Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Hip Show
- 00:30 Hip Show
- 00:55 Hip Show
- 01:15 Sporty walki: Bangkok Fight Night
- 02:55 Sporty walki: RXF MMA Championship 04.11.2019
- 00:20 Marzenia morza koralowców
- 01:15 Czarna mamba - pocałunek śmierci
- 02:05 Hiszpania - podniebni strażacy
- 03:00 Wyścig o życie (12)
- 03:25 Wyścig o życie (13)
- 03:55 Psy ratownicze znad jeziora garda
- 04:45 Gdzie jest Sułtan?
- 05:30 Łowcy przeszłości (6)
- 06:20 Ostatni bambusowy pociąg
- 07:15 Zaginione skarby (Czarna seria)
- 08:00 Zaginione skarby (Tajemnica Picassa)
- 08:40 Zabójcza szybkość (2)
- 09:30 Sarah Shark (2)
- 09:50 Cel podróży (8)
- 10:15 Medycyna zwierząt
- 11:10 Szkoła łapania dzikich zwierząt (6)
- 11:35 Sól inków
- 12:25 Otoczeni przez fale
- 13:20 W ciemnościach
- 22:00 Pokaż mi jak mieszkasz 2 (7)
- 22:30 Pokaż mi jak mieszkasz 2 (8)
- 23:00 Wspaniały świat (2)
- 23:30 Polarna szkoła dla dzieci nomadów
- 00:00 Stream Nation (Command and Conquer Remastered, część 11)
- 00:45 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 4)
- 01:15 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 4)
- 01:45 Relacja PGA 2022 (2)
- 01:55 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 91)
- 02:30 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 92)
- 02:55 Stream Nation (Nightingale, część 6)
- 03:25 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 4)
- 16:00 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 6)
- 16:30 Actionland
- 16:45 Stream Nation (House Flipper 2, część 7)
- 17:10 Sim Racing Challenge 2022 (5)
- 17:20 Gildia Smaków
- 17:35 Board News
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 Poczet Królów Polskiej Muzyki
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Top 30
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Narodziny Ziemii
- 20:35 Biały żywioł
- 22:10 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 22:00 1 na 1
- 22:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Polish muzykę
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Top Dance Chart
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Top 100 Eurodance Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Songcatcher
- 01:50 English up (30)
- 02:00 Beasts of the southern wild
- 03:35 Easy talk (24)
- 03:40 Here and there (19)
- 03:50 Here and there (20)
- 04:00 English united (9)
- 04:10 3ways2 (12)
- 04:20 English in focus (48)
- 04:30 English 911 2 (132)
- 04:35 English 911 2 (133)
- 04:40 English 911 2 (134)
- 05:00 Art land (9)
- 05:05 Art land (10)
- 05:10 Crafty hands 2 (5)
- 05:20 Okey-dokey (5)
- 05:30 Once upon a time (5)
- 05:40 Words to grow (9)
- 05:45 Words to grow (10)
- 05:50 English playtime (3)
- 06:00 Magic science (9)
- 06:15 Yummy for mummy (13)
- 06:25 Yummy for mummy (14)
- 06:35 Kids in action (41)
- 06:40 Kids in action (42)
- 06:45 Alfred & wilfred (8)
- 07:00 Simple phrases (7)
- 07:10 Life around (32)
- 07:20 Life around (33)
- 07:30 Jack of all trades (10)
- 07:40 Basic lexis (46)
- 07:45 Basic lexis (47)
- 07:50 Basic lexis (48)
- 08:00 Film set (1)
- 08:15 Here and there (77)
- 08:25 Here and there (78)
- 08:35 Study choice (5)
- 08:37 Study choice (6)
- 08:45 Euronews. futuris (8)
- 08:50 Euronews. futuris (9)
- 08:55 Euronews. futuris (10)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (20)
- 09:20 Let's talk (20)
- 09:35 What did they say (12)
- 09:40 What did they say (13)
- 09:45 What did they say (14)
- 09:50 What did they say (15)
- 10:00 The language of business (23)
- 10:15 The language of business (24)
- 10:30 Business words (23)
- 10:35 Business words (24)
- 10:40 3ways2 (24)
- 10:45 3ways2 (25)
- 10:50 Best of the best (29)
- 10:55 Best of the best (30)
- 11:00 Art land (9)
- 11:05 Art land (10)
- 11:10 Crafty hands 2 (5)
- 11:20 Okey-dokey (5)
- 11:30 Once upon a time (5)
- 11:40 Words to grow (9)
- 11:45 Words to grow (10)
- 11:50 English playtime (3)
- 12:00 Magic science (9)
- 12:15 Yummy for mummy (13)
- 12:25 Yummy for mummy (14)
- 12:35 Kids in action (41)
- 12:40 Kids in action (42)
- 12:45 Alfred & wilfred (8)
- 13:00 Film set (25)
- 13:15 Film set (26)
- 13:30 Film set (27)
- 13:40 Easy talk (25)
- 13:45 Euronews. futuris (41)
- 13:50 Euronews. futuris (42)
- 13:55 Euronews. futuris (43)
- 14:00 English united (10)
- 14:10 3ways2 (13)
- 14:20 English in focus (49)
- 14:30 English 911 2 (135)
- 14:35 English 911 2 (136)
- 14:40 English 911 2 (137)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (6)
- 15:25 English 911 2 (28)
- 15:30 English 911 2 (29)
- 15:35 English 911 2 (32)
- 15:40 Evolution (6)
- 16:00 Grammar wise (1)
- 16:25 City grammar (1)
- 16:35 City grammar (4)
- 16:45 City grammar (5)
- 17:00 Mud
- 19:10 Simple phrases (7)
- 19:20 Life around (32)
- 19:30 Life around (33)
- 19:40 Jack of all trades (10)
- 19:50 Basic lexis (46)
- 19:55 Basic lexis (47)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (20)
- 20:20 Let's talk (20)
- 20:35 What did they say (12)
- 20:40 What did they say (13)
- 20:45 What did they say (14)
- 20:50 What did they say (15)
- 21:00 Lady bird
- 22:35 Film set (1)
- 22:50 Here and there (77)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (6)
- 23:25 English 911 2 (28)
- 23:30 English 911 2 (29)
- 23:35 English 911 2 (32)
- 23:40 Evolution (6)
- 00:30 FREEDOM
- 03:30 Информационные сюжеты
- 05:00 Истории войны
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Исторические факты
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Специальный репортаж
- 17:30 FreeДОМ
- 19:30 Все так однозначно
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 Beraber. Разом
- 03:45 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 04:00 Вердикт з Сергієм Руденком
- 06:00 Beraber. Разом
- 07:00 НОВИНИ
- 07:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Beraber. Разом
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 14:00 НОВИНИ
- 14:10 France 24
- 14:15 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 15:30 Війна і культура
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Миколою Вереснем
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Інформаційний марафон з Миколою Вереснем
- 18:00 Суботній політклуб
- 20:00 НОВИНИ
- 20:20 Реальний фронт з Тарасом Березовцем
- 21:00 ЕСПРЕСО. Док
- 21:50 Донбас Реалії
- 22:20 Війна і культура
- 22:50 ЕСПРЕСО. Док
- 23:00 ЕСПРЕСО. Док
- 23:50 Хроніки інформаційної війни
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 French Connections
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 The 51 Percent
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 08:50 Focus
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Pas2quartier
- 11:21 L'instant mobile
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Outre-mer
- 16:00 Le journal
- 16:15 Actuelles
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 En tete a tete
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 The Observers
- 19:21 Focus
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Les jeux de Paris
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:40 Billet retour
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Pin do kultury
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 17:50 Do brzegu
- 18:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Do brzegu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Historia kuchni polskiej (W czasach króla Jana)
- 18:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie
- 18:22 Idzie weekend
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Serial
- 19:45 Wschód
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Seans dla każdego
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:39 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Seta Del Grande 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Gimnastyka dla każdego
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (9 sierpnia)
- 14:46 Dzielnice Poznania (Stare Miasto - Miasto i rzeka)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:40 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Warci, niewarci
- 17:53 Ewa i jej goście
- 18:24 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:50 Wielkopolska każdego dnia (9 sierpnia)
- 18:53 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:09 Męska przygoda
- 19:34 Bez twarzy (Zasady)
- 19:55 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Prywatne życie zwierząt 10
- 08:35 Dokument
- 09:25 Polskie dziedzictwo
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Astronarium
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polskie dziedzictwo
- 17:30 Reportaż
- 17:45 Gawędy Kłosowskiego
- 18:00 Kreatywni po godzinach
- 18:05 Przystanek Kultura
- 18:25 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Sport
- 19:10 Prognoza pogody
- 19:15 Dokument
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 21:58 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską