Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:05 Kamienie na szaniec
- 02:55 Moja krew
- 04:30 61. KFPP w Opolu - SuperJedynki (1)
- 05:15 Halo, tu Paryż (9)
- 05:25 Zakończenie programu
- 05:50 Balans bieli
- 06:25 Awantura o Basię (Awantura piąta, czyli rzecz o spisku prawdziwych kobiet)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:40 Rok w ogrodzie extra
- 07:50 Rok w ogrodzie extra
- 01:25 Asterix na olimpiadzie
- 03:20 Morderstwa w Blois
- 04:55 Zakończenie programu
- 05:00 Barwy szczęścia (2995)
- 05:30 Barwy szczęścia (2996)
- 06:00 Barwy szczęścia (2997)
- 06:35 M jak miłość (1799)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:25 To jest grane (19)
- 12:05 Najważniejszy mecz
- 22:05 Panorama
- 23:05 Wszystko albo nic
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (300)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Wolę siedzieć w krzakach)
- 02:05 Dzikie pszczoły (45)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Po babci i dziadku)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Całkiem niezła historia (Brejdaki z Lublina)
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Bochnia)
- 03:55 Info Wilno (1300)
- 04:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk-Oliwa)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 04:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Żagań)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna w kwiatach i bukwi)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (8)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (13)
- 10:01 Dobrego dnia
- 16:00 Na sygnale (Dobrzy chłopcy)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 WAWA Bohaterom
- 17:25 Saga rodów (Ród Bittnerów)
- 17:44 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 17:50 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (1)
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Pogoda
- 21:52 Sport
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Prasa szczególnej troski)
- 00:45 Spider-Man
- 03:25 Nasz nowy dom (245)
- 04:40 Disco Gramy (6263)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 07:55 Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
- 16:45 Gliniarze (Dla kasy)
- 17:50 Chłopaki do wzięcia (388)
- 18:20 Chłopaki do wzięcia (389)
- 18:50 Wydarzenia (803)
- 19:15 Prezydenci i premierzy (359)
- 19:45 Sport (803)
- 19:55 Pogoda (803)
- 23:45 Déja vu
- 00:55 Love Island. Wyspa miłości (174)
- 01:55 STOP Drogówka (336)
- 02:55 Interwencja (5456)
- 03:05 Interwencja (5457)
- 03:25 Disco Polo Life (2378)
- 08:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (86)
- 09:00 Galileo (864)
- 10:00 Galileo (865)
- 11:05 #Jesteśmy dla dzieci (239)
- 11:30 Ewa gotuje (485)
- 15:55 13 posterunek 2 (30)
- 16:35 13 posterunek 2 (32)
- 17:20 13 posterunek 2 (34)
- 00:10 Infiltrator
- 02:20 Zobacz to!: Menu na miarę (3)
- 03:00 Dyżur 3 (35)
- 03:35 Dyżur 3 (36)
- 04:00 Menu na miarę (4)
- 04:35 Menu na miarę (5)
- 05:00 Dyżur 3 (37)
- 05:30 Dyżur 3 (38)
- 06:00 Taki jest świat 9 (31)
- 07:00 Kobra - oddział specjalny (Poszukiwana)
- 22:00 Red 2
- 01:10 Dotyk diabła
- 03:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (166)
- 04:00 Niesamowite! (Dobry uczynek)
- 04:35 Niesamowite! (Drugie dno)
- 05:00 Dyżur 3 (33)
- 05:30 Dyżur 3 (34)
- 06:00 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Baflo)
- 07:00 Gra muzyka (8)
- 08:00 Ale numer! 20 (14)
- 08:35 Ale numer! 20 (15)
- 09:00 Hit Kabaret Show (4)
- 17:25 Corgi, psiak królowej
- 20:00 Gang Wiewióra 2
- 21:50 Dzielnica strachu (Nokaut)
- 01:50 Agenci NCIS: Hawaje (1)
- 02:45 Agenci NCIS: Hawaje (2)
- 03:45 Zagadki z przeszłości 2 (20)
- 04:45 Ultraviolet 2 (8)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Hity AXN
- 06:25 Agenci NCIS 17 (3)
- 07:20 Agenci NCIS 17 (4)
- 08:15 Agenci NCIS 17 (5)
- 09:05 Agenci NCIS 17 (6)
- 10:05 Agenci NCIS 17 (7)
- 11:00 Kobra - oddział specjalny (2)
- 14:05 Potwory kontra obcy
- 16:00 Angry Birds Film
- 20:00 Autor widmo
- 22:50 Świat w płomieniach
- 00:00 Zabójcze kataklizmy 2 (1)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 4 (2)
- 01:45 W okowach mrozu 6 (7)
- 02:30 Dynastie (5)
- 03:25 W okowach mrozu 5 (4)
- 04:20 Życie na pustkowiu 6 (1)
- 05:10 Życie na pustkowiu 10 (5)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury (5)
- 06:25 Dynastie (1)
- 07:40 Dynastie (2)
- 08:50 Dynastie (3)
- 10:00 Rodzina pingwinów
- 11:00 Starożytne mocarstwa (3)
- 12:00 W okowach mrozu 5 (7)
- 12:55 W 80 kilo dookoła świata (1)
- 13:55 Jak budowano imperia (1)
- 16:55 Życie na pustkowiu 10 (5)
- 17:50 Rodzina pingwinów
- 18:55 Dlaczego giną wieloryby?
- 20:00 Brytyjskie fabryki 3 (1)
- 21:05 Wszechświat: kulisy (5)
- 22:15 W okowach mrozu 5 (12)
- 23:15 Rodzina pingwinów
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 00:40 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 01:10 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 01:35 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 01:45 Taffy (Kici, kici)
- 01:50 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 01:55 Taffy (Metamorfoza)
- 02:05 Taffy (Trening z szopem)
- 02:10 Płazowyż (Nauka jazdy/ Wschodząca jazda)
- 02:35 Płazowyż (Skrzek kontra Hopek/ Babski wypad)
- 02:55 Płazowyż (Sezon randkowy/Anna kontra dzicz)
- 03:15 Dronersi 2 (Zakazany wyścig)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig Bumerów)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyścig po małpolotkę)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krypta krzyków)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Najlepsi z najlepszych)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 05:40 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 05:50 Taffy 2 (Smrodek)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Adorowanie)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Emocja)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przedstawienie/ Super Babcia)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Prezent dla przyjaciela/ Trauma)
- 07:55 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 08:00 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 08:10 Taffy (Porywacz kotów)
- 08:25 Taffy (Dzień szopa)
- 08:30 Taffy (Wylogowanie)
- 08:35 Taffy (Woń polowania)
- 08:45 Taffy (Pokaz)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (115)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Perfekcja)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Migracja)
- 14:00 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 14:05 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 14:20 Herosi pół na pół (Taneczny mus/ Brat i syn)
- 14:50 Herosi pół na pół (Róbcie wszyscy tak, jak ja/ Mglista wizja przyszłości)
- 15:20 Herosi pół na pół (Marzenie Hammisia/ Wysyp pryszczy)
- 15:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Randka/ Pokój)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Greb-Nefual E-Neg!)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Skok na miód/ Psi burmistrz)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wyluzowany Bill/ Króliki)
- 01:10 80 minut
- 02:40 Klub miliarderów
- 04:25 Ostatnia szansa ludzkości
- 05:50 Zakończenie programu
- 06:10 Poczuj rytm
- 08:00 Książę i ja
- 09:50 Rzeź
- 11:10 Coco Chanel
- 13:00 Autor widmo
- 15:05 Autostrada nadziei
- 16:25 Brian Banks
- 18:05 W pogoni za szczęściem
- 20:00 Ostatnia rzecz
- 21:35 Mój syn
- 23:10 The Social Network
- 04:40 Z pamiętnika położnej 5 (6)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (2)
- 06:00 Ojciec Brown 7 (9)
- 06:55 Ojciec Brown 7 (10)
- 07:45 Śmierć pod palmami 3 (5)
- 08:55 Lewis 9 (1)
- 09:55 Morderstwa w Midsomer 22 (6)
- 11:40 Śmierć pod palmami 6 (5)
- 16:35 Śmierć pod palmami 3 (6)
- 17:45 Śmierć pod palmami 6 (5)
- 18:50 Śmierć pod palmami 6 (6)
- 19:55 Śmierć z dala od palm (3)
- 21:00 Milczący świadek 24 (7)
- 22:10 Milczący świadek 24 (8)
- 23:15 Ragdoll (2)
- 16:00 Gliniarz i prokurator (3)
- 17:05 Gliniarz i prokurator (4)
- 20:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 21:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 22:00 Ip Man (1)
- 00:05 Magia nagości. Niemcy 2 (2)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (12)
- 01:45 Co lubią kobiety (1)
- 02:50 I love kabaret (4)
- 03:50 I love kabaret (5)
- 04:50 I love kabaret (5)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (42)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:50 Patent na zieleń (8)
- 08:25 To leci w sieci (1)
- 08:50 To leci w sieci (18)
- 09:15 To leci w sieci (4)
- 09:40 Historia kultowych marek 2 (28)
- 12:45 Pan Wołodyjowski
- 20:15 Zero bezwzględne
- 00:15 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 00:40 Dzika kuchnia (4)
- 01:05 Dzika kuchnia (5)
- 01:35 Dzika kuchnia (7)
- 02:05 Dzika kuchnia (1)
- 02:30 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:20 Dzika kuchnia (4)
- 03:50 Dzika kuchnia (5)
- 04:15 Dzika kuchnia (2)
- 04:40 Dzika kuchnia (7)
- 05:05 Dzika kuchnia (1)
- 05:35 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Na osi (1091)
- 06:30 Turystyczna jazda (115)
- 06:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:00 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 07:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 07:40 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 22:05 Giganty na drogach (1)
- 23:00 Giganty na drogach (2)
- 23:55 Giganty na drogach (3)
- 04:20 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:10 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 Z lokalnego archiwum
- 10:00 Przepis na remont 2 (6)
- 10:30 Przepis na remont 2 (7)
- 11:00 Przepis na remont 2 (8)
- 11:30 Przepis na remont 2 (9)
- 08:15 Mistrzowie ceramiki 3 (6)
- 09:20 Mistrzowie ceramiki 3 (7)
- 10:25 Mistrzowie ceramiki 3 (8)
- 11:30 Bake off: zawodowcy 6 (1)
- 16:50 Mistrzowie ceramiki 3 (6)
- 17:50 Mistrzowie ceramiki 3 (7)
- 22:15 Sarah Beeny: nowe życie na wsi 2 (1)
- 23:15 Sama mama
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Impreza u Kiki/ Ptysiowy pałac)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Święto czerwonych i białych róż/ Orzechowa zamiana)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Czas stop!/ Drużyna A)
- 01:30 Spidey i superkumple (Nowy złoczyńca w mieście!/ Pająkot!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Tarapaty w tunelu! / Zagadka na Wyspie Goblina!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Ckliwe rozwiązanie/ Mała mrówka, wielki problem)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Minnie jest śnieżką! / Śnieżna Królewna)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Dinozaury widzą i robią / Mały Potężny Pete!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (A niech to Pete! / Minnie gra w golfa)
- 04:00 Eureka! (Kichający Maciek / Nowa skała)
- 04:30 Eureka! (Światełko na końcu jaskini / W poszukiwaniu swojego miejsca)
- 05:00 Eureka! (Ale koło! / Tak jak Yurt)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bez uścisków / Gdzie Frajdek?)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Podniebne urodziny Mikiego!/ Urodziny "A co ze mną?")
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Coś nie tak z Teddym! / Znalezione, niekradzione?)
- 07:00 Blue 2 (Młotkorama)
- 07:10 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 07:20 Blue 2 (Tańcuś)
- 07:30 Blue 2 (Squash)
- 07:40 Blue 2 (Kalambury)
- 07:50 Blue 2 (Bingo)
- 18:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 19:00 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Ratuj drzewo!)
- 19:15 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Safari Minnie)
- 19:30 Blue 3 (143)
- 19:40 Blue 3 (144)
- 19:50 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 20:00 Blue 3 (146)
- 20:10 Blue 3 (147)
- 20:20 Blue 3 (148)
- 20:30 Disney Junior Ariel (2)
- 21:00 Spidey i superkumple (21)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (13)
- 00:10 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 00:35 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 02:35 Duch i nas dwóch (23)
- 03:00 Duch i nas dwóch (24)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (49)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (50)
- 04:50 Duch i nas dwóch (6)
- 05:15 Duch i nas dwóch (7)
- 05:35 Robale ziomale (Mo ogrodniczka / Pęknięcie)
- 06:00 Taffy 2 (Majętna magia)
- 06:05 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 06:10 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 06:25 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 06:35 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 06:40 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 06:55 Fineasz i Ferb (7)
- 07:25 Fineasz i Ferb (14)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (1)
- 18:00 Taffy (Dotknij futra)
- 18:05 Taffy (Bentley z dżungli)
- 18:20 Taffy (Białe rękawiczki)
- 18:30 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 18:35 Taffy (Trening z szopem)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (41)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (42)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (43)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego (Wyrwać wroga/W stronę słońca)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego (Akta Doktora Zone/Karteczka)
- 00:00 Blue 2 (40)
- 00:10 Blue 2 (41)
- 00:20 Andy dookoła świata (25)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (3)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (2)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (13)
- 01:20 Psi Oddział (7)
- 01:35 Blue 2 (46)
- 01:40 Blue 2 (47)
- 01:50 Blue 2 (48)
- 02:00 Blue (22)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (39)
- 02:20 Blue 2 (11)
- 02:25 Tosia i Tymek (50)
- 02:40 Kręciołki (63)
- 02:50 Teletubisie (57)
- 03:05 Blue (15)
- 03:10 Blue (16)
- 03:20 JoJo i Babcia (31)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (20)
- 03:45 Tosia i Tymek (35)
- 03:55 Tosia i Tymek (36)
- 04:10 Blue (43)
- 04:15 Blue (44)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (30)
- 04:35 Blue (43)
- 04:45 Blue (44)
- 04:50 Blue (45)
- 05:00 Blue (46)
- 05:05 Superpyra (30)
- 05:15 Kolorklocki (15)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (36)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (37)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (36)
- 05:50 W Papierowej Krainie (29)
- 06:00 Piotruś Królik (1)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (24)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (26)
- 06:55 Blue (3)
- 07:05 Blue (4)
- 07:15 Blue (5)
- 07:20 Blue (6)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (1)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (20)
- 08:10 W Papierowej Krainie (34)
- 08:20 Blue (38)
- 08:30 Blue (39)
- 08:40 Blue (40)
- 08:50 Blue (41)
- 09:00 Blue (42)
- 09:10 Blue 2 (31)
- 09:15 Mała kuchnia świata (1)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (1)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (2)
- 09:55 Kręciołki (51)
- 10:10 Kręciołki (52)
- 10:25 Blue 2 (28)
- 10:35 Blue 2 (29)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (1)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (13)
- 11:15 W Papierowej Krainie (29)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (1)
- 11:50 Superpyra (5)
- 12:00 Blue (48)
- 12:10 Blue (4)
- 12:15 Blue 2 (40)
- 12:25 Blue 2 (41)
- 12:35 Blue 2 (21)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy (1)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (1)
- 13:05 Hej, Duggee! 4 (24)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (4)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (23)
- 13:40 Psi Oddział (1)
- 13:55 Blue 2 (22)
- 14:05 Blue 2 (23)
- 14:15 Blue 2 (24)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (39)
- 14:35 Blue 2 (31)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (14)
- 15:15 W Papierowej Krainie (30)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (1)
- 15:50 Blue (5)
- 16:00 Blue 2 (42)
- 16:10 Blue 2 (43)
- 16:20 Matklocki (1)
- 16:25 Blue 2 (1)
- 16:35 Kolorklocki (1)
- 16:40 Kolorklocki (2)
- 16:45 Andy dookoła świata (26)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (2)
- 17:10 Blue 2 (22)
- 17:15 Piotruś Królik 2 (14)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (23)
- 17:45 Psi Oddział (1)
- 18:00 Blue (1)
- 18:10 Blue (2)
- 18:15 Blue (3)
- 18:25 Tosia i Tymek (51)
- 18:40 Blue 2 (12)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (40)
- 19:00 Kręciołki (64)
- 19:15 Teletubisie (58)
- 19:30 Blue (17)
- 19:40 Blue (18)
- 19:50 JoJo i Babcia (32)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (21)
- 20:20 Tosia i Tymek (37)
- 20:30 Tosia i Tymek (38)
- 20:45 Blue (41)
- 20:55 Blue (42)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (29)
- 21:15 Blue (47)
- 21:25 Blue (48)
- 21:35 Superpyra (31)
- 21:40 Superpyra (32)
- 21:50 Hej, Duggee! 2 (36)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (37)
- 22:10 Kolorklocki (16)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 22:30 W Papierowej Krainie (30)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (14)
- 22:55 W Papierowej Krainie (29)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (1)
- 23:35 Matklocki (1)
- 23:40 Blue (48)
- 23:50 Blue (5)
- 23:55 Blue 2 (42)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:35 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:50 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:00 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:20 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:30 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:40 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:05 Super Bernard (14)
- 05:10 Super Bernard (16)
- 05:15 Super Bernard (18)
- 05:20 Super Bernard (19)
- 05:25 Super Bernard (20)
- 05:30 Super Bernard (21)
- 05:35 Super Bernard (22)
- 05:40 Super Bernard (24)
- 05:45 Super Bernard (26)
- 05:50 Super Bernard (27)
- 06:00 Bob Budowniczy 20 (Jabłka wszędzie)
- 06:25 Bob Budowniczy 20 (Plany w gruzach)
- 06:50 Bob Budowniczy 20 (Bezpieczne miejsce dla Betoniarki)
- 07:15 Bob Budowniczy 20 (Za głęboko)
- 07:40 Bob Budowniczy 20 (Film albo nie film)
- 10:20 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 11:15 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 11:25 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 11:35 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 11:45 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 11:55 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 12:05 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 12:30 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 12:40 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 12:50 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 13:00 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 13:15 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 13:30 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 13:40 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 14:15 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 14:25 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 15:10 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 15:35 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 15:45 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 15:55 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 16:05 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 16:20 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 16:30 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 16:40 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 16:50 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 17:00 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 17:15 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 17:30 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 17:40 Strażak Sam 9 (Trema)
- 17:50 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 18:15 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 18:25 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 18:35 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 18:45 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 18:55 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 19:10 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 19:20 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 20:15 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 20:30 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 21:00 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 21:15 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 21:25 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 21:35 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 21:45 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 21:55 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 22:10 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 22:25 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 23:05 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 23:20 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 23:30 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 00:00 Sunville
- 00:03 Kolorowe koło
- 00:05 Kolorowa magia
- 00:08 Sunville
- 00:11 Jaki jest twój zawód ?
- 00:14 Teraz się bawimy
- 00:16 Towarzysze zabawy
- 00:19 Kolorowe koło
- 00:22 Wakacje
- 00:24 Jaki jest twój zawód ?
- 00:27 Zwierzęta
- 00:29 Sunville
- 00:32 Świat elfów
- 00:35 Opowieści warzywne
- 00:38 Teraz się bawimy
- 00:40 Kolorowe koło
- 00:43 Towarzysze zabawy
- 00:46 Świat elfów
- 00:49 Kolorowe koło
- 00:52 Świat podwodny
- 00:55 Wakacje
- 00:57 Świat podwodny
- 01:00 Kolorowe koło
- 01:03 Przygody w przestrzeni
- 01:06 Jak podróżujemy
- 01:09 Opowieści warzywne
- 01:11 Towarzysze zabawy
- 01:14 Morskie przygody
- 01:16 Przygody w przestrzeni
- 01:19 Teraz się bawimy
- 01:21 Mini opowiadania
- 01:24 Towarzysze zabawy
- 01:27 Teraz się bawimy
- 01:30 Łazienka
- 01:32 Świat elfów
- 01:35 Galaktyczni turyści
- 01:37 Pojazdy
- 01:39 Łazienka
- 01:42 Morskie przygody
- 01:45 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:48 Posłuchaj tego
- 01:51 Świat podwodny
- 01:54 Teraz się bawimy
- 01:57 Puffy i Tubby
- 02:00 Towarzysze zabawy
- 02:04 Sport, sport, sport
- 02:09 Muzeum
- 02:11 Safari
- 02:14 Opowieści warzywne
- 02:16 Przygody w przestrzeni
- 02:19 Opowieści warzywne
- 02:21 Grupy
- 02:24 Sunville
- 02:27 Miejskie życie
- 02:29 Safari
- 02:32 Sunville
- 02:34 Urocze miejsca
- 02:37 Panni i Fanni
- 02:39 Panni i Fanni
- 02:42 Oli - cykle natury
- 02:45 Kolorowa magia
- 02:48 Puffy i Tubby
- 02:52 Kolorowe koło
- 02:56 Panni i Fanni
- 02:58 Posłuchaj tego
- 03:01 Urocze miejsca
- 03:04 Puffy i Tubby
- 03:09 Rodzina bobrów
- 03:12 Jak podróżujemy
- 03:14 Taniec
- 03:17 Teraz się bawimy
- 03:19 Opowieści warzywne
- 03:22 Mini opowiadania
- 03:24 Taniec
- 03:26 Wstawaj!
- 03:29 Świat elfów
- 03:32 Wstawaj!
- 03:35 Opowieści warzywne
- 03:37 Mini opowiadania
- 03:40 Ding Dang Dong
- 03:43 Taniec
- 03:45 Urocze miejsca
- 03:48 Wstawaj!
- 03:51 Ding Dang Dong
- 03:53 Posłuchaj tego
- 03:55 Taniec
- 03:58 Urocze miejsca
- 04:02 Ding Dang Dong
- 04:05 Taniec
- 04:08 Ding Dang Dong
- 04:12 Towarzysze zabawy
- 04:14 Opowieści warzywne
- 04:16 Towarzysze zabawy
- 04:20 Teraz się bawimy
- 04:22 Wakacje
- 04:25 Opowieści warzywne
- 04:27 Wstawaj!
- 04:30 Kolorowe koło
- 04:33 Kolorowe koło
- 04:35 Świat podwodny
- 04:38 Opowieści warzywne
- 04:41 Kolorowe koło
- 04:43 Opowieści warzywne
- 04:46 Opowieści warzywne
- 04:48 Wakacje
- 04:50 Świat podwodny
- 04:52 Opowieści warzywne
- 04:54 Kolorowe koło
- 04:56 Towarzysze zabawy
- 05:00 Wakacje
- 05:02 Kolorowe koło
- 05:04 Opowieści warzywne
- 05:07 Wakacje
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:12 Kolorowe koło
- 05:15 Kolorowe koło
- 05:18 Grupy
- 05:21 Kolorowa magia
- 05:23 Miyu i Litto
- 05:26 Muzeum
- 05:29 Posłuchaj tego
- 05:33 Kolorowa magia
- 05:36 Kącik naukowy
- 05:38 Kolorowe koło
- 05:41 Muzeum
- 05:43 Kolorowe koło
- 05:45 Posłuchaj tego
- 05:50 Grupy
- 05:53 Miyu i Litto
- 05:55 Puffy i Tubby
- 05:59 Urocze miejsca
- 06:02 Kolorowa magia
- 06:05 Panni i Fanni
- 06:08 Miyu i Litto
- 06:11 Posłuchaj tego
- 06:13 Urocze miejsca
- 06:16 Risto Gusto
- 06:19 Fin i Fianna
- 06:22 Hubbi się tym zajmie
- 06:24 Sztuka Leona
- 06:27 Hubbi się tym zajmie
- 06:29 Zastęp strażaków
- 06:32 Połączony świat
- 06:35 Urocze miejsca
- 06:38 Świat podwodny
- 06:41 Zwierzęta
- 06:43 Indie
- 06:47 Teraz się bawimy
- 06:50 Dotty i Kitty
- 06:54 Małe, ale pracowite
- 06:56 Wesoła łąka
- 06:59 Uczymy się
- 07:01 Sztuka Leona
- 07:04 Jak podróżujemy
- 07:06 Safari
- 07:08 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:11 Rodzina bobrów
- 07:14 Opowieści warzywne
- 07:16 Puffy i Tubby
- 07:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:22 Afryka
- 07:24 Risto Gusto
- 07:27 Przygody kaczki
- 07:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:31 Lola i Liczby
- 07:33 Hubbi się tym zajmie
- 07:35 Afryka
- 07:39 Jaki jest twój zawód ?
- 07:41 Ding Dang Dong
- 07:45 Jaki jest twój zawód ?
- 07:47 Ding Dang Dong
- 07:51 Teraz się bawimy
- 07:53 Mimo i Bobo
- 07:55 Afryka
- 07:57 DuckSchool
- 08:00 Albert tłumaczy
- 08:03 Zabawa w chowanego
- 08:07 Sport, sport, sport
- 08:09 Świat zwierząt
- 08:12 Teraz się bawimy
- 08:14 Przygody w przestrzeni
- 08:18 Teraz się bawimy
- 08:21 Margo i Felix
- 08:24 Tempo Giusto
- 08:26 Wesołe królestwo
- 08:29 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:32 Kolorowa Klara
- 08:34 Hubbi i jego koledzy
- 08:36 Sippi Sappi
- 08:38 Zabawa w chowanego
- 08:41 Panni i Fanni
- 08:43 Kolorowa magia
- 08:46 Kolorowe koło
- 08:49 Kącik naukowy
- 08:51 Panni i Fanni
- 08:55 Margo i Felix
- 08:58 Uczymy się
- 09:01 Monika i Rudi
- 09:03 Historie Henryka
- 09:05 Co rośnie na drzewie?
- 09:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:09 Grupy
- 09:11 Panni i Fanni
- 09:13 Muzeum
- 09:16 Panni i Fanni
- 09:18 Kącik naukowy
- 09:20 Posłuchaj tego
- 09:24 Kształcików
- 09:25 Przygody kaczki
- 09:27 Tempo Giusto
- 09:29 Uczymy się
- 09:32 Monika i Rudi 2
- 09:35 Pixie 2
- 09:36 Albert tłumaczy
- 09:38 Zack i Ziggy
- 09:41 Mimo i Bobo
- 09:44 Toobys
- 09:46 Zack i Ziggy
- 09:50 Fin i Fianna
- 09:53 Kształcików
- 09:54 Monika i Rudi
- 09:57 Dotty i Kitty
- 10:00 Przygody kaczki
- 10:02 Fin i Fianna
- 10:05 Słodki dom
- 10:06 Lola i Liczby
- 10:10 Elfy przyrody
- 10:11 Monika i Rudi 2
- 10:14 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:17 Uczymy się
- 10:20 Albert tłumaczy
- 10:22 Monika i Rudi 2
- 10:26 Tempo Giusto
- 10:28 Zack i Ziggy
- 10:31 Fin i Fianna
- 10:34 Co rośnie na drzewie?
- 10:35 Sippi Sappi
- 10:37 Mały Didy
- 10:40 Dotty i Kitty
- 10:44 Toby McFly
- 10:47 Przygody kaczki
- 10:49 Margo i Felix
- 10:52 ABC - duckBC
- 10:55 Kolorowa Klara
- 10:57 Lola i Liczby
- 11:00 Afryka
- 11:02 Raul
- 11:05 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:08 Brygada ogniowa
- 11:10 Lola i Liczby
- 11:12 Cubie
- 11:15 Świat Mimo
- 11:17 Historie Henryka
- 11:19 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:21 Zabawa w chowanego
- 11:24 Uczymy się
- 11:28 Drużyna lalek
- 11:30 Pociąg
- 11:32 Wesołe królestwo
- 11:35 Zoo
- 11:38 Sippi Sappi
- 11:40 Małe, ale pracowite
- 11:43 Świat zabawek
- 11:47 Dinoland
- 11:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:51 Raul
- 11:54 Hiphopowy kaktus
- 11:57 Połączony świat
- 12:00 Pociąg
- 12:02 Mimo i Bobo
- 12:05 Raul
- 12:07 Pociąg
- 12:10 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:13 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:15 Hubbi i jego koledzy
- 12:17 Hubbi się tym zajmie
- 12:20 Połączony świat
- 12:23 Kaczka i Puszek
- 12:25 Hubbi i jego koledzy
- 12:27 Wesoła łąka
- 12:31 Risto Gusto
- 12:34 Wesołe królestwo
- 12:37 Hubbi się tym zajmie
- 12:40 Hiphopowy kaktus
- 12:42 Brygada ogniowa
- 12:45 Risto Gusto
- 12:48 Restauracja
- 12:51 Sztuka Leona
- 12:54 Hiphopowy kaktus
- 12:56 Drużyna lalek na ratunek
- 13:00 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:03 Mimo & Bobo PLUS
- 13:07 Uczymy się
- 13:09 Restauracja
- 13:14 Toby McFly
- 13:17 Połączony świat
- 13:20 Afryka
- 13:22 Hop-hop
- 13:24 Toby McFly
- 13:27 Świat zabawek
- 13:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:31 Dinoland
- 13:34 Pixie 2
- 13:35 Monika i Rudi
- 13:37 Co rośnie na drzewie?
- 13:39 Dźwięki wokół nas
- 13:41 Słodki dom
- 13:42 Co rośnie na drzewie?
- 13:43 Fin i Fianna
- 13:46 Mimo i Bobo
- 13:50 Fin i Fianna
- 13:53 Zabawa w chowanego
- 13:56 Mimo i Bobo
- 13:59 Zabawa w chowanego
- 14:02 Uczymy się
- 14:05 Historie Henryka
- 14:07 ABC - duckBC
- 14:10 Dotty i Kitty
- 14:13 Mimo i Bobo
- 14:16 Co rośnie na drzewie?
- 14:17 Mimo i Bobo
- 14:21 Uczymy się
- 14:23 Afryka
- 14:26 Mimo i Bobo
- 14:28 Co rośnie na drzewie?
- 14:30 Kolorowa Klara
- 14:32 Słodki dom
- 14:33 Wesoła łąka
- 14:36 Hop-hop
- 14:39 DuckSchool
- 14:42 Margo i Felix
- 14:45 Mimo i Bobo
- 14:47 Tempo Giusto
- 14:49 Raul
- 14:52 Hubbi i jego koledzy
- 14:54 Dźwięki wokół nas
- 14:56 Mimo & Bobo PLUS
- 15:00 Zabawa w chowanego
- 15:02 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:05 Mały Didy
- 15:08 Margo i Felix
- 15:11 Świat Mimo
- 15:14 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:17 Mimo & Bobo PLUS
- 15:21 Hop-hop
- 15:23 Raul
- 15:26 Elfy przyrody
- 15:27 Lola i Liczby
- 15:30 Mimo & Bobo PLUS
- 15:34 Afryka
- 15:37 Mimo i Bobo
- 15:40 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:43 Hiphopowy kaktus
- 15:45 Świat Mimo
- 15:47 Co rośnie na drzewie?
