Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:30 Moja krew
- 03:05 Wyspa cieni
- 04:30 61. KFPP w Opolu - Debiuty - Niemen symfonicznie
- 04:55 Halo, tu Paryż (10)
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:30 Sprawa dla reportera
- 06:20 Słownik polsko@polski (593)
- 06:50 Słowo na niedzielę (Czy umiesz widzieć znaki?)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
- 16:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Kajakarstwo górskie - cross kobiet i mężczyzn; Kolarstwo kobiet - wyścig ze startu wspólnego
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Kolarstwo kobiet - wyścig ze startu wspólnego
- 01:10 Jutro będziemy szczęśliwi
- 03:10 Dzika lokatorka
- 04:50 Rodzinka.pl (Dwa w jednym)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:30 Barwy szczęścia (2998)
- 06:00 Barwy szczęścia (2999)
- 06:30 M jak miłość (1800)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 14:00 Familiada (2857)
- 14:35 Koło fortuny (1610)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 (Big Day i Loka)
- 16:15 Rodzinka.pl (Czarownica)
- 16:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Kajakarstwo górskie - cross kobiet i mężczyzn
- 17:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Koszykówka 3x3 - mecz mężczyzn: Francja - Chiny, mecz mężczyzn: Łotwa - Polska
- 22:50 Panorama
- 23:25 Informacje kulturalne
- 23:45 Kino bez granic: Zwycięzca
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje z Mazowsza
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 15:50 Niezwykłe miejsca (Praga - kapliczki podwórkowe)
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Ludzie i pszczoły (Pan Leszek)
- 17:34 Polacy to wiedzą!
- 18:02 Z wieszaka historii (Projektanci i arbitrzy elegancji)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Kwiaty na warsztat 2 (Jak rozmnożyć ulubione domowe rośliny. Ekopreparaty ochronne i odżywki)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Pogoda
- 21:49 Sport
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 02:25 Znaki (9)
- 03:30 Znaki (10)
- 04:40 Disco Gramy (6264)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:25 Angry Birds Film
- 16:45 Serce nie sługa
- 18:50 Wydarzenia (804)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (804)
- 19:45 Sport (804)
- 19:55 Pogoda (804)
- 22:40 Sztanga i cash
- 00:00 Włatcy móch (Andżelika)
- 00:30 Włatcy móch (Wiedźma Shigella)
- 01:00 13 posterunek 2 (30)
- 01:45 13 posterunek 2 (32)
- 02:25 13 posterunek 2 (34)
- 03:05 Interwencja (5458)
- 03:25 Disco Polo Life (2379)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2631)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (87)
- 07:00 Ukryte miasta (Beijing)
- 10:05 Galileo (1057)
- 11:05 K2
- 13:30 Miłość i przeprowadzki
- 15:15 Jaś Fasola (14)
- 15:55 Gwiazdy Kabaretu (29)
- 16:55 Gwiazdy Kabaretu (31)
- 18:00 Galileo (1058)
- 19:00 Galileo (1059)
- 20:00 Włatcy móch (Wiedźma Shigella)
- 20:30 Włatcy móch (Higieniczny blues)
- 21:00 Prawo do zemsty
- 22:55 Gra Endera
- 00:10 Po prostu walcz 3
- 02:15 Zobacz to!: Dyżur 3 (40)
- 02:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Roch Poliszczuk)
- 03:55 Menu na miarę (6)
- 04:30 Menu na miarę (7)
- 04:55 Dyżur 3 (41)
- 05:30 Dyżur 3 (42)
- 06:00 Rodzinny interes 2 (Podglądacz)
- 07:00 Rodzinny interes 2 (Food truck)
- 08:00 Kurierzy (8)
- 09:00 Kurierzy (9)
- 09:55 Toto rozrabiaka
- 11:45 Żandarm na emeryturze
- 13:50 Żandarm i kosmici
- 15:45 Głupi i głupszy bardziej
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (159)
- 05:00 Dyżur 3 (35)
- 05:30 Dyżur 3 (36)
- 05:50 Gra muzyka (9)
- 06:50 Dom dla psa (6)
- 07:50 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta (Droga Krzyżowa. Golgota)
- 10:00 O czym marzą zwierzęta
- 11:45 Munio: Strażnik Księżyca
- 13:35 Gang Wiewióra 2
- 20:00 Zabójca
- 21:50 Dzielnica strachu 6 (Nie chcę jej)
- 01:30 Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu
- 03:40 FBI 4 (10)
- 04:30 FBI: Most Wanted (8)
- 05:30 Hity AXN
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Agenci NCIS 17 (8)
- 07:05 Agenci NCIS 17 (9)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (10)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (11)
- 09:55 Agenci NCIS 17 (12)
- 14:50 Cast Away: Poza światem
- 17:55 Smerfy
- 22:30 Obłędny rycerz
- 00:20 Zabójcza pogoda 3 (12)
- 01:25 W 80 kilo dookoła świata (1)
- 02:25 Dynastie (1)
- 03:30 Dynastie (2)
- 04:30 Dynastie (3)
- 05:35 David Attenborough i cuda natury (5)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (1)
- 06:35 Dynastie (4)
- 07:45 Dynastie (5)
- 08:55 Dynastie: za kulisami
- 10:00 Życie na pustkowiu 10 (5)
- 11:00 Dzika Francja (1)
- 12:00 W okowach mrozu 5 (8)
- 12:55 Wszechświat: kulisy (5)
- 14:00 Starożytne mocarstwa (3)
- 14:55 Zabójcza pogoda 3 (13)
- 15:55 W okowach mrozu 5 (8)
- 16:55 W 80 kilo dookoła świata (1)
- 17:50 Jak budowano imperia (1)
- 18:55 Starożytne mocarstwa (3)
- 22:00 W okowach mrozu 5 (13)
- 23:00 Dlaczego giną wieloryby?
- 00:20 Fatalna czarownica (Wielki błąd Maud)
- 00:55 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 01:00 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 01:10 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 01:20 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 01:25 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 01:35 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 01:45 Ghostforce (Krik-Krok / Burgerhorror)
- 02:10 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 02:35 Płazowyż 2 (Kolacja/Pojedynek kapel)
- 02:55 Płazowyż 2 (Prawdziwe oblicze)
- 03:20 Płazowyż 2 (21)
- 03:40 Dronersi 2 (Tajemnica Planktonów)
- 04:05 Dronersi 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Gra zdrajcy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Wstrętne zwierzaki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 05:45 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 05:50 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Roszczenia)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Sensacja)
- 07:00 Greenowie w wielkim mieście 2 (Proszę o ciszę!/ Zemsta Chipa)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Czipokalipsa)
- 07:55 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (Idealna harmonia)
- 08:00 Taffy (Fabryka waz)
- 08:10 Taffy (Robodom)
- 08:25 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 08:30 Taffy (Bentley z dżungli)
- 08:35 Taffy (W dziczy)
- 08:45 Taffy (Dotknij futra)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Roszczenia)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Sensacja)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Konfrontacja)
- 14:00 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 14:10 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 14:25 Herosi pół na pół (Niezwykły talent Mo/ Materia a stan umysłu)
- 14:50 Herosi pół na pół (Całkiem nowe brzmienie/ Boski filtr)
- 15:20 Herosi pół na pół (Lennyman/ Pożyteczne klony)
- 15:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Ding dong/ Kreskówka)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Długie pożegnanie)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 4 (U Tirka / Dżingle)
- 04:00 Terrorysta
- 05:45 Zakończenie programu
- 06:05 Klub dyskusyjny
- 08:10 Zdobyć Woodstock
- 10:10 Spisek
- 12:10 Szef
- 14:05 Potężne sierotki
- 16:00 Gra tajemnic
- 17:50 Moneyball
- 20:00 W imię diabła
- 21:35 The Square
- 00:15 Niezapomniane 4 (1)
- 01:20 Niezapomniane 4 (2)
- 02:15 Niezapomniane 4 (3)
- 03:00 Milczący świadek 24 (7)
- 03:50 Milczący świadek 24 (8)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 5 (7)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (3)
- 06:00 Ojciec Brown 8 (1)
- 07:00 Ojciec Brown 8 (2)
- 08:00 Śmierć pod palmami 3 (7)
- 09:10 Lewis 9 (2)
- 13:00 Sanditon 2 (5)
- 14:05 Śmierć pod palmami 3 (7)
- 15:10 Śmierć pod palmami 3 (8)
- 20:00 Ulica nadziei 3 (8)
- 21:00 Śmierć pod palmami 12 (1)
- 22:00 Śmierć pod palmami 12 (2)
- 23:00 Profesor T (3)
- 04:20 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:05 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:45 Legendy opery (Mario Lanza)
- 06:00 Legendy opery (Mario Lanza)
- 06:30 Mistrzowie muzyki filmowej (5)
- 07:25 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:40 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 11:05 Łowcy skarbów 3 (19)
- 12:05 Łowcy skarbów 3 (20)
- 13:00 Łowcy skarbów 3 (21)
- 22:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 23:05 Królowie wojny
- 00:55 Magia nagości. Dania (5)
- 01:35 Co lubią kobiety (2)
- 02:35 I love kabaret (4)
- 03:35 I love kabaret (2)
- 04:30 I love kabaret (1)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (31)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (23)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:40 Survivalowa rodzina (1)
- 08:15 To leci w sieci (2)
- 08:45 To leci w sieci (3)
- 09:10 Gdy natura atakuje (W nogi!)
- 09:40 Gdy natura atakuje (Łoś i słoń)
- 12:05 Gang Olsena
- 13:50 Quo vadis (1/2)
- 15:30 Quo vadis (2-ost.)
- 17:15 Kabaretowe przeboje (2)
- 18:10 Kabaretowe przeboje (4)
- 19:10 I love kabaret (7)
- 00:50 Darz Bór (346)
- 01:15 Darz Bór (347)
- 01:45 Darz Bór (348)
- 02:15 Darz Bór (349)
- 02:45 Darz Bór (350)
- 03:10 Darz Bór (372)
- 03:40 Darz Bór (255)
- 04:10 Darz Bór (256)
- 04:35 Na osi (1006)
- 05:10 Na osi (1007)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Na osi (1091)
- 06:25 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 06:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:10 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 12:40 Dziesięć największych skarbów (2)
- 13:35 Sekrety piramid (1)
- 14:40 Sekrety piramid (2)
- 15:35 Inżynieryjne katastrofy (2)
- 22:10 Giganty na drogach (4)
- 23:10 Giganty na drogach (5)
- 04:25 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 05:10 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:35 Z lokalnego archiwum
- 06:50 Z lokalnego archiwum
- 07:10 TVCentrum uwagi
- 07:30 TVCentrum uwagi
- 07:45 TVCentrum uwagi
- 08:05 TVCentrum uwagi
- 08:20 U nas w...
- 08:40 U nas w...
- 09:00 U nas w...
- 09:15 U nas w...
- 09:35 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 10:00 Przepis na remont 2 (7)
- 10:30 Przepis na remont 2 (8)
- 10:55 Przepis na remont 2 (9)
- 11:20 Przepis na remont 2 (10)
- 11:45 Przepis na remont 2 (11)
- 12:15 Przepis na remont 2 (12)
- 12:40 Przepis na remont 2 (13)
- 13:05 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 16:05 Łowcy skarbów 3 (20)
- 17:00 Łowcy skarbów 3 (21)
- 20:00 Zbroja boga 2
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Skok w zwierciadło / Tort na odwrót)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Gwiezdny Suflet Prababci / Pierwszy mecz sezonu)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Za dużo podwieczorków/ Ulubiony smakołyk)
- 01:30 Spidey i superkumple (Wieża Ock!/ Przechytrzony dzięki sztuce!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Drzemkowa akcja/ Kicający problem)
- 02:20 Spidey i superkumple (Dino-akcja/ Nocny dzień)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Awaryjne lądowanie Mikołaja)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Bez uścisków / Gdzie Frajdek?)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Podniebne urodziny Mikiego!/ Urodziny "A co ze mną?")
- 04:00 Eureka! (Projekt Bog / Gigantyczny slalom)
- 04:30 Eureka! (Wyścig po owoce/ Na biwaku)
- 05:00 Eureka! (Całkowite zwycięstwo!/ Cutaballoo kontra Bebe Sloth)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Gdzie jesteś, Chickie Boo-Boo?/ Bohaterowie placu zabaw!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 07:00 Blue 2 (Pociągi)
- 07:10 Blue 2 (Królowe)
- 07:20 Blue 2 (Złóż to sam)
- 07:30 Blue 2 (Wojsko)
- 07:40 Blue 2 (Wytworna restauracja)
- 07:50 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 20:00 Blue 3 (149)
- 20:10 Blue 3 (150)
- 20:20 Blue 3 (152)
- 20:30 Disney Junior Ariel (5)
- 21:00 Spidey i superkumple 3 (Bąbelkowe kłopoty/ Rwąca deszczówka)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (14)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego (Niebezpieczna imprezka/Gładki operator)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Dziwnogedon: Część 4: Gdzieś wśród lasów)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe (Jak śliwki w kompot)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe (Straszliwy, potworny potwór)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 02:35 Duch i nas dwóch (25)
- 03:00 Duch i nas dwóch (26)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (1)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (2)
- 04:50 Duch i nas dwóch (8)
- 05:15 Duch i nas dwóch (9)
- 05:35 Robale ziomale (Pojawił się z nieba / Tajemnica)
- 06:00 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 06:05 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 06:10 Taffy 2 (Zjazd)
- 06:25 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 06:35 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 06:40 Taffy 2 (112)
- 06:55 Fineasz i Ferb (12)
- 07:25 Fineasz i Ferb (6)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (3)
- 18:00 Taffy (Taffyzilla)
- 18:05 Taffy (Kici, kici)
- 18:20 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 18:30 Taffy (Metamorfoza)
- 18:35 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (44)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (45)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (46)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego (Pracowity dzień/Na Dzikim Zachodzie)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego (Rodzinne wakacje/Smalec Murphy'ego)
- 00:05 Blue 2 (43)
- 00:15 Blue 2 (1)
- 00:20 Andy dookoła świata (26)
- 00:40 Kolorklocki (2)
- 00:45 Blue 2 (22)
- 00:55 Piotruś Królik 2 (14)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (23)
- 01:20 Psi Oddział (7)
- 01:35 Blue (1)
- 01:40 Blue (2)
- 01:50 Blue (3)
- 02:00 Blue (27)
- 02:05 Tosia i Tymek (51)
- 02:20 Blue 2 (12)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (40)
- 02:40 Kręciołki (64)
- 02:50 Teletubisie (58)
- 03:05 Blue (17)
- 03:10 Blue (18)
- 03:20 JoJo i Babcia (32)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (21)
- 03:45 Tosia i Tymek (37)
- 03:55 Tosia i Tymek (38)
- 04:10 Blue (45)
- 04:15 Blue (46)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (31)
- 04:35 Blue (47)
- 04:45 Blue (48)
- 04:50 Blue (31)
- 05:00 Superpyra (31)
- 05:05 Superpyra (32)
- 05:15 Kolorklocki (16)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (38)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (39)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 05:50 W Papierowej Krainie (30)
- 06:00 Piotruś Królik (13)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (26)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (27)
- 06:55 Blue (9)
- 07:05 Blue (10)
- 07:15 Blue (11)
- 07:20 Blue (12)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (2)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (21)
- 08:10 W Papierowej Krainie (35)
- 08:20 Blue (43)
- 08:30 Blue (44)
- 08:40 Blue (45)
- 08:50 Blue (46)
- 09:00 Blue (47)
- 09:10 Blue (48)
- 09:15 Mała kuchnia świata (2)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (3)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (4)
- 09:55 Kręciołki (53)
- 10:10 Kręciołki (54)
- 10:25 Blue 2 (31)
- 10:35 Blue 2 (32)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (2)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (14)
- 11:15 W Papierowej Krainie (30)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (2)
- 11:50 Superpyra (6)
- 12:00 Blue (49)
- 12:10 Blue (5)
- 12:15 Blue 2 (42)
- 12:25 Blue 2 (43)
- 12:35 Blue 2 (22)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy (2)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (2)
- 13:05 Blue 2 (22)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (14)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (24)
- 13:40 Psi Oddział (7)
- 13:55 Blue (1)
- 14:05 Blue (2)
- 14:15 Blue (3)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (40)
- 14:35 Blue 2 (12)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (15)
- 15:15 W Papierowej Krainie (31)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (2)
- 15:50 Blue (6)
- 16:00 Blue 2 (44)
- 16:10 Blue 2 (45)
- 16:20 Matklocki (2)
- 16:25 Blue 2 (2)
- 16:35 Kolorklocki (3)
- 16:40 Kolorklocki (4)
- 16:45 Andy dookoła świata (27)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (3)
- 17:10 Blue 2 (23)
- 17:15 Piotruś Królik 2 (15)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (24)
- 17:45 Psi Oddział (8)
- 18:00 Blue (4)
- 18:10 Blue (5)
- 18:15 Blue (6)
- 18:25 Tosia i Tymek (52)
- 18:40 Blue 2 (13)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (41)
- 19:00 Kręciołki (65)
- 19:15 Teletubisie (59)
- 19:30 Blue (19)
- 19:40 Blue (20)
- 19:50 JoJo i Babcia (33)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (22)
- 20:20 Tosia i Tymek (39)
- 20:30 Tosia i Tymek (40)
- 20:45 Blue (43)
- 20:55 Blue (44)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (30)
- 21:15 Blue (49)
- 21:25 Blue (50)
- 21:35 Superpyra (33)
- 21:40 Superpyra (34)
- 21:50 Hej, Duggee! 2 (38)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (39)
- 22:10 Kolorklocki (17)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 22:30 W Papierowej Krainie (31)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (15)
- 22:55 W Papierowej Krainie (30)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (2)
- 23:35 Matklocki (2)
- 23:40 Blue (49)
- 23:50 Blue (6)
- 23:55 Blue 2 (44)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:40 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:50 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bob Budowniczy 20 (Kempingowa katastrofa)
- 06:25 Bob Budowniczy 20 (Cegły i zaprawa)
- 06:50 Bob Budowniczy 20 (Żuraw bez kontroli)
- 07:15 Bob Budowniczy 20 (Zamieszanie na składzie)
- 07:40 Bob Budowniczy 20 (Szofer Spychacz)
- 10:20 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 11:15 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 11:25 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 11:35 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 11:45 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 11:55 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 12:05 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 13:15 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 13:35 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 13:45 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 13:55 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 14:05 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 14:15 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 14:30 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 14:40 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 14:50 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 15:00 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 15:15 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 15:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 16:00 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 16:10 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 16:25 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 16:55 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 17:05 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 17:20 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 17:35 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 17:45 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 17:55 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 18:05 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 18:20 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 18:35 Strażak Sam 9 (Trema)
- 18:45 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 18:55 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 19:05 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 19:15 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 19:30 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 19:40 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 19:50 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 20:00 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 20:15 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 20:25 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 21:00 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 21:10 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 21:25 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 21:35 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 21:45 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 21:55 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 22:05 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 22:20 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 22:30 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 22:40 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 22:50 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 23:00 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 23:15 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 23:30 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 00:01 Jaki jest twój zawód ?
- 00:03 Wakacje
- 00:06 Zwierzęta
- 00:09 Towarzysze zabawy
- 00:11 Sunville
- 00:14 Kolorowa magia
- 00:17 Wakacje
- 00:20 Teraz się bawimy
- 00:22 Świat elfów
- 00:25 Świat podwodny
- 00:28 Wakacje
- 00:30 Świat elfów
- 00:33 Towarzysze zabawy
- 00:37 Kolorowe koło
- 00:39 Wstawaj!
- 00:41 Sunville
- 00:45 Świat podwodny
- 00:46 Towarzysze zabawy
- 00:49 Kolorowe koło
- 00:52 Sunville
- 00:55 Świat podwodny
- 00:58 Opowieści warzywne
- 01:00 Jaki jest twój zawód ?
- 01:02 Wakacje
- 01:06 Miejskie życie
- 01:08 Teraz się bawimy
- 01:11 Posłuchaj tego
- 01:13 Łazienka
- 01:16 Miejskie życie
- 01:18 Świat podwodny
- 01:21 Opowieści warzywne
- 01:24 Zwierzęta
- 01:27 Safari
- 01:29 Rodzina bobrów
- 01:32 Puffy i Tubby
- 01:35 Jak podróżujemy
- 01:38 Posłuchaj tego
- 01:40 Jak podróżujemy
- 01:45 Świat zwierząt
- 01:48 Opowieści warzywne
- 01:51 Morskie przygody
- 01:53 Galaktyczni turyści
- 01:55 Puffy i Tubby
- 01:58 Miejskie życie
- 02:02 Rodzina bobrów
- 02:05 Urocze miejsca
- 02:08 Kolorowa magia
- 02:11 Sunville
- 02:14 Miyu i Litto
- 02:16 Przygody w przestrzeni
- 02:19 Kolorowa magia
- 02:22 Puffy i Tubby
- 02:26 Safari
- 02:29 Grupy
- 02:32 Kolorowe koło
- 02:34 Safari
- 02:37 Urocze miejsca
- 02:40 Kolorowa magia
- 02:43 Puffy i Tubby
- 02:47 Kącik naukowy
- 02:49 Oli - cykle natury
- 02:53 Sunville
- 02:55 Miejskie życie
- 02:58 Posłuchaj tego
- 03:00 Kącik naukowy
- 03:03 Panni i Fanni
- 03:05 Urocze miejsca
- 03:08 Przygody w przestrzeni
- 03:12 Urocze miejsca
- 03:15 Wstawaj!
- 03:17 Świat elfów
- 03:20 Taniec
- 03:23 Teraz się bawimy
- 03:25 Świat zwierząt
- 03:28 Opowieści warzywne
- 03:31 Wstawaj!
- 03:33 Opowieści warzywne
- 03:35 Jaki jest twój zawód ?
- 03:38 Urocze miejsca
- 03:40 Jaki jest twój zawód ?
- 03:43 Posłuchaj tego
- 03:45 Wstawaj!
- 03:48 Ding Dang Dong
- 03:51 Teraz się bawimy
- 03:53 Mini opowiadania
- 03:55 Ding Dang Dong
- 03:59 Rodzina bobrów
- 04:02 Wstawaj!
- 04:04 Urocze miejsca
- 04:08 Ding Dang Dong
- 04:11 Świat zwierząt
- 04:13 Towarzysze zabawy
- 04:17 Kolorowe koło
- 04:20 Teraz się bawimy
- 04:22 Opowieści warzywne
- 04:24 Teraz się bawimy
- 04:26 Kolorowe koło
- 04:29 Towarzysze zabawy
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:34 Wakacje
- 04:37 Świat podwodny
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:41 Świat podwodny
- 04:45 Opowieści warzywne
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:50 Świat podwodny
- 04:52 Wakacje
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:57 Kolorowe koło
- 05:01 Kolorowe koło
- 05:03 Wakacje
- 05:06 Opowieści warzywne
- 05:09 Wakacje
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:14 Wakacje
- 05:17 Posłuchaj tego
- 05:22 Miyu i Litto
- 05:25 Posłuchaj tego
- 05:28 Jaki jest twój zawód ?
- 05:31 Grupy
- 05:33 Panni i Fanni
- 05:36 Urocze miejsca
- 05:39 Kolorowa magia
- 05:42 Kącik naukowy
- 05:45 Grupy
- 05:47 Kącik naukowy
- 05:49 Posłuchaj tego
- 05:52 Panni i Fanni
- 05:54 Muzeum
- 05:57 Opowieści warzywne
- 05:59 Grupy
- 00:03 Pory roku
- 01:08 Ulubione bajki
- 02:10 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:30 Pory roku
- 11:33 Ulubione bajki
- 13:42 Uczymy się z ducktv
- 14:45 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:48 Pory roku
- 16:49 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:51 Uczymy się z ducktv
- 18:55 Bajki na dobranoc
- 19:56 Słodkie sny
- 20:58 Pory roku
- 22:02 Ulubione bajki
- 23:04 Uczymy się z ducktv
- 05:00 LaLiga Promoted Teams
- 06:00 Leo Messi
- 07:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 07:25 LaLiga Top Scorer
- 23:20 Jorge Valdano
- 12:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 13:00 LaLiga Promoted Teams
- 18:00 LaLiga Top Goals
- 19:00 LaLiga Top Scorer
- 19:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 04:00 LaLiga Top Goals
- 05:00 LaLiga Top Scorer
- 05:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 LaLiga Top Scorer
- 14:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 15:30 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 22:00 LaLiga Top Goals
- 23:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 23:30 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 00:00 Rumble & Hum (Stain, Steel & Style)
- 01:00 Rumble & Hum (2)
- 02:00 Rumble & Hum (3)
- 03:00 Rumble & Hum (Weightless & Free-Spirited)
- 08:00 Action Sports World (14)
- 09:00 WWE Classic Gold (42)
- 09:30 WWE Classic Gold (44)
- 10:00 WWE Classic Gold (55)
- 11:00 WWE Raw (22)
- 14:00 WWE SmackDown (35)
- 15:00 WWE SmackDown (36)
- 16:00 WWE NXT (19)
- 17:00 WWE - Main Event (19)
- 18:00 WWE Highlights (24)
- 18:45 WWE Highlights (25)
- 19:10 WWE Highlights (27)
- 19:30 Dumball: Idiots In India (10)
- 20:00 Liga wyścigów dronów (6)
- 22:00 Liga wyścigów dronów (7)
- 00:15 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 00:50 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (4)
- 01:25 Tabu i skandale: 100 wagin
- 02:15 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 02:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:00 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 03:25 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 03:50 Remont na 5+ (7)
- 04:10 Remont na 5+ (8)
- 04:35 Remont na 5+ (1)
- 04:55 Remont na 5+ (2)
- 05:15 Remont na 5+ (3)
- 05:40 Remont na 5+ (4)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:45 Remont na 5+ (7)
- 07:10 Remont na 5+ (8)
- 07:35 Remont na 5+ (1)
- 12:10 3-2-1 Start (2)
- 13:05 3-2-1 Start (3)
- 14:00 Celnicy 3 (1)
- 14:55 Celnicy 3 (2)
- 15:50 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 16:15 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 16:40 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 17:05 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 17:30 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 17:55 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 00:00 Magazyn filmowy
- 00:25 Poland Daily
- 00:35 Poland Daily - Weather
- 00:40 Dzisiaj
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:20 Zdaniem Kowalskiego
- 01:40 Hity w sieci
- 02:00 Przegląd prasy niemieckiej
- 02:20 Kulisy manipulacji
- 02:50 Piachem w tryby
- 03:30 Dzisiaj
- 03:55 Polityczne podsumowanie tygodnia
- 04:55 Republika wieczór
- 06:00 Magazyn filmowy
- 06:25 Smaki polski
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Transmisja mszy świętej
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:05 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 10:00 Republika rano
- 10:05 Studio prasowe
- 11:00 Salonik polityczny
- 12:00 Polityczna kawa
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:10 Ameryka, polityka i dolary. Raport z USA
- 13:40 Za siódmą górą
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 14:40 Na pomoc!
