Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Dzika kuchnia (5)
- 01:10 Dzika kuchnia (7)
- 01:40 Dzika kuchnia (1)
- 02:15 Dzika kuchnia (2)
- 02:50 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 ABC Designu (3)
- 06:10 ABC Designu (4)
- 06:25 ABC Designu (5)
- 06:35 ABC Designu (1)
- 06:55 Kuchnia na dziko (3)
- 07:05 Kuchnia na dziko (4)
- 07:20 Kuchnia na dziko (5)
- 07:35 Kuchnia na dziko (6)
- 07:50 Kuchnia na dziko (7)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 5 (5)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 5 (6)
- 08:55 Ogrody marzeń 3 (3)
- 09:30 Ogrody marzeń 3 (4)
- 10:05 Ogrody marzeń 3 (5)
- 10:35 Ogrody marzeń 3 (6)
- 11:10 Domy marzeń - nad morzem 6 (5)
- 18:25 Przepis na remont 2 (22)
- 19:00 Przepis na remont 2 (23)
- 19:30 Przepis na remont 2 (24)
- 22:55 Ogrody marzeń 3 (7)
- 23:30 Ogrody marzeń (1)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (6)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Orzechy)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Kraj pochodzenia)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Fizjoterapia i rehabilitacja)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Zaćma)
- 03:10 Być rodzicem (10)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Hipercholesterolemia: rozpoznawanie i leczenie)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kurczak)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Leczenie hormonem wzrostu)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Stomatologia w czasie epidemii)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Endometrioza)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Wady wzroku u dzieci)
- 07:15 Zapytaj lekarza 3 (5)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Joga na dolne partie ciała)
- 10:00 Nocna zmiana 3 (4)
- 10:55 Nocna zmiana 3 (5)
- 11:45 Nocna zmiana 3 (6)
- 12:35 Nocna zmiana 3 (7)
- 13:30 Nocna zmiana 3 (8)
- 14:25 Zaprogramowana otyłość
- 15:25 Pytania do doktora (Ból)
- 16:00 Zapytaj lekarza (5)
- 16:35 Łowcy smaków (6)
- 17:15 Przez żołądek do zdrowia (6)
- 17:50 Pies na życie (7)
- 18:25 Zwierzaki z misją (7)
- 19:00 Co kryje żywność: cukrzyca (1)
- 19:35 Zapytaj lekarza (6)
- 20:10 Happy i Zen (11)
- 20:45 Happy i Zen (12)
- 21:20 Żyj jak Laila (11)
- 21:50 Żyj jak Laila (12)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Peter, robot)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Paranormalne przygody Petera)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Peter, Chris i Brian)
- 01:45 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Siostra Petera)
- 02:15 Bajer z Bel-Air 3 (Narodziny)
- 02:45 Bajer z Bel-Air 3 (Wysoka stawka)
- 03:15 Bajer z Bel-Air 3 (Nie ma to jak showbiznes)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda 2 (T-Ball)
- 04:15 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Nauka jazdy)
- 05:00 Współczesna rodzina 11 (Ostatnie Boże Narodzenie)
- 05:30 Współczesna rodzina 11 (Prescott)
- 06:00 Współczesna rodzina 11 (Dziedzictwo)
- 06:30 Współczesna rodzina 11 (Śmierć i rywal)
- 07:00 Współczesna rodzina 11 (Paryż)
- 07:30 Współczesna rodzina 11 (Podrostki)
- 20:00 Panda (Karma)
- 21:00 Poznaj moich Spartan
- 22:35 Jackass 3D
- 02:50 Drzazgi
- 05:05 Wojciech Cejrowski. Kura
- 06:00 Pójdziesz ponad sadem
- 07:35 Nóż w wodzie
- 09:35 Popiół i diament
- 14:05 Parada oszustów (Mistrz zawsze traci)
- 15:00 To nie ze mną 2 (1/11)
- 15:30 To nie ze mną 2 (2)
- 16:05 Kop głębiej
- 18:00 Rozmowy nocą
- 20:00 Jak pies z kotem
- 22:05 Biała sukienka
- 23:35 Słaba płeć?
- 00:35 Droga do Palomy
- 02:25 Trędowata
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 06:00 Zameldowani 2 (12)
- 06:30 Zameldowani 2 (13)
- 07:00 Zameldowani 2 (14)
- 07:30 Zameldowani (10)
- 08:00 Zameldowani (11)
- 08:30 Zameldowani (12)
- 09:00 Zameldowani (13)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:40 Bonanza (29)
- 11:50 Bonanza (1)
- 12:55 Legendy rocka (Sting)
- 13:25 Legendy rocka (Rod Stewart)
- 13:55 Legendy rocka (U2)
- 14:30 Legendy rocka (Queen)
- 15:00 Legendy rocka (ABBA)
- 18:00 Trędowata
- 22:50 Droga smoka
- 00:20 Hostel
- 02:05 Poniedziałek
- 04:00 Nad Wisłą
- 04:50 Miasta rytm (5)
- 06:00 Przygody Merlina (Labirynt w Gedref)
- 07:00 Komisarz Rex 2 (Śmiertelna pokusa)
- 10:00 Hudson i Rex 3 (16)
- 11:00 Hudson i Rex 5 (1)
- 14:20 Czterej pancerni i pies (Psi pazur)
- 15:40 Wszystko stracone
- 17:45 Samotny wilk McQuade
- 23:10 Skazany na bluesa
- 00:00 Trzy siostry (244)
- 01:00 Diamentowe imperium (4)
- 02:00 Teresa (40)
- 03:00 Okrutne miasto (64)
- 04:00 Przypieczętowany los (116)
- 05:00 Sploty nienawiści (21)
- 06:00 Przypieczętowany los (112)
- 07:00 Przypieczętowany los (113)
- 08:00 Przypieczętowany los (114)
- 09:00 Przypieczętowany los (115)
- 10:00 Przypieczętowany los (116)
- 11:00 Dzika miłość (120)
- 12:00 Diamentowe imperium (1)
- 13:00 Diamentowe imperium (2)
- 14:00 Diamentowe imperium (3)
- 15:00 Diamentowe imperium (4)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (56)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (57)
- 18:00 Niezwyciężona miłość (58)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (59)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (60)
- 21:00 Płomienie pożądania (17)
- 22:00 Płomienie pożądania (18)
- 23:00 Teresa (36)
- 00:00 Akta zbrodni 2 (9)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (2)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 2 (10)
- 03:00 Akta zbrodni 2 (9)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (2)
- 05:00 Znaki (2)
- 06:10 Kafejka za rogiem 5 (18)
- 07:25 Kafejka za rogiem 5 (19)
- 12:15 Jak zarobić na remoncie 3 (1)
- 13:10 Dekoratorzy (9)
- 13:35 Dekoratorzy (10)
- 14:05 Dekoratorzy (11)
- 14:30 Dekoratorzy (12)
- 15:00 Dekoratorzy (13)
- 15:25 Nasz idealny dom na plaży (1)
- 20:25 Nasz idealny dom na plaży (10)
- 21:00 Amerykanin
- 23:15 Dezerter
- 01:35 Prezentuj broń! (56)
- 02:45 Prezentuj broń! (57)
- 03:50 Prezentuj broń! (58)
- 04:50 Prezentuj broń! (59)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 5 (3)
- 06:30 Flash 8 (5)
- 07:30 Flash 8 (6)
- 08:25 Flash 8 (7)
- 09:20 Zagadki z przeszłości 2 (22-ost.)
- 10:20 Zagadki z przeszłości 3 (1)
- 11:20 Flash 8 (8)
- 12:15 Flash 8 (9)
- 13:10 Flash 8 (10)
- 14:05 Amatorzy przygód (20)
- 15:05 Amatorzy przygód (21)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (3)
- 21:00 Królowie ulicy
- 23:15 Cloverfield Lane 10
- 00:10 Winnice miłości 2 (98)
- 01:20 Prezentuj broń! (13)
- 02:30 Prezentuj broń! (14)
- 03:40 Prezentuj broń! (15)
- 04:45 Prezentuj broń! (16)
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Winnice miłości 2 (96)
- 07:50 Profil 2 (3)
- 08:55 Profil 2 (4)
- 10:10 Profil 2 (5)
- 11:10 Profil 2 (6)
- 12:25 Profil 2 (7)
- 13:35 Domek na prerii 9 (9)
- 14:40 Domek na prerii 9 (10)
- 15:50 Domek na prerii 9 (11)
- 16:50 Domek na prerii 9 (12)
- 17:55 Domek na prerii 9 (13)
- 19:00 Carter (5)
- 20:00 Carter (6)
- 21:00 Chłopiec w pasiastej piżamie
- 22:55 Życiowe rozterki
- 04:40 Bonanza (Śmierć o świcie)
- 05:40 Zakończenie programu
- 05:50 Cimarron Strip (Sąd)
- 07:15 Poirot (Podwójny grzech)
- 11:00 Rzeczpospolita babska
- 13:05 Agora
- 15:55 Rocky Balboa
- 18:05 Czarny motyl
- 20:00 Londyn w ogniu
- 22:05 Ameryka w ogniu
- 00:15 Zakończenie programu
- 04:45 Maszynista
- 05:05 Stracone marzenia
- 06:55 Nico jednorożec
- 08:30 Łowcy przygód
- 09:55 Latarnicy
- 11:30 Na przekór całemu światu
- 13:10 Romans (jak) z powieści
- 14:40 Tygrysy ze stacji Shagou
- 19:30 Ciało potrzebne na gwałt
- 21:00 W zawieszeniu
- 22:50 Mężczyzna, który kocha
- 00:15 Kosmiczny grzech
- 01:40 Obrońca
- 03:10 Horny Housewives 3
- 04:10 Zawsze chciałem być gangsterem
- 06:00 Zakończenie programu
- 06:35 Autor widmo
- 08:40 Lope
- 10:30 Chłopiec z dżungli
- 12:00 Czerwone niebo
- 13:45 Trzy kule
- 15:15 Na ratunek
- 16:45 Kung-fu joga
- 18:30 Wyspa piratów
- 20:00 Paranormal Activity
- 21:25 Prawdziwa legenda
- 23:20 Dziewczyna numer jeden
- 01:10 Wszystkie kwiaty w czasie
- 01:25 Ludzie psy
- 02:40 Gdy marzenie się spełnia
- 04:00 Dingi
- 04:10 Wiadro krwi
- 05:15 Edith
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 Pieskie życie
- 06:35 Świąteczne życzenie
- 08:00 Śladami Nazarina
- 09:20 Sunny
- 10:55 Naginając zasady
- 12:30 Kozie uszy
- 14:20 Dzikie serca
- 15:25 Życie kobiety
- 17:30 Dryfowanie
- 17:45 Człowiek, który się oszukiwał
- 19:05 Indianie
- 19:35 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 20:45 Papużki
- 21:00 Podróż na planetę prehistorycznych kobiet
- 22:20 Grzech
- 23:55 Duch ze Sierra de Cobre
- 01:25 Rag Tale
- 03:25 Kruk. Zagadka zbrodni
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:55 Czekając na Anyę
- 07:40 Wypowiedzenie wojny
- 09:20 Mój najlepszy przyjaciel
- 10:55 Misja: Niewykonalna
- 12:25 Wampirzyce
- 13:55 Projekt Dinozaur
- 15:15 Irlandzki numer
- 16:50 Łąka zgubionych butów
- 20:00 Spotlight
- 22:10 Houdini i Doyle (5)
- 22:55 Leonardo (5)
- 23:45 This Is England '86 (2)
- 01:45 Paco - maszyna śmierci
- 03:50 Wonder Women
- 10:05 Moda na sukces 34 (8597)
- 10:35 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:00 Między gwiazdami (odc_132)
- 11:25 FilmoNewsy (116)
- 11:45 Warsztat filmowy (WF_117)
- 14:05 Muzyczny express (130)
- 14:25 Willy agent (15)
- 14:45 Między gwiazdami (Joanna Krupa - extra!)
- 15:05 Najpiękniejsza brzydula (61)
- 15:55 Najpiękniejsza brzydula (62)
- 16:50 Dick
- 18:35 Pali się, moja panno
- 20:10 Mózg za miliard dolarów
- 22:20 Nocny kowboj
- 00:55 Nie ma jak show-biznes
- 03:30 Na krańcu świata
- 12:00 Muzyczny express gold (Musicalowe hity)
- 12:15 Skąd ja Cię znam? (Keanu Reeves)
- 12:30 Superstars (Denzel Washington, Jennifer Lopez, Ben Affleck, Naomi Watts, Colin Firth)
- 13:00 "Top 13" - ranking gwiazd (Filmy i seriale o sławnych postaciach sportu)
- 13:25 Tu i Teraz (PopFenomeny)
- 13:50 Moda na sukces 34 (8304)
- 14:20 "Top 13" - ranking gwiazd (11)
- 14:40 Skąd ja Cię znam? (Taylor Swift)
- 15:00 Maria Magdalena (6)
- 15:55 Maria Magdalena (7)
- 16:50 Kasia Ballou
- 18:40 Jak poślubić milionera
- 20:40 Mój tydzień z Marilyn
- 22:40 Mózg za miliard dolarów
- 01:05 Szlagierowa lista
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:25 Muzyczne dzień dobry
- 10:05 Przy muzyce po Śląsku
- 10:30 Weekend z TVS
- 10:50 Spotkanie z balladą
- 12:05 Spotkanie z balladą
- 13:10 Weekend z TVS
- 13:20 Kino TVS: Inga Lindstrom: Siła wspomnień
- 15:15 Szlagroteka
- 15:50 Weekend z TVS
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:45 Weekend z TVS
- 17:55 Przy muzyce po Śląsku
- 18:05 Śląska karuzela
- 19:40 Weekend z TVS
- 20:00 Muzyczna chata
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Muzyczna chata