Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Kochaj albo rzuć
- 02:50 Sissi
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Ojciec Mateusz 31 (Mecz o wszystko)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:25 Nie ma mocnych
- 22:10 Hit na sobotę: Pompeje
- 01:10 Duma i uprzedzenie
- 03:25 Z miłości do Joey
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:30 Barwy szczęścia (3005)
- 06:00 Barwy szczęścia (3006)
- 06:35 M jak miłość (1803)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:40 To jest grane (21)
- 18:10 Va banque (747)
- 18:45 Akacjowa 38 (431)
- 19:40 "Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze (29)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Łączy nas wieś mazowiecka
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:20 WAWA Bohaterom
- 17:31 Saga rodów (Ród Rossmann)
- 17:51 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (3)
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Pogoda
- 21:52 Sport
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 02:30 183 metry strachu
- 08:50 Hotel Transylwania
- 10:50 Faceci w czerni 2
- 12:40 Gliniarze (Ścigając zwierzynę)
- 13:40 Gliniarze (Zbieg)
- 16:45 Gliniarze (Szklarnia)
- 17:50 Chłopaki do wzięcia (392)
- 18:20 Chłopaki do wzięcia (393)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:15 Prezydenci i premierzy (361)
- 19:45 Sport (817)
- 19:55 Pogoda
- 00:55 Love Island. Wyspa miłości (184)
- 01:55 STOP Drogówka (301)
- 02:55 Interwencja (5467)
- 03:05 Interwencja (5468)
- 03:25 Disco Polo Life (2387)
- 08:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (103)
- 09:00 Galileo (868)
- 10:00 Galileo (869)
- 11:05 #Jesteśmy dla dzieci (241)
- 11:30 Ewa gotuje (487)
- 16:05 13 posterunek 2 (38)
- 16:55 Policjantki i Policjanci (1155)
- 00:00 Renegaci: Zemsta
- 01:55 Zobacz to!: Menu na miarę (7)
- 02:20 Menu na miarę (8)
- 03:00 Menu na miarę (9)
- 03:40 Dyżur 3 (35)
- 04:10 Przypadki Cezarego P. (Ptaki do nieba)
- 05:00 Dyżur 3 (36)
- 05:30 Dyżur 3 (38)
- 06:00 Taki jest świat 9 (33)
- 07:00 Kobra - oddział specjalny (Fatalna noc)
- 22:05 Huragan
- 01:00 Pełzająca śmierć
- 02:35 Lombard. Życie pod zastaw 4 (182)
- 03:35 Niesamowite! (Narzeczona syna)
- 04:15 Niesamowite! (Chciałam się zabić)
- 05:00 Dyżur 3 (35)
- 05:30 Dyżur 3 (36)
- 06:00 Gra muzyka (1)
- 07:00 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Roch Poliszczuk)
- 08:00 Ale numer! 20 (16)
- 08:35 Ale numer! 20 (17)
- 08:55 Hit Kabaret Show (6)
- 09:55 Gwiazdy Mazurskiej Nocy Kabaretowej (11)
- 14:50 Matylda
- 16:50 Wyścig szczurów
- 20:00 Piraci!
- 21:50 Dzielnica strachu (Z prochu powstałeś)
- 04:20 Zagadki z przeszłości 3 (8)
- 05:25 Hity AXN
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Walker: Strażnik Teksasu (5)
- 07:00 Agenci NCIS 17 (3)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (4)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (5)
- 09:50 Rekrut: FBI (22)
- 15:50 Gęsia skórka 2
- 20:00 Spider-Man Uniwersum
- 00:05 Zabójcze kataklizmy 2 (3)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 5 (1)
- 01:45 W okowach mrozu 6 (17)
- 02:35 Malownicze trasy kolejowe 5 (1)
- 03:20 Dynastie 2 (5)
- 04:15 W okowach mrozu 6 (8)
- 05:05 Dynastie 2 (5)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 3 (4)
- 06:25 Serengeti 2 (1)
- 07:40 Serengeti 2 (2)
- 08:50 Serengeti 2 (3)
- 10:00 Dzika Francja (2)
- 11:00 Starożytne mocarstwa (5)
- 12:00 W okowach mrozu 5 (11)
- 12:55 W 80 kilo dookoła świata (3)
- 13:55 Jak budowano imperia (3)
- 18:00 Dzika Francja (2)
- 18:55 Śnieżne psy
- 20:00 Brytyjskie fabryki 3 (3)
- 21:00 Zjawiskowa Ziemia (2)
- 22:05 W okowach mrozu 6 (10)
- 23:10 Dzika Francja (2)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 00:45 Ghostforce (Krik-Krok / Burgerhorror)
- 01:15 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 01:40 Zombies: The Re-Animated Series Shorts (1)
- 01:45 Taffy 2 (Wrobiony)
- 01:50 Taffy 2 (Fotka)
- 02:00 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 02:05 Taffy 2 (Smrodek)
- 02:10 Płazowyż 2 (Nowe Kurzajkowo/Przyjaciel czy Żobot?)
- 02:35 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 02:55 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 03:20 Dronersi (Pościg za Khepri)
- 03:40 Dronersi (Niebezpieczeństwo z Polaris)
- 04:00 Dronersi (24)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Gra zdrajcy)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Wstrętne zwierzaki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 05:45 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 05:50 Taffy 2 (112)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Dostosowanie (Ostatni dzień, część 1))
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Od-tworzenie (Ostatni dzień, część 2))
- 07:00 Greenowie w wielkim mieście 2 (Brzydkie słowo/ Wyprzedaż)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Fastfood/ Teoriai spaghetti)
- 07:55 Taffy (Kochany klops)
- 08:00 Taffy (Kołnierze)
- 08:10 Taffy (Kontrola klimatu)
- 08:25 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 08:30 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 08:35 Taffy (Pchli cyrk)
- 08:45 Taffy (Stróż)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Ryzyko (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 1))
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kontra (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 2))
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Ewolucja)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 4 (Mecz hokeja / Chip powraca)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 04:45 Mordercza gra
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:30 Coco Chanel
- 08:20 Stars! (Bruce Willis)
- 08:25 Kochankowie z Księżyca
- 09:55 Stars! (Edward Norton)
- 10:00 Kroczący Grom
- 11:35 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 13:00 Brian Banks
- 14:40 Kupiec wenecki
- 16:50 Wampirzyce
- 18:20 Wypowiedzenie wojny
- 20:00 Agent Cody Banks 2: Cel Londyn
- 21:45 Cios w serce
- 23:25 W pogoni za szczęściem
- 04:40 Z pamiętnika położnej 8 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 5 (1)
- 06:00 Ojciec Brown 8 (10)
- 07:00 Śmierć pod palmami 4 (7)
- 08:10 Lewis 9 (5)
- 09:10 Morderstwa w Midsomer 16 (1)
- 11:05 Śmierć pod palmami 8 (5)
- 12:15 Śmierć z dala od palm (4)
- 13:25 Sanditon 3 (1)
- 16:20 Śmierć pod palmami 4 (8)
- 17:30 Śmierć pod palmami 8 (5)
- 18:40 Śmierć pod palmami 8 (6)
- 19:55 Śmierć z dala od palm (5)
- 21:00 Milczący świadek 25 (1)
- 22:10 Milczący świadek 25 (2)
- 23:25 Ragdoll (4)
- 16:00 Gliniarz i prokurator (3)
- 17:05 Gliniarz i prokurator (4)
- 20:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 21:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 22:00 Ip Man (1)
- 16:00 Policjanci z sąsiedztwa 5 (11)
- 16:55 Policjanci z sąsiedztwa 5 (12)
- 17:55 Rozmowy kontrolowane
- 00:05 Magia nagości. Niemcy 2 (4)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (2)
- 01:45 Fantazje miłosne (3)
- 02:45 I love kabaret (2)
- 03:45 I love kabaret (8)
- 04:45 I love kabaret (1)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (2)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:45 Survivalowa rodzina (3)
- 08:20 To leci w sieci (3)
- 08:50 To leci w sieci (20)
- 09:15 To leci w sieci (6)
- 09:40 Historia kultowych marek (2)
- 20:15 Znachor
- 00:05 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 01:00 Dzika kuchnia (5)
- 01:30 Dzika kuchnia (7)
- 02:00 Dzika kuchnia (1)
- 02:30 Dzika kuchnia (2)
- 03:05 Dzika kuchnia (3)
- 03:35 Dzika kuchnia (4)
- 04:05 Dzika kuchnia (5)
- 04:35 Dzika kuchnia (7)
- 05:05 Dzika kuchnia (1)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Na osi (1093)
- 06:30 Turystyczna jazda (Łęknica)
- 06:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 07:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 18:00 Giganty na drogach (1)
- 19:00 Giganty na drogach (2)
- 22:10 Giganty na drogach (3)
- 23:05 Giganty na drogach (4)
- 04:20 77 TV 2 (Przypadki remontowo-budowlane)
- 05:20 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:20 U nas w...
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 Z lokalnego archiwum
- 10:00 Przepis na remont 2 (10)
- 10:30 Przepis na remont 2 (11)
- 11:00 Przepis na remont 2 (12)
- 11:30 Przepis na remont 2 (13)
- 11:55 Przepis na remont 2 (14)
- 16:00 Giganty na drogach (7)
- 17:00 Giganty na drogach (8)
- 18:00 Giganty na drogach (9)
- 19:00 Giganty na drogach (10)
- 08:15 Mistrzowie ceramiki 4 (6)
- 09:15 Mistrzowie ceramiki 4 (7)
- 16:50 Mistrzowie ceramiki 4 (6)
- 17:55 Mistrzowie ceramiki 4 (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Skok w zwierciadło / Tort na odwrót)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Gwiezdny Suflet Prababci / Pierwszy mecz sezonu)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Za dużo podwieczorków/ Ulubiony smakołyk)
- 01:30 Spidey i superkumple (23)
- 01:55 Spidey i superkumple (24)
- 02:20 Spidey i superkumple (25)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień Ciasta Clarabelle / Nowy szczeniak Minnie)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Klątwa Chrupiącego Małża! Wyśnij mały sen)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Ratujmy Karminowy Rubin / Smacznego, Goofy!)
- 04:00 Eureka! (Nieskończoność garnków / Poklejony luz-blues)
- 04:30 Eureka! (Tworząc księżyc / Dinka u dentystki)
- 05:00 Eureka! (Pepper wynalazczyni/ Trasa do wodospadu)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Jak ptak z ptakiem / Wyścig po skarb)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Just Plane Quackers / Frannie ucieka!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bez emocji, proszę! / Kosmiczne pieski)
- 07:00 Blue 2 (Burgerownia)
- 07:10 Blue 2 (Wielkanoc)
- 07:20 Blue 2 (Łódki z kory)
- 07:30 Blue (Magiczne cymbałki)
- 07:40 Blue (Szpitalik)
- 07:50 Blue (Niespadajka)
- 08:00 Blue (Tato robot)
- 08:10 Blue (Cienistym szlakiem)
- 08:20 Blue (Weekend)
- 08:30 Disney Junior Ariel (1)
- 09:00 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 09:30 Superkoty (Włóczkowe harce / Duży problem)
- 00:10 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 00:35 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 02:35 Duch i nas dwóch (25)
- 03:00 Duch i nas dwóch (26)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (27)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (28)
- 04:50 Duch i nas dwóch (8)
- 05:15 Duch i nas dwóch (9)
- 05:35 Robale ziomale (Współlokatorka / Opuszczone miasto)
- 06:00 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 06:05 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 06:10 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 06:25 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 06:35 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 06:40 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 06:55 Fineasz i Ferb (11)
- 07:25 Fineasz i Ferb (3)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (9)
- 18:00 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 18:05 Taffy (Rozgrywka)
- 18:20 Taffy (Zakopany skarb)
- 18:30 Taffy (Nie ma jak klon)
- 18:35 Taffy (W klatce)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (54)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (55)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (56)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego (Idol/Jaka piękna katastrofa)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego (Mechaniczny początek/Przypadkowe lunatykowanie)
- 00:05 Blue 2 (14)
- 00:15 Blue 2 (15)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (10)
- 00:40 Kolorklocki (28)
- 00:45 Blue 2 (10)
- 00:55 Piotruś Królik (7)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (37)
- 01:20 Psi Oddział (6)
- 01:35 Blue (40)
- 01:40 Blue (41)
- 01:50 Blue (42)
- 02:00 Blue (37)
- 02:05 Tosia i Tymek (65)
- 02:20 Blue 2 (19)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 02:40 Kręciołki (76)
- 02:50 Teletubisie (40)
- 03:05 Blue (19)
- 03:10 Blue (20)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (23)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (8)
- 03:45 Tosia i Tymek (33)
- 03:55 Tosia i Tymek (34)
- 04:10 Blue (5)
- 04:15 Blue (6)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (42)
- 04:35 Blue (48)
- 04:45 Blue (49)
- 04:50 Blue (15)
- 05:00 Superpyra (5)
- 05:05 Superpyra (6)
- 05:15 Kolorklocki (29)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (8)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (11)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (14)
- 05:50 W Papierowej Krainie (30)
- 06:00 Piotruś Królik (1)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (29)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (30)
- 06:55 Blue (21)
- 07:05 Blue (22)
- 07:15 Blue (23)
- 07:20 Blue (24)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (5)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (24)
- 08:10 W Papierowej Krainie (38)
- 08:20 Blue (39)
- 08:30 Blue 2 (45)
- 08:40 Blue (41)
- 08:50 Blue (42)
- 09:00 Blue (43)
- 09:10 Blue (44)
- 09:15 Mała kuchnia świata (5)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (9)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (10)
- 09:55 Kręciołki (59)
- 10:10 Kręciołki (60)
- 10:25 Blue 2 (35)
- 10:35 Blue 2 (36)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (5)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (28)
- 11:15 W Papierowej Krainie (30)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (13)
- 11:50 Superpyra (27)
- 12:00 Blue 2 (11)
- 12:10 Blue (18)
- 12:15 Blue (16)
- 12:25 Blue (17)
- 12:35 Blue 2 (11)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (10)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (15)
- 13:05 Blue 2 (36)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (27)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (37)
- 13:40 Psi Oddział (6)
- 13:55 Blue (40)
- 14:05 Blue (41)
- 14:15 Blue (42)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (1)
- 14:35 Blue 2 (25)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (28)
- 15:15 W Papierowej Krainie (31)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (15)
- 15:50 Blue (19)
- 16:00 Blue (18)
- 16:10 Blue (19)
- 16:20 Matklocki (15)
- 16:25 Blue 2 (15)
- 16:35 Kolorklocki (29)
- 16:40 Kolorklocki (30)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (16)
- 17:10 Blue 2 (37)
- 17:15 Piotruś Królik (8)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (33)
- 17:45 Psi Oddział (7)
- 18:00 Blue (43)
- 18:10 Blue (44)
- 18:15 Blue (45)
- 18:25 Tosia i Tymek (1)
- 18:40 Blue 2 (26)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 19:00 Kręciołki (78)
- 19:15 Teletubisie (42)
- 19:30 Blue (19)
- 19:40 Blue (20)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (24)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (9)
- 20:20 Tosia i Tymek (35)
- 20:30 Tosia i Tymek (36)
- 20:45 Blue 2 (17)
- 20:55 Blue 2 (18)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (43)
- 21:15 Blue (50)
- 21:25 Blue (51)
- 21:35 Superpyra (7)
- 21:40 Superpyra (8)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (12)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (13)
- 22:10 Kolorklocki (30)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 22:30 W Papierowej Krainie (32)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (28)
- 22:55 W Papierowej Krainie (31)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (15)
- 23:35 Matklocki (15)
- 23:40 Blue 2 (10)
- 23:50 Blue (19)
- 23:55 Blue 2 (24)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:30 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:50 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:00 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:20 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:30 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:40 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:55 Bernard (20)
- 05:00 Bernard (21)
- 05:05 Bernard (22)
- 05:10 Bernard (23)
- 05:15 Bernard (25)
- 05:20 Bernard (26)
- 05:25 Bernard (27)
- 05:30 Bernard (28)
- 05:35 Bernard (30)
- 05:40 Bernard (31)
- 05:45 Bernard (33)
- 05:50 Bernard (34)
- 05:55 Bernard (35)
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Bernard 2 (93)
- 08:05 Bernard 2 (95)
- 08:10 Bernard 2 (96)
- 08:15 Bernard 2 (97)
- 08:20 Bernard 2 (99)
- 08:30 Bernard 2 (100)
- 08:35 Bernard 2 (102)
- 08:40 Bernard 2 (103)
- 08:45 Bernard 2 (104)
- 08:50 Bernard 3 (106)
- 08:55 Bernard 3 (107)
- 09:00 Bernard 3 (108)
- 09:05 Bernard 3 (109)
- 09:10 Bernard 3 (110)
- 09:15 Bernard 3 (112)
- 09:20 Bernard 3 (113)
- 09:25 Bernard 3 (114)
- 09:30 Bernard 3 (115)
- 09:35 Bernard 3 (116)
- 09:40 Bernard 3 (118)
- 09:45 Bernard 3 (119)
- 09:50 Bernard 3 (121)
- 10:00 Bernard 3 (122)
- 10:05 Bernard 3 (124)
- 10:10 Bernard 3 (125)
- 10:15 Bernard 3 (126)
- 10:20 Bernard 3 (128)
- 10:25 Bernard 3 (129)
- 10:30 Bernard 3 (130)
- 10:35 Bernard 3 (131)
- 10:40 Bernard 3 (132)
- 10:45 Bernard 3 (134)
- 10:50 Bernard 3 (135)
- 10:55 Bernard 3 (136)
- 11:00 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 11:15 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 11:25 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 11:35 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 11:50 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 12:00 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 12:10 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 12:25 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 13:10 Strażak Sam 9 (Trema)
- 13:20 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 13:30 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 13:45 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 13:55 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 14:05 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 14:30 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 14:40 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 14:50 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 15:15 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 15:25 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 15:35 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 16:05 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 16:15 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 16:30 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 16:40 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 16:50 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 17:00 Power Players (19)
- 17:15 Power Players (20)
- 17:25 Power Players (21)
- 17:35 Power Players (22)
- 17:50 Power Players (23)
- 18:00 Power Players (24)
- 18:15 Power Players (25)
- 18:30 Power Players (26)
- 18:40 Power Players (1)
- 18:55 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 19:10 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 19:20 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 19:30 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 19:40 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 20:15 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 20:35 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 20:45 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 21:10 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 21:20 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 21:30 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 21:45 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 21:55 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 22:05 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 23:05 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 23:15 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 23:25 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 23:35 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 00:00 Zwierzęta
- 00:03 Sunville
- 00:05 Kolorowe koło
- 00:08 Kolorowa magia
- 00:11 Wakacje
- 00:13 Towarzysze zabawy
- 00:16 Teraz się bawimy
- 00:19 Jaki jest twój zawód ?
- 00:22 Wakacje
- 00:24 Wstawaj!
- 00:26 Teraz się bawimy
- 00:29 Opowieści warzywne
- 00:31 Wakacje
- 00:33 Jaki jest twój zawód ?
- 00:36 Świat elfów
- 00:39 Kolorowe koło
- 00:42 Świat elfów
- 00:44 Świat podwodny
- 00:48 Sunville
- 00:51 Towarzysze zabawy
- 00:54 Sunville
- 00:57 Opowieści warzywne
- 00:59 Towarzysze zabawy
- 01:03 Posłuchaj tego
- 01:05 Mini opowiadania
- 01:08 Opowieści warzywne
- 01:10 Posłuchaj tego
- 01:13 Safari
- 01:15 Galaktyczni turyści
- 01:18 Teraz się bawimy
- 01:20 Towarzysze zabawy
- 01:24 Puffy i Tubby
- 01:27 Opowieści warzywne
- 01:30 Świat elfów
- 01:33 Towarzysze zabawy
- 01:36 Pojazdy
- 01:39 Posłuchaj tego
- 01:41 Indie
- 01:45 Towarzysze zabawy
- 01:49 Pojazdy
- 01:52 Świat zwierząt
- 01:54 Miejskie życie
- 01:57 Morskie przygody
- 01:59 Towarzysze zabawy
- 02:03 Rodzina bobrów
- 02:06 Oli - cykle natury
- 02:09 Kolorowe koło
- 02:12 Miejskie życie
- 02:14 Kolorowe koło
- 02:17 Jaki jest twój zawód ?
- 02:20 Kącik naukowy
- 02:22 Puffy i Tubby
- 02:26 Przygody w przestrzeni
- 02:29 Opowieści warzywne
- 02:31 Kącik naukowy
- 02:34 Miyu i Litto
- 02:37 Kącik naukowy
- 02:39 Kolorowe koło
- 02:42 Puffy i Tubby
- 02:46 Sunville
- 02:49 Jaki jest twój zawód ?
- 02:52 Miyu i Litto
- 02:55 Kolorowa magia
- 02:58 Kolorowe koło
- 03:01 Opowieści warzywne
- 03:04 Jaki jest twój zawód ?
- 03:06 Muzeum
- 03:10 Rodzina bobrów
- 03:13 Świat zwierząt
- 03:15 Sport, sport, sport
- 03:18 Ding Dang Dong
- 03:21 Jaki jest twój zawód ?
- 03:23 Taniec
- 03:26 Sport, sport, sport
- 03:29 Urocze miejsca
- 03:31 Ding Dang Dong
- 03:33 Przygody w przestrzeni
- 03:38 Teraz się bawimy
- 03:41 Opowieści warzywne
- 03:44 Jaki jest twój zawód ?
- 03:46 Świat zwierząt
- 03:50 Teraz się bawimy
- 03:52 Sport, sport, sport
- 03:55 Wstawaj!
- 03:58 Opowieści warzywne
- 04:00 Sport, sport, sport
- 04:03 Ding Dang Dong
- 04:06 Teraz się bawimy
- 04:09 Urocze miejsca
- 04:12 Towarzysze zabawy
- 04:15 Opowieści warzywne
- 04:17 Kolorowe koło
- 04:20 Opowieści warzywne
- 04:22 Wakacje
- 04:25 Towarzysze zabawy
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:30 Opowieści warzywne
- 04:33 Świat podwodny
- 04:36 Teraz się bawimy
- 04:38 Świat podwodny
- 04:40 Wakacje
- 04:42 Kolorowe koło
- 04:45 Wakacje
- 04:47 Świat podwodny
- 04:50 Wakacje
- 04:53 Świat podwodny
- 04:55 Wakacje
- 04:58 Świat podwodny
- 05:01 Wakacje
- 05:03 Opowieści warzywne
- 05:05 Wakacje
- 05:08 Opowieści warzywne
- 05:10 Kolorowe koło
- 05:13 Miyu i Litto
- 05:16 Jaki jest twój zawód ?
- 05:19 Panni i Fanni
- 05:22 Kącik naukowy
- 05:25 Muzeum
- 05:28 Miyu i Litto
- 05:30 Posłuchaj tego
- 05:33 Jaki jest twój zawód ?
- 05:36 Miyu i Litto
- 05:39 Muzeum
- 05:41 Grupy
- 05:44 Safari
- 05:46 Kącik naukowy
- 05:49 Puffy i Tubby
- 05:53 Jaki jest twój zawód ?
- 05:56 Sunville
- 05:59 Posłuchaj tego
- 06:02 Kącik naukowy
- 06:04 Muzeum
- 06:07 Posłuchaj tego
- 06:11 Urocze miejsca
- 06:14 Posłuchaj tego
- 06:17 Kaczka i Puszek
- 06:19 Dinoland
- 06:22 Wesołe królestwo
- 06:25 Risto Gusto
- 06:28 Afryka
- 06:30 Świat zabawek
- 06:33 Wesołe królestwo
- 06:36 Urocze miejsca
- 06:39 Świat podwodny
- 06:42 Łazienka
- 06:45 Miejskie życie
- 06:47 Zwierzęta
- 06:50 Drużyna lalek na ratunek
- 06:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:55 Dinozaur Milo
- 06:59 Raul
- 07:02 Wesoła łąka
- 07:06 Przygody w przestrzeni
- 07:08 Miejskie życie
- 07:12 Mini opowiadania
- 07:15 Łazienka
- 07:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:20 Margo i Felix
- 07:23 Risto Gusto
- 07:26 Lola i Liczby
- 07:28 Zabawa w chowanego
- 07:31 Mimo & Bobo PLUS
- 07:35 Zabawa w chowanego
- 07:38 Taniec
- 07:40 Mini opowiadania
- 07:43 Urocze miejsca
- 07:46 Taniec
- 07:49 Jak podróżujemy
- 07:51 Dźwięki wokół nas
- 07:53 Mimo & Bobo PLUS
- 07:57 Lola i Liczby
- 07:59 DuckSchool
- 08:03 Raul
- 08:06 Posłuchaj tego
- 08:07 Urocze miejsca
- 08:10 Teraz się bawimy
- 08:12 Sport, sport, sport
- 08:16 Teraz się bawimy
- 08:18 Świat elfów
- 08:22 Co rośnie na drzewie?
- 08:23 Wesoła łąka
- 08:26 Lola i Liczby
- 08:28 Dotty i Kitty
- 08:31 Historie Henryka
- 08:33 Zack i Ziggy
- 08:36 Co rośnie na drzewie?
- 08:37 Posłuchaj tego
- 08:41 Kącik naukowy
- 08:44 Miyu i Litto
- 08:47 Posłuchaj tego
- 08:49 Miyu i Litto
- 08:52 Małe melodie
- 08:54 Hubbi i jego koledzy
- 08:56 Fin i Fianna
- 08:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:01 DuckSchool
- 09:03 Co rośnie na drzewie?
- 09:04 ABC - duckBC
- 09:08 Jaki jest twój zawód ?
- 09:10 Urocze miejsca
- 09:13 Kolorowe koło
- 09:15 Panni i Fanni
- 09:18 Kącik naukowy
- 09:22 Mimo i Bobo
- 09:24 Pixie 2
- 09:25 Tempo Giusto
- 09:27 Sippi Sappi
- 09:29 Kształcików
- 09:30 Wesoła łąka
- 09:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:37 Pixie 2
- 09:38 Małe melodie
- 09:40 Monika i Rudi 2
- 09:43 Historie Henryka
- 09:45 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:48 Słodki dom
- 09:49 Tempo Giusto
- 09:51 Słodki dom
- 09:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:55 Słodki dom
- 09:56 ABC - duckBC
- 09:59 Elfy przyrody
- 10:00 Uczymy się
- 10:03 Dinoland
- 10:05 Kolorowa Klara
- 10:08 Kształcików
- 10:09 Margo i Felix
- 10:12 Uczymy się
- 10:15 Monika i Rudi 2
- 10:18 Toobys
- 10:21 Wesoła łąka
- 10:25 Dotty i Kitty
- 10:28 Co rośnie na drzewie?
- 10:29 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:33 DuckSchool
- 10:35 Elfy przyrody
- 10:36 Zabawa w chowanego
- 10:39 Co rośnie na drzewie?
- 10:40 Zack i Ziggy
- 10:43 Margo i Felix
- 10:46 Afryka
- 10:49 Mimo i Bobo
- 10:51 Cubie
- 10:54 Mały Didy
- 10:56 Afryka
- 10:59 Świat Mimo
- 11:01 Przygody kaczki
- 11:03 Toby McFly
- 11:06 Przygody kaczki
- 11:08 Dźwięki wokół nas
- 11:10 Zabawa w chowanego
- 11:13 Brygada ogniowa
- 11:15 Toobys
- 11:17 Hop-hop
- 11:19 ABC - duckBC
- 11:22 Afryka
- 11:25 Toobys
- 11:27 Toby McFly
- 11:30 Raul
- 11:33 Restauracja
- 11:37 Raul
- 11:39 Świat Mimo
- 11:42 Risto Gusto
- 11:44 Brygada ogniowa
- 11:47 Hubbi się tym zajmie
- 11:51 Świat Mimo
- 11:54 Małe, ale pracowite
- 11:56 Hop-hop
- 11:58 Uczymy się
- 12:01 Dotty i Kitty
- 12:05 Wesoła łąka
- 12:07 Mały Didy
- 12:10 Toby McFly
- 12:13 Zastęp strażaków
- 12:16 Brygada ogniowa
- 12:19 Mimo i Bobo
- 12:21 Małe, ale pracowite
- 12:24 Dinozaur Milo
- 12:28 Hubbi się tym zajmie
- 12:31 Skoczkowie Planet
- 12:35 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:38 Risto Gusto
- 12:41 Fin i Fianna
- 12:44 Świat zabawek
- 12:48 Toby McFly
- 12:51 Skoczkowie Planet
- 12:55 Wesoła łąka
- 12:58 Zoo
- 13:00 Sippi Sappi
- 13:03 Hiphopowy kaktus
- 13:06 Mimo & Bobo PLUS
- 13:10 Brygada ogniowa
- 13:12 Uczymy się
- 13:15 Świat Mimo
- 13:19 Drużyna lalek na ratunek
- 13:23 Skoczkowie Planet
- 13:27 Brygada ogniowa
- 13:29 Toby McFly
- 13:32 Świat Mimo
- 13:36 Zabawa w chowanego
- 13:39 Wesoła łąka
- 13:42 Monika i Rudi
- 13:44 Kształcików
- 13:46 Wesołe królestwo
- 13:49 Kształcików
- 13:50 Albert tłumaczy
- 13:53 Uczymy się
- 13:55 Słodki dom
- 13:57 Dźwięki wokół nas
- 13:59 Uczymy się
- 14:01 Toobys
- 14:02 Co rośnie na drzewie?
- 14:04 Pixie 2
- 14:05 Słodki dom
- 14:06 Zack i Ziggy
- 14:09 Elfy przyrody
- 14:10 Pixie 2
- 14:11 Co rośnie na drzewie?
- 14:13 Małe melodie
- 14:15 Dotty i Kitty
- 14:19 Słodki dom
- 14:20 Sippi Sappi
- 14:23 Pixie 2
- 14:24 Przygody kaczki
- 14:26 Słodki dom
- 14:27 DuckSchool
- 14:29 Małe melodie
- 14:31 Sippi Sappi
- 14:33 Co rośnie na drzewie?
- 14:35 ABC - duckBC
- 14:38 Albert tłumaczy
- 14:41 Tempo Giusto
- 14:43 Przygody kaczki
- 14:45 Lola i Liczby
- 14:48 Hubbi i jego koledzy
- 14:51 Mimo & Bobo PLUS
- 14:55 Wstawaj!
- 14:57 Sippi Sappi
- 14:59 Historie Henryka
- 15:01 Margo i Felix
- 15:04 Mały Didy
- 15:07 Hop-hop
- 15:09 Zabawa w chowanego
- 15:11 Afryka
- 15:13 Elfy przyrody
- 15:15 Mimo i Bobo
- 15:17 Zabawa w chowanego
- 15:20 DuckSchool
- 15:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:26 Tempo Giusto
- 15:28 Mimo i Bobo
- 15:31 Elfy przyrody
- 15:32 Sippi Sappi
- 15:35 Mały Didy
- 15:37 Wstawaj!
- 15:40 Fin i Fianna
- 15:43 Lola i Liczby
- 15:45 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:47 Raul
- 15:50 Uczymy się
- 15:52 Toobys
- 15:55 Mimo i Bobo
- 15:58 Mimo i Bobo
- 16:00 Toby McFly
- 16:03 Świat Mimo
- 16:06 Elfy przyrody
- 16:07 Świat Mimo
- 16:10 Raul
- 16:13 Afryka
- 16:15 Historie Henryka
- 16:17 Sippi Sappi
- 16:19 Wesołe królestwo
- 16:22 Mimo i Bobo
- 16:25 Restauracja
- 16:28 Cubie
- 16:31 Toobys
- 16:33 Kolorowa Klara
- 16:35 Hiphopowy kaktus
- 16:37 Fin i Fianna
- 16:40 Mały Didy
- 16:43 Zack i Ziggy
- 16:46 Lola i Liczby
- 16:49 Raul
- 16:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:54 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:57 Mimo i Bobo
- 16:59 Raul
- 17:02 Raul
- 17:05 Zack i Ziggy
- 17:08 Hubbi się tym zajmie
- 17:11 Afryka
- 17:13 Wstawaj!
- 17:15 Elfy przyrody
- 17:16 Raul
- 17:19 Afryka
- 17:21 Sippi Sappi
- 17:23 Mimo i Bobo
- 17:26 Raul
- 17:28 Mimo i Bobo
- 17:31 Afryka
- 17:34 Hop-hop
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:38 Wstawaj!
- 17:40 Mimo i Bobo
- 17:43 Świat Mimo
- 17:46 Słodki dom
- 17:48 Monika i Rudi 2
- 17:51 Toobys
- 17:53 Uczymy się
- 17:55 Pixie 2
- 17:56 Margo i Felix
- 17:59 Mimo i Bobo
- 18:03 DuckSchool
- 18:05 Monika i Rudi
- 18:08 Dotty i Kitty
- 18:11 Dźwięki wokół nas
- 18:13 Kolorowa Klara
- 18:15 Małe melodie
- 18:17 Małe melodie
- 18:19 Lola i Liczby
- 18:21 Kształcików
- 18:22 Monika i Rudi
- 18:24 Pixie 2
- 18:25 Kolorowa Klara
- 18:27 Albert tłumaczy
- 18:32 Albert tłumaczy
- 18:34 Kolorowa Klara
- 18:36 Przygody kaczki
- 18:38 Wesoła łąka
- 18:41 Dotty i Kitty
- 18:44 DuckSchool
- 18:48 Restauracja
- 18:51 Tempo Giusto
- 18:53 Toby McFly
- 18:56 Cubie
- 18:59 Pociąg
- 19:01 Drużyna lalek
- 19:03 Zabawa w chowanego
- 19:06 Przygody kaczki
- 19:08 ABC - duckBC
- 19:11 DuckSchool
- 19:14 Dźwięki wokół nas
- 19:16 Dobranoc!
- 19:18 Afryka
- 19:20 DuckSchool
- 19:23 Margo i Felix
- 19:26 Uczymy się
- 19:29 Lola i Liczby
- 19:32 Dobranoc!
- 19:35 Dobranoc!
- 19:37 Zoo
- 19:40 Hop-hop
- 19:42 Fin i Fianna
- 19:45 Zabawa w chowanego
- 19:47 Hop-hop
- 19:50 Margo i Felix
- 19:53 Mały Didy
- 19:56 Toby McFly
- 19:59 Tempo Giusto
- 20:01 Zabawa w chowanego
- 20:04 Pociąg
- 20:06 Hubbi i jego koledzy
- 20:10 Przygody kaczki
- 20:12 Drużyna lalek
- 20:16 Pociąg
- 20:18 Restauracja
- 20:21 Drużyna lalek na ratunek
- 20:24 Formy są twoje
- 20:26 Historie Henryka
- 20:28 Drużyna lalek
- 20:31 Drużyna lalek na ratunek
- 20:33 Zoo
- 20:36 Mimo i Bobo
- 20:38 Hiphopowy kaktus
- 20:42 Małe, ale pracowite
- 20:45 Mimo i Bobo
- 20:48 Zack i Ziggy
- 20:51 Zoo
- 20:54 Elfy przyrody
- 20:55 Raul
- 20:58 Mimo i Bobo
- 21:01 Hiphopowy kaktus
- 21:03 Brygada ogniowa
- 21:05 Raul
- 21:08 Mały Didy
- 21:10 Wakacje
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:15 Wakacje
- 21:17 Opowieści warzywne
- 21:19 Kolorowe koło
- 21:22 Opowieści warzywne
- 21:24 Drużyna lalek
- 21:26 Risto Gusto
- 21:29 Drużyna lalek
- 21:32 Restauracja
- 21:35 Toobys
- 21:37 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:41 Kolorowe koło
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Opowieści warzywne
- 21:49 Wakacje
- 21:51 Kolorowe koło
- 21:55 Zastęp strażaków
- 21:58 Skoczkowie Planet
- 22:02 Wesoła łąka
- 22:04 Zastęp strażaków
- 22:07 Skoczkowie Planet
- 22:11 Raul
- 22:14 Świat podwodny
- 22:17 Świat zwierząt
- 22:20 Świat elfów
- 22:23 Sunville
- 22:25 Zwierzęta
- 22:28 Hubbi i jego koledzy
- 22:30 Restauracja
- 22:34 Mimo i Bobo
- 22:37 Drużyna lalek na ratunek
- 22:39 Sztuka Leona
- 22:42 Posłuchaj tego
- 22:45 Pojazdy
- 22:47 Świat podwodny
- 22:50 Posłuchaj tego
- 22:53 Świat podwodny
- 22:58 Dotty i Kitty
- 23:02 Fin i Fianna
- 23:05 Sippi Sappi
- 23:07 DuckSchool
- 23:09 Lola i Liczby
- 23:12 Afryka
- 23:15 Kolorowa Klara
- 23:17 Muzeum
- 23:20 Jaki jest twój zawód ?
- 23:22 Kolorowa magia
- 23:25 Grupy
- 23:28 Safari
- 23:31 Dotty i Kitty
- 23:34 Co rośnie na drzewie?
- 23:35 Uczymy się
- 23:38 Małe melodie
- 23:40 Mimo i Bobo
- 23:42 Kształcików
- 23:44 Albert tłumaczy
- 23:48 Miyu i Litto
- 23:51 Grupy
- 23:54 Posłuchaj tego
- 23:57 Jaki jest twój zawód ?
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:10 Pory roku
- 05:13 Uczymy się z ducktv
- 06:15 Ulubione bajki
- 07:18 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:20 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:27 Ulubione bajki
- 13:33 Uczymy się z ducktv
- 14:38 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:46 Uczymy się z ducktv
- 18:49 Bajki na dobranoc
- 19:49 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:55 Ulubione bajki
- 22:59 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Ronaldo
- 06:40 La Manita
- 07:00 LaLiga Promoted Teams
- 11:00 Serie A Season Preview
- 22:40 Piłka nożna: Liga włoska - studio
- 23:00 Eleven Gol Live
- 12:00 LaLiga Promoted Teams
- 13:00 LaLiga World (1)
- 13:35 LaLiga Show (1)
- 22:50 Serie A Made in Italy (Empoli)
- 23:05 Serie A Made in Italy (AC Monza)
- 23:25 LaLiga World (1)
- 10:00 LaLiga World (1)
- 10:30 LaLiga Show (1)
- 11:00 Inside Serie A (1)
- 11:30 La Manita
- 22:45 Jorge Valdano
- 23:15 Javier Irureta
- 04:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 04:30 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 05:00 Leo Messi
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 17:30 LaLiga Show (1)
- 00:00 Liga wyścigów dronów (9)
- 02:00 Facing Waves (5)
- 02:30 Facing Waves (6)
- 03:00 Road To Nitro World Games (1)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 05:00 Fighting Fit (4)
- 06:00 Nomads Seeking Adventure (9)
- 06:30 Nomads Seeking Adventure (10)
- 07:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 07:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 10:00 WWE Raw (24)
- 13:00 Fighting Fit (5)
- 14:00 Fighting Fit (6)
- 15:00 WWE NXT (21)
- 16:00 WWE - Main Event (21)
- 17:00 WWE Raw (24)
- 20:00 WWE NXT (21)
- 21:00 WWE - Main Event (21)
- 00:00 Tabu i skandale: Telefon do kochanki
- 01:05 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (1)
- 01:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 02:20 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 02:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 03:00 Remont na 5+ (1)
- 03:25 Remont na 5+ (2)
- 03:55 Remont na 5+ (3)
- 04:20 Remont na 5+ (4)
- 04:50 Remont na 5+ (5)
- 05:10 Remont na 5+ (6)
- 05:35 Remont na 5+ (7)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 07:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 07:30 Trucker Club (172)
- 08:05 Remont na 5+ (8)
- 08:30 Remont na 5+ (1)
- 09:00 Remont na 5+ (2)
- 09:30 Remont na 5+ (3)
- 09:55 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 14:00 Remont na 5+ (4)
- 14:25 Remont na 5+ (5)
- 14:50 Remont na 5+ (6)
- 15:15 Remont na 5+ (7)
- 15:40 Remont na 5+ (8)
- 16:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 16:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 17:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 17:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 00:00 Express Republiki
- 00:15 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:43 Poland Daily - Weather
- 00:44 Poland Daily
- 00:54 Poland Daily - Weather
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:25 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 02:55 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 03:20 Dzisiaj
- 03:50 Agora Klarenbacha
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Kulisy manipulacji
- 06:40 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 Republika rano
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:10 Republika, wstajemy!
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:15 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 18:00 Republika dzień
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Zdaniem Kowalskiego
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Republika wieczór
- 21:10 Przegląd prasy niemieckiej
- 21:30 Oko na niedzielę
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:10 Najsłabsze ogniwo 2 (5)
- 01:15 Hindenburg: zatuszowane fakty (1)
- 02:15 Cuda inżynierii 6 (8)
- 03:05 Top Gear 17 (4)
- 04:00 Top Gear 32 (2)
- 05:00 Top Gear 11 (2)
- 06:00 Top Gear: Ambitne porażki (5)
- 07:05 Garaż Guya Martina (1)
- 08:10 Jak powstaje samochód 2 (4)
- 09:05 Samochód roku 2 (3)
- 09:40 Samochód roku 2 (4)
- 14:20 Samochód roku 2 (3)
- 14:50 Samochód roku 2 (4)
- 15:30 Top Gear: Ambitne porażki (4)
- 22:00 Jak powstaje samochód 2 (3)
- 23:00 Warsztat Hammonda (1)
- 08:55 Olbrzymy (Rekiny)
- 14:10 Królowie pustyni: lwy z Namibii - część 2
- 15:20 Lwy i hieny
- 16:30 Rok na Ziemi (Pełny krąg)
- 17:35 Fantazja o Dunaju
- 22:05 Kongo z Benem Foglem (2)
- 23:05 Levison Wood: wędrówki (3)
- 00:40 Dzika kuchnia (4)
- 01:10 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 ABC Designu (5)
- 06:15 ABC Designu (1)
- 06:30 ABC Designu (3)
- 06:40 ABC Designu (4)
- 06:55 Kuchnia na dziko (5)
- 07:05 Kuchnia na dziko (6)
- 07:20 Kuchnia na dziko (7)
- 07:35 Kuchnia na dziko (8)
- 07:50 Kuchnia na dziko (9)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 5 (9)
- 08:35 Ogród bez tajemnic 5 (10)
- 09:00 Ogrody marzeń (8)
- 09:30 Ogrody marzeń (9)
- 10:05 Ogrody marzeń (10)
- 10:35 Ogrody marzeń (11)
- 11:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (7)
- 18:00 Przepis na remont 2 (25)
- 18:30 Przepis na remont 2 (26)
- 19:00 Przepis na remont 3 (1)
- 19:30 Przepis na remont 3 (2)
- 22:50 Ogrody marzeń (12)
- 23:20 Ogrody marzeń (13)
- 23:55 Dzika kuchnia (2)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (3)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Smarowidła)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Owoce i warzywa)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Psychiatria dzieci i młodzieży)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Operacje zaćmy w czasie epidemii)
- 03:10 Być rodzicem (5)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Uzależnienia, jak leczyć)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śmieciowe jedzenie)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak dbać o głos)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Chirurgia okulistyczna)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (SMA)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 07:15 Zapytaj lekarza (1)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Ćwiczenia na szczęśliwe biodra)
- 10:00 Nocna zmiana 3 (9)
- 10:55 Nocna zmiana 3 (10)
- 11:45 Nocna zmiana 3 (11)
- 12:35 Nocna zmiana 3 (12)
- 13:30 Nocna zmiana 3 (13)
- 16:00 Zapytaj lekarza (6)
- 16:35 Łowcy smaków (7)
- 17:15 Przez żołądek do zdrowia (7)
- 17:50 Pies na życie (8)
- 18:25 Zwierzaki z misją (8)
- 19:00 Co kryje żywność: cukrzyca (2)
- 19:35 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 20:10 Happy i Zen (13)
- 20:45 Happy i Zen (14)
- 21:20 Żyj jak Laila (13)
- 21:50 Żyj jak Laila (1)
- 22:20 Moje życie XXL (5)
- 23:30 Dr Miami (3)
- 23:55 Dr Miami (4)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Jedna aplikacja dziennie)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Nieletni Peter)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Na górze dużo się dzieje)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Pies ze złamanym sercem)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 4 (Kuzynka do wzięcia)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 4 (Futbolowy bohater)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 4 (Wigilijne chrzciny)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Wyrównanie rachunków)
- 04:00 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Odwiedziny)
- 04:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Halloweenowe cukierki)
- 05:00 Współczesna rodzina 7 (Letnia miłość)
- 05:30 Współczesna rodzina 7 (Dzień, w którym Alex wyjechała na studia)
- 06:00 Współczesna rodzina 7 (Dylematy)
- 06:30 Współczesna rodzina 7 (Wariatka)
- 07:00 Współczesna rodzina 7 (Werdykt)
- 07:30 Współczesna rodzina 7 (Im bardziej mnie ignorujesz)
- 20:00 Panda (Poliamoryczny zabójca)
- 21:00 Zaginiony ląd
- 23:00 Wysyp żywych trupów
- 00:10 Ach śpij, kochanie
- 02:15 Ściema po polsku
- 04:25 Smaki Dubaju (1)
- 05:00 Smaki Dubaju (2)
- 05:35 Mów mi Mesjasz
- 06:00 Mirra
- 06:20 Moja ulica
- 06:35 Marysia i Napoleon
- 08:55 Szatan z siódmej klasy
- 14:50 To nie ze mną 2 (3)
- 15:20 To nie ze mną 2 (4)
- 15:55 Premiera: W jak morderstwo
- 18:20 Sprawa się rypła
- 20:00 Statyści
- 22:30 Prawdziwe uczucia
- 23:00 Komornik
- 00:25 Wściekła pięść
- 02:40 Obrońca
- 04:25 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 04:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 06:00 Zameldowani (6)
- 06:30 Zameldowani (7)
- 07:00 Zameldowani (8)
- 07:30 Zameldowani (9)
- 08:00 Zameldowani (10)
- 08:30 Zameldowani (11)
- 09:00 Zameldowani (12)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:30 Bonanza (4)
- 11:30 Bonanza (5)
- 22:50 Droga do Palomy
- 00:05 Straszne piątki: Egzorcysta: Początek
- 02:35 Dublerzy
- 04:55 Zaraz pęknę
- 05:05 Miasta rytm (1)
- 06:00 Przygody Merlina (Le Morte d'Arthur)
- 07:00 Komisarz Rex 2 (Zapach śmierci)
- 10:00 Hudson i Rex 5 (6)
- 11:00 Hudson i Rex 5 (7)
- 14:10 Czterej pancerni i pies (Most)
- 15:35 Ściągany
- 17:30 Selena
- 20:00 Gorączka
- 00:00 Trzy siostry (249)
- 01:00 Diamentowe imperium (9)
- 02:00 Teresa (45)
- 03:00 Okrutne miasto (69)
- 04:00 Przypieczętowany los (121)
- 05:00 Sploty nienawiści (26)
- 06:00 Przypieczętowany los (117)
- 07:00 Przypieczętowany los (118)
- 08:00 Przypieczętowany los (119)
- 09:00 Przypieczętowany los (120)
- 10:00 Przypieczętowany los (121)
- 11:00 Diamentowe imperium (5)
- 12:00 Diamentowe imperium (6)
- 13:00 Diamentowe imperium (7)
- 14:00 Diamentowe imperium (8)
- 15:00 Diamentowe imperium (9)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (61)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (62)
- 18:00 Niezwyciężona miłość (63)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (64)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (65)
- 21:00 Płomienie pożądania (21)
- 22:00 Płomienie pożądania (22)
- 23:00 Teresa (41)
- 00:00 Akta zbrodni 3 (5)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (7)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (5)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (5)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (7)
- 04:55 Znaki (7)
- 05:42 Zakończenie programu
- 06:20 Kafejka za rogiem 4 (4)
- 07:30 Jak zarobić na remoncie 3 (2)
- 12:10 Dekoratorzy 2 (6)
- 12:35 Dekoratorzy 2 (7)
- 13:00 Dekoratorzy 2 (8)
- 13:30 Dekoratorzy 2 (9)
- 14:00 Dekoratorzy 2 (10)
- 14:25 Dekoratorzy 2 (11)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (12)
- 15:25 Dekoratorzy 2 (13)
- 15:50 Nasz idealny dom na wsi - Australia 4 (1)
- 20:30 Nasz idealny dom na wsi - Australia 4 (10)
- 21:00 Prowokacja
- 22:55 Agora
- 00:00 Kanciarz
- 02:10 Prezentuj broń! (14)
- 03:10 Prezentuj broń! (15)
- 04:20 Prezentuj broń! (16)
- 05:25 Totalcar 2 (6)
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 5 (5)
- 06:30 Flash 8 (8)
- 07:25 Flash 8 (9)
- 08:20 Flash 8 (10)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 3 (4)
- 10:15 Zagadki z przeszłości 3 (5)
- 11:15 Flash 8 (11)
- 12:15 Flash 8 (12)
- 13:05 Flash 8 (13)
- 14:00 Zaginiony świat (1)
- 15:00 Zaginiony świat (2)
- 16:00 Zaginiony świat (3)
- 16:55 Zagadki z przeszłości 3 (4)
- 17:55 Zagadki z przeszłości 3 (5)
- 21:00 Proud Mary
- 00:25 Winnice miłości 2 (103)
- 01:35 Prezentuj broń! (33)
- 02:50 Prezentuj broń! (34)
- 03:55 Prezentuj broń! (35)
- 05:10 Hity AXN
- 05:25 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Hity AXN
- 07:00 Winnice miłości 2 (101)
- 08:15 Profil 3 (1)
- 09:25 Profil 3 (2)
- 10:35 Profil 3 (3)
- 11:40 Profil 3 (4)
- 12:50 Profil 3 (5)
- 13:55 Domek na prerii 9 (19)
- 14:55 Domek na prerii 9 (20)
- 16:00 Domek na prerii 9 (21)
- 17:00 Domek na prerii 9 (22)
- 18:05 Zaklinacze koni (1)
- 19:05 Carter (7)
- 20:00 Carter (8)
- 21:00 Sex Story
- 23:15 Brzydka prawda
- 00:55 Rocky 5
- 03:05 Naczelny dowódca
- 08:50 Arka Noego
- 10:45 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 12:45 Next
- 14:50 Dwaj zgryźliwi tetrycy
- 17:00 Zaginione miasto Z
- 20:00 Dorwać Wattsa
- 22:15 Strażnik czasu
- 00:05 Zakończenie programu
- 05:10 Romans (jak) z powieści
- 06:40 Łowcy przygód
- 08:05 Mój przyjaciel Shadow
- 09:45 Zagubiony smok
- 11:20 Nico jednorożec
- 12:55 Stracone marzenia
- 14:45 Czekając na Anyę
- 16:30 Jak kochać się z D
- 18:05 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 19:35 Guido Superbohater
- 23:00 Zen Noir
- 00:25 eXistenZ
- 02:00 Horny Housewives 3
- 03:00 Minuta po śmierci
- 04:35 Zakończenie programu
- 06:30 Łąka zgubionych butów
- 08:05 Chłopiec z dżungli
- 09:35 Na skrzydłach orłów
- 11:10 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 12:50 Autor widmo
- 14:55 Kung-fu joga
- 16:40 Amerykanin
- 18:25 Wyspa skarbów
- 20:00 Pierwszy strzał
- 21:40 Czas zemsty
- 23:10 Ryzykowny układ
- 00:20 A potem nie było już nikogo
- 01:55 Nowe życie
- 03:10 Kraul
- 04:40 Wiadro krwi
- 06:00 Gorączka złota
- 07:25 Żelazna wyspa
- 08:55 Sklepik z horrorami
- 10:05 Talea
- 11:20 Ludzie psy
- 12:35 Gdy marzenie się spełnia
- 13:55 Małpa
- 14:55 Velo Mysterium
- 15:05 Ambasador w Bernie
- 16:25 Odznaka honorowa
- 17:30 Oddychaj
- 17:55 Panny młode
- 19:30 Dama z rewii
- 21:00 Too Late for Tears
- 22:40 Rewizor
- 00:30 Uzdrowiciel na wózku
- 02:10 Bij i wiej
- 03:50 Wkłucie
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:05 Rodzina Steedów
- 07:55 Paryż 36
- 09:55 Opowieści z ławeczki
- 11:45 Pan Pip
- 13:40 Projekt Dinozaur
- 15:00 Ukryta kamera
- 18:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 20:00 Niezłomni
- 22:00 Houdini i Doyle (6)
- 22:45 Leonardo (6)
- 23:40 Dynastia Tudorów (10)
- 01:45 Jestem potworem
- 03:25 Paco - maszyna śmierci
- 05:40 "Moda na sukces" powraca (1)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Władysław Kozakiewicz)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ryan Reynolds)
- 06:40 Superstars (Halle Berry, Colin Farrell, Britney Spears, Madonna, Pierce Brosnan)
- 07:10 FilmoNewsy (63)
- 07:30 RED!Akcja (EXTRA - Justyna Sieńczyłło)
- 07:50 Między gwiazdami (Joanna Brodzik - extra!)
- 10:05 Moda na sukces 34 (8597)
- 10:35 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:00 Między gwiazdami (odc_132)
- 11:25 FilmoNewsy (116)
- 11:45 Warsztat filmowy (WF_117)
- 14:15 Muzyczny express (130)
- 14:35 Willy agent (15)
- 14:55 Między gwiazdami (Joanna Krupa - extra!)
- 15:15 Najpiękniejsza brzydula (63)
- 16:00 Klik News (28)
- 16:05 Najpiękniejsza brzydula (64)
- 16:55 Klik News (39)
- 17:05 Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania
- 18:15 Jak poślubić milionera
- 20:10 Mój tydzień z Marilyn
- 22:10 Easy Rider
- 01:10 Na równi pochyłej
- 03:25 Wonder Women
- 12:00 Muzyczny express gold (Musicalowe hity)
- 12:15 Skąd ja Cię znam? (Keanu Reeves)
- 12:30 Superstars (Denzel Washington, Jennifer Lopez, Ben Affleck, Naomi Watts, Colin Firth)
- 13:00 "Top 13" - ranking gwiazd (Filmy i seriale o sławnych postaciach sportu)
- 13:25 Tu i Teraz (PopFenomeny)
- 13:45 Moda na sukces 34 (8310)
- 16:55 Słomiany wdowiec
- 19:00 Ucieczka na Atenę
- 21:20 Mistrz kierownicy ucieka
- 23:15 Szaleńcy
- 01:05 Szlagierowa lista
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:25 Muzyczne dzień dobry
- 10:05 Przy muzyce po Śląsku
- 10:30 Weekend z TVS
- 10:50 Spotkanie z balladą
- 12:05 Spotkanie z balladą
- 13:10 Weekend z TVS
- 13:20 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Magiczny autobus
- 15:15 Szlagroteka
- 15:50 Weekend z TVS
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:45 Weekend z TVS
- 17:55 Przy muzyce po Śląsku
- 18:05 Śląska karuzela
- 19:40 Weekend z TVS
- 20:00 Muzyczna chata
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Muzyczna chata
- 01:40 Hip Show
- 02:05 Hip Show
- 02:25 Hip Show
- 02:50 Fighting Rookies 2014
- 03:45 Fighting Rookies 2014
- 04:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Kick-boxing: Fightbox King Of Kings Heroes Series w Wilnie 16.03.2022
- 08:20 WGP Kickboxing Brazil
- 00:45 Gaz za wszelką cenę
- 01:35 Andaluzja - architektura mauretańska
- 02:40 Lamparty z Dead Tree Island
- 03:35 Azory - wieloryby i ludzie
- 04:25 Gepard, cena szybkości
- 05:15 Zabójcza szybkość (2)
- 06:10 Nowy York - najmniejsza opera świata
- 07:05 Nikiel - skarb kanaków
- 08:00 Człowiek i jego łódź (1)
- 08:55 Siła natury (1)
- 09:25 Siła natury (2)
- 09:55 Florencki krwawy futbol
- 10:50 Wspaniały świat (1)
- 11:20 Wspaniały świat (2)
- 11:55 Szkoła łapania dzikich zwierząt (1)
- 14:05 Chanel numer 5
- 14:35 Marzenia morza koralowców
- 15:30 Tajlandia: słoń uchodzi z miasta
- 16:25 Andaluzja - architektura mauretańska
- 17:25 Wyścig o życie (1)
- 17:55 Wyścig o życie (3)
- 18:20 Nikiel - skarb kanaków
- 19:15 Bardowie z Azerbejdżanu
- 00:20 Let's Replay (SnowRunner)
- 00:35 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 10)
- 01:05 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 10)
- 01:35 Esports Skills Camp (2)
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 103)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 104)
- 02:45 Stream Nation (Nightingale, część 12)
- 03:10 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 10)
- 00:00 Kochamy Lata 60. i 70.
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Gwiazdy na talerzu
- 14:00 Kochamy Lata 80!
- 14:30 Kochamy Lata 90!
- 15:00 Rockowa 20
- 17:00 To Był Hit!
- 17:30 TOP Przeboje Roku
- 18:00 Polski Top Tygodnia
- 19:00 Prywatka
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 11:00 Trzymacie
- 11:15 Same hity!
- 13:00 1 na 1
- 13:15 Same hity!
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Halo, Warszawo!
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 08:00 Best Hits
- 09:00 Top 150 Hits of the 80's
- 23:00 Best Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (One Republic)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Best of 2000+
- 16:00 Top 30 Nuta.TV
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (One Republic)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Songcatcher
- 01:50 English in focus (12)
- 02:00 Beasts of the southern wild
- 03:35 All about (54)
- 03:40 Here and there (35)
- 03:50 Here and there (36)
- 04:00 English united (20)
- 04:10 English united (21)
- 04:20 3ways2 (20)
- 04:30 Figures of speech (2)
- 05:00 Art land (25)
- 05:05 Art land (26)
- 05:10 Crafty hands 2 (13)
- 05:20 Okey-dokey (13)
- 05:30 Once upon a time (13)
- 05:40 Words to grow (25)
- 05:45 Words to grow (26)
- 05:50 English playtime (7)
- 06:00 Magic science (7)
- 06:15 Yummy for mummy (11)
- 06:25 Kids in action (13)
- 06:30 Kids in action (14)
- 06:35 Alfred & wilfred (4)
- 06:45 A school day in the uk (3)
- 07:00 Simple phrases (7)
- 07:10 Life around (9)
- 07:15 Life around (39)
- 07:20 Life around (50)
- 07:25 Grammar wise (25)
- 07:40 Basic lexis (7)
- 07:50 Basic lexis (8)
- 08:00 Film set (5)
- 08:15 Film set (6)
- 08:30 Here and there (85)
- 08:40 Study choice (12)
- 08:42 Study choice (13)
- 08:45 Euronews. futuris (20)
- 08:50 Euronews. futuris (21)
- 08:55 Euronews. futuris (22)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (8)
- 09:20 Let's talk (8)
- 09:35 English in focus (19)
- 09:45 English 911 2 (48)
- 09:50 English 911 2 (50)
- 09:55 English 911 2 (52)
- 10:00 Perfect english (33)
- 10:05 Perfect english (34)
- 10:10 English in focus (3)
- 10:20 Let's read right (17)
- 10:25 Basic lexis (52)
- 10:35 Basic lexis (53)
- 10:45 Basic lexis (54)
- 10:55 Step by step 2 (18)
- 11:00 Art land (25)
- 11:05 Art land (26)
- 11:10 Crafty hands 2 (13)
- 11:20 Okey-dokey (13)
- 11:30 Once upon a time (13)
- 11:40 Words to grow (25)
- 11:45 Words to grow (26)
- 11:50 English playtime (7)
- 12:00 Magic science (7)
- 12:15 Yummy for mummy (11)
- 12:25 Kids in action (13)
- 12:30 Kids in action (14)
- 12:35 Alfred & wilfred (4)
- 12:45 A school day in the uk (3)
- 13:00 Film set (37)
- 13:15 Film set (38)
- 13:30 Film set (39)
- 13:40 Easy talk (43)
- 13:45 Euronews. futuris (53)
- 13:50 Euronews. futuris (54)
- 13:55 Euronews. futuris (55)
- 14:00 English united (22)
- 14:10 English united (23)
- 14:20 3ways2 (21)
- 14:30 Figures of speech (3)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (22)
- 15:20 Keep fit (23)
- 15:30 What did they say (74)
- 15:35 What did they say (75)
- 15:40 What did they say (76)
- 15:45 What did they say (77)
- 16:00 Grammar wise (17)
- 16:25 City grammar (12)
- 16:35 City grammar (15)
- 16:45 City grammar (17)
- 17:00 Mud
- 19:10 Simple phrases (7)
- 19:20 Life around (9)
- 19:25 Life around (39)
- 19:30 Life around (50)
- 19:35 Grammar wise (25)
- 19:50 Basic lexis (7)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (8)
- 20:20 Let's talk (8)
- 20:35 English in focus (19)
- 20:45 English 911 2 (48)
- 20:50 English 911 2 (50)
- 20:55 English 911 2 (52)
- 21:00 Lady bird
- 22:35 Film set (6)
- 22:50 Here and there (85)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Keep fit (22)
- 23:20 Keep fit (23)
- 23:30 What did they say (74)
- 23:35 What did they say (75)
- 23:40 What did they say (76)
- 23:45 What did they say (77)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 В изоляции
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 ФронтNews
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Специальный репортаж
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 00:15 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 00:30 Колаборанти
- 00:45 Великий ефір Василя Зими
- 02:30 Beraber. Разом
- 03:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Колаборанти
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:10 Le Paris des arts
- 00:30 Le journal
- 00:40 Reporters
- 01:00 Le journal
- 01:15 Talking Europe
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 Talking Europe
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:15 People And Profit
- 03:30 Le journal
- 03:45 France In Focus
- 04:00 Le journal
- 04:15 French Connections
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 People And Profit
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The Observers
- 07:21 Focus
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 Talking Europe
- 10:30 Le journal
- 10:45 Talking Europe
- 11:00 Le journal
- 11:15 People And Profit
- 11:30 Le journal
- 11:45 The Observers
- 11:51 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The 51 Percent
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le Paris des arts
- 15:30 Le journal
- 15:39 People And Profit
- 15:51 Fashion
- 16:00 Le journal
- 16:15 Talking Europe
- 16:30 Le journal
- 16:45 Talking Europe
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 The Observers
- 17:51 Focus
- 18:00 Le journal
- 18:10 Le Paris des arts
- 18:30 Le journal
- 18:40 Revisited
- 19:00 Le journal
- 19:15 People And Profit
- 19:30 Le journal
- 19:45 France In Focus
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 French Connections
- 21:30 Le journal
- 21:45 The Observers
- 21:51 Focus
- 22:00 Le journal
- 22:15 Talking Europe
- 22:30 Le journal
- 22:45 Talking Europe
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 People And Profit
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Mode
- 09:21 Vous etes ici
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 A l'affiche
- 10:30 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Le Paris des arts
- 12:00 Le journal
- 12:15 Plan B
- 12:21 Focus
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Mode
- 15:21 Vous etes ici
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Billet retour
- 16:30 Le journal
- 16:40 Légendes urbaines
- 17:00 Le journal
- 17:15 Pas2quartier
- 17:22 Mode
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:52 Vous etes ici
- 19:00 Le journal
- 19:15 L'invité de l'économie
- 19:30 Le journal
- 19:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Mode
- 21:20 Sports samedi
- 21:21 Vous etes ici
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters France 24
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:12 Sports samedi
- 23:22 Focus
- 23:30 Le journal
- 23:42 Légendes urbaines
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Forum "Panoramy"
- 10:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:28 Pogoda
- 11:30 Reportaż z regionu
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (Horror w oficynie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (46)
- 17:54 Prasa donosi (Józef Piłsudski)
- 18:00 Twórcze horyzonty
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Śladem dawnych Kaphornowców
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Horror w oficynie)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:01 Wielkopolska każdego dnia (17 sierpnia)
- 10:06 Z życia Kościoła
- 10:23 Rozmowa dnia
- 10:43 Medycyna i ty
- 11:00 Ewa i jej goście
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:35 Nie taki internet straszny
- 11:47 Reportaż sportowy
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (17 sierpnia)
- 14:45 Szlakiem drewnianych kościołów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Luna - Park
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Księga przestrzeni
- 18:07 Podróże po Wielkopolsce
- 18:27 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:45 Prognoza pogody
- 18:49 Film fabularny
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Prognoza pogody
- 21:34 Teleskop
- 21:48 Prognoza pogody
- 21:49 Wiadomości sportowe
- 21:55 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:13 Astronarium (Pozaziemska inteligencja)
- 17:37 Kuchenne recepty (Ryby i owoce morza)
- 18:00 Śladami białostockich Żydów...spacerkiem po mieście
- 18:23 Dziś w Podlaskiem - Tykocin
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:56 Świadkowie czasu (Wojna i pieniądze)
- 19:14 Notacje (Henryk Sielewicz. Niebo pełne gwiazd)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Obiektyw
- 21:46 Prognoza pogody
- 21:48 Sport
- 21:54 Niezwykłe miejsca (Łomża - rynek oraz Hanka Bielicka)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 08:00 Spotkania w świecie ciszy
- 08:30 Zmiana biegu
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Ewangelia na niedzielę
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Razem dla regionu (Szpital)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Andrzej Szwalbe i jego dziedzictwo (Genialny manager)
- 17:15 Bez barier (6/24)
- 17:30 Obiektyw regionu (9/24)
- 17:53 Z Twojego podwórka (Błonie)
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Przegląd tygodnia
- 10:25 Ichtis
- 10:54 Tajemniczy świat zwierząt
- 11:00 Tour de Lubuskie
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Obalamy mity medyczne
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Prognoza pogody
- 14:36 Przegląd tygodnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Muzealne opowieści
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Przegląd tygodnia
- 17:23 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:36 Tour de Lubuskie
- 18:23 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:51 Ichtis
- 19:06 Spotkania w świecie ciszy
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:30 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia
- 21:46 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 11:00 Piosenka dla Ciebie
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Mali więźniowie Majdanka
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt (23)
- 17:05 Świadkowie czasu (Nikifor znad Biebrzy)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 O papierze, który zyskał miano wiecznotrwałego
- 17:55 Strefa otwarta (Dlaczego zdradzamy?)
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:51 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 18:00 Odkrywanie Podkarpacia
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu (33. Rajd Rzeszowski)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Seans dla każdego
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 21:31 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Szlachetne zdrowie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Jedź bezpiecznie (959)
- 14:45 Kronika dnia (17)
- 14:57 Pogoda (17)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Kronika dnia (17)
- 16:42 Pogoda (17)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (17)
- 17:02 Raport pogodowy (17)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Małopolska na rowery (Zawoja)
- 17:17 Spichlerz smaków (57)
- 17:32 Zdrowie dla Ciebie (Profilaktyka udarów)
- 17:45 Arrasów dzieje osobliwe (Barwny świat z tkaniny)
- 21:30 Program lokalny
- 21:32 Kronika (17)
- 21:52 Pogoda (17)
- 21:54 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Saga prastarej puszczy
- 11:45 Fajna Polska
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Saga prastarej puszczy
- 18:05 Studio Raban
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Widokówka z Festiwalu
- 19:00 Film dokumentalny
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Widokówka z Festiwalu
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 11:00 Siewcy słowa
- 11:06 Pogoda w regionie
- 11:07 Fakty i opinie
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Drzwi do kultury
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Zielnik regionalny
- 17:19 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:19 Pocztówki z Kielc
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Siewcy słowa
- 18:58 Koło się kręci
- 19:10 Języczek u wagi
- 19:17 Siewcy słowa
- 19:23 Pogoda w regionie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Informacje
- 21:51 Pogoda w regionie
- 21:52 Siewcy słowa
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Leśne rzeki
- 10:39 Tajemniczy świat zwierząt (4)
- 10:45 Agroexpress
- 10:59 Leśni mocarze
- 11:46 Prosto z lasu (15/24)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Sport po łódzku
- 14:55 Obalamy mity medyczne (1)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 16:38 Tajemniczy świat zwierząt (23)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dwa Plus Jeden
- 17:32 Ale to już było: Reportaż (14)
- 17:46 Misja OGRÓD
- 18:01 ABC pacjenta
- 18:15 Zdarzyło się w kulturze
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:49 Sport
- 18:55 Pogoda
- 18:59 Łucka odkrywa Łódzkie
- 19:12 Historie z pasją
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:32 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:49 Pogoda
- 21:53 Skarby Łodzi
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Dej pozór
- 11:30 Kwadrans w ogrodzie
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Studio 3
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Studio 3
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Zdarzyło się
- 17:20 Studio 3
- 17:25 Z poddasza
- 17:30 Mikrokosmosy
- 18:00 Rączka gotuje
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Studio 3
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Relacje
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Studio 3
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 19, 3-12) Nierozerwalność małżeństwa)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Geopolityka (System demokracji bezpośredniej)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Tadeusz Gajcy)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Trójca Święta - Wierzę w Ducha Świętego)
- 01:15 Westerplatte młodych (Ja jestem z wami)
- 01:55 Święty na każdy dzień (16 sierpnia wspomnienie św. Stefana Węgierskiego, króla)
- 02:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 02:30 Brat Franciszek (Bierzmowanie)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Stefan Pogonowski)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Natura obiektywnie (Słowa, słowa ukryte)
- 05:20 Karol de Foucauld
- 06:15 Savionalia
- 07:05 Zamek w Korzkwi - Szlakiem Pióra
- 07:25 Sól ziemi (Rodzina z pasją)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (17 sierpnia 1944)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 14:35 Słowo życia ((Mt 19, 13-15) Jezus błogosławi dzieci)
- 14:40 Święty na każdy dzień (17 sierpnia wspomnienie św. Jacka, prezbitera)
- 14:45 Jak wygrać małżeństwo (Czym jest adopcja?)
- 15:00 Polskie dziedzictwo (30)
- 15:30 Wierzę w Boga (Piotr Ziemowski)
- 15:50 Myśląc historia (Gra o niepodległość)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Bogusław Szul-Skjöldkrona)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 02:00 Ashley
- 03:50 Uśmiechnij się (6)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (9)
- 06:00 Yattaman (Wyspa King Konga)
- 06:30 Yattaman (Wyspa Robinsona)
- 06:55 Yattaman (Wyprawa na biegun)
- 07:25 Yattaman (Detektyw)
- 07:50 Prawo do narodzin (125)
- 08:25 Prawo do narodzin (126)
- 08:55 Prawo do narodzin (127)
- 09:25 Prawo do narodzin (128)
- 09:55 Yattaman (Dziwna przygoda)
- 10:25 Yattaman (Wyścig)
- 10:50 Gigi (Staruszka)
- 11:20 Gigi (Super strzał)
- 11:50 Stolik dla trojga (14)
- 12:50 Stolik dla trojga (15)
- 13:45 Corleone (1)
- 14:50 Uśmiechnij się (3)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadkowy weekend
- 23:30 Miłe rozmowy (2)
- 23:45 Akademia modelek bikini
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (29)
- 05:00 Na osi (501)
- 05:35 Uśmiechnij się (11)
- 05:45 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Najgroźniejszy zabójca dinozaurów)
- 07:05 Simba lwi Król (23)
- 07:35 Plastelinkowy angielski (20)
- 07:45 Plastelinkowy angielski (21)
- 08:00 Mróweczki z bajeczki (20)
- 08:05 Władca zwierząt (13)
- 09:00 Władca zwierząt (14)
- 09:55 Uśmiechnij się (4)
- 12:00 Na osi (502)
- 12:30 Remont na 5+ (2)
- 13:00 Legendy sportu (Sebastian Świderski)
- 13:40 Legendy sportu (Leszek Blanik)
- 14:10 Mała doboszka (1)
- 15:00 Mała doboszka (2)
- 16:00 Mała doboszka (3)
- 17:00 Mała doboszka (4)
- 17:55 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_2)
- 20:00 Ucieczka (Carol)
- 20:55 Ucieczka (Ying)
- 21:50 Zerwana nić
- 23:30 Bestia z Belize
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:50 Zpívá celá rodina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Pomoc bez hranic)
- 05:15 Etiketa (Představování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Jak v Bratrouchově vyzráli na hastrmana
- 07:05 O buchtách a milování
- 07:45 Upír ve věžáku
- 08:45 Úsměvy Vladimíra Slavínského
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 10:30 Walker: Independence (11)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Dvojčata
- 14:10 Kalhoty od krejčího ze Lhoty
- 15:10 Muži nestárnou
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hodinářův učeň
- 21:50 Hitparáda televizní zábavy
- 01:25 Ve víně je vražda (1)
- 02:10 Před půlnocí
- 02:35 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 03:15 S papežem na druhém konci světa
- 03:40 Za zbrašovským aragonitem
- 04:00 Divnopis (Bošilec)
- 04:05 Historie.cs
- 05:00 Kam k nám (7)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Ve stínu kakaovníku
- 06:20 Ve službách Alžběty II.
- 07:10 Láska pandí matky
- 08:00 Evropa z výšky (Španělsko)
- 08:45 Cyklotoulky
- 09:00 Na plovárně s Ladislavem Špačkem
- 09:25 Normandie, země hojnosti
- 12:40 Noc
- 16:00 Pirát sedmi moří
- 17:35 Špióni v přírodě (4)
- 20:00 Adios, Django
- 21:35 Super prohnilí
- 23:20 Francouzská spojka (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 Interview ČT24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Spojnice břehů)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Lipno je naše moře)
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:00 ME v plážovém volejbalu žen 2024 Nizozemsko (ME Nizozemsko - čtvrtfinále)
- 05:05 Golf Time
- 05:25 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (ME Nizozemsko - osmifinále)
- 07:00 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (ME Nizozemsko - osmifinále)
- 01:45 Cirque du Soleil: Vzdálené světy
- 03:20 BRAVO! Milan Paľa
- 03:50 Plasty: do raket i na silonky
- 04:15 Divadlo žije!
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 23:00 Jersey Boys
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a tygr)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari II (2)
- 06:40 Pošťák Pat a ovečky, které proklouzly z ohrady
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Seal Team: Pár správných tuleňů
- 12:05 Kiwi a Strit III
- 12:10 My holky z Městečka (6)
- 12:40 Říkání o víle Amálce
- 12:50 Charlie 2 - Všichni pejskové musí jít do nebe
- 14:10 Šikulové
- 14:40 B.O.T. a příšerky
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna II
- 15:35 Kamarádi z koše
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (11)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak se konečně vyspal)
- 18:55 Zafari II (3)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (17)
- 19:45 B.O.T. a příšerky
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (U jezera Lochness)
- 19:56 Przerwa w transmisji 19:56-06:00