Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:55 Info Wilno (1306)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 08:00 Spotkania w świecie ciszy
- 08:30 Zmiana biegu
- 10:00 Fajna Polska (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich)
- 10:45 Wiatrak
- 11:00 Ewangelia na niedzielę
- 11:10 Z historią na Ty
- 11:35 Ogród i nie tylko
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Rakowskich w Bełczącu)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Pełnia wiary
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Ewangelia na niedzielę
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:55 Info Wilno (1306)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Zbliżenia
- 10:12 Pogoda
- 10:15 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Niezłomny do końca)
- 10:30 Agroregion
- 10:55 Jeszcze dzień z życia (dr Marek Rubnikowicz)
- 11:10 Nad Drwęcą
- 11:45 Spotkania z ekologią
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Woda bydgoska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 18:00 Pogadajmy bez ogródek
- 18:15 Las jaki jest (3/24)
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Sanitariuszka
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:55 Info Wilno (1306)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Przegląd tygodnia
- 10:25 Ichtis
- 10:54 Tajemniczy świat zwierząt
- 11:00 Tour de Lubuskie
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Obalamy mity medyczne
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Prognoza pogody
- 14:36 Przegląd tygodnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Muzealne opowieści
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Przegląd tygodnia
- 17:23 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:36 Tour de Lubuskie
- 18:23 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:51 Ichtis
- 19:06 Spotkania w świecie ciszy
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:30 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia
- 21:46 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:55 Info Wilno (1306)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 To dobry dzień - weekend
- 11:00 Weekend z TVP 3 Lublin
- 11:05 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Naturalnie Lubelskie
- 14:45 Weekend z TVP 3 Lublin
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Weekend z TVP 3 Lublin
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Weekend z TVP 3 Lublin
- 17:05 Świadkowie czasu
- 17:22 Weekend z TVP 3 Lublin
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Weekend z TVP 3 Lublin
- 17:55 Strefa otwarta
- 21:31 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:55 Info Wilno (1306)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:01 Rok w ogrodzie
- 10:21 Rok w ogrodzie extra
- 10:31 Pełnosprawni
- 10:56 Kalejdoskop filmowy
- 11:00 Studio lato
- 11:30 Stacja Rzeszów Główny
- 11:45 Odkryj regiony
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Nielegalne kościoły
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podkarpacka scena przebojów
- 17:21 Z życia regionu
- 17:32 Dokument w TVP Rzeszów
- 18:00 Odkrywanie Podkarpacia
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Liczy się pasja
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:55 Info Wilno (1306)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Program lokalny
- 14:32 Seans dla każdego
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:31 Szlakiem drewnianych kościołów (Chludowo)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Program lokalny
- 17:02 Słownik polsko@polski
- 17:27 A to polski właśnie...
- 17:35 Strefa otwarta (Dziecko - za wszelką cenę?)
- 21:31 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:43 Pogoda
- 21:46 Szlachetne zdrowie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:55 Info Wilno (1306)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Jedź bezpiecznie (958)
- 14:45 Kronika dnia (10)
- 14:57 Pogoda (10)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Kronika dnia (10)
- 16:42 Pogoda (10)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (10)
- 17:02 Raport pogodowy (10)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Małopolska na rowery (Dobczyce)
- 17:17 Spichlerz smaków (56)
- 17:32 Zdrowie dla Ciebie (Pomoc w stanach nagłych, krwiodawstwo)
- 17:45 Arrasów dzieje osobliwe (Skarb Rzeczpospolitej)
- 21:30 Program lokalny
- 21:32 Kronika (10)
- 21:52 Pogoda (10)
- 21:54 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:55 Info Wilno (1306)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Saga prastarej puszczy
- 11:45 Fajna Polska
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Saga prastarej puszczy
- 18:05 Studio Raban
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Widokówka z Festiwalu
- 19:00 Film dokumentalny
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Widokówka z Festiwalu
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:55 Info Wilno (1306)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 11:00 Siewcy słowa
- 11:06 Pogoda w regionie
- 11:07 Fakty i opinie
- 11:57 Pogoda w regionie
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Drzwi do kultury
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Zielnik regionalny
- 17:19 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:19 Pocztówki z Kielc
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Siewcy słowa
- 18:58 Koło się kręci
- 19:10 Języczek u wagi
- 19:17 Siewcy słowa
- 19:23 Pogoda w regionie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Informacje
- 21:51 Pogoda w regionie
- 21:52 Siewcy słowa
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:55 Info Wilno (1306)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Reportaż
- 10:45 Agroexpress
- 11:15 Szlakiem filmowej Łodzi
- 11:45 Wybieram zdrowie
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Reportaż
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Autofan
- 17:15 Reportaż
- 17:45 Misja OGRÓD
- 18:00 ABC pacjenta
- 18:19 Teatr Wielki zza kulis
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Łódzka nauka
- 19:15 Historie z pasją
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 20:22 Reportaż
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:55 Info Wilno (1306)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Dej pozór
- 11:30 Kwadrans w ogrodzie
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Zdarzyło się
- 17:20 Z poddasza
- 17:30 Mikrokosmosy
- 18:00 Rączka gotuje
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Relacje
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 25, 1-13) Oblubieniec idzie, wyjdźcie mu na spotkanie)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Geopolityka (Davos - mekka globalizmu)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (9 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (O Trójcy Świętej)
- 01:15 Westerplatte młodych
- 01:55 Święty na każdy dzień (9 sierpnia, wspomnienie św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyta Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy)
- 02:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 02:30 Brat Franciszek (Naśladujmy Jezusa)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Ocalić od zapomnienia (Maria Walczak)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Natura obiektywnie (Tropem dzikich zwierząt, część 2)
- 05:30 Jerzy Popiełuszko - posłaniec prawdy
- 07:00 Pożegnanie bohatera. Śp. kpt. Tadeusz Gajda ps. "Tarzan"
- 07:25 Sól ziemi
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (10 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Westerplatte młodych
- 09:00 Prawdziwie spadła z nieba
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 14:35 Słowo życia ((J 12, 24-26) Jeśli ktoś Mi służy, uczci go mój Ojciec)
- 14:40 Święty na każdy dzień (10 sierpnia, wspomnienie św. Wawrzyńca, diakona i męczennika)
- 14:45 Jak wygrać małżeństwo
- 15:00 Polskie dziedzictwo (29)
- 15:30 Wierzę w Boga (Piotr Ziemowski, część 1)
- 15:50 Myśląc historia (Niezwyciężeni. Czas próby)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Niezwyciężeni)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 Warto być ojcem
- 22:15 Uwięziony prymas
- 23:00 Odpowiedzialni za Kościół (Biegiem do Boga)
- 23:30 Powołani
- 01:05 Mroczne historie magazynowe (2)
- 02:55 Miłosny trójkąt (8)
- 03:20 Miłosny trójkąt (9)
- 03:45 Nieźle kliknięci bez filtra (9)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (9)
- 06:00 Yattaman (Kot Mruczek)
- 06:25 Yattaman (Zwycięży najlepszy)
- 06:55 Yattaman (Człowiek z równiny)
- 07:25 Yattaman (Kobieta-wilk)
- 07:55 Prawo do narodzin (123)
- 08:25 Prawo do narodzin (124)
- 08:55 Prawo do narodzin (125)
- 09:30 Prawo do narodzin (126)
- 10:00 Yattaman (Śniegowa Pani)
- 10:25 Yattaman (Odważny Jam Tell)
- 11:00 Gigi (Egzaminy)
- 11:30 Gigi (Zabójczy cios Alana)
- 12:00 Stolik dla trojga (12)
- 13:00 Stolik dla trojga (13)
- 14:00 Stolik dla trojga (14)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadkowy weekend
- 23:30 Miłe rozmowy (2)
- 23:45 Mroczne historie magazynowe (3)
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (24)
- 05:00 Na osi (500)
- 05:40 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Ostatnia walka Jutaraptora)
- 06:55 Simba lwi Król (21)
- 07:25 Plastelinkowy angielski (17)
- 07:40 Plastelinkowy angielski (18)
- 07:50 Plastelinkowy angielski (19)
- 08:05 Władca zwierząt (11)
- 09:00 Władca zwierząt (12)
- 12:00 Na osi (501)
- 12:30 Remont na 5+ (1)
- 13:00 Legendy sportu (Andrzej Supron)
- 13:40 Legendy sportu (Natalia Partyka)
- 20:00 Tristan i Izolda
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Velká holka
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolech)
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Král lenochů
- 07:25 Štafle
- 08:05 Svatební skandály slečny Juliány
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 A nebojíš se, princezničko?
- 14:00 Anynka a čert
- 14:40 Paní Liška
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 08:25 Cyklotoulky
- 08:35 Korsika, středomořská kráska
- 09:30 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (5)
- 14:05 Námluvy ve světě zvířat (5)
- 15:00 Charakter: sportovec
- 15:55 Tygr sedmi moří
- 17:30 Špióni v přírodě (3)
- 18:25 Svět zvířat (Antilopy)
- 19:20 Sousedé
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Trumfové eso
- 22:05 Prohnilí proti prohnilým
- 23:50 Ronin
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 Interview ČT24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Dovolená za dráty)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Ne znamená ne)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Spojnice břehů)
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 OH Paříž 2024 (Fotbal)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Breakdance)
- 01:45 OH Paříž 2024 (Stolní tenis)
- 02:30 OH Paříž 2024 (Moderní gymnastika)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 03:30 OH Paříž 2024 (Pozemní hokej)
- 04:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 04:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 04:50 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 05:30 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 06:00 OH Paříž 2024 (Skoky do vody)
- 06:30 OH Paříž 2024 (Pozemní hokej)
- 07:35 Projekt Fair Play (Fair Play - Paříž 2024 - pobyt)
- 07:40 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 08:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 11:00 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 11:10 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 11:30 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 11:50 OH Paříž 2024 (Golf)
- 12:30 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:10 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:20 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:30 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 04:40 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Kabát – Noc v Edenu
- 21:40 Get On Up – Příběh Jamese Browna
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: T)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (8)
- 06:40 Pošťák Pat a létající pošta
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Červený střevíček a sedm statečných
- 12:05 Kiwi a Strit III
- 12:10 My holky z Městečka (5)
- 12:40 Říkání o víle Amálce
- 12:50 Srdíčko a Mňamka
- 14:15 Šikulové
- 14:45 Kiwi a Strit III
- 14:50 Sardinka ve vesmíru
- 15:05 Šmoulové
- 15:30 Fazolčina kavárna
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (10)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a pramen)
- 18:50 Zafari (9)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (10)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:45 Olympijská Shaun
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Setkání s medicinmanem)
- 19:56 Przerwa w transmisji 19:56-06:00