Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Dzika kuchnia (3)
- 01:00 Dzika kuchnia (4)
- 01:35 Dzika kuchnia (5)
- 02:05 Dzika kuchnia (7)
- 02:40 Dzika kuchnia (1)
- 03:15 Dzika kuchnia (2)
- 03:50 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (8)
- 06:25 Remont na 5+ (1)
- 06:50 Remont na 5+ (2)
- 07:15 Remont na 5+ (3)
- 07:35 Remont na 5+ (4)
- 07:55 Dzika kuchnia (7)
- 08:30 Dzika kuchnia (8)
- 09:00 Dzika kuchnia (9)
- 09:30 Dzika kuchnia (10)
- 10:05 Przepis na remont (3)
- 10:35 Przepis na remont (4)
- 11:05 Przepis na remont (5)
- 11:35 Przepis na remont (6)
- 15:00 Przepis na remont (7)
- 15:30 Przepis na remont (8)
- 16:05 Przepis na remont (9)
- 16:35 Przepis na remont (10)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (6)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kawa)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Fizjoterapia i rehabilitacja)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Zaćma)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby uszu)
- 06:35 Zapytaj lekarza (5)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Autyzm)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Ortopedia)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Dallas (4)
- 12:50 Kierunek zdrowie (Udar)
- 13:20 Pytania do doktora (Ból)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (1)
- 14:40 Zapytaj lekarza (5)
- 15:15 Pies na życie (3)
- 15:55 Zwierzaki z misją (5)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Choroby uszu)
- 17:00 Pytania do doktora (Ból)
- 17:40 Łowcy smaków (5)
- 18:20 Happy i Zen 2 (14)
- 19:00 Moje życie XXL (9)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (7)
- 20:55 Upiększeni w raju (17)
- 21:35 Chirurdzy (3)
- 23:00 Dr Miami (11)
- 23:30 Dr Miami (12)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Edukacja dla dorosłych)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Zapigułkowani)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Tatuś ma syna na kółkach)
- 01:35 Bajer z Bel-Air 3 (Zwycięzca nagle znika)
- 02:05 Bajer z Bel-Air 3 (Skok na dom Banksów)
- 02:35 Bajer z Bel-Air 3 (Kochane maleństwo)
- 03:05 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Moja rodzina)
- 03:35 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Klopsiki Marie)
- 01:50 Koniec sezonu na lody
- 03:45 Ojciec królowej
- 05:31 Zakończenie programu
- 06:05 Złombol (4)
- 06:55 Złombol (5)
- 07:55 Polak potrafi (6)
- 08:50 Nowy kabaretowy rejs 2 (6)
- 09:50 Kabaretowy rejs (123)
- 15:45 Cafe pod Minogą
- 17:45 Syzyfowe prace (1893)
- 20:00 Rozmowy kontrolowane
- 22:05 Bilet na Księżyc
- 00:00 Żołnierz doskonały
- 01:55 Droga smoka
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 05:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 06:00 Zameldowani 2 (13)
- 06:30 Zameldowani 2 (14)
- 07:00 Zameldowani (1)
- 07:25 Zameldowani (2)
- 07:55 Zameldowani (3)
- 08:25 Zameldowani (4)
- 08:55 Zameldowani (5)
- 09:25 Zameldowani (6)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:25 Bonanza (15)
- 11:25 Bonanza (16)
- 16:40 Bonanza (20)
- 17:50 II wojna światowa - bez granic (5)
- 20:00 Wściekła pięść
- 22:25 Droga do Palomy
- 02:30 Joanna
- 04:45 Zaraz pęknę
- 05:00 Miasta rytm (3)
- 06:00 Kabaretowe hity (7)
- 06:45 Noce i dnie (Wiatr w oczy)
- 07:50 Noce i dnie (Czas miłości i czas śmierci)
- 16:00 Kojak 2 (7)
- 17:00 Kojak 2 (8)
- 18:05 Komisarz Rex 6 (Opętanie)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (14)
- 20:00 Fuks
- 21:55 Igrzyska śmierci
- 00:00 Trzy siostry (242)
- 01:00 Diamentowe imperium (2)
- 02:00 Teresa (38)
- 03:00 Okrutne miasto (62)
- 04:00 Przypieczętowany los (114)