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Oko na niedzielę
- 15:30 Republika dzień
- 15:40 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 17:45 Miłosz Kłeczek. W ruchu
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Smaki polski
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Ściśle jawne
- 20:50 Wywiad z chuliganem
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:00 Więźniarki (2)
- 00:55 Louis Theroux: zakazane Stany (1)
- 02:00 Gaz do dechy (6)
- 02:50 W warsztacie (9)
- 03:35 Jak kupić najdroższe auta świata (6)
- 10:20 Top Gear: Największe wyzwania (4)
- 11:30 Gaz do dechy (5)
- 18:50 Gaz do dechy (6)
- 19:55 Jak powstaje samochód 2 (2)
- 04:00 Wiralowe rekiny
- 05:00 Rekiny kanibale
- 06:00 Królestwo drapieżników (Matka gepardzica)
- 07:00 Królestwo drapieżników (Los matki)
- 00:10 Dzika kuchnia (4)
- 00:40 Dzika kuchnia (3)
- 01:05 Dzika kuchnia (5)
- 01:35 Dzika kuchnia (7)
- 02:05 Dzika kuchnia (1)
- 02:30 Dzika kuchnia (2)
- 03:00 Dzika kuchnia (3)
- 03:30 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:50 Przepis na ogród (5)
- 05:00 Przepis na ogród (7)
- 05:05 Dzika kuchnia (7)
- 05:35 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 ABC Designu (1)
- 06:15 ABC Designu (3)
- 06:25 ABC Designu (4)
- 06:40 ABC Designu (5)
- 06:55 Kuchnia na dziko (2)
- 07:05 Kuchnia na dziko (3)
- 07:20 Kuchnia na dziko (4)
- 07:30 Kuchnia na dziko (5)
- 07:45 Kuchnia na dziko (6)
- 08:00 Ogród bez tajemnic 5 (3)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 5 (4)
- 08:55 Ogrody marzeń 2 (10)
- 09:25 Ogrody marzeń 2 (11)
- 10:00 Ogrody marzeń 2 (12)
- 10:30 Ogrody marzeń 2 (13)
- 11:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (19)
- 18:10 Przepis na remont 2 (18)
- 18:35 Przepis na remont 2 (19)
- 19:05 Przepis na remont 2 (20)
- 19:35 Przepis na remont 2 (21)
- 22:30 Ogrody marzeń 3 (1)
- 23:05 Ogrody marzeń 3 (2)
- 23:45 Dzika kuchnia (1)
- 10:00 Pies na życie (6)
- 10:35 Zwierzaki z misją (6)
- 11:10 Łowcy smaków (4)
- 11:50 Przez żołądek do zdrowia (4)
- 12:25 Pytania do doktora (Ból)
- 13:00 Zapytaj lekarza (5)
- 13:35 Happy i Zen (9)
- 14:05 Happy i Zen (10)
- 14:40 Żyj jak Laila (9)
- 15:10 Żyj jak Laila (10)
- 15:40 Nocna zmiana 2 (13)
- 16:35 Nocna zmiana 2 (14)
- 17:25 Nocna zmiana 3 (1)
- 18:20 Nocna zmiana 3 (2)
- 19:10 Nocna zmiana 3 (3)
- 20:00 Zaprogramowana otyłość
- 21:00 Łowcy smaków (5)
- 21:35 Gotowe na start 2 (1)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Dorwać Stewiego)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Kuglarska wiedza)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Kandydat)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Love Story)
- 02:10 Bajer z Bel-Air (Prace społeczne)
- 02:40 Bajer z Bel-Air (Choroba Willa)
- 03:10 Bajer z Bel-Air (Główna nagroda)
- 03:40 Bajer z Bel-Air (Kiedyś to było)
- 04:10 Bajer z Bel-Air (Walka o uwagę)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Krawat w kaczy wzór)
- 05:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Rakietowy kryzys Stinsona)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Wycieczka)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Tajemnica kontra historia)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Noretta)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Powrót Zdzirowatej Dyni)
- 20:00 Johnny English
- 21:35 Jackass 3D
- 00:35 Wielka wsypa
- 02:45 Zamknąć za sobą drzwi
- 04:35 Mów mi Mesjasz
- 04:55 Smaki Dubaju (1)
- 05:30 Smaki Dubaju (2)
- 06:05 Powstanie warszawskie 1944
- 07:40 Pokolenie
- 09:30 Cafe pod Minogą
- 11:20 To nie ze mną (2)
- 11:50 To nie ze mną 2 (2)
- 12:25 Pan Wołodyjowski
- 15:45 Paciorki jednego różańca
- 18:00 7 słów o przemijaniu
- 18:10 Powstanie warszawskie
- 20:00 Rezerwat
- 22:10 Skazany na bluesa
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 04:30 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 05:15 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 06:00 Zameldowani 2 (5)
- 06:25 Zameldowani 2 (6)
- 06:55 Zameldowani 2 (7)
- 07:20 Zameldowani 2 (8)
- 07:45 Zameldowani 2 (9)
- 10:05 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:30 Bonanza (27)
- 11:30 Bonanza (28)
- 12:30 Legendy rocka (Cher)
- 13:30 Legendy rocka (Tina Turner)
- 18:10 Rozmowy kontrolowane
- 20:00 Policyjna opowieść 2
- 22:15 Szarada
- 00:05 Sztos 2
- 02:30 Kawalerskie życie na obczyźnie
- 04:35 Co lubią tygrysy
- 06:00 Przygody Merlina (Chwila prawdy)
- 07:00 Komisarz Rex 2 (Ślady krwi)
- 10:00 Hudson i Rex 3 (13)
- 11:00 Hudson i Rex 3 (14)
- 12:00 Hudson i Rex 3 (15)
- 13:00 Kacper
- 15:05 1920 Bitwa Warszawska
- 20:00 Ognisty podmuch
- 22:50 Chciwość
- 00:00 Teresa (32)
- 01:00 Teresa (33)
- 02:00 Teresa (34)
- 03:00 Teresa (35)
- 04:00 Płomienie pożądania (13)
- 05:00 Płomienie pożądania (14)
- 06:00 Sploty nienawiści (12)
- 07:00 Sploty nienawiści (13)
- 08:00 Sploty nienawiści (14)
- 09:00 Sploty nienawiści (15)
- 10:00 Sploty nienawiści (16)
- 11:00 Teresa (31)
- 12:00 Teresa (32)
- 13:00 Teresa (33)
- 14:00 Teresa (34)
- 15:00 Teresa (35)
- 16:00 Trzy siostry (235)
- 17:00 Trzy siostry (236)
- 18:00 Trzy siostry (237)
- 19:00 Trzy siostry (238)
- 20:00 Trzy siostry (239)
- 21:00 Płomienie pożądania (15)
- 22:00 Płomienie pożądania (16)
- 23:00 Okrutne miasto (55)
- 12:05 Agenci NCIS 12 (Duszenie)
- 12:55 Panna Marple: Godzina zero
- 14:55 Panna Marple: Nemezis
- 23:10 Nędznicy (5)
- 05:45 Hity AXN
- 06:05 Totalcar 2 (2)
- 06:50 Porządek w domu - porządek w życiu 3 (4)
- 12:00 Porządek w domu - porządek w życiu 4 (3)
- 13:20 Dekoratorzy (4)
- 13:45 Dekoratorzy (5)
- 14:10 Dekoratorzy (6)
- 14:35 Dekoratorzy (7)
- 15:05 Dekoratorzy (8)
- 15:35 Nasz idealny dom na plaży (1)
- 22:55 Amerykanin
- 01:05 Żmijowisko (5)
- 02:05 Żmijowisko (6)
- 03:05 Przykrywkowcy: Podwójna gra (3)
- 04:10 Przykrywkowcy: Podwójna gra (4)
- 05:30 Hity AXN
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 5 (2)
- 06:30 Flash 8 (5)
- 07:25 Flash 8 (6)
- 08:20 Flash 8 (7)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 2 (20)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (3)
- 21:00 Oczy smoka
- 22:55 Kickboxer
- 01:15 Prezentuj broń! (44)
- 02:20 Prezentuj broń! (45)
- 03:20 Prezentuj broń! (46)
- 04:30 Prezentuj broń! (47)
- 05:25 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (91)
- 07:15 Winnice miłości 2 (92)
- 08:20 Profil (4)
- 09:20 Profil (5)
- 10:25 Profil (6)
- 11:35 Profil 2 (1)
- 12:40 Profil 2 (2)
- 13:50 Domek na prerii 9 (4)
- 14:50 Domek na prerii 9 (5)
- 15:55 Domek na prerii 9 (6)
- 16:55 Domek na prerii 9 (7)
- 18:00 Domek na prerii 9 (8)
- 19:05 Carter (5)
- 20:05 Carter (6)
- 21:00 Życiowe rozterki
- 22:55 Coco Chanel
- 00:45 Robocop
- 02:55 Kruk, zagadka zbrodni
- 11:05 Rzeczpospolita babska
- 13:10 System
- 15:45 Hudson Hawk
- 17:55 Rocky Balboa
- 20:00 Czarny motyl
- 00:15 Zakończenie programu
- 05:15 Guido Superbohater
- 06:40 Zagubiony smok
- 08:15 Latarnicy
- 09:50 Stracone marzenia
- 11:40 Czekając na Anyę
- 13:25 Tygrysy ze stacji Shagou
- 15:25 Kupiec wenecki
- 17:35 Gorzko-słodki
- 19:20 Proza życia
- 21:00 Autor widmo
- 23:05 Panna Nikt
- 01:15 Uniwersalny żołnierz. Dzień odrodzenia
- 03:05 Sex Affairs 2
- 04:10 Ogień zwalczaj ogniem
- 05:45 Zakończenie programu
- 06:50 Wielki Mistrz
- 08:50 Lope
- 10:40 Tajna agentka
- 12:15 Chłopiec z dżungli
- 13:45 Na skrzydłach orłów
- 16:45 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 18:25 Wyspa skarbów
- 20:00 Bij i wiej
- 21:40 Ostatni samarytanin
- 23:10 Niezłomni
- 00:00 Hotel Bleu
- 00:30 Portret pamięciowy
- 02:10 Obcy
- 03:55 Dzień dobrze minął?
- 05:24 Zakończenie programu
- 06:00 Sunny
- 07:35 Hawaje
- 08:00 Ekspres na Broadway
- 09:15 Woda
- 09:30 Melodia wiatru
- 10:45 Krzyk pośród nocy
- 11:50 Bunt
- 13:05 Wędrownik
- 13:30 Ambasador w Bernie
- 14:50 Na posterunku
- 15:55 Nasz admirał był dziewczyną
- 17:25 Rycząca otchłań
- 18:55 Miasteczko Abilene
- 20:25 Pieskie życie
- 21:00 Grzech
- 22:35 Zima (drapieżne koty)
- 23:35 Banjo Farid
- 23:55 Wiadro krwi
- 00:15 This Is England '86 (1)
- 01:05 Przyjaciel czy wróg
- 02:25 Krytyczna godzina
- 04:05 I zapadła ciemność
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:45 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 10:15 Pas startowy
- 11:45 Na przekór całemu światu
- 13:25 Misja: Niewykonalna
- 14:55 Nigdy nie będę twoja
- 16:30 Łąka zgubionych butów
- 20:00 Minuta po śmierci
- 21:35 Dynastia Tudorów (9)
- 22:30 Obsesja Eve 2 (8)
- 23:15 Plan B 2 (5)
- 01:10 Dziewczyny z Las Vegas
- 03:05 Sklepik z horrorami
- 04:45 Sąsiedzi - Buster Keaton
- 05:20 Skazaniec - Buster Keaton
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Kinga Preis)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Miley Cyrus)
- 06:35 Superstars (Nicolas Cage, Michael Jackson, Kevin Costner, Cate Blanchett, Johnny Depp)
- 07:05 FilmoNewsy (74)
- 07:25 Gość Red Carpet TV (15)
- 07:55 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 08:15 Ale lapsus (9)
- 08:25 Klik News (33)
- 08:35 FilmoNewsy (127)
- 08:55 "Top 13" - ranking gwiazd (Najbardziej romantyczne pary srebrnego ekranu)
- 09:20 Willy agent (27)
- 09:30 Warsztat filmowy (WF_128)
- 09:50 Moda na sukces 34 (8603)
- 10:20 Moda na sukces 34 (8604)
- 10:50 Moda na sukces 34 (8605)
- 11:15 Triumf miłości (103)
- 12:10 Klik News (63)
- 12:20 Triumf miłości (104)
- 13:15 Triumf miłości (105)
- 14:05 Klik News (63)
- 14:20 Everest (34)
- 14:50 Everest (35)
- 15:20 Najpiękniejsza brzydula (61)
- 16:10 Najpiękniejsza brzydula (62)
- 17:00 Klik News (63)
- 17:10 Willy agent (27)
- 17:25 Klik News (64)
- 17:35 Jeremiah Johnson
- 20:00 Mózg za miliard dolarów
- 22:10 Zmierzch bogów
- 01:20 Lody na patyku 2
- 03:10 Cannes 2024 (8)
- 03:20 Cheerleaderki
- 05:20 Skazaniec - Buster Keaton
- 06:00 Niewolnica Isaura (1)
- 06:40 "Top 13" - ranking gwiazd (19)
- 07:05 Vidocówka (1)
- 07:20 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (7)
- 07:40 Bitwa o San Pietro
- 08:20 Olimpiada, część 2
- 14:10 Skąd ja Cię znam? (Robert Downey Jr.)
