Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 08:10 Mistrzowie ceramiki 4 (1)
- 09:15 Mistrzowie ceramiki 4 (2)
- 10:20 Mistrzowie ceramiki 4 (3)
- 11:20 Bake off: zawodowcy 6 (2)
- 16:45 Mistrzowie ceramiki 4 (1)
- 17:50 Mistrzowie ceramiki 4 (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Druga Alicja / Felek gra w pałacu)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dodo dylemat / Końskie harce)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Ziemniak czy kartofel? / Tort na odwrót Kapka)
- 01:30 Spidey i superkumple (Rakietowy Nosorożec/ Psikus albo TRACE-E)
- 01:55 Spidey i superkumple (Szpieg w systemie / Sprawdzian supersiły)
- 02:20 Spidey i superkumple (Gołębie żartownisie/ Talent do roślin)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (W labiryncie/ Kraina zagubionych... skarpet)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Krystaliczna Crystal/ Wielkie Frajdomkowe nocowanko)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowany las!/ Dino-pieski)
- 04:00 Eureka! (Muszla pełna dźwięków / Prezent dla bliźniaków)
- 04:30 Eureka! (Chrapiący problem / Wycieczka do biblioteki)
- 05:00 Eureka! (Kły, kłopoty i takie tam / Abso-fletnie fantastycznie)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Rodzina Farfusa / Parada przygód)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Piracka przygoda)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowana herbatka! / Nieszczęśliwi biwakowicze)
- 07:00 Blue 2 (Chlup, chlup, Święta!)
- 07:10 Blue 2 (78)
- 07:20 Blue 2 (79)
- 07:30 Blue 2 (80)
- 07:40 Blue 2 (81)
- 07:50 Blue 2 (82)
- 08:00 Blue 2 (83)
- 08:10 Blue 2 (84)
- 08:20 Blue 2 (85)
- 08:30 Disney Junior Ariel (1)
- 09:00 Pupstruction (Profesor Miaukowicz/ Sąsiadka zza płotu)
- 09:30 Superkoty (Fajerwerkowa obawa/ Serowe drzewa)
- 00:10 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 00:35 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 02:35 Duch i nas dwóch (11)
- 03:00 Duch i nas dwóch (12)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (13)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (14)
- 04:50 Duch i nas dwóch (20)
- 05:15 Duch i nas dwóch (21)
- 05:35 Robale ziomale (Owadzie radio / Wyraź siebie)
- 06:00 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 06:05 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 06:10 Taffy 2 (Mama!)
- 06:25 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 06:35 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 06:40 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 06:55 Fineasz i Ferb (5)
- 07:25 Fineasz i Ferb (13)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (6)
- 14:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 14:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 14:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 15:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 15:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (41)
- 15:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (42)
- 18:00 Taffy (Kochany klops)
- 18:05 Taffy (Lekcja życia)
- 18:20 Taffy (Redaktor Taffy)
- 18:30 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 18:35 Taffy (Szopi Księżyc)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (47)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (49)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (50)
- 00:05 Blue 2 (1)
- 00:15 Blue 2 (2)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 00:40 Kolorklocki (14)
- 00:45 Blue 2 (3)
- 00:55 Piotruś Królik 2 (20)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (29)
- 01:20 Psi Oddział (14)
- 01:35 Blue (9)
- 01:40 Blue 2 (50)
- 01:50 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 02:00 Blue (16)
- 02:05 Tosia i Tymek (57)
- 02:20 Blue 2 (46)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (46)
- 02:40 Kręciołki (69)
- 02:50 Teletubisie (33)
- 03:05 Blue (5)
- 03:10 Blue (6)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (5)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (1)
- 03:45 Tosia i Tymek (49)
- 03:55 Tosia i Tymek (50)
- 04:10 Blue 2 (34)
- 04:15 Blue 2 (35)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (35)
- 04:35 Blue (34)
- 04:45 Blue (35)
- 04:50 Blue (1)
- 05:00 Superpyra (43)
- 05:05 Superpyra (44)
- 05:15 Kolorklocki (22)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (48)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (49)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 05:50 W Papierowej Krainie (36)
- 06:00 Piotruś Królik (27)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (27)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (28)
- 06:55 Blue (13)
- 07:05 Blue (14)
- 07:15 Blue (15)
- 07:20 Blue (16)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (3)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (22)
- 08:10 W Papierowej Krainie (36)
- 08:20 Blue (27)
- 08:30 Blue (28)
- 08:40 Blue (29)
- 08:50 Blue (30)
- 09:00 Blue (31)
- 09:10 Blue (32)
- 09:15 Mała kuchnia świata (3)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (5)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (6)
- 09:55 Kręciołki (55)
- 10:10 Kręciołki (56)
- 10:25 Blue 2 (29)
- 10:35 Blue 2 (30)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (3)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (21)
- 11:15 W Papierowej Krainie (36)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (18)
- 11:50 Superpyra (20)
- 12:00 Blue 2 (4)
- 12:10 Blue (11)
- 12:15 Blue (2)
- 12:25 Blue (3)
- 12:35 Blue 2 (4)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (8)
- 13:05 Blue 2 (29)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (20)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (30)
- 13:40 Psi Oddział (14)
- 13:55 Blue (19)
- 14:05 Blue (20)
- 14:15 Blue (21)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (46)
- 14:35 Blue 2 (18)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (21)
- 15:15 W Papierowej Krainie (37)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (8)
- 15:50 Blue (12)
- 16:00 Blue (4)
- 16:10 Blue (5)
- 16:20 Matklocki (8)
- 16:25 Blue 2 (8)
- 16:35 Kolorklocki (15)
- 16:40 Kolorklocki (16)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (9)
- 17:10 Blue 2 (30)
- 17:15 Piotruś Królik 2 (21)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (30)
- 17:45 Psi Oddział (15)
- 18:00 Blue (22)
- 18:10 Blue (23)
- 18:15 Blue (24)
- 18:25 Tosia i Tymek (64)
- 18:40 Blue 2 (19)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (47)
- 19:00 Kręciołki (71)
- 19:15 Teletubisie (35)
- 19:30 Blue (5)
- 19:40 Blue (6)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (6)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (2)
- 20:20 Tosia i Tymek (51)
- 20:30 Tosia i Tymek (52)
- 20:45 Blue 2 (4)
- 20:55 Blue 2 (5)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 21:15 Blue (36)
- 21:25 Blue (37)
- 21:35 Superpyra (45)
- 21:40 Superpyra (46)
- 21:50 Hej, Duggee! 2 (50)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (51)
- 22:10 Kolorklocki (23)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 22:30 W Papierowej Krainie (37)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (21)
- 22:55 W Papierowej Krainie (36)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (8)
- 23:35 Matklocki (8)
- 23:40 Blue 2 (3)
- 23:50 Blue (12)
- 23:55 Blue 2 (17)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 02:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 02:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 02:35 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 02:45 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:00 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 03:15 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 03:25 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 03:35 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 03:45 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:00 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:15 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:25 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 04:35 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 05:00 Bernard (42)
- 05:05 Bernard (43)
- 05:10 Bernard (45)
- 05:15 Bernard (47)
- 05:20 Bernard (48)
- 05:25 Bernard (49)
- 05:30 Bernard (50)
- 05:35 Bernard (51)
- 05:40 Super Bernard 2 (53)
- 05:45 Super Bernard 2 (55)
- 05:50 Super Bernard 2 (56)
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Bernard (1)
- 08:05 Bernard (2)
- 08:10 Bernard (4)
- 08:15 Bernard (6)
- 08:20 Bernard (7)
- 08:25 Bernard (8)
- 08:30 Bernard (9)
- 08:35 Bernard (10)
- 08:40 Bernard (12)
- 08:45 Bernard (14)
- 08:50 Bernard (15)
- 09:00 Bernard (16)
- 09:05 Bernard (17)
- 09:10 Bernard (19)
- 09:15 Bernard (21)
- 09:20 Bernard (22)
- 09:25 Bernard (23)
- 09:30 Bernard (24)
- 09:35 Bernard (25)
- 09:40 Bernard (27)
- 09:45 Bernard (29)
- 09:50 Bernard (30)
- 10:00 Bernard (31)
- 10:05 Bernard (32)
- 10:10 Bernard (34)
- 10:15 Bernard (36)
- 10:20 Bernard (37)
- 10:25 Bernard (38)
- 10:30 Bernard (39)
- 10:35 Bernard (40)
- 10:40 Bernard (42)
- 10:45 Bernard (44)
- 10:50 Bernard (45)
- 11:00 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 11:15 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 11:25 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 11:35 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 11:55 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 12:05 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 12:15 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 12:40 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 12:50 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 13:00 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 13:15 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 13:35 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 13:55 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 14:05 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 14:15 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 14:35 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 15:15 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 15:25 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 15:35 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 15:55 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 16:05 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 16:15 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 16:40 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 16:50 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 17:00 Power Players (13)
- 17:20 Power Players (14)
- 17:35 Power Players (15)
- 20:05 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 20:15 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 20:40 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 20:50 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 21:00 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 21:15 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 21:25 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 21:35 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 21:55 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 22:05 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 23:15 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 23:25 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 23:35 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 00:01 Opowieści warzywne
- 00:03 Teraz się bawimy
- 00:06 Świat podwodny
- 00:09 Towarzysze zabawy
- 00:12 Wakacje
- 00:15 Sunville
- 00:18 Towarzysze zabawy
- 00:21 Teraz się bawimy
- 00:23 Opowieści warzywne
- 00:25 Towarzysze zabawy
- 00:28 Świat podwodny
- 00:30 Towarzysze zabawy
- 00:32 Świat elfów
- 00:35 Wstawaj!
- 00:38 Towarzysze zabawy
- 00:40 Sunville
- 00:43 Teraz się bawimy
- 00:46 Wakacje
- 00:48 Zwierzęta
- 00:51 Kolorowa magia
- 00:54 Świat elfów
- 00:57 Sunville
- 01:00 Opowieści warzywne
- 01:02 Kolorowe koło
- 01:06 Pojazdy
- 01:08 Safari
- 01:11 Pojazdy
- 01:13 Sport, sport, sport
- 01:17 Miejskie życie
- 01:20 Zwierzęta
- 01:23 Urocze miejsca
- 01:26 Miejskie życie
- 01:28 Safari
- 01:30 Indie
- 01:34 Urocze miejsca
- 01:36 Świat elfów
- 01:39 Morskie przygody
- 01:41 Urocze miejsca
- 01:44 Opowieści warzywne
- 01:47 Safari
- 01:49 Urocze miejsca
- 01:52 Indie
- 01:55 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:58 Miejskie życie
- 02:01 Świat elfów
- 02:04 Jak podróżujemy
- 02:06 Miyu i Litto
- 02:09 Safari
- 02:12 Przygody w przestrzeni
- 02:15 Sunville
- 02:18 Jaki jest twój zawód ?
- 02:20 Posłuchaj tego
- 02:25 Miejskie życie
- 02:28 Grupy
- 02:30 Kolorowa magia
- 02:33 Miyu i Litto
- 02:36 Safari
- 02:38 Kolorowa magia
- 02:41 Kącik naukowy
- 02:46 Kolorowe koło
- 02:49 Sunville
- 02:52 Jaki jest twój zawód ?
- 02:55 Jaki jest twój zawód ?
- 02:58 Urocze miejsca
- 03:01 Oli - cykle natury
- 03:04 Kolorowa magia
- 03:07 Panni i Fanni
- 03:10 Rodzina bobrów
- 03:13 Teraz się bawimy
- 03:15 Mini opowiadania
- 03:17 Świat zwierząt
- 03:19 Wstawaj!
- 03:21 Jak podróżujemy
- 03:24 Świat elfów
- 03:27 Posłuchaj tego
- 03:29 Przygody w przestrzeni
- 03:33 Jaki jest twój zawód ?
- 03:36 Taniec
- 03:38 Ding Dang Dong
- 03:42 Taniec
- 03:45 Świat zwierząt
- 03:47 Teraz się bawimy
- 03:49 Taniec
- 03:52 Urocze miejsca
- 03:55 Teraz się bawimy
- 03:57 Opowieści warzywne
- 04:00 Teraz się bawimy
- 04:02 Mini opowiadania
- 04:05 Opowieści warzywne
- 04:07 Wstawaj!
- 04:10 Świat zwierząt
- 04:12 Kolorowe koło
- 04:15 Wakacje
- 04:18 Świat podwodny
- 04:20 Opowieści warzywne
- 04:23 Kolorowe koło
- 04:26 Świat podwodny
- 04:29 Jaki jest twój zawód ?
- 04:31 Kolorowe koło
- 04:34 Opowieści warzywne
- 04:36 Wakacje
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:42 Świat podwodny
- 04:45 Kolorowe koło
- 04:47 Świat podwodny
- 04:50 Wakacje
- 04:52 Jaki jest twój zawód ?
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:57 Kolorowe koło
- 05:00 Wakacje
- 05:03 Kolorowe koło
- 05:05 Wakacje
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:10 Wakacje
- 05:12 Opowieści warzywne
- 05:15 Kącik naukowy
- 05:18 Urocze miejsca
- 05:20 Kolorowa magia
- 05:23 Kolorowe koło
- 05:25 Muzeum
- 05:28 Panni i Fanni
- 05:30 Urocze miejsca
- 05:33 Panni i Fanni
- 05:35 Miyu i Litto
- 05:38 Grupy
- 05:41 Jaki jest twój zawód ?
- 05:43 Muzeum
- 05:46 Kolorowa magia
- 05:49 Kolorowa magia
- 05:52 Posłuchaj tego
- 05:55 Kolorowe koło
- 05:57 Muzeum
- 06:00 Miyu i Litto
- 06:03 Kolorowa magia
- 06:06 Urocze miejsca
- 06:08 Miyu i Litto
- 06:11 Grupy
- 06:14 Muzeum
- 06:17 Uczymy się
- 06:20 Dotty i Kitty
- 06:24 Risto Gusto
- 06:27 Małe, ale pracowite
- 06:30 Połączony świat
- 06:33 Świat zabawek
- 06:36 Urocze miejsca
- 06:38 Morskie przygody
- 06:40 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:43 Sunville
- 06:46 Indie
- 06:50 Afryka
- 06:53 Zastęp strażaków
- 06:56 Wesoła łąka
- 06:58 Zoo
- 07:01 Świat zabawek
- 07:02 Drużyna lalek na ratunek
- 07:06 Opowieści warzywne
- 07:09 Posłuchaj tego
- 07:11 Morskie przygody
- 07:13 Towarzysze zabawy
- 07:17 Zwierzęta
- 07:20 Wstawaj!
- 07:22 Margo i Felix
- 07:25 Przygody kaczki
- 07:27 Risto Gusto
- 07:30 Margo i Felix
- 07:33 Elfy przyrody
- 07:34 DuckSchool
- 07:38 Wstawaj!
- 07:40 Świat zwierząt
- 07:44 Urocze miejsca
- 07:47 Świat zwierząt
- 07:50 Teraz się bawimy
- 07:52 DuckSchool
- 07:55 Mimo i Bobo
- 07:58 Hop-hop
- 08:00 Mimo i Bobo
- 08:03 Zack i Ziggy
- 08:06 Urocze miejsca
- 08:09 Taniec
- 08:12 Świat zwierząt
- 08:14 Urocze miejsca
- 08:16 Jaki jest twój zawód ?
- 08:19 Ding Dang Dong
- 08:23 Kolorowa Klara
- 08:25 Hubbi i jego koledzy
- 08:28 Toobys
- 08:30 Mimo i Bobo
- 08:32 ABC - duckBC
- 08:35 Dotty i Kitty
- 08:39 Panni i Fanni
- 08:41 Opowieści warzywne
- 08:44 Miyu i Litto
- 08:47 Posłuchaj tego
- 08:49 Puffy i Tubby
- 08:54 Fin i Fianna
- 08:57 Uczymy się
- 08:59 Pixie 2
- 09:00 Dźwięki wokół nas
- 09:02 Przygody kaczki
- 09:04 Elfy przyrody
- 09:06 Kształcików
- 09:07 Monika i Rudi
- 09:10 Kolorowe koło
- 09:13 Kącik naukowy
- 09:15 Panni i Fanni
- 09:17 Puffy i Tubby
- 09:22 Panni i Fanni
- 09:25 Margo i Felix
- 09:28 Pixie 2
- 09:29 Elfy przyrody
- 09:30 Kształcików
- 09:31 Monika i Rudi
- 09:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:37 Kolorowa Klara
- 09:39 Słodki dom
- 09:40 Uczymy się
- 09:43 Monika i Rudi
- 09:46 Wesoła łąka
- 09:49 Małe melodie
- 09:51 Mimo i Bobo
- 09:53 ABC - duckBC
- 09:56 ABC - duckBC
- 09:59 Dinoland
- 10:02 Monika i Rudi 2
- 10:05 Wesoła łąka
- 10:08 Zack i Ziggy
- 10:11 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:14 Zack i Ziggy
- 10:17 Mimo i Bobo
- 10:20 Margo i Felix
- 10:23 Afryka
- 10:26 Fin i Fianna
- 10:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:31 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:34 DuckSchool
- 10:36 Uczymy się
- 10:39 Świat Mimo
- 10:41 Co rośnie na drzewie?
- 10:43 Elfy przyrody
- 10:44 Fin i Fianna
- 10:47 Restauracja
- 10:50 Wesołe królestwo
- 10:53 Lola i Liczby
- 10:56 Zack i Ziggy
- 10:59 Risto Gusto
- 11:02 Toobys
- 11:05 Historie Henryka
- 11:07 Co rośnie na drzewie?
- 11:08 Restauracja
- 11:11 Cubie
- 11:14 Cubie
- 11:16 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:19 Toby McFly
- 11:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:24 Dotty i Kitty
- 11:28 Afryka
- 11:31 Brygada ogniowa
- 11:33 Świat zabawek
- 11:35 Hop-hop
- 11:37 Risto Gusto
- 11:39 Hubbi i jego koledzy
- 11:41 Przygody kaczki
- 11:43 Połączony świat
- 11:46 Brygada ogniowa
- 11:49 Toby McFly
- 11:52 Zoo
- 11:55 Uczymy się
- 11:58 Połączony świat
- 12:01 Wesołe królestwo
- 12:04 Raul
- 12:06 Toby McFly
- 12:09 Kaczka i Puszek
- 12:11 Mały Didy
- 12:13 Połączony świat
- 12:17 Hubbi i jego koledzy
- 12:19 Pociąg
- 12:21 Połączony świat
- 12:24 Świat Mimo
- 12:26 Hubbi się tym zajmie
- 12:29 Sippi Sappi
- 12:32 Hubbi i jego koledzy
- 12:34 Afryka
- 12:37 Zastęp strażaków
- 12:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:42 Restauracja
- 12:46 Skoczkowie Planet
- 12:50 Dinozaur Milo
- 12:54 Drużyna lalek
- 12:57 Skoczkowie Planet
- 13:01 Świat Mimo
- 13:04 Sztuka Leona
- 13:06 Brygada ogniowa
- 13:08 Hubbi i jego koledzy
- 13:10 Wesołe królestwo
- 13:13 Drużyna lalek
- 13:16 Mimo i Bobo
- 13:19 Dinoland
- 13:22 Raul
- 13:25 Kaczka i Puszek
- 13:27 Raul
- 13:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:32 Hiphopowy kaktus
- 13:35 Dźwięki wokół nas
- 13:37 Fin i Fianna
- 13:40 ABC - duckBC
- 13:43 Monika i Rudi
- 13:46 DuckSchool
- 13:49 Kształcików
- 13:50 Małe melodie
- 13:52 Kolorowa Klara
- 13:54 DuckSchool
- 13:56 Tempo Giusto
- 13:58 Toobys
- 14:00 Wesołe królestwo
- 14:03 Toobys
- 14:06 Sippi Sappi
- 14:08 Słodki dom
- 14:09 Małe melodie
- 14:11 Lola i Liczby
- 14:14 Małe melodie
- 14:16 Monika i Rudi 2
- 14:20 Co rośnie na drzewie?
- 14:21 Mimo i Bobo
- 14:24 Albert tłumaczy
- 14:29 Historie Henryka
- 14:31 Toobys
- 14:33 Wesoła łąka
- 14:37 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:40 Dźwięki wokół nas
- 14:42 Afryka
- 14:44 Raul
- 14:46 Sippi Sappi
- 14:49 Zabawa w chowanego
- 14:52 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:55 Historie Henryka
- 14:57 Świat Mimo
- 15:00 Mały Didy
- 15:03 Elfy przyrody
- 15:04 Tempo Giusto
- 15:06 Mimo & Bobo PLUS
- 15:10 Zabawa w chowanego
- 15:12 Lola i Liczby
- 15:15 Wstawaj!
- 15:17 Mały Didy
- 15:19 Mimo & Bobo PLUS
- 15:24 Hubbi i jego koledzy
- 15:26 Sippi Sappi
- 15:28 Albert tłumaczy
- 15:31 Elfy przyrody
- 15:33 Afryka
- 15:35 Wstawaj!
- 15:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:39 Kolorowa Klara
- 15:41 ABC - duckBC
- 15:44 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:46 Toobys
- 15:49 Mały Didy
- 15:51 Dźwięki wokół nas
- 15:53 Lola i Liczby
- 15:55 Sippi Sappi
- 15:58 Świat Mimo
- 16:01 Elfy przyrody
- 16:02 Świat Mimo
- 16:04 Toby McFly
- 16:07 Mimo i Bobo
- 16:10 Raul
- 16:13 Margo i Felix
- 16:16 Mimo i Bobo
- 16:19 Brygada ogniowa
- 16:22 Przygody kaczki
- 16:24 Hiphopowy kaktus
- 16:26 Hiphopowy kaktus
- 16:28 Przygody kaczki
- 16:30 Mały Didy
- 16:32 Brygada ogniowa
- 16:35 Toobys
- 16:37 Raul
- 16:40 Afryka
- 16:42 Raul
- 16:45 Świat Mimo
- 16:48 Hop-hop
- 16:50 Mimo i Bobo
- 16:53 Hop-hop
- 16:55 Lola i Liczby
- 16:57 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:59 Mimo i Bobo
- 17:02 Hop-hop
- 17:04 Mimo i Bobo
- 17:07 Raul
- 17:09 Mimo i Bobo
- 17:12 Mimo i Bobo
- 17:14 Zabawa w chowanego
- 17:16 Raul
- 17:19 Afryka
- 17:21 Raul
- 17:24 Lola i Liczby
- 17:27 Tempo Giusto
- 17:29 Zack i Ziggy
- 17:32 Wstawaj!
- 17:34 Hubbi się tym zajmie
- 17:37 Mimo & Bobo PLUS
- 17:41 Fin i Fianna
- 17:44 DuckSchool
- 17:47 Monika i Rudi
- 17:50 Fin i Fianna
- 17:53 Monika i Rudi 2
- 17:56 Monika i Rudi
- 17:59 Uczymy się
- 18:02 Przygody kaczki
- 18:04 Uczymy się
- 18:06 Dotty i Kitty
- 18:09 Monika i Rudi
- 18:12 Kolorowa Klara
- 18:14 Historie Henryka
- 18:16 Dotty i Kitty
- 18:20 Co rośnie na drzewie?
- 18:21 Kolorowa Klara
- 18:23 Uczymy się
- 18:26 Tempo Giusto
- 18:28 Sippi Sappi
- 18:31 Zabawa w chowanego
- 18:33 Kształcików
- 18:34 Zabawa w chowanego
- 18:37 Pixie 2
- 18:38 Uczymy się
- 18:41 Lola i Liczby
- 18:43 Toobys
- 18:46 Monika i Rudi
- 18:49 Tempo Giusto
- 18:51 Mały Didy
- 18:53 Toby McFly
- 18:56 Hop-hop
- 18:58 Zoo
- 19:01 Drużyna lalek
- 19:04 Hubbi i jego koledzy
- 19:06 Historie Henryka
- 19:08 Pociąg
- 19:10 Zabawa w chowanego
- 19:13 Cubie
- 19:15 Restauracja
- 19:18 Monika i Rudi
- 19:20 Kaczka i Puszek
- 19:22 DuckSchool
- 19:25 Cubie
- 19:28 Mały Didy
- 19:30 Zack i Ziggy
- 19:34 Afryka
- 19:36 Dobranoc!
- 19:38 Mały Didy
- 19:40 Dinoland
- 19:42 Hubbi i jego koledzy
- 19:44 Zoo
- 19:48 Zack i Ziggy
- 19:51 Toby McFly
- 19:54 Hiphopowy kaktus
- 19:57 Elfy przyrody
- 19:58 Mimo i Bobo
- 20:01 Drużyna lalek na ratunek
- 20:03 Drużyna lalek
- 20:07 Hubbi i jego koledzy
- 20:10 Mały Didy
- 20:12 Dźwięki wokół nas
- 20:14 Historie Henryka
- 20:16 Przygody kaczki
- 20:18 Małe, ale pracowite
- 20:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:23 Pociąg
- 20:26 Hop-hop
- 20:28 Lola i Liczby
- 20:31 Brygada ogniowa
- 20:34 Pociąg
- 20:38 Sippi Sappi
- 20:40 Zoo
- 20:43 Margo i Felix
- 20:46 Mimo i Bobo
- 20:49 Zoo
- 20:52 Hiphopowy kaktus
- 20:54 Zabawa w chowanego
- 20:56 Toobys
- 20:58 Raul
- 21:01 Hop-hop
- 21:03 Toobys
- 21:06 Mały Didy
- 21:08 Mimo i Bobo
- 21:11 Wakacje
- 21:14 Kolorowe koło
- 21:16 Wakacje
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:21 Wakacje
- 21:23 Zabawa w chowanego
- 21:26 Mimo i Bobo
- 21:29 Raul
- 21:32 Afryka
- 21:34 Elfy przyrody
- 21:35 Toobys
- 21:38 Wakacje
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Kolorowe koło
- 21:48 Wakacje
- 21:51 Kolorowe koło
- 21:54 Świat Mimo
- 21:57 Dinozaur Milo
- 22:01 Restauracja
- 22:05 Sztuka Leona
- 22:07 Kaczka i Puszek
- 22:09 Drużyna lalek
- 22:12 Jak podróżujemy
- 22:14 Galaktyczni turyści
- 22:17 Świat podwodny
- 22:20 Miejskie życie
- 22:25 Afryka
- 22:27 Przygody kaczki
- 22:29 Małe, ale pracowite
- 22:32 Drużyna lalek
- 22:35 Dinozaur Milo
- 22:39 Miejskie życie
- 22:41 Rodzina bobrów
- 22:44 Teraz się bawimy
- 22:46 Puffy i Tubby
- 22:50 Safari
- 22:52 Morskie przygody
- 22:54 Pixie 2
- 22:55 Toobys
- 22:58 Wesoła łąka
- 23:01 Albert tłumaczy
- 23:03 Pixie 2
- 23:04 Dotty i Kitty
- 23:08 Słodki dom
- 23:09 Zabawa w chowanego
- 23:12 Kolorowa magia
- 23:15 Kącik naukowy
- 23:17 Kolorowe koło
- 23:20 Posłuchaj tego
- 23:22 Urocze miejsca
- 23:24 Muzeum
- 23:27 Co rośnie na drzewie?
- 23:28 Wesoła łąka
- 23:31 Kształcików
- 23:33 DuckSchool
- 23:35 Albert tłumaczy
- 23:39 Fin i Fianna
- 23:42 Grupy
- 23:45 Miyu i Litto
- 23:48 Panni i Fanni
- 23:50 Posłuchaj tego
- 23:54 Puffy i Tubby
- 23:58 Wstawaj!
- 00:02 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:17 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:27 Ulubione bajki
- 13:30 Uczymy się z ducktv
- 14:35 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:44 Uczymy się z ducktv
- 18:45 Bajki na dobranoc
- 19:47 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:53 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 23:59 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Full Impact Season Review
- 06:00 La Manita
- 06:20 Miguel Soler
- 07:00 Ronaldo
- 07:40 Serie A Made in Italy (Torino)
- 00:00 Serie A Made in Italy (Inter)
- 00:20 Serie A Made in Italy (Atalanta)
- 00:40 Serie A Made in Italy (SSC Napoli)
- 01:00 Serie A Made in Italy (Genoa CFC)
- 01:20 Serie A Made in Italy (AC Monza)
- 01:40 Serie A Made in Italy (SS Lazio)
- 02:00 Piłka nożna: Liga portugalska - mecz: Sporting CP - Rio Ave FC
- 10:00 LaLiga Promoted Teams
- 11:00 La Manita
- 11:30 La Manita
- 20:00 Serie A Made in Italy (Torino)
- 20:20 Serie A Made in Italy (AS Roma)
- 20:40 Serie A Made in Italy (Bologna FC)
- 21:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 21:30 Ronaldo
- 04:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 04:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 05:00 Leo Messi
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 22:00 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 22:30 Paco Gento
- 23:00 La Manita
- 23:20 La Manita
- 23:40 La Manita
- 00:00 Liga wyścigów dronów (8)
- 02:00 Facing Waves (1)
- 02:30 Facing Waves (2)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (4)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (1)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (2)
- 05:00 Fighting Fit (5)
- 06:00 Nomads Seeking Adventure (1)
- 06:30 Nomads Seeking Adventure (2)
- 07:00 Nomads Seeking Adventure (3)
- 07:30 Nomads Seeking Adventure (4)
- 10:00 WWE Raw (23)
- 13:00 Fighting Fit (3)
- 14:00 Fighting Fit (4)
- 15:00 WWE NXT (20)
- 16:00 WWE - Main Event (20)
- 17:00 WWE: Summer Slam (1)
- 22:00 Liga wyścigów dronów (8)
- 04:20 Remont na 5+ (8)
- 04:50 Remont na 5+ (1)
- 05:05 Remont na 5+ (2)
- 05:35 Remont na 5+ (3)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 07:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 07:30 Trucker Club (172)
- 08:05 Remont na 5+ (4)
- 08:30 Remont na 5+ (5)
- 09:00 Remont na 5+ (6)
- 09:30 Remont na 5+ (7)
- 09:55 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 10:30 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 14:25 Remont na 5+ (1)
- 14:50 Remont na 5+ (2)
- 15:15 Remont na 5+ (3)
- 15:40 Remont na 5+ (4)
- 00:00 Express Republiki
- 00:15 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:43 Poland Daily - Weather
- 00:44 Poland Daily
- 00:54 Poland Daily - Weather
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:25 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 02:55 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 03:20 Dzisiaj
- 03:50 Agora Klarenbacha
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Kulisy manipulacji
- 06:40 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 Republika rano
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:10 Republika, wstajemy!
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:15 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 18:00 Republika dzień
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Zdaniem Kowalskiego
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Republika wieczór
- 21:10 Przegląd prasy niemieckiej
- 21:30 Oko na niedzielę
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:10 Najsłabsze ogniwo (10)
- 01:15 David Baddiel: Żydzi się nie liczą (1)
- 02:20 Cuda inżynierii 6 (3)
- 03:10 Top Gear 16 (6)
- 04:05 Bogowie tenisa (3)
- 05:00 Top Gear 8 (5)
- 06:00 Top Gear: Największe wyzwania (7)
- 07:05 W warsztacie (10)
- 08:00 Jak powstaje samochód 2 (3)
- 09:00 Samochód roku 2 (1)
- 09:30 Samochód roku 2 (2)
- 14:40 Samochód roku 2 (1)
- 15:10 Samochód roku 2 (2)
- 15:45 Top Gear: Największe wyzwania (6)
- 14:00 Cuda Afryki (Rwanda)
- 15:00 Cuda Afryki (Etiopia)
- 20:00 Premiera: Rekiny wagi ciężkiej
- 21:00 Rekiny z lotu ptaka