- 15:48 Fin i Fianna
- 15:51 Drużyna lalek
- 15:54 Afryka
- 15:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:58 Raul
- 16:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:03 Afryka
- 16:06 Elfy przyrody
- 16:07 Świat Mimo
- 16:10 Elfy przyrody
- 16:11 Toby McFly
- 16:14 Hiphopowy kaktus
- 16:16 Przygody kaczki
- 16:18 Zabawa w chowanego
- 16:20 Afryka
- 16:22 Dźwięki wokół nas
- 16:25 Wesołe królestwo
- 16:28 Hiphopowy kaktus
- 16:30 Drużyna lalek
- 16:32 Elfy przyrody
- 16:33 Cubie
- 16:36 Mały Didy
- 16:38 Restauracja
- 16:41 Wstawaj!
- 16:43 Lola i Liczby
- 16:46 Raul
- 16:49 Sippi Sappi
- 16:51 Świat Mimo
- 16:55 Raul
- 16:57 Mimo i Bobo
- 17:00 Raul
- 17:03 Hop-hop
- 17:05 Afryka
- 17:07 Wstawaj!
- 17:09 Hop-hop
- 17:11 Historie Henryka
- 17:13 Wstawaj!
- 17:15 Tempo Giusto
- 17:17 Mały Didy
- 17:20 Raul
- 17:23 Mimo i Bobo
- 17:25 Zack i Ziggy
- 17:28 Mimo i Bobo
- 17:31 Lola i Liczby
- 17:33 Zabawa w chowanego
- 17:36 Elfy przyrody
- 17:37 Zack i Ziggy
- 17:41 Monika i Rudi
- 17:43 Sippi Sappi
- 17:46 Słodki dom
- 17:47 Dotty i Kitty
- 17:51 DuckSchool
- 17:53 Elfy przyrody
- 17:54 Małe melodie
- 17:56 Uczymy się
- 17:58 Dotty i Kitty
- 18:03 ABC - duckBC
- 18:06 Mimo i Bobo
- 18:08 DuckSchool
- 18:10 Wesoła łąka
- 18:13 Słodki dom
- 18:15 Wesoła łąka
- 18:18 Albert tłumaczy
- 18:22 Kształcików
- 18:24 Wesoła łąka
- 18:27 Kolorowa Klara
- 18:29 Uczymy się
- 18:32 Albert tłumaczy
- 18:34 Dźwięki wokół nas
- 18:36 Kolorowa Klara
- 18:38 Monika i Rudi
- 18:41 Małe melodie
- 18:43 Kaczka i Puszek
- 18:45 Elfy przyrody
- 18:47 Mały Didy
- 18:49 Dotty i Kitty
- 18:51 Dinoland
- 18:53 Zack i Ziggy
- 18:57 Margo i Felix
- 19:00 Małe, ale pracowite
- 19:03 Przygody kaczki
- 19:05 Dobranoc!
- 19:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:10 ABC - duckBC
- 19:13 Hop-hop
- 19:15 Dinoland
- 19:17 Dotty i Kitty
- 19:20 Brygada ogniowa
- 19:23 Tempo Giusto
- 19:25 Hiphopowy kaktus
- 19:28 DuckSchool
- 19:31 Zoo
- 19:34 Restauracja
- 19:37 Brygada ogniowa
- 19:39 Dinoland
- 19:41 Raul
- 19:44 Dobranoc!
- 19:46 Toby McFly
- 19:49 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:52 Brygada ogniowa
- 19:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:57 Tempo Giusto
- 19:59 Mimo i Bobo
- 20:02 Hop-hop
- 20:05 Zabawa w chowanego
- 20:08 Sippi Sappi
- 20:10 Dźwięki wokół nas
- 20:12 Monika i Rudi
- 20:16 Zabawa w chowanego
- 20:18 Monika i Rudi
- 20:22 Lola i Liczby
- 20:25 Przygody kaczki
- 20:27 Lola i Liczby
- 20:29 Zoo
- 20:31 Hubbi i jego koledzy
- 20:35 Elfy przyrody
- 20:36 Historie Henryka
- 20:38 Zack i Ziggy
- 20:41 Drużyna lalek na ratunek
- 20:43 Pociąg
- 20:46 Drużyna lalek na ratunek
- 20:49 Mimo i Bobo
- 20:52 Hop-hop
- 20:54 Raul
- 20:56 Toobys
- 20:59 Mimo i Bobo
- 21:02 DuckSchool
- 21:04 Risto Gusto
- 21:07 Świat podwodny
- 21:10 Kolorowe koło
- 21:13 Opowieści warzywne
- 21:15 Wakacje
- 21:18 Świat podwodny
- 21:20 Wakacje
- 21:22 Raul
- 21:25 Mały Didy
- 21:27 Mimo i Bobo
- 21:30 Restauracja
- 21:33 Toobys
- 21:35 Brygada ogniowa
- 21:38 Wakacje
- 21:41 Wakacje
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Wakacje
- 21:48 Wakacje
- 21:51 Pociąg
- 21:53 Małe, ale pracowite
- 21:56 Mimo i Bobo
- 21:59 Sztuka Leona
- 22:01 Połączony świat
- 22:04 Restauracja
- 22:07 Dinozaur Milo
- 22:12 Pojazdy
- 22:14 Opowieści warzywne
- 22:16 Łazienka
- 22:19 Świat zwierząt
- 22:22 Safari
- 22:24 Afryka
- 22:27 Brygada ogniowa
- 22:29 Drużyna lalek
- 22:31 Kaczka i Puszek
- 22:33 Pociąg
- 22:35 Kaczka i Puszek
- 22:37 Dinoland
- 22:40 Towarzysze zabawy
- 22:42 Morskie przygody
- 22:44 Posłuchaj tego
- 22:47 Opowieści warzywne
- 22:50 Sunville
- 22:52 Morskie przygody
- 22:55 Sippi Sappi
- 22:57 DuckSchool
- 23:00 Wesoła łąka
- 23:03 DuckSchool
- 23:05 Uczymy się
- 23:08 Kolorowa Klara
- 23:10 Kształcików
- 23:11 Miyu i Litto
- 23:14 Posłuchaj tego
- 23:16 Panni i Fanni
- 23:19 Urocze miejsca
- 23:21 Muzeum
- 23:24 Kącik naukowy
- 23:27 Pixie 2
- 23:28 Kaczka i jej przyjaciele
- 23:30 Uczymy się
- 23:33 Pixie 2
- 23:34 Albert tłumaczy
- 23:39 Pixie 2
- 23:40 Posłuchaj tego
- 23:43 Kącik naukowy
- 23:46 Kolorowa magia
- 23:49 Kolorowe koło
- 23:51 Kolorowa magia
- 23:54 Miyu i Litto
- 23:58 Ding Dang Dong
- 00:00 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:13 Pory roku
