Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 10:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 11:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 11:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 11:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 11:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 21:00 Hard Knocks Fighting (12)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (13)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:15 Fighting Rookies 2014
- 00:20 Dzika Australia z Rayem Mearsem (6)
- 00:45 Ostatni karawaniarze Sahary
- 01:40 Opiekunowie drzew w Kalifornii
- 02:35 W ciemnościach
- 03:40 Kakao z Esmeraldas
- 04:35 Na wybrzeżu (1)
- 05:00 Odkrywamy Chiny. Trzydzieści lat postępu (Poszukiwanie bogactwa)
- 06:00 Sarah Shark (1)
- 06:25 Sarah Shark (2)
- 06:50 Sarah Shark (3)
- 07:15 Rok na planecie Ziemia (1)
- 08:00 Zaginiona muzyka Indii (1)
- 08:30 Zabójcza szybkość (1)
- 09:25 Cel podróży (Antarctica)
- 09:50 Zubożony uran - efektowny zabójca
- 10:45 Sarah Shark (1)
- 11:05 Szkoła łapania dzikich zwierząt (5)
- 11:30 Podwodne kolonie
- 12:20 Nowe oblicze Kuby
- 13:10 Ostatni karawaniarze Sahary
- 14:10 Lamparty z Dead Tree Island
- 15:00 Król rzeki
- 20:35 Głuptaki - po złej stronie
- 21:30 Wyspy Europy (8)
- 22:00 Pokaż mi jak mieszkasz 2 (5)
- 22:30 Pokaż mi jak mieszkasz 2 (6)
- 23:00 Wspaniały świat (1)
- 23:30 Skarby Salomona
- 00:10 Stream Nation (Command and Conquer Remastered, część 10)
- 00:55 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 3)
- 01:25 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 3)
- 01:55 Gametoon Spotlight
- 02:10 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 89)
- 02:40 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 90)
- 03:15 Stream Nation (Nightingale, część 5)
- 03:45 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 3)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:21 Pytania do Gwiazd
- 17:00 55 Najlepszych Przebojów Lat 2000.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dzikie Chiny
- 20:55 Dzikie Chiny
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 1 na 1
- 14:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Trzymacie
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Top 16
- 21:20 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Halo, Warszawo!
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Eurodance Zone
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Best of 2000+
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north: family vacation
- 01:30 City grammar (46)
- 01:40 City grammar (47)
- 01:50 English up (29)
- 02:00 The perks of being a wallflower
- 03:45 Film set (22)
- 04:00 English united (8)
- 04:10 3ways2 (11)
- 04:20 English in focus (47)
- 04:30 English 911 2 (129)
- 04:35 English 911 2 (130)
- 04:40 English 911 2 (131)
- 05:00 Art land (7)
- 05:05 Art land (8)
- 05:10 Crafty hands 2 (4)
- 05:20 Okey-dokey (4)
- 05:30 Once upon a time (4)
- 05:40 Words to grow (7)
- 05:45 Words to grow (8)
- 05:50 English playtime (2)
- 06:00 Magic science (8)
- 06:15 Yummy for mummy (11)
- 06:25 Yummy for mummy (12)
- 06:35 Kids in action (39)
- 06:40 Kids in action (40)
- 06:45 Alfred & wilfred (7)
- 07:00 Simple phrases (6)
- 07:10 Life around (30)
- 07:20 Life around (31)
- 07:30 Jack of all trades (9)
- 07:40 Basic lexis (42)
- 07:45 Basic lexis (43)
- 08:00 Mojo morning (9)
- 08:15 All about (25)
- 08:20 All about (26)
- 08:25 All about (27)
- 08:30 Here and there (17)
- 08:40 Here and there (18)
- 08:50 Euronews. smart regions (9)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (19)
- 09:20 Let's talk (19)
- 09:35 English in focus (44)
- 09:45 What did they say (9)
- 09:50 What did they say (10)
- 09:55 What did they say (11)
- 10:00 Spot on the map (7)
- 10:10 Spot on the map (8)
- 10:20 Easy talk (35)
- 10:30 Worth seeing (7)
- 10:40 Worth seeing (8)
- 10:50 National parks (5)
- 10:55 National parks (16)
- 11:00 Art land (7)
- 11:05 Art land (8)
- 11:10 Crafty hands 2 (4)
- 11:20 Okey-dokey (4)
- 11:30 Once upon a time (4)
- 11:40 Words to grow (7)
- 11:45 Words to grow (8)
- 11:50 English playtime (2)
- 12:00 Magic science (8)
- 12:15 Yummy for mummy (11)
- 12:25 Yummy for mummy (12)
- 12:35 Kids in action (39)
- 12:40 Kids in action (40)
- 12:45 Alfred & wilfred (7)
- 13:00 Mojo morning (10)
- 13:15 Easy talk (24)
- 13:20 All about (28)
- 13:25 All about (29)
- 13:30 All about (30)
- 13:35 Here and there (19)
- 13:45 Here and there (20)
- 13:55 Euronews. smart regions (10)
- 14:00 English united (9)
- 14:10 3ways2 (12)
- 14:20 English in focus (48)
- 14:30 English 911 2 (132)
- 14:35 English 911 2 (133)
- 14:40 English 911 2 (134)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (16)
- 15:20 Keep fit (17)
- 15:30 What did they say (62)
- 15:35 What did they say (63)
- 15:40 What did they say (64)
- 15:45 What did they say (65)
- 16:00 City grammar (48)
- 16:10 City grammar (49)
- 16:20 City grammar (50)
- 16:30 English up (30)
- 17:00 Songcatcher
- 18:50 Easy talk (35)
- 19:00 Simple phrases (6)
- 19:10 Life around (30)
- 19:20 Life around (31)
- 19:30 Jack of all trades (9)
- 19:40 Basic lexis (42)
- 19:45 Basic lexis (43)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (19)
- 20:20 Let's talk (19)
- 20:35 English in focus (44)
- 20:45 What did they say (9)
- 20:50 What did they say (10)
- 20:55 What did they say (11)
- 21:00 Beasts of the southern wild
- 22:35 All about (27)
- 22:40 Here and there (17)
- 22:50 Here and there (18)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Keep fit (16)
- 23:20 Keep fit (17)
- 23:30 What did they say (62)
- 23:35 What did they say (63)
- 23:40 What did they say (64)
- 23:45 What did they say (65)
- 00:30 FREEDOM
- 03:30 Информационные сюжеты
- 05:00 Народ
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Последний день диктатора
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Исторические факты
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 00:10 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 03:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Beraber. Разом
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 21:45 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:45 Le Paris des arts
- 02:50 Le journal
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 08:50 Focus
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Les jeux de Paris
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:40 Billet retour
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 17:50 Pin do kultury
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Wakacyjna kuchnia z wieprzowiną
- 14:45 Koszalin - rytm miasta i regionu (6)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Nad Odrą
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Ewa i jej goście
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:36 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Aleksander Teliga 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (8 sierpnia)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Widziane po drodze
- 17:47 Warci, niewarci
- 18:04 Wiek to tylko liczba
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (8 sierpnia)
- 18:54 Magazyn
- 19:04 RetroTEYada
- 19:40 Medycyna i ty
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Panorama łomżyńska
- 08:25 Gawędy Kłosowskiego
- 08:40 Pielgrzymowanie
- 09:00 Gra Warszawa
- 09:20 Arrasów dzieje osobliwe
- 09:45 Z Internetu na antenę
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią
- 17:25 Wojownicy czasu
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Turbo Podlasie
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Sport
- 19:10 Prognoza pogody
- 19:15 Świadkowie czasu
- 19:30 Arrasów dzieje osobliwe
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 21:57 Warto tam być
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik