Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:30 Wielki Szu
- 03:20 Asystentka
- 18:20 Jaka to melodia? (5315)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (19/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Tour de Pologne - kroniki
- 20:30 Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki
- 22:00 Sprawa dla reportera
- 23:05 Warszawskie dzieci '44
- 04:00 BV Doshi. Obietnica architekta
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1629)
- 06:25 Operacja zdrowie (Uzależnienie od e-papierosów)
- 06:55 Rodzinka.pl (Kalejdoskop)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:20 Mieszkać piękniej (Domy)
- 11:50 Barwy szczęścia (2998)
- 12:30 Koło fortuny (1606)
- 13:15 Akacjowa 38 (396)
- 14:05 Va banque (759)
- 14:30 Na sygnale (Znieczulica)
- 15:00 La Promesa - pałac tajemnic (11)
- 15:55 Koło fortuny (1607)
- 23:10 Panorama
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:48 Moje powstanie (Witold Kieżun)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Przed godziną W
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:58 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:05 Pamiętamy '44
- 17:22 Powstanie warszawskie
- 17:32 Pamiętamy '44
- 18:15 Moja historia
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:58 Pogoda
- 19:02 Sport
- 19:07 Prosto z Mazowsza
- 19:34 Dziewczyny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:55 Pogoda
- 01:05 Pokojówka na Manhattanie
- 03:30 Nasz nowy dom (243)
- 04:45 Disco Gramy (6261)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Oskarżona)
- 15:50 Wydarzenia (801)
- 16:20 Pogoda (801)
- 16:25 Interwencja (5459)
- 16:35 Gliniarze (Podstęp)
- 17:40 Sekrety rodziny (Na kocią łapę)
- 18:50 Wydarzenia (801)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (801)
- 19:45 Sport (801)
- 19:55 Pogoda (801)
- 22:20 To skomplikowane
- 01:40 Love Island. Wyspa miłości (172)
- 02:45 Interwencja (5456)
- 02:55 Interwencja (5457)
- 03:05 Interwencja (5458)
- 03:25 Disco Polo Life (2377)
- 22:35 Bitwa pod Wiedniem
- 10:00 Bing (Plaster)
- 10:10 Baranek Shaun (14)
- 10:12 Baranek Shaun (Graffiti)
- 10:20 Baranek Shaun (Kruk)
- 10:25 Baranek Shaun (Ścigany Shaun)
- 10:50 Milo (Malarz pokojowy Milo)
- 11:00 Milo (Archeolog Milo)
- 11:10 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 11:20 Blue 2 (Co dwie nianie, to nie jedna)
- 11:25 Blue 2 (Zły humor)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Arek jedzie na platformie/Niezawodny)
- 16:00 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 16:05 Blue 2 (Co dwie nianie, to nie jedna)
- 16:10 Blue 2 (Zły humor)
- 16:35 Smerfy (Zabawa nie dla Gargamela)
- 16:45 Smerfy (Klątwa smerfowego skarbu)
- 17:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Za słodko/Królem być)
- 17:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Wizyta wujka/Maurice idzie spać)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Zamaskowany wichrzyciel/Operacja: Teatr)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Operacja: Zmień sąsiada/Nie wolno prześledzić)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Pieski i pieskołak / Pieski ratują lunatykującą panią burmistrz)
- 19:35 Psi Patrol 8 (Pieski ratują wąsy/Pieski ratują dom śmiechu)
- 17:00 Premiera: PamiętajMY. 80. rocznica Powstania Warszawskiego (Powstanie: Początek)
- 17:04 Premiera: PamiętajMY. 80. rocznica Powstania Warszawskiego (Kobiety w Powstaniu)
- 17:08 Premiera: PamiętajMY. 80. rocznica Powstania Warszawskiego (Obcokrajowcy w Powstaniu)
- 17:12 Wyprawa na dno: Rzeka Missisipi
- 00:25 SEAL Team 6 (8)
- 01:25 The Good Doctor 6 (13)
- 02:25 DOC: w twoich rękach 2 (8)
- 03:50 Zagadki z przeszłości 2 (18)
- 04:50 Ultraviolet 2 (6)
- 05:40 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (7)
- 07:00 Rekrut 5 (8)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (7)
- 08:50 Agenci NCIS 17 (8)
- 09:45 Rekrut 5 (8)
- 10:45 Agenci NCIS 17 (9)
- 11:40 Agenci NCIS 17 (10)
- 12:30 Rekrut 5 (9)
- 13:25 SEAL Team 6 (7)
- 14:25 SEAL Team 6 (8)
- 15:25 S.W.A.T. 6 (7)
- 16:20 S.W.A.T. 6 (8)
- 17:10 SEAL Team 6 (9)
- 18:10 SEAL Team 6 (10)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (9)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (10)
- 21:05 Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (22)
- 22:00 Agenci NCIS 17 (5)
- 23:00 SEAL Team 6 (9)
- 00:00 Jak budowano imperia (1)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 2 (7)
- 02:00 W okowach mrozu 6 (5)
- 02:45 Malownicze trasy kolejowe 3 (1)
- 03:30 Dynastie (3)
- 04:20 W okowach mrozu 5 (2)
- 05:10 Brytyjskie fabryki 2 (6)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury (3)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (6)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 4 (1)
- 08:30 Dynastie (4)
- 09:35 W okowach mrozu 5 (3)
- 10:40 Życie na pustkowiu 5 (8)
- 11:40 Cała prawda o fitnessie
- 12:45 Dynastie (4)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 4 (1)
- 14:45 W okowach mrozu 6 (6)
- 15:50 Życie na pustkowiu 6 (5)
- 18:50 Dynastie (4)
- 19:55 Dlaczego giną wieloryby?
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (4)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (10)
- 23:00 Cała prawda o witaminach
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 00:50 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 01:15 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:45 Taffy (Swetry)
- 01:55 Taffy (Marzenia maszyny)
- 02:00 Taffy (Dzień szopa)
- 02:05 Taffy (W dziczy)
- 02:15 Płazowyż 2 (Kolacja/Pojedynek kapel)
- 02:35 Płazowyż 2 (Prawdziwe oblicze)
- 03:00 Płazowyż (Anna czy bestia?/ Przyjaciele)
- 03:20 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 03:40 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig Pokamora)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Skarb z nieba)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Paliwo wikinga)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 05:45 Taffy 2 (Labirynt)
- 05:50 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Amnesio)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Piekarix)
- 06:55 Herosi pół na pół (Wciągnięci do sieci/ Szybko!)
- 07:25 Herosi pół na pół (Sam gra ze mną/ Kto ukradł packę na muchy?)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Pen Pals/ Studiuj za granicą)
- 08:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Skok na miód/ Psi burmistrz)
- 08:55 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (Udanego Jesiennego Balu!)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Gabriel Agreste)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Efemeryd)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Psychokomik)
- 01:25 Miasto kłamstw
- 03:15 Już za Tobą tęsknię
- 05:05 Zakończenie programu
- 06:00 Guido Superbohater
- 07:25 Pochmurne dni
- 09:20 Poza czasem
- 11:20 W harmonii
- 12:45 Delikatność
- 14:30 Pan Pip
- 16:25 Piraci ze słonego jeziora
- 17:50 Kupiec wenecki
- 20:00 Portret kobiety w ogniu
- 22:00 Zdarzyło się
- 23:40 Kobieta z piątej dzielnicy
- 01:00 Sanditon 2 (4)
- 02:05 Lewis 9 (2)
- 02:50 Morderstwa w Midsomer 14 (2)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 5 (4)
- 05:10 Obiady piątkowe 4 (1)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (2)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (7)
- 07:05 Ojciec Brown 8 (1)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 20 (3)
- 09:55 Lewis 9 (2)
- 11:00 Śmierć pod palmami 3 (7)
- 12:05 Ojciec Brown 8 (1)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 20 (3)
- 14:55 Lewis 9 (2)
- 15:55 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (9)
- 16:55 Ojciec Brown 8 (2)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 20 (4)
- 19:50 Śmierć pod palmami 3 (8)
- 22:00 Milczący świadek 24 (5)
- 23:15 Milczący świadek 24 (6)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 11:00 Celnicy 2 (6)
- 11:35 Celnicy 2 (7)
- 22:00 Królowie wojny
- 23:25 Suburra
- 00:10 Magia nagości. Polska (3)
- 01:15 Magia nagości 2 (10)
- 02:20 I love kabaret (6)
- 03:20 I love kabaret (8)
- 04:20 I love kabaret (8)
- 05:15 I love kabaret EXTRA (31)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (64)
- 06:00 Poranny rogal (1)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (15)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:45 To leci w sieci (16)
- 12:45 Dzieci Hitlera
- 13:55 M.A.S.H. (Droga mamo)
- 14:30 M.A.S.H. (Zawieszka)
- 15:05 M.A.S.H. (Sokole Oko)
- 15:40 M.A.S.H. (Problemy na 38 równoleżniku)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (5)
- 19:00 I love kabaret (4)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (5)
- 23:00 Magia nagości. Polska 2 (5)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 00:45 Dzika kuchnia (4)
- 01:15 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 06:55 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 07:45 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 10:15 Inżynieryjne katastrofy (9)
- 11:10 Kontrola graniczna 2 (5)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 12:50 Kontrola graniczna 2 (7)
- 13:45 Giganty w przestworzach (3)
- 16:30 Kontrola graniczna 2 (8)
- 17:25 Kontrola graniczna 2 (9)
- 22:05 Kod Jezusa 2 (1)
- 23:05 Kod Jezusa 2 (2)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 06:55 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:30 Z lokalnego archiwum
- 07:45 Z lokalnego archiwum
- 08:05 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:35 TVCentrum uwagi
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:15 TVCentrum uwagi
- 09:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 09:50 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 10:45 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 11:15 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 11:45 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 14:00 Gdańsk 1939
- 15:05 Bez prawa do życia
- 15:55 Australijscy poszukiwacze złota 3 (13)
- 22:00 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 22:55 Kabaretowy Szał (Smile)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Mistrzowskie ptysie / Króliczy chrzan)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Liczy się Kapelusznik / Kota-strofa)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królowa Alicja / Kulinarna niespodzianka)
- 01:30 Spidey i superkumple (Ducho-przygoda Kulki! / Same sztuczki, słodyczy brak!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Spin ratuje dzień! / Wodne nieszczęście!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Maltański Kot!/ Dzień z Czarną Panterą)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Trzecia dziesięć do Lodowej Góry / Proszę i dziękuję)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (41)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 05:00 Eureka! (Lawa i pizza / Prehistoryczna zoologia)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dinozaury widzą i robią / Mały Potężny Pete!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (A niech to Pete! / Minnie gra w golfa)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Awaryjne lądowanie Mikołaja)
- 07:00 Blue 3 (151)
- 07:30 Blue (Magiczne cymbałki)
- 07:40 Blue (Szpitalik)
- 07:50 Blue (Niespadajka)
- 08:00 Blue (Tato robot)
- 08:10 Blue (Cienistym szlakiem)
- 08:20 Blue (Weekend)
- 08:30 Spidey i superkumple (22)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Tycia stodoła/ Do wyboru, do koloru)
- 12:30 Blue 2 (Młotkorama)
- 12:40 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 12:50 Blue 2 (Tańcuś)
- 13:00 Blue 2 (Squash)
- 13:10 Blue 2 (Kalambury)
- 13:20 Blue 2 (Bingo)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Pojedynek z Andzią / Ingrid na lodzie)
- 14:00 Spidey i superkumple (Za morskim potworem / Szkodliwa breja)
- 14:30 Spidey i superkumple (Nieustanne tańce)
- 14:45 Spidey i superkumple (32)
- 15:00 Spidey i superkumple 3 (Teraz mnie widać, a teraz nie)
- 15:15 Spidey i superkumple (Pająkot!)
- 15:30 Spidey i superkumple (30)
- 15:45 Spidey i superkumple (Spidey sprząta!)
- 16:00 Spidey i superkumple (Bum-Bum Głośnik)
- 16:15 Spidey i superkumple (111)
- 16:30 Spidey i superkumple (Rakietowy Nosorożec)
- 16:45 Spidey i superkumple 3 (Rwąca deszczówka)
- 17:00 Spidey i superkumple (Pirackie plądrowanie!)
- 17:15 Spidey i superkumple 3 (Utknąć w kosmosie)
- 17:30 Spidey i superkumple (Zagubione, znalezione)
- 17:45 Spidey i superkumple (Wieża Ock!)
- 18:00 Spidey i superkumple (Co za dużo, to niezdrowo)
- 18:15 Spidey i superkumple (Black Cat Chaos)
- 18:30 Spidey i superkumple (22)
- 18:45 Spidey i superkumple (Katastrofalny dinozaur Zielonego Goblina)
- 19:00 Spidey i superkumple (37)
- 19:15 Spidey i superkumple (Ckliwe rozwiązanie)
- 19:30 Blue 3 (Żółwik chłopczyk)
- 19:40 Blue 3 (Piżamki)
- 19:50 Blue 3 (Fachowcy)
- 00:25 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gwiżdżąca gwiazda)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 02:35 Duch i nas dwóch (19)
- 03:00 Duch i nas dwóch (20)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (45)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (46)
- 04:50 Duch i nas dwóch (2)
- 05:15 Duch i nas dwóch (3)
- 05:35 Robale ziomale (Zawsze może być lepiej / Dzień Założyciela)
- 06:00 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 06:05 Taffy (Przyjaciele)
- 06:10 Taffy (Pani Śpiąca)
- 06:25 Taffy (Podchody z duchami)
- 06:35 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 06:40 Taffy (Cudowna lampa)
- 06:55 Płazowyż 3 (Spider-Skrzek/Olivia i Yunan)
- 07:25 Płazowyż 3 (Hollywoodzki Hopek/I daj tu żabie ciastko)
- 07:55 Herosi pół na pół (Królowie stołówki/ Moc ogórków)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Sanki miłości/Wyspa zaginionych Dakot)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 17:45 Molly i Duch (Rzepkowy Twist /Zawsze na nie)
- 18:15 Molly i Duch (Wiele hałasu o pomnik/ Pokaz talentów)
- 18:45 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 18:55 Taffy (Szopi Księżyc)
- 19:00 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 19:15 Taffy (Zwrot)
- 19:25 Taffy (Pchli cyrk)
- 19:30 Taffy (Nowszy model)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe 2 (Drogowe atrakcje)
- 00:00 Blue 2 (37)
- 00:10 Blue 2 (19)
- 00:20 Andy dookoła świata (23)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (1)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (30)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (11)
- 01:20 Psi Oddział (5)
- 01:35 Blue 2 (40)
- 01:40 Blue 2 (41)
- 01:50 Blue 2 (42)
- 02:00 Blue 2 (36)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 02:20 Blue 2 (9)
- 02:25 Tosia i Tymek (48)
- 02:40 Kręciołki (61)
- 02:50 Teletubisie (55)
- 03:05 Blue (11)
- 03:10 Blue (12)
- 03:20 JoJo i Babcia (29)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (18)
- 03:45 Tosia i Tymek (31)
- 03:55 Tosia i Tymek (32)
- 04:10 Blue (35)
- 04:15 Blue (36)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (26)
- 04:35 Blue (35)
- 04:45 Blue (36)
- 04:50 Blue (37)
- 05:00 Blue (38)
- 05:05 Superpyra (28)
- 05:15 Kolorklocki (13)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (30)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (31)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (34)
- 05:50 W Papierowej Krainie (27)
- 06:00 W Papierowej Krainie (4)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (22)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (24)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (24)
- 06:55 Blue 2 (32)
- 07:05 Blue (22)
- 07:15 Blue (30)
- 07:20 Blue 2 (15)
- 07:30 Blue 2 (16)
- 07:40 Blue 2 (41)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (24)
- 08:05 Matklocki 2 (12)
- 08:10 Blue (3)
- 08:20 Blue (4)
- 08:30 Blue 2 (37)
- 08:35 Psi Oddział (3)
- 08:50 JoJo i Babcia (6)
- 09:05 W Papierowej Krainie (13)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (55)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (56)
- 09:45 Teletubisie (46)
- 10:00 Kręciołki (88)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 10:25 Blue (24)
- 10:35 Blue 2 (24)
- 10:45 Matklocki 2 (4)
- 10:50 Yakka Dee (14)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (11)
- 11:15 W Papierowej Krainie (27)
- 11:25 Pirackie potyczki 6 (7)
- 11:50 Superpyra (3)
- 12:00 Blue (46)
- 12:10 Blue (2)
- 12:15 Blue 2 (36)
- 12:25 Blue 2 (37)
- 12:35 Blue 2 (19)
- 12:45 Andy dookoła świata (23)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (1)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (30)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (11)
- 13:45 Psi Oddział (5)
- 13:55 Blue 2 (40)
- 14:05 Blue 2 (41)
- 14:15 Blue 2 (42)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 14:35 Blue 2 (9)
- 14:45 Tosia i Tymek (48)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (12)
- 15:15 W Papierowej Krainie (28)
- 15:25 Pirackie potyczki 6 (8)
- 15:50 Superpyra (4)
- 16:00 Blue (47)
- 16:10 Blue (3)
- 16:15 Blue 2 (38)
- 16:25 Blue 2 (39)
- 16:35 Blue 2 (20)
- 16:45 Andy dookoła świata (24)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (2)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (1)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (12)
- 17:45 Psi Oddział (6)
- 18:00 Blue 2 (43)
- 18:10 Blue 2 (44)
- 18:15 Blue 2 (45)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (38)
- 18:40 Blue 2 (10)
- 18:50 Tosia i Tymek (49)
- 19:00 Kręciołki (62)
- 19:15 Teletubisie (56)
- 19:30 Blue (13)
- 19:35 Blue (14)
- 19:45 JoJo i Babcia (30)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (19)
- 20:15 Tosia i Tymek (33)
- 20:30 Tosia i Tymek (34)
- 20:40 Blue (37)
- 20:50 Blue (38)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (27)
- 21:15 Blue (39)
- 21:20 Blue (40)
- 21:30 Blue (41)
- 21:40 Blue (42)
- 21:50 Superpyra (29)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (32)
- 22:10 Kolorklocki (14)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (35)
- 22:30 W Papierowej Krainie (28)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (12)
- 22:55 W Papierowej Krainie (27)
- 23:10 Pirackie potyczki 6 (8)
- 23:35 Superpyra (4)
- 23:45 Blue (47)
- 23:55 Blue (3)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:10 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:35 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:50 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:00 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:15 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:25 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:35 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:45 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:50 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:10 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 12:25 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 13:10 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 13:20 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 13:30 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 13:40 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 14:15 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 14:30 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 14:40 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 14:50 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 15:00 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 15:15 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 15:35 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 15:45 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 15:55 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 16:10 Strażak Sam 9 (Trema)
- 16:25 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 16:45 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 16:55 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 17:05 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 17:20 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 17:30 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 17:40 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 17:50 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 18:15 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 18:25 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 18:35 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 18:45 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 18:55 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 19:10 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 19:25 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 20:20 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 20:30 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 21:00 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 21:15 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 21:25 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 21:35 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 21:45 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 21:55 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 22:05 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 22:20 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 23:05 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 23:20 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 23:30 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 00:01 Jaki jest twój zawód ?
- 00:04 Kolorowe koło
- 00:06 Świat podwodny
- 00:08 Jaki jest twój zawód ?
- 00:11 Świat elfów
- 00:14 Sunville
- 00:17 Teraz się bawimy
- 00:19 Sunville
- 00:22 Kolorowe koło
- 00:25 Sunville
- 00:28 Kolorowa magia
- 00:31 Teraz się bawimy
- 00:33 Świat elfów
- 00:36 Wakacje
- 00:38 Teraz się bawimy
- 00:41 Wstawaj!
- 00:43 Świat podwodny
- 00:46 Wakacje
- 00:49 Świat podwodny
- 00:51 Wakacje
- 00:54 Świat podwodny
- 00:57 Opowieści warzywne
- 00:59 Wakacje
- 01:02 Świat podwodny
- 01:06 Urocze miejsca
- 01:08 Przygody w przestrzeni
- 01:10 Towarzysze zabawy
- 01:14 Świat zwierząt
- 01:16 Teraz się bawimy
- 01:19 Świat elfów
- 01:22 Miejskie życie
- 01:25 Przygody w przestrzeni
- 01:28 Świat elfów
- 01:31 Sport, sport, sport
- 01:35 Świat elfów
- 01:38 Pojazdy
- 01:42 Towarzysze zabawy
- 01:44 Mini opowiadania
- 01:47 Sunville
- 01:49 Świat zwierząt
- 01:54 Towarzysze zabawy
- 01:57 Jak podróżujemy
- 02:00 Łazienka
- 02:02 Rodzina bobrów
- 02:05 Świat podwodny
- 02:08 Puffy i Tubby
- 02:12 Oli - cykle natury
- 02:15 Safari
- 02:18 Miejskie życie
- 02:20 Przygody w przestrzeni
- 02:23 Safari
- 02:26 Posłuchaj tego
- 02:28 Jaki jest twój zawód ?
- 02:31 Muzeum
- 02:33 Sunville
- 02:36 Opowieści warzywne
- 02:39 Panni i Fanni
- 02:41 Kolorowa magia
- 02:44 Miyu i Litto
- 02:47 Kolorowe koło
- 02:50 Puffy i Tubby
- 02:55 Urocze miejsca
- 02:57 Grupy
- 03:00 Opowieści warzywne
- 03:02 Posłuchaj tego
- 03:07 Urocze miejsca
- 03:09 Miyu i Litto
- 03:12 Posłuchaj tego
- 03:14 Świat elfów
- 03:17 Sport, sport, sport
- 03:19 Urocze miejsca
- 03:23 Mini opowiadania
- 03:26 Urocze miejsca
- 03:29 Teraz się bawimy
- 03:31 Ding Dang Dong
- 03:35 Opowieści warzywne
- 03:37 Wstawaj!
- 03:39 Mini opowiadania
- 03:41 Ding Dang Dong
- 03:45 Sport, sport, sport
- 03:48 Wstawaj!
- 03:50 Świat zwierząt
- 03:53 Przygody w przestrzeni
- 03:57 Jak podróżujemy
- 04:00 Ding Dang Dong
- 04:03 Opowieści warzywne
- 04:05 Teraz się bawimy
- 04:07 Świat zwierząt
- 04:09 Wstawaj!
- 04:13 Kolorowe koło
- 04:15 Zwierzęta
- 04:18 Towarzysze zabawy
- 04:21 Kolorowe koło
- 04:24 Wakacje
- 04:26 Kolorowe koło
- 04:29 Świat podwodny
- 04:31 Kolorowe koło
- 04:34 Wakacje
- 04:36 Opowieści warzywne
- 04:38 Wakacje
- 04:41 Opowieści warzywne
- 04:44 Towarzysze zabawy
- 04:47 Kolorowe koło
- 04:50 Towarzysze zabawy
- 04:52 Opowieści warzywne
- 04:54 Wakacje
- 04:56 Opowieści warzywne
- 04:59 Wakacje
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:04 Towarzysze zabawy
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:09 Wakacje
- 05:12 Opowieści warzywne
- 05:15 Grupy
- 05:17 Kącik naukowy
- 05:19 Posłuchaj tego
- 05:22 Muzeum
- 05:25 Kolorowe koło
- 05:27 Muzeum
- 05:30 Grupy
- 05:33 Miyu i Litto
- 05:35 Kolorowe koło
- 05:38 Puffy i Tubby
- 05:42 Urocze miejsca
- 05:45 Muzeum
- 05:47 Muzeum
- 05:50 Grupy
- 05:52 Kącik naukowy
- 05:55 Urocze miejsca
- 05:57 Grupy
- 06:00 Panni i Fanni
- 06:03 Panni i Fanni
- 06:06 Sunville
- 06:09 Muzeum
- 06:11 Kącik naukowy
- 06:14 Miyu i Litto
- 06:18 Raul
- 06:21 Skoczkowie Planet
- 06:25 Zoo
- 06:28 Hop-hop
- 06:30 Raul
- 06:32 Przygody kaczki
- 06:34 Fin i Fianna
- 06:37 Świat elfów
- 06:41 Miejskie życie
- 06:44 Towarzysze zabawy
- 06:48 Indie
- 06:51 Hiphopowy kaktus
- 06:54 Świat zabawek
- 06:55 Połączony świat
- 06:58 Hubbi się tym zajmie
- 07:01 Wesołe królestwo
- 07:04 Galaktyczni turyści
- 07:07 Zwierzęta
- 07:09 Jak podróżujemy
- 07:13 Przygody w przestrzeni
- 07:15 Towarzysze zabawy
- 07:20 Świat Mimo
- 07:22 Albert tłumaczy
- 07:25 Historie Henryka
- 07:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:29 Mimo i Bobo
- 07:32 Lola i Liczby
- 07:34 Wstawaj!
- 07:36 Tempo Giusto
- 07:38 Zabawa w chowanego
- 07:40 Świat zwierząt
- 07:44 Urocze miejsca
- 07:47 Taniec
- 07:50 Teraz się bawimy
- 07:52 Wstawaj!
- 07:54 Przygody kaczki
- 07:56 Mały Didy
- 07:59 Raul
- 08:02 Hop-hop
- 08:04 Zack i Ziggy
- 08:07 Wstawaj!
- 08:10 Teraz się bawimy
- 08:12 Taniec
- 08:15 Teraz się bawimy
- 08:18 Sport, sport, sport
- 08:21 Taniec
- 08:24 Hubbi i jego koledzy
- 08:26 Kształcików
- 08:28 Tempo Giusto
- 08:30 Pixie 2
- 08:31 DuckSchool
- 08:34 ABC - duckBC
- 08:37 Albert tłumaczy
- 08:39 Fin i Fianna
- 08:42 Kącik naukowy
- 08:45 Grupy
- 08:47 Jaki jest twój zawód ?
- 08:50 Panni i Fanni
- 08:52 Muzeum
- 08:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:57 Przygody kaczki
- 08:59 Wesoła łąka
- 09:02 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:05 Fin i Fianna
- 09:08 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:10 Kolorowe koło
- 09:13 Urocze miejsca
- 09:16 Panni i Fanni
- 09:19 Posłuchaj tego
- 09:22 Kolorowe koło
- 09:25 Monika i Rudi
- 09:28 Lola i Liczby
- 09:30 Albert tłumaczy
- 09:34 Zack i Ziggy
- 09:37 Lola i Liczby
- 09:40 Wesołe królestwo
- 09:43 Kształcików
- 09:45 Mimo i Bobo
- 09:47 Elfy przyrody
- 09:48 Zabawa w chowanego
- 09:51 Mimo i Bobo
- 09:54 Zabawa w chowanego
- 09:56 Tempo Giusto
- 09:58 Małe melodie
- 10:00 Afryka
- 10:03 Monika i Rudi
- 10:06 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:09 Zack i Ziggy
- 10:13 DuckSchool
- 10:15 Fin i Fianna
- 10:18 Mimo i Bobo
- 10:20 Monika i Rudi
- 10:23 Dotty i Kitty
- 10:27 Afryka
- 10:30 Toobys
- 10:32 Toby McFly
- 10:35 Zack i Ziggy
- 10:38 Hop-hop
- 10:40 Mimo i Bobo
- 10:42 Restauracja
- 10:46 Sippi Sappi
- 10:48 Mimo i Bobo
- 10:51 Kolorowa Klara
- 10:53 Brygada ogniowa
- 10:55 Przygody kaczki
- 10:57 Fin i Fianna
- 11:00 Uczymy się
- 11:03 Brygada ogniowa
- 11:05 Wesołe królestwo
- 11:08 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:10 Margo i Felix
- 11:13 Mimo i Bobo
- 11:16 Mały Didy
- 11:19 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:21 Historie Henryka
- 11:23 Drużyna lalek
- 11:25 Fin i Fianna
- 11:28 Przygody kaczki
- 11:31 Hiphopowy kaktus
- 11:33 Dinoland
- 11:36 Dinozaur Milo
- 11:40 Risto Gusto
- 11:43 Połączony świat
- 11:46 Dotty i Kitty
- 11:50 Mimo & Bobo PLUS
- 11:54 Przygody kaczki
- 11:56 Świat zabawek
- 12:02 Risto Gusto
- 12:04 Zoo
- 12:07 Brygada ogniowa
- 12:09 Wesoła łąka
- 12:12 Przygody kaczki
- 12:14 Skoczkowie Planet
- 12:19 Wesołe królestwo
- 12:22 Połączony świat
- 12:25 Przygody kaczki
- 12:27 Małe, ale pracowite
- 12:30 Wesoła łąka
- 12:33 Raul
- 12:36 Dinoland
- 12:39 Przygody kaczki
- 12:41 Mimo & Bobo PLUS
- 12:45 Restauracja
- 12:49 Sztuka Leona
- 12:51 Afryka
- 12:53 Raul
- 12:56 Restauracja
- 13:00 Drużyna lalek na ratunek
- 13:04 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:07 Afryka
- 13:10 Sztuka Leona
- 13:12 Mimo & Bobo PLUS
- 13:16 Drużyna lalek na ratunek
- 13:20 Sztuka Leona
- 13:22 Hubbi się tym zajmie
- 13:25 Drużyna lalek
- 13:27 Hubbi i jego koledzy
- 13:29 Hiphopowy kaktus
- 13:32 Dinozaur Milo
- 13:36 Kolorowa Klara
- 13:38 Margo i Felix
- 13:41 Przygody kaczki
- 13:43 Małe melodie
- 13:45 Kształcików
- 13:47 Lola i Liczby
- 13:49 Wesoła łąka
- 13:53 Albert tłumaczy
- 13:57 Sippi Sappi
- 13:59 Elfy przyrody
- 14:00 Toobys
- 14:02 Wesoła łąka
- 14:05 Zabawa w chowanego
- 14:09 Sippi Sappi
- 14:11 Historie Henryka
- 14:13 Fin i Fianna
- 14:16 Słodki dom
- 14:17 Fin i Fianna
- 14:20 Historie Henryka
- 14:23 Lola i Liczby
- 14:26 Albert tłumaczy
- 14:28 Dźwięki wokół nas
- 14:30 Co rośnie na drzewie?
- 14:31 Dźwięki wokół nas
- 14:33 Mimo i Bobo
- 14:36 Mimo & Bobo PLUS
- 14:40 Wstawaj!
- 14:42 Zack i Ziggy
- 14:45 Mały Didy
- 14:48 Zabawa w chowanego
- 14:51 Hubbi i jego koledzy
- 14:53 Margo i Felix
- 14:56 Elfy przyrody
- 14:58 Hubbi się tym zajmie
- 15:00 DuckSchool
- 15:03 Wstawaj!
- 15:05 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:08 Świat Mimo
- 15:12 Lola i Liczby
- 15:15 Hop-hop
- 15:17 Mimo & Bobo PLUS
- 15:21 Dźwięki wokół nas
- 15:23 Mimo & Bobo PLUS
- 15:27 Afryka
- 15:29 Hop-hop
- 15:32 Margo i Felix
- 15:35 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:38 Raul
- 15:41 Afryka
- 15:43 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 15:46 Mały Didy
- 15:48 Raul
- 15:51 Restauracja
- 15:54 Tempo Giusto
- 15:56 Brygada ogniowa
- 15:58 Zabawa w chowanego
- 16:01 Drużyna lalek
- 16:04 Toobys
- 16:06 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:09 Świat Mimo
- 16:12 Cubie
- 16:14 DuckSchool
- 16:16 Dźwięki wokół nas
- 16:18 Hiphopowy kaktus
- 16:20 Raul
- 16:23 Co rośnie na drzewie?
- 16:24 Raul
- 16:27 Cubie
- 16:29 Świat Mimo
- 16:32 Toobys
- 16:34 ABC - duckBC
- 16:37 Zabawa w chowanego
- 16:39 Afryka
- 16:42 Wstawaj!
- 16:44 DuckSchool
- 16:47 Tempo Giusto
- 16:49 Sippi Sappi
- 16:52 Hop-hop
- 16:54 Wstawaj!
- 16:56 Elfy przyrody
- 16:58 Sippi Sappi
- 17:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:02 Elfy przyrody
- 17:03 Wstawaj!
- 17:05 Sippi Sappi
- 17:08 Afryka
- 17:10 Wstawaj!
- 17:12 Lola i Liczby
- 17:15 Risto Gusto
- 17:18 Lola i Liczby
- 17:20 Afryka
- 17:22 Zabawa w chowanego
- 17:25 Afryka
- 17:27 Wstawaj!
- 17:29 Afryka
- 17:32 Raul
- 17:35 Wstawaj!
- 17:37 Mimo i Bobo
- 17:39 Raul
- 17:42 Zabawa w chowanego
- 17:45 Monika i Rudi 2
- 17:48 Małe melodie
- 17:50 Monika i Rudi 2
- 17:53 Pixie 2
- 17:54 Toobys
- 17:56 Co rośnie na drzewie?
- 17:57 Małe melodie
- 17:59 Monika i Rudi
- 18:02 Małe melodie
- 18:04 Kształcików
- 18:06 Małe melodie
- 18:08 Albert tłumaczy
- 18:12 Toobys
- 18:15 Kolorowa Klara
- 18:17 DuckSchool
- 18:19 Pixie 2
- 18:20 Co rośnie na drzewie?
- 18:21 ABC - duckBC
- 18:24 Margo i Felix
- 18:27 Dinoland
- 18:29 Kolorowa Klara
- 18:32 ABC - duckBC
- 18:35 Kolorowa Klara
- 18:37 Małe melodie
- 18:39 Toobys
- 18:41 Pixie 2
- 18:42 Kształcików
- 18:43 Sippi Sappi
- 18:46 Co rośnie na drzewie?
- 18:48 Cubie
- 18:50 Toby McFly
- 18:53 DuckSchool
- 18:56 Restauracja
- 18:59 Małe, ale pracowite
- 19:02 Margo i Felix
- 19:05 Elfy przyrody
- 19:07 Zabawa w chowanego
- 19:09 Hubbi i jego koledzy
- 19:11 Uczymy się
- 19:14 Cubie
- 19:17 Pociąg
- 19:19 Restauracja
- 19:22 Toobys
- 19:24 Lola i Liczby
- 19:27 Dinoland
- 19:29 Zabawa w chowanego
- 19:31 Restauracja
- 19:35 Zoo
- 19:38 Dinoland
- 19:40 Kaczka i Puszek
- 19:42 ABC - duckBC
- 19:45 Małe, ale pracowite
- 19:48 Raul
- 19:52 Lola i Liczby
- 19:54 Toby McFly
- 19:57 Brygada ogniowa
- 20:00 Małe, ale pracowite
- 20:03 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:06 Dźwięki wokół nas
- 20:08 Zack i Ziggy
- 20:11 Monika i Rudi
- 20:15 Mimo i Bobo
- 20:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:19 Pociąg
- 20:22 Tempo Giusto
- 20:24 Pociąg
- 20:27 Restauracja
- 20:30 Zabawa w chowanego
- 20:33 Drużyna lalek
- 20:37 Hop-hop
- 20:39 Formy są twoje
- 20:41 Zabawa w chowanego
- 20:43 Monika i Rudi
- 20:47 Afryka
- 20:49 Margo i Felix
- 20:53 Toby McFly
- 20:56 Elfy przyrody
- 20:57 Brygada ogniowa
- 21:00 Raul
- 21:03 Toobys
- 21:06 Hiphopowy kaktus
- 21:08 Mimo i Bobo
- 21:11 Towarzysze zabawy
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Opowieści warzywne
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Wakacje
- 21:24 Kolorowe koło
- 21:27 Risto Gusto
- 21:30 Co rośnie na drzewie?
- 21:31 Elfy przyrody
- 21:33 Dotty i Kitty
- 21:36 Elfy przyrody
- 21:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:43 Opowieści warzywne
- 21:45 Kolorowe koło
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Kolorowe koło
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Sztuka Leona
- 21:57 Uczymy się
- 22:00 Afryka
- 22:02 Hiphopowy kaktus
- 22:04 Toby McFly
- 22:07 Sztuka Leona
- 22:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:11 Raul
- 22:14 Świat podwodny
- 22:17 Jak podróżujemy
- 22:20 Sunville
- 22:23 Mini opowiadania
- 22:25 Opowieści warzywne
- 22:28 Mimo i Bobo
- 22:30 Mimo & Bobo PLUS
- 22:34 Risto Gusto
- 22:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:39 Sztuka Leona
- 22:42 Przygody w przestrzeni
- 22:45 Świat podwodny
- 22:46 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:49 Łazienka
- 22:51 Rodzina bobrów
- 22:54 Puffy i Tubby
- 22:58 Mimo i Bobo
- 23:00 Monika i Rudi 2
- 23:03 Słodki dom
- 23:04 Kształcików
- 23:05 Słodki dom
- 23:07 Monika i Rudi
- 23:09 Toobys
- 23:12 Kolorowa Klara
- 23:14 Monika i Rudi
- 23:17 Jaki jest twój zawód ?
- 23:20 Panni i Fanni
- 23:22 Muzeum
- 23:24 Panni i Fanni
- 23:27 Jaki jest twój zawód ?
- 23:29 Toobys
- 23:32 Mimo i Bobo
- 23:34 Wesoła łąka
- 23:37 Uczymy się
- 23:40 Wesoła łąka
- 23:43 Panni i Fanni
- 23:46 Muzeum
- 23:48 Kącik naukowy
- 23:51 Miyu i Litto
- 23:54 Kolorowe koło
- 23:57 Posłuchaj tego
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:29 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:41 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:48 Uczymy się z ducktv
- 18:49 Bajki na dobranoc
- 19:50 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:54 Ulubione bajki
- 22:55 Uczymy się z ducktv
- 04:40 La Manita
- 05:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 05:40 La Manita
- 06:00 Leo Messi
- 07:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 07:25 LaLiga Top Scorer
- 17:00 LaLiga Top Scorer
- 17:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 12:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 13:00 LaLiga Promoted Teams
- 18:00 LaLiga Top Goals
- 19:00 LaLiga Top Scorer
- 19:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 04:00 LaLiga Top Goals
- 05:00 LaLiga Top Scorer
- 05:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 14:00 LaLiga Top Scorer
- 14:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:00 Miguel Soler
- 15:30 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 01:00 X Games - Aspen (4)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (16)
- 03:00 Grid (10)
- 05:00 Nitro Circus Live (7)
- 05:30 Nitro Circus Live (8)
- 06:00 Action Sports World (12)
- 07:00 Nitro Circus Live (1)
- 07:30 Nitro Circus Live (2)
- 08:00 Sports Adventure 4 (11)
- 08:30 Sports Adventure 4 (12)
- 09:00 Action Sports World (20)
- 12:00 Now Boarding (3)
- 12:30 Now Boarding (4)
- 13:00 X Games - Aspen (5)
- 14:00 X-Games, sezon letni (1)
- 15:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 15:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 18:00 WWE Classic Gold (42)
- 18:30 WWE Classic Gold (44)
- 19:00 WWE Raw (22)
- 22:00 EFC (4)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (6)
- 04:20 Remont na 5+ (3)
- 04:45 Remont na 5+ (4)
- 05:15 Remont na 5+ (5)
- 05:40 Remont na 5+ (6)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 06:55 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 07:45 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:10 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:40 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 09:00 Celnicy 2 (4)
- 09:30 Celnicy 2 (5)
- 09:55 Celnicy 2 (6)
- 10:20 Celnicy 2 (7)
- 10:45 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 11:55 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 12:15 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 12:40 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 13:50 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 14:10 Remont na 5+ (7)
- 14:30 Remont na 5+ (8)
- 14:55 Remont na 5+ (1)
- 15:20 Remont na 5+ (2)
- 15:40 Remont na 5+ (3)
- 16:00 Celnicy 2 (8)
- 16:25 Celnicy 2 (9)
- 16:50 Celnicy 2 (10)
- 17:15 Celnicy 3 (1)
- 17:45 Celnicy 3 (2)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:25 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:50 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 22:15 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 22:40 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 23:00 Na tropie seks handlarzy (1)
- 23:55 Na tropie seks handlarzy (2)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:15 Najsłabsze ogniwo (3)
- 01:20 Nieznane dzieje II wojny światowej (3)
- 02:20 Cuda inżynierii 5 (12)
- 03:15 Top Gear 15 (4)
- 04:10 Top Gear 27 (3)
- 05:15 Najsłabsze ogniwo (3)
- 06:00 Miliony w lombardzie (2)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo (4)
- 07:55 Top Gear: Największe wyzwania (3)
- 09:00 Cuda inżynierii 5 (13)
- 10:00 Top Gear 15 (5)
- 11:00 Top Gear 33 (4)
- 12:15 Miliony w lombardzie (2)
- 13:15 Top Gear 27 (3)
- 16:25 Top Gear: Największe wyzwania (3)
- 17:30 Top Gear 15 (5)
- 12:20 Weterynarz z Yorkshire 4 (2)
- 13:15 Nocni łowcy Afryki
- 18:45 Kongo z Benem Foglem (3)
- 19:55 Nocni łowcy Afryki
- 21:00 Olbrzymy (Krokodyle)
- 00:40 Dzika kuchnia (3)
- 01:10 Dzika kuchnia (4)
- 01:45 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:20 Dzika kuchnia (2)
- 03:50 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (3)
- 06:25 Remont na 5+ (4)
- 06:50 Remont na 5+ (5)
- 07:15 Remont na 5+ (6)
- 07:45 Remont na 5+ (7)
- 08:05 Dzika kuchnia (2)
- 08:35 Dzika kuchnia (3)
- 09:05 Dzika kuchnia (4)
- 09:40 Dzika kuchnia (5)
- 10:05 Przepis na remont 2 (24)
- 10:30 Przepis na remont 2 (25)
- 11:00 Przepis na remont 2 (26)
- 11:25 Przepis na remont (1)
- 11:50 Przepis na remont (2)
- 14:55 Przepis na remont (2)
- 15:25 Przepis na remont (3)
- 15:50 Przepis na remont (4)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Mięso)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Opieka nad chorym na Alzheimera)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Rak jajnika)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Alergie)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (6)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Pierwsze objawy zaćmy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Cukrzyca)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (9)
- 11:15 Poród co minutę (8)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Kansas (13)
- 12:50 Kierunek zdrowie (Urazy)
- 13:20 Pytania do doktora (Serce)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Alergie)
- 17:00 Pytania do doktora (Serce)
- 17:40 Łowcy smaków 2 (9)
- 18:20 Happy i Zen 2 (9)
- 19:00 Moje życie XXL (4)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (2)
- 20:55 Upiększeni w raju (12)
- 21:35 Chwile traumy (2)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Dr Miami (1)
- 23:30 Dr Miami (2)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Kandydat)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Love Story)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Old West)
- 01:45 Bajer z Bel-Air (Moje maleństwo)
- 02:15 Bajer z Bel-Air (Striptiz dla dwóch)
- 02:45 Bajer z Bel-Air 3 (Jak spędziłem wakacje)
- 03:15 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Golf)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Rocznica)
- 22:00 Raj na ziemi
- 04:55 Wracając do Marka
- 06:00 Ludzie morza (9)
- 06:55 Ludzie morza (10)
- 10:50 Premiera: Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem (Funio)
- 11:45 Mysz
- 12:45 Faraon
- 15:50 7 słów o przemijaniu
- 16:05 Powstanie warszawskie 1944
- 17:45 Syzyfowe prace (1883)
- 18:55 Syzyfowe prace (1884)
- 20:00 Joanna
- 22:15 Powstanie warszawskie
- 00:00 Szkarłatna ulica
- 02:05 Gdańsk 1939
- 03:15 Bez prawa do życia
- 04:15 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 05:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 06:00 Zameldowani 2 (8)
- 06:30 Zameldowani 2 (9)
- 06:55 Zameldowani 2 (10)
- 07:25 Zameldowani 2 (11)
- 07:55 Zameldowani 2 (12)
- 08:25 Zameldowani 2 (13)
- 08:55 Zameldowani 2 (14)
- 09:20 Zameldowani (1)
- 09:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:35 Bonanza (10)
- 11:40 Bonanza (11)
- 20:00 Policyjna opowieść 3
- 21:55 Zbroja boga 2
- 01:45 Austeria
- 04:00 MiłośćKropka.pl 2 (Przeznaczenie)
- 05:00 MiłośćKropka.pl 2 (Mężowie i żony)
- 06:00 Kabaretowe hity (6)
- 06:40 Noce i dnie (Piotruś i Teresa)
- 07:50 Noce i dnie (Babcia)
- 16:00 Kojak 2 (Zabójstwa w chińskiej dzielnicy)
- 17:00 Kojak 2 (3)
- 18:05 Komisarz Rex 6 (Handlarz dziećmi)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (9)
- 20:00 Wróg numer jeden
- 23:10 Dredd
- 00:00 Trzy siostry (237)
- 01:00 Dzika miłość (117)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (53)
- 07:00 Trzy siostry (237)
- 08:00 Dzika miłość (117)
- 09:00 Teresa (33)
- 10:00 Okrutne miasto (57)
- 11:00 Przypieczętowany los (109)
- 12:00 Sploty nienawiści (14)
- 13:00 Dzika miłość (53)
- 14:00 Trzy siostry (237)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (53)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (54)
- 17:00 Trzy siostry (238)
- 18:00 Dzika miłość (118)
- 19:00 Teresa (34)
- 20:00 Okrutne miasto (58)
- 21:00 Przypieczętowany los (110)
- 22:00 Sploty nienawiści (15)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (54)
- 00:55 Dom obietnic (12)
- 01:40 Agenci NCIS 11 (Rzekomo)
- 02:25 Agenci NCIS 11 (Strzelec)
- 03:10 Nędznicy (5)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 2 (3)
- 05:00 Znaki 2 (3)
- 06:00 Totalcar 2 (1)
- 06:35 Prezentuj broń! (44)
- 07:35 Kafejka za rogiem 5 (13)
- 08:45 Kafejka za rogiem 5 (14)
- 09:50 Świąteczny rejs w luksusie 2
- 10:45 Dekoratorzy (3)
- 11:10 Dekoratorzy (4)
- 11:40 Jak zarobić na remoncie 2 (2)
- 14:50 Dekoratorzy (5)
- 15:20 Dekoratorzy (6)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 2 (3)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (4)
- 21:00 Akta zbrodni 2 (3)
- 01:20 Prezentuj broń! (33)
- 02:25 Prezentuj broń! (34)
- 03:30 Prezentuj broń! (35)
- 04:45 Prezentuj broń! (36)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (18)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (16)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (7)
- 08:55 Drużyna A 2 (15)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (18)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (16)
- 11:55 Drużyna A 2 (15)
- 18:00 Drużyna A 2 (16)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 2 (19)
- 20:00 Kickboxer
- 22:05 Underworld: Wojny krwi
- 23:50 Uniwersalny żołnierz: Powrót
- 00:15 Winnice miłości 2 (91)
- 01:25 Prezentuj broń! (48)
- 02:30 Prezentuj broń! (49)
- 03:40 Prezentuj broń! (50)
- 04:45 Prezentuj broń! (51)
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Winnice miłości 2 (91)
- 07:25 Profil (3)
- 08:25 Profil (4)
- 09:30 Domek na prerii 9 (3)
- 10:35 Domek na prerii 9 (4)
- 11:40 Cztery siostry (48)
- 13:00 Winnice miłości 2 (91)
- 14:10 Profil (5)
- 15:20 Profil (6)
- 16:30 Domek na prerii 9 (5)
- 17:35 Domek na prerii 9 (6)
- 01:00 Agent Red - Broń chemiczna
- 03:00 Rzeź
- 04:45 Klasyka krótkich animacji (Popeye meets Ali Baba)
- 05:15 Zakończenie programu
- 06:00 Bonanza (Cichy grom)
- 07:00 Celnicy (1)
- 07:30 Celnicy (2)
- 10:00 Poirot (Wielka czwórka)
- 12:00 Joga dla dwojga
- 13:55 Tragedia w San Andreas
- 17:50 Poirot (Podwójny grzech)
- 20:00 Wij
- 22:35 Witajcie w dżungli
- 00:05 Zakończenie programu
- 05:20 Na przekór całemu światu
- 07:00 Maszynista
- 08:35 Owd Bob
- 10:10 Wyspa szemrzącego wiatru
- 11:30 Powrót księżniczki
- 15:05 Sniff i nawiedzony zamek
- 16:25 Letnie wino
- 17:55 Jak kochać się z D
- 19:30 Misja: Niewykonalna
- 21:00 Petunia
- 22:50 Gra w czworokącie
- 00:40 Help Doc I'm Horny
- 01:40 Formuła
- 03:10 Wyspa cienia
- 04:50 Zakończenie programu
- 06:10 Tygrysy ze stacji Shagou
- 08:10 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 09:50 Niezawodny plan
- 11:25 Tajna agentka
- 13:00 Wyspa skarbów
- 14:35 Lope
- 16:25 Na skrzydłach orłów
- 18:00 Wielki Mistrz
- 20:00 Ostatnia szansa ludzkości
- 21:30 Stan Helsing
- 23:00 Bij i wiej
- 00:15 Dingi
- 00:25 Szarada
- 02:15 Niesamowita przygoda
- 03:15 Champagne Safari
- 04:10 Łóżko
- 04:40 Śmierć i rycerz
- 05:15 Namacalni
- 05:24 Zakończenie programu
- 06:00 Nielegalne szwalnie
- 06:45 Odlecieć
- 07:00 Abbott i Costello - afrykańska przygoda
- 08:15 Wyprane brudy na słońcu
- 08:30 Bajeczni Dorseyowie
- 09:55 Kapitan Kidd
- 11:20 Kozie uszy
- 13:10 Strach
- 14:30 Zdjęcie
- 14:40 Zemsta zombie
- 15:40 Laleczka
- 17:00 Zbiór
- 18:15 Univitellin
- 18:30 Sklepik z horrorami
- 19:40 Najskromniejsze kino w dziejach
- 21:00 Więzienny cezar
- 22:30 Soldate Jeannette
- 23:50 Karnawał dusz
- 01:10 Generacja hmm
- 02:45 I zapadła ciemność
- 08:10 Kolejny rok
- 10:15 Che. Rewolucja
- 12:25 Mam na imię Sara
- 13:55 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 15:25 Lato we Florencji
- 17:00 Czekając na Anyę
- 20:00 Dynastia Tudorów (9)
- 20:55 Australian Gangster (2)
- 22:20 97 minut do śmierci
- 23:55 Córka trenera
- 01:50 Cheerleaderki
- 03:45 Boogeyman
- 08:00 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 08:20 Superstars (Geoffrey Rush, Brittany Murphy, Al Pacino, Martin Scorsese, Leonardo DiCaprio)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Niezapomniane momenty 2019 roku)
- 09:05 Warsztat filmowy (49)
- 09:25 Ikony (Al Pacino)
- 09:40 Klik News (28)
- 09:45 Ale lapsus (1)
- 09:55 Klik News (61)
- 10:10 Ikony - 10 min. (Quentin Tarantino)
- 10:20 Klik News (26)
- 10:25 Burza (93)
- 11:15 Najpiękniejsza brzydula (94)
- 12:05 Klik News (62)
- 12:10 Moda na sukces 34 (8601)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8602)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (49)
- 13:55 Między gwiazdami (Cleo - extra!)
- 14:15 Muzyczny express (140)
- 14:35 FilmoNewsy (126)
- 15:00 Ale lapsus (9)
- 15:10 "Top 13" - ranking gwiazd (Gwiazdy, które zginęły podczas katastrof lotniczych)
- 15:35 Willy agent (27)
- 15:45 Klik News (62)
- 15:55 Planetarium (164)
- 16:20 Klik News (61)
- 16:30 Ikony - 10 min. (Charlie Chaplin)
- 16:40 The Queen of Flow 2 (57)
- 17:30 Najpiękniejsza brzydula (88)
- 18:20 Klik News (61)
- 18:30 Arabela 2 (Marzenka i olbrzym)
- 19:10 Klik News (62)
- 19:15 Przygody kryminalistyki (Portret duszy)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8602)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8603)
- 21:20 Nie ma jak show-biznes
- 01:15 Bóg mi powiedział
- 03:10 X-człowiek, który widział więcej
- 08:00 Maria Magdalena (4)
- 09:00 Cannes 2024 (11)
- 09:30 Vidocówka (1)
- 09:45 ShowBiznes po godzinach (Andrzej Sołtysik)
- 10:10 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy o telewizji)
- 10:25 Między gwiazdami (9)
- 10:50 Ale lapsus (5)
- 11:00 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 11:15 Muzyczny express gold (Muzyczne duety)
- 11:25 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - Tomasz Ziętek, biografia)
- 11:30 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - relacja z Off Camera 2021)
- 11:35 Skąd ja Cię znam? (Kim Kardashian)
- 11:50 "Top 13" - ranking gwiazd (Gwiazdy po godzinach)
- 16:15 Najpiękniejsza brzydula (102)
- 17:10 Karetka 2 (2)
- 18:20 Triumf miłości (105)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (23)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8304)
- 20:45 Maria Magdalena (4)
- 21:45 Maria Magdalena (5)
- 22:50 Ucieczka z Sobiboru
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire (2/24)
- 13:35 Columbo 6 (3)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 3 (10)
- 19:00 Chicago Fire (3/24)
- 19:55 Columbo 6 (2)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Mauritius