30 Moje trzy siostry (132)
- 10:30 Rozbitkowie (12)
- 11:30 Rozbitkowie (13)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (39)
- 13:00 Helena i chłopcy (4)
- 13:40 Namiętności (70)
- 14:20 Namiętności (71)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Goryl)
- 17:30 Gigi (Joe Crocker)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (6)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (2)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (3)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Ithaca
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (21)
- 05:00 Na osi (500)
- 05:40 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Mordercy w głębinach)
- 06:55 Simba lwi Król (13)
- 07:25 Simba lwi Król (14)
- 10:00 Remont na 5+ (9)
- 10:30 Drakers (8)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Ostatnia walka utahraptora)
- 11:55 Legendy sportu (Natalia Partyka)
- 16:00 Mała doboszka (3)
- 17:00 Mała doboszka (4)
- 20:00 Węzeł śmierci
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:15 Ještě nekončíme
- 01:30 Žiješ jenom 2x (16)
- 02:00 Návraty k divočině (Nízké Tatry)
- 02:25 Zašlapané projekty (Hlubinné objevy)
- 02:45 V zajetí železné opony (Dva dny s Kafkou)
- 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:25 Sabotáž
- 03:50 Divnopis (Kunžak)
- 04:00 Ochránce dravců
- 04:25 Valašský pohádkář
- 04:50 Bylo nebylo v Londongradu (1)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Starobylé stavby II (Louvre)
- 09:25 Bedekr III. (Lyon)
- 09:55 Námluvy ve světě zvířat (4)
- 12:35 Operace Barbarossa (3)
- 13:20 Bylo nebylo v Londongradu (2)
- 14:15 Bitvy o Evropu (Ústí Šeldy)
- 15:05 Letecké katastrofy (Mrazivá hrozba)
- 15:50 České tajemno (5)
- 16:35 Jarní příroda v Okutamě
- 17:00 Špióni v přírodě (2)
- 17:55 Čína na jazyku II (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:30 OH Paříž 2024 (Plážový volejbal)
- 01:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:50 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 02:15 OH Paříž 2024 (Skateboarding)
- 02:50 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 05:20 OH Paříž 2024 (Skateboarding)
- 06:00 OH Paříž 2024 (Basketbal)
- 07:15 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 07:30 OH Paříž 2024 (Basketbal)
- 10:00 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 12:05 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 13:05 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:30 OH Paříž 2024 (Golf)
- 14:00 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 14:10 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 15:00 OH Paříž 2024 (Basketbal)
- 18:00 OH Paříž 2024 (Golf)
- 18:25 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 18:45 OH Paříž 2024 (Rychlý přehled)
- 19:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 00:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 00:45 Kanadská soda X (2)
- 01:10 Berlínské gala s Janine Jansenovou
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Babylon
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Anděl v černé Ostravě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ABBA Dabba Doo
- 21:15 Cirque du Soleil: Amaluna
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: P)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (5)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (6)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (15)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a metro)
- 18:50 Zafari (6)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (7)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00