Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Gra Warszawa
- 08:25 Fajna Polska (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich)
- 09:10 Odkryj regiony
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Języczek u wagi (Językowy obraz kota)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 17:45 Moda na język polski (Centralny Okręg Przemysłowy)
- 18:10 Bezbłędnie (Kazachstan)
- 18:15 Design i ty
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Niezwykłe historie z pocztówek (Lucjan Łyżwa)
- 19:15 Unia kulinarna
- 19:40 Czas dotacji, czas rozwoju
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia
- 08:45 Nożem i widelcem (Polędwiczka w morelowym sosie, kisiel z rabarbaru)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Wtopiony w Kujawy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z miłości do zwierząt
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (150)
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Woda bydgoska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Astronarium
- 08:24 Psia służba
- 08:47 Całkiem niezła historia
- 09:00 Szlakiem Świętej Warmii
- 09:04 Obalamy mity medyczne
- 09:10 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:15 Całkiem niezła historia
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:50 RODowity działkowiec
- 18:03 Obalamy mity medyczne
- 18:08 Całkiem niezła historia
- 18:21 Tour de Lubuskie - bis
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Psia służba
- 19:22 Obalamy mity medyczne
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Afisz
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Prosto z lasu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Design i ty (Ceramika)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia Jagiellonów (Królewicze i królewny. Kuchnia wszędzie, kuchnia zewsząd)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945 (Nie tylko 303 - wielkie polowanie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krakowskie więzi (54)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:34 Odkryj regiony
- 08:47 Liczy się pasja
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:05 Kwartet
- 09:30 Z życia regionu
- 09:55 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nielegalne kościoły
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Podkarpacka scena przebojów
- 18:15 Dokument w TVP Rzeszów
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu
- 19:15 Stacja Rzeszów Główny
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:17 Teraz wieś
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Program lokalny
- 14:31 Mój pierwszy dzień - 50 lat później
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:54 Psia służba
- 19:18 Poznaj region (Opactwo Cystersów w Henrykowie)
- 19:24 Wschód
- 19:40 Podróże po Wielkopolsce (Puszcza Bieniszewska)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury (Stefan Arczyński)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Kronika (8)
- 08:16 Tematy dnia (7)
- 08:27 Pogoda (8)
- 08:30 Wolę dokument (Murowanica i jej pierwszy gospodarz)
- 08:36 Murowanica i jej pierwszy gospodarz
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (56)
- 14:45 Kronika dnia (8)
- 14:57 Pogoda (8)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Kronika dnia (8)
- 16:42 Pogoda (8)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (8)
- 17:02 Raport pogodowy (8)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Magazyn medyczny (Nadciśnienie tętnicze - zagrożenie dla życia)
- 17:22 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 17:35 Śladami Eskulapa (Wypić i wykąpać)
- 18:02 Małopolska na rowery (Dobczyce)
- 18:13 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (84)
- 18:30 Kronika (8)
- 18:51 Tematy dnia (8)
- 19:02 Pogoda (8)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (8)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Kronika kulturalna
- 19:25 Koło się kręci (Śladami królów naszych)
- 19:38 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 19:54 Pogoda (8)
- 19:57 Raport pogodowy (8)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (8)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (8)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Polacy na ratunek Żydom
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 18:10 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Kwartet
- 09:27 Pogoda w regionie
- 09:29 Świat pomiarów
- 09:41 Informator kulturalny
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Fakty i opinie
- 17:48 Odkryj regiony
- 18:07 Drzwi do kultury
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Zmiana biegu
- 19:20 Zawodowcy. CK
- 19:32 Drzwi do kultury
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Teatr Wielki zza kulis
- 08:50 Obalamy mity medyczne
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Samorządni
- 09:45 ABC pacjenta
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pracownia reportażu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż
- 17:45 Pracownia reportażu
- 18:00 Szlakiem filmowej Łodzi
- 18:16 Zakręceni, wkręceni
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:30 Sport po łódzku
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Gwiazdy od szafy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Tamte lata, tamte dni
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Gwiazdy od szafy
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:00 Słowo życia ((Mt 15, 21-28) Wiara niewiasty kananejskiej)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Starej Wsi)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (7 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Uniwersalizm ewangelii)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (7 sierpnia, wspomnienie św. Kajetana, prezbitera)
- 02:30 Opowieści Starego Testamentu (Józef w Egipcie)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc Ojczyzna (Ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Słowo życia ((Mt 16, 13-23) Wyznanie Piotra i pierwsza zapowiedź męki)
- 08:40 Robi
- 08:55 Święty na każdy dzień (8 sierpnia, wspomnienie św. Dominika Guzmana, prezbitera)
- 09:00 Na zdrowie (Bóle grzbietu)
- 09:20 Opowieści Starego Testamentu (Józef w Egipcie)
- 09:45 Muzyczne chwile
- 12:00 Anioł Pański
- 12:03 Informacje dnia
- 12:20 Wykłady z Konferencji "Kryzys praworządności i wymiar sprawiedliwości - co dalej?" (ETPC i TSUE o statusie sędziego i sądzie ustanowionym ustawą)
- 12:50 Słudzy Boga i człowieka. Aniołowie
- 13:20 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 13:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:35 Zrób jeden mały krok
- 15:00 Po stronie prawdy
- 15:50 Ma się rozumieć (W imię Trójcy Świętej)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat
- 16:35 Sól ziemi (Życie z artystą)
- 17:05 Akademia pro-life
- 17:15 Muzyczne chwile
- 17:30 Odpowiedzialni za Kościół
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Por. Antoni Święcicki)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Ocalić od zapomnienia (Elżbieta Grajewska)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:10 Nocny pociąg do Lizbony
- 03:15 Miłosny trójkąt (5)
- 03:45 Nieźle kliknięci bez filtra (6)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (7)
- 06:00 Yattaman (Wielki Red)
- 06:30 Yattaman (Skarby Naibaby)
- 06:55 Yattaman (Kot Mruczek)
- 07:25 Yattaman (Zwycięży najlepszy)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (69)
- 08:30 Pablo Escobar: Szef zła (15)
- 09:30 Moje trzy siostry (133)
- 10:30 Rozbitkowie (13)
- 11:30 Rozbitkowie (14)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (40)
- 13:00 Helena i chłopcy (5)
- 13:40 Namiętności (71)
- 14:20 Namiętności (72)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Joe Crocker)
- 17:30 Gigi (Antyczny skarb)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (7)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (3)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (4)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Pełny krąg
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (22)
- 05:00 Na osi (500)
- 05:40 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Potwory z epoki lodowcowej)
- 06:55 Simba lwi Król (14)
- 07:25 Simba lwi Król (15)
- 10:00 Remont na 5+ (8)
- 10:30 Drakers (9)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Najwięksi mordercy)
- 11:55 Legendy sportu (Renata Mauer-Różańska)
- 16:00 Mała doboszka (4)
- 17:00 Mała doboszka (5)
- 22:55 Legendy sportu (Natalia Partyka)
- 23:40 Raj
- 00:45 Sisi II (4)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:00 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na křížových cestách)
- 05:15 Etiketa (Telefonování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 06:30 Na cestě po Rio Pichis
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Nového
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Menšíkoviny
- 16:15 Magnum II (Počítačová data)
- 17:00 Na cestě po Somersetu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (9)
- 20:10 MOST! (6)
- 21:00 Škodná
- 00:15 Dalgliesh (Pachuť smrti - 2. část)
- 01:05 Království pirátů (6)
- 01:55 Divočina bez hranic (Nationalpark Thayatal)
- 02:20 Zašlapané projekty (Tunel na Jadran)
- 02:40 V zajetí železné opony (Jak komunisté utrápili Jiřího)
- 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:20 Darované děti
- 03:45 Postřehy odjinud (Vietnam očima Petra Voldána)
- 03:55 Babylon
- 04:20 Život s Emanuelem
- 04:45 Pod Babí horou
- 05:15 Expedice Rembaranka (Austrálií z jihu na sever)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 12:15 České tajemno (6)
- 13:00 Námluvy ve světě zvířat (4)
- 13:50 Špióni v přírodě (2)
- 20:00 Toman
- 22:25 Knoflíkáři
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Skateboarding)
- 00:25 OH Paříž 2024 (Box)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Plážový volejbal)
- 01:45 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Synchronizované plavání)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 03:10 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 03:20 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 10:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:35 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:00 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 13:20 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:40 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 14:00 OH Paříž 2024 (Golf)
- 18:00 OH Paříž 2024 (Basketbal)
- 19:35 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 00:05 Norská čítanka: Vigdis Hjorth
- 00:15 Červená
- 01:35 Anton Bruckner - neuznaný génius
- 02:35 Ladí neladí
- 03:30 Hentai Corporation v Divadle pod lampou
- 04:30 Před půlnocí
- 04:55 Srdce z Gambie
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Hřích
- 22:25 Sid a Judy
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: R)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:35 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:15 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:35 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:50 Zafari (6)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (7)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (16)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata IV
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:30 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a myška)
- 18:50 Zafari (7)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (8)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00