- 05:00 Sploty nienawiści (19)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (58)
- 07:00 Trzy siostry (242)
- 08:00 Diamentowe imperium (2)
- 09:00 Teresa (38)
- 10:00 Okrutne miasto (62)
- 11:00 Przypieczętowany los (114)
- 12:00 Sploty nienawiści (19)
- 13:00 Diamentowe imperium (2)
- 14:00 Trzy siostry (242)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (58)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (59)
- 17:00 Trzy siostry (243)
- 18:00 Diamentowe imperium (3)
- 19:00 Teresa (39)
- 20:00 Okrutne miasto (63)
- 21:00 Przypieczętowany los (115)
- 22:00 Sploty nienawiści (20)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (59)
- 01:15 Agenci NCIS 12 (Uziemieni)
- 02:00 Agenci NCIS 12 (Zasady)
- 02:45 Nędznicy (6)
- 21:30 Sisi (1)
- 22:40 Domina (Upadek)
- 23:45 Agenci NCIS 12 (Kontrola)
- 00:00 Akta zbrodni 2 (7)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 2 (8)
- 02:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (8)
- 03:00 Akta zbrodni 2 (7)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 2 (8)
- 05:05 Znaki 2 (8-ost.)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (49)
- 07:25 Kafejka za rogiem 5 (18)
- 08:35 Kafejka za rogiem 5 (19)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? 2 (1)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? 2 (2)
- 10:40 Dekoratorzy (13)
- 11:10 Dekoratorzy 2 (1)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 2 (7)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (2)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (2)
- 15:20 Dekoratorzy 2 (3)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 2 (8)
- 18:00 Nasz idealny dom na plaży (7)
- 18:30 Nasz idealny dom na plaży (8)
- 19:00 Gdzie powiem "tak"? 2 (3)
- 19:30 Gdzie powiem "tak"? 2 (4)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (9)
- 21:00 Akta zbrodni 2 (8)
- 00:15 Oczy smoka
- 02:05 Prezentuj broń! (50)
- 03:05 Prezentuj broń! (51)
- 04:10 Prezentuj broń! (52)
- 05:30 Hity AXN
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (1)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (21)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (12)
- 08:55 Drużyna A 2 (20)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 3 (1)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (21)
- 11:55 Drużyna A 2 (20)
- 18:00 Drużyna A 2 (21)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (2)
- 20:00 Czas zemsty
- 21:50 Operacja Chromit: Bitwa o Inczon
- 00:00 Premiera: Cztery siostry (53)
- 01:15 Winnice miłości 2 (96)
- 02:25 Prezentuj broń! (7)
- 03:25 Prezentuj broń! (8)
- 04:25 Prezentuj broń! (9)
- 05:15 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Winnice miłości 2 (96)
- 07:15 Profil 2 (7)
- 08:25 Profil 2 (8)
- 09:40 Domek na prerii 9 (13)
- 10:40 Domek na prerii 9 (14)
- 11:50 Cztery siostry (53)
- 13:10 Winnice miłości 2 (96)
- 14:10 Profil 2 (9)
- 15:25 Profil 2 (10)
- 16:30 Domek na prerii 9 (15)
- 17:35 Domek na prerii 9 (16)
- 21:00 Coco Chanel
- 00:30 I zapadła ciemność
- 02:15 Człowiek tai-chi
- 04:40 Bonanza (Z nadania hiszpańskiego króla)
- 05:39 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Mroczna gwiazda)
- 06:30 Celnicy (6)
- 07:05 Celnicy (7)
- 07:40 Poirot (Dama w woalce)
- 10:50 Poirot (Morderstwo w zaułku)
- 11:55 Zabójcze związki
- 13:50 Samolot kontra wulkan
- 18:55 Poirot (Podwójny trop)
- 20:00 Krzyk 4
- 22:30 eXistenZ
- 00:10 Zakończenie programu
- 04:30 Powrót księżniczki
- 06:00 Owd Bob
- 07:35 Bohaterowie
- 10:45 Asterix na olimpiadzie
- 12:40 Mój przyjaciel Shadow
- 14:20 Coco Chanel
- 16:10 Misja: Niewykonalna
- 17:40 Delikatność
- 19:25 Irlandzki numer
- 21:00 Dzień zero
- 22:30 Ładni brzydcy ludzie
- 00:40 Jedyne wyjście
- 02:35 Busty Cock Lovers
- 03:55 Krytyczna godzina
- 05:35 Zakończenie programu
- 05:50 Strefa Q
- 07:45 Żar zemsty
- 09:10 Link do zbrodni
- 10:50 Projekt: Dinozaur
- 12:10 Piraci ze słonego jeziora
- 13:35 Czyja to córka
- 15:00 Ciało potrzebne na gwałt
- 16:30 Młodzi muszkieterowie
- 18:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 20:00 Zabójcza portierka
- 21:35 Tożsamość zdrajcy
- 23:10 Zakład o życie
- 00:15 Odejście
- 01:55 Manos - ręce przeznaczenia
- 03:05 Namiętny hydraulik
- 04:20 Kapitan Fatum
- 05:23 Zakończenie programu
- 06:00 Bella vista
- 07:20 Miłość i teleturnieje
- 08:20 Nowe głosy - stary kwiat
- 09:30 Koniec wojny
- 11:15 Bajeczni Dorseyowie
- 12:40 Gest
- 14:05 Smok morski
- 14:25 Jeszcze raz
- 15:45 Miasteczko Suddenly
- 17:00 Siedem szans
- 17:55 Tonąca koza
- 18:25 Żelazna wyspa
- 19:55 Powrót trupa
- 21:00 Południowiec
- 22:30 Trumna doktora Blooda
- 01:45 Zagubiony czas
- 03:35 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:25 Fame
- 11:25 Rodzina Steedów
- 13:15 Belcanto
- 14:55 Proza życia
- 16:35 Wesele Jenny
- 18:10 W zawieszeniu
- 20:00 Dynastia Tudorów (10)
- 20:55 Świat według Barneya
- 23:05 W skórze węża
- 01:05 Szalony pies Morgan
- 03:00 Lody na patyku 2
- 05:05 Superstars (Angelina Jolie)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 06:20 Klik News (37)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Quentin Tarantino)
- 10:10 Burza (98)
- 10:55 Klik News (37)
- 11:05 Najpiękniejsza brzydula (99)
- 11:55 Klik News (37)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8607)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8608)
- 12:55 Klik News (38)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (54)
- 13:50 Między gwiazdami (Małgorzata Potocka - extra!)
- 14:10 Muzyczny express (138)
- 14:35 FilmoNewsy (124)
- 14:55 Ale lapsus (5)
- 15:10 Klik News (37)
- 15:15 Willy agent (23)
- 15:30 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy, które łączą grozę i śmiech)
- 15:50 Planetarium (162)
- 16:10 Klik News (37)
- 16:20 Klik News (38)
- 16:30 Klik News (39)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (62)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (93)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8608)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8609)
- 21:25 Motylek
- 01:25 Generał
- 03:20 Tron we krwi
- 05:05 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (28)
- 06:40 Vidocówka (1)
- 06:55 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (4)
- 07:15 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 07:45 Olimpiada, część 2
- 10:05 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy o telewizji)
- 10:20 Między gwiazdami (9)
- 10:45 Ale lapsus (5)
- 10:55 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 11:10 Muzyczny express gold (Muzyczne duety)
- 11:25 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - Tomasz Ziętek, biografia)
- 11:35 Skąd ja Cię znam? (Kim Kardashian)
- 11:45 "Top 13" - ranking gwiazd (Gwiazdy po godzinach)
- 14:20 Ikony - 10 min. (Sylvester Stallone)
- 14:30 Maria Magdalena (4)
- 15:25 Maria Magdalena (5)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (107)
- 17:10 Karetka 2 (7)
- 18:20 Triumf miłości (111)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (31)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8309)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8310)
- 21:15 Maria Magdalena (10)
- 22:15 Maria Magdalena (11)
- 23:10 Pasażer w deszczu
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń: Antigua