Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Z historią na Ty
- 08:20 Ogród i nie tylko (113)
- 08:40 Ogród i nie tylko
- 08:50 ABC zdrowia (Parodontoza)
- 09:00 Niezwykłe historie z pocztówek (Lucjan Łyżwa)
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Tajemniczy świat zwierząt
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Rakowskich w Bełczącu)
- 18:15 Ahora Espanol (Agata i Ramon postanawiają jednak zrobić imprezę u siebie w domu)
- 18:30 Głos regionu
- 18:45 Pogoda z prezenterem
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Design i ty
- 19:15 Pełnia wiary
- 19:40 Prosto z lasu
- 19:55 Pogoda z prezenterem
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda z prezenterem
- 21:49 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Niezłomny do końca)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Teraz Inowrocław
- 17:15 Nad Drwęcą
- 17:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Pamiętajcie o ogrodach
- 08:13 RODowity działkowiec
- 08:25 Całkiem niezła historia
- 08:38 Niezwykłe historie z pocztówek
- 08:51 Astronarium
- 09:15 Tour de Lubuskie - bis
- 09:26 Twój punkt widzenia
- 09:30 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Sielskie życie
- 17:51 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:57 Magazyn reporterski
- 18:11 Całkiem niezła historia
- 18:24 Tour de Lubuskie - bis
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:11 RODowity działkowiec
- 19:23 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie - flesz
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 18:00 Hołd pruski w Zamościu
- 18:10 Historie niezapisane (Filip)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Języczek u wagi (Slam poetycki)
- 19:30 RoberTeka
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krótka historia (Układ Sikorski-Majski)
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Stacja Rzeszów Główny
- 08:48 Dokument w TVP Rzeszów
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Nielegalne kościoły
- 09:35 Z życia regionu
- 09:53 Kalejdoskop filmowy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Kalejdoskop filmowy
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:01 Studio lato
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:01 Odkryj regiony
- 19:15 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Strefa otwarta (Dermatologia estetyczna i chirurgia plastyczna czy dzisiaj to jedynie zabiegi beauty?)
- 09:26 Podróż do Taurydy
- 09:55 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Program lokalny
- 14:32 Teraz wieś
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:31 Design i ty
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Program lokalny
- 17:02 Kwartet (Nowe technologie)
- 17:30 Psia służba
- 17:53 Studio (Bezpieczeństwo)
- 17:58 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Poczta Polska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Dlaczego krowa... (Konie wyścigowe)
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Kronika (9)
- 08:16 Tematy dnia (8)
- 08:27 Pogoda (9)
- 08:30 Zdrowie dla Ciebie (Pomoc w stanach nagłych, krwiodawstwo)
- 08:41 Kronika kulturalna
- 08:51 Koło się kręci (Śladami królów naszych)
- 09:04 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 09:12 Kultura na Ludowo#wspieram (Twórcy ludowi na Opolszczyźnie)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (84)
- 14:45 Kronika dnia (9)
- 14:57 Pogoda (9)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Kronika dnia (9)
- 16:42 Pogoda (9)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (9)
- 17:02 Raport pogodowy (9)
- 17:04 Więcej dobra (2)
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Kronika kulturalna
- 18:15 Jedź bezpiecznie (958)
- 18:30 Kronika (9)
- 18:51 Tematy dnia (9)
- 19:02 Pogoda (9)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (9)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 19:24 Etnopejzaże (Słowacy)
- 19:43 Małopolska na rowery (Dobczyce)
- 19:54 Pogoda (9)
- 19:57 Raport pogodowy (9)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (9)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (9)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 09:25 Serial
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Astronarium
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Politechnika dziecięca
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Drzwi do kultury
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Podróże z historią
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Szlakiem drewnianych kaplic
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Informator kulturalny
- 18:06 ABC zdrowia
- 18:15 Tu Kielce. Nowa Generacja
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Rola wsi
- 19:12 Wesołe lata Telewizji Kraków
- 19:42 Tu Kielce. Nowa Generacja
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Reportaż
- 08:20 Tajemniczy świat zwierząt
- 08:30 ABC pacjenta
- 08:45 Skarby Łodzi
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Sport po łódzku
- 09:45 Prosto z lasu
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Reportaż
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Łódź światłoczuła
- 17:15 Reportaż
- 17:45 Historie z pasją
- 18:00 Reportaż
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Przed ligą
- 19:05 Pogoda
- 19:10 Rozmowa dnia
- 19:30 W życiu jak w teatrze. W teatrze jak w życiu
- 19:45 Kiedy, jak nie teraz...
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Schlesien Journal
- 09:00 Tamte lata, tamte dni
- 09:30 Wiesz jak jest
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ekoagent
- 17:30 Na końcu świata
- 17:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:00 Słowo życia ((Mt 16, 13-23) Wyznanie Piotra i pierwsza zapowiedź męki)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Odpowiedzialni za Kościół
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (8 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (W imię Trójcy Świętej)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (8 sierpnia, wspomnienie św. Dominika Guzmana, prezbitera)
- 02:30 Przyjaciele i bohaterowie (Gonitwy)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Ocalić od zapomnienia (Elżbieta Grajewska)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Stanisław Kulon - świadek Sybiru
- 05:30 Ze szkolnej ławki (Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów im. Bronisława Markiewicza)
- 06:40 Muzyczne chwile
- 06:55 Kurierskim szlakiem. Azymut Węgry
- 07:45 Mateczniki Polskości (Zbiory Sztuki w Muzeum Regionalnym im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (9 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:40 Słowo życia ((Mt 25, 1-13) Oblubieniec idzie, wyjdźcie mu na spotkanie)
- 08:45 Navigare Necesse est
- 09:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat
- 09:35 Święty na każdy dzień (9 sierpnia, wspomnienie św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyta Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy)
- 09:45 Jestem mamą (Parki rozrywki)
- 18:00 Anioł Pański
- 18:05 Informacje dnia
- 18:15 Westerplatte młodych
- 19:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 19:30 Brat Franciszek (Naśladujmy Jezusa)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Ocalić od zapomnienia (Maria Walczak)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:05 Mroczne historie magazynowe (1)
- 02:50 Miłosny trójkąt (6)
- 03:15 Miłosny trójkąt (7)
- 03:45 Nieźle kliknięci bez filtra (12)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (8)
- 06:00 Yattaman (Skarby Naibaby)
- 06:30 Yattaman (Kot Mruczek)
- 06:55 Yattaman (Zwycięży najlepszy)
- 07:25 Yattaman (Człowiek z równiny)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (70)
- 08:30 Stellina (1)
- 09:30 Moje trzy siostry (134)
- 10:30 Rozbitkowie (14)
- 11:30 Rozbitkowie (15)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (41)
- 13:00 Helena i chłopcy (6)
- 13:35 Namiętności (72)
- 14:15 Namiętności (73)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Antyczny skarb)
- 17:30 Gigi (Gigantyczny niedźwiedź)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (8)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (4)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Mroczne historie magazynowe (1)
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (23)
- 05:00 Na osi (500)
- 05:40 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Polowanie na myśliwego)
- 06:55 Simba lwi Król (15)
- 07:25 Simba lwi Król (16)
- 10:00 Remont na 5+ (9)
- 10:30 Drakers (10)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Rzeka śmierci)
- 11:55 Legendy sportu (Elżbieta Urbańczyk-Baumann)
- 16:00 Mała doboszka (5)
- 17:00 Mała doboszka (6)
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 04:25 Miklovci
- 04:50 Svět zvířat (Hroši a nosorožci)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Čína na jazyku II (6)
- 09:20 Bedekr III. (Marseille)
- 09:50 Kalahari - zákony pouště (2)
- 10:40 Jarní příroda v Okutamě
- 11:10 Budovatelé přírody (1)
- 14:35 Nákladní kolosy v oblacích
- 15:20 Sisi, císařovna na útěku
- 16:15 Zapomenuté výpravy (Šlápoty)
- 16:40 Sousedé
- 17:10 Operace Barbarossa (3)
- 17:55 Podivuhodné Thajsko (2)
- 20:00 Ronin
- 22:05 Purpurové řeky
- 23:50 To nejlepší z Benny Hilla
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Plážový volejbal)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 01:30 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Skoky do vody)
- 02:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 02:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 02:50 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Jachting)
- 03:30 OH Paříž 2024 (Box)
- 09:30 OH Paříž 2024 (Golf)
- 10:15 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 11:50 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:25 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:15 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 13:20 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:40 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 13:50 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 00:05 Strachy v nás
- 01:35 100 dní ve Versailles (5)
- 02:20 Před půlnocí
- 02:50 Ladí neladí
- 03:45 Karel Reisz: Ten filmový život
- 04:45 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Věra Martinová
- 21:10 Pavel Žalman Lohonka
- 21:50 Hana a Petr Ulrychovi a Javory
- 22:30 Paradox Seana Conneryho
- 23:25 Kanadská soda X (3)
- 23:45 Sid a Judy
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: S)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (7)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 Zákony Mila Murphyho II (8)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (17)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:55 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a flétna)
- 18:50 Zafari (8)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (9)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00