Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:15 5 dni wojny
- 03:20 Ostatnia akcja
- 04:55 Program rozrywkowy
- 05:40 Zakończenie programu
- 05:50 Balans bieli
- 06:25 Awantura o Basię (Awantura szósta, czyli rzecz o idolu i siedmiu kołnierzykach)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:40 Halo, tu Paryż (17)
- 07:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Lekkoatletyka - maraton mężczyzn
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Ojciec Mateusz 28 (Nigdy Cię nie opuszczę)
- 01:30 Znów cię kocham
- 03:05 Status: Singiel
- 04:50 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (3000)
- 05:25 Barwy szczęścia (3001)
- 06:00 Barwy szczęścia (3002)
- 06:35 M jak miłość (1801)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:20 To jest grane (20)
- 11:55 Heidi
- 22:45 Panorama
- 23:25 Po prostu przyjaźń
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:55 Info Wilno (1306)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:01 Dobrego dnia
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:20 WAWA Bohaterom
- 17:31 Saga rodów (Ród Stępniów)
- 17:51 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (2)
- 18:15 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Potockich w Bończy)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Filmowe spotkania
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Pogoda
- 21:52 Sport
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 01:40 Spider-Man 2
- 08:45 Na fali 2
- 10:40 Faceci w czerni
- 12:40 Gliniarze (Czarna owca)
- 13:40 Gliniarze (Dobre intencje)
- 16:45 Gliniarze (Policjant)
- 17:50 Chłopaki do wzięcia (390)
- 18:20 Chłopaki do wzięcia (391)
- 18:50 Wydarzenia (810)
- 19:15 Prezydenci i premierzy (360)
- 19:45 Sport (810)
- 19:55 Pogoda (810)
- 23:00 xXx: Następny poziom
- 01:15 Love Island. Wyspa miłości (179)
- 02:25 STOP Drogówka (299)
- 03:25 Disco Polo Life (2383)
- 08:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (95)
- 09:00 Galileo (866)
- 10:00 Galileo (867)
- 11:05 #Jesteśmy dla dzieci (240)
- 11:30 Ewa gotuje (486)
- 15:55 13 posterunek 2 (35)
- 16:35 13 posterunek 2 (36)
- 17:20 13 posterunek 2 (39)
- 00:00 Dusza zabójcy
- 01:50 Zobacz to!: Menu na miarę (4)
- 02:30 Menu na miarę (5)
- 02:55 Menu na miarę (6)
- 03:20 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Kordian)
- 04:20 Menu na miarę (7)
- 04:55 Menu na miarę (9)
- 05:20 Dyżur 3 (37)
- 06:00 Taki jest świat 9 (32)
- 07:00 Kobra - oddział specjalny (Ostatnia stacja)
- 01:10 Zabójca
- 03:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (174)
- 08:10 Ale numer! 20 (16)
- 08:45 Hit Kabaret Show (5)
- 09:45 Gwiazdy Mazurskiej Nocy Kabaretowej (10)
- 00:45 Agenci NCIS: Hawaje (11)
- 01:40 Agenci NCIS: Hawaje (12)
- 02:40 Zagadki z przeszłości 3 (3)
- 03:40 Znaki (1)
- 04:40 Rysa (2)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Agenci NCIS 17 (13)
- 06:55 Agenci NCIS 17 (14)
- 07:50 Agenci NCIS 17 (15)
- 08:45 Agenci NCIS 17 (16)
- 09:40 Agenci NCIS 17 (17)
- 12:35 Kobra - oddział specjalny (9)
- 13:40 Smerfy
- 20:00 Cast Away: Poza światem
- 00:00 Zabójcze kataklizmy 2 (2)
- 01:00 Ben Fogle w Czarnobylu
- 01:50 W okowach mrozu 6 (12)
- 02:35 Ben Fogle w Czarnobylu
- 03:25 Dynastie (5)
- 04:20 W okowach mrozu 6 (1)
- 05:10 Życie na pustkowiu 10 (9)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (7)
- 06:30 Dynastie 2 (1)
- 07:40 Dynastie 2 (2)
- 08:50 Dynastie 2 (3)
- 10:00 Dzika Francja (1)
- 11:05 Starożytne mocarstwa (4)
- 12:00 W okowach mrozu 5 (9)
- 13:00 W 80 kilo dookoła świata (2)
- 13:55 Jak budowano imperia (2)
- 16:55 Życie na pustkowiu 10 (10)
- 17:55 Dzika Francja (1)
- 20:00 Brytyjskie fabryki 3 (2)
- 21:05 Zjawiskowa Ziemia (1)
- 22:15 W okowach mrozu 6 (3)
- 23:15 Dzika Francja (1)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 00:45 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 01:10 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:35 Taffy (Nowszy model)
- 01:45 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 01:50 Taffy (W klatce)
- 02:00 Taffy (Podchody z duchami)
- 02:05 Taffy (Rozgrywka)
- 02:10 Płazowyż (Znowu razem)
- 02:35 Płazowyż 2 (21)
- 02:55 Płazowyż 2 (22)
- 03:20 Dronersi (Wyścig paipai)
- 03:40 Dronersi (Witamy w Paroa)
- 04:00 Dronersi (Tor Pająka)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Żelazna kapusta)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Pajęcza sieć)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 05:45 Taffy 2 (Mucha)
- 05:50 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Konfrontacja)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Zderzenie)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne / Zima w Wielkim Mieście)
- 07:55 Taffy (Białe rękawiczki)
- 08:00 Taffy (Marzenia maszyny)
- 08:10 Taffy (Taffyzilla)
- 08:25 Taffy (Ubaw po pachy)
- 08:30 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 08:35 Taffy (Kici, kici)
- 08:45 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (45)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (31)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (30)
- 12:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (50)
- 12:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (51)
- 13:25 Taffy (Porywacz kotów)
- 13:30 Taffy (Dzień szopa)
- 13:35 Taffy (Wylogowanie)
- 13:50 Taffy (Woń polowania)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 4 (U Tirka / Dżingle)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 4 (Bill stand-uper / Zielony proces)
- 01:05 Mój syn
- 02:40 Ściema po polsku
- 04:15 Córka trenera
- 05:45 Zakończenie programu
- 06:05 Książę i ja: Królewskie wesele
- 07:40 Wielki Mistrz
- 09:40 Prawie przyjaciele
- 11:20 Proza życia
- 13:00 Potężne sierotki
- 14:55 Ojciec
- 16:30 Ekspedientki
- 18:15 Gorzko-słodki
- 20:00 Agent Cody Banks
- 21:45 Snowden
- 23:55 Miasto kłamstw
- 00:10 Ulica nadziei 3 (9)
- 01:10 Niezapomniane 5 (1)
- 02:10 Śmierć z dala od palm (4)
- 03:05 Śmierć pod palmami 12 (1)
- 03:50 Śmierć pod palmami 12 (2)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 7 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (5)
- 06:00 Ojciec Brown 8 (4)
- 06:55 Ojciec Brown 8 (5)
- 07:55 Śmierć pod palmami 4 (2)
- 09:00 Lewis 9 (3)
- 10:00 Morderstwa w Midsomer 23 (2)
- 11:45 Śmierć pod palmami 6 (6)
- 12:50 Śmierć z dala od palm (3)
- 13:50 Ojciec Brown 11 (2)
- 16:40 Śmierć pod palmami 4 (3)
- 17:45 Śmierć pod palmami 6 (6)
- 18:50 Śmierć pod palmami 8 (5)
- 19:55 Śmierć z dala od palm (4)
- 21:00 Milczący świadek 24 (9)
- 22:10 Milczący świadek 24 (10)
- 23:20 Ragdoll (3)
- 16:00 Gliniarz i prokurator (3)
- 17:05 Gliniarz i prokurator (4)
- 20:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 21:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 22:00 Ip Man (1)
- 00:05 Magia nagości. Niemcy 2 (3)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (1)
- 01:45 Co lubią kobiety (4)
- 02:50 I love kabaret (2)
- 03:45 I love kabaret (3)
- 04:45 I love kabaret (5)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (2)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:50 Survivalowa rodzina (2)
- 08:25 To leci w sieci (2)
- 08:55 To leci w sieci (19)
- 09:20 To leci w sieci (5)
- 09:45 Historia kultowych marek (1)
- 12:50 Quo vadis (1/2)
- 14:30 Quo vadis (2-ost.)
- 16:15 Kabaretowe przeboje (6)
- 17:20 I love kabaret (2)
- 20:05 Sztos
- 00:25 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 00:50 Dzika kuchnia (5)
- 01:20 Dzika kuchnia (7)
- 01:50 Dzika kuchnia (1)
- 02:25 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:30 Turystyczna jazda (Łęknica)
- 06:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 07:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 10:00 Giganty na drogach (8)
- 11:00 Giganty na drogach (9)
- 12:00 Giganty na drogach (10)
- 13:00 Giganty na drogach 2 (1)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (2)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (3)
- 16:00 Giganty na drogach 2 (4)
- 17:00 Giganty na drogach 2 (5)
- 18:00 Giganty na drogach 2 (6)
- 19:00 Giganty na drogach 2 (7)
- 22:10 Giganty na drogach 2 (8)
- 23:05 Giganty na drogach 2 (9)
- 04:00 Australijscy poszukiwacze złota 2 (2)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:20 U nas w...
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 Z lokalnego archiwum
- 10:00 Przepis na remont 2 (8)
- 10:30 Przepis na remont 2 (9)
- 11:00 Przepis na remont 2 (10)
- 11:25 Przepis na remont 2 (11)
- 11:55 Przepis na remont 2 (12)
- 14:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 15:00 Giganty na drogach (1)
- 16:00 Giganty na drogach (2)
- 17:00 Giganty na drogach (3)
- 18:00 Giganty na drogach (4)
- 19:00 Giganty na drogach (5)
- 20:00 Hadik - Król Huzarów
- 22:10 Suburra