- 14:25 Maria Magdalena (3)
- 15:20 Maria Magdalena (4)
- 16:15 Kleopatra
- 20:55 Konwój
- 23:15 Lody na patyku 3
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 09:50 Przy muzyce po Śląsku
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata
- 00:45 Zaginione skarby (5)
- 01:25 Bez oddechu: Miasta na krawędzi uduszenia
- 02:20 Wspaniały świat (1)
- 02:50 Wspaniały świat (7)
- 03:25 Och, Dior!
- 08:00 Człowiek i jego łódź (9)
- 08:55 Dzikie zwierzęta (11)
- 09:25 Ryba tygrysia - afrykańska pirania
- 10:20 Lamu, wyspa osłów
- 11:15 Nowi nomadzi Kirgistanu
- 12:10 Głuptaki - po złej stronie
- 13:05 Powodzie: co nas czeka (1)
- 14:00 Wygnanie na Wyspie Świętej Heleny
- 14:55 Lodołamacze arktyczne
- 15:55 Ekologiczna panika (2)
- 16:20 Siła natury (3)
- 16:50 Siła natury (4)
- 17:25 Jak działa mózg (Visual Perception)
- 17:55 Jak działa mózg (Altered Views)
- 18:25 Rok na planecie Ziemia (2)
- 19:10 Wspaniały świat (3)
- 19:45 Wspaniały świat (4)
- 20:15 Efekt technologii (3)
- 20:40 Efekt technologii (4)
- 21:05 Football uliczny (RPA)
- 21:35 Football uliczny (Bośnia i Hercegowina)
- 22:05 Zadziwiająca nauka (1)
- 22:30 Zadziwiająca nauka (2)
- 23:00 Zenit (9)
- 23:25 Ostatnie tygrysy z Sumatry
- 08:10 Stream Nation (Stray, część 12)
- 08:40 TVGry (421)
- 08:55 Stream Nation (Stray, część 13)
- 09:25 Stream Nation (Stray, część 14)
- 14:20 Sol F1 10 (12. wyścig)
- 16:00 Sol F1 10 (13. wyścig)
- 17:30 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Polski Top Tygodnia
- 11:00 Top 30
- 14:00 Przepis na Hit
- 17:00 POPOWY HIT DEKADY
- 21:00 Rockowa 20
- 23:00 Rodzinne Karaoke
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 12:00 Top 16
- 13:20 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:00 1 na 1
- 21:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 10:00 Halo, Warszawo!
- 11:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Hits Around the World
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 14:00 Top 50 Original & Cover
- 22:30 Best Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 Top 25 Power Hits ...
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Taylor Swift)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Top 30 Nuta.TV
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Taylor Swift)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Still alice
- 01:40 English up (21)
- 01:50 English up (22)
- 02:00 Phantom thread
- 04:10 English united (4)
- 04:25 3ways2 (7)
- 04:35 English in focus (42)
- 04:45 English 911 2 (117)
- 04:50 English 911 2 (118)
- 04:55 English 911 2 (119)
- 05:00 Art land (69)
- 05:05 Art land (70)
- 05:10 Crafty hands 2 (17)
- 05:20 Okey-dokey (12)
- 05:30 Once upon a time (16)
- 05:40 Word party (39)
- 05:45 Word party (40)
- 05:50 English playtime (7)
- 06:00 Magic science (16)
- 06:15 Yummy for mummy (26)
- 06:25 Kids in action (31)
- 06:30 Kids in action (32)
- 06:35 Alfred & wilfred (3)
- 06:40 Alfred & wilfred (13)
- 06:45 A school day in the uk (6)
- 07:00 Simple phrases (2)
- 07:10 Life around (23)
- 07:20 Life around (24)
- 07:30 Life around (59)
- 07:35 Jack of all trades (7)
- 07:45 Basic lexis (34)
- 07:50 Basic lexis (35)
- 07:55 Basic lexis (36)
- 08:00 Mojo morning (5)
- 08:15 All about (13)
- 08:20 All about (14)
- 08:25 All about (15)
- 08:30 Here and there (9)
- 08:40 Here and there (10)
- 08:50 Euronews. smart regions (5)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (15)
- 09:20 Let's talk (15)
- 09:35 English in focus (31)
- 09:45 English 911 2 (111)
- 09:50 English 911 2 (112)
- 09:55 What did they say (1)
- 10:00 Spot on the map (5)
- 10:10 Spot on the map (6)
- 10:20 Easy talk (33)
- 10:30 Worth seeing (5)
- 10:40 Worth seeing (6)
- 10:50 National parks (4)
- 10:55 National parks (8)
- 11:00 Art land (69)
- 11:05 Art land (70)
- 11:10 Crafty hands 2 (17)
- 11:20 Okey-dokey (12)
- 11:30 Once upon a time (16)
- 11:40 Word party (39)
- 11:45 Word party (40)
- 11:50 English playtime (7)
- 12:00 Magic science (16)
- 12:15 Yummy for mummy (26)
- 12:25 Kids in action (31)
- 12:30 Kids in action (32)
- 12:35 Alfred & wilfred (3)
- 12:40 Alfred & wilfred (13)
- 12:45 A school day in the uk (6)
- 13:00 Easy talk (59)
- 13:15 All about (16)
- 13:20 All about (17)
- 13:25 All about (18)
- 13:30 Here and there (11)
- 13:40 Here and there (12)
- 13:50 Euronews. smart regions (6)
- 14:00 English united (5)
- 14:10 3ways2 (8)
- 14:20 English in focus (43)
- 14:30 English 911 2 (120)
- 14:35 English 911 2 (121)
- 14:40 English 911 2 (122)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (4)
- 15:25 What did they say (22)
- 15:30 What did they say (23)
- 15:35 English 911 2 (107)
- 15:40 English 911 2 (108)
- 15:45 Evolution (19)
- 16:00 City grammar (32)
- 16:10 City grammar (33)
- 16:20 City grammar (34)
- 16:30 City grammar (35)
- 16:40 English up (23)
- 17:00 Norm of the north
- 18:30 Easy talk (33)
- 18:40 Worth seeing (5)
- 18:50 Worth seeing (6)
- 19:00 Simple phrases (2)
- 19:10 Life around (23)
- 19:20 Life around (24)
- 19:30 Life around (59)
- 19:35 Jack of all trades (7)
- 19:45 Basic lexis (34)
- 19:50 Basic lexis (35)
- 19:55 Basic lexis (36)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (15)
- 20:20 Let's talk (15)
- 20:35 English in focus (31)
- 20:45 English 911 2 (111)
- 20:50 English 911 2 (112)
- 20:55 What did they say (1)
- 21:00 Five feet apart
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (4)
- 23:25 What did they say (22)
- 23:30 What did they say (23)
- 23:35 English 911 2 (107)
- 23:40 English 911 2 (108)
- 23:45 Evolution (19)
- 00:11 Люди доброй воли
- 00:44 FreeДОМ
- 02:55 США расширяют военный альянс с Японией
- 03:17 Гражданская оборона
- 03:34 Реальная история
- 03:44 Воля к победе
- 03:50 Специальный репортаж
- 04:23 Антизомби
- 04:37 Запрет гаджетов на фронте
- 04:54 ФронтNews
- 05:26 Григорий Герман
- 06:00 Наше время
- 06:31 Что в Молдове думают о плане по Приднестровью с выводом войск РФ
- 06:56 Чего США ожидает от Индии
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Реальная история
- 09:29 Венгрия упрощает легализацию россиян. Почему в ЕС недовольны решением
- 09:53 Вагнер
- 09:56 Воля к победе
- 12:00 Все так однозначно
- 12:22 Новости свободных народов
- 12:35 FreeДОМ
- 13:00 Кризисы Путинской России
- 13:17 FreeДОМ
- 14:00 ФронтNews
- 14:32 США ожидают от Индии более активного взаимодействия с Украиной
- 14:54 Обмен заключенными между Западом и РФ
- 15:00 Наше время
- 15:31 FreeДОМ
- 16:59 Антизомби
- 17:17 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:32 FreeДОМ
- 21:32 Настоящее время. #ВУкраине
- 21:57 Томагавк
- 22:21 Гражданская оборона
- 22:43 Цели СВО
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 Reporters
- 00:30 Le journal
- 00:45 Focus
- 00:50 You Are Here
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 People And Profit
- 02:30 Le journal
- 02:45 The Observers
- 02:51 Focus
- 03:00 Le journal
- 03:15 The 51 Percent
- 03:30 Le journal
- 03:45 French Connections
- 03:51 Fashion
- 04:00 Le journal
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:45 Talking Europe
- 05:00 Le journal
- 05:10 Revisited
- 05:30 Le journal
- 05:40 Focus
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 The 51 Percent
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 French Connections
- 07:21 Fashion
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 France In Focus
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 You Are Here
- 11:00 Le journal
- 11:15 French Connections
- 11:30 Le journal
- 11:45 The 51 Percent
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The Observers
- 14:21 Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 Reporters
- 15:30 Le journal
- 15:45 France In Focus
- 16:00 Le journal
- 16:15 Focus
- 16:20 You Are Here
- 16:30 Le journal
- 16:45 French Connections
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 People And Profit
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 Talking Europe
- 19:30 Le journal
- 19:45 Talking Europe
- 20:00 Le journal
- 20:20 Olympic
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 People And Profit
- 21:30 Le journal
- 21:45 Focus
- 21:50 You Are Here
- 22:00 Le journal
- 22:10 Reporters
- 22:30 Le journal
- 22:40 Revisited
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 France In Focus
- 00:00 Le journal
- 00:15 Pas2quartier
- 00:22 Mode
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Mode
- 09:21 Vous etes ici
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Légendes urbaines
- 12:00 Le journal
- 12:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 Mode
- 15:16 Vous etes ici
- 15:22 L'instant mobile
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters France 24
- 16:22 L'instant mobile
- 16:30 Le journal
- 16:40 Le Paris des arts
- 17:00 Le journal
- 17:15 Outre-mer
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 Actuelles
- 19:00 Le journal
- 19:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 19:30 Le journal
- 19:45 En tete a tete
- 20:00 Le journal
- 20:20 Les jeux de Paris
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Mode
- 21:21 Vous etes ici
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:10 Billet retour
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:45 Pas2quartier
- 23:51 Mode
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Odlot
- 10:45 Wojenne dziewczyny (13)
- 11:00 W labiryncie (Cienie przeszłości)
- 11:28 Pogoda
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Studencka galeria Wlot
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 15:50 Niezwykłe miejsca (Praga - kapliczki podwórkowe)
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Do brzegu
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ryszard Szurkowski - wyścig przez życie
- 18:00 Droga
- 18:30 Panorama
- 18:47 Panorama sport
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Czytanie przed spaniem
- 19:00 Cały ten sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Wiatrak
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:25 Twórcze horyzonty
- 10:52 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 11:00 Nad Odrą (5)
- 11:50 Języczek u wagi (Językowe tajemnice kosmosu)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:04 Stacja innowacja (125)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:50 Pogoda
- 21:51 Wokół nas (Dwa pożary...)
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Wielkopolska każdego dnia (4 sierpnia)
- 10:05 Prognoza pogody
- 10:06 Poza miastem - Europejska wieś
- 10:20 Z Poznania do Paryża - Karolina Naja
- 10:31 Widziane po drodze (Beata)
- 10:46 Podróże po Wielkopolsce (Międzychód)
- 11:00 Wiek to tylko liczba
- 11:24 Wielkopolska każdego dnia (4 sierpnia)
- 11:29 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:36 Prognoza pogody
- 11:37 Z życia Kościoła
- 11:53 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Frombork)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (4 sierpnia)
- 14:44 Wielkopolski informator ekologiczny
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 15:50 Niezwykłe miejsca (Praga - kapliczki podwórkowe)
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (4 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Szlakiem drewnianych kościołów (Sławno)
- 17:13 Medycyna i ty
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Stuligrosza szkoła przetrwania
- 21:31 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Z Poznania do Paryża - K4500
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powrót na Księżyc)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:05 Całkiem niezła historia (Z życia Nudlarza)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 02:45 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Warszawskie dzieci '44
- 04:20 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 04:30 Info Wilno (1301)
- 04:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tyniec)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Pasta - Zielna 29)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Kontemplowanie Słońca)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 07:20 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 07:35 Sielskie życie (1/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:02 Tym żyje wieś
- 10:13 Astronarium (Stumetrowy radioteleskop)
- 10:36 Przystanek Kultura
- 10:53 Warto tam być
- 10:56 Piosenka u Ciebie
- 11:20 Kuchnia polskich Żydów (Chanuka. Święto świateł)
- 11:46 Przegląd ukraiński
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Unia Utrechcka
- 14:49 Warto tam być
- 14:52 Panorama litewska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 15:50 Niezwykłe miejsca (Praga - kapliczki podwórkowe)
- 16:00 Na sygnale (Z losem nie wygrasz)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tydzień białoruski
- 17:22 U źródeł wiary
- 17:52 Notacje (Prof. Bolesław Orłowski. Między wynalazkiem a odkryciem)
- 18:04 Słownik polsko@polski (526)
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:55 Żyjący Kościół
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
- 21:31 Obiektyw
- 21:46 Prognoza pogody
- 21:47 Sport
- 21:53 Kreatywni po godzinach (Opiekunka kotów)
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Chełmno)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie