Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Chiny przejmują świat
- 01:05 Superprodukcja
- 02:55 U Pana Boga za miedzą
- 12:10 Agrobiznes
- 12:35 Agropogoda
- 12:40 To się opłaca
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (7)
- 14:00 Złoty chłopak (234)
- 14:55 Jaka to melodia? (5198)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (800)
- 16:05 Dziedzictwo (327)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5336)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (188)
- 21:10 Ojciec Mateusz 31 (Bal u konsula)
- 22:05 Sprawa dla reportera
- 23:05 Yul Brynner. Wspaniały
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (61)
- 01:00 Moje idealne życie
- 02:35 Krok od nieba (Lot orła)
- 03:40 Absolutni amatorzy
- 11:15 Wspólny dom
- 11:50 Barwy szczęścia (3012)
- 12:30 Koło fortuny (1638)
- 13:15 Akacjowa 38 (410)
- 14:05 Va banque (750)
- 14:35 Na sygnale (Cios w serce)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (15)
- 16:00 Koło fortuny (1639)
- 16:35 Familiada (2874)
- 17:15 Miłość i nadzieja (15)
- 18:10 Va banque (751)
- 18:45 Akacjowa 38 (435)
- 19:35 Barwy szczęścia (3012)
- 20:10 Postaw na milion (195)
- 21:05 Tak to leciało! (33)
- 21:55 Na sygnale (Żądza pieniądza)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (11/13)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka! (Głuchołazy)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Fajna Polska (Olsztyn - Warmia)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Sport
- 21:56 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:55 Gra dla dwojga
- 03:35 Nasz nowy dom (250)
- 04:40 Disco Gramy (6282)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Ukochana córka)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5472)
- 16:35 Gliniarze (Lokalne piekło)
- 17:35 Sekrety rodziny (Narzeczona)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (822)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Sztuka zrywania
- 22:15 Ponad wszystko
- 01:25 Love Island. Wyspa miłości (187)
- 02:25 STOP Drogówka (303)
- 03:25 Disco Polo Life (2389)
- 14:00 Gliniarze (Punkt zwrotny)
- 15:00 Na ratunek 112 (Julia)
- 15:30 Na ratunek 112 (Dziecko w sieci)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (810)
- 21:00 Pasja
- 23:45 Od zmierzchu do świtu
- 08:05 Smerfy (Zielony kciuk Smerfetki/Smerfy trojańskie)
- 08:45 Smerfy (Smerfia odyseja)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Summer i myszy)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Budowa szklarni)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Boże Narodzenie na farmie)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Wilkoberek)
- 09:55 Bing (Fajerwerki)
- 10:05 Bing (Pa pa)
- 10:10 Bing (Huśtawka)
- 10:30 Baranek Shaun (21)
- 10:35 Baranek Shaun (1)
- 10:37 Baranek Shaun (Ból zęba)
- 10:40 Baranek Shaun (Bałagan na kempingu)
- 10:50 Baranek Shaun (Ocalić drzewo)
- 10:55 Milo (Dostawca Milo)
- 11:05 Milo (Projektant mody Milo)
- 11:30 Blue (Piraci)
- 11:40 Blue (Babunie)
- 11:45 Blue (Strumyk)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Wielka żaba/Z Vladem w grocie)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Chora miłość)
- 23:00 Żelazny rycerz
- 00:15 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (2)
- 01:05 MacGyver (1)
- 02:00 MacGyver (2)
- 02:55 The Good Doctor 6 (16)
- 03:55 DOC: w twoich rękach 2 (11)
- 05:05 Rekrut 6 (1)
- 05:50 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki (8)
- 07:00 Rekrut 5 (21)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (13)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (14)
- 09:50 Rekrut 5 (21)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (15)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (16)
- 12:45 Rekrut 5 (22)
- 13:40 MacGyver (1)
- 14:35 MacGyver (2)
- 15:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (1)
- 16:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (2)
- 17:25 MacGyver (3)
- 18:15 MacGyver (4)
- 19:10 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (3)
- 00:05 Jak budowano imperia (4)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 5 (4)
- 01:45 W okowach mrozu 6 (20)
- 02:35 Malownicze trasy kolejowe 5 (4)
- 03:20 Serengeti 2 (2)
- 08:30 Serengeti 2 (3)
- 09:40 W okowach mrozu 6 (14)
- 10:40 Życie na pustkowiu (1)
- 11:40 Śnieżne psy
- 12:45 Serengeti 2 (3)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 5 (5)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (21)
- 15:55 Życie na pustkowiu 7 (12)
- 16:45 Śnieżne psy
- 17:45 Malownicze trasy kolejowe 5 (5)
- 18:45 Serengeti 3 (2)
- 19:55 Planeta zmian (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu (2)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (15)
- 23:00 Cała prawda o alkoholu
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 00:45 Ghostforce (Paniclick / Sandyrok)
- 01:10 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 01:35 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 01:45 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 01:50 Taffy 2 (Mucha)
- 02:00 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 02:05 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 02:10 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 02:35 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 02:55 Płazowyż 2 (Marcela)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig mechaniczek)
- 03:40 Dronersi 2 (Zakazany wyścig)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyścig Bumerów)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Topór Magnhildy)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Światło Torrego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 05:45 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 05:50 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Łzoczyńca)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Spełniacz marzeń)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (Night Bill/Cheap Snake)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Heja Henio/ Obserwowanie ludzi)
- 07:55 Potworna robota (Powrót Czarującego)
- 22:15 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4 (As Prawdy)
- 22:45 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 22:50 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 23:00 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 23:15 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 23:20 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 23:30 Taffy 2 (Zjazd)
- 23:35 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 01:40 Ściema po polsku
- 03:15 Miasto kłamstw
- 05:05 Zakończenie programu
- 06:05 Zaginiona
- 07:40 Prawie przyjaciele
- 09:20 Weekend z królem
- 10:55 Rzeź
- 12:15 Piraci ze słonego jeziora
- 13:40 Lato we Florencji
- 15:15 Na skrzydłach orłów
- 16:50 Dawca pamięci
- 18:25 Wojenne kwiaty
- 20:00 Szczęśliwy książę
- 21:50 Bez miłości ani słowa
- 23:25 Alex z Venice
- 00:50 Duchy (1)
- 01:30 Duchy (2)
- 02:05 Lewis (2)
- 02:50 Morderstwa w Midsomer 14 (5)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 10 (1)
- 05:15 Obiady piątkowe 5 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (2)
- 06:00 Śmierć pod palmami 5 (6)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (6)
- 10:00 Lewis (2)
- 11:00 Śmierć pod palmami 5 (6)
- 12:10 Ojciec Brown 9 (6)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 23 (3)
- 15:00 Lewis (2)
- 16:00 Sanditon 3 (1)
- 17:05 Ojciec Brown 9 (7)
- 18:05 Morderstwa w Midsomer 23 (3)
- 19:55 Śmierć pod palmami 5 (7)
- 21:00 Sanditon 3 (2)
- 22:05 Milczący świadek 25 (1)
- 23:10 Milczący świadek 25 (2)
- 00:10 Magia nagości (1)
- 01:15 Magia nagości. Najsmaczniejsze kąski (3)
- 02:25 I love kabaret (4)
- 03:25 I love kabaret EXTRA (1)
- 04:25 I love kabaret (5)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (64)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (3)
- 06:00 Poranny rogal (13)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (1)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:40 To leci w sieci (2)
- 18:00 I love kabaret (7)
- 19:00 I love kabaret (5)
- 20:00 Kabaretowe przeboje 2 (7)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (8)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (11)
- 23:00 Magia nagości. Polska 3 (1)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 00:50 Dzika kuchnia (3)
- 01:20 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:25 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 07:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (4)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 14:00 Giganty na drogach (10)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (1)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (4)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (5)
- 04:00 Australijscy poszukiwacze złota (7)
- 05:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 18:00 Celnicy 3 (3)
- 19:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 00:15 Wstydliwe choroby: online 2 (7)
- 01:20 Bake off: zawodowcy 6 (3)
- 02:25 Głodni sukcesu (3)
- 03:20 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (3)
- 04:15 Mistrzowie ceramiki 6 (1)
- 05:10 Bake off: zawodowcy 6 (3)
- 06:00 Królowa Elżbieta: jej pasje i rozrywki
- 07:10 Głodni sukcesu (4)
- 12:25 Głodni sukcesu (4)
- 13:30 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (4)
- 18:45 Głodni sukcesu (4)
- 19:55 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (4)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kuriozalna granola / Kwaśne winogrona)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dzień wolny Kuchci / Zdjęcie idealne)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Uwaga! Drobniusieńkie ryzyko)
- 01:30 Spidey i superkumple (Pirackie plądrowanie! / Zły bot!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Ducho-przygoda Kulki! / Same sztuczki, słodyczy brak!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Spin ratuje dzień! / Wodne nieszczęście!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień wolny króla Ludwika / No Horsing Around)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Minnie jest śnieżką! / Śnieżna Królewna)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Dinozaury widzą i robią / Mały Potężny Pete!)
- 04:00 Eureka! (Światełko na końcu jaskini / W poszukiwaniu swojego miejsca)
- 04:30 Eureka! (Ale koło! / Tak jak Yurt)
- 05:00 Eureka! (Projekt Bog / Gigantyczny slalom)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabawoza!/ Guziki i kokardy zniknęły!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Ratuj drzewo!/ Safari Minnie)
- 07:00 Blue 3 (Fachowcy)
- 07:10 Blue 3 (Babuniowóz)
- 07:20 Blue 3 (Kosmos)
- 07:30 Blue 3 (136)
- 07:40 Blue 3 (Muzyczne posągi)
- 07:50 Blue 3 (Historie)
- 12:00 Pupstruction (Robokot / Podwodne psiaki)
- 12:30 Blue 3 (144)
- 12:40 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 12:50 Blue 3 (146)
- 13:00 Blue 3 (147)
- 13:10 Blue 3 (148)
- 13:20 Blue 3 (149)
- 13:30 Straż Ekipa (Zaciemnienie / Uwaga, tłukące)
- 14:00 Spidey i superkumple (51)
- 14:30 Lwia Straż (15)
- 15:00 Lwia Straż (16)
- 15:30 Superkoty (Przysmak, pojazd, problem / Zawodny laser)
- 16:00 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 16:30 Pupstruction (Profesor Miaukowicz/ Sąsiadka zza płotu)
- 17:00 Blue 3 (Fachowcy)
- 17:10 Blue 3 (Babuniowóz)
- 17:20 Blue 3 (Kosmos)
- 17:30 Blue 3 (136)
- 17:40 Blue 3 (Muzyczne posągi)
- 17:50 Blue 3 (Historie)
- 00:10 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 00:35 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 02:35 Duch i nas dwóch (9)
- 03:00 Duch i nas dwóch (10)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (37)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (38)
- 04:50 Duch i nas dwóch (18)
- 05:15 Duch i nas dwóch (19)
- 05:35 Robale ziomale (Podejrzany / Największy fan)
- 06:00 Taffy 2 (Małpie figle)
- 06:05 Taffy 2 (Porwanie w raju)
- 06:10 Taffy 2 (Bestia w domu)
- 06:25 Taffy 2 (Ofermy z północy)
- 06:35 Taffy 2 (Zaśnieżeni)
- 06:40 Taffy (Wejście kota)
- 06:55 Płazowyż 2 (21)
- 07:25 Płazowyż 2 (22)
- 07:55 Fineasz i Ferb (7)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne / Zima w Wielkim Mieście)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Planszówka / Karaoke)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Zastępstwo/Głębokie wody)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinka na lodzie)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Sztuka wiary w siebie/ Niezapomniany napój)
- 00:05 Blue 2 (23)
- 00:15 Blue 2 (24)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (14)
- 00:40 Kolorklocki (5)
- 00:45 Blue 2 (15)
- 00:55 Piotruś Królik (12)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (40)
- 01:20 Psi Oddział (11)
- 01:35 Blue 2 (4)
- 01:40 Blue 2 (5)
- 01:50 Blue 2 (6)
- 02:00 Blue 2 (1)
- 02:05 Tosia i Tymek (70)
- 02:20 Blue 2 (26)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 02:40 Kręciołki (81)
- 02:50 Teletubisie (45)
- 03:05 Blue (31)
- 03:10 Blue (32)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (28)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (13)
- 03:45 Tosia i Tymek (3)
- 03:55 Tosia i Tymek (4)
- 04:10 Blue (15)
- 04:15 Blue (16)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (47)
- 04:35 Blue 2 (7)
- 04:45 Blue 2 (6)
- 04:50 Blue (25)
- 05:00 Superpyra (15)
- 05:05 Superpyra (16)
- 05:15 Kolorklocki (3)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (18)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (21)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 05:50 W Papierowej Krainie (35)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (14)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (44)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (42)
- 06:50 Superpyra (52)
- 07:00 Blue 2 (11)
- 07:05 Blue (45)
- 07:15 Blue (13)
- 07:25 Blue (14)
- 07:35 Blue (15)
- 07:40 Blue (24)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (9)
- 08:05 Matklocki 2 (27)
- 08:15 Blue (31)
- 08:20 Blue 2 (Wielkanoc)
- 08:30 Blue 2 (11)
- 08:40 Psi Oddział (3)
- 08:55 Tosia i Tymek (14)
- 09:10 Piotruś Królik (17)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (14)
- 09:35 JoJo i Babcia: Na lotnisku
- 09:50 Kręciołki (53)
- 10:00 Teletubisie (1)
- 10:15 Blue 2 (21)
- 10:25 Yakka Dee 5 (7)
- 10:30 Yakka Dee 5 (8)
- 10:40 Blue 2 (23)
- 10:50 Matklocki 2 (22)
- 10:55 Matklocki (29)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (35)
- 11:15 W Papierowej Krainie (35)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (18)
- 11:50 Superpyra (32)
- 12:00 Blue 2 (16)
- 12:10 Blue (23)
- 12:15 Blue (27)
- 12:25 Blue (3)
- 12:35 Blue 2 (16)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (12)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (20)
- 13:05 Blue 2 (41)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (34)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (40)
- 13:40 Psi Oddział (11)
- 13:55 Blue 2 (4)
- 14:05 Blue 2 (5)
- 14:15 Blue 2 (6)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (6)
- 14:35 Blue 2 (30)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (20)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (35)
- 15:15 W Papierowej Krainie (36)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (20)
- 15:50 Blue (24)
- 16:00 Blue (28)
- 16:10 Blue (29)
- 16:20 Matklocki (20)
- 16:25 Blue 2 (20)
- 16:35 Kolorklocki (9)
- 16:40 Kolorklocki (10)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (15)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (1)
- 17:10 Blue 2 (42)
- 17:15 Piotruś Królik (15)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (41)
- 17:45 Psi Oddział (12)
- 18:00 Blue 2 (7)
- 18:10 Blue 2 (8)
- 18:15 Blue 2 (9)
- 18:25 Tosia i Tymek (6)
- 18:40 Blue 2 (31)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 19:00 Kręciołki (83)
- 19:15 Teletubisie (47)
- 19:30 Blue (29)
- 19:40 Blue (30)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (29)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (14)
- 20:20 Tosia i Tymek (5)
- 20:30 Tosia i Tymek (6)
- 20:45 Blue 2 (27)
- 20:55 Blue 2 (28)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (48)
- 21:15 Blue 2 (9)
- 21:25 Blue 2 (10)
- 21:35 Superpyra (17)
- 21:40 Superpyra (18)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (22)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (23)
- 22:10 Kolorklocki (5)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (20)
- 22:30 W Papierowej Krainie (37)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (35)
- 22:55 W Papierowej Krainie (36)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (20)
- 23:35 Matklocki (20)
- 23:40 Blue 2 (15)
- 23:50 Blue (24)
- 23:55 Blue (27)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 02:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 02:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 02:35 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 02:45 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:00 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 03:15 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 03:25 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 03:35 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 03:45 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:00 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:15 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:25 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 04:35 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 05:00 Bernard 3 (146)
- 05:05 Bernard 3 (147)
- 05:10 Bernard 3 (149)
- 05:15 Bernard 3 (151)
- 05:20 Bernard 3 (152)
- 05:25 Bernard 3 (153)
- 05:30 Bernard 3 (154)
- 05:35 Bernard 3 (155)
- 05:40 Bernard (1)
- 05:45 Bernard (3)
- 05:50 Bernard (4)
- 06:00 Bernard (5)
- 06:05 Bernard (6)
- 06:10 Bernard (8)
- 06:15 Bernard (10)
- 06:20 Bernard (11)
- 06:25 Bernard (17)
- 06:30 Bernard (18)
- 06:35 Bernard (19)
- 06:40 Bernard (21)
- 06:45 Bernard (23)
- 06:50 Bernard (24)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard (25)
- 11:05 Bernard (26)
- 11:10 Bernard (28)
- 11:15 Bernard (30)
- 11:20 Bernard (31)
- 11:25 Bernard (32)
- 11:30 Bernard (33)
- 11:35 Bernard (34)
- 11:40 Bernard (36)
- 11:45 Bernard (38)
- 11:50 Bernard (39)
- 11:55 Bernard (40)
- 12:00 Bernard (41)
- 12:05 Bernard (42)
- 12:10 Bernard (44)
- 12:15 Bernard (46)
- 12:20 Bernard (47)
- 12:30 Bernard (48)
- 12:35 Bernard (50)
- 12:40 Bernard (52)
- 12:45 Bernard 2 (53)
- 12:50 Bernard 2 (55)
- 13:00 Bernard 2 (56)
- 13:05 Bernard 2 (58)
- 13:10 Bernard 2 (60)
- 13:15 Bernard 2 (61)
- 13:20 Bernard 2 (63)
- 13:30 Bernard 2 (64)
- 13:35 Bernard 2 (66)
- 13:40 Bernard 2 (68)
- 13:45 Bernard 2 (69)
- 13:50 Bernard 2 (71)
- 14:00 Power Players (21)
- 14:25 Power Players (22)
- 14:40 Power Players (23)
- 15:00 Power Players (24)
- 15:25 Power Players (25)
- 15:40 Power Players (26)
- 16:00 Power Players (1)
- 16:20 Power Players (2)
- 16:40 Power Players (3)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (4)
- 20:25 Power Players (5)
- 20:40 Power Players (6)
- 21:00 Power Players (7)
- 21:25 Power Players (8)
- 21:35 Power Players (9)
- 22:00 Power Players (10)
- 22:20 Power Players (11)
- 22:35 Power Players (12)
- 23:00 Bernard 2 (72)
- 23:05 Bernard 2 (73)
- 23:10 Bernard 2 (75)
- 23:15 Bernard 2 (77)
- 23:20 Bernard 2 (78)
- 23:25 Bernard 2 (79)
- 23:30 Bernard 2 (80)
- 23:35 Bernard 2 (81)
- 23:40 Bernard 2 (83)
- 23:45 Bernard 2 (85)
- 23:50 Bernard 2 (86)
- 00:00 Kolorowa magia
- 00:02 Świat podwodny
- 00:06 Sunville
- 00:09 Jaki jest twój zawód ?
- 00:11 Wakacje
- 00:13 Jaki jest twój zawód ?
- 00:16 Wstawaj!
- 00:18 Sunville
- 00:22 Kolorowe koło
- 00:25 Świat podwodny
- 00:27 Opowieści warzywne
- 00:29 Zwierzęta
- 00:32 Sunville
- 00:35 Kolorowe koło
- 00:37 Opowieści warzywne
- 00:39 Wakacje
- 00:42 Świat elfów
- 00:45 Opowieści warzywne
- 00:48 Opowieści warzywne
- 00:51 Świat podwodny
- 00:53 Opowieści warzywne
- 00:55 Kolorowe koło
- 00:58 Opowieści warzywne
- 01:00 Wakacje
- 01:04 Opowieści warzywne
- 01:06 Galaktyczni turyści
- 01:09 Posłuchaj tego
- 01:11 Teraz się bawimy
- 01:14 Rodzina bobrów
- 01:16 Teraz się bawimy
- 01:19 Rodzina bobrów
- 01:22 Pojazdy
- 01:24 Urocze miejsca
- 01:27 Miejskie życie
- 01:29 Sunville
- 01:32 Mini opowiadania
- 01:35 Jak podróżujemy
- 01:37 Rodzina bobrów
- 01:40 Indie
- 01:44 Posłuchaj tego
- 01:46 Świat elfów
- 01:49 Miejskie życie
- 01:51 Świat podwodny
- 01:54 Sunville
- 01:56 Miejskie życie
- 01:59 Teraz się bawimy
- 02:02 Rodzina bobrów
- 02:05 Kącik naukowy
- 02:07 Sunville
- 02:10 Muzeum
- 02:13 Miejskie życie
- 02:15 Safari
- 02:18 Przygody w przestrzeni
- 02:20 Kolorowa magia
- 02:23 Jaki jest twój zawód ?
- 02:26 Posłuchaj tego
- 02:29 Safari
- 02:31 Kolorowa magia
- 02:34 Jaki jest twój zawód ?
- 02:37 Opowieści warzywne
- 02:39 Grupy
- 02:41 Jaki jest twój zawód ?
- 02:44 Urocze miejsca
- 02:47 Posłuchaj tego
- 02:51 Panni i Fanni
- 02:55 Grupy
- 02:58 Miyu i Litto
- 03:00 Kącik naukowy
- 03:03 Grupy
- 03:06 Opowieści warzywne
- 03:09 Opowieści warzywne
- 03:12 Jak podróżujemy
- 03:14 Przygody w przestrzeni
- 03:19 Jaki jest twój zawód ?
- 03:21 Teraz się bawimy
- 03:23 Urocze miejsca
- 03:26 Taniec
- 03:29 Mini opowiadania
- 03:31 Jaki jest twój zawód ?
- 03:33 Wstawaj!
- 03:36 Świat zwierząt
- 03:38 Urocze miejsca
- 03:41 Rodzina bobrów
- 03:44 Opowieści warzywne
- 03:46 Świat elfów
- 03:49 Wstawaj!
- 03:51 Mini opowiadania
- 03:55 Teraz się bawimy
- 03:57 Taniec
- 04:00 Posłuchaj tego
- 04:02 Wstawaj!
- 04:05 Taniec
- 04:07 Teraz się bawimy
- 04:11 Świat podwodny
- 04:13 Teraz się bawimy
- 04:16 Świat elfów
- 04:19 Towarzysze zabawy
- 04:21 Wakacje
- 04:24 Świat podwodny
- 04:27 Teraz się bawimy
- 04:29 Opowieści warzywne
- 04:31 Teraz się bawimy
- 04:34 Towarzysze zabawy
- 04:36 Świat podwodny
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:41 Kolorowe koło
- 04:44 Towarzysze zabawy
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Wakacje
- 04:52 Kolorowe koło
- 04:55 Wakacje
- 04:58 Kolorowe koło
- 05:01 Wakacje
- 05:03 Towarzysze zabawy
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:12 Grupy
- 05:15 Miyu i Litto
- 05:17 Grupy
- 05:20 Kolorowe koło
- 05:23 Posłuchaj tego
- 05:26 Kolorowa magia
- 05:29 Miyu i Litto
- 05:32 Sunville
- 05:35 Miyu i Litto
- 05:37 Panni i Fanni
- 05:40 Grupy
- 05:42 Urocze miejsca
- 05:45 Kącik naukowy
- 05:47 Posłuchaj tego
- 05:51 Oli - cykle natury
- 05:54 Puffy i Tubby
- 05:58 Grupy
- 06:01 Kącik naukowy
- 06:04 Jaki jest twój zawód ?
- 06:07 Miyu i Litto
- 06:10 Kącik naukowy
- 06:15 Raul
- 06:17 Mimo & Bobo PLUS
- 06:21 Drużyna lalek na ratunek
- 06:25 Zoo
- 06:28 Raul
- 06:30 Brygada ogniowa
- 06:33 Afryka
- 06:36 Miejskie życie
- 06:38 Sunville
- 06:41 Indie
- 06:45 Świat podwodny
- 06:48 Wesoła łąka
- 06:50 Dinozaur Milo
- 06:54 Raul
- 06:57 Dinoland
- 06:59 Toby McFly
- 07:03 Puffy i Tubby
- 07:06 Urocze miejsca
- 07:09 Świat zwierząt
- 07:11 Pojazdy
- 07:14 Opowieści warzywne
- 07:17 Mimo i Bobo
- 07:20 Przygody kaczki
- 07:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:24 Albert tłumaczy
- 07:27 Zabawa w chowanego
- 07:29 Dźwięki wokół nas
- 07:31 Raul
- 07:34 Tempo Giusto
- 07:36 Wstawaj!
- 07:39 Świat zwierząt
- 07:41 Wstawaj!
- 07:44 Taniec
- 07:46 Ding Dang Dong
- 07:50 Zabawa w chowanego
- 07:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:56 Afryka
- 07:58 Raul
- 08:01 Mimo & Bobo PLUS
- 08:06 Taniec
- 08:09 Ding Dang Dong
- 08:12 Wstawaj!
- 08:14 Ding Dang Dong
- 08:18 Teraz się bawimy
- 08:21 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:24 Dźwięki wokół nas
- 08:26 Wesoła łąka
- 08:29 Dotty i Kitty
- 08:32 Monika i Rudi 2
- 08:35 ABC - duckBC
- 08:38 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:40 Kolorowa magia
- 08:43 Muzeum
- 08:46 Posłuchaj tego
- 08:49 Puffy i Tubby
- 08:53 Albert tłumaczy
- 08:57 Tempo Giusto
- 08:59 Małe melodie
- 09:01 Lola i Liczby
- 09:04 Sippi Sappi
- 09:06 Co rośnie na drzewie?
- 09:08 Grupy
- 09:11 Urocze miejsca
- 09:13 Miyu i Litto
- 09:16 Muzeum
- 09:19 Puffy i Tubby
- 09:24 Hubbi i jego koledzy
- 09:26 Afryka
- 09:29 Wesołe królestwo
- 09:32 Dźwięki wokół nas
- 09:34 Pixie 2
- 09:35 Kolorowa Klara
- 09:37 Słodki dom
- 09:38 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:41 Przygody kaczki
- 09:43 Toobys
- 09:46 Monika i Rudi 2
- 09:49 Historie Henryka
- 09:51 Uczymy się
- 09:53 Lola i Liczby
- 09:55 Sippi Sappi
- 09:58 Historie Henryka
- 10:00 Monika i Rudi
- 10:03 Słodki dom
- 10:04 Zack i Ziggy
- 10:07 Sippi Sappi
- 10:10 DuckSchool
- 10:12 Fin i Fianna
- 10:15 Lola i Liczby
- 10:18 ABC - duckBC
- 10:21 Tempo Giusto
- 10:23 Fin i Fianna
- 10:27 Przygody kaczki
- 10:29 Restauracja
- 10:31 Toobys
- 10:34 Mimo i Bobo
- 10:37 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:40 Brygada ogniowa
- 10:42 Toobys
- 10:44 Lola i Liczby
- 10:46 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:48 Margo i Felix
- 10:51 Lola i Liczby
- 10:54 Toobys
- 10:57 Toobys
- 10:58 Historie Henryka
- 11:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:02 Dotty i Kitty
- 11:06 Mimo i Bobo
- 11:09 Sippi Sappi
- 11:12 Mimo i Bobo
- 11:14 Fin i Fianna
- 11:17 Zack i Ziggy
- 11:20 Wesołe królestwo
- 11:23 Tempo Giusto
- 11:25 Hiphopowy kaktus
- 11:28 Restauracja
- 11:31 Świat zabawek
- 11:35 Dinozaur Milo
- 11:39 Raul
- 11:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:44 Fin i Fianna
- 11:47 Dotty i Kitty
- 11:51 Mały Didy
- 11:54 Świat Mimo
- 11:56 Świat zabawek
- 11:58 Dinoland
- 12:01 Kaczka i Puszek
- 12:03 Pociąg
- 12:05 Świat Mimo
- 12:08 Afryka
- 12:10 Świat zabawek
- 12:13 Raul
- 12:16 Pociąg
- 12:18 Risto Gusto
- 12:21 Świat zabawek
- 12:24 Przygody kaczki
- 12:26 Brygada ogniowa
- 12:29 Risto Gusto
- 12:32 Połączony świat
- 12:35 Małe, ale pracowite
- 12:37 Dinoland
- 12:40 Skoczkowie Planet
- 12:44 Świat Mimo
- 12:48 Zastęp strażaków
- 12:51 Świat zabawek
- 12:54 Hubbi i jego koledzy
- 12:56 Mimo i Bobo
- 12:59 Zoo
- 13:02 Mimo i Bobo
- 13:04 Brygada ogniowa
- 13:07 Afryka
- 13:09 Sztuka Leona
- 13:11 Małe, ale pracowite
- 13:14 Zoo
- 13:16 Hubbi i jego koledzy
- 13:19 Pociąg
- 13:22 Drużyna lalek
- 13:24 Mimo & Bobo PLUS
- 13:28 Mimo i Bobo
- 13:31 Afryka
- 13:34 Uczymy się
- 13:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:38 Albert tłumaczy
- 13:41 DuckSchool
- 13:44 Dotty i Kitty
- 13:47 Lola i Liczby
- 13:49 Zabawa w chowanego
- 13:52 Toobys
- 13:54 Albert tłumaczy
- 13:57 ABC - duckBC
- 14:00 Mimo i Bobo
- 14:02 Monika i Rudi 2
- 14:05 Zabawa w chowanego
- 14:07 Toobys
- 14:09 Albert tłumaczy
- 14:14 Kolorowa Klara
- 14:16 Wesoła łąka
- 14:19 Uczymy się
- 14:22 Pixie 2
- 14:23 Fin i Fianna
- 14:26 Mimo i Bobo
- 14:29 Wesoła łąka
- 14:32 Kształcików
- 14:33 DuckSchool
- 14:36 Mimo & Bobo PLUS
- 14:40 Lola i Liczby
- 14:43 Raul
- 14:45 Lola i Liczby
- 14:48 Historie Henryka
- 14:50 Margo i Felix
- 14:53 Świat Mimo
- 14:56 Sippi Sappi
- 14:59 Mimo i Bobo
- 15:01 Margo i Felix
- 15:04 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:07 Elfy przyrody
- 15:08 Świat Mimo
- 15:12 Afryka
- 15:14 Elfy przyrody
- 15:15 Sippi Sappi
- 15:18 Mimo i Bobo
- 15:20 Elfy przyrody
- 15:22 Mały Didy
- 15:25 Hubbi i jego koledzy
- 15:27 DuckSchool
- 15:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:32 Lola i Liczby
- 15:34 Sippi Sappi
- 15:36 Hubbi się tym zajmie
- 15:40 Uczymy się
- 15:42 DuckSchool
- 15:44 Toby McFly
- 15:47 Dźwięki wokół nas
- 15:49 Co rośnie na drzewie?
- 15:51 Brygada ogniowa
- 15:53 Afryka
- 15:56 Toobys
- 15:59 ABC - duckBC
- 16:02 Cubie
- 16:04 Mały Didy
- 16:07 Fin i Fianna
- 16:10 Przygody kaczki
- 16:12 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:15 Hop-hop
- 16:17 Toby McFly
- 16:20 Świat Mimo
- 16:22 Risto Gusto
- 16:25 Elfy przyrody
- 16:27 Cubie
- 16:29 Hiphopowy kaktus
- 16:31 Co rośnie na drzewie?
- 16:33 Świat Mimo
- 16:35 Raul
- 16:38 Elfy przyrody
- 16:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:42 Raul
- 16:45 Zack i Ziggy
- 16:48 Wstawaj!
- 16:50 Zabawa w chowanego
- 16:53 Wstawaj!
- 16:55 DuckSchool
- 16:58 Mimo & Bobo PLUS
- 17:02 Tempo Giusto
- 17:04 Wstawaj!
- 17:06 Lola i Liczby
- 17:08 Afryka
- 17:10 Mimo i Bobo
- 17:12 Zabawa w chowanego
- 17:15 Risto Gusto
- 17:18 Mimo i Bobo
- 17:20 Raul
- 17:23 Zack i Ziggy
- 17:26 Afryka
- 17:29 Wstawaj!
- 17:31 Mimo i Bobo
- 17:34 Hop-hop
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:39 Raul
- 17:41 Afryka
- 17:44 ABC - duckBC
- 17:47 Dinoland
- 17:50 Kolorowa Klara
- 17:52 Sippi Sappi
- 17:54 Dotty i Kitty
- 17:58 Uczymy się
- 18:00 Toobys
- 18:03 Pixie 2
- 18:04 Kształcików
- 18:05 Słodki dom
- 18:06 Przygody kaczki
- 18:08 Margo i Felix
- 18:12 Kształcików
- 18:13 Słodki dom
- 18:14 Zabawa w chowanego
- 18:17 Wesoła łąka
- 18:20 Kształcików
- 18:21 Dotty i Kitty
- 18:25 Słodki dom
- 18:26 Margo i Felix
- 18:29 Zack i Ziggy
- 18:33 Co rośnie na drzewie?
- 18:34 Pixie 2
- 18:35 Słodki dom
- 18:36 Kolorowa Klara
- 18:39 Sippi Sappi
- 18:41 Toobys
- 18:44 Mimo i Bobo
- 18:48 Historie Henryka
- 18:50 Afryka
- 18:52 Restauracja
- 18:55 Mimo i Bobo
- 18:57 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:59 Tempo Giusto
- 19:01 Lola i Liczby
- 19:03 Dobranoc!
- 19:05 Dźwięki wokół nas
- 19:07 ABC - duckBC
- 19:10 Restauracja
- 19:13 Dotty i Kitty
- 19:16 Cubie
- 19:19 Lola i Liczby
- 19:22 Mały Didy
- 19:24 Afryka
- 19:26 Fin i Fianna
- 19:29 Małe, ale pracowite
- 19:32 Zack i Ziggy
- 19:35 Elfy przyrody
- 19:36 Afryka
- 19:38 Zabawa w chowanego
- 19:41 Margo i Felix
- 19:44 Uczymy się
- 19:47 Restauracja
- 19:51 Monika i Rudi
- 19:55 Toby McFly
- 19:58 Zoo
- 20:01 Przygody kaczki
- 20:03 Restauracja
- 20:06 Dźwięki wokół nas
- 20:08 Drużyna lalek na ratunek
- 20:10 Tempo Giusto
- 20:12 Hop-hop
- 20:15 Zack i Ziggy
- 20:18 Hubbi i jego koledzy
- 20:21 Drużyna lalek na ratunek
- 20:23 Afryka
- 20:26 Brygada ogniowa
- 20:29 Historie Henryka
- 20:31 Sippi Sappi
- 20:34 Hiphopowy kaktus
- 20:36 Zoo
- 20:39 Pociąg
- 20:42 Elfy przyrody
- 20:43 Lola i Liczby
- 20:46 Margo i Felix
- 20:49 Pociąg
- 20:53 Świat Mimo
- 20:56 Drużyna lalek
- 20:58 Afryka
- 21:00 Mimo i Bobo
- 21:03 Drużyna lalek
- 21:06 Restauracja
- 21:09 Mimo i Bobo
- 21:11 Afryka
- 21:13 Opowieści warzywne
- 21:15 Wakacje
- 21:18 Towarzysze zabawy
- 21:21 Wakacje
- 21:24 Kolorowe koło
- 21:27 Raul
- 21:29 Toobys
- 21:32 Afryka
- 21:34 Elfy przyrody
- 21:35 Raul
- 21:38 Mały Didy
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Kolorowe koło
- 21:49 Wakacje
- 21:51 Kolorowe koło
- 21:54 Wakacje
- 21:56 Mimo i Bobo
- 21:59 Hubbi się tym zajmie
- 22:02 Skoczkowie Planet
- 22:06 Świat Mimo
- 22:09 Przygody kaczki
- 22:11 Dinozaur Milo
- 22:15 Rodzina bobrów
- 22:17 Przygody w przestrzeni
- 22:21 Posłuchaj tego
- 22:23 Teraz się bawimy
- 22:26 Świat elfów
- 22:29 Uczymy się
- 22:31 Hubbi i jego koledzy
- 22:34 Mimo i Bobo
- 22:37 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:40 Afryka
- 22:42 Mimo i Bobo
- 22:44 Opowieści warzywne
- 22:46 Morskie przygody
- 22:49 Puffy i Tubby
- 22:52 Przygody w przestrzeni
- 22:55 Morskie przygody
- 22:58 Co rośnie na drzewie?
- 22:59 Pixie 2
- 23:00 Małe melodie
- 23:02 Monika i Rudi
- 23:05 Elfy przyrody
- 23:06 Dotty i Kitty
- 23:09 Pixie 2
- 23:10 Fin i Fianna
- 23:13 Słodki dom
- 23:14 Fin i Fianna
- 23:18 Posłuchaj tego
- 23:19 Kącik naukowy
- 23:22 Grupy
- 23:25 Kolorowe koło
- 23:28 Kolorowa magia
- 23:31 Toobys
- 23:33 Uczymy się
- 23:36 Pixie 2
- 23:37 Monika i Rudi
- 23:40 Pixie 2
- 23:41 Dotty i Kitty
- 23:45 Urocze miejsca
- 23:47 Grupy
- 23:50 Muzeum
- 23:52 Jaki jest twój zawód ?
- 23:55 Urocze miejsca
- 23:57 Jaki jest twój zawód ?
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:15 Pory roku
- 05:17 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:23 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:26 Uczymy się z ducktv
- 10:29 Pory roku
- 11:30 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:51 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:59 Ulubione bajki
- 22:59 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:25 Full Impact Serie A (1)
- 07:00 LaLiga (1)
- 17:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 17:35 La Manita
- 22:50 LaLiga Show (2)
- 23:25 LaLiga Chronicles (1)
- 12:00 Full Impact Serie A (1)
- 12:35 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 13:10 Leo Messi
- 18:00 LaLiga (1)
- 19:00 Serie A (1)
- 10:00 LaLiga World (2)
- 10:30 Full Impact Serie A (1)
- 11:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 11:30 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 20:00 Full Impact Serie A (1)
- 20:30 LaLiga World (2)
- 21:00 Leo Messi
- 04:00 LaLiga (1)
- 05:00 Serie A (1)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 14:00 Eleven Top Goals
- 15:00 LaLiga World (2)
- 15:30 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 04:00 Voss Extreme Sports Week (3)
- 04:30 Voss Extreme Sports Week (4)
- 05:00 Fighting Fit (7)
- 06:00 Sports Adventure 4 (14)
- 06:30 Sports Adventure 4 (15)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (8)
- 10:00 Action Sports World (4)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (9)
- 12:00 Sports Adventure 4 (14)
- 12:30 Sports Adventure 4 (15)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (10)
- 14:00 Fighting Fit (2)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (4)
- 18:00 WWE Classic Gold (47)
- 18:25 WWE Classic Gold (58)
- 19:00 WWE Raw (25)
- 22:00 EFC (3)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (10)
- 00:00 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (1)
- 00:45 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (2)
- 01:20 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:00 Remont na 5+ (4)
- 03:25 Remont na 5+ (5)
- 03:55 Remont na 5+ (6)
- 04:20 Remont na 5+ (7)
- 04:45 Remont na 5+ (8)
- 05:05 Remont na 5+ (1)
- 05:35 Remont na 5+ (2)
- 06:00 3-2-1 Start (3)
- 06:55 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:50 Celnicy 2 (9)
- 09:20 Celnicy 2 (10)
- 09:50 Celnicy 3 (1)
- 10:20 Celnicy 3 (2)
- 10:45 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 14:00 Remont na 5+ (3)
- 14:20 Remont na 5+ (4)
- 14:50 Remont na 5+ (5)
- 15:10 Remont na 5+ (6)
- 15:30 Remont na 5+ (7)
- 16:00 Celnicy 3 (3)
- 16:30 Celnicy 3 (4)
- 17:00 Celnicy 3 (5)
- 17:30 Celnicy 3 (6)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 04:10 Top Gear 32 (5)
- 05:10 Najsłabsze ogniwo 2 (8)
- 06:00 Miliony w lombardzie 2 (2)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo 2 (9)
- 08:00 Top Gear 9 (3)
- 09:05 Tajemnice Trójkąta Bermudzkiego (2)
- 10:05 Top Gear 18 (2)
- 11:05 Top Gear 11 (6)
- 12:15 Miliony w lombardzie 2 (2)
- 13:15 Top Gear 32 (5)
- 16:25 Top Gear 9 (3)
- 17:25 Top Gear 18 (2)
- 00:10 Dzika kuchnia (2)
- 00:40 Dzika kuchnia (3)
- 01:15 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:20 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (2)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:50 Remont na 5+ (4)
- 07:15 Remont na 5+ (5)
- 07:35 Remont na 5+ (6)
- 07:55 Dzika kuchnia (7)
- 08:25 Dzika kuchnia (8)
- 08:55 Dzika kuchnia (9)
- 09:30 Dzika kuchnia (10)
- 10:00 Przepis na remont (13)
- 10:30 Przepis na remont (14)
- 11:00 Przepis na remont (15)
- 11:30 Przepis na remont (16)
- 15:05 Przepis na remont (17)
- 15:35 Przepis na remont (18)
- 16:05 Przepis na remont (19)
- 16:35 Przepis na remont (20)
- 17:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (16)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kawa)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak mądrze korzystać z ziół)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Wpływ wirusów na układ nerwowy)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Podologia)
- 06:35 Zapytaj lekarza (3)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Krwiodawstwo w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Endometrioza)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (9)
- 11:15 Poród co minutę (7)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (13)
- 14:40 Zapytaj lekarza (3)
- 15:15 Pies na życie (13)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (3)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Podologia)
- 17:00 Pytania do doktora (Alkohol)
- 17:40 Łowcy smaków (15)
- 18:20 Happy i Zen (9)
- 19:00 Metoda Osmina (6)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (4)
- 20:55 Żyj jak Laila (7)
- 21:35 Chwile traumy (4)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Monika i seks (15)
- 23:30 Monika i seks (16)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Uciekaj Chris, uciekaj!)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Droga do Indii)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Chłopaki z zespołu)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Bukmacher roku)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 4 (Jazz się żeni)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 4 (Jak się nie przewrócisz...)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 4 (Stara miłość nie rdzewieje)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Bez tłuszczu)
- 22:00 Raj na ziemi
- 02:25 Girl Guide
- 04:25 Zamknąć za sobą drzwi
- 06:00 W rytmie wolności (8)
- 06:45 Rekruci (Rekrutacja)
- 07:50 Złoty interes (Nieruchomości)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (7)
- 09:45 Kabaretowy rejs (143)
- 10:45 Kabaretowy rejs (138)
- 11:40 Dyrektorzy (Spadająca gwiazda)
- 13:30 Człowiek na torze
- 15:10 Pociąg
- 20:00 Stacja
- 22:05 Statyści
- 00:15 Szarada
- 02:35 Starsza pani znika
- 04:25 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 06:00 Zameldowani (9)
- 06:30 Zameldowani (10)
- 07:00 Zameldowani (11)
- 07:25 Zameldowani (12)
- 07:55 Zameldowani (13)
- 08:25 Zameldowani 2 (1)
- 08:55 Zameldowani 2 (2)
- 09:25 Zameldowani 2 (3)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:25 Bonanza (26)
- 11:25 Bonanza (27)
- 18:55 III Rzesza (Las śmierci)
- 20:00 Policyjna opowieść 2
- 01:40 Premiera: Bitwa o planetę małp
- 03:25 Zamachy na Hitlera
- 04:45 Całe moje życie
- 05:00 Miasta rytm (4)
- 06:00 Kabaretowe hity (4)
- 06:45 Na kłopoty... Bednarski (Ostatnie lato)
- 07:45 Na kłopoty... Bednarski (Nasz człowiek)
- 08:55 Kojak 2 (14)
- 16:00 Kojak 2 (15)
- 17:00 Kojak 2 (16)
- 18:05 Komisarz Rex 7 (Jedyny świadek)
- 19:05 Hudson i Rex 5 (9)
- 20:00 Ślepa furia
- 21:55 Królowie ulicy
- 00:00 Trzy siostry (252)
- 01:00 Diamentowe imperium (12)
- 02:00 Teresa (48)
- 03:00 Okrutne miasto (72)
- 04:00 Przypieczętowany los (124)
- 05:00 Sploty nienawiści (29)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (68)
- 07:00 Trzy siostry (252)
- 08:00 Diamentowe imperium (12)
- 09:00 Teresa (48)
- 10:00 Okrutne miasto (72)
- 11:00 Przypieczętowany los (124)
- 12:00 Sploty nienawiści (29)
- 13:00 Diamentowe imperium (12)
- 14:00 Trzy siostry (252)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (68)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (69)
- 17:00 Trzy siostry (253)
- 18:00 Diamentowe imperium (13)
- 19:00 Teresa (49)
- 20:00 Okrutne miasto (73)
- 21:00 Przypieczętowany los (125)
- 22:00 Sploty nienawiści (30)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (69)
- 00:45 Agenci NCIS 13 (W zamknięciu)
- 01:30 Agenci NCIS 13 (Wiral)
- 02:15 Archie (2)
- 03:00 Inspektor Ricciardi (Miejsce dla każdego)
- 15:35 Agenci NCIS 13 (16 lat)
- 16:30 Agenci NCIS 13 (Wybawcy)
- 17:20 Panna Marple: Zatrute pióro
- 21:30 Sisi (3)
- 22:40 Domina (Rodzina)
- 23:35 Agenci NCIS 13 (16 lat)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 4 (2)
- 05:05 Znaki 2 (2)
- 06:00 Prezentuj broń! (59)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (8)
- 00:05 Niszczycielka
- 02:40 Prezentuj broń! (23)
- 03:45 Prezentuj broń! (24)
- 04:55 Prezentuj broń! (25)
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (11)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (9)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (22)
- 09:00 Drużyna A 3 (7)
- 12:00 Drużyna A 3 (7)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (22)
- 18:00 Drużyna A 3 (8)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (12)
- 22:05 Terminator: Genisys
- 00:55 Winnice miłości 2 (106)
- 02:25 Prezentuj broń! (43)
- 03:30 Prezentuj broń! (44)
- 04:40 Prezentuj broń! (45)
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Hity AXN
- 06:40 Profil 4 (3)
- 07:50 Profil 4 (4)
- 09:00 Zaklinacze koni (11)
- 10:00 Zaklinacze koni (12)
- 11:00 Grand Hotel (4)
- 12:40 Profil 4 (5)
- 13:50 Winnice miłości 2 (106)
- 15:15 Profil 4 (6)
- 16:25 Zaklinacze koni (13)
- 17:25 Zaklinacze koni 2 (1)
- 21:00 Sex Story
- 23:15 Grand Hotel (4)
- 00:00 Rocky 5
- 02:10 Biuro ludzkości
- 04:10 Bonanza (Drapieżniki)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Ostatni wiking)
- 06:30 Celnicy 2 (7)
- 07:05 Celnicy 2 (8)
- 07:40 Poirot (Tajemnica egipskiego grobowca)
- 08:45 Poirot (Przegrany gość)
- 09:50 Poirot (Zagadka z Kornwalii)
- 12:00 Czyja to córka
- 13:55 Tragedia w San Andreas
- 04:25 Coco Chanel
- 06:00 Wyspa szemrzącego wiatru
- 07:20 Afryka - wyprawa na safari
- 10:15 Pierwiosnek
- 12:05 Romans (jak) z powieści
- 13:35 Guido Superbohater
- 15:00 Proza życia
- 21:00 Klub dyskusyjny
- 01:05 Dobra i zła
- 02:45 Horny Housewives 3
- 03:45 Operacja rekrut
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:25 Tajemnica pieczęci smoka
- 07:25 Wyspa skarbów
- 09:00 Żar zemsty
- 10:25 Ciało potrzebne na gwałt
- 11:55 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 13:35 Niezawodny plan
- 15:10 Projekt: Dinozaur
- 16:30 Strefa Q
- 18:25 Łąka zgubionych butów
- 20:00 Max Manus
- 21:55 Cios w serce
- 23:35 Bij i wiej
- 00:20 Miłość to za mało
- 01:40 Wielki Flamarion
- 02:55 Nic poza wodą w morzu
- 03:40 Podróż na planetę prehistorycznych kobiet
- 05:00 Wędrownik
- 05:25 Niebiescy
- 06:00 Rodri
- 06:25 Nigdy nie jest za późno
- 06:40 Rozkosznie niebezpieczna
- 08:10 Życie z ojcem
- 10:05 Duchy z 42. ulicy
- 11:05 Kingston Avenue
- 11:50 Titus i Mirabella
- 12:15 Kapitan Kidd
- 13:40 Dama mówi: "nie"
- 14:50 Dom kamiennych małp
- 16:15 Miasteczko Suddenly
- 17:30 Miasteczko Abilene
- 19:00 Worek mąki
- 20:30 Fabiu
- 21:00 Podróż, którą odbyliśmy z tatą
- 22:50 Too Late for Tears
- 04:05 Mężczyzna, który kocha
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:25 Opowieści z ławeczki
- 08:15 Quiz (3)
- 09:10 Przesyłka specjalna
- 10:45 Kolejny rok
- 12:50 Książę i ja
- 14:40 Bohaterowie
- 16:25 Poczuj rytm
- 18:15 Fame
- 20:00 Dynastia Tudorów 2 (2)
- 21:00 Party
- 22:10 Słodka zemsta
- 23:35 Ryzykowny układ
- 00:10 Marquis de Sade: Justine
- 02:55 Dziewczyny z Las Vegas
- 04:55 W teatrze
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 06:20 Klik News (37)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Quentin Tarantino)
- 10:10 Burza (108)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (109)
- 11:50 Klik News (37)
- 11:55 Moda na sukces 34 (8619)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8620)
- 12:55 Klik News (38)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (64)
- 13:50 Między gwiazdami (Małgorzata Potocka - extra!)
- 14:10 Muzyczny express (138)
- 14:35 FilmoNewsy (124)
- 14:55 Ale lapsus (5)
- 15:10 Klik News (37)
- 15:15 Willy agent (23)
- 15:30 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy, które łączą grozę i śmiech)
- 15:50 Planetarium (162)
- 16:10 Klik News (37)
- 16:20 Klik News (39)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (72)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (103)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8620)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8621)
- 21:20 Zapomniani
- 22:50 Ostatni seans filmowy
- 01:45 Ostrze w ciemności
- 04:05 Flip i Flap na bezludnej wyspie
- 05:27 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (28)
- 06:40 Vidocówka (1)
- 06:55 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (4)
- 07:15 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 07:45 Olimpiada, część 2
- 10:05 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy o telewizji)
- 10:20 Między gwiazdami (9)
- 10:45 Ale lapsus (5)
- 10:55 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 11:10 Muzyczny express gold (Muzyczne duety)
- 11:25 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - Tomasz Ziętek, biografia)
- 11:35 Skąd ja Cię znam? (Kim Kardashian)
- 11:45 "Top 13" - ranking gwiazd (Gwiazdy po godzinach)
- 14:20 Maria Magdalena (14)
- 15:20 Maria Magdalena (15)
- 18:15 Triumf miłości (106)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (41)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8319)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8320)
- 21:15 Maria Magdalena (22)
- 22:10 Maria Magdalena (23)
- 23:10 Proces
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Inga Lindström: Dzieci mojej siostry
- 21:00 Hard Knocks Fighting (14)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (15)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:15 Fighting Rookies 2014
- 00:20 Dzika Australia z Rayem Mearsem (6)
- 00:45 Ostatni karawaniarze Sahary
- 01:40 Opiekunowie drzew w Kalifornii
- 02:35 W ciemnościach
- 03:40 Kakao z Esmeraldas
- 04:35 Na wybrzeżu (1)
- 05:00 Odkrywamy Chiny. Trzydzieści lat postępu (Poszukiwanie bogactwa)
- 06:00 Sarah Shark (1)
- 06:25 Sarah Shark (2)
- 06:50 Sarah Shark (3)
- 07:15 Rok na planecie Ziemia (1)
- 08:00 Człowiek i jego łódź (6)
- 09:00 A to ciekawe! (2)
- 09:25 Plagi (1)
- 16:40 Gdzie jest Sułtan?
- 17:25 Z dala od miasta 2 (10)
- 17:50 Wyścig o życie (12)
- 18:20 Wyścig o życie (13)
- 18:50 Najlepsze psy pasterskie z Walii
- 19:45 Rwanda kobiet
- 20:40 Anatolia - kraina moreli
- 21:35 Wyprawa do Afryki 2 (10)
- 00:10 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 3)
- 00:50 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 13)
- 01:20 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 13)
- 01:50 Brawl Stars Gametoon Arena (1. kwalifikacje, część 2)
- 02:45 Projekt Wywiad (Immersion Vr część 1)
- 03:00 Stream Nation (Nightingale, część 15)
- 03:30 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 13)
- 08:10 Stream Nation (Outer Wilds, część 4)
- 08:40 TVGry (439)
- 09:00 Stream Nation (No Man's Sky, część 8)
- 09:40 Esports Skills Camp (2)
- 09:55 TVGry (440)
- 16:00 Szach Mat (6)
- 16:15 Sim Racing Challenge 2022 (9)
- 16:25 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 15)
- 16:55 Sim Racing Challenge 2022 (11)
- 17:05 Stream Nation (House Flipper 2, część 16)
- 17:35 Gildia Smaków
- 17:50 Board News
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 55 największych przebojów lat 90.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dzikie Chiny
- 20:55 Dzikie Chiny
- 21:50 Ultra hity
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 23:00 - 00:00
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 1 na 1
- 14:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Trzymacie
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Top 16
- 21:20 Dzienna dawka rapu
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Halo, Warszawo!
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Eurodance Zone
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 22:30 - 00:00
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Best of 2000+
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:00 Norm of the north: keys to the kingdom
- 01:30 City grammar (18)
- 01:40 City grammar (19)
- 01:50 City grammar (20)
- 02:00 La la land
- 04:10 English united (30)
- 04:25 3ways2 (25)
- 04:35 Figures of speech (7)
- 05:00 Art land (35)
- 05:05 Art land (36)
- 05:10 Crafty hands 2 (18)
- 05:20 Okey-dokey (18)
- 05:30 Once upon a time (18)
- 05:40 Word party (5)
- 05:45 Word party (6)
- 05:50 English playtime (3)
- 06:00 Magic science (12)
- 06:15 Yummy for mummy (19)
- 06:25 Yummy for mummy (20)
- 06:35 Kids in action (23)
- 06:40 Kids in action (24)
- 06:45 Alfred & wilfred (9)
- 07:00 Simple phrases (12)
- 07:10 Life around (17)
- 07:20 Life around (18)
- 07:30 Life around (55)
- 07:35 Jack of all trades (5)
- 07:45 Basic lexis (26)
- 07:50 Basic lexis (27)
- 07:55 Basic lexis (28)
- 08:00 Mojo morning (25)
- 08:15 All about (67)
- 08:20 All about (68)
- 08:25 All about (69)
- 08:30 Here and there (45)
- 08:40 Here and there (46)
- 08:50 Euronews. smart regions (23)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (13)
- 09:20 Let's talk (13)
- 09:35 English in focus (29)
- 09:45 English 911 2 (96)
- 09:50 English 911 2 (101)
- 09:55 English 911 2 (104)
- 10:00 Spot on the map (17)
- 10:10 Spot on the map (18)
- 10:20 Worth seeing (17)
- 10:30 Worth seeing (18)
- 10:40 National parks (19)
- 10:50 National parks (20)
- 10:55 National parks (24)
- 11:00 Art land (35)
- 11:05 Art land (36)
- 11:10 Crafty hands 2 (18)
- 11:20 Okey-dokey (18)
- 11:30 Once upon a time (18)
- 11:40 Word party (5)
- 11:45 Word party (6)
- 11:50 English playtime (3)
- 12:00 Magic science (12)
- 12:15 Yummy for mummy (19)
- 12:25 Yummy for mummy (20)
- 12:35 Kids in action (23)
- 12:40 Kids in action (24)
- 12:45 Alfred & wilfred (9)
- 13:00 Mojo morning (26)
- 13:15 Easy talk (48)
- 13:20 All about (70)
- 13:25 All about (71)
- 13:30 All about (72)
- 13:35 Here and there (47)
- 13:45 Here and there (48)
- 13:55 Euronews. smart regions (24)
- 14:00 English united (32)
- 14:15 3ways2 (26)
- 14:25 Figures of speech (8)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (10)
- 15:25 What did they say (34)
- 15:30 What did they say (35)
- 15:35 What did they say (36)
- 15:40 Keep fit (5)
- 16:00 Grammar wise (22)
- 16:25 English is the key (10)
- 16:35 English is the key (11)
- 16:45 English is the key (12)
- 17:00 Norm of the north: king sized adventure
- 18:30 Spot on the map (17)
- 18:40 Spot on the map (18)
- 18:50 Worth seeing (17)
- 19:00 Simple phrases (12)
- 19:10 Life around (17)
- 19:20 Life around (18)
- 19:30 Life around (55)
- 19:35 Jack of all trades (5)
- 19:45 Basic lexis (26)
- 19:50 Basic lexis (27)
- 19:55 Basic lexis (28)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (13)
- 20:20 Let's talk (13)
- 20:35 English in focus (29)
- 20:45 English 911 2 (96)
- 20:50 English 911 2 (101)
- 20:55 English 911 2 (104)
- 21:00 Knives out
- 23:10 This day in history
- 23:20 Labour of love (10)
- 23:35 What did they say (34)
- 23:40 What did they say (35)
- 23:45 What did they say (36)
- 23:50 Keep fit (5)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Народ
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Последний день диктатора
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Исторические факты
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 01:00 Beraber. Разом
- 01:45 Донбас Реалії
- 02:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 04:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 05:00 Beraber. Разом
- 06:00 ЕСПРЕСО. Док
- 07:00 НОВИНИ
- 07:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 08:00 Хвилина мовчання
- 08:01 НОВИНИ
- 08:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 09:00 НОВИНИ
- 09:10 Реальний фронт з Тарасом Березовцем
- 09:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Суботній політклуб
- 21:00 Близько політики, близько світу
- 21:30 Beraber. Разом
- 22:20 22:20 - 00:00
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:45 Le journal
- 02:50 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Hors champ
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Hors champ
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 17:50 Pin do kultury
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kuchnia dwudziestolecia (Na przednówku. Kuchnia uboga)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Nad Odrą
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pracownia reportażu
- 19:17 Sztuka w kadrze (Plan V serigrafia)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:33 Pogoda
- 21:34 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:54 Pogoda
- 21:55 Rozmowa dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Szlakiem Kolberga
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:36 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Joanna (Mika) Cortes 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (22 sierpnia)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Wiek to tylko liczba
- 18:04 Eurofakty
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (22 sierpnia)
- 18:54 Magazyn
- 19:04 RetroTEYada
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Panorama łomżyńska
- 08:25 Gawędy Kłosowskiego
- 08:40 Reportaż ekumeniczny
- 09:00 Gra Warszawa
- 09:20 Arrasów dzieje osobliwe
- 09:45 Z Internetu na antenę
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią
- 17:25 Wojownicy czasu
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Turbo Podlasie
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Sport
- 19:10 Prognoza pogody
- 19:15 Świadkowie czasu
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Gra Warszawa
- 08:25 Fajna Polska
- 09:10 Odkryj regiony
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Języczek u wagi
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 17:45 Moda na język polski
- 18:10 Bezbłędnie
- 18:15 Winda regionu (Olsztyn Green Festival)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Trzecie życie Wandy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zakochaj się w Polsce (Przełom Dunajca)
- 17:23 Woda bydgoska
- 17:30 Studio lato
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Astronarium
- 08:24 Psia służba
- 08:47 Całkiem niezła historia
- 09:00 Szlakiem Świętej Warmii
- 09:04 Obalamy mity medyczne
- 09:10 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:15 Całkiem niezła historia
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:50 RODowity działkowiec
- 18:03 Obalamy mity medyczne
- 18:08 Całkiem niezła historia
- 18:21 Tour de Lubuskie - bis
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Psia służba
- 19:22 Obalamy mity medyczne
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Afisz
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Prosto z lasu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Design i ty (Wyroby złotnicze)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia Jagiellonów (Długie rządy Zygmunta Starego kosmopolityczna kuchnia renesansu w szczytowej formie)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945 (Nie tylko 303 - Polskie Siły Powietrzne)
- 21:31 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:51 Prognoza pogody
- 21:54 Krótka historia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:34 Odkryj regiony
- 08:47 Liczy się pasja
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:05 Kwartet
- 09:30 Z życia regionu
- 09:55 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nielegalne kościoły
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Podkarpacka scena przebojów
- 18:15 Dokument w TVP Rzeszów
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu
- 19:10 Stacja Rzeszów Główny
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Odkryj regiony
- 09:23 Teraz wieś
- 09:55 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:32 Mój pierwszy dzień - 50 lat później
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:31 Antykwaryczne safari (Powtórka z patrzenia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Strefa otwarta (Terapeutyczna moc dotyku)
- 17:36 Nad Odrą
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Psia służba
- 19:23 Wschód
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Kronika (22)
- 08:16 Tematy dnia (21)
- 08:27 Pogoda (22)
- 08:35 Filmoteka małopolska: Gospodarz z Wolicy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (57)
- 14:45 Kronika dnia (22)
- 14:57 Pogoda (22)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Kronika dnia (22)
- 16:42 Pogoda (22)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (22)
- 17:02 Raport pogodowy (22)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Magazyn medyczny (Borelioza i kleszczowe zapalenie mózgu)
- 17:22 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 17:35 Śladami Eskulapa (Rozstrzelać zarazę)
- 18:02 Małopolska na rowery (Wieliczka)
- 18:15 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (86)
- 18:30 Kronika (22)
- 18:51 Tematy dnia (22)
- 19:02 Pogoda (22)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:10 Raport pogodowy (22)
- 19:12 Kronika kulturalna
- 19:24 Raport pogodowy (22)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:30 Program lokalny
- 21:32 Kronika (22)
- 21:47 Tematy dnia
- 21:57 Pogoda (22)
- 21:58 Kronika sportowa
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Polacy na ratunek Żydom
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 18:10 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Kwartet
- 09:27 Pogoda w regionie
- 09:29 Świat pomiarów
- 09:41 Informator kulturalny
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Fakty i opinie
- 17:48 Odkryj regiony
- 18:07 Drzwi do kultury
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Zmiana biegu
- 19:20 Zawodowcy. CK
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 19:32 Drzwi do kultury
- 19:58 Pogoda w regionie
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Teatr Wielki zza kulis
- 08:50 Obalamy mity medyczne
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Samorządni
- 09:45 ABC pacjenta
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pracownia reportażu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż
- 17:45 Pracownia reportażu
- 18:00 Szlakiem filmowej Łodzi
- 18:16 Zakręceni, wkręceni
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (313)
- 02:05 Dzikie pszczoły (58)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1316)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Wiesz jak jest
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Książę w karocy)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 16:00 Na sygnale (Siła przebicia)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Tamte lata, tamte dni
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- 21:33 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (548)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:00 Słowo życia ((Mt 20, 1-16) Przypowieść o robotnikach w winnicy)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium św. Józefa w Poznaniu)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Ks. Władysław Findysz)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Skutki chrztu - odpuszczenie grzechów)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (21 sierpnia wspomnienie św. Piusa X, papieża)
- 02:30 Opowieści Starego Testamentu (Eliasz)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc Ojczyzna (Ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Żołnierz Kościoła
- 06:00 Audiencja generalna Ojca Świętego Franciszka
- 06:50 Muzyczne chwile
- 07:00 Po stronie prawdy
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (22 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Słowo życia ((Mt 22, 1-14 - dłuższa) Przypowieść o zaproszonych na ucztę)
- 08:40 Chcę żyć
- 08:55 Święty na każdy dzień (22 sierpnia, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej)
- 09:00 Na zdrowie (Profilaktyka w chorobach onkologicznych)
- 09:20 Opowieści Starego Testamentu (Eliasz)
- 09:45 Muzyczne chwile
- 12:00 Anioł Pański
- 12:03 Informacje dnia
- 12:20 Wykłady z Konferencji "Kryzys praworządności i wymiar sprawiedliwości - co dalej?" (Przesłanki kontroli pojęcia sądu krajowego w orzecznictwie TS)
- 12:45 Dęby w Polsce
- 13:20 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 13:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:35 Europejska perła baroku
- 15:00 Po stronie prawdy
- 15:50 Ma się rozumieć
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat
- 16:35 Sól ziemi
- 17:05 Akademia pro-life
- 17:15 Muzyczne chwile
- 17:30 Odpowiedzialni za Kościół
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Jan Kochanowski)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Ewa Matuszewska)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 Moja sytuacja jest szczególnie trudna
- 23:20 Zgubić z oczu brzeg
- 23:50 Muzyczne chwile
- 01:05 Poza prawem
- 02:55 Miłosny trójkąt (19)
- 03:40 Nieźle kliknięci bez filtra (16)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (1)
- 06:00 Yattaman (Podwodne przygody)
- 06:30 Yattaman (Okrutna Carmen)
- 06:55 Yattaman (Nieczysta sprawa)
- 07:25 Yattaman (Podróż w czasie)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (79)
- 08:30 Stellina (10)
- 09:30 Moje trzy siostry (143)
- 10:25 Yattaman (Nos Sfinksa)
- 10:55 Yattaman (Parasol króla)
- 11:20 Yattaman (Przygoda na biegunie)
- 11:50 Yattaman (Fałszywy prorok)
- 12:20 Jeden plus Dziesięć (50)
- 13:00 Helena i chłopcy (15)
- 13:30 Namiętności (81)
- 14:10 Namiętności (82)
- 14:50 Uśmiechnij się (6)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (17)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (6)
- 22:20 Uśmiechnij się 3 (1)
- 22:30 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Akademia modelek bikini
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (32)
- 05:00 Na osi (502)
- 05:40 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Tyranozaur z głębin)
- 07:05 Simba lwi Król (23)
- 07:40 Simba lwi Król (24)
- 10:00 Remont na 5+ (1)
- 10:25 Drakers (19)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Polowanie na myśliwego)
- 11:55 Hit na lato (1)
- 12:50 Hit na lato (2)
- 13:50 Coś śmiesznego (Kabaret Smile)
- 20:00 Nieśmiertelny 3: Mag
- 00:45 Sisi II (6)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Haná)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 06:30 Na cestě po Manhattanu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:20 Kluci v akci
- 14:45 Nebezpečné známosti (1)
- 16:10 Magnum II (Tři bez dvou)
- 17:00 Na cestě po dunajské deltě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Hrobník
- 21:35 Vražda kočky domácí
- 00:25 Ve víně je vražda (2)
- 01:10 Láska pandí matky
- 02:00 Divočina bez hranic (Užanskij nacionalnij prirodnij park)
- 02:25 Zašlapané projekty (Mopedu Stadion odzvonilo)
- 02:45 V zajetí železné opony (Knížectví Hutt River)
- 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:25 Babylon
- 03:55 Kilometry nýdecké pomoci
- 04:20 Když přijede pony express
- 04:45 Televizní klub neslyšících
- 05:15 Ostrov uprostřed kontinentu
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Nádherná Amerika II (Minnesota)
- 09:25 Bedekr IV. (Zámky na Loiře)
- 09:50 Vážený Leonide Iljiči
- 14:50 Špióni v přírodě (4)
- 15:45 Domov kunovce tečkovaného
- 16:40 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (6)
- 17:25 Roztržitý
- 20:00 Havel
- 21:45 Krycí jméno Holec
- 23:25 Salvador: válka gangů
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 15:55 Volejbalový magazín
- 16:15 Jezdectví ČR 2024 (Mistrovství České republiky v drezuře Zduchovice)
- 16:30 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 16:50 Nohejbal ČR 2024 (MČR jednotlivců mužů Čelákovice)
- 17:00 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 17:30 ME ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MEJ a U23 Polsko)
- 00:35 Norská čítanka: Fredrik Brattberg
- 00:45 Norská čítanka: Dag Solsdat
- 00:55 Čechomor
- 01:55 Billancourt: Belmondo, Delon, Gabin a ti druzí
- 03:00 Ladí neladí
- 03:55 Květy
- 04:55 Tak blízko, tak daleko
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Milovaný bezbožník
- 22:15 Brian Wilson: Můj život s Beach Boys
- 23:45 Imagine
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a automat)
- 06:05 Hopsasa (Zachráněný dárek)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Zafari II (7)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Vyber si svůj sport
- 11:20 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:45 DVA3
- 12:00 101 Dalmatinská (1)
- 12:20 Kamarádi z koše
- 12:35 Art Ninja
- 13:05 Šmoulové
- 13:30 Bludiště
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Městečko na moři
- 14:20 Věda je zábava III
- 14:45 Čarodějky školou povinné III (2)
- 15:15 Čvacht
- 15:25 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:45 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak se vezl do kopečka)
- 18:55 Zafari II (8)
- 19:15 101 Dalmatinská (2)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00