Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:00 Chiny przejmują świat
- 01:05 Superprodukcja
- 02:55 U Pana Boga za miedzą
- 12:10 Agrobiznes
- 12:35 Agropogoda
- 12:40 To się opłaca
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (7)
- 14:00 Złoty chłopak (234)
- 14:55 Jaka to melodia? (5198)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (800)
- 16:05 Dziedzictwo (327)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5336)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (188)
- 21:10 Ojciec Mateusz 31 (Bal u konsula)
- 22:05 Sprawa dla reportera
- 23:05 Yul Brynner. Wspaniały
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (61)
- 01:00 Moje idealne życie
- 02:35 Krok od nieba (Lot orła)
- 03:40 Absolutni amatorzy
- 11:15 Wspólny dom
- 11:50 Barwy szczęścia (3012)
- 12:30 Koło fortuny (1638)
- 13:15 Akacjowa 38 (410)
- 14:05 Va banque (750)
- 14:35 Na sygnale (Cios w serce)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (15)
- 16:00 Koło fortuny (1639)
- 16:35 Familiada (2874)
- 17:15 Miłość i nadzieja (15)
- 18:10 Va banque (751)
- 18:45 Akacjowa 38 (435)
- 19:35 Barwy szczęścia (3012)
- 20:10 Postaw na milion (195)
- 21:05 Tak to leciało! (33)
- 21:55 Na sygnale (Żądza pieniądza)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (11/13)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka! (Głuchołazy)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Fajna Polska (Olsztyn - Warmia)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Sport
- 21:56 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:55 Gra dla dwojga
- 03:35 Nasz nowy dom (250)
- 04:40 Disco Gramy (6282)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Ukochana córka)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5472)
- 16:35 Gliniarze (Lokalne piekło)
- 17:35 Sekrety rodziny (Narzeczona)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (822)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Sztuka zrywania
- 22:15 Ponad wszystko
- 01:25 Love Island. Wyspa miłości (187)
- 02:25 STOP Drogówka (303)
- 03:25 Disco Polo Life (2389)
- 14:00 Gliniarze (Punkt zwrotny)
- 15:00 Na ratunek 112 (Julia)
- 15:30 Na ratunek 112 (Dziecko w sieci)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (810)
- 21:00 Pasja
- 23:45 Od zmierzchu do świtu
- 08:05 Smerfy (Zielony kciuk Smerfetki/Smerfy trojańskie)
- 08:45 Smerfy (Smerfia odyseja)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Summer i myszy)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Budowa szklarni)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Boże Narodzenie na farmie)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Wilkoberek)
- 09:55 Bing (Fajerwerki)
- 10:05 Bing (Pa pa)
- 10:10 Bing (Huśtawka)
- 10:30 Baranek Shaun (21)
- 10:35 Baranek Shaun (1)
- 10:37 Baranek Shaun (Ból zęba)
- 10:40 Baranek Shaun (Bałagan na kempingu)
- 10:50 Baranek Shaun (Ocalić drzewo)
- 10:55 Milo (Dostawca Milo)
- 11:05 Milo (Projektant mody Milo)
- 11:30 Blue (Piraci)
- 11:40 Blue (Babunie)
- 11:45 Blue (Strumyk)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Wielka żaba/Z Vladem w grocie)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Chora miłość)
- 23:00 Żelazny rycerz
- 00:15 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (2)
- 01:05 MacGyver (1)
- 02:00 MacGyver (2)
- 02:55 The Good Doctor 6 (16)
- 03:55 DOC: w twoich rękach 2 (11)
- 05:05 Rekrut 6 (1)
- 05:50 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki (8)
- 07:00 Rekrut 5 (21)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (13)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (14)
- 09:50 Rekrut 5 (21)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (15)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (16)
- 12:45 Rekrut 5 (22)
- 13:40 MacGyver (1)
- 14:35 MacGyver (2)
- 15:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (1)
- 16:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (2)
- 17:25 MacGyver (3)
- 18:15 MacGyver (4)
- 19:10 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (3)
- 00:05 Jak budowano imperia (4)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 5 (4)
- 01:45 W okowach mrozu 6 (20)
- 02:35 Malownicze trasy kolejowe 5 (4)
- 03:20 Serengeti 2 (2)
- 08:30 Serengeti 2 (3)
- 09:40 W okowach mrozu 6 (14)
- 10:40 Życie na pustkowiu (1)
- 11:40 Śnieżne psy
- 12:45 Serengeti 2 (3)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 5 (5)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (21)
- 15:55 Życie na pustkowiu 7 (12)
- 16:45 Śnieżne psy
- 17:45 Malownicze trasy kolejowe 5 (5)
- 18:45 Serengeti 3 (2)
- 19:55 Planeta zmian (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu (2)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (15)
- 23:00 Cała prawda o alkoholu
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 00:45 Ghostforce (Paniclick / Sandyrok)
- 01:10 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 01:35 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 01:45 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 01:50 Taffy 2 (Mucha)
- 02:00 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 02:05 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 02:10 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 02:35 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 02:55 Płazowyż 2 (Marcela)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig mechaniczek)
- 03:40 Dronersi 2 (Zakazany wyścig)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyścig Bumerów)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Topór Magnhildy)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Światło Torrego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 05:45 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 05:50 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Łzoczyńca)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Spełniacz marzeń)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (Night Bill/Cheap Snake)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Heja Henio/ Obserwowanie ludzi)
- 07:55 Potworna robota (Powrót Czarującego)
- 22:15 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4 (As Prawdy)
- 22:45 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 22:50 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 23:00 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 23:15 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 23:20 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 23:30 Taffy 2 (Zjazd)
- 23:35 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 01:40 Ściema po polsku
- 03:15 Miasto kłamstw
- 05:05 Zakończenie programu
- 06:05 Zaginiona
- 07:40 Prawie przyjaciele
- 09:20 Weekend z królem
- 10:55 Rzeź
- 12:15 Piraci ze słonego jeziora
- 13:40 Lato we Florencji
- 15:15 Na skrzydłach orłów
- 16:50 Dawca pamięci
- 18:25 Wojenne kwiaty
- 20:00 Szczęśliwy książę
- 21:50 Bez miłości ani słowa
- 23:25 Alex z Venice
- 00:50 Duchy (1)
- 01:30 Duchy (2)
- 02:05 Lewis (2)
- 02:50 Morderstwa w Midsomer 14 (5)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 10 (1)
- 05:15 Obiady piątkowe 5 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (2)
- 06:00 Śmierć pod palmami 5 (6)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (6)
- 10:00 Lewis (2)
- 11:00 Śmierć pod palmami 5 (6)
- 12:10 Ojciec Brown 9 (6)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 23 (3)
- 15:00 Lewis (2)
- 16:00 Sanditon 3 (1)
- 17:05 Ojciec Brown 9 (7)
- 18:05 Morderstwa w Midsomer 23 (3)
- 19:55 Śmierć pod palmami 5 (7)
- 21:00 Sanditon 3 (2)
- 22:05 Milczący świadek 25 (1)
- 23:10 Milczący świadek 25 (2)
- 00:10 Magia nagości (1)
- 01:15 Magia nagości. Najsmaczniejsze kąski (3)
- 02:25 I love kabaret (4)
- 03:25 I love kabaret EXTRA (1)
- 04:25 I love kabaret (5)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (64)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (3)
- 06:00 Poranny rogal (13)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (1)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:40 To leci w sieci (2)
- 18:00 I love kabaret (7)
- 19:00 I love kabaret (5)
- 20:00 Kabaretowe przeboje 2 (7)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (8)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (11)
- 23:00 Magia nagości. Polska 3 (1)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 00:50 Dzika kuchnia (3)
- 01:20 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:25 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 07:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (4)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 14:00 Giganty na drogach (10)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (1)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (4)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (5)
- 04:00 Australijscy poszukiwacze złota (7)
- 05:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 18:00 Celnicy 3 (3)
- 19:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 00:15 Wstydliwe choroby: online 2 (7)
- 01:20 Bake off: zawodowcy 6 (3)
- 02:25 Głodni sukcesu (3)
- 03:20 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (3)
- 04:15 Mistrzowie ceramiki 6 (1)
- 05:10 Bake off: zawodowcy 6 (3)
- 06:00 Królowa Elżbieta: jej pasje i rozrywki
- 07:10 Głodni sukcesu (4)
- 12:25 Głodni sukcesu (4)
- 13:30 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (4)
- 18:45 Głodni sukcesu (4)
- 19:55 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (4)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kuriozalna granola / Kwaśne winogrona)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dzień wolny Kuchci / Zdjęcie idealne)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Uwaga! Drobniusieńkie ryzyko)
- 01:30 Spidey i superkumple (Pirackie plądrowanie! / Zły bot!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Ducho-przygoda Kulki! / Same sztuczki, słodyczy brak!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Spin ratuje dzień! / Wodne nieszczęście!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień wolny króla Ludwika / No Horsing Around)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Minnie jest śnieżką! / Śnieżna Królewna)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Dinozaury widzą i robią / Mały Potężny Pete!)
