Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:20 U Pana Boga za piecem
- 03:10 Negocjator
- 10:00 Komisarz Alex 6 (Piękna śmierć)
- 10:55 Ojciec Mateusz 5 (Kryminał)
- 11:50 Halo, tu Paryż (14)
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5321)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Lekkoatletyka - 7. dzień - sesja wieczorna
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (47)
- 00:50 Mój Nikifor
- 02:30 Arktyka
- 04:05 Cyberwojna
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1633)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Właściwe relacje)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (3002)
- 12:30 Koło fortuny (1615)
- 13:15 Akacjowa 38 (400)
- 14:05 Va banque (763)
- 14:35 Na sygnale (Mistrz ucieczek)
- 15:05 M jak miłość (1802)
- 15:55 Koło fortuny (1616)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (48)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Na wszelki WYPADEK! (Krwotok tętniczy)
- 08:25 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (1)
- 08:50 W Polskę jedziemy (Sandomierz)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Podróże z historią (Owczym pędem)
- 17:45 Moja historia
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Z wieszaka historii (Projektanci i arbitrzy elegancji)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 01:15 Armageddon
- 04:45 Disco Gramy (6267)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Molestowanie)
- 15:50 Wydarzenia (807)
- 16:20 Pogoda (807)
- 16:25 Interwencja (5462)
- 16:35 Gliniarze (Więzień labiryntu)
- 17:35 Sekrety rodziny (380)
- 18:50 Wydarzenia (807)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (807)
- 19:45 Sport (807)
- 19:55 Pogoda (807)
- 20:00 Faceci w czerni
- 22:10 Złodziej tożsamości
- 01:35 Love Island. Wyspa miłości (176)
- 02:35 Interwencja (5461)
- 02:55 SuperLudzie (32)
- 03:25 SuperLudzie (33)
- 03:55 SuperLudzie (34)
- 04:25 SuperLudzie (35)
- 04:55 SuperLudzie (36)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (90)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (286)
- 14:00 Gliniarze (Zapłata)
- 15:00 Na ratunek 112 (Fatalny romans)
- 15:30 Na ratunek 112 (Dom dziecka)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (795)
- 21:00 Zamiana ciał
- 23:15 Mecz ostatniej szansy
- 01:00 Sky Fighters
- 03:00 Dzielnica strachu 6 (Test krwi)
- 12:00 Zbuntowany anioł (265)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (62)
- 20:00 Dusza zabójcy
- 21:50 Ostateczna rozgrywka
- 23:55 Drive
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (169)
- 05:00 Dyżur 3 (41)
- 05:30 Dyżur 3 (42)
- 05:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Nadija)
- 06:55 Cloudy & Stormy (Niuch niuch/Mały krok dla pieska/Rzut patykiem/Spotkanie z dinozaurem)
- 07:05 Dolina Muminków 2 (Listopad)
- 07:40 Dolina Muminków 2 (Zimowe szaleństwa Muminków)
- 08:05 Smerfy (Smerfowa niania)
- 08:45 Smerfy (Przygoda Trybika/Puszek ratuje sytuację)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Za dużo gąsienic!)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Oliwkowe żniwa)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Niebieskie mleko!)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Święty Mikołaj)
- 09:55 Bing (Moje)
- 10:05 Bing (Obiad)
- 10:10 Bing (Hau!)
- 10:30 Baranek Shaun (1)
- 10:35 Baranek Shaun (2)
- 10:37 Baranek Shaun (Upał)
- 10:40 Baranek Shaun (Szybowiec)
- 10:50 Baranek Shaun (Teatr cieni)
- 10:55 Milo (Taksówkarz Milo)
- 11:05 Milo (Pracownik fabryki Milo)
- 11:30 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 11:40 Blue 2 (Dziadzio)
- 11:45 Blue 2 (Chlup, chlup, Święta!)
- 11:55 Dinopociąg 2 (Twardogłowy dinozaur/Polowanie na skarb)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Twarz diabła)
- 23:00 Ostatnia misja
- 00:50 Rekrut 5 (21)
- 01:50 Rekrut: FBI (21)
- 02:45 Zagadki z przeszłości 2 (22)
- 03:45 Ultraviolet 2 (10)
- 04:45 Układ (7)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Ultraviolet 2 (11)
- 07:10 Rekrut 5 (12)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (15)
- 09:05 Agenci NCIS 17 (16)
- 10:00 Rekrut 5 (12)
- 11:00 Agenci NCIS 17 (17)
- 11:55 Agenci NCIS 17 (18)
- 12:50 Rekrut 5 (13)
- 13:50 Agenci NCIS: Hawaje (5)
- 14:45 Agenci NCIS: Hawaje (6)
- 15:45 S.W.A.T. 6 (15)
- 16:35 S.W.A.T. 6 (16)
- 17:30 Agenci NCIS: Hawaje (7)
- 18:25 Agenci NCIS: Hawaje (8)
- 19:15 S.W.A.T. 6 (17)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (18)
- 21:05 The Good Doctor 6 (14)
- 22:00 DOC: w twoich rękach 2 (9)
- 23:10 Agenci NCIS: Hawaje (7)
- 00:00 Dzika Francja (1)
- 00:55 Malownicze trasy kolejowe 4 (4)
- 01:40 W okowach mrozu 6 (9)
- 02:30 Malownicze trasy kolejowe 4 (4)
- 03:15 W okowach mrozu 6 (9)
- 08:35 Dynastie (3)
- 09:40 W okowach mrozu 5 (15)
- 12:40 Dynastie (3)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 4 (5)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (10)
- 15:55 Życie na pustkowiu 7 (1)
- 18:50 Dynastie 2 (3)
- 19:55 Starożytne mocarstwa (4)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (8)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (16)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 3 (2)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Dudy i Ser)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gracze, do boju!)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Śmieci)
- 00:45 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 01:10 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 01:35 Taffy (Kochany klops)
- 01:45 Taffy (Kołnierze)
- 01:50 Taffy (Kontrola klimatu)
- 02:00 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 02:05 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 02:10 Płazowyż (Dzień pędraka/Hopek w zalotach)
- 02:35 Płazowyż (Wojna domowa/Wybory)
- 02:55 Płazowyż (Zbrodnia i żaba/Wypad do archiwum)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig tajemnic)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig w labiryncie)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyzwanie tsunami)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krzyk bojowy)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Przepychanki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 05:45 Taffy 2 (Kret)
- 05:50 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Grafficzas)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Lalkarka 2)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 4 (Mecz hokeja / Chip powraca)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Witajcie w domu)
- 07:55 Potworna robota (Tuszowanie faktów)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Król zabawek)
- 22:45 Taffy (Ubaw po pachy)
- 22:50 Taffy (Dotknij futra)
- 23:00 Taffy (Bentley z dżungli)
- 23:15 Taffy (Białe rękawiczki)
- 23:20 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 23:30 Taffy (Trening z szopem)
- 23:35 Taffy (Kontrola klimatu)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 01:00 Kobieta z piątej dzielnicy
- 02:25 Richard mówi do widzenia
- 03:55 To, co ukryte
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:10 W harmonii
- 07:35 Droga pod wiatr
- 09:05 Prawie przyjaciele
- 10:45 Stars! (Pierce Brosnan)
- 10:50 Guido Superbohater
- 12:15 Stars! (Ewan Mcgregor)
- 12:20 Autor widmo
- 14:25 Brian Banks
- 16:05 Stars! (Will Smith)
- 16:10 W pogoni za szczęściem
- 18:05 Księgarnia z marzeniami
- 19:55 Stars! (Anthony Hopkins)
- 20:00 Ojciec
- 21:35 Gorzka siedemnastka
- 23:20 The Square
- 00:10 Tajemnice Brokenwood 3 (3)
- 02:00 Lewis 9 (3)
- 02:45 Harry Wild (6)
- 03:30 Milczący świadek 21 (5)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 7 (2)
- 05:10 Obiady piątkowe 2 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (3)
- 06:00 Śmierć pod palmami 4 (3)
- 07:05 Ojciec Brown 8 (5)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 21 (1)
- 09:50 Lewis 9 (3)
- 10:50 Sanditon 2 (5)
- 11:55 Śmierć pod palmami 4 (3)
- 14:55 Lewis 9 (3)
- 15:55 Lewis 9 (4)
- 16:55 Ojciec Brown 8 (6)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 21 (2)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (4)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 11:05 Celnicy (1)
- 11:35 Celnicy (2)
- 20:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 21:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 21:55 Rekin Mutant
- 00:05 Magia nagości. Dania (6)
- 00:50 Magia nagości. Norwegia (3)
- 01:35 I love kabaret (7)
- 02:40 I love kabaret (8)
- 03:45 I love kabaret (7)
- 04:40 I love kabaret (2)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (31)
- 06:00 Gadżet show (8)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (57)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:45 Poranny rogal (51)
- 12:45 Ludzie Hitlera (3)
- 13:50 M.A.S.H. (Drogi Zygmuncie)
- 16:15 M.A.S.H. (Koń pułkownika)
- 16:50 M.A.S.H. (Egzorcyzm)
- 17:25 M.A.S.H. (Koszmar Sokolego Oka)
- 21:00 I love kabaret (1)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (6)
- 23:00 Magia nagości. Hiszpania (6)
- 00:05 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 01:00 Na osi (1091)
- 01:25 Dzika kuchnia (1)
- 02:00 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:20 Dzika kuchnia (5)
- 03:50 Dzika kuchnia (7)
- 04:20 Dzika kuchnia (1)
- 04:45 Dzika kuchnia (2)
- 05:15 Dzika kuchnia (3)
- 05:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Na osi (1091)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (3)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 13:00 Kontrola graniczna (1)
- 16:00 Kontrola graniczna (2)
- 17:00 Kontrola graniczna (3)
- 20:00 Gdańsk 1939
- 21:05 Bez prawa do życia
- 22:00 Kod Jezusa 2 (5)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (6)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 04:00 Australijscy poszukiwacze złota (4)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 Na osi (1090)
- 10:30 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 11:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 11:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 16:00 Celnicy 2 (3)
- 17:00 Celnicy 2 (4)
- 18:00 Celnicy 2 (5)
- 19:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 04:15 Wielkie projekty 13 (3)
- 05:05 Mistrzowie ceramiki 4 (2)
- 06:00 Bake off: zawodowcy 6 (1)
- 07:05 Mistrzowie ceramiki 4 (3)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Liczy się różnorodność/ Smakowity mecz krokieta)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Zamiankowy Dzień/ Raz na czaro-czas)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Niezapomniane nie-urodziny / Jednoosobowy piknik)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Posłuszny wobec Ock / Lemur na wolności)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Drzewiaste problemy/ Utknąć w kosmosie)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Lodowata przygoda/ Niech pada śnieg)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Piknik! / Złotko!)
- 04:00 Eureka! (Amp znosi jajo / Kawałek pizzy)
- 04:30 Eureka! (Kto zagra najlepiej? / Śmig-lina)
- 05:00 Eureka! (Nieskończoność garnków / Poklejony luz-blues)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowany las!/ Dino-pieski)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Kłopoty z trollem/ Kanionowa rozgrywka)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Miki i kukurydza / Król Miki)
- 07:00 Blue (Wysypisko)
- 07:10 Blue (Zoo)
- 07:20 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 07:30 Blue (Przygoda)
- 07:40 Blue (Papugowanie)
- 07:50 Blue (Nocowanko)
- 08:00 Blue (Wcześniaczek)
- 08:10 Blue (Mamusie i tatusiowie)
- 08:20 Blue (Zabawa w chowanego)
- 08:30 Spidey i superkumple (53)
- 09:00 Bajkowa przygoda Goofy'ego
- 12:00 Pupstruction (Śnieżne lato/ Podniebne ewolucje)
- 12:30 Blue 2 (78)
- 12:40 Blue 2 (79)
- 12:50 Blue 2 (80)
- 13:00 Blue 2 (81)
- 13:10 Blue 2 (82)
- 13:20 Blue 2 (83)
- 13:30 Straż Ekipa (Zaciemnienie / Uwaga, tłukące)
- 16:00 Pupstruction (Szybcy i futrzasty/ Luna kopie głęboko)
- 16:30 Pupstruction (Bailey i psi lekarz / Pies na jeden dzień)
- 17:00 Blue (Wysypisko)
- 17:10 Blue (Zoo)
- 17:20 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 17:30 Blue (Przygoda)
- 17:40 Blue (Papugowanie)
- 17:50 Blue (Nocowanko)
- 00:10 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 00:35 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dudy i Ser)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gracze, do boju!)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 02:35 Duch i nas dwóch (5)
- 03:00 Duch i nas dwóch (6)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (7)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (8)
- 04:50 Duch i nas dwóch (14)
- 05:15 Duch i nas dwóch (15)
- 05:35 Robale ziomale (Nie taki chrząszcz straszny / Nowa Mo)
- 06:00 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 06:05 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 06:10 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 06:25 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 06:35 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 06:40 Taffy 2 (Kret)
- 06:55 Płazowyż 3 (Traszki w rajtuzach/Walcz lub wiej)
- 07:25 Płazowyż 3 (Trzy wojska/Początek końca)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Tylko dla twoich lodów/ Szczęśliwego Nowego Roku)
- 12:20 Taffy (Wylogowanie)
- 12:30 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 12:35 Taffy (Wakacje w domu)
- 12:50 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 12:55 Taffy (Pokaz)
- 13:05 Taffy (Porywacz kotów)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (45)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (31)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Wypad Duśka/Disco powtórka)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 17:45 Molly i Duch (Szkoła straszenia/ Bad Boy Bobby Daniels)
- 18:15 Molly i Duch (Obywatelka McGee / Staż)
- 18:45 Taffy (Cudowna lampa)
- 18:55 Taffy (Piskofobia)
- 19:00 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 19:15 Taffy (Złoty struś)
- 19:25 Taffy (Pies na piątkę)
- 19:30 Taffy (Rywal)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe (Łowcy głów)
- 00:05 Blue 2 (49)
- 00:15 Blue 2 (4)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 00:40 Kolorklocki (8)
- 00:45 Blue 2 (25)
- 00:55 Piotruś Królik 2 (17)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (26)
- 01:20 Psi Oddział (11)
- 01:35 Blue (10)
- 01:40 Blue (11)
- 01:50 Blue (12)
- 02:00 Blue (30)
- 02:05 Tosia i Tymek (54)
- 02:20 Blue 2 (15)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (43)
- 02:40 Kręciołki (67)
- 02:50 Teletubisie (31)
- 03:05 Blue (23)
- 03:10 Blue (24)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (2)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (24)
- 03:45 Tosia i Tymek (43)
- 03:55 Tosia i Tymek (44)
- 04:10 Blue (47)
- 04:15 Blue (48)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (30)
- 04:35 Blue (28)
- 04:45 Blue (29)
- 04:50 Blue (34)
- 05:00 Superpyra (37)
- 05:05 Superpyra (38)
- 05:15 Kolorklocki (19)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (41)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (42)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 05:50 W Papierowej Krainie (33)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (3)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (33)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (31)
- 06:50 Superpyra (41)
- 07:00 Blue (26)
- 07:05 Blue (34)
- 07:15 Blue 2 (19)
- 07:25 Blue 2 (20)
- 07:35 Blue 2 (45)
- 07:40 Blue (11)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (3)
- 08:05 Matklocki 2 (16)
- 08:15 Blue (12)
- 08:20 Blue (5)
- 08:30 Blue 2 (41)
- 08:40 Psi Oddział (7)
- 08:55 Tosia i Tymek (3)
- 09:10 Piotruś Królik (5)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (3)
- 09:35 JoJo i Babcia (10)
- 09:50 Kręciołki (92)
- 10:00 Teletubisie (50)
- 10:15 Blue 2 (10)
- 10:25 Yakka Dee 4 (5)
- 10:30 Yakka Dee 4 (6)
- 10:40 Blue 2 (12)
- 10:50 Matklocki 2 (11)
- 10:55 Matklocki (18)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (18)
- 11:15 W Papierowej Krainie (33)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (5)
- 11:50 Superpyra (17)
- 12:00 Blue 2 (1)
- 12:10 Blue (8)
- 12:15 Blue 2 (48)
- 12:25 Blue 2 (49)
- 12:35 Blue 2 (1)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (5)
- 13:05 Blue 2 (25)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (17)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (27)
- 13:40 Psi Oddział (11)
- 13:55 Blue (10)
- 14:05 Blue (11)
- 14:15 Blue (12)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (43)
- 14:35 Blue 2 (15)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (18)
- 15:15 W Papierowej Krainie (34)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (5)
- 15:50 Blue (9)
- 16:00 Blue 2 (50)
- 16:10 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 16:20 Matklocki (5)
- 16:25 Blue 2 (5)
- 16:35 Kolorklocki (9)
- 16:40 Kolorklocki (10)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (6)
- 17:10 Blue 2 (27)
- 17:15 Piotruś Królik 2 (18)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (27)
- 17:45 Psi Oddział (12)
- 18:00 Blue (13)
- 18:10 Blue (14)
- 18:15 Blue (15)
- 18:25 Tosia i Tymek (61)
- 18:40 Blue 2 (16)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (44)
- 19:00 Kręciołki (68)
- 19:15 Teletubisie (32)
- 19:30 Blue (25)
- 19:40 Blue (26)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (3)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (25)
- 20:20 Tosia i Tymek (45)
- 20:30 Tosia i Tymek (46)
- 20:45 Blue (49)
- 20:55 Blue (50)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (33)
- 21:15 Blue (30)
- 21:25 Blue (31)
- 21:35 Superpyra (39)
- 21:40 Superpyra (40)
- 21:50 Hej, Duggee! 2 (44)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (45)
- 22:10 Kolorklocki (20)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 22:30 W Papierowej Krainie (34)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (18)
- 22:55 W Papierowej Krainie (33)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (5)
- 23:35 Matklocki (5)
- 23:40 Blue (44)
- 23:50 Blue (9)
- 23:55 Blue 2 (14)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:15 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:35 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:45 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:00 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:15 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:25 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:35 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:45 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 05:00 Super Bernard 2 (78)
- 05:05 Super Bernard 2 (79)
- 05:10 Super Bernard 2 (81)
- 05:15 Super Bernard 2 (83)
- 05:20 Super Bernard 2 (84)
- 05:25 Super Bernard 2 (85)
- 05:30 Super Bernard 2 (86)
- 05:35 Super Bernard 2 (87)
- 05:40 Super Bernard 2 (89)
- 05:45 Super Bernard 2 (91)
- 05:50 Super Bernard 2 (92)
- 06:00 Super Bernard (93)
- 06:05 Super Bernard (94)
- 06:10 Super Bernard (96)
- 06:15 Super Bernard (98)
- 06:20 Super Bernard (99)
- 06:25 Super Bernard (100)
- 06:30 Super Bernard (101)
- 06:35 Super Bernard (102)
- 06:40 Super Bernard (104)
- 06:45 Super Bernard (106)
- 06:50 Super Bernard (107)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Super Bernard 3 (108)
- 11:05 Super Bernard 3 (109)
- 11:10 Super Bernard 3 (111)
- 11:15 Super Bernard 3 (113)
- 11:20 Super Bernard 3 (114)
- 11:25 Super Bernard 3 (115)
- 11:30 Super Bernard 3 (116)
- 11:35 Super Bernard 3 (117)
- 11:40 Super Bernard 3 (119)
- 11:45 Super Bernard 3 (121)
- 11:50 Super Bernard 3 (122)
- 11:55 Super Bernard 3 (123)
- 12:00 Super Bernard 3 (124)
- 12:05 Super Bernard 3 (125)
- 12:10 Super Bernard 3 (127)
- 12:15 Super Bernard 3 (129)
- 12:20 Super Bernard 3 (130)
- 12:30 Super Bernard 3 (131)
- 12:35 Super Bernard 3 (133)
- 12:40 Super Bernard 3 (135)
- 12:45 Super Bernard 3 (136)
- 12:50 Super Bernard 3 (138)
- 13:00 Super Bernard 3 (139)
- 13:05 Super Bernard 3 (141)
- 13:10 Super Bernard 3 (143)
- 13:15 Super Bernard 3 (144)
- 13:20 Super Bernard 3 (146)
- 13:30 Super Bernard 3 (147)
- 13:35 Super Bernard 3 (149)
- 13:40 Super Bernard 3 (151)
- 13:45 Super Bernard 3 (152)
- 13:50 Super Bernard 3 (154)
- 16:00 Power Players (1)
- 16:20 Power Players (2)
- 16:40 Power Players (3)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (4)
- 20:25 Power Players (5)
- 20:40 Power Players (6)
- 21:00 Power Players (7)
- 21:25 Power Players (8)
- 21:35 Power Players (9)
- 22:00 Power Players (10)
- 22:20 Power Players (11)
- 22:35 Power Players (12)
- 23:00 Super Bernard 3 (155)
- 23:05 Super Bernard 3 (156)
- 23:10 Super Bernard (2)
- 23:15 Super Bernard (4)
- 23:20 Super Bernard (5)
- 23:25 Super Bernard (6)
- 23:30 Super Bernard (7)
- 23:35 Super Bernard (8)
- 23:40 Super Bernard (10)
- 23:45 Super Bernard (12)
- 23:50 Super Bernard (13)
- 00:00 Wakacje
- 00:03 Sunville
- 00:05 Świat elfów
- 00:08 Sunville
- 00:11 Zwierzęta
- 00:14 Opowieści warzywne
- 00:16 Sunville
- 00:19 Opowieści warzywne
- 00:21 Wstawaj!
- 00:23 Świat elfów
- 00:26 Świat podwodny
- 00:29 Wakacje
- 00:31 Teraz się bawimy
- 00:33 Jaki jest twój zawód ?
- 00:36 Wakacje
- 00:39 Świat podwodny
- 00:42 Kolorowa magia
- 00:44 Opowieści warzywne
- 00:47 Jaki jest twój zawód ?
- 00:50 Teraz się bawimy
- 00:52 Wakacje
- 00:55 Kolorowe koło
- 00:58 Wakacje
- 01:00 Świat podwodny
- 01:02 Wakacje
- 01:05 Indie
- 01:08 Galaktyczni turyści
- 01:11 Świat elfów
- 01:14 Świat zwierząt
- 01:16 Opowieści warzywne
- 01:18 Zwierzęta
- 01:21 Łazienka
- 01:23 Mini opowiadania
- 01:27 Towarzysze zabawy
- 01:30 Świat zwierząt
- 01:33 Sunville
- 01:38 Towarzysze zabawy
- 01:41 Morskie przygody
- 01:44 Miejskie życie
- 01:46 Posłuchaj tego
- 01:50 Mini opowiadania
- 01:54 Przygody w przestrzeni
- 01:57 Zwierzęta
- 02:00 Mini opowiadania
- 02:03 Puffy i Tubby
- 02:06 Posłuchaj tego
- 02:09 Muzeum
- 02:12 Panni i Fanni
- 02:14 Miyu i Litto
- 02:17 Jaki jest twój zawód ?
- 02:19 Kolorowe koło
- 02:22 Posłuchaj tego
- 02:25 Posłuchaj tego
- 02:27 Kolorowe koło
- 02:30 Kącik naukowy
- 02:33 Sunville
- 02:36 Panni i Fanni
- 02:38 Safari
- 02:41 Safari
- 02:43 Muzeum
- 02:46 Oli - cykle natury
- 02:49 Miejskie życie
- 02:51 Posłuchaj tego
- 02:54 Sunville
- 02:57 Grupy
- 03:00 Muzeum
- 03:02 Kącik naukowy
- 03:05 Muzeum
- 03:07 Przygody w przestrzeni
- 03:11 Wstawaj!
- 03:14 Mini opowiadania
- 03:17 Taniec
- 03:20 Przygody w przestrzeni
- 03:24 Rodzina bobrów
- 03:27 Wstawaj!
- 03:30 Sport, sport, sport
- 03:32 Jak podróżujemy
- 03:35 Mini opowiadania
- 03:37 Teraz się bawimy
- 03:39 Jaki jest twój zawód ?
- 03:42 Jaki jest twój zawód ?
- 03:44 Teraz się bawimy
- 03:47 Posłuchaj tego
- 03:49 Urocze miejsca
- 03:53 Teraz się bawimy
- 03:55 Świat zwierząt
- 03:57 Opowieści warzywne
- 03:59 Ding Dang Dong
- 04:02 Sport, sport, sport
- 04:05 Wstawaj!
- 04:07 Sport, sport, sport
- 04:09 Wstawaj!
- 04:12 Wakacje
- 04:15 Świat podwodny
- 04:18 Opowieści warzywne
- 04:20 Świat podwodny
- 04:23 Kolorowe koło
- 04:25 Świat podwodny
- 04:28 Kolorowe koło
- 04:31 Wakacje
- 04:33 Towarzysze zabawy
- 04:36 Kolorowe koło
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:41 Wakacje
- 04:44 Teraz się bawimy
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Towarzysze zabawy
- 04:52 Kolorowe koło
- 04:55 Wakacje
- 04:58 Kolorowe koło
- 05:00 Opowieści warzywne
- 05:03 Towarzysze zabawy
- 05:05 Wakacje
- 05:08 Towarzysze zabawy
- 05:11 Wakacje
- 05:14 Kącik naukowy
- 05:17 Kolorowe koło
- 05:19 Opowieści warzywne
- 05:21 Kącik naukowy
- 05:27 Jaki jest twój zawód ?
- 05:29 Muzeum
- 05:32 Urocze miejsca
- 05:35 Urocze miejsca
- 05:38 Kolorowe koło
- 05:40 Puffy i Tubby
- 05:44 Posłuchaj tego
- 05:49 Jaki jest twój zawód ?
- 05:52 Kolorowa magia
- 05:55 Kolorowe koło
- 05:58 Posłuchaj tego
- 06:01 Opowieści warzywne
- 06:04 Kolorowa magia
- 06:07 Muzeum
- 06:09 Kolorowa magia
- 06:12 Kącik naukowy
- 06:16 Dotty i Kitty
- 06:20 Skoczkowie Planet
- 06:24 Mały Didy
- 06:26 Świat Mimo
- 06:29 Sztuka Leona
- 06:31 Raul
- 06:34 Sippi Sappi
- 06:36 Sunville
- 06:39 Opowieści warzywne
- 06:41 Mini opowiadania
- 06:42 Pojazdy
- 06:45 Miejskie życie
- 06:50 Posłuchaj tego
- 06:53 Przygody kaczki
- 06:55 Hiphopowy kaktus
- 06:58 Drużyna lalek
- 07:00 Zoo
- 07:03 Hop-hop
- 07:05 Urocze miejsca
- 07:08 Opowieści warzywne
- 07:11 Mini opowiadania
- 07:13 Pojazdy
- 07:15 Sport, sport, sport
- 07:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:22 Afryka
- 07:25 Zack i Ziggy
- 07:28 Sippi Sappi
- 07:31 Świat Mimo
- 07:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:37 Świat Mimo
- 07:40 Opowieści warzywne
- 07:43 Świat elfów
- 07:46 Świat zwierząt
- 07:50 Teraz się bawimy
- 07:51 Taniec
- 07:54 Historie Henryka
- 07:56 Dźwięki wokół nas
- 07:58 Wstawaj!
- 08:00 Afryka
- 08:02 Mimo i Bobo
- 08:05 Hubbi i jego koledzy
- 08:07 Sport, sport, sport
- 08:10 Urocze miejsca
- 08:13 Taniec
- 08:15 Ding Dang Dong
- 08:18 Taniec
- 08:21 Ding Dang Dong
- 08:25 Pixie 2
- 08:26 Sippi Sappi
- 08:28 Fin i Fianna
- 08:31 Historie Henryka
- 08:33 Monika i Rudi
- 08:36 Elfy przyrody
- 08:37 Fin i Fianna
- 08:40 Kącik naukowy
- 08:42 Miyu i Litto
- 08:44 Kącik naukowy
- 08:47 Posłuchaj tego
- 08:51 Kolorowe koło
- 08:54 Monika i Rudi 2
- 08:57 Hubbi i jego koledzy
- 08:59 Kształcików
- 09:00 Małe melodie
- 09:02 Albert tłumaczy
- 09:06 Monika i Rudi
- 09:10 Kącik naukowy
- 09:12 Muzeum
- 09:15 Jaki jest twój zawód ?
- 09:17 Kącik naukowy
- 09:20 Jaki jest twój zawód ?
- 09:23 Historie Henryka
- 09:25 ABC - duckBC
- 09:28 Margo i Felix
- 09:31 Monika i Rudi
- 09:34 Co rośnie na drzewie?
- 09:35 Monika i Rudi
- 09:37 Słodki dom
- 09:38 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:42 Lola i Liczby
- 09:44 Toobys
- 09:46 Fin i Fianna
- 09:49 ABC - duckBC
- 09:52 DuckSchool
- 09:54 Monika i Rudi
- 09:57 Pixie 2
- 09:58 Monika i Rudi 2
- 10:01 Pixie 2
- 10:02 Afryka
- 10:05 Co rośnie na drzewie?
- 10:06 Tempo Giusto
- 10:08 Margo i Felix
- 10:12 Monika i Rudi 2
- 10:15 Sippi Sappi
- 10:17 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:20 Toobys
- 10:22 Monika i Rudi
- 10:25 Brygada ogniowa
- 10:28 Restauracja
- 10:31 Mały Didy
- 10:33 Mimo i Bobo
- 10:36 Lola i Liczby
- 10:38 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:40 Dźwięki wokół nas
- 10:42 Cubie
- 10:44 Mały Didy
- 10:46 Drużyna lalek
- 10:49 Afryka
- 10:51 Historie Henryka
- 10:53 Mimo i Bobo
- 10:56 Restauracja
- 10:59 Hop-hop
- 11:01 Afryka
- 11:04 Świat Mimo
- 11:06 Hiphopowy kaktus
- 11:08 Toobys
- 11:11 Zack i Ziggy
- 11:15 Drużyna lalek
- 11:17 Zabawa w chowanego
- 11:20 DuckSchool
- 11:22 Cubie
- 11:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:27 Dinozaur Milo
- 11:31 Świat zabawek
- 11:34 Dinozaur Milo
- 11:38 Fin i Fianna
- 11:41 Kaczka i Puszek
- 11:43 Świat Mimo
- 11:46 Połączony świat
- 11:49 Pociąg
- 11:51 Drużyna lalek
- 11:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:56 Hiphopowy kaktus
- 11:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:00 Hiphopowy kaktus
- 12:03 Zoo
- 12:05 Sztuka Leona
- 12:08 Skoczkowie Planet
- 12:12 Hubbi i jego koledzy
- 12:14 Kaczka i Puszek
- 12:17 Wesołe królestwo
- 12:20 Świat zabawek
- 12:24 Wesołe królestwo
- 12:27 Dinoland
- 12:29 Restauracja
- 12:34 Połączony świat
- 12:37 Restauracja
- 12:41 Drużyna lalek na ratunek
- 12:43 Małe, ale pracowite
- 12:46 Skoczkowie Planet
- 12:50 Świat zabawek
- 12:53 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:56 Skoczkowie Planet
- 13:00 Restauracja
- 13:05 Mały Didy
- 13:07 Afryka
- 13:10 Brygada ogniowa
- 13:12 Raul
- 13:15 Świat Mimo
- 13:18 Restauracja
- 13:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:24 Dinozaur Milo
- 13:28 Hubbi i jego koledzy
- 13:31 Połączony świat
- 13:34 Co rośnie na drzewie?
- 13:36 Wesoła łąka
- 13:39 Małe melodie
- 13:41 Dinoland
- 13:43 Zack i Ziggy
- 13:46 Wesoła łąka
- 13:49 Albert tłumaczy
- 13:52 Kolorowa Klara
- 13:54 Fin i Fianna
- 13:57 Monika i Rudi
- 14:00 Kształcików
- 14:01 Fin i Fianna
- 14:04 Zabawa w chowanego
- 14:07 Słodki dom
- 14:08 Uczymy się
- 14:11 Lola i Liczby
- 14:13 Wesoła łąka
- 14:16 Dotty i Kitty
- 14:20 Zabawa w chowanego
- 14:22 Toobys
- 14:24 Słodki dom
- 14:25 Toobys
- 14:28 Monika i Rudi
- 14:31 Elfy przyrody
- 14:32 Uczymy się
- 14:35 Hubbi się tym zajmie
- 14:38 Mały Didy
- 14:40 Albert tłumaczy
- 14:43 Mały Didy
- 14:46 Zack i Ziggy
- 14:49 Sippi Sappi
- 14:51 Raul
- 14:54 Sippi Sappi
- 14:57 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:00 Afryka
- 15:02 Mimo & Bobo PLUS
- 15:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:08 Raul
- 15:10 Przygody kaczki
- 15:12 Mimo i Bobo
- 15:15 Risto Gusto
- 15:18 Tempo Giusto
- 15:20 Wstawaj!
- 15:22 Zabawa w chowanego
- 15:26 Tempo Giusto
- 15:28 Afryka
- 15:30 Wstawaj!
- 15:32 Lola i Liczby
- 15:35 Hop-hop
- 15:37 Zabawa w chowanego
- 15:40 Sippi Sappi
- 15:42 Lola i Liczby
- 15:45 Margo i Felix
- 15:48 Fin i Fianna
- 15:51 Zabawa w chowanego
- 15:53 Mały Didy
- 15:55 Przygody kaczki
- 15:58 Tempo Giusto
- 16:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:02 ABC - duckBC
- 16:05 Co rośnie na drzewie?
- 16:06 Afryka
- 16:08 Co rośnie na drzewie?
- 16:10 Wesołe królestwo
- 16:13 Kolorowa Klara
- 16:15 Elfy przyrody
- 16:16 Dotty i Kitty
- 16:20 Brygada ogniowa
- 16:22 Toobys
- 16:25 Risto Gusto
- 16:28 Świat Mimo
- 16:31 Afryka
- 16:33 Brygada ogniowa
- 16:35 Toobys
- 16:37 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:41 Mimo i Bobo
- 16:43 Zabawa w chowanego
- 16:45 Lola i Liczby
- 16:47 Hop-hop
- 16:50 Mimo & Bobo PLUS
- 16:54 Hop-hop
- 16:56 Wstawaj!
- 16:58 DuckSchool
- 17:01 Mimo i Bobo
- 17:03 Margo i Felix
- 17:06 Mimo i Bobo
- 17:09 Zabawa w chowanego
- 17:12 Hop-hop
- 17:14 Wstawaj!
- 17:16 Lola i Liczby
- 17:18 Elfy przyrody
- 17:20 Mimo i Bobo
- 17:22 Mimo & Bobo PLUS
- 17:26 Wstawaj!
- 17:28 Raul
- 17:31 Mimo i Bobo
- 17:34 DuckSchool
- 17:37 Wstawaj!
- 17:39 Afryka
- 17:41 Margo i Felix
- 17:44 Lola i Liczby
- 17:47 DuckSchool
- 17:50 Przygody kaczki
- 17:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:54 Pixie 2
- 17:55 Albert tłumaczy
- 18:00 Mimo i Bobo
- 18:02 Uczymy się
- 18:05 Tempo Giusto
- 18:07 Uczymy się
- 18:10 Wesoła łąka
- 18:13 Pixie 2
- 18:14 Sippi Sappi
- 18:17 Pixie 2
- 18:18 Zabawa w chowanego
- 18:21 Monika i Rudi
- 18:23 Dźwięki wokół nas
- 18:25 Słodki dom
- 18:27 Sippi Sappi
- 18:29 Pixie 2
- 18:31 Wesołe królestwo
- 18:34 Słodki dom
- 18:35 Lola i Liczby
- 18:38 Toobys
- 18:40 Zack i Ziggy
- 18:43 Słodki dom
- 18:44 Mimo i Bobo
- 18:47 Monika i Rudi
- 18:50 Tempo Giusto
- 18:52 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:55 Zabawa w chowanego
- 18:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:00 Historie Henryka
- 19:02 ABC - duckBC
- 19:06 Dinoland
- 19:08 Małe, ale pracowite
- 19:10 Brygada ogniowa
- 19:13 DuckSchool
- 19:16 Mimo i Bobo
- 19:19 Pociąg
- 19:21 Uczymy się
- 19:24 Dinoland
- 19:26 Brygada ogniowa
- 19:29 Dobranoc!
- 19:31 Pociąg
- 19:33 Dotty i Kitty
- 19:37 Zoo
- 19:40 Kaczka i Puszek
- 19:42 Mimo i Bobo
- 19:44 Toobys
- 19:46 Fin i Fianna
- 19:50 Toby McFly
- 19:53 Hiphopowy kaktus
- 19:56 Zack i Ziggy
- 19:59 Formy są twoje
- 20:01 Dźwięki wokół nas
- 20:03 Sippi Sappi
- 20:06 Zabawa w chowanego
- 20:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:11 Tempo Giusto
- 20:13 Lola i Liczby
- 20:16 Afryka
- 20:19 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:22 Monika i Rudi
- 20:26 Mały Didy
- 20:29 Małe, ale pracowite
- 20:31 Drużyna lalek
- 20:35 Monika i Rudi
- 20:39 Margo i Felix
- 20:42 Formy są twoje
- 20:44 Pociąg
- 20:47 Zabawa w chowanego
- 20:49 Hubbi i jego koledzy
- 20:52 Mimo i Bobo
- 20:55 Fin i Fianna
- 20:58 Elfy przyrody
- 20:59 Toobys
- 21:02 Hiphopowy kaktus
- 21:04 Świat Mimo
- 21:07 Przygody kaczki
- 21:09 Toby McFly
- 21:12 Towarzysze zabawy
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:22 Wakacje
- 21:24 Hiphopowy kaktus
- 21:27 Toby McFly
- 21:30 Uczymy się
- 21:32 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 21:35 Elfy przyrody
- 21:37 Brygada ogniowa
- 21:39 Wakacje
- 21:42 Kolorowe koło
- 21:44 Wakacje
- 21:47 Kolorowe koło
- 21:49 Wakacje
- 21:52 Opowieści warzywne
- 21:55 Restauracja
- 21:59 Świat zabawek
- 22:01 Wesoła łąka
- 22:04 Hiphopowy kaktus
- 22:07 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:10 Mały Didy
- 22:13 Mimo & Bobo PLUS
- 22:17 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:20 Zwierzęta
- 22:22 Indie
- 22:25 Safari
- 22:28 Towarzysze zabawy
- 22:31 Restauracja
- 22:35 Zastęp strażaków
- 22:38 Hubbi się tym zajmie
- 22:40 Świat Mimo
- 22:42 Pociąg
- 22:45 Safari
- 22:48 Przygody w przestrzeni
- 22:50 Sunville
- 22:53 Opowieści warzywne
- 22:55 Miejskie życie
- 22:58 Pixie 2
- 22:59 Dotty i Kitty
- 23:03 Kształcików
- 23:04 Toobys
- 23:07 Przygody kaczki
- 23:09 Słodki dom
- 23:10 Uczymy się
- 23:12 Małe melodie
- 23:14 Kolorowa Klara
- 23:17 Kącik naukowy
- 23:19 Panni i Fanni
- 23:22 Kącik naukowy
- 23:25 Kolorowe koło
- 23:28 Puffy i Tubby
- 23:33 Wesoła łąka
- 23:36 Małe melodie
- 23:38 Dźwięki wokół nas
- 23:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 23:42 Dotty i Kitty
- 23:44 Grupy
- 23:47 Panni i Fanni
- 23:50 Puffy i Tubby
- 23:54 Kącik naukowy
- 23:58 Grupy
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:10 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:15 Pory roku
- 05:17 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:22 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:29 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:52 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:59 Ulubione bajki
- 23:03 Uczymy się z ducktv
- 04:00 LaLiga Top Scorer
- 04:35 La Manita
- 05:00 LaLiga Promoted Teams
- 06:00 Ronaldo
- 06:40 Miguel Soler
- 07:20 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 17:00 LaLiga Promoted Teams
- 00:00 La Manita
- 00:20 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 01:00 Piłka nożna - mecz towarzyski: Real Madryt CF - Chelsea FC
- 03:00 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 03:40 La Manita
- 12:00 Magazyn PGE Ekstraliga (13)
- 13:15 LaLiga Team of the Season
- 00:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 00:30 Ronaldo
- 01:00 Leo Messi
- 02:00 Piłka nożna: Liga portugalska - mecz: SL Benfica - GD Chaves
- 04:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 04:30 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 05:00 Leo Messi
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 22:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 22:30 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 23:00 La Manita
- 23:30 La Manita
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (3)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (4)
- 01:00 X Games - Aspen (8)
- 02:00 Epic Trails 2 (5)
- 02:30 Epic Trails 2 (6)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (1)
- 04:00 Now Boarding (1)
- 04:30 Now Boarding (2)
- 05:00 Fighting Fit (2)
- 06:00 Sports Adventure 6 (5)
- 06:30 Sports Adventure 6 (6)
- 07:00 Now Boarding (1)
- 07:30 Now Boarding (2)
- 08:00 Rumble & Hum (3)
- 09:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 09:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 10:00 X Games - Minneapolis (3)
- 11:00 MTB Heroes (7)
- 11:30 MTB Heroes (8)
- 12:00 Sports Adventure 6 (5)
- 12:30 Sports Adventure 6 (6)
- 13:00 X Games - Aspen (9)
- 14:00 X-Games, sezon letni (5)
- 15:00 Rumble & Hum (3)
- 16:00 WWE - Main Event (19)
- 17:00 WWE SmackDown (37)
- 18:00 WWE SmackDown (38)
- 19:00 WWE Highlights (16)
- 19:30 WWE Highlights (17)
- 20:00 WWE Highlights (18)
- 20:30 Dumball: Idiots In India (10)
- 21:00 Rumble & Hum (Models schmodels)
- 00:55 Tabu i skandale: Ja i mój penis
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 03:00 Remont na 5+ (1)
- 03:25 Remont na 5+ (2)
- 03:55 Remont na 5+ (3)
- 04:20 Remont na 5+ (4)
- 04:45 Remont na 5+ (5)
- 05:05 Remont na 5+ (6)
- 05:35 Remont na 5+ (7)
- 06:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 06:55 Trucker Club (187)
- 07:25 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 08:50 Celnicy 2 (8)
- 09:20 Celnicy 2 (9)
- 09:50 Celnicy 2 (10)
- 10:20 Celnicy 3 (1)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 13:55 Remont na 5+ (8)
- 14:25 Remont na 5+ (1)
- 14:50 Remont na 5+ (2)
- 15:10 Remont na 5+ (3)
- 15:35 Remont na 5+ (4)
- 16:00 Celnicy 3 (2)
- 16:30 Celnicy 3 (3)
- 17:00 Celnicy 3 (4)
- 17:30 Celnicy 3 (5)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Wolne głosy wieczorem
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:35 Mówi się
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:10 Najsłabsze ogniwo (7)
- 01:10 Louis Theroux: zakazane Stany (1)
- 02:25 Cuda inżynierii 5 (16)
- 03:15 Top Gear 16 (3)
- 04:10 Top Gear 31 (1)
- 05:10 Jak powstaje samochód 2 (3)
- 06:00 Gaz do dechy (6)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo (8)
- 07:55 Top Gear: Największe wyzwania (7)
- 09:00 Cuda inżynierii 6 (1)
- 09:55 Top Gear 16 (4)
- 11:00 Top Gear 8 (3)
- 12:10 Gaz do dechy (5)
- 13:10 Top Gear 31 (1)
- 14:25 Miliony w lombardzie (3)
- 15:25 Najsłabsze ogniwo (8)
- 16:25 Top Gear: Największe wyzwania (7)
- 17:25 Top Gear 16 (4)
- 18:30 Miliony w lombardzie (3)
- 19:30 Top Gear 31 (2)
- 22:00 Louis Theroux: zakazane Stany (2)
- 23:10 Więźniarki (3)