Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:30 5 dni wojny
- 03:25 Ostatnia akcja
- 05:00 Morze Hallera
- 05:44 Zakończenie programu
- 05:50 Balans bieli
- 06:25 Awantura o Basię (Awantura szósta, czyli rzecz o idolu i siedmiu kołnierzykach)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:40 Halo, tu Paryż (17)
- 07:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Lekkoatletyka - maraton mężczyzn
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Ojciec Mateusz 28 (Nigdy Cię nie opuszczę)
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Tour de Pologne - kroniki
- 20:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 20:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Lekkoatletyka - 10. dzień - sesja wieczorna
- 21:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Boks - kobiety do 57 kg, mężczyźni do 57 kg, kobiety do 75 kg, mężczyźni powyżej 92 kg - finały
- 01:30 Znów cię kocham
- 03:00 Status: Singiel
- 04:45 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (3000)
- 05:25 Barwy szczęścia (3001)
- 06:00 Barwy szczęścia (3002)
- 06:35 M jak miłość (1801)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:20 To jest grane (20)
- 11:55 Heidi
- 22:45 Panorama
- 23:25 Po prostu przyjaźń
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:01 Dobrego dnia
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:20 WAWA Bohaterom
- 17:31 Saga rodów (Ród Stępniów)
- 17:51 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (2)
- 18:15 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Potockich w Bończy)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Filmowe spotkania
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Pogoda
- 21:52 Sport
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 01:40 Spider-Man 2
- 08:45 Na fali 2
- 10:40 Faceci w czerni
- 12:40 Gliniarze (Czarna owca)
- 13:40 Gliniarze (Dobre intencje)
- 16:45 Gliniarze (Policjant)
- 17:50 Chłopaki do wzięcia (390)
- 18:20 Chłopaki do wzięcia (391)
- 18:50 Wydarzenia (810)
- 19:15 Prezydenci i premierzy (360)
- 19:45 Sport (810)
- 19:55 Pogoda (810)
- 23:00 xXx: Następny poziom
- 01:15 Love Island. Wyspa miłości (179)
- 02:25 STOP Drogówka (299)
- 03:25 Disco Polo Life (2383)
- 08:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (95)
- 09:00 Galileo (866)
- 10:00 Galileo (867)
- 11:05 #Jesteśmy dla dzieci (240)
- 11:30 Ewa gotuje (486)
- 15:55 13 posterunek 2 (35)
- 16:35 13 posterunek 2 (36)
- 17:20 13 posterunek 2 (39)
- 00:00 Dusza zabójcy
- 01:50 Zobacz to!: Menu na miarę (4)
- 02:30 Menu na miarę (5)
- 02:55 Menu na miarę (6)
- 03:20 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Kordian)
- 04:20 Menu na miarę (7)
- 04:55 Menu na miarę (9)
- 05:20 Dyżur 3 (37)
- 06:00 Taki jest świat 9 (32)
- 07:00 Kobra - oddział specjalny (Ostatnia stacja)
- 01:10 Zabójca
- 03:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (174)
- 08:10 Ale numer! 20 (16)
- 08:45 Hit Kabaret Show (5)
- 09:45 Gwiazdy Mazurskiej Nocy Kabaretowej (10)
- 00:45 Agenci NCIS: Hawaje (11)
- 01:40 Agenci NCIS: Hawaje (12)
- 02:40 Zagadki z przeszłości 3 (3)
- 03:40 Znaki (1)
- 04:40 Rysa (2)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Agenci NCIS 17 (13)
- 06:55 Agenci NCIS 17 (14)
- 07:50 Agenci NCIS 17 (15)
- 08:45 Agenci NCIS 17 (16)
- 09:40 Agenci NCIS 17 (17)
- 12:35 Kobra - oddział specjalny (9)
- 13:40 Smerfy
- 20:00 Cast Away: Poza światem
- 00:00 Zabójcze kataklizmy 2 (2)
- 01:00 Ben Fogle w Czarnobylu
- 01:50 W okowach mrozu 6 (12)
- 02:35 Ben Fogle w Czarnobylu
- 03:25 Dynastie (5)
- 04:20 W okowach mrozu 6 (1)
- 05:10 Życie na pustkowiu 10 (9)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (7)
- 06:30 Dynastie 2 (1)
- 07:40 Dynastie 2 (2)
- 08:50 Dynastie 2 (3)
- 10:00 Dzika Francja (1)
- 11:05 Starożytne mocarstwa (4)
- 12:00 W okowach mrozu 5 (9)
- 13:00 W 80 kilo dookoła świata (2)
- 13:55 Jak budowano imperia (2)
- 16:55 Życie na pustkowiu 10 (10)
- 17:55 Dzika Francja (1)
- 20:00 Brytyjskie fabryki 3 (2)
- 21:05 Zjawiskowa Ziemia (1)
- 22:15 W okowach mrozu 6 (3)
- 23:15 Dzika Francja (1)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 00:45 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 01:10 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:35 Taffy (Nowszy model)
- 01:45 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 01:50 Taffy (W klatce)
- 02:00 Taffy (Podchody z duchami)
- 02:05 Taffy (Rozgrywka)
- 02:10 Płazowyż (Znowu razem)
- 02:35 Płazowyż 2 (21)
- 02:55 Płazowyż 2 (22)
- 03:20 Dronersi (Wyścig paipai)
- 03:40 Dronersi (Witamy w Paroa)
- 04:00 Dronersi (Tor Pająka)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Żelazna kapusta)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Pajęcza sieć)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 05:45 Taffy 2 (Mucha)
- 05:50 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Konfrontacja)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Zderzenie)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne / Zima w Wielkim Mieście)
- 07:55 Taffy (Białe rękawiczki)
- 08:00 Taffy (Marzenia maszyny)
- 08:10 Taffy (Taffyzilla)
- 08:25 Taffy (Ubaw po pachy)
- 08:30 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 08:35 Taffy (Kici, kici)
- 08:45 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (45)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (31)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (30)
- 12:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (50)
- 12:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (51)
- 13:25 Taffy (Porywacz kotów)
- 13:30 Taffy (Dzień szopa)
- 13:35 Taffy (Wylogowanie)
- 13:50 Taffy (Woń polowania)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 4 (U Tirka / Dżingle)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 4 (Bill stand-uper / Zielony proces)
- 01:05 Mój syn
- 02:40 Ściema po polsku
- 04:15 Córka trenera
- 05:45 Zakończenie programu
- 06:05 Książę i ja: Królewskie wesele
- 07:40 Wielki Mistrz
- 09:40 Prawie przyjaciele
- 11:20 Proza życia
- 13:00 Potężne sierotki
- 14:55 Ojciec
- 16:30 Ekspedientki
- 18:15 Gorzko-słodki
- 23:55 Miasto kłamstw
- 04:40 Z pamiętnika położnej 7 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (5)
- 06:00 Ojciec Brown 8 (4)
- 06:55 Ojciec Brown 8 (5)
- 07:55 Śmierć pod palmami 4 (2)
- 09:00 Lewis 9 (3)
- 10:00 Morderstwa w Midsomer 23 (2)
- 11:45 Śmierć pod palmami 6 (6)
- 12:50 Śmierć z dala od palm (3)
- 13:50 Ojciec Brown 11 (2)
- 16:40 Śmierć pod palmami 4 (3)
- 17:45 Śmierć pod palmami 6 (6)
- 18:50 Śmierć pod palmami 8 (5)
- 19:55 Śmierć z dala od palm (4)
- 21:00 Milczący świadek 24 (9)
- 22:10 Milczący świadek 24 (10)
- 23:20 Ragdoll (3)
- 01:05 Pan Wołodyjowski
- 20:00 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 21:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 21:55 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 23:05 Pułapka
- 00:05 Magia nagości. Niemcy 2 (3)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (1)
- 01:45 Co lubią kobiety (4)
- 02:50 I love kabaret (2)
- 03:45 I love kabaret (3)
- 04:45 I love kabaret (5)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (2)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:50 Survivalowa rodzina (2)
- 08:25 To leci w sieci (2)
- 08:55 To leci w sieci (19)
- 09:20 To leci w sieci (5)
- 09:45 Historia kultowych marek (1)
- 12:50 Quo vadis (1/2)
- 14:30 Quo vadis (2-ost.)
- 16:15 Kabaretowe przeboje (6)
- 17:20 I love kabaret (2)
- 20:05 Sztos
- 00:00 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 00:55 Dzika kuchnia (5)
- 01:30 Dzika kuchnia (7)
- 02:00 Dzika kuchnia (1)
- 02:30 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:50 Dzika kuchnia (5)
- 04:20 Dzika kuchnia (7)
- 04:50 Dzika kuchnia (1)
- 05:15 Dzika kuchnia (2)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Na osi (1092)
- 06:30 Turystyczna jazda (Łęknica)
- 06:50 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 07:05 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 10:05 Giganty na drogach (8)
- 11:05 Giganty na drogach (9)
- 12:05 Giganty na drogach (10)
- 13:05 Giganty na drogach 2 (1)
- 14:05 Giganty na drogach 2 (2)
- 15:05 Giganty na drogach 2 (3)
- 16:05 Giganty na drogach 2 (4)
- 17:00 Giganty na drogach 2 (5)
- 18:00 Giganty na drogach 2 (6)
- 19:00 Giganty na drogach 2 (7)
- 22:10 Giganty na drogach 2 (8)
- 23:10 Giganty na drogach 2 (9)
- 04:45 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:20 U nas w...
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 Z lokalnego archiwum
- 10:00 Przepis na remont 2 (8)
- 10:30 Przepis na remont 2 (9)
- 11:00 Przepis na remont 2 (10)
- 11:25 Przepis na remont 2 (11)
- 11:55 Przepis na remont 2 (12)
- 14:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 15:00 Giganty na drogach (1)
- 16:00 Giganty na drogach (2)
- 17:00 Giganty na drogach (3)
- 18:00 Giganty na drogach (4)
- 19:00 Giganty na drogach (5)
- 20:00 Hadik - Król Huzarów
- 22:10 Suburra
- 08:10 Mistrzowie ceramiki 4 (1)
- 09:15 Mistrzowie ceramiki 4 (2)
- 10:20 Mistrzowie ceramiki 4 (3)
- 11:20 Bake off: zawodowcy 6 (2)
- 16:45 Mistrzowie ceramiki 4 (1)
- 17:50 Mistrzowie ceramiki 4 (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Druga Alicja / Felek gra w pałacu)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dodo dylemat / Końskie harce)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Ziemniak czy kartofel? / Tort na odwrót Kapka)
- 01:30 Spidey i superkumple (Rakietowy Nosorożec/ Psikus albo TRACE-E)
- 01:55 Spidey i superkumple (Szpieg w systemie / Sprawdzian supersiły)
- 02:20 Spidey i superkumple (Gołębie żartownisie/ Talent do roślin)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (W labiryncie/ Kraina zagubionych... skarpet)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Krystaliczna Crystal/ Wielkie Frajdomkowe nocowanko)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowany las!/ Dino-pieski)
- 04:00 Eureka! (Muszla pełna dźwięków / Prezent dla bliźniaków)
- 04:30 Eureka! (Chrapiący problem / Wycieczka do biblioteki)
- 05:00 Eureka! (Kły, kłopoty i takie tam / Abso-fletnie fantastycznie)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Rodzina Farfusa / Parada przygód)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Piracka przygoda)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowana herbatka! / Nieszczęśliwi biwakowicze)
- 07:00 Blue 2 (Chlup, chlup, Święta!)
- 07:10 Blue 2 (78)
- 07:20 Blue 2 (79)
- 07:30 Blue 2 (80)
- 07:40 Blue 2 (81)
- 07:50 Blue 2 (82)
- 08:00 Blue 2 (83)
- 08:10 Blue 2 (84)
- 08:20 Blue 2 (85)
- 08:30 Disney Junior Ariel (1)
- 09:00 Pupstruction (Profesor Miaukowicz/ Sąsiadka zza płotu)
- 09:30 Superkoty (Fajerwerkowa obawa/ Serowe drzewa)
- 00:10 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 00:35 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 02:35 Duch i nas dwóch (11)
- 03:00 Duch i nas dwóch (12)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (13)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (14)
- 04:50 Duch i nas dwóch (20)
- 05:15 Duch i nas dwóch (21)
- 05:35 Robale ziomale (Owadzie radio / Wyraź siebie)
- 06:00 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 06:05 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 06:10 Taffy 2 (Mama!)
- 06:25 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 06:35 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 06:40 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 06:55 Fineasz i Ferb (5)
- 07:25 Fineasz i Ferb (13)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (6)
- 14:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 14:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 14:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 15:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 15:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (41)
- 15:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (42)
- 18:00 Taffy (Kochany klops)
- 18:05 Taffy (Lekcja życia)
- 18:20 Taffy (Redaktor Taffy)
- 18:30 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 18:35 Taffy (Szopi Księżyc)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (47)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (49)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (50)
- 00:05 Blue 2 (1)
- 00:15 Blue 2 (2)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 00:40 Kolorklocki (14)
- 00:45 Blue 2 (3)
- 00:55 Piotruś Królik 2 (20)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (29)
- 01:20 Psi Oddział (14)
- 01:35 Blue (9)
- 01:40 Blue 2 (50)
- 01:50 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 02:00 Blue (16)
- 02:05 Tosia i Tymek (57)
- 02:20 Blue 2 (46)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (46)
- 02:40 Kręciołki (69)
- 02:50 Teletubisie (33)
- 03:05 Blue (5)
- 03:10 Blue (6)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (5)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (1)
- 03:45 Tosia i Tymek (49)
- 03:55 Tosia i Tymek (50)
- 04:10 Blue 2 (34)
- 04:15 Blue 2 (35)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (35)
- 04:35 Blue (34)
- 04:45 Blue (35)
- 04:50 Blue (1)
- 05:00 Superpyra (43)
- 05:05 Superpyra (44)
- 05:15 Kolorklocki (22)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (48)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (49)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 05:50 W Papierowej Krainie (36)
- 06:00 Piotruś Królik (27)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (27)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (28)
- 06:55 Blue (13)
- 07:05 Blue (14)
- 07:15 Blue (15)
- 07:20 Blue (16)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (3)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (22)
- 08:10 W Papierowej Krainie (36)
- 08:20 Blue (27)
- 08:30 Blue (28)
- 08:40 Blue (29)
- 08:50 Blue (30)
- 09:00 Blue (31)
- 09:10 Blue (32)
- 09:15 Mała kuchnia świata (3)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (5)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (6)
- 09:55 Kręciołki (55)
- 10:10 Kręciołki (56)
- 10:25 Blue 2 (29)
- 10:35 Blue 2 (30)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (3)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (21)
- 11:15 W Papierowej Krainie (36)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (18)
- 11:50 Superpyra (20)
- 12:00 Blue 2 (4)
- 12:10 Blue (11)
- 12:15 Blue (2)
- 12:25 Blue (3)
- 12:35 Blue 2 (4)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (8)
- 13:05 Blue 2 (29)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (20)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (30)
- 13:40 Psi Oddział (14)
- 13:55 Blue (19)
- 14:05 Blue (20)
- 14:15 Blue (21)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (46)
- 14:35 Blue 2 (18)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (21)
- 15:15 W Papierowej Krainie (37)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (8)
- 15:50 Blue (12)
- 16:00 Blue (4)
- 16:10 Blue (5)
- 16:20 Matklocki (8)
- 16:25 Blue 2 (8)
- 16:35 Kolorklocki (15)
- 16:40 Kolorklocki (16)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (9)
- 17:10 Blue 2 (30)
- 17:15 Piotruś Królik 2 (21)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (30)
- 17:45 Psi Oddział (15)
- 18:00 Blue (22)
- 18:10 Blue (23)
- 18:15 Blue (24)
- 18:25 Tosia i Tymek (64)
- 18:40 Blue 2 (19)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (47)
- 19:00 Kręciołki (71)
- 19:15 Teletubisie (35)
- 19:30 Blue (5)
- 19:40 Blue (6)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (6)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (2)
- 20:20 Tosia i Tymek (51)
- 20:30 Tosia i Tymek (52)
- 20:45 Blue 2 (4)
- 20:55 Blue 2 (5)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 21:15 Blue (36)
- 21:25 Blue (37)
- 21:35 Superpyra (45)
- 21:40 Superpyra (46)
- 21:50 Hej, Duggee! 2 (50)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (51)
- 22:10 Kolorklocki (23)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 22:30 W Papierowej Krainie (37)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (21)
- 22:55 W Papierowej Krainie (36)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (8)
- 23:35 Matklocki (8)
- 23:40 Blue 2 (3)
- 23:50 Blue (12)
- 23:55 Blue 2 (17)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 05:00 Bernard (44)
- 05:05 Bernard (46)
- 05:10 Bernard (47)
- 05:15 Bernard (49)
- 05:20 Bernard (50)
- 05:25 Bernard (51)
- 05:30 Bernard (52)
- 05:35 Bernard 2 (54)
- 05:40 Bernard 2 (55)
- 05:45 Bernard 2 (56)
- 05:50 Bernard 2 (58)
- 05:55 Bernard 2 (59)
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Bernard (1)
- 08:05 Bernard (3)
- 08:10 Bernard (4)
- 08:15 Bernard (6)
- 08:20 Bernard (7)
- 08:25 Bernard (8)
- 08:30 Bernard (9)
- 08:35 Bernard (10)
- 08:40 Bernard (11)
- 08:45 Bernard (18)
- 08:50 Bernard (19)
- 08:55 Bernard (20)
- 09:00 Bernard (21)
- 09:05 Bernard (23)
- 09:10 Bernard (24)
- 09:15 Bernard (26)
- 09:20 Bernard (27)
- 09:25 Bernard (28)
- 09:30 Bernard (29)
- 09:35 Bernard (30)
- 09:40 Bernard (32)
- 09:45 Bernard (33)
- 09:50 Bernard (34)
- 09:55 Bernard (35)
- 10:00 Bernard (36)
- 10:05 Bernard (38)
- 10:10 Bernard (39)
- 10:15 Bernard (41)
- 10:20 Bernard (42)
- 10:30 Bernard (44)
- 10:35 Bernard (45)
- 10:40 Bernard (46)
- 10:45 Bernard (48)
- 10:50 Bernard (49)
- 11:00 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 11:15 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 11:25 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 11:35 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 11:45 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 12:00 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 12:10 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 13:20 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 13:30 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 13:55 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 14:05 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 14:15 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 14:35 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 15:05 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 15:15 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 15:30 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 15:55 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 16:05 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 16:15 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 16:30 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 16:40 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 16:50 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 17:00 Power Players (1)
- 17:20 Power Players (2)
- 17:30 Power Players (3)
- 17:40 Power Players (4)
- 17:55 Power Players (5)
- 18:05 Power Players (6)
- 18:20 Power Players (7)
- 18:30 Power Players (8)
- 18:50 Power Players (9)
- 19:00 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 19:15 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 19:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 19:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 19:50 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 20:00 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 20:10 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 20:20 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 20:35 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 20:50 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 21:00 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 21:15 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 21:25 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 21:35 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 22:00 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 22:10 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 22:20 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Trema)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 22:55 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 23:10 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 23:25 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 23:35 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 23:50 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 00:01 Opowieści warzywne
- 00:03 Teraz się bawimy
- 00:06 Świat podwodny
- 00:09 Towarzysze zabawy
- 00:12 Wakacje
- 00:15 Sunville
- 00:18 Towarzysze zabawy
- 00:21 Teraz się bawimy
- 00:23 Opowieści warzywne
- 00:25 Towarzysze zabawy
- 00:28 Świat podwodny
- 00:30 Towarzysze zabawy
- 00:32 Świat elfów
- 00:35 Wstawaj!
- 00:38 Towarzysze zabawy
- 00:40 Sunville
- 00:43 Teraz się bawimy
- 00:46 Wakacje
- 00:48 Zwierzęta
- 00:51 Kolorowa magia
- 00:54 Świat elfów
- 00:57 Sunville
- 01:00 Opowieści warzywne
- 01:02 Kolorowe koło
- 01:06 Pojazdy
- 01:08 Safari
- 01:11 Pojazdy
- 01:13 Sport, sport, sport
- 01:17 Miejskie życie
- 01:20 Zwierzęta
- 01:23 Urocze miejsca
- 01:26 Miejskie życie
- 01:28 Safari
- 01:30 Indie
- 01:34 Urocze miejsca
- 01:36 Świat elfów
- 01:39 Morskie przygody
- 01:41 Urocze miejsca
- 01:44 Opowieści warzywne
- 01:47 Safari
- 01:49 Urocze miejsca
- 01:52 Indie
- 01:55 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:58 Miejskie życie
- 02:01 Świat elfów
- 02:04 Jak podróżujemy
- 02:06 Miyu i Litto
- 02:09 Safari
- 02:12 Przygody w przestrzeni
- 02:15 Sunville
- 02:18 Jaki jest twój zawód ?
- 02:20 Posłuchaj tego
- 02:25 Miejskie życie
- 02:28 Grupy
- 02:30 Kolorowa magia
- 02:33 Miyu i Litto
- 02:36 Safari
- 02:38 Kolorowa magia
- 02:41 Kącik naukowy
- 02:46 Kolorowe koło
- 02:49 Sunville
- 02:52 Jaki jest twój zawód ?
- 02:55 Jaki jest twój zawód ?
- 02:58 Urocze miejsca
- 03:01 Oli - cykle natury
- 03:04 Kolorowa magia
- 03:07 Panni i Fanni
- 03:10 Rodzina bobrów
- 03:13 Teraz się bawimy
- 03:15 Mini opowiadania
- 03:17 Świat zwierząt
- 03:19 Wstawaj!
- 03:21 Jak podróżujemy
- 03:24 Świat elfów
- 03:27 Posłuchaj tego
- 03:29 Przygody w przestrzeni
- 03:33 Jaki jest twój zawód ?
- 03:36 Taniec
- 03:38 Ding Dang Dong
- 03:42 Taniec
- 03:45 Świat zwierząt
- 03:47 Teraz się bawimy
- 03:49 Taniec
- 03:52 Urocze miejsca
- 03:55 Teraz się bawimy
- 03:57 Opowieści warzywne
- 04:00 Teraz się bawimy
- 04:02 Mini opowiadania
- 04:05 Opowieści warzywne
- 04:07 Wstawaj!
- 04:10 Świat zwierząt
- 04:12 Kolorowe koło
- 04:15 Wakacje
- 04:18 Świat podwodny
- 04:20 Opowieści warzywne
- 04:23 Kolorowe koło
- 04:26 Świat podwodny
- 04:29 Jaki jest twój zawód ?
- 04:31 Kolorowe koło
- 04:34 Opowieści warzywne
- 04:36 Wakacje
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:42 Świat podwodny
- 04:45 Kolorowe koło
- 04:47 Świat podwodny
- 04:50 Wakacje
- 04:52 Jaki jest twój zawód ?
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:57 Kolorowe koło
- 05:00 Wakacje
- 05:03 Kolorowe koło
- 05:05 Wakacje
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:10 Wakacje
- 05:12 Opowieści warzywne
- 05:15 Kącik naukowy
- 05:18 Urocze miejsca
- 05:20 Kolorowa magia
- 05:23 Kolorowe koło
- 05:25 Muzeum
- 05:28 Panni i Fanni
- 05:30 Urocze miejsca
- 05:33 Panni i Fanni
- 05:35 Miyu i Litto
- 05:38 Grupy
- 05:41 Jaki jest twój zawód ?
- 05:43 Muzeum
- 05:46 Kolorowa magia
- 05:49 Kolorowa magia
- 05:52 Posłuchaj tego
- 05:55 Kolorowe koło
- 05:57 Muzeum
- 06:00 Miyu i Litto
- 06:03 Kolorowa magia
- 06:06 Urocze miejsca
- 06:08 Miyu i Litto
- 06:11 Grupy
- 06:14 Muzeum
- 06:17 Uczymy się
- 06:20 Dotty i Kitty
- 06:24 Risto Gusto
- 06:27 Małe, ale pracowite
- 06:30 Połączony świat
- 06:33 Świat zabawek
- 06:36 Urocze miejsca
- 06:38 Morskie przygody
- 06:40 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:43 Sunville
- 06:46 Indie
- 06:50 Afryka
- 06:53 Zastęp strażaków
- 06:56 Wesoła łąka
- 06:58 Zoo
- 07:01 Świat zabawek
- 07:02 Drużyna lalek na ratunek
- 07:06 Opowieści warzywne
- 07:09 Posłuchaj tego
- 07:11 Morskie przygody
- 07:13 Towarzysze zabawy
- 07:17 Zwierzęta
- 07:20 Wstawaj!
- 07:22 Margo i Felix
- 07:25 Przygody kaczki
- 07:27 Risto Gusto
- 07:30 Margo i Felix
- 07:33 Elfy przyrody
- 07:34 DuckSchool
- 07:38 Wstawaj!
- 07:40 Świat zwierząt
- 07:44 Urocze miejsca
- 07:47 Świat zwierząt
- 07:50 Teraz się bawimy
- 07:52 DuckSchool
- 07:55 Mimo i Bobo
- 07:58 Hop-hop
- 08:00 Mimo i Bobo
- 08:03 Zack i Ziggy
- 08:06 Urocze miejsca
- 08:09 Taniec
- 08:12 Świat zwierząt
- 08:14 Urocze miejsca
- 08:16 Jaki jest twój zawód ?
- 08:19 Ding Dang Dong
- 08:23 Kolorowa Klara
- 08:25 Hubbi i jego koledzy
- 08:28 Toobys
- 08:30 Mimo i Bobo
- 08:32 ABC - duckBC
- 08:35 Dotty i Kitty
- 08:39 Panni i Fanni
- 08:41 Opowieści warzywne
- 08:44 Miyu i Litto
- 08:47 Posłuchaj tego
- 08:49 Puffy i Tubby
- 08:54 Fin i Fianna
- 08:57 Uczymy się
- 08:59 Pixie 2
- 09:00 Dźwięki wokół nas
- 09:02 Przygody kaczki
- 09:04 Elfy przyrody
- 09:06 Kształcików
- 09:07 Monika i Rudi
- 09:10 Kolorowe koło
- 09:13 Kącik naukowy
- 09:15 Panni i Fanni
- 09:17 Puffy i Tubby
- 09:22 Panni i Fanni
- 09:25 Margo i Felix
- 09:28 Pixie 2
- 09:29 Elfy przyrody
- 09:30 Kształcików
- 09:31 Monika i Rudi
- 09:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:37 Kolorowa Klara
- 09:39 Słodki dom
- 09:40 Uczymy się
- 09:43 Monika i Rudi
- 09:46 Wesoła łąka
- 09:49 Małe melodie
- 09:51 Mimo i Bobo
- 09:53 ABC - duckBC
- 09:56 ABC - duckBC
- 09:59 Dinoland
- 10:02 Monika i Rudi 2
- 10:05 Wesoła łąka
- 10:08 Zack i Ziggy
- 10:11 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:14 Zack i Ziggy
- 10:17 Mimo i Bobo
- 10:20 Margo i Felix
- 10:23 Afryka
- 10:26 Fin i Fianna
- 10:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:31 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:34 DuckSchool
- 10:36 Uczymy się
- 10:39 Świat Mimo
- 10:41 Co rośnie na drzewie?
- 10:43 Elfy przyrody
- 10:44 Fin i Fianna
- 10:47 Restauracja
- 10:50 Wesołe królestwo
- 10:53 Lola i Liczby
- 10:56 Zack i Ziggy
- 10:59 Risto Gusto
- 11:02 Toobys
- 11:05 Historie Henryka
- 11:07 Co rośnie na drzewie?
- 11:08 Restauracja
- 11:11 Cubie
- 11:14 Cubie
- 11:16 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:19 Toby McFly
- 11:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:24 Dotty i Kitty
- 11:28 Afryka
- 11:31 Brygada ogniowa
- 11:33 Świat zabawek
- 11:35 Hop-hop
- 11:37 Risto Gusto
- 11:39 Hubbi i jego koledzy
- 11:41 Przygody kaczki
- 11:43 Połączony świat
- 11:46 Brygada ogniowa
- 11:49 Toby McFly
- 11:52 Zoo
- 11:55 Uczymy się
- 11:58 Połączony świat
- 12:01 Wesołe królestwo
- 12:04 Raul
- 12:06 Toby McFly
- 12:09 Kaczka i Puszek
- 12:11 Mały Didy
- 12:13 Połączony świat
- 12:17 Hubbi i jego koledzy
- 12:19 Pociąg
- 12:21 Połączony świat
- 12:24 Świat Mimo
- 12:26 Hubbi się tym zajmie
- 12:29 Sippi Sappi
- 12:32 Hubbi i jego koledzy
- 12:34 Afryka
- 12:37 Zastęp strażaków
- 12:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:42 Restauracja
- 12:46 Skoczkowie Planet
- 12:50 Dinozaur Milo
- 12:54 Drużyna lalek
- 12:57 Skoczkowie Planet
- 13:01 Świat Mimo
- 13:04 Sztuka Leona
- 13:06 Brygada ogniowa
- 13:08 Hubbi i jego koledzy
- 13:10 Wesołe królestwo
- 13:13 Drużyna lalek
- 13:16 Mimo i Bobo
- 13:19 Dinoland
- 13:22 Raul
- 13:25 Kaczka i Puszek
- 13:27 Raul
- 13:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:32 Hiphopowy kaktus
- 13:35 Dźwięki wokół nas
- 13:37 Fin i Fianna
- 13:40 ABC - duckBC
- 13:43 Monika i Rudi
- 13:46 DuckSchool
- 13:49 Kształcików
- 13:50 Małe melodie
- 13:52 Kolorowa Klara
- 13:54 DuckSchool
- 13:56 Tempo Giusto
- 13:58 Toobys
- 14:00 Wesołe królestwo
- 14:03 Toobys
- 14:06 Sippi Sappi
- 14:08 Słodki dom
- 14:09 Małe melodie
- 14:11 Lola i Liczby
- 14:14 Małe melodie
- 14:16 Monika i Rudi 2
- 14:20 Co rośnie na drzewie?
- 14:21 Mimo i Bobo
- 14:24 Albert tłumaczy
- 14:29 Historie Henryka
- 14:31 Toobys
- 14:33 Wesoła łąka
- 14:37 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:40 Dźwięki wokół nas
- 14:42 Afryka
- 14:44 Raul
- 14:46 Sippi Sappi
- 14:49 Zabawa w chowanego
- 14:52 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:55 Historie Henryka
- 14:57 Świat Mimo
- 15:00 Mały Didy
- 15:03 Elfy przyrody
- 15:04 Tempo Giusto
- 15:06 Mimo & Bobo PLUS
- 15:10 Zabawa w chowanego
- 15:12 Lola i Liczby
- 15:15 Wstawaj!
- 15:17 Mały Didy
- 15:19 Mimo & Bobo PLUS
- 15:24 Hubbi i jego koledzy
- 15:26 Sippi Sappi
- 15:28 Albert tłumaczy
- 15:31 Elfy przyrody
- 15:33 Afryka
- 15:35 Wstawaj!
- 15:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:39 Kolorowa Klara
- 15:41 ABC - duckBC
- 15:44 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:46 Toobys
- 15:49 Mały Didy
- 15:51 Dźwięki wokół nas
- 15:53 Lola i Liczby
- 15:55 Sippi Sappi
- 15:58 Świat Mimo
- 16:01 Elfy przyrody
- 16:02 Świat Mimo
- 16:04 Toby McFly
- 16:07 Mimo i Bobo
- 16:10 Raul
- 16:13 Margo i Felix
- 16:16 Mimo i Bobo
- 16:19 Brygada ogniowa
- 16:22 Przygody kaczki
- 16:24 Hiphopowy kaktus
- 16:26 Hiphopowy kaktus
- 16:28 Przygody kaczki
- 16:30 Mały Didy
- 16:32 Brygada ogniowa
- 16:35 Toobys
- 16:37 Raul
- 16:40 Afryka
- 16:42 Raul
- 16:45 Świat Mimo
- 16:48 Hop-hop
- 16:50 Mimo i Bobo
- 16:53 Hop-hop
- 16:55 Lola i Liczby
- 16:57 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:59 Mimo i Bobo
- 17:02 Hop-hop
- 17:04 Mimo i Bobo
- 17:07 Raul
- 17:09 Mimo i Bobo
- 17:12 Mimo i Bobo
- 17:14 Zabawa w chowanego
- 17:16 Raul
- 17:19 Afryka
- 17:21 Raul
- 17:24 Lola i Liczby
- 17:27 Tempo Giusto
- 17:29 Zack i Ziggy
- 17:32 Wstawaj!
- 17:34 Hubbi się tym zajmie
- 17:37 Mimo & Bobo PLUS
- 17:41 Fin i Fianna
- 17:44 DuckSchool
- 17:47 Monika i Rudi
- 17:50 Fin i Fianna
- 17:53 Monika i Rudi 2
- 17:56 Monika i Rudi
- 17:59 Uczymy się
- 18:02 Przygody kaczki
- 18:04 Uczymy się
- 18:06 Dotty i Kitty
- 18:09 Monika i Rudi
- 18:12 Kolorowa Klara
- 18:14 Historie Henryka
- 18:16 Dotty i Kitty
- 18:20 Co rośnie na drzewie?
- 18:21 Kolorowa Klara
- 18:23 Uczymy się
- 18:26 Tempo Giusto
- 18:28 Sippi Sappi
- 18:31 Zabawa w chowanego
- 18:33 Kształcików
- 18:34 Zabawa w chowanego
- 18:37 Pixie 2
- 18:38 Uczymy się
- 18:41 Lola i Liczby
- 18:43 Toobys
- 18:46 Monika i Rudi
- 18:49 Tempo Giusto
- 18:51 Mały Didy
- 18:53 Toby McFly
- 18:56 Hop-hop
- 18:58 Zoo
- 19:01 Drużyna lalek
- 19:04 Hubbi i jego koledzy
- 19:06 Historie Henryka
- 19:08 Pociąg
- 19:10 Zabawa w chowanego
- 19:13 Cubie
- 19:15 Restauracja
- 19:18 Monika i Rudi
- 19:20 Kaczka i Puszek
- 19:22 DuckSchool
- 19:25 Cubie
- 19:28 Mały Didy
- 19:30 Zack i Ziggy
- 19:34 Afryka
- 19:36 Dobranoc!
- 19:38 Mały Didy
- 19:40 Dinoland
- 19:42 Hubbi i jego koledzy
- 19:44 Zoo
- 19:48 Zack i Ziggy
- 19:51 Toby McFly
- 19:54 Hiphopowy kaktus
- 19:57 Elfy przyrody
- 19:58 Mimo i Bobo
- 20:01 Drużyna lalek na ratunek
- 20:03 Drużyna lalek
- 20:07 Hubbi i jego koledzy
- 20:10 Mały Didy
- 20:12 Dźwięki wokół nas
- 20:14 Historie Henryka
- 20:16 Przygody kaczki
- 20:18 Małe, ale pracowite
- 20:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:23 Pociąg
- 20:26 Hop-hop
- 20:28 Lola i Liczby
- 20:31 Brygada ogniowa
- 20:34 Pociąg
- 20:38 Sippi Sappi
- 20:40 Zoo
- 20:43 Margo i Felix
- 20:46 Mimo i Bobo
- 20:49 Zoo
- 20:52 Hiphopowy kaktus
- 20:54 Zabawa w chowanego
- 20:56 Toobys
- 20:58 Raul
- 21:01 Hop-hop
- 21:03 Toobys
- 21:06 Mały Didy
- 21:08 Mimo i Bobo
- 21:11 Wakacje
- 21:14 Kolorowe koło
- 21:16 Wakacje
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:21 Wakacje
- 21:23 Zabawa w chowanego
- 21:26 Mimo i Bobo
- 21:29 Raul
- 21:32 Afryka
- 21:34 Elfy przyrody
- 21:35 Toobys
- 21:38 Wakacje
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Kolorowe koło
- 21:48 Wakacje
- 21:51 Kolorowe koło
- 21:54 Świat Mimo
- 21:57 Dinozaur Milo
- 22:01 Restauracja
- 22:05 Sztuka Leona
- 22:07 Kaczka i Puszek
- 22:09 Drużyna lalek
- 22:12 Jak podróżujemy
- 22:14 Galaktyczni turyści
- 22:17 Świat podwodny
- 22:20 Miejskie życie
- 22:25 Afryka
- 22:27 Przygody kaczki
- 22:29 Małe, ale pracowite
- 22:32 Drużyna lalek
- 22:35 Dinozaur Milo
- 22:39 Miejskie życie
- 22:41 Rodzina bobrów
- 22:44 Teraz się bawimy
- 22:46 Puffy i Tubby
- 22:50 Safari
- 22:52 Morskie przygody
- 22:54 Pixie 2
- 22:55 Toobys
- 22:58 Wesoła łąka
- 23:01 Albert tłumaczy
- 23:03 Pixie 2
- 23:04 Dotty i Kitty
- 23:08 Słodki dom
- 23:09 Zabawa w chowanego
- 23:12 Kolorowa magia
- 23:15 Kącik naukowy
- 23:17 Kolorowe koło
- 23:20 Posłuchaj tego
- 23:22 Urocze miejsca
- 23:24 Muzeum
- 23:27 Co rośnie na drzewie?
- 23:28 Wesoła łąka
- 23:31 Kształcików
- 23:33 DuckSchool
- 23:35 Albert tłumaczy
- 23:39 Fin i Fianna
- 23:42 Grupy
- 23:45 Miyu i Litto
- 23:48 Panni i Fanni
- 23:50 Posłuchaj tego
- 23:54 Puffy i Tubby
- 23:58 Wstawaj!
- 00:02 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:17 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:27 Ulubione bajki
- 13:30 Uczymy się z ducktv
- 14:35 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:44 Uczymy się z ducktv
- 18:45 Bajki na dobranoc
- 19:47 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:53 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 23:59 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Full Impact Season Review
- 06:00 La Manita
- 06:20 Miguel Soler
- 07:00 Ronaldo
- 07:40 Serie A Made in Italy (Torino)
- 00:00 Serie A Made in Italy (Inter)
- 00:20 Serie A Made in Italy (Atalanta)
- 00:40 Serie A Made in Italy (SSC Napoli)
- 01:00 Serie A Made in Italy (Genoa CFC)
- 01:20 Serie A Made in Italy (AC Monza)
- 01:40 Serie A Made in Italy (SS Lazio)
- 02:00 Piłka nożna: Liga portugalska - mecz: Sporting CP - Rio Ave FC
- 10:00 LaLiga Promoted Teams
- 11:00 La Manita
- 11:30 La Manita
- 20:00 Serie A Made in Italy (Torino)
- 20:20 Serie A Made in Italy (AS Roma)
- 20:40 Serie A Made in Italy (Bologna FC)
- 21:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 21:30 Ronaldo
- 04:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 04:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 05:00 Leo Messi
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 22:00 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 22:30 Paco Gento
- 23:00 La Manita
- 23:20 La Manita
- 23:40 La Manita
- 00:00 Liga wyścigów dronów (8)
- 02:00 Facing Waves (1)
- 02:30 Facing Waves (2)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (4)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (1)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (2)
- 05:00 Fighting Fit (5)
- 06:00 Nomads Seeking Adventure (1)
- 06:30 Nomads Seeking Adventure (2)
- 07:00 Nomads Seeking Adventure (3)
- 07:30 Nomads Seeking Adventure (4)
- 10:00 WWE Raw (23)
- 13:00 Fighting Fit (3)
- 14:00 Fighting Fit (4)
- 15:00 WWE NXT (20)
- 16:00 WWE - Main Event (20)
- 17:00 WWE: Summer Slam (1)
- 22:00 Liga wyścigów dronów (8)
- 04:00 Remont na 5+ (8)
- 04:20 Remont na 5+ (1)
- 04:45 Remont na 5+ (2)
- 05:10 Remont na 5+ (3)
- 05:35 Remont na 5+ (4)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 07:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 07:30 Trucker Club (172)
- 08:05 Remont na 5+ (4)
- 08:30 Remont na 5+ (5)
- 09:00 Remont na 5+ (6)
- 09:30 Remont na 5+ (7)
- 09:55 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 10:30 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 14:25 Remont na 5+ (1)
- 14:50 Remont na 5+ (2)
- 15:15 Remont na 5+ (3)
- 15:40 Remont na 5+ (4)
- 00:00 Express Republiki
- 00:15 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:43 Poland Daily - Weather
- 00:44 Poland Daily
- 00:54 Poland Daily - Weather
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:25 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 02:55 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 03:20 Dzisiaj
- 03:50 Agora Klarenbacha
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Kulisy manipulacji
- 06:40 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 Republika rano
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:10 Republika, wstajemy!
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:15 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 18:00 Republika dzień
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Zdaniem Kowalskiego
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Republika wieczór
- 21:10 Przegląd prasy niemieckiej
- 21:30 Oko na niedzielę
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:10 Najsłabsze ogniwo (10)
- 01:15 David Baddiel: Żydzi się nie liczą (1)
- 02:20 Cuda inżynierii 6 (3)
- 03:10 Top Gear 16 (6)
- 04:05 Bogowie tenisa (3)
- 05:00 Top Gear 8 (5)
- 06:00 Top Gear: Największe wyzwania (7)
- 07:05 W warsztacie (10)
- 08:00 Jak powstaje samochód 2 (3)
- 09:00 Samochód roku 2 (1)
- 09:30 Samochód roku 2 (2)
- 14:40 Samochód roku 2 (1)
- 15:10 Samochód roku 2 (2)
- 15:45 Top Gear: Największe wyzwania (6)
- 14:00 Cuda Afryki (Rwanda)
- 15:00 Cuda Afryki (Etiopia)
- 20:00 Premiera: Rekiny wagi ciężkiej
- 21:00 Rekiny z lotu ptaka
- 00:45 Dzika kuchnia (5)
- 01:20 Dzika kuchnia (7)
- 01:50 Dzika kuchnia (1)
- 02:25 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:20 Dzika kuchnia (4)
- 03:50 Dzika kuchnia (5)
- 04:20 Dzika kuchnia (7)
- 04:45 Dzika kuchnia (1)
- 05:15 Dzika kuchnia (2)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 ABC Designu (3)
- 06:10 ABC Designu (4)
- 06:25 ABC Designu (5)
- 06:40 ABC Designu (1)
- 06:55 Kuchnia na dziko (3)
- 07:10 Kuchnia na dziko (4)
- 07:20 Kuchnia na dziko (5)
- 07:35 Kuchnia na dziko (6)
- 07:50 Kuchnia na dziko (7)
- 08:10 Ogród bez tajemnic 5 (5)
- 08:35 Ogród bez tajemnic 5 (6)
- 09:00 Ogrody marzeń 3 (3)
- 09:30 Ogrody marzeń 3 (4)
- 10:05 Ogrody marzeń 3 (5)
- 10:40 Ogrody marzeń 3 (6)
- 11:10 Domy marzeń - nad morzem 6 (5)
- 18:05 Przepis na remont 2 (21)
- 18:30 Przepis na remont 2 (22)
- 19:00 Przepis na remont 2 (23)
- 19:30 Przepis na remont 2 (24)
- 23:00 Ogrody marzeń 3 (7)
- 23:35 Ogrody marzeń (1)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (6)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Orzechy)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Kraj pochodzenia)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Fizjoterapia i rehabilitacja)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Zaćma)
- 03:10 Być rodzicem (10)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Hipercholesterolemia: rozpoznawanie i leczenie)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kurczak)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Leczenie hormonem wzrostu)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Stomatologia w czasie epidemii)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Endometrioza)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Wady wzroku u dzieci)
- 07:15 Zapytaj lekarza 3 (5)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Joga na dolne partie ciała)
- 10:00 Nocna zmiana 3 (4)
- 10:55 Nocna zmiana 3 (5)
- 11:45 Nocna zmiana 3 (6)
- 12:35 Nocna zmiana 3 (7)
- 13:30 Nocna zmiana 3 (8)
- 14:25 Zaprogramowana otyłość
- 15:25 Pytania do doktora (Ból)
- 16:00 Zapytaj lekarza (5)
- 16:35 Łowcy smaków (6)
- 17:15 Przez żołądek do zdrowia (6)
- 17:50 Pies na życie (7)
- 18:25 Zwierzaki z misją (7)
- 19:00 Co kryje żywność: cukrzyca (1)
- 19:35 Zapytaj lekarza (6)
- 20:10 Happy i Zen (11)
- 20:45 Happy i Zen (12)
- 21:20 Żyj jak Laila (11)
- 21:50 Żyj jak Laila (12)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Peter, robot)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Paranormalne przygody Petera)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Peter, Chris i Brian)
- 01:45 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Siostra Petera)
- 02:15 Bajer z Bel-Air 3 (Narodziny)
- 02:45 Bajer z Bel-Air 3 (Wysoka stawka)
- 03:15 Bajer z Bel-Air 3 (Nie ma to jak showbiznes)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda 2 (T-Ball)
- 04:15 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Nauka jazdy)
- 05:00 Współczesna rodzina 11 (Ostatnie Boże Narodzenie)
- 05:30 Współczesna rodzina 11 (Prescott)
- 06:00 Współczesna rodzina 11 (Dziedzictwo)
- 06:30 Współczesna rodzina 11 (Śmierć i rywal)
- 07:00 Współczesna rodzina 11 (Paryż)
- 07:30 Współczesna rodzina 11 (Podrostki)
- 20:00 Panda (Karma)
- 21:00 Poznaj moich Spartan
- 22:35 Jackass 3D
- 02:50 Drzazgi
- 05:05 Wojciech Cejrowski. Kura
- 06:00 Pójdziesz ponad sadem
- 07:35 Nóż w wodzie
- 09:35 Popiół i diament
- 14:05 Parada oszustów (Mistrz zawsze traci)
- 15:00 To nie ze mną 2 (1/11)
- 15:30 To nie ze mną 2 (2)
- 16:05 Kop głębiej
- 18:00 Rozmowy nocą
- 20:00 Jak pies z kotem
- 22:05 Biała sukienka
- 23:35 Słaba płeć?
- 00:30 Droga do Palomy
- 02:15 Trędowata
- 03:40 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 04:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:05 77 TV (Przypadków wodnych)
- 06:00 Zameldowani 2 (12)
- 06:30 Zameldowani 2 (13)
- 07:00 Zameldowani 2 (14)
- 07:30 Zameldowani (10)
- 08:00 Zameldowani (11)
- 08:30 Zameldowani (12)
- 09:00 Zameldowani (13)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:45 Bonanza (29)
- 11:50 Bonanza (1)
- 12:55 Legendy rocka (Sting)
- 13:25 Legendy rocka (Rod Stewart)
- 13:55 Legendy rocka (U2)
- 14:25 Legendy rocka (Queen)
- 14:50 Legendy rocka (ABBA)
- 15:50 Legendy rocka (Guns N' Roses)
- 18:00 Trędowata
- 22:50 Droga smoka
- 00:20 Hostel
- 02:05 Poniedziałek
- 04:00 Nad Wisłą
- 04:50 Miasta rytm (5)
- 06:00 Przygody Merlina (Labirynt w Gedref)
- 07:00 Komisarz Rex 2 (Śmiertelna pokusa)
- 10:00 Hudson i Rex 3 (16)
- 11:00 Hudson i Rex 5 (1)
- 14:20 Czterej pancerni i pies (Psi pazur)
- 15:40 Wszystko stracone
- 17:45 Samotny wilk McQuade
- 23:10 Skazany na bluesa
- 00:00 Trzy siostry (244)
- 01:00 Diamentowe imperium (4)
- 02:00 Teresa (40)
- 03:00 Okrutne miasto (64)
- 04:00 Przypieczętowany los (116)
- 05:00 Sploty nienawiści (21)
- 06:00 Przypieczętowany los (112)
- 07:00 Przypieczętowany los (113)
- 08:00 Przypieczętowany los (114)
- 09:00 Przypieczętowany los (115)
- 10:00 Przypieczętowany los (116)
- 11:00 Dzika miłość (120)
- 12:00 Diamentowe imperium (1)
- 13:00 Diamentowe imperium (2)
- 14:00 Diamentowe imperium (3)
- 15:00 Diamentowe imperium (4)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (56)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (57)
- 18:00 Niezwyciężona miłość (58)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (59)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (60)
- 21:00 Płomienie pożądania (17)
- 22:00 Płomienie pożądania (18)
- 23:00 Teresa (36)
- 00:00 Akta zbrodni 2 (9)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (2)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 2 (10)
- 03:00 Akta zbrodni 2 (9)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (2)
- 05:00 Znaki (2)
- 06:10 Kafejka za rogiem 5 (18)
- 07:25 Kafejka za rogiem 5 (19)
- 12:15 Jak zarobić na remoncie 3 (1)
- 13:10 Dekoratorzy (9)
- 13:35 Dekoratorzy (10)
- 14:05 Dekoratorzy (11)
- 14:30 Dekoratorzy (12)
- 15:00 Dekoratorzy (13)
- 15:25 Nasz idealny dom na plaży (1)
- 20:25 Nasz idealny dom na plaży (10)
- 21:00 Amerykanin
- 23:15 Dezerter
- 01:35 Prezentuj broń! (56)
- 02:45 Prezentuj broń! (57)
- 03:50 Prezentuj broń! (58)
- 04:50 Prezentuj broń! (59)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 5 (3)
- 06:30 Flash 8 (5)
- 07:30 Flash 8 (6)
- 08:25 Flash 8 (7)
- 09:20 Zagadki z przeszłości 2 (22-ost.)
- 10:20 Zagadki z przeszłości 3 (1)
- 11:20 Flash 8 (8)
- 12:15 Flash 8 (9)
- 13:10 Flash 8 (10)
- 14:05 Amatorzy przygód (20)
- 15:05 Amatorzy przygód (21)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (3)
- 21:00 Królowie ulicy
- 23:15 Cloverfield Lane 10
- 00:10 Winnice miłości 2 (98)
- 01:20 Prezentuj broń! (13)
- 02:30 Prezentuj broń! (14)
- 03:40 Prezentuj broń! (15)
- 04:45 Prezentuj broń! (16)
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Winnice miłości 2 (96)
- 07:50 Profil 2 (3)
- 08:55 Profil 2 (4)
- 10:10 Profil 2 (5)
- 11:10 Profil 2 (6)
- 12:25 Profil 2 (7)
- 13:35 Domek na prerii 9 (9)
- 14:40 Domek na prerii 9 (10)
- 15:50 Domek na prerii 9 (11)
- 16:50 Domek na prerii 9 (12)
- 17:55 Domek na prerii 9 (13)
- 19:00 Carter (5)
- 20:00 Carter (6)
- 21:00 Chłopiec w pasiastej piżamie
- 22:55 Życiowe rozterki
- 04:40 Bonanza (Śmierć o świcie)
- 05:40 Zakończenie programu
- 05:50 Cimarron Strip (Sąd)
- 07:15 Poirot (Podwójny grzech)
- 11:00 Rzeczpospolita babska
- 13:05 Agora
- 15:55 Rocky Balboa
- 18:05 Czarny motyl
- 20:00 Londyn w ogniu
- 22:05 Ameryka w ogniu
- 00:15 Zakończenie programu
- 04:45 Maszynista
- 05:05 Stracone marzenia
- 06:55 Nico jednorożec
- 08:30 Łowcy przygód
- 09:55 Latarnicy
- 11:30 Na przekór całemu światu
- 13:10 Romans (jak) z powieści
- 14:40 Tygrysy ze stacji Shagou
- 19:30 Ciało potrzebne na gwałt
- 21:00 W zawieszeniu
- 22:50 Mężczyzna, który kocha
- 00:15 Kosmiczny grzech
- 01:40 Obrońca
- 03:10 Horny Housewives 3
- 04:10 Zawsze chciałem być gangsterem
- 06:00 Zakończenie programu
- 06:35 Autor widmo
- 08:40 Lope
- 10:30 Chłopiec z dżungli
- 12:00 Czerwone niebo
- 13:45 Trzy kule
- 15:15 Na ratunek
- 16:45 Kung-fu joga
- 18:30 Wyspa piratów
- 20:00 Paranormal Activity
- 21:25 Prawdziwa legenda
- 23:20 Dziewczyna numer jeden
- 01:10 Wszystkie kwiaty w czasie
- 01:25 Ludzie psy
- 02:40 Gdy marzenie się spełnia
- 04:00 Dingi
- 04:10 Wiadro krwi
- 05:15 Edith
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 Pieskie życie
- 06:35 Świąteczne życzenie
- 08:00 Śladami Nazarina
- 09:20 Sunny
- 10:55 Naginając zasady
- 12:30 Kozie uszy
- 14:20 Dzikie serca
- 15:25 Życie kobiety
- 17:30 Dryfowanie
- 17:45 Człowiek, który się oszukiwał
- 19:05 Indianie
- 19:35 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 20:45 Papużki
- 21:00 Podróż na planetę prehistorycznych kobiet
- 22:20 Grzech
- 23:55 Duch ze Sierra de Cobre
- 01:25 Rag Tale
- 03:25 Kruk. Zagadka zbrodni
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:55 Czekając na Anyę
- 07:40 Wypowiedzenie wojny
- 09:20 Mój najlepszy przyjaciel
- 10:55 Misja: Niewykonalna
- 12:25 Wampirzyce
- 13:55 Projekt Dinozaur
- 15:15 Irlandzki numer
- 16:50 Łąka zgubionych butów
- 20:00 Spotlight
- 22:10 Houdini i Doyle (5)
- 22:55 Leonardo (5)
- 23:45 This Is England '86 (2)
- 01:50 Paco - maszyna śmierci
- 03:55 Wonder Women
- 14:15 Muzyczny express (141)
- 14:35 Ale lapsus (10)
- 14:45 Między gwiazdami (Joanna Krupa - extra!)
- 15:10 Najpiękniejsza brzydula (61)
- 16:00 Najpiękniejsza brzydula (62)
- 16:50 Dick
- 18:40 Pali się, moja panno
- 20:15 Mózg za miliard dolarów
- 22:20 Nocny kowboj
- 00:40 Nie ma jak show-biznes
- 03:20 Na krańcu świata
- 12:05 Muzyczny express gold (Musicalowe hity)
- 12:20 Skąd ja Cię znam? (Keanu Reeves)
- 12:30 Superstars (Denzel Washington, Jennifer Lopez, Ben Affleck, Naomi Watts, Colin Firth)
- 13:00 "Top 13" - ranking gwiazd (Filmy i seriale o sławnych postaciach sportu)
- 13:25 Tu i Teraz (PopFenomeny)
- 13:45 "Moda na sukces" powraca (1)
- 14:00 Moda na sukces 34 (8304)
- 14:25 "Top 13" - ranking gwiazd (11)
- 14:50 Skąd ja Cię znam? (Taylor Swift)
- 15:05 Maria Magdalena (6)
- 16:00 Maria Magdalena (7)
- 17:00 Kasia Ballou
- 18:45 Jak poślubić milionera
- 20:40 Mój tydzień z Marilyn
- 22:40 Mózg za miliard dolarów
- 01:05 Szlagierowa lista
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:25 Muzyczne dzień dobry
- 10:05 Przy muzyce po Śląsku
- 10:30 Weekend z TVS
- 10:50 Spotkanie z balladą
- 12:05 Spotkanie z balladą
- 13:10 Weekend z TVS
- 13:20 Kino TVS: Inga Lindstrom: Siła wspomnień
- 15:15 Szlagroteka
- 15:50 Weekend z TVS
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:45 Weekend z TVS
- 17:55 Przy muzyce po Śląsku
- 18:05 Śląska karuzela
- 19:40 Weekend z TVS
- 20:00 Muzyczna chata
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Muzyczna chata
- 04:15 Autyzm - miejsce wśród wszystkich
- 05:10 Łowcy przeszłości (7)
- 06:00 Pieskie życie
- 06:45 Historia ludzi i lampartów
- 07:30 Szkoła łapania dzikich zwierząt (6)
- 08:00 Człowiek i jego łódź (8)
- 08:55 Dzikie zwierzęta (8)
- 09:25 Dzikie zwierzęta (9)
- 09:50 Góry Japonii. Zasiedlanie zakazanego świata
- 10:45 Bardowie z Azerbejdżanu
- 11:35 Ostatni bambusowy pociąg
- 12:30 Nowozelandzki bieg ekstremalny
- 13:25 W ciemnościach
- 16:20 Siła natury (1)
- 16:50 Siła natury (2)
- 17:25 Jak działa mózg (The Brian-Eye Process)
- 17:55 Nowa granica (7)
- 18:25 Rok na planecie Ziemia (1)
- 19:10 Wspaniały świat (1)
- 19:45 Wspaniały świat (2)
- 20:15 Efekt technologii (1)
- 20:40 Efekt technologii (2)
- 21:05 Football uliczny (Kenia)
- 21:35 Football uliczny (Kambodża)
- 22:05 Ratujmy bucardo
- 23:00 Gdzie jest Sułtan?
- 23:45 Kolebka wina
- 00:35 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 5)
- 01:10 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 5)
- 01:40 Relacja PGA 2022 (3)
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 93)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 94)
- 02:55 Stream Nation (Nightingale, część 7)
- 03:25 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 5)
- 10:00 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 1)
- 10:35 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 2)
- 11:15 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 3)
- 11:50 Stream Nation (SpongeBob Squarepants: Battle for Bikini Bottom, część 1)
- 20:30 VFC Tekken (7)
- 21:05 VFC Tekken (8)
- 21:35 VFC Tekken (9)
- 00:00 Kochamy Lata 60. i 70.
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Przepis na Hit
- 14:00 Kochamy Lata 80!
- 14:30 Kochamy Lata 90!
- 15:00 Rockowa 20
- 17:00 To Był Hit!
- 17:30 TOP Przeboje Roku
- 18:00 Polski Top Tygodnia
- 19:00 Prywatka
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 11:00 Trzymacie
- 11:15 Same hity!
- 13:00 1 na 1
- 13:15 Same hity!
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Halo, Warszawo!
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 08:00 Best Hits
- 09:00 Top 150 Polish 90's
- 23:00 Best Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 Top 25 Power Hits ...
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Katy Perry)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Best of 2000+
- 16:00 Top 30 Nuta.TV
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Katy Perry)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Mud
- 02:10 Lady bird
- 03:45 Film set (25)
- 04:00 English united (10)
- 04:10 3ways2 (13)
- 04:20 English in focus (49)
- 04:30 English 911 2 (135)
- 04:35 English 911 2 (136)
- 04:40 English 911 2 (137)
- 05:00 Art land (11)
- 05:05 Art land (12)
- 05:10 Crafty hands 2 (6)
- 05:20 Okey-dokey (6)
- 05:30 Once upon a time (6)
- 05:40 Words to grow (11)
- 05:45 Words to grow (12)
- 05:50 English playtime (4)
- 06:00 Magic science (10)
- 06:15 Yummy for mummy (15)
- 06:25 Kids in action (43)
- 06:30 Kids in action (44)
- 06:35 Alfred & wilfred (9)
- 06:45 A school day in the uk (8)
- 07:00 Simple phrases (8)
- 07:10 Life around (34)
- 07:20 Life around (43)
- 07:30 Jack of all trades (11)
- 07:40 Basic lexis (50)
- 07:45 Basic lexis (51)
- 07:50 Basic lexis (52)
- 08:00 Mojo morning (11)
- 08:15 All about (31)
- 08:20 All about (32)
- 08:25 All about (33)
- 08:30 Here and there (21)
- 08:40 Here and there (22)
- 08:50 Euronews. smart regions (11)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (1)
- 09:20 Let's talk (1)
- 09:35 English in focus (1)
- 09:45 English 911 2 (4)
- 09:50 English 911 2 (6)
- 09:55 English 911 2 (7)
- 10:00 Perfect english (29)
- 10:05 Perfect english (30)
- 10:10 English in focus (27)
- 10:20 Let's read right (15)
- 10:25 Basic lexis (46)
- 10:35 Basic lexis (47)
- 10:45 Basic lexis (48)
- 10:55 Step by step 2 (16)
- 11:00 Art land (11)
- 11:05 Art land (12)
- 11:10 Crafty hands 2 (6)
- 11:20 Okey-dokey (6)
- 11:30 Once upon a time (6)
- 11:40 Words to grow (11)
- 11:45 Words to grow (12)
- 11:50 English playtime (4)
- 12:00 Magic science (10)
- 12:15 Yummy for mummy (15)
- 12:25 Kids in action (43)
- 12:30 Kids in action (44)
- 12:35 Alfred & wilfred (9)
- 12:45 A school day in the uk (8)
- 13:00 Mojo morning (12)
- 13:15 Easy talk (26)
- 13:20 All about (34)
- 13:25 All about (35)
- 13:30 All about (36)
- 13:35 Here and there (23)
- 13:45 Here and there (24)
- 13:55 Euronews. smart regions (12)
- 14:00 English united (11)
- 14:10 3ways2 (14)
- 14:20 English in focus (50)
- 14:30 English 911 2 (138)
- 14:35 English 911 2 (139)
- 14:40 English 911 2 (140)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (6)
- 15:25 What did they say (26)
- 15:30 What did they say (27)
- 15:35 English 911 2 (143)
- 15:40 Keep fit (1)
- 16:00 Grammar wise (2)
- 16:25 English is the key (1)
- 16:35 English is the key (2)
- 16:45 English is the key (3)
- 17:00 Little men
- 18:25 Basic lexis (46)
- 18:35 Basic lexis (47)
- 18:45 Basic lexis (48)
- 18:55 Step by step 2 (16)
- 19:00 Simple phrases (8)
- 19:10 Life around (34)
- 19:20 Life around (43)
- 19:30 Jack of all trades (11)
- 19:40 Basic lexis (50)
- 19:45 Basic lexis (51)
- 19:50 Basic lexis (52)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (1)
- 20:20 Let's talk (1)
- 20:35 English in focus (1)
- 20:45 English 911 2 (4)
- 20:50 English 911 2 (6)
- 20:55 English 911 2 (7)
- 21:00 I, tonya
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (6)
- 23:25 What did they say (26)
- 23:30 What did they say (27)
- 23:35 English 911 2 (143)
- 23:40 Keep fit (1)
- 00:11 Реальная история
- 00:31 FreeДОМ
- 02:42 Воля к победе
- 02:45 Сокровища нации
- 03:12 Гражданская оборона
- 03:30 В ЕС грозятся Венгрии последствиями за упрощенную легализацию россиян
- 03:35 Последний день диктатора
- 04:05 Воля к победе
- 04:11 Григорий Герман
- 04:39 Где Россия сможет спрятать свою стратегическую авиацию
- 04:56 Воля к победе
- 04:59 Люди доброй воли
- 05:35 Радиация захватит Россию!
- 05:46 Антизомби
- 06:00 Наше время
- 06:31 Путинская Россия - наибольшая угроза
- 06:55 ВСУ совершенствуются в использовании БПЛА. Как это на себе ощущают россияне
- 07:00 FreeДОМ
- 12:00 Лица войны
- 12:41 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:16 Гражданская оборона
- 14:28 Аэродромы и нефтебазы: куда стало часто прилетать в России
- 14:33 Оппозиция РФ призвала ослабить санкции: в Киеве и ЕС отреагировали
- 14:56 Воля к победе
- 15:00 Наше время
- 15:31 FreeДОМ
- 16:59 Антизомби
- 17:14 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Лица войны
- 22:11 Беларусь между Россией и Китаем
- 22:26 Визит Кулебы в Африку: интересы Украины в регионе
- 22:44 Антизомби
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 23:02 - 00:03
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 Le Paris des arts
- 00:30 Le journal
- 00:40 Reporters
- 01:00 Le journal
- 01:15 Talking Europe
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 Talking Europe
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:15 People And Profit
- 03:30 Le journal
- 03:45 France In Focus
- 04:00 Le journal
- 04:15 French Connections
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 People And Profit
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The Observers
- 07:21 Focus
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 Talking Europe
- 10:30 Le journal
- 10:45 Talking Europe
- 11:00 Le journal
- 11:15 People And Profit
- 11:30 Le journal
- 11:45 The Observers
- 11:51 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The 51 Percent
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le Paris des arts
- 15:30 Le journal
- 15:39 People And Profit
- 15:51 Fashion
- 16:00 Le journal
- 16:15 Talking Europe
- 16:30 Le journal
- 16:45 Talking Europe
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 The Observers
- 17:51 Focus
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 People And Profit
- 19:30 Le journal
- 19:45 France In Focus
- 20:00 Le journal
- 20:20 Olympic
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 French Connections
- 21:30 Le journal
- 21:45 The Observers
- 21:51 Focus
- 22:00 Le journal
- 22:15 Talking Europe
- 22:30 Le journal
- 22:45 Talking Europe
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 People And Profit
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Mode
- 09:21 Vous etes ici
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Le Paris des arts
- 12:00 Le journal
- 12:15 Plan B
- 12:21 L'instant mobile
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 L'instant mobile
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Billet retour
- 16:30 Le journal
- 16:40 Légendes urbaines
- 17:00 Le journal
- 17:15 Pas2quartier
- 17:22 Mode
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:52 Vous etes ici
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 Focus
- 19:30 Le journal
- 19:45 L'invité de l'économie
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Mode
- 21:21 Vous etes ici
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:12 Reporters France 24
- 22:24 L'instant mobile
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Forum "Panoramy"
- 10:13 Pomorze na weekend (Hel)
- 10:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 10:44 Pogoda
- 10:45 Wojenne dziewczyny 2 (19)
- 11:30 W labiryncie (Przesłuchanie)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Pomorze na weekend (Hel)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 18:00 Bim Bom
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Raport gospodarczy
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Bieg św. Dominika
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (To był finał)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (45)
- 18:00 Twórcze horyzonty
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Szanty, pieśni i piosenki morskie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (To był finał)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:01 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 10:04 Prognoza pogody
- 10:05 Z życia Kościoła
- 10:22 Adela z nieba
- 10:38 Medycyna i ty
- 10:54 Ewa i jej goście (Bracia Golcowie)
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:37 Prognoza pogody
- 11:38 Warci, niewarci
- 11:52 Widziane po drodze (Na wodzie)
- 14:45 Teleskop
- 14:52 Prognoza pogody
- 14:54 Wielkopolska każdego dnia (9 sierpnia)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 Wielkopolska każdego dnia (10 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Seans dla każdego
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Czas honoru 6 (Wolny wybór)
- 18:27 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:50 Podróże po Wielkopolsce (Kępno)
- 19:05 Życie lalki
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:44 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:02 Tym żyje wieś
- 10:13 Warto tam być
- 10:16 Poczytalnia
- 10:28 Dzieciaki zdolniaki (Kopalnia Węgla LW Bogdanka S.A.)
- 10:43 Muszelki Wigier 2022-Koncert Galowy (2)
- 11:34 Arrasów dzieje osobliwe (Wielki powrót)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Polskie dziedzictwo
- 14:57 Warto tam być
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:13 Poczytalnia
- 17:26 Astronarium (Astrobiologia)
- 17:50 Kuchenne recepty (Babcine smaki)
- 18:13 Dzieciaki zdolniaki (Kopalnia Węgla LW Bogdanka S.A.)
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:56 Świadkowie czasu (Z Matką Boską na rowerze)
- 19:12 Notacje (Marek Piekarczyk. Muzyka musi mieć przesłanie)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Obiektyw
- 21:46 Prognoza pogody
- 21:48 Sport
- 21:54 Obalamy mity medyczne (3)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 08:00 Spotkania w świecie ciszy
- 08:30 Zmiana biegu
- 10:00 Fajna Polska (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich)
- 10:45 Wiatrak
- 11:00 Ewangelia na niedzielę
- 11:10 Z historią na Ty
- 11:35 Ogród i nie tylko
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Rakowskich w Bełczącu)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Pełnia wiary
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Ewangelia na niedzielę
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Zbliżenia
- 10:12 Pogoda
- 10:15 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Niezłomny do końca)
- 10:30 Agroregion
- 10:55 Jeszcze dzień z życia (dr Marek Rubnikowicz)
- 11:10 Nad Drwęcą
- 11:45 Spotkania z ekologią
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Woda bydgoska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 18:00 Pogadajmy bez ogródek
- 18:15 Las jaki jest (4/24)
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Sanitariuszka
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Przegląd tygodnia
- 10:25 Ichtis
- 10:53 Obalamy mity medyczne (11)
- 11:00 Spotkania w świecie ciszy
- 11:23 Tajemniczy świat zwierząt
- 11:29 Pamiętajcie o ogrodach
- 11:42 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 11:55 Twój punkt widzenia
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Prognoza pogody
- 14:35 Przegląd tygodnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:40 Twój punkt widzenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Przegląd tygodnia
- 17:25 Abecadło astronomii (Gwiazdy podwójne i wielokrotne)
- 17:34 Spotkania w świecie ciszy
- 17:57 Pamiętajcie o ogrodach
- 21:31 Informacje lubuskie
- 21:46 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Weekend z TVP 3 Lublin (Zamojskie Winogranie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Weekend z TVP 3 Lublin (Zamojskie Winogranie)
- 17:05 Świadkowie czasu (Pomysł na Tykocin)
- 17:25 Weekend z TVP 3 Lublin (Zamojskie Winogranie)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Weekend z TVP 3 Lublin (Zamojskie Winogranie)
- 17:55 Strefa otwarta (Przejście ze śmierci do życia)
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:53 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Rok w ogrodzie
- 10:20 Z życia regionu (Akcja "Pensjonat")
- 10:56 Kalejdoskop filmowy
- 11:00 Studio lato
- 11:30 Stacja Rzeszów Główny
- 11:45 Poznaj Podkarpackie (Lutowiska - Dzień Żubra, część 1)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:36 Poznaj Podkarpackie (Lutowiska - Dzień Żubra, część 4)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Poznaj Podkarpackie (Lutowiska - Dzień Żubra, część 5)
- 17:15 Wiatr w żagle (3)
- 17:29 Odkryj regiony (145)
- 17:45 Z życia regionu (Świadek)
- 18:01 Ścieżką przez las (Profesor - leśnik z Sieniawy)
- 18:22 Z życia regionu (Turystyka bez granic - Góry Słonne)
- 18:30 Aktualności
- 18:48 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Liczy się pasja (Józef Mendrala)
- 19:15 Z życia regionu (Męska sprawa)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Seans dla każdego
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 21:31 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Szlachetne zdrowie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Kronika dnia (10)
- 16:42 Pogoda (10)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (10)
- 17:01 Raport pogodowy (10)
- 17:04 Małopolska na rowery (Dobczyce)
- 17:15 Spichlerz smaków (56)
- 17:30 Zdrowie dla Ciebie (Pomoc w stanach nagłych, krwiodawstwo)
- 17:40 Działo się w Krakowie
- 17:45 Arrasów dzieje osobliwe (Skarb Rzeczpospolitej)
- 21:30 Program lokalny
- 21:32 Kronika (10)
- 21:50 Pogoda w regionie (10)
- 21:52 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kwartet (Świątynie)
- 17:30 Pełnia wiary
- 17:55 Wiadomości w języku polskim (259)
- 21:31 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Widokówka z Festiwalu
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Wakacje z TVP 3 Kielce (Szydłów)
- 11:00 Siewcy słowa
- 11:07 Pogoda w regionie
- 11:08 Fakty i opinie
- 11:53 Bezbłędnie (Szlauch)
- 11:58 Pogoda w regionie
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Informacje
- 14:35 Pogoda w regionie
- 14:36 Drzwi do kultury
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Informacje
- 16:37 Pogoda w regionie
- 16:38 Bezbłędnie (Jaskinia Raj)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Zielnik regionalny
- 17:20 Wakacje z TVP 3 Kielce (Szydłów)
- 18:20 Pocztówki z Kielc (Stadion)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Siewcy słowa
- 18:57 Koło się kręci (Memento Mori Człowieku)
- 19:09 Języczek u wagi (Neologizmy)
- 19:16 Siewcy słowa
- 19:23 Pogoda w regionie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Kronika Mistrzostw Europy Enduro
- 21:56 Pocztówki z Kielc (Związek Strzelecki)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Wpływ zmian klimatu na las
- 10:45 Agroexpress
- 10:58 Żółw błotny. Osobliwy relikt polskiej przyrody
- 11:54 Tajemniczy świat zwierząt
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Sport po łódzku
- 14:55 Obalamy mity medyczne (14)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (10)
- 16:38 Tajemniczy świat zwierząt (11)
- 16:45 Dziennik regionów
- 16:59 Żubry wczoraj i dziś
- 17:34 Misja OGRÓD
- 17:47 Misja OGRÓD
- 18:01 ABC pacjenta
- 18:15 Zdarzyło się w kulturze
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:49 Sport
- 18:54 Pogoda
- 18:59 Łódzka nauka
- 19:14 Historie z pasją
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:49 Pogoda
- 21:52 Skarby Łodzi (26)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Dej pozór
- 11:30 Kwadrans w ogrodzie
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Zdarzyło się
- 17:20 Z poddasza
- 17:30 Mikrokosmosy
- 18:00 Rączka gotuje
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Relacje
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 25, 1-13) Oblubieniec idzie, wyjdźcie mu na spotkanie)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Geopolityka (Davos - mekka globalizmu)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (9 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (O Trójcy Świętej)
- 01:15 Westerplatte młodych (Szukaj, czego szukasz... ale nie tam, gdzie szukasz!)
- 01:55 Święty na każdy dzień (9 sierpnia, wspomnienie św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyta Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy)
- 02:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 02:30 Brat Franciszek (Naśladujmy Jezusa)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Ocalić od zapomnienia (Maria Walczak)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Natura obiektywnie (Tropem dzikich zwierząt, część 2)
- 05:30 Jerzy Popiełuszko - posłaniec prawdy
- 07:00 Pożegnanie bohatera. Śp. kpt. Tadeusz Gajda ps. "Tarzan"
- 07:25 Sól ziemi (Życie z artystą)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (10 sierpnia 1944)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 14:35 Słowo życia ((J 12, 24-26) Jeśli ktoś Mi służy, uczci go mój Ojciec)
- 14:40 Święty na każdy dzień (10 sierpnia, wspomnienie św. Wawrzyńca, diakona i męczennika)
- 14:45 Jak wygrać małżeństwo (Moje, twoje czy nasze?)
- 15:00 Polskie dziedzictwo (29)
- 15:30 Wierzę w Boga (Piotr Ziemowski)
- 15:50 Myśląc historia (Niezwyciężeni. Czas próby)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Niezwyciężeni)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 Warto być ojcem (Kieszonkowe)
- 22:15 Uwięziony prymas
- 23:00 Odpowiedzialni za Kościół (Biegiem do Boga)
- 23:30 Powołani
- 01:05 Mroczne historie magazynowe (2)
- 02:55 Miłosny trójkąt (8)
- 03:20 Miłosny trójkąt (9)
- 03:50 Nieźle kliknięci bez filtra (12)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (9)
- 06:00 Yattaman (Kot Mruczek)
- 06:25 Yattaman (Zwycięży najlepszy)
- 06:55 Yattaman (Człowiek z równiny)
- 07:25 Yattaman (Kobieta-wilk)
- 07:55 Prawo do narodzin (123)
- 08:25 Prawo do narodzin (124)
- 08:55 Prawo do narodzin (125)
- 09:25 Prawo do narodzin (126)
- 10:00 Yattaman (Śniegowa Pani)
- 10:25 Yattaman (Odważny Jam Tell)
- 11:00 Gigi (Egzaminy)
- 11:30 Gigi (Zabójczy cios Alana)
- 12:00 Stolik dla trojga (12)
- 13:00 Stolik dla trojga (13)
- 14:00 Stolik dla trojga (14)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadkowy weekend
- 23:30 Miłe rozmowy (2)
- 23:45 Mroczne historie magazynowe (3)
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (24)
- 05:00 Na osi (500)
- 05:35 Uśmiechnij się (19)
- 05:45 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Ostatnia walka Jutaraptora)
- 06:55 Simba lwi Król (21)
- 07:25 Plastelinkowy angielski (17)
- 07:40 Plastelinkowy angielski (18)
- 07:50 Plastelinkowy angielski (19)
- 08:05 Władca zwierząt (11)
- 09:00 Władca zwierząt (12)
- 09:55 Uśmiechnij się (14)
- 12:00 Na osi (501)
- 12:30 Remont na 5+ (1)
- 13:00 Legendy sportu (Andrzej Supron)
- 13:45 Legendy sportu (Natalia Partyka)
- 20:00 Tristan i Izolda
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Velká holka
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolech)
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Král lenochů
- 07:25 Štafle
- 08:05 Svatební skandály slečny Juliány
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 A nebojíš se, princezničko?
- 14:00 Anynka a čert
- 14:40 Paní Liška
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 08:25 Cyklotoulky
- 08:35 Korsika, středomořská kráska
- 09:30 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (5)
- 14:05 Námluvy ve světě zvířat (5)
- 15:00 Charakter: sportovec
- 15:55 Tygr sedmi moří
- 17:30 Špióni v přírodě (3)
- 18:25 Svět zvířat (Antilopy)
- 19:20 Sousedé
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Trumfové eso
- 22:05 Prohnilí proti prohnilým
- 23:50 Ronin
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 Interview ČT24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Dovolená za dráty)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Ne znamená ne)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Spojnice břehů)
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 00:00 - 01:00
- 01:00 OH Paříž 2024 (Breakdance)
- 01:45 OH Paříž 2024 (Čína - Švédsko)
- 02:30 OH Paříž 2024 (Moderní gymnastika)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 03:30 OH Paříž 2024 (Nizozemsko - Čína)
- 04:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 04:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 04:50 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 05:47 OH Paříž 2024 (Skoky do vody)
- 06:16 OH Paříž 2024 (Ana Patricia/Duda - Melissa/Brandie)
- 06:47 OH Paříž 2024 (Francie - Španělsko)
- 07:27 Projekt Fair Play (Fair Play - Paříž 2024 - pobyt)
- 07:30 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 10:20 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 11:45 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 11:48 OH Paříž 2024 (Golf)
- 12:30 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:20 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:30 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:50 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 18:24 OH Paříž 2024 (Cyklistika)
- 18:30 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 18:50 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 19:10 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 19:30 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 04:40 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Kabát – Noc v Edenu
- 21:40 Get On Up – Příběh Jamese Browna
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: T)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (8)
- 06:40 Pošťák Pat a létající pošta
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Červený střevíček a sedm statečných
- 12:05 Kiwi a Strit III
- 12:10 My holky z Městečka (5)
- 12:40 Říkání o víle Amálce
- 12:50 Srdíčko a Mňamka
- 14:15 Šikulové
- 14:45 Kiwi a Strit III
- 14:50 Sardinka ve vesmíru
- 15:05 Šmoulové
- 15:30 Fazolčina kavárna
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (10)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a pramen)
- 18:50 Zafari (9)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (10)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:45 Olympijská Shaun
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Setkání s medicinmanem)
- 19:56 Przerwa w transmisji 19:56-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Bez kitu
- 01:50 Tak jest
- 02:50 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:10 Akademia ogrodnika
- 03:15 Szkło kontaktowe
- 04:15 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:40 Akademia ogrodnika
- 04:45 Tak jest
- 05:20 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 18:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 19:05 Serwis informacyjny
- 19:20 Fakty po Faktach
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:42 Igrzyska olimpijskie. Kroniki
- 00:30 Fakty po Faktach
- 01:30 Szkło kontaktowe
- 02:30 Tak jest
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:55 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:30 Tak jest
- 05:30 Kijek w kosmosie
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:55 Makłowicz w drodze
- 07:30 Jak to jest złożone? (Rewolucja dronów)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Byk i Niedźwiedź
- 09:35 Fakty po Faktach
- 10:35 Fakty o świecie
- 11:30 Tak jest
- 12:35 Byk i Niedźwiedź
- 12:55 Fakty po Faktach
- 14:00 Kijek w kosmosie
- 14:45 Tak jest
- 15:40 Rozmowy dnia
- 18:00 Ranking Mazura
- 18:35 Horyzont
- 19:00 Fakty
- 19:20 Fakty po Faktach
- 23:00 Cyberniewolnicy
- 00:05 Biznes wieczorem
- 00:35 Świat do odczytu (36)
- 01:05 Koniec dnia
- 02:00 Ważne opinie
- 02:35 Świat do odczytu (36)
- 03:10 Biznes wieczorem
- 03:35 Motozoom (116)
- 04:00 Dobra franczyza 2 (15)
- 04:15 Pan i Pani Szaran 2 (18)
- 04:40 Biznes wieczorem
- 05:05 Biznesmania (6)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:30 Świat do odczytu (36)
- 07:00 Ważne opinie
- 07:30 Biznes wieczorem
- 08:00 Świat do odczytu (36)
- 08:30 Ważne opinie
- 09:00 Biznes wieczorem
- 09:30 Świat do odczytu (36)
- 10:00 Biznes wieczorem
- 10:30 Świat do odczytu (36)
- 11:00 Po godzinach: Konie (15)
- 11:15 Dłuższa rozmowa
- 11:30 Świat do odczytu (36)
- 12:00 Motozoom (116)
- 12:30 Kadry w pigułce (142)
- 12:45 Po godzinach: Konie (15)
- 13:15 Dobra franczyza 2 (15)
- 13:30 Kadry w pigułce (142)
- 13:45 Po godzinach: Konie (15)
- 14:00 ITbiznes (187)
- 14:30 Dobra franczyza 2 (15)
- 14:45 Po godzinach: Konie (15)
- 15:00 Świat do odczytu (36)
- 15:30 Twój branding (108)
- 15:45 Dłuższa rozmowa
- 16:00 Biznes to ludzie (7)
- 16:30 ITbiznes (187)
- 17:00 Pieniądze z papieru (107)
- 17:30 Po godzinach: Konie (15)
- 17:45 Dłuższa rozmowa
- 18:00 Świat do odczytu (36)
- 18:30 Dłuższa rozmowa
- 18:45 Twój branding (108)
- 19:00 Dobra franczyza 2 (15)
- 19:15 Dłuższa rozmowa
- 19:30 Pieniądze z papieru (107)
- 20:00 Nowy jedwabny szlak (2)
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Kadry w pigułce (142)
- 21:30 Biznes to ludzie (7)
- 22:00 Świat do odczytu (36)
- 22:30 Pieniądze z papieru (107)
- 23:00 Po godzinach: Konie (15)
- 23:15 Dłuższa rozmowa
- 23:30 Po godzinach: Konie (15)
- 23:45 Twój branding (108)
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 01:30 5 dni wojny
- 03:25 Ostatnia akcja
- 05:00 Morze Hallera
- 05:44 Zakończenie programu
- 05:50 Balans bieli
- 06:25 Awantura o Basię (Awantura szósta, czyli rzecz o idolu i siedmiu kołnierzykach)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:40 Halo, tu Paryż (17)
- 07:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Lekkoatletyka - maraton mężczyzn
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Ojciec Mateusz 28 (Nigdy Cię nie opuszczę)
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Tour de Pologne - kroniki
- 20:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 20:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Lekkoatletyka - 10. dzień - sesja wieczorna
- 21:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Boks - kobiety do 57 kg, mężczyźni do 57 kg, kobiety do 75 kg, mężczyźni powyżej 92 kg - finały
- 01:30 Znów cię kocham
- 03:00 Status: Singiel
- 04:45 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (3000)
- 05:25 Barwy szczęścia (3001)
- 06:00 Barwy szczęścia (3002)
- 06:35 M jak miłość (1801)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:20 To jest grane (20)
- 11:55 Heidi
- 22:45 Panorama
- 23:25 Po prostu przyjaźń
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:01 Dobrego dnia
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:20 WAWA Bohaterom
- 17:31 Saga rodów (Ród Stępniów)
- 17:51 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (2)
- 18:15 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Potockich w Bończy)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Filmowe spotkania
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Pogoda
- 21:52 Sport
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Dej pozór
- 11:30 Kwadrans w ogrodzie
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Zdarzyło się
- 17:20 Z poddasza
- 17:30 Mikrokosmosy
- 18:00 Rączka gotuje
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Relacje
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Forum "Panoramy"
- 10:13 Pomorze na weekend (Hel)
- 10:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 10:44 Pogoda
- 10:45 Wojenne dziewczyny 2 (19)
- 11:30 W labiryncie (Przesłuchanie)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Pomorze na weekend (Hel)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 18:00 Bim Bom
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Raport gospodarczy
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Bieg św. Dominika
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (To był finał)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (45)
- 18:00 Twórcze horyzonty
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Szanty, pieśni i piosenki morskie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (To był finał)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)