- 04:00 Eureka! (Światełko na końcu jaskini / W poszukiwaniu swojego miejsca)
- 04:30 Eureka! (Ale koło! / Tak jak Yurt)
- 05:00 Eureka! (Projekt Bog / Gigantyczny slalom)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabawoza!/ Guziki i kokardy zniknęły!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Ratuj drzewo!/ Safari Minnie)
- 07:00 Blue 3 (Fachowcy)
- 07:10 Blue 3 (Babuniowóz)
- 07:20 Blue 3 (Kosmos)
- 07:30 Blue 3 (136)
- 07:40 Blue 3 (Muzyczne posągi)
- 07:50 Blue 3 (Historie)
- 12:00 Pupstruction (Robokot / Podwodne psiaki)
- 12:30 Blue 3 (144)
- 12:40 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 12:50 Blue 3 (146)
- 13:00 Blue 3 (147)
- 13:10 Blue 3 (148)
- 13:20 Blue 3 (149)
- 13:30 Straż Ekipa (Zaciemnienie / Uwaga, tłukące)
- 14:00 Spidey i superkumple (51)
- 14:30 Lwia Straż (15)
- 15:00 Lwia Straż (16)
- 15:30 Superkoty (Przysmak, pojazd, problem / Zawodny laser)
- 16:00 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 16:30 Pupstruction (Profesor Miaukowicz/ Sąsiadka zza płotu)
- 17:00 Blue 3 (Fachowcy)
- 17:10 Blue 3 (Babuniowóz)
- 17:20 Blue 3 (Kosmos)
- 17:30 Blue 3 (136)
- 17:40 Blue 3 (Muzyczne posągi)
- 17:50 Blue 3 (Historie)
- 00:10 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 00:35 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 02:35 Duch i nas dwóch (9)
- 03:00 Duch i nas dwóch (10)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (37)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (38)
- 04:50 Duch i nas dwóch (18)
- 05:15 Duch i nas dwóch (19)
- 05:35 Robale ziomale (Podejrzany / Największy fan)
- 06:00 Taffy 2 (Małpie figle)
- 06:05 Taffy 2 (Porwanie w raju)
- 06:10 Taffy 2 (Bestia w domu)
- 06:25 Taffy 2 (Ofermy z północy)
- 06:35 Taffy 2 (Zaśnieżeni)
- 06:40 Taffy (Wejście kota)
- 06:55 Płazowyż 2 (21)
- 07:25 Płazowyż 2 (22)
- 07:55 Fineasz i Ferb (7)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne / Zima w Wielkim Mieście)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Planszówka / Karaoke)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Zastępstwo/Głębokie wody)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinka na lodzie)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Sztuka wiary w siebie/ Niezapomniany napój)
- 00:05 Blue 2 (23)
- 00:15 Blue 2 (24)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (14)
- 00:40 Kolorklocki (5)
- 00:45 Blue 2 (15)
- 00:55 Piotruś Królik (12)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (40)
- 01:20 Psi Oddział (11)
- 01:35 Blue 2 (4)
- 01:40 Blue 2 (5)
- 01:50 Blue 2 (6)
- 02:00 Blue 2 (1)
- 02:05 Tosia i Tymek (70)
- 02:20 Blue 2 (26)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 02:40 Kręciołki (81)
- 02:50 Teletubisie (45)
- 03:05 Blue (31)
- 03:10 Blue (32)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (28)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (13)
- 03:45 Tosia i Tymek (3)
- 03:55 Tosia i Tymek (4)
- 04:10 Blue (15)
- 04:15 Blue (16)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (47)
- 04:35 Blue 2 (7)
- 04:45 Blue 2 (6)
- 04:50 Blue (25)
- 05:00 Superpyra (15)
- 05:05 Superpyra (16)
- 05:15 Kolorklocki (3)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (18)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (21)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 05:50 W Papierowej Krainie (35)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (14)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (44)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (42)
- 06:50 Superpyra (52)
- 07:00 Blue 2 (11)
- 07:05 Blue (45)
- 07:15 Blue (13)
- 07:25 Blue (14)
- 07:35 Blue (15)
- 07:40 Blue (24)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (9)
- 08:05 Matklocki 2 (27)
- 08:15 Blue (31)
- 08:20 Blue 2 (Wielkanoc)
- 08:30 Blue 2 (11)
- 08:40 Psi Oddział (3)
- 08:55 Tosia i Tymek (14)
- 09:10 Piotruś Królik (17)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (14)
- 09:35 JoJo i Babcia: Na lotnisku
- 09:50 Kręciołki (53)
- 10:00 Teletubisie (1)
- 10:15 Blue 2 (21)
- 10:25 Yakka Dee 5 (7)
- 10:30 Yakka Dee 5 (8)
- 10:40 Blue 2 (23)
- 10:50 Matklocki 2 (22)
- 10:55 Matklocki (29)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (35)
- 11:15 W Papierowej Krainie (35)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (18)
- 11:50 Superpyra (32)
- 12:00 Blue 2 (16)
- 12:10 Blue (23)
- 12:15 Blue (27)
- 12:25 Blue (3)
- 12:35 Blue 2 (16)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (12)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (20)
- 13:05 Blue 2 (41)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (34)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (40)
- 13:40 Psi Oddział (11)
- 13:55 Blue 2 (4)
- 14:05 Blue 2 (5)
- 14:15 Blue 2 (6)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (6)
- 14:35 Blue 2 (30)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (20)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (35)
- 15:15 W Papierowej Krainie (36)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (20)
- 15:50 Blue (24)
- 16:00 Blue (28)
- 16:10 Blue (29)
- 16:20 Matklocki (20)
- 16:25 Blue 2 (20)
- 16:35 Kolorklocki (9)
- 16:40 Kolorklocki (10)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (15)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (1)
- 17:10 Blue 2 (42)
- 17:15 Piotruś Królik (15)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (41)
- 17:45 Psi Oddział (12)
- 18:00 Blue 2 (7)
- 18:10 Blue 2 (8)
- 18:15 Blue 2 (9)
- 18:25 Tosia i Tymek (6)
- 18:40 Blue 2 (31)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 19:00 Kręciołki (83)
- 19:15 Teletubisie (47)
- 19:30 Blue (29)
- 19:40 Blue (30)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (29)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (14)
- 20:20 Tosia i Tymek (5)
- 20:30 Tosia i Tymek (6)
- 20:45 Blue 2 (27)
- 20:55 Blue 2 (28)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (48)
- 21:15 Blue 2 (9)
- 21:25 Blue 2 (10)
- 21:35 Superpyra (17)
- 21:40 Superpyra (18)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (22)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (23)
- 22:10 Kolorklocki (5)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (20)
- 22:30 W Papierowej Krainie (37)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (35)
- 22:55 W Papierowej Krainie (36)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (20)
- 23:35 Matklocki (20)
- 23:40 Blue 2 (15)
- 23:50 Blue (24)
- 23:55 Blue (27)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 02:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 02:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 02:35 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 02:45 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:00 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 03:15 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 03:25 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 03:35 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 03:45 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:00 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:15 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:25 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 04:35 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 05:00 Bernard 3 (146)
- 05:05 Bernard 3 (147)
- 05:10 Bernard 3 (149)
- 05:15 Bernard 3 (151)
- 05:20 Bernard 3 (152)
- 05:25 Bernard 3 (153)
- 05:30 Bernard 3 (154)
- 05:35 Bernard 3 (155)
- 05:40 Bernard (1)
- 05:45 Bernard (3)
- 05:50 Bernard (4)
- 06:00 Bernard (5)
- 06:05 Bernard (6)
- 06:10 Bernard (8)
- 06:15 Bernard (10)
- 06:20 Bernard (11)
- 06:25 Bernard (17)
- 06:30 Bernard (18)
- 06:35 Bernard (19)
- 06:40 Bernard (21)
- 06:45 Bernard (23)
- 06:50 Bernard (24)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard (25)
- 11:05 Bernard (26)
- 11:10 Bernard (28)
- 11:15 Bernard (30)
- 11:20 Bernard (31)
- 11:25 Bernard (32)
- 11:30 Bernard (33)
- 11:35 Bernard (34)
- 11:40 Bernard (36)
- 11:45 Bernard (38)
- 11:50 Bernard (39)
- 11:55 Bernard (40)
- 12:00 Bernard (41)
- 12:05 Bernard (42)
- 12:10 Bernard (44)
- 12:15 Bernard (46)
- 12:20 Bernard (47)
- 12:30 Bernard (48)
- 12:35 Bernard (50)
- 12:40 Bernard (52)
- 12:45 Bernard 2 (53)
- 12:50 Bernard 2 (55)
- 13:00 Bernard 2 (56)
- 13:05 Bernard 2 (58)
- 13:10 Bernard 2 (60)
- 13:15 Bernard 2 (61)
- 13:20 Bernard 2 (63)
- 13:30 Bernard 2 (64)
- 13:35 Bernard 2 (66)
- 13:40 Bernard 2 (68)
- 13:45 Bernard 2 (69)
- 13:50 Bernard 2 (71)
- 14:00 Power Players (21)
- 14:25 Power Players (22)
- 14:40 Power Players (23)
- 15:00 Power Players (24)
- 15:25 Power Players (25)
- 15:40 Power Players (26)
- 16:00 Power Players (1)
- 16:20 Power Players (2)
- 16:40 Power Players (3)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (4)
- 20:25 Power Players (5)
- 20:40 Power Players (6)
- 21:00 Power Players (7)
- 21:25 Power Players (8)
- 21:35 Power Players (9)
- 22:00 Power Players (10)
- 22:20 Power Players (11)
- 22:35 Power Players (12)
- 23:00 Bernard 2 (72)
- 23:05 Bernard 2 (73)
- 23:10 Bernard 2 (75)
- 23:15 Bernard 2 (77)
- 23:20 Bernard 2 (78)
- 23:25 Bernard 2 (79)
- 23:30 Bernard 2 (80)
- 23:35 Bernard 2 (81)
- 23:40 Bernard 2 (83)
- 23:45 Bernard 2 (85)
- 23:50 Bernard 2 (86)
- 00:00 Kolorowa magia
- 00:02 Świat podwodny
- 00:06 Sunville
- 00:09 Jaki jest twój zawód ?
- 00:11 Wakacje
- 00:13 Jaki jest twój zawód ?
- 00:16 Wstawaj!
- 00:18 Sunville
- 00:22 Kolorowe koło
- 00:25 Świat podwodny
- 00:27 Opowieści warzywne
- 00:29 Zwierzęta
- 00:32 Sunville
- 00:35 Kolorowe koło
- 00:37 Opowieści warzywne
- 00:39 Wakacje
- 00:42 Świat elfów
- 00:45 Opowieści warzywne
- 00:48 Opowieści warzywne
- 00:51 Świat podwodny
- 00:53 Opowieści warzywne
- 00:55 Kolorowe koło
- 00:58 Opowieści warzywne
- 01:00 Wakacje
- 01:04 Opowieści warzywne
- 01:06 Galaktyczni turyści
- 01:09 Posłuchaj tego
- 01:11 Teraz się bawimy
- 01:14 Rodzina bobrów
- 01:16 Teraz się bawimy
- 01:19 Rodzina bobrów
- 01:22 Pojazdy
- 01:24 Urocze miejsca
- 01:27 Miejskie życie
- 01:29 Sunville
- 01:32 Mini opowiadania
- 01:35 Jak podróżujemy
- 01:37 Rodzina bobrów
- 01:40 Indie
- 01:44 Posłuchaj tego
- 01:46 Świat elfów
- 01:49 Miejskie życie
- 01:51 Świat podwodny
- 01:54 Sunville
- 01:56 Miejskie życie
- 01:59 Teraz się bawimy
- 02:02 Rodzina bobrów
- 02:05 Kącik naukowy
- 02:07 Sunville
- 02:10 Muzeum
- 02:13 Miejskie życie
- 02:15 Safari
- 02:18 Przygody w przestrzeni
- 02:20 Kolorowa magia
- 02:23 Jaki jest twój zawód ?
- 02:26 Posłuchaj tego
- 02:29 Safari
- 02:31 Kolorowa magia
- 02:34 Jaki jest twój zawód ?
- 02:37 Opowieści warzywne
- 02:39 Grupy
- 02:41 Jaki jest twój zawód ?
- 02:44 Urocze miejsca
- 02:47 Posłuchaj tego
- 02:51 Panni i Fanni
- 02:55 Grupy
- 02:58 Miyu i Litto
- 03:00 Kącik naukowy
- 03:03 Grupy
- 03:06 Opowieści warzywne
- 03:09 Opowieści warzywne
- 03:12 Jak podróżujemy
- 03:14 Przygody w przestrzeni
- 03:19 Jaki jest twój zawód ?
- 03:21 Teraz się bawimy
- 03:23 Urocze miejsca
- 03:26 Taniec
- 03:29 Mini opowiadania
- 03:31 Jaki jest twój zawód ?
- 03:33 Wstawaj!
- 03:36 Świat zwierząt
- 03:38 Urocze miejsca
- 03:41 Rodzina bobrów
- 03:44 Opowieści warzywne
- 03:46 Świat elfów
- 03:49 Wstawaj!
- 03:51 Mini opowiadania
- 03:55 Teraz się bawimy
- 03:57 Taniec
- 04:00 Posłuchaj tego
- 04:02 Wstawaj!
- 04:05 Taniec
- 04:07 Teraz się bawimy
- 04:11 Świat podwodny
- 04:13 Teraz się bawimy
- 04:16 Świat elfów
- 04:19 Towarzysze zabawy
- 04:21 Wakacje
- 04:24 Świat podwodny
- 04:27 Teraz się bawimy
- 04:29 Opowieści warzywne
- 04:31 Teraz się bawimy
- 04:34 Towarzysze zabawy
- 04:36 Świat podwodny
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:41 Kolorowe koło
- 04:44 Towarzysze zabawy
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Wakacje
- 04:52 Kolorowe koło
- 04:55 Wakacje
- 04:58 Kolorowe koło
- 05:01 Wakacje
- 05:03 Towarzysze zabawy
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:12 Grupy
- 05:15 Miyu i Litto
- 05:17 Grupy
- 05:20 Kolorowe koło
- 05:23 Posłuchaj tego
- 05:26 Kolorowa magia
- 05:29 Miyu i Litto
- 05:32 Sunville
- 05:35 Miyu i Litto
- 05:37 Panni i Fanni
- 05:40 Grupy
- 05:42 Urocze miejsca
- 05:45 Kącik naukowy
- 05:47 Posłuchaj tego
- 05:51 Oli - cykle natury
- 05:54 Puffy i Tubby
- 05:58 Grupy
- 06:01 Kącik naukowy
- 06:04 Jaki jest twój zawód ?
- 06:07 Miyu i Litto
- 06:10 Kącik naukowy
- 06:15 Raul
- 06:17 Mimo & Bobo PLUS
- 06:21 Drużyna lalek na ratunek
- 06:25 Zoo
- 06:28 Raul
- 06:30 Brygada ogniowa
- 06:33 Afryka
- 06:36 Miejskie życie
- 06:38 Sunville
- 06:41 Indie
- 06:45 Świat podwodny
- 06:48 Wesoła łąka
- 06:50 Dinozaur Milo
- 06:54 Raul
- 06:57 Dinoland
- 06:59 Toby McFly
- 07:03 Puffy i Tubby
- 07:06 Urocze miejsca
- 07:09 Świat zwierząt
- 07:11 Pojazdy
- 07:14 Opowieści warzywne
- 07:17 Mimo i Bobo
- 07:20 Przygody kaczki
- 07:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:24 Albert tłumaczy
- 07:27 Zabawa w chowanego
- 07:29 Dźwięki wokół nas
- 07:31 Raul
- 07:34 Tempo Giusto
- 07:36 Wstawaj!
- 07:39 Świat zwierząt
- 07:41 Wstawaj!
- 07:44 Taniec
- 07:46 Ding Dang Dong
- 07:50 Zabawa w chowanego
- 07:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:56 Afryka
- 07:58 Raul
- 08:01 Mimo & Bobo PLUS
- 08:06 Taniec
- 08:09 Ding Dang Dong
- 08:12 Wstawaj!
- 08:14 Ding Dang Dong
- 08:18 Teraz się bawimy
- 08:21 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:24 Dźwięki wokół nas
- 08:26 Wesoła łąka
- 08:29 Dotty i Kitty
- 08:32 Monika i Rudi 2
- 08:35 ABC - duckBC
- 08:38 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:40 Kolorowa magia
- 08:43 Muzeum
- 08:46 Posłuchaj tego
- 08:49 Puffy i Tubby
- 08:53 Albert tłumaczy
- 08:57 Tempo Giusto
- 08:59 Małe melodie
- 09:01 Lola i Liczby
- 09:04 Sippi Sappi
- 09:06 Co rośnie na drzewie?
