Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 02:35 Hip Show
- 02:55 Hip Show
- 03:20 Hip Show
- 03:40 Fighting Rookies 2014
- 04:25 Fighting Rookies 2014
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Kick-boxing: Fightbox King Of Kings World Series w Rydze 17.02.2024
- 07:05 Sporty walki: King of Kings Grand Prix 17.02.2024
- 04:15 Autyzm - miejsce wśród wszystkich
- 05:10 Łowcy przeszłości (7)
- 06:00 Pieskie życie
- 06:45 Historia ludzi i lampartów
- 07:30 Szkoła łapania dzikich zwierząt (6)
- 08:00 Człowiek i jego łódź (8)
- 08:55 Dzikie zwierzęta (8)
- 09:25 Dzikie zwierzęta (9)
- 09:50 Góry Japonii. Zasiedlanie zakazanego świata
- 10:45 Bardowie z Azerbejdżanu
- 11:35 Ostatni bambusowy pociąg
- 12:30 Nowozelandzki bieg ekstremalny
- 13:25 W ciemnościach
- 16:20 Siła natury (1)
- 16:50 Siła natury (2)
- 17:25 Jak działa mózg (The Brian-Eye Process)
- 17:55 Nowa granica (7)
- 18:25 Rok na planecie Ziemia (1)
- 19:10 Wspaniały świat (1)
- 19:45 Wspaniały świat (2)
- 20:15 Efekt technologii (1)
- 20:40 Efekt technologii (2)
- 21:05 Football uliczny (Kenia)
- 21:35 Football uliczny (Kambodża)
- 22:05 Ratujmy bucardo
- 23:00 Gdzie jest Sułtan?
- 00:35 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 5)
- 01:10 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 5)
- 01:40 Relacja PGA 2022 (3)
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 93)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 94)
- 02:55 Stream Nation (Nightingale, część 7)
- 03:25 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 5)
- 10:00 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 1)
- 10:35 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 2)
- 11:15 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 3)
- 11:50 Stream Nation (SpongeBob Squarepants: Battle for Bikini Bottom, część 1)
- 20:30 VFC Tekken (7)
- 21:05 VFC Tekken (8)
- 21:35 VFC Tekken (9)
- 00:00 Kochamy Lata 60. i 70.
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Przepis na Hit
- 14:00 Kochamy Lata 80!
- 14:30 Kochamy Lata 90!
- 15:00 Rockowa 20
- 17:00 To Był Hit!
- 17:30 TOP Przeboje Roku
- 18:00 Polski Top Tygodnia
- 19:00 Prywatka
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 11:00 Trzymacie
- 11:15 Same hity!
- 13:00 1 na 1
- 13:15 Same hity!
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Halo, Warszawo!
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 08:00 Best Hits
- 09:00 Top 150 Polish 90's
- 23:00 Best Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 Top 25 Power Hits ...
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 22:30 - 00:00
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Katy Perry)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Best of 2000+
- 16:00 Top 30 Nuta.TV
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Katy Perry)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Mud
- 02:10 Lady bird
- 03:45 Film set (25)
- 04:00 English united (10)
- 04:10 3ways2 (13)
- 04:20 English in focus (49)
- 04:30 English 911 2 (135)
- 04:35 English 911 2 (136)
- 04:40 English 911 2 (137)
- 05:00 Art land (11)
- 05:05 Art land (12)
- 05:10 Crafty hands 2 (6)
- 05:20 Okey-dokey (6)
- 05:30 Once upon a time (6)
- 05:40 Words to grow (11)
- 05:45 Words to grow (12)
- 05:50 English playtime (4)
- 06:00 Magic science (10)
- 06:15 Yummy for mummy (15)
- 06:25 Kids in action (43)
- 06:30 Kids in action (44)
- 06:35 Alfred & wilfred (9)
- 06:45 A school day in the uk (8)
- 07:00 Simple phrases (8)
- 07:10 Life around (34)
- 07:20 Life around (43)
- 07:30 Jack of all trades (11)
- 07:40 Basic lexis (50)
- 07:45 Basic lexis (51)
- 07:50 Basic lexis (52)
- 08:00 Mojo morning (11)
- 08:15 All about (31)
- 08:20 All about (32)
- 08:25 All about (33)
- 08:30 Here and there (21)
- 08:40 Here and there (22)
- 08:50 Euronews. smart regions (11)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (1)
- 09:20 Let's talk (1)
- 09:35 English in focus (1)
- 09:45 English 911 2 (4)
- 09:50 English 911 2 (6)
- 09:55 English 911 2 (7)
- 10:00 Perfect english (29)
- 10:05 Perfect english (30)
- 10:10 English in focus (27)
- 10:20 Let's read right (15)
- 10:25 Basic lexis (46)
- 10:35 Basic lexis (47)
- 10:45 Basic lexis (48)
- 10:55 Step by step 2 (16)
- 11:00 Art land (11)
- 11:05 Art land (12)
- 11:10 Crafty hands 2 (6)
- 11:20 Okey-dokey (6)
- 11:30 Once upon a time (6)
- 11:40 Words to grow (11)
- 11:45 Words to grow (12)
- 11:50 English playtime (4)
- 12:00 Magic science (10)
- 12:15 Yummy for mummy (15)
- 12:25 Kids in action (43)
- 12:30 Kids in action (44)
- 12:35 Alfred & wilfred (9)
- 12:45 A school day in the uk (8)
- 13:00 Mojo morning (12)
- 13:15 Easy talk (26)
- 13:20 All about (34)
- 13:25 All about (35)
- 13:30 All about (36)
- 13:35 Here and there (23)
- 13:45 Here and there (24)
- 13:55 Euronews. smart regions (12)
- 14:00 English united (11)
- 14:10 3ways2 (14)
- 14:20 English in focus (50)
- 14:30 English 911 2 (138)
- 14:35 English 911 2 (139)
- 14:40 English 911 2 (140)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (6)
- 15:25 What did they say (26)
- 15:30 What did they say (27)
- 15:35 English 911 2 (143)
- 15:40 Keep fit (1)
- 16:00 Grammar wise (2)
- 16:25 English is the key (1)
- 16:35 English is the key (2)
- 16:45 English is the key (3)
- 17:00 Little men
- 18:25 Basic lexis (46)
- 18:35 Basic lexis (47)
- 18:45 Basic lexis (48)
- 18:55 Step by step 2 (16)
- 19:00 Simple phrases (8)
- 19:10 Life around (34)
- 19:20 Life around (43)
- 19:30 Jack of all trades (11)
- 19:40 Basic lexis (50)
- 19:45 Basic lexis (51)
- 19:50 Basic lexis (52)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (1)
- 20:20 Let's talk (1)
- 20:35 English in focus (1)
- 20:45 English 911 2 (4)
- 20:50 English 911 2 (6)
- 20:55 English 911 2 (7)
- 21:00 I, tonya
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (6)
- 23:25 What did they say (26)
- 23:30 What did they say (27)
- 23:35 English 911 2 (143)
- 23:40 Keep fit (1)
- 00:30 FreeДОМ
- 03:30 Информационные сюжеты
- 05:00 В изоляции
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 ФронтNews
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Специальный репортаж
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 01:00 Beraber. Разом
- 01:45 Донбас Реалії
- 02:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 04:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 05:00 Beraber. Разом
- 06:00 ЕСПРЕСО. Док
- 07:00 НОВИНИ
- 07:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 08:00 Хвилина мовчання
- 08:01 НОВИНИ
- 08:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 09:00 НОВИНИ
- 09:10 Реальний фронт з Тарасом Березовцем
- 09:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Суботній політклуб
- 21:00 Близько політики, близько світу
- 21:30 Beraber. Разом
- 22:20 22:20 - 00:00
- 00:00 Le journal
- 00:10 Le Paris des arts
- 00:30 Le journal
- 00:40 Reporters
- 01:00 Le journal
- 01:15 Talking Europe
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 Talking Europe
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:15 People And Profit
- 03:30 Le journal
- 03:45 France In Focus
- 04:00 Le journal
- 04:15 French Connections
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 People And Profit
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The Observers
- 07:21 Focus
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 Talking Europe
- 10:30 Le journal
- 10:45 Talking Europe
- 11:00 Le journal
- 11:15 People And Profit
- 11:30 Le journal
- 11:45 The Observers
- 11:51 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The 51 Percent
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le Paris des arts
- 15:30 Le journal
- 15:39 People And Profit
- 15:51 Fashion
- 16:00 Le journal
- 16:15 Talking Europe
- 16:30 Le journal
- 16:45 Talking Europe
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 The Observers
- 17:51 Focus
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 People And Profit
- 19:30 Le journal
- 19:45 France In Focus
- 20:00 Le journal
- 20:20 Olympic
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 French Connections
- 21:30 Le journal
- 21:45 The Observers
- 21:51 Focus
- 22:00 Le journal
- 22:15 Talking Europe
- 22:30 Le journal
- 22:45 Talking Europe
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 People And Profit
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Mode
- 09:21 Vous etes ici
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Le Paris des arts
- 12:00 Le journal
- 12:15 Plan B
- 12:21 L'instant mobile
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 L'instant mobile
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Billet retour
- 16:30 Le journal
- 16:40 Légendes urbaines
- 17:00 Le journal
- 17:15 Pas2quartier
- 17:22 Mode
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:52 Vous etes ici
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 Focus
- 19:30 Le journal
- 19:45 L'invité de l'économie
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Mode
- 21:21 Vous etes ici
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:12 Reporters France 24
- 22:24 L'instant mobile
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:55 Info Wilno (1306)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Forum "Panoramy"
- 10:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:28 Pogoda
- 11:30 Reportaż z regionu
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:55 Info Wilno (1306)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Reportaż
- 10:12 Pogoda
- 10:15 Kwiaty na warsztat 2 (Róże)
- 10:30 Rowerem przez Pomorze Zachodnie
- 10:45 Europa z bliska
- 11:00 Zachodniopomorskie na weekend
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (45)
- 18:00 Twórcze horyzonty
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Złota kolekcja: Reportaż
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:50 Pogoda
- 21:51 Wokół nas
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:55 Info Wilno (1306)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:01 Wielkopolska każdego dnia (10 sierpnia)
- 10:05 Z życia Kościoła
- 10:23 Rozmowa dnia
- 10:43 Medycyna i ty
- 11:00 Ewa i jej goście
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:35 Nie taki internet straszny
- 11:47 Reportaż sportowy
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (10 sierpnia)
- 14:45 Szlakiem drewnianych kościołów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Luna - Park
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Księga przestrzeni
- 18:07 Podróże po Wielkopolsce
- 18:27 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:45 Prognoza pogody
- 18:49 Film fabularny
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Prognoza pogody
- 21:34 Teleskop
- 21:48 Prognoza pogody
- 21:49 Wiadomości sportowe
- 21:55 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:55 Info Wilno (1306)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:05 Tym żyje wieś
- 10:15 Poczytalnia
- 10:30 Dzieciaki zdolniaki
- 10:40 Muszelki Wigier 2023 - Młodzi w Suwałkach (2)
- 11:35 Arrasów dzieje osobliwe
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Polskie dziedzictwo
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Poczytalnia
- 17:25 Astronarium
- 17:50 Kuchenne recepty
- 18:15 Dzieciaki zdolniaki
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Świadkowie czasu
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)