- 05:17 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:23 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:25 Uczymy się z ducktv
- 10:29 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:39 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:47 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:47 Uczymy się z ducktv
- 18:51 Bajki na dobranoc
- 19:54 Słodkie sny
- 20:56 Pory roku
- 21:58 Ulubione bajki
- 22:58 Uczymy się z ducktv
- 05:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 05:40 La Manita
- 06:00 Undiano Mallenco
- 06:40 Jorge Valdano
- 07:20 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 12:00 Full Impact Season Review
- 13:00 LaLiga Post-Season Show
- 18:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 19:00 LaLiga Promoted Teams
- 04:00 Full Impact Season Review
- 05:00 LaLiga Post-Season Show
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 22:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 23:00 LaLiga Promoted Teams
- 00:00 Liga wyścigów dronów (7)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (18)
- 03:00 Rumble & Hum (2)
- 04:00 Sports Adventure 4 (17)
- 04:30 Sports Adventure 4 (18)
- 05:00 Nitro Circus Live (3)
- 05:30 Nitro Circus Live (4)
- 06:00 Action Sports World (8)
- 07:00 Action Sports World (9)
- 08:00 Action Sports World (10)
- 09:00 Action Sports World (11)
- 10:00 WWE Raw (22)
- 13:00 Fighting Fit (1)
- 14:00 Fighting Fit (2)
- 15:00 WWE NXT (19)
- 16:00 WWE - Main Event (19)
- 17:00 WWE Raw (22)
- 20:00 WWE NXT (19)
- 21:00 WWE - Main Event (19)
- 22:00 Liga wyścigów dronów (6)
- 04:15 Remont na 5+ (7)
- 04:35 Remont na 5+ (8)
- 05:00 Remont na 5+ (1)
- 05:25 Remont na 5+ (2)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:25 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:25 Trucker Club (188)
- 07:50 Remont na 5+ (6)
- 08:10 Remont na 5+ (7)
- 08:35 Remont na 5+ (8)
- 09:00 Remont na 5+ (1)
- 09:25 Remont na 5+ (2)
- 09:50 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 10:20 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 10:45 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 11:10 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 11:35 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 12:00 77 TV 2 (Przypadki remontowo-budowlane)
- 13:00 3-2-1 Start (1)
- 13:55 Remont na 5+ (2)
- 14:15 Remont na 5+ (3)
- 14:40 Remont na 5+ (4)
- 15:05 Remont na 5+ (5)
- 15:30 Remont na 5+ (6)
- 16:00 Remont na 5+ (7)
- 16:15 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 16:40 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 17:05 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 17:35 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 18:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 18:25 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 18:50 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 19:20 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 19:45 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 00:00 Express Republiki
- 00:15 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:43 Poland Daily - Weather
- 00:44 Poland Daily
- 00:54 Poland Daily - Weather
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:25 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 02:55 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 03:20 Dzisiaj
- 03:50 Agora Klarenbacha
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Kulisy manipulacji
- 06:40 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 Republika rano
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:10 Republika, wstajemy!
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:15 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 18:00 Republika dzień
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Zdaniem Kowalskiego
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Republika wieczór
- 21:10 Przegląd prasy niemieckiej
- 21:30 Oko na niedzielę
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo (5)
- 01:10 Warszawa - zmartwychwstałe miasto
- 02:15 Cuda inżynierii 5 (14)
- 03:10 Top Gear 15 (6)
- 04:05 Bogowie tenisa (2)
- 05:00 Top Gear 33 (5)
- 06:00 Top Gear: Największe wyzwania (3)
- 07:05 W warsztacie (9)
- 08:05 Jak powstaje samochód 2 (2)
- 09:10 Gaz do dechy (6)
- 14:35 Gaz do dechy (6)
- 15:40 Top Gear: Największe wyzwania (2)
- 18:55 W warsztacie (9)
- 19:50 Jak kupić najdroższe auta świata (6)