- 09:08 Grupy
- 09:11 Urocze miejsca
- 09:13 Miyu i Litto
- 09:16 Muzeum
- 09:19 Puffy i Tubby
- 09:24 Hubbi i jego koledzy
- 09:26 Afryka
- 09:29 Wesołe królestwo
- 09:32 Dźwięki wokół nas
- 09:34 Pixie 2
- 09:35 Kolorowa Klara
- 09:37 Słodki dom
- 09:38 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:41 Przygody kaczki
- 09:43 Toobys
- 09:46 Monika i Rudi 2
- 09:49 Historie Henryka
- 09:51 Uczymy się
- 09:53 Lola i Liczby
- 09:55 Sippi Sappi
- 09:58 Historie Henryka
- 10:00 Monika i Rudi
- 10:03 Słodki dom
- 10:04 Zack i Ziggy
- 10:07 Sippi Sappi
- 10:10 DuckSchool
- 10:12 Fin i Fianna
- 10:15 Lola i Liczby
- 10:18 ABC - duckBC
- 10:21 Tempo Giusto
- 10:23 Fin i Fianna
- 10:27 Przygody kaczki
- 10:29 Restauracja
- 10:31 Toobys
- 10:34 Mimo i Bobo
- 10:37 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:40 Brygada ogniowa
- 10:42 Toobys
- 10:44 Lola i Liczby
- 10:46 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:48 Margo i Felix
- 10:51 Lola i Liczby
- 10:54 Toobys
- 10:57 Toobys
- 10:58 Historie Henryka
- 11:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:02 Dotty i Kitty
- 11:06 Mimo i Bobo
- 11:09 Sippi Sappi
- 11:12 Mimo i Bobo
- 11:14 Fin i Fianna
- 11:17 Zack i Ziggy
- 11:20 Wesołe królestwo
- 11:23 Tempo Giusto
- 11:25 Hiphopowy kaktus
- 11:28 Restauracja
- 11:31 Świat zabawek
- 11:35 Dinozaur Milo
- 11:39 Raul
- 11:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:44 Fin i Fianna
- 11:47 Dotty i Kitty
- 11:51 Mały Didy
- 11:54 Świat Mimo
- 11:56 Świat zabawek
- 11:58 Dinoland
- 12:01 Kaczka i Puszek
- 12:03 Pociąg
- 12:05 Świat Mimo
- 12:08 Afryka
- 12:10 Świat zabawek
- 12:13 Raul
- 12:16 Pociąg
- 12:18 Risto Gusto
- 12:21 Świat zabawek
- 12:24 Przygody kaczki
- 12:26 Brygada ogniowa
- 12:29 Risto Gusto
- 12:32 Połączony świat
- 12:35 Małe, ale pracowite
- 12:37 Dinoland
- 12:40 Skoczkowie Planet
- 12:44 Świat Mimo
- 12:48 Zastęp strażaków
- 12:51 Świat zabawek
- 12:54 Hubbi i jego koledzy
- 12:56 Mimo i Bobo
- 12:59 Zoo
- 13:02 Mimo i Bobo
- 13:04 Brygada ogniowa
- 13:07 Afryka
- 13:09 Sztuka Leona
- 13:11 Małe, ale pracowite
- 13:14 Zoo
- 13:16 Hubbi i jego koledzy
- 13:19 Pociąg
- 13:22 Drużyna lalek
- 13:24 Mimo & Bobo PLUS
- 13:28 Mimo i Bobo
- 13:31 Afryka
- 13:34 Uczymy się
- 13:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:38 Albert tłumaczy
- 13:41 DuckSchool
- 13:44 Dotty i Kitty
- 13:47 Lola i Liczby
- 13:49 Zabawa w chowanego
- 13:52 Toobys
- 13:54 Albert tłumaczy
- 13:57 ABC - duckBC
- 14:00 Mimo i Bobo
- 14:02 Monika i Rudi 2
- 14:05 Zabawa w chowanego
- 14:07 Toobys
- 14:09 Albert tłumaczy
- 14:14 Kolorowa Klara
- 14:16 Wesoła łąka
- 14:19 Uczymy się
- 14:22 Pixie 2
- 14:23 Fin i Fianna
- 14:26 Mimo i Bobo
- 14:29 Wesoła łąka
- 14:32 Kształcików
- 14:33 DuckSchool
- 14:36 Mimo & Bobo PLUS
- 14:40 Lola i Liczby
- 14:43 Raul
- 14:45 Lola i Liczby
- 14:48 Historie Henryka
- 14:50 Margo i Felix
- 14:53 Świat Mimo
- 14:56 Sippi Sappi
- 14:59 Mimo i Bobo
- 15:01 Margo i Felix
- 15:04 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:07 Elfy przyrody
- 15:08 Świat Mimo
- 15:12 Afryka
- 15:14 Elfy przyrody
- 15:15 Sippi Sappi
- 15:18 Mimo i Bobo
- 15:20 Elfy przyrody
- 15:22 Mały Didy
- 15:25 Hubbi i jego koledzy
- 15:27 DuckSchool
- 15:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:32 Lola i Liczby
- 15:34 Sippi Sappi
- 15:36 Hubbi się tym zajmie
- 15:40 Uczymy się
- 15:42 DuckSchool
- 15:44 Toby McFly
- 15:47 Dźwięki wokół nas
- 15:49 Co rośnie na drzewie?
- 15:51 Brygada ogniowa
- 15:53 Afryka
- 15:56 Toobys
- 15:59 ABC - duckBC
- 16:02 Cubie
- 16:04 Mały Didy
- 16:07 Fin i Fianna
- 16:10 Przygody kaczki
- 16:12 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:15 Hop-hop
- 16:17 Toby McFly
- 16:20 Świat Mimo
- 16:22 Risto Gusto
- 16:25 Elfy przyrody
- 16:27 Cubie
- 16:29 Hiphopowy kaktus
- 16:31 Co rośnie na drzewie?
- 16:33 Świat Mimo
- 16:35 Raul
- 16:38 Elfy przyrody
- 16:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:42 Raul
- 16:45 Zack i Ziggy
- 16:48 Wstawaj!
- 16:50 Zabawa w chowanego
- 16:53 Wstawaj!
- 16:55 DuckSchool
- 16:58 Mimo & Bobo PLUS
- 17:02 Tempo Giusto
- 17:04 Wstawaj!
- 17:06 Lola i Liczby
- 17:08 Afryka
- 17:10 Mimo i Bobo
- 17:12 Zabawa w chowanego
- 17:15 Risto Gusto
- 17:18 Mimo i Bobo
- 17:20 Raul
- 17:23 Zack i Ziggy
- 17:26 Afryka
- 17:29 Wstawaj!
- 17:31 Mimo i Bobo
- 17:34 Hop-hop
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:39 Raul
- 17:41 Afryka
- 17:44 ABC - duckBC
- 17:47 Dinoland
- 17:50 Kolorowa Klara
- 17:52 Sippi Sappi
- 17:54 Dotty i Kitty
- 17:58 Uczymy się
- 18:00 Toobys
- 18:03 Pixie 2
- 18:04 Kształcików
- 18:05 Słodki dom
- 18:06 Przygody kaczki
- 18:08 Margo i Felix
- 18:12 Kształcików
- 18:13 Słodki dom
- 18:14 Zabawa w chowanego
- 18:17 Wesoła łąka
- 18:20 Kształcików
- 18:21 Dotty i Kitty
- 18:25 Słodki dom
- 18:26 Margo i Felix
- 18:29 Zack i Ziggy
- 18:33 Co rośnie na drzewie?
- 18:34 Pixie 2
- 18:35 Słodki dom
- 18:36 Kolorowa Klara
- 18:39 Sippi Sappi
- 18:41 Toobys
- 18:44 Mimo i Bobo
- 18:48 Historie Henryka
- 18:50 Afryka
- 18:52 Restauracja
- 18:55 Mimo i Bobo
- 18:57 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:59 Tempo Giusto
- 19:01 Lola i Liczby
- 19:03 Dobranoc!
- 19:05 Dźwięki wokół nas
- 19:07 ABC - duckBC
- 19:10 Restauracja
- 19:13 Dotty i Kitty
- 19:16 Cubie
- 19:19 Lola i Liczby
- 19:22 Mały Didy
- 19:24 Afryka
- 19:26 Fin i Fianna
- 19:29 Małe, ale pracowite
- 19:32 Zack i Ziggy
- 19:35 Elfy przyrody
- 19:36 Afryka
- 19:38 Zabawa w chowanego
- 19:41 Margo i Felix
- 19:44 Uczymy się
- 19:47 Restauracja
- 19:51 Monika i Rudi
- 19:55 Toby McFly
- 19:58 Zoo
- 20:01 Przygody kaczki
- 20:03 Restauracja
- 20:06 Dźwięki wokół nas
- 20:08 Drużyna lalek na ratunek
- 20:10 Tempo Giusto
- 20:12 Hop-hop
- 20:15 Zack i Ziggy
- 20:18 Hubbi i jego koledzy
- 20:21 Drużyna lalek na ratunek
- 20:23 Afryka
- 20:26 Brygada ogniowa
- 20:29 Historie Henryka
- 20:31 Sippi Sappi
- 20:34 Hiphopowy kaktus
- 20:36 Zoo
- 20:39 Pociąg
- 20:42 Elfy przyrody
- 20:43 Lola i Liczby
- 20:46 Margo i Felix
- 20:49 Pociąg
- 20:53 Świat Mimo
- 20:56 Drużyna lalek
- 20:58 Afryka
- 21:00 Mimo i Bobo
- 21:03 Drużyna lalek
- 21:06 Restauracja
- 21:09 Mimo i Bobo
- 21:11 Afryka
- 21:13 Opowieści warzywne
- 21:15 Wakacje
- 21:18 Towarzysze zabawy
- 21:21 Wakacje
- 21:24 Kolorowe koło
- 21:27 Raul
- 21:29 Toobys
- 21:32 Afryka
- 21:34 Elfy przyrody
- 21:35 Raul
- 21:38 Mały Didy
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Kolorowe koło
- 21:49 Wakacje
- 21:51 Kolorowe koło
- 21:54 Wakacje
- 21:56 Mimo i Bobo
- 21:59 Hubbi się tym zajmie
- 22:02 Skoczkowie Planet
- 22:06 Świat Mimo
- 22:09 Przygody kaczki
- 22:11 Dinozaur Milo
- 22:15 Rodzina bobrów
- 22:17 Przygody w przestrzeni
- 22:21 Posłuchaj tego
- 22:23 Teraz się bawimy
- 22:26 Świat elfów
- 22:29 Uczymy się
- 22:31 Hubbi i jego koledzy
- 22:34 Mimo i Bobo
- 22:37 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:40 Afryka
- 22:42 Mimo i Bobo
- 22:44 Opowieści warzywne
- 22:46 Morskie przygody
- 22:49 Puffy i Tubby
- 22:52 Przygody w przestrzeni
- 22:55 Morskie przygody
- 22:58 Co rośnie na drzewie?
- 22:59 Pixie 2
- 23:00 Małe melodie
- 23:02 Monika i Rudi
- 23:05 Elfy przyrody
- 23:06 Dotty i Kitty
- 23:09 Pixie 2
- 23:10 Fin i Fianna
- 23:13 Słodki dom
- 23:14 Fin i Fianna
- 23:18 Posłuchaj tego
- 23:19 Kącik naukowy
- 23:22 Grupy
- 23:25 Kolorowe koło
- 23:28 Kolorowa magia
- 23:31 Toobys
- 23:33 Uczymy się
- 23:36 Pixie 2
- 23:37 Monika i Rudi
- 23:40 Pixie 2
- 23:41 Dotty i Kitty
- 23:45 Urocze miejsca
- 23:47 Grupy
- 23:50 Muzeum
- 23:52 Jaki jest twój zawód ?
- 23:55 Urocze miejsca
- 23:57 Jaki jest twój zawód ?
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:15 Pory roku
- 05:17 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:23 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:26 Uczymy się z ducktv
- 10:29 Pory roku
- 11:30 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:51 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:59 Ulubione bajki
- 22:59 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:25 Full Impact Serie A (1)
- 07:00 LaLiga (1)
- 17:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 17:35 La Manita
- 22:50 LaLiga Show (2)
- 23:25 LaLiga Chronicles (1)
- 12:00 Full Impact Serie A (1)
- 12:35 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 13:10 Leo Messi
- 18:00 LaLiga (1)
- 19:00 Serie A (1)
- 10:00 LaLiga World (2)
- 10:30 Full Impact Serie A (1)
- 11:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 11:30 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 20:00 Full Impact Serie A (1)
- 20:30 LaLiga World (2)
- 21:00 Leo Messi
- 04:00 LaLiga (1)
- 05:00 Serie A (1)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 14:00 Eleven Top Goals
- 15:00 LaLiga World (2)
- 15:30 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 04:00 Voss Extreme Sports Week (3)
- 04:30 Voss Extreme Sports Week (4)
- 05:00 Fighting Fit (7)
- 06:00 Sports Adventure 4 (14)
- 06:30 Sports Adventure 4 (15)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (8)
- 10:00 Action Sports World (4)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (9)
- 12:00 Sports Adventure 4 (14)
- 12:30 Sports Adventure 4 (15)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (10)
- 14:00 Fighting Fit (2)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (4)
- 18:00 WWE Classic Gold (47)
- 18:25 WWE Classic Gold (58)
- 19:00 WWE Raw (25)
- 22:00 EFC (3)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (10)
- 00:00 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (1)
- 00:45 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (2)
- 01:20 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:00 Remont na 5+ (4)
- 03:25 Remont na 5+ (5)
- 03:55 Remont na 5+ (6)
- 04:20 Remont na 5+ (7)
- 04:45 Remont na 5+ (8)
- 05:05 Remont na 5+ (1)
- 05:35 Remont na 5+ (2)
- 06:00 3-2-1 Start (3)
- 06:55 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:50 Celnicy 2 (9)
- 09:20 Celnicy 2 (10)
- 09:50 Celnicy 3 (1)
- 10:20 Celnicy 3 (2)
- 10:45 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 14:00 Remont na 5+ (3)
- 14:20 Remont na 5+ (4)
- 14:50 Remont na 5+ (5)
- 15:10 Remont na 5+ (6)
- 15:30 Remont na 5+ (7)
- 16:00 Celnicy 3 (3)
- 16:30 Celnicy 3 (4)
- 17:00 Celnicy 3 (5)
- 17:30 Celnicy 3 (6)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 04:10 Top Gear 32 (5)
- 05:10 Najsłabsze ogniwo 2 (8)
- 06:00 Miliony w lombardzie 2 (2)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo 2 (9)
- 08:00 Top Gear 9 (3)
- 09:05 Tajemnice Trójkąta Bermudzkiego (2)
- 10:05 Top Gear 18 (2)
- 11:05 Top Gear 11 (6)
- 12:15 Miliony w lombardzie 2 (2)
- 13:15 Top Gear 32 (5)
- 16:25 Top Gear 9 (3)
- 17:25 Top Gear 18 (2)
- 00:10 Dzika kuchnia (2)
- 00:40 Dzika kuchnia (3)
- 01:15 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:20 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (2)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:50 Remont na 5+ (4)
- 07:15 Remont na 5+ (5)
- 07:35 Remont na 5+ (6)
- 07:55 Dzika kuchnia (7)
- 08:25 Dzika kuchnia (8)
- 08:55 Dzika kuchnia (9)
- 09:30 Dzika kuchnia (10)
- 10:00 Przepis na remont (13)
- 10:30 Przepis na remont (14)
- 11:00 Przepis na remont (15)
- 11:30 Przepis na remont (16)
- 15:05 Przepis na remont (17)
- 15:35 Przepis na remont (18)
- 16:05 Przepis na remont (19)
- 16:35 Przepis na remont (20)
- 17:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (16)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kawa)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak mądrze korzystać z ziół)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Wpływ wirusów na układ nerwowy)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Podologia)
- 06:35 Zapytaj lekarza (3)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Krwiodawstwo w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Endometrioza)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (9)
- 11:15 Poród co minutę (7)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (13)
- 14:40 Zapytaj lekarza (3)
- 15:15 Pies na życie (13)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (3)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Podologia)
- 17:00 Pytania do doktora (Alkohol)
- 17:40 Łowcy smaków (15)
- 18:20 Happy i Zen (9)
- 19:00 Metoda Osmina (6)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (4)
- 20:55 Żyj jak Laila (7)
- 21:35 Chwile traumy (4)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Monika i seks (15)
- 23:30 Monika i seks (16)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Uciekaj Chris, uciekaj!)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Droga do Indii)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Chłopaki z zespołu)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Bukmacher roku)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 4 (Jazz się żeni)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 4 (Jak się nie przewrócisz...)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 4 (Stara miłość nie rdzewieje)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Bez tłuszczu)
- 22:00 Raj na ziemi
- 02:25 Girl Guide
- 04:25 Zamknąć za sobą drzwi
- 06:00 W rytmie wolności (8)
- 06:45 Rekruci (Rekrutacja)
- 07:50 Złoty interes (Nieruchomości)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (7)
- 09:45 Kabaretowy rejs (143)
- 10:45 Kabaretowy rejs (138)
- 11:40 Dyrektorzy (Spadająca gwiazda)
- 13:30 Człowiek na torze
- 15:10 Pociąg
- 20:00 Stacja
- 22:05 Statyści
- 00:15 Szarada
- 02:35 Starsza pani znika
- 04:25 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 06:00 Zameldowani (9)
- 06:30 Zameldowani (10)
- 07:00 Zameldowani (11)
- 07:25 Zameldowani (12)
- 07:55 Zameldowani (13)
- 08:25 Zameldowani 2 (1)
- 08:55 Zameldowani 2 (2)
- 09:25 Zameldowani 2 (3)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:25 Bonanza (26)
- 11:25 Bonanza (27)
- 18:55 III Rzesza (Las śmierci)
- 20:00 Policyjna opowieść 2
- 01:40 Premiera: Bitwa o planetę małp
- 03:25 Zamachy na Hitlera
- 04:45 Całe moje życie
- 05:00 Miasta rytm (4)
- 06:00 Kabaretowe hity (4)
- 06:45 Na kłopoty... Bednarski (Ostatnie lato)
- 07:45 Na kłopoty... Bednarski (Nasz człowiek)
- 08:55 Kojak 2 (14)
- 16:00 Kojak 2 (15)
- 17:00 Kojak 2 (16)
- 18:05 Komisarz Rex 7 (Jedyny świadek)
- 19:05 Hudson i Rex 5 (9)
- 20:00 Ślepa furia
- 21:55 Królowie ulicy
- 00:00 Trzy siostry (252)
- 01:00 Diamentowe imperium (12)
- 02:00 Teresa (48)
- 03:00 Okrutne miasto (72)
- 04:00 Przypieczętowany los (124)
- 05:00 Sploty nienawiści (29)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (68)
- 07:00 Trzy siostry (252)
- 08:00 Diamentowe imperium (12)
- 09:00 Teresa (48)
- 10:00 Okrutne miasto (72)
- 11:00 Przypieczętowany los (124)
- 12:00 Sploty nienawiści (29)
- 13:00 Diamentowe imperium (12)
- 14:00 Trzy siostry (252)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (68)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (69)
- 17:00 Trzy siostry (253)
- 18:00 Diamentowe imperium (13)
- 19:00 Teresa (49)
- 20:00 Okrutne miasto (73)
- 21:00 Przypieczętowany los (125)
- 22:00 Sploty nienawiści (30)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (69)
- 00:45 Agenci NCIS 13 (W zamknięciu)
- 01:30 Agenci NCIS 13 (Wiral)
- 02:15 Archie (2)
- 03:00 Inspektor Ricciardi (Miejsce dla każdego)
- 15:35 Agenci NCIS 13 (16 lat)
- 16:30 Agenci NCIS 13 (Wybawcy)
- 17:20 Panna Marple: Zatrute pióro
- 21:30 Sisi (3)
- 22:40 Domina (Rodzina)
- 23:35 Agenci NCIS 13 (16 lat)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 4 (2)
- 05:05 Znaki 2 (2)
- 06:00 Prezentuj broń! (59)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (8)
- 00:05 Niszczycielka
- 02:40 Prezentuj broń! (23)
- 03:45 Prezentuj broń! (24)
- 04:55 Prezentuj broń! (25)
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (11)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (9)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (22)
- 09:00 Drużyna A 3 (7)
- 12:00 Drużyna A 3 (7)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (22)
- 18:00 Drużyna A 3 (8)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (12)
- 22:05 Terminator: Genisys
- 00:55 Winnice miłości 2 (106)
- 02:25 Prezentuj broń! (43)
- 03:30 Prezentuj broń! (44)
- 04:40 Prezentuj broń! (45)
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Hity AXN
- 06:40 Profil 4 (3)
- 07:50 Profil 4 (4)
- 09:00 Zaklinacze koni (11)
- 10:00 Zaklinacze koni (12)
- 11:00 Grand Hotel (4)
- 12:40 Profil 4 (5)
- 13:50 Winnice miłości 2 (106)
- 15:15 Profil 4 (6)
- 16:25 Zaklinacze koni (13)
- 17:25 Zaklinacze koni 2 (1)
- 21:00 Sex Story
- 23:15 Grand Hotel (4)
- 00:00 Rocky 5
- 02:10 Biuro ludzkości
- 04:10 Bonanza (Drapieżniki)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Ostatni wiking)
- 06:30 Celnicy 2 (7)
- 07:05 Celnicy 2 (8)
- 07:40 Poirot (Tajemnica egipskiego grobowca)
- 08:45 Poirot (Przegrany gość)
- 09:50 Poirot (Zagadka z Kornwalii)
- 12:00 Czyja to córka
- 13:55 Tragedia w San Andreas
- 04:25 Coco Chanel
- 06:00 Wyspa szemrzącego wiatru
- 07:20 Afryka - wyprawa na safari
- 10:15 Pierwiosnek
- 12:05 Romans (jak) z powieści
- 13:35 Guido Superbohater
- 15:00 Proza życia
- 21:00 Klub dyskusyjny
- 01:05 Dobra i zła
- 02:45 Horny Housewives 3
- 03:45 Operacja rekrut
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:25 Tajemnica pieczęci smoka
- 07:25 Wyspa skarbów
- 09:00 Żar zemsty
- 10:25 Ciało potrzebne na gwałt
- 11:55 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 13:35 Niezawodny plan
- 15:10 Projekt: Dinozaur
- 16:30 Strefa Q
- 18:25 Łąka zgubionych butów
- 20:00 Max Manus
- 21:55 Cios w serce
- 23:35 Bij i wiej
- 00:20 Miłość to za mało
- 01:40 Wielki Flamarion
- 02:55 Nic poza wodą w morzu
- 03:40 Podróż na planetę prehistorycznych kobiet
- 05:00 Wędrownik
- 05:25 Niebiescy
- 06:00 Rodri
- 06:25 Nigdy nie jest za późno
- 06:40 Rozkosznie niebezpieczna
- 08:10 Życie z ojcem
- 10:05 Duchy z 42. ulicy
- 11:05 Kingston Avenue
- 11:50 Titus i Mirabella
- 12:15 Kapitan Kidd
- 13:40 Dama mówi: "nie"
- 14:50 Dom kamiennych małp
- 16:15 Miasteczko Suddenly
- 17:30 Miasteczko Abilene
- 19:00 Worek mąki
- 20:30 Fabiu
- 21:00 Podróż, którą odbyliśmy z tatą
- 22:50 Too Late for Tears
- 04:05 Mężczyzna, który kocha
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:25 Opowieści z ławeczki
- 08:15 Quiz (3)
- 09:10 Przesyłka specjalna
- 10:45 Kolejny rok
- 12:50 Książę i ja
- 14:40 Bohaterowie
- 16:25 Poczuj rytm
- 18:15 Fame
- 20:00 Dynastia Tudorów 2 (2)
- 21:00 Party
- 22:10 Słodka zemsta
- 23:35 Ryzykowny układ
- 00:10 Marquis de Sade: Justine
- 02:55 Dziewczyny z Las Vegas
- 04:55 W teatrze
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 06:20 Klik News (37)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Quentin Tarantino)
- 10:10 Burza (108)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (109)
- 11:50 Klik News (37)
- 11:55 Moda na sukces 34 (8619)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8620)
- 12:55 Klik News (38)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (64)
- 13:50 Między gwiazdami (Małgorzata Potocka - extra!)
- 14:10 Muzyczny express (138)
- 14:35 FilmoNewsy (124)
- 14:55 Ale lapsus (5)
- 15:10 Klik News (37)
- 15:15 Willy agent (23)
- 15:30 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy, które łączą grozę i śmiech)
- 15:50 Planetarium (162)
- 16:10 Klik News (37)
- 16:20 Klik News (39)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (72)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (103)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8620)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8621)
- 21:20 Zapomniani
- 22:50 Ostatni seans filmowy
- 01:45 Ostrze w ciemności
- 04:05 Flip i Flap na bezludnej wyspie
- 05:27 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (28)
- 06:40 Vidocówka (1)
- 06:55 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (4)
- 07:15 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 07:45 Olimpiada, część 2
- 10:05 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy o telewizji)
- 10:20 Między gwiazdami (9)
- 10:45 Ale lapsus (5)
- 10:55 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 11:10 Muzyczny express gold (Muzyczne duety)
- 11:25 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - Tomasz Ziętek, biografia)
- 11:35 Skąd ja Cię znam? (Kim Kardashian)
- 11:45 "Top 13" - ranking gwiazd (Gwiazdy po godzinach)
- 14:20 Maria Magdalena (14)
- 15:20 Maria Magdalena (15)
- 18:15 Triumf miłości (106)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (41)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8319)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8320)
- 21:15 Maria Magdalena (22)
- 22:10 Maria Magdalena (23)
- 23:10 Proces
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Inga Lindström: Dzieci mojej siostry
- 21:00 Hard Knocks Fighting (14)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (15)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:15 Fighting Rookies 2014
- 00:20 Dzika Australia z Rayem Mearsem (6)
- 00:45 Ostatni karawaniarze Sahary
- 01:40 Opiekunowie drzew w Kalifornii
- 02:35 W ciemnościach
- 03:40 Kakao z Esmeraldas
- 04:35 Na wybrzeżu (1)
- 05:00 Odkrywamy Chiny. Trzydzieści lat postępu (Poszukiwanie bogactwa)
- 06:00 Sarah Shark (1)
- 06:25 Sarah Shark (2)
- 06:50 Sarah Shark (3)
- 07:15 Rok na planecie Ziemia (1)
- 08:00 Człowiek i jego łódź (6)
- 09:00 A to ciekawe! (2)
- 09:25 Plagi (1)
- 16:40 Gdzie jest Sułtan?
- 17:25 Z dala od miasta 2 (10)
- 17:50 Wyścig o życie (12)
- 18:20 Wyścig o życie (13)
- 18:50 Najlepsze psy pasterskie z Walii
- 19:45 Rwanda kobiet
- 20:40 Anatolia - kraina moreli
- 21:35 Wyprawa do Afryki 2 (10)
- 00:10 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 3)
- 00:50 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 13)
- 01:20 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 13)
- 01:50 Brawl Stars Gametoon Arena (1. kwalifikacje, część 2)
- 02:45 Projekt Wywiad (Immersion Vr część 1)
- 03:00 Stream Nation (Nightingale, część 15)
- 03:30 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 13)
- 08:10 Stream Nation (Outer Wilds, część 4)
- 08:40 TVGry (439)
- 09:00 Stream Nation (No Man's Sky, część 8)
- 09:40 Esports Skills Camp (2)
- 09:55 TVGry (440)
- 16:00 Szach Mat (6)
- 16:15 Sim Racing Challenge 2022 (9)
- 16:25 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 15)
- 16:55 Sim Racing Challenge 2022 (11)
- 17:05 Stream Nation (House Flipper 2, część 16)
- 17:35 Gildia Smaków
- 17:50 Board News
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 55 największych przebojów lat 90.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dzikie Chiny
- 20:55 Dzikie Chiny
- 21:50 Ultra hity
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 23:00 - 00:00
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 1 na 1
- 14:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Trzymacie
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Top 16
- 21:20 Dzienna dawka rapu
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Halo, Warszawo!
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Eurodance Zone
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 22:30 - 00:00
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Best of 2000+
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:00 Norm of the north: keys to the kingdom
- 01:30 City grammar (18)
- 01:40 City grammar (19)
- 01:50 City grammar (20)
- 02:00 La la land
- 04:10 English united (30)
- 04:25 3ways2 (25)
- 04:35 Figures of speech (7)
- 05:00 Art land (35)
- 05:05 Art land (36)
- 05:10 Crafty hands 2 (18)
- 05:20 Okey-dokey (18)
- 05:30 Once upon a time (18)
- 05:40 Word party (5)
- 05:45 Word party (6)
- 05:50 English playtime (3)
- 06:00 Magic science (12)
- 06:15 Yummy for mummy (19)
- 06:25 Yummy for mummy (20)
- 06:35 Kids in action (23)
- 06:40 Kids in action (24)
- 06:45 Alfred & wilfred (9)
- 07:00 Simple phrases (12)
- 07:10 Life around (17)
- 07:20 Life around (18)
- 07:30 Life around (55)
- 07:35 Jack of all trades (5)
- 07:45 Basic lexis (26)
- 07:50 Basic lexis (27)
- 07:55 Basic lexis (28)
- 08:00 Mojo morning (25)
- 08:15 All about (67)
- 08:20 All about (68)
- 08:25 All about (69)
- 08:30 Here and there (45)
- 08:40 Here and there (46)
- 08:50 Euronews. smart regions (23)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (13)
- 09:20 Let's talk (13)
- 09:35 English in focus (29)
- 09:45 English 911 2 (96)
- 09:50 English 911 2 (101)
- 09:55 English 911 2 (104)
- 10:00 Spot on the map (17)
- 10:10 Spot on the map (18)
- 10:20 Worth seeing (17)
- 10:30 Worth seeing (18)
- 10:40 National parks (19)
- 10:50 National parks (20)
- 10:55 National parks (24)
- 11:00 Art land (35)
- 11:05 Art land (36)
- 11:10 Crafty hands 2 (18)
- 11:20 Okey-dokey (18)
- 11:30 Once upon a time (18)
- 11:40 Word party (5)
- 11:45 Word party (6)
- 11:50 English playtime (3)
- 12:00 Magic science (12)
- 12:15 Yummy for mummy (19)
- 12:25 Yummy for mummy (20)
- 12:35 Kids in action (23)
- 12:40 Kids in action (24)
- 12:45 Alfred & wilfred (9)
- 13:00 Mojo morning (26)
- 13:15 Easy talk (48)
- 13:20 All about (70)
- 13:25 All about (71)
- 13:30 All about (72)
- 13:35 Here and there (47)
- 13:45 Here and there (48)
- 13:55 Euronews. smart regions (24)
- 14:00 English united (32)
- 14:15 3ways2 (26)
- 14:25 Figures of speech (8)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (10)
- 15:25 What did they say (34)
- 15:30 What did they say (35)
- 15:35 What did they say (36)
- 15:40 Keep fit (5)
- 16:00 Grammar wise (22)
- 16:25 English is the key (10)
- 16:35 English is the key (11)
- 16:45 English is the key (12)
- 17:00 Norm of the north: king sized adventure
- 18:30 Spot on the map (17)
- 18:40 Spot on the map (18)
- 18:50 Worth seeing (17)
- 19:00 Simple phrases (12)
- 19:10 Life around (17)
- 19:20 Life around (18)
- 19:30 Life around (55)
- 19:35 Jack of all trades (5)
- 19:45 Basic lexis (26)
- 19:50 Basic lexis (27)
- 19:55 Basic lexis (28)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (13)
- 20:20 Let's talk (13)
- 20:35 English in focus (29)
- 20:45 English 911 2 (96)
- 20:50 English 911 2 (101)
- 20:55 English 911 2 (104)
- 21:00 Knives out
- 23:10 This day in history
- 23:20 Labour of love (10)
- 23:35 What did they say (34)
- 23:40 What did they say (35)
- 23:45 What did they say (36)
- 23:50 Keep fit (5)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Народ
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Последний день диктатора
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Исторические факты
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 01:00 Beraber. Разом
- 01:45 Донбас Реалії
- 02:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 04:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 05:00 Beraber. Разом
- 06:00 ЕСПРЕСО. Док
- 07:00 НОВИНИ
- 07:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 08:00 Хвилина мовчання
- 08:01 НОВИНИ
- 08:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 09:00 НОВИНИ
- 09:10 Реальний фронт з Тарасом Березовцем
- 09:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Суботній політклуб
- 21:00 Близько політики, близько світу
- 21:30 Beraber. Разом
- 22:20 22:20 - 00:00
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:45 Le journal
- 02:50 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Hors champ
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Hors champ
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 17:50 Pin do kultury
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kuchnia dwudziestolecia (Na przednówku. Kuchnia uboga)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Nad Odrą
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pracownia reportażu
- 19:17 Sztuka w kadrze (Plan V serigrafia)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:33 Pogoda
- 21:34 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:54 Pogoda
- 21:55 Rozmowa dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Szlakiem Kolberga
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:36 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Joanna (Mika) Cortes 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (22 sierpnia)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Wiek to tylko liczba
- 18:04 Eurofakty
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (22 sierpnia)
- 18:54 Magazyn
- 19:04 RetroTEYada
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Panorama łomżyńska
- 08:25 Gawędy Kłosowskiego
- 08:40 Reportaż ekumeniczny
- 09:00 Gra Warszawa
- 09:20 Arrasów dzieje osobliwe
- 09:45 Z Internetu na antenę
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią
- 17:25 Wojownicy czasu
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Turbo Podlasie
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Sport
- 19:10 Prognoza pogody
- 19:15 Świadkowie czasu
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Gra Warszawa
- 08:25 Fajna Polska
- 09:10 Odkryj regiony
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Języczek u wagi
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 17:45 Moda na język polski
- 18:10 Bezbłędnie
- 18:15 Winda regionu (Olsztyn Green Festival)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Trzecie życie Wandy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zakochaj się w Polsce (Przełom Dunajca)
- 17:23 Woda bydgoska
- 17:30 Studio lato
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Astronarium
- 08:24 Psia służba
- 08:47 Całkiem niezła historia
- 09:00 Szlakiem Świętej Warmii
- 09:04 Obalamy mity medyczne
- 09:10 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:15 Całkiem niezła historia
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:50 RODowity działkowiec
- 18:03 Obalamy mity medyczne
- 18:08 Całkiem niezła historia
- 18:21 Tour de Lubuskie - bis
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Psia służba
- 19:22 Obalamy mity medyczne
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Afisz
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Prosto z lasu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Design i ty (Wyroby złotnicze)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia Jagiellonów (Długie rządy Zygmunta Starego kosmopolityczna kuchnia renesansu w szczytowej formie)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945 (Nie tylko 303 - Polskie Siły Powietrzne)
- 21:31 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:51 Prognoza pogody
- 21:54 Krótka historia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:34 Odkryj regiony
- 08:47 Liczy się pasja
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:05 Kwartet
- 09:30 Z życia regionu
- 09:55 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nielegalne kościoły
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Podkarpacka scena przebojów
- 18:15 Dokument w TVP Rzeszów
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu
- 19:10 Stacja Rzeszów Główny
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Odkryj regiony
- 09:23 Teraz wieś
- 09:55 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:32 Mój pierwszy dzień - 50 lat później
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:31 Antykwaryczne safari (Powtórka z patrzenia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Strefa otwarta (Terapeutyczna moc dotyku)
- 17:36 Nad Odrą
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Psia służba
- 19:23 Wschód
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Kronika (22)
- 08:16 Tematy dnia (21)
- 08:27 Pogoda (22)
- 08:35 Filmoteka małopolska: Gospodarz z Wolicy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (57)
- 14:45 Kronika dnia (22)
- 14:57 Pogoda (22)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Kronika dnia (22)
- 16:42 Pogoda (22)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (22)
- 17:02 Raport pogodowy (22)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Magazyn medyczny (Borelioza i kleszczowe zapalenie mózgu)
- 17:22 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 17:35 Śladami Eskulapa (Rozstrzelać zarazę)
- 18:02 Małopolska na rowery (Wieliczka)
- 18:15 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (86)
- 18:30 Kronika (22)
- 18:51 Tematy dnia (22)
- 19:02 Pogoda (22)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:10 Raport pogodowy (22)
- 19:12 Kronika kulturalna
- 19:24 Raport pogodowy (22)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:30 Program lokalny
- 21:32 Kronika (22)
- 21:47 Tematy dnia
- 21:57 Pogoda (22)
- 21:58 Kronika sportowa
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Polacy na ratunek Żydom
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 18:10 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Kwartet
- 09:27 Pogoda w regionie
- 09:29 Świat pomiarów
- 09:41 Informator kulturalny
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Fakty i opinie
- 17:48 Odkryj regiony
- 18:07 Drzwi do kultury
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Zmiana biegu
- 19:20 Zawodowcy. CK
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 19:32 Drzwi do kultury
- 19:58 Pogoda w regionie
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Teatr Wielki zza kulis
- 08:50 Obalamy mity medyczne
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Samorządni
- 09:45 ABC pacjenta
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pracownia reportażu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż
- 17:45 Pracownia reportażu
- 18:00 Szlakiem filmowej Łodzi
- 18:16 Zakręceni, wkręceni
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Wiesz jak jest
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Tamte lata, tamte dni
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:33 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:00 Słowo życia ((Mt 20, 1-16) Przypowieść o robotnikach w winnicy)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium św. Józefa w Poznaniu)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Ks. Władysław Findysz)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Skutki chrztu - odpuszczenie grzechów)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (21 sierpnia wspomnienie św. Piusa X, papieża)
- 02:30 Opowieści Starego Testamentu (Eliasz)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc Ojczyzna (Ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Żołnierz Kościoła
- 06:00 Audiencja generalna Ojca Świętego Franciszka
- 06:50 Muzyczne chwile
- 07:00 Po stronie prawdy
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (22 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Słowo życia ((Mt 22, 1-14 - dłuższa) Przypowieść o zaproszonych na ucztę)
- 08:40 Chcę żyć
- 08:55 Święty na każdy dzień (22 sierpnia, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej)
- 09:00 Na zdrowie (Profilaktyka w chorobach onkologicznych)
- 09:20 Opowieści Starego Testamentu (Eliasz)
- 09:45 Muzyczne chwile
- 12:00 Anioł Pański
- 12:03 Informacje dnia
- 12:20 Wykłady z Konferencji "Kryzys praworządności i wymiar sprawiedliwości - co dalej?" (Przesłanki kontroli pojęcia sądu krajowego w orzecznictwie TS)
- 12:45 Dęby w Polsce
- 13:20 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 13:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:35 Europejska perła baroku
- 15:00 Po stronie prawdy
- 15:50 Ma się rozumieć
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat
- 16:35 Sól ziemi
- 17:05 Akademia pro-life
- 17:15 Muzyczne chwile
- 17:30 Odpowiedzialni za Kościół
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Jan Kochanowski)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Ewa Matuszewska)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 Moja sytuacja jest szczególnie trudna
- 23:20 Zgubić z oczu brzeg
- 23:50 Muzyczne chwile
- 01:05 Poza prawem
- 02:55 Miłosny trójkąt (19)
- 03:40 Nieźle kliknięci bez filtra (16)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (1)
- 06:00 Yattaman (Podwodne przygody)
- 06:30 Yattaman (Okrutna Carmen)
- 06:55 Yattaman (Nieczysta sprawa)
- 07:25 Yattaman (Podróż w czasie)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (79)
- 08:30 Stellina (10)
- 09:30 Moje trzy siostry (143)
- 10:25 Yattaman (Nos Sfinksa)
- 10:55 Yattaman (Parasol króla)
- 11:20 Yattaman (Przygoda na biegunie)
- 11:50 Yattaman (Fałszywy prorok)
- 12:20 Jeden plus Dziesięć (50)
- 13:00 Helena i chłopcy (15)
- 13:30 Namiętności (81)
- 14:10 Namiętności (82)
- 14:50 Uśmiechnij się (6)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (17)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (6)
- 22:20 Uśmiechnij się 3 (1)
- 22:30 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Akademia modelek bikini
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (32)
- 05:00 Na osi (502)
- 05:40 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Tyranozaur z głębin)
- 07:05 Simba lwi Król (23)
- 07:40 Simba lwi Król (24)
- 10:00 Remont na 5+ (1)
- 10:25 Drakers (19)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Polowanie na myśliwego)
- 11:55 Hit na lato (1)
- 12:50 Hit na lato (2)
- 13:50 Coś śmiesznego (Kabaret Smile)
- 20:00 Nieśmiertelny 3: Mag
- 00:45 Sisi II (6)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Haná)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 06:30 Na cestě po Manhattanu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:20 Kluci v akci
- 14:45 Nebezpečné známosti (1)
- 16:10 Magnum II (Tři bez dvou)
- 17:00 Na cestě po dunajské deltě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Hrobník
- 21:35 Vražda kočky domácí
- 00:25 Ve víně je vražda (2)
- 01:10 Láska pandí matky
- 02:00 Divočina bez hranic (Užanskij nacionalnij prirodnij park)
- 02:25 Zašlapané projekty (Mopedu Stadion odzvonilo)
- 02:45 V zajetí železné opony (Knížectví Hutt River)
- 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:25 Babylon
- 03:55 Kilometry nýdecké pomoci
- 04:20 Když přijede pony express
- 04:45 Televizní klub neslyšících
- 05:15 Ostrov uprostřed kontinentu
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Nádherná Amerika II (Minnesota)
- 09:25 Bedekr IV. (Zámky na Loiře)
- 09:50 Vážený Leonide Iljiči
- 14:50 Špióni v přírodě (4)
- 15:45 Domov kunovce tečkovaného
- 16:40 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (6)
- 17:25 Roztržitý
- 20:00 Havel
- 21:45 Krycí jméno Holec
- 23:25 Salvador: válka gangů
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 15:55 Volejbalový magazín
- 16:15 Jezdectví ČR 2024 (Mistrovství České republiky v drezuře Zduchovice)
- 16:30 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 16:50 Nohejbal ČR 2024 (MČR jednotlivců mužů Čelákovice)
- 17:00 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 17:30 ME ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MEJ a U23 Polsko)
- 00:35 Norská čítanka: Fredrik Brattberg
- 00:45 Norská čítanka: Dag Solsdat
- 00:55 Čechomor
- 01:55 Billancourt: Belmondo, Delon, Gabin a ti druzí
- 03:00 Ladí neladí
- 03:55 Květy
- 04:55 Tak blízko, tak daleko
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Milovaný bezbožník
- 22:15 Brian Wilson: Můj život s Beach Boys
- 23:45 Imagine
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a automat)
- 06:05 Hopsasa (Zachráněný dárek)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Zafari II (7)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Vyber si svůj sport
- 11:20 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:45 DVA3
- 12:00 101 Dalmatinská (1)
- 12:20 Kamarádi z koše
- 12:35 Art Ninja
- 13:05 Šmoulové
- 13:30 Bludiště
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Městečko na moři
- 14:20 Věda je zábava III
- 14:45 Čarodějky školou povinné III (2)
- 15:15 Čvacht
- 15:25 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:45 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak se vezl do kopečka)
- 18:55 Zafari II (8)
- 19:15 101 Dalmatinská (2)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:55 Tak jest
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Biznes
- 00:35 Fakty po Faktach
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:30 Fakty po Faktach
- 05:35 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Bez śladu (Zaginiona kolonia Roanoke)
- 07:55 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Horyzont
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:50 Tak jest
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:35 Polska i świat
- 00:00 Biznes wieczorem
- 00:30 Motozoom (117)
- 01:00 Koniec dnia
- 02:00 Ważne opinie
- 02:30 Dłuższa rozmowa
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Biznes to ludzie (8)
- 04:00 Kadry w pigułce (143)
- 04:15 Po godzinach: Konie (15)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (22)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:30 Dłuższa rozmowa
- 06:45 Zdaniem analityków
- 07:00 Ważne opinie
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 ITbiznes (188)
- 11:30 Biznes od rana
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 ITbiznes (188)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Motozoom (117)
- 14:30 Twój branding (107)
- 14:45 Kadry w pigułce (143)
- 15:00 Dobra franczyza 2 (20)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Twój branding (107)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Dobra franczyza 2 (20)
- 21:30 Biznes wieczorem
- 22:00 Ważne opinie
- 22:30 Biznes wieczorem
- 23:00 Zdaniem analityków
- 23:15 Ważne opinie
- 23:45 Dłuższa rozmowa
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Chiny przejmują świat
- 01:05 Superprodukcja
- 02:55 U Pana Boga za miedzą
- 12:10 Agrobiznes
- 12:35 Agropogoda
- 12:40 To się opłaca
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (7)
- 14:00 Złoty chłopak (234)
- 14:55 Jaka to melodia? (5198)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (800)
- 16:05 Dziedzictwo (327)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5336)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (188)
- 21:10 Ojciec Mateusz 31 (Bal u konsula)
- 22:05 Sprawa dla reportera
- 23:05 Yul Brynner. Wspaniały
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (61)
- 01:00 Moje idealne życie
- 02:35 Krok od nieba (Lot orła)
- 03:40 Absolutni amatorzy
- 11:15 Wspólny dom
- 11:50 Barwy szczęścia (3012)
- 12:30 Koło fortuny (1638)
- 13:15 Akacjowa 38 (410)
- 14:05 Va banque (750)
- 14:35 Na sygnale (Cios w serce)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (15)
- 16:00 Koło fortuny (1639)
- 16:35 Familiada (2874)
- 17:15 Miłość i nadzieja (15)
- 18:10 Va banque (751)
- 18:45 Akacjowa 38 (435)
- 19:35 Barwy szczęścia (3012)
- 20:10 Postaw na milion (195)
- 21:05 Tak to leciało! (33)
- 21:55 Na sygnale (Żądza pieniądza)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (11/13)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka! (Głuchołazy)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Fajna Polska (Olsztyn - Warmia)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Sport
- 21:56 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Wiesz jak jest
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Tamte lata, tamte dni
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:33 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 17:50 Pin do kultury
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kuchnia dwudziestolecia (Na przednówku. Kuchnia uboga)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Nad Odrą
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pracownia reportażu
- 19:17 Sztuka w kadrze (Plan V serigrafia)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:33 Pogoda
- 21:34 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:54 Pogoda
- 21:55 Rozmowa dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik