Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Kamienie na szaniec
- 02:00 Kret
- 03:45 Obietnica (3/6)
- 10:00 Komisarz Alex 6 (Powstały z martwych)
- 11:00 Ojciec Mateusz 4 (Helena)
- 11:45 Halo, tu Paryż (9)
- 12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 12:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Pływanie - eliminacje; Lekkoatletyka - 2. dzień - sesja poranna
- 13:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 13:10 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Żeglarstwo - 49er mężczyzn - wyścigi medalowe
- 13:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 16:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5316)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Jedna za wszystkie)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (20/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 00:10 Krucjata. Prawo serii (9/13)
- 01:10 Morderstwa w Blois
- 02:45 Sztuczki
- 11:15 Operacja zdrowie (5)
- 11:50 Barwy szczęścia (2999)
- 12:30 Koło fortuny (1608)
- 13:10 Akacjowa 38 (397)
- 13:55 Va banque (760)
- 22:30 Panorama
- 23:30 Kino relaks: Dzika lokatorka
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:17 Moja historia '44
- 09:28 Dziewczyny
- 09:51 Muzeum Polskiej Piosenki ("Sen o Warszawie" - Czesław Niemen)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:20 Wyścig górski Limanowa - przełęcz pod Ostrą
- 17:45 Filmowe spotkania
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:49 Pogoda
- 18:52 Kurier Mazowiecki
- 19:06 Sport
- 19:11 Prosto z Mazowsza
- 19:34 Na wszelki WYPADEK! (Krwotok tętniczy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 01:05 Błękitna laguna: Przebudzenie
- 03:05 Nasz nowy dom (244)
- 04:05 Zjedz Kambodżę (7)
- 04:45 Disco Gramy (6262)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Nieznośna sąsiadka)
- 15:50 Wydarzenia (802)
- 16:20 Pogoda (802)
- 16:25 Interwencja (5460)
- 16:35 Gliniarze (Zapomnij o tym)
- 17:35 Sekrety rodziny (Babcia Wandzia)
- 18:50 Wydarzenia (802)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (802)
- 19:45 Sport (802)
- 19:55 Pogoda (802)
- 20:00 Serce nie sługa
- 22:05 Bumblebee
- 12:00 Zbuntowany anioł (262)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (59)
- 20:00 Ostateczna rozgrywka
- 22:05 American Assassin
- 10:00 Bing (Wuuś)
- 10:10 Baranek Shaun (Nie do przełknięcia)
- 10:17 Baranek Shaun (16)
- 10:20 Baranek Shaun (Mission imposible)
- 10:25 Baranek Shaun (Żegnaj stodoło)
- 10:50 Milo (Dostawca Milo)
- 11:00 Milo (Projektant mody Milo)
- 11:10 Blue 2 (Ośmiornica)
- 11:20 Blue 2 (Nocne rozmowy koszy)
- 11:25 Blue 2 (Kołnierz Muffinki)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Mała i krokodyl/Dziadkowie)
- 16:00 Blue 2 (Ośmiornica)
- 16:05 Blue 2 (Nocne rozmowy koszy)
- 16:10 Blue 2 (Kołnierz Muffinki)
- 16:35 Smerfy (Klątwa smerfowego skarbu)
- 16:45 Smerfy (Gradobitka traci siły)
- 17:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Zamaskowany wichrzyciel/Operacja: Teatr)
- 17:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Operacja: Zmień sąsiada/Nie wolno prześledzić)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Mały ptaszek/Boa mściciel)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Nienawiść od pierwszego wejrzenia/Problem z Żelusiem)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Misja ratunkowa: Pieski ratują potwora z bagien/Misja ratunkowa: Pieski i ukryte, złote kości)
- 19:35 Psi Patrol 8 (Pieski ratują wodne buty / Pieski ratują windsurfera)
- 04:00 Fabryki smaku: USA (Kosmiczne menu)
- 04:28 Fabryki smaku: USA (Słone, słodkie, pyszne)
- 05:00 Katastrofa w przestworzach (Katastrofa na Teneryfie)
- 06:00 Katastrofa w przestworzach (Potworne zmęczenie)
- 07:01 Niszczycielskie żywioły (Bezpieczne miejsce)
- 07:59 Niszczycielskie żywioły (Gdy ziemia drży)
- 00:00 SEAL Team 6 (10)
- 01:05 Agenci NCIS: Hawaje (22)
- 02:00 Agenci NCIS 17 (5)
- 03:00 Zagadki z przeszłości 2 (19)
- 03:55 Ultraviolet 2 (7)
- 04:55 Układ (5)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (8)
- 07:00 Rekrut 5 (9)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (9)
- 08:50 Agenci NCIS 17 (10)
- 09:50 Rekrut 5 (9)
- 10:45 Agenci NCIS 17 (11)
- 11:40 Agenci NCIS 17 (12)
- 12:35 Rekrut 5 (10)
- 13:30 SEAL Team 6 (9)
- 14:30 SEAL Team 6 (10)
- 15:30 S.W.A.T. 6 (9)
- 16:25 S.W.A.T. 6 (10)
- 17:25 Agenci NCIS: Hawaje (1)
- 18:15 Agenci NCIS: Hawaje (2)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (11)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (12)
- 21:05 Lara Croft: Tomb Raider
- 23:10 Świat w płomieniach
- 00:05 W 80 kilo dookoła świata (1)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 4 (1)
- 01:45 W okowach mrozu 6 (6)
- 02:35 Dynastie (4)
- 03:30 W okowach mrozu 5 (3)
- 04:20 Życie na pustkowiu 5 (8)
- 05:05 Cała prawda o fitnessie
- 06:00 David Attenborough i cuda natury (4)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (7)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 4 (2)
- 08:30 Dynastie (5)
- 09:35 W okowach mrozu 5 (4)
- 10:40 Życie na pustkowiu 6 (1)
- 11:40 Rodzina pingwinów
- 12:45 Dynastie (5)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 4 (2)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (7)
- 15:50 Życie na pustkowiu 6 (6)
- 16:50 Rodzina pingwinów
- 17:55 Malownicze trasy kolejowe 4 (2)
- 18:55 Dynastie (5)
- 19:55 Dzikie przygody z Bearem Gryllsem (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (5)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (11)
- 23:00 Zabójcza pogoda 3 (12)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 00:40 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 01:10 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 01:35 Taffy (Dotknij futra)
- 01:45 Taffy (Białe rękawiczki)
- 01:50 Taffy (Marzenia maszyny)
- 01:55 Taffy (Taffyzilla)
- 02:05 Taffy (Ubaw po pachy)
- 02:10 Płazowyż (Laska/ Potop, pot i łzy)
- 02:35 Płazowyż (Konkurs kulinarny/ Zasadzka)
- 02:55 Płazowyż (Efekt Dominki/ Ładowanie)
- 03:15 Dronersi 2 (Wyścig królewski)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig rycerza Aqua)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyścig mechaniczek)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Dziki bieg)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Wojownicy koziej grypy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 05:40 Taffy 2 (Wrobiony)
- 05:50 Taffy 2 (Fotka)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Cichoszał)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Oni-Chan)
- 06:55 Herosi pół na pół (Sam gra ze mną/ Kto ukradł packę na muchy?)
- 07:25 Herosi pół na pół (Pacanow Potężny cz.1/Pacanow Potężny cz.2)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wyluzowany Bill/ Króliki)
- 01:05 Bliski wróg
- 02:30 Co kryje miłość
- 04:30 Mordercza gra
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:00 Cesarz
- 07:35 Kochankowie z Księżyca
- 09:05 Trzy kule
- 10:35 W zawieszeniu
- 12:25 Kroczący Grom
- 14:00 Wielki Mistrz
- 16:00 Agora
- 23:05 Spotlight
- 00:25 Ragdoll (1)
- 01:25 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (10)
- 02:15 Milczący świadek 24 (5)
- 03:05 Milczący świadek 24 (6)
- 04:00 Ragdoll (1)
- 04:45 Z pamiętnika położnej 5 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (1)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (8)
- 07:05 Ojciec Brown 8 (2)
- 12:05 Ojciec Brown 8 (2)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 20 (4)
- 17:00 Ojciec Brown 8 (3)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 20 (5)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (1)
- 04:30 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:20 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Eksplozja Hitów Power TV (7)
- 06:10 Niesławne kobiety Biblii (5)
- 06:40 Niesławne kobiety Biblii (1)
- 07:05 Niesławne kobiety Biblii (2)
- 07:35 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 11:00 Celnicy 2 (8)
- 11:30 Celnicy 2 (9)
- 00:05 Magia nagości. Norwegia (2)
- 00:50 Magia nagości. Włochy (10)
- 01:35 I love kabaret (5)
- 02:30 I love kabaret (6)
- 03:35 I love kabaret (4)
- 04:40 I love kabaret EXTRA (1)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (31)
- 06:00 Poranny rogal (2)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (28)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 07:40 Poranny rogal (54)
- 12:40 Zamachy na Hitlera
- 13:55 M.A.S.H. (Nowokainowa rebelia)
- 14:30 M.A.S.H. (Uśmiechnięty Jack)
- 15:05 M.A.S.H. (Im więcej Cię widzę)
- 15:40 M.A.S.H. (Potop)
- 16:15 M.A.S.H. (Wywiad)
- 16:50 M.A.S.H. (Ewakuacja, część 1)
- 17:25 M.A.S.H. (Ewakuacja, część 2)
- 18:00 Hity polskiego kabaretu 6 (12)
- 19:00 I love kabaret EXTRA (23)
- 19:10 Kabaretowe przeboje (3)
- 20:15 Wybuch
- 00:00 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 00:45 Na osi (1090)
- 01:10 Dzika kuchnia (2)
- 01:40 Dzika kuchnia (1)
- 02:05 Dzika kuchnia (3)
- 02:30 Dzika kuchnia (4)
- 02:55 Dzika kuchnia (5)
- 03:20 Dzika kuchnia (7)
- 03:50 Dzika kuchnia (3)
- 04:15 Dzika kuchnia (1)
- 04:40 Dzika kuchnia (2)
- 05:05 Dzika kuchnia (3)
- 05:35 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Na osi (1090)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 06:55 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 07:50 Inżynieryjne katastrofy (8)
- 10:25 Inżynieryjne katastrofy (1)
- 11:15 Kontrola graniczna 2 (6)
- 12:10 Kontrola graniczna 2 (7)
- 13:05 Kontrola graniczna 2 (8)
- 13:55 Giganty w przestworzach (4)
- 14:50 Giganty w przestworzach (5)
- 15:45 Kontrola graniczna 2 (9)
- 16:35 Kontrola graniczna 2 (10)
- 17:30 Kontrola graniczna (1)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (2)
- 22:55 Kod Jezusa 2 (3)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 04:20 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:10 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 06:55 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:30 Z lokalnego archiwum
- 07:50 Z lokalnego archiwum
- 08:10 Z lokalnego archiwum
- 08:25 Z lokalnego archiwum
- 08:40 TVCentrum uwagi
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 11:00 Na osi (1091)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 20:00 Wielki szef
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Powrót do korzeni / Mistrzyni wypieków)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wyczekiwanie na słońce / Wielki problem z pizzą)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Największe marzenie Kapka / Świąteczna wyżerka)
- 01:30 Spidey i superkumple (50)
- 01:55 Spidey i superkumple (14)
- 02:20 Spidey i superkumple (15)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień wolny króla Ludwika / No Horsing Around)
- 04:00 Eureka! (Ślizg / Smrodkowy dzień)
- 04:30 Eureka! (Siła Pepper / Motylaki)
- 05:00 Eureka! (Porażka/ Kanion)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień wolny króla Ludwika / No Horsing Around)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Minnie jest śnieżką! / Śnieżna Królewna)
- 07:00 Blue (Grill)
- 07:10 Blue (Nietoperz owocowy)
- 07:20 Blue (Zabawa w koniki)
- 07:30 Blue (10)
- 07:40 Blue (Rower)
- 07:50 Blue (Bob Wielkouch)
- 08:00 Blue (Szpiegowanie)
- 08:10 Blue (Jedzenie na wynos)
- 08:20 Blue (Motylki)
- 08:30 Spidey i superkumple (14)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki (Minnie's Winter Bow Show)
- 16:00 Pupstruction (Zbudowany do budowania / Pup De-Struction)
- 16:30 Pupstruction (2)
- 17:00 Blue (Grill)
- 17:10 Blue (Nietoperz owocowy)
- 17:20 Blue (Zabawa w koniki)
- 17:30 Blue (10)
- 17:40 Blue (Rower)
- 17:50 Blue (Bob Wielkouch)
- 18:00 Superkoty (Borówkowa bonanza / Śnieżny dzień)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 2 (49)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (Trudny wybór)
- 19:30 Blue 3 (Muzyczne posągi)
- 19:40 Blue 3 (Historie)
- 19:50 Blue 3 (Pacynki)
- 00:10 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 00:35 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinna bańka)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chickens In Space)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 02:35 Duch i nas dwóch (21)
- 03:00 Duch i nas dwóch (22)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (47)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (48)
- 04:50 Duch i nas dwóch (4)
- 05:15 Duch i nas dwóch (5)
- 05:35 Robale ziomale (Zimowy raj Wila, część 1 / Zimowy raj Wila, część 2)
- 06:00 Taffy (Piskofobia)
- 06:05 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 06:10 Taffy (Złoty struś)
- 06:25 Taffy (Pies na piątkę)
- 06:35 Taffy (Rywal)
- 06:40 Taffy (Wysokie loty)
- 06:55 Płazowyż 3 (Żabie święta)
- 07:25 Płazowyż 3 (Ucieczka na Płazowyż)
- 07:55 Herosi pół na pół (Bez pudła/ Kotek Bubu)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 10:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 11:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście (10)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście (Gargoyle Gals / Supermarket Scandal)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Grzyb pośród nas)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 17:45 Molly i Duch (Straszna prawda/ Walka o przyjaźń)
- 18:15 Molly i Duch (Święto Świateł/ Ratowanie świąt)
- 18:45 Taffy (Kichanie)
- 18:55 Taffy (Stróż)
- 19:00 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 19:15 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 19:25 Taffy (Rozgrywka)
- 19:30 Taffy (Zakopany skarb)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe 2 (Dziwnogedon: Część 1: Strachokalipsa)
- 00:00 Blue 2 (38)
- 00:10 Blue 2 (39)
- 00:20 Andy dookoła świata (24)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (2)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (1)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (12)
- 01:20 Psi Oddział (6)
- 01:35 Blue 2 (43)
- 01:40 Blue 2 (44)
- 01:50 Blue 2 (45)
- 02:00 Blue (21)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (38)
- 02:20 Blue 2 (10)
- 02:25 Tosia i Tymek (49)
- 02:40 Kręciołki (62)
- 02:50 Teletubisie (56)
- 03:05 Blue (13)
- 03:10 Blue (14)
- 03:20 JoJo i Babcia (30)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (19)
- 03:45 Tosia i Tymek (33)
- 03:55 Tosia i Tymek (34)
- 04:10 Blue (41)
- 04:15 Blue (42)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (29)
- 04:35 Blue (39)
- 04:45 Blue (40)
- 04:50 Blue (41)
- 05:00 Blue (42)
- 05:05 Superpyra (29)
- 05:15 Kolorklocki (14)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (32)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (33)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (35)
- 05:50 W Papierowej Krainie (28)
- 06:00 W Papierowej Krainie (5)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (23)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (25)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (25)
- 06:55 Blue 2 (33)
- 07:05 Blue (23)
- 07:15 Blue (31)
- 07:20 Blue 2 (16)
- 07:30 Blue 2 (17)
- 07:40 Blue 2 (42)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (25)
- 08:05 Matklocki 2 (13)
- 08:10 Blue (5)
- 08:20 Blue (6)
- 08:30 Blue 2 (38)
- 08:35 Psi Oddział (4)
- 08:50 JoJo i Babcia (7)
- 09:05 W Papierowej Krainie (13)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (13)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (15)
- 09:45 Teletubisie (47)
- 10:00 Kręciołki (89)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (38)
- 10:25 Blue (25)
- 10:35 Blue 2 (25)
- 10:45 Matklocki 2 (5)
- 10:50 Yakka Dee (15)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (12)
- 11:15 W Papierowej Krainie (28)
- 11:25 Pirackie potyczki 6 (8)
- 11:50 Superpyra (4)
- 12:00 Blue (47)
- 12:10 Blue (3)
- 12:15 Blue 2 (38)
- 12:25 Blue 2 (39)
- 12:35 Blue 2 (20)
- 12:45 Andy dookoła świata (24)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (2)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (1)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (12)
- 13:45 Psi Oddział (6)
- 13:55 Blue 2 (43)
- 14:05 Blue 2 (44)
- 14:15 Blue 2 (45)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (38)
- 14:35 Blue 2 (10)
- 14:45 Tosia i Tymek (49)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (13)
- 15:15 W Papierowej Krainie (29)
- 15:25 Pirackie potyczki 6 (9)
- 15:50 Superpyra (5)
- 16:00 Blue (48)
- 16:10 Blue (4)
- 16:15 Blue 2 (40)
- 16:25 Blue 2 (41)
- 16:35 Blue 2 (21)
- 16:45 Andy dookoła świata (25)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (3)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (2)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (13)
- 17:45 Psi Oddział (7)
- 18:00 Blue 2 (46)
- 18:10 Blue 2 (47)
- 18:15 Blue 2 (48)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (39)
- 18:40 Blue 2 (11)
- 18:50 Tosia i Tymek (50)
- 19:00 Kręciołki (63)
- 19:15 Teletubisie (57)
- 19:30 Blue (15)
- 19:35 Blue (16)
- 19:45 JoJo i Babcia (31)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (20)
- 20:15 Tosia i Tymek (35)
- 20:30 Tosia i Tymek (36)
- 20:40 Blue (39)
- 20:50 Blue (40)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (28)
- 21:15 Blue (43)
- 21:20 Blue (44)
- 21:30 Blue (45)
- 21:40 Blue (46)
- 21:50 Superpyra (30)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (33)
- 22:10 Kolorklocki (15)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (36)
- 22:30 W Papierowej Krainie (29)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (13)
- 22:55 W Papierowej Krainie (28)
- 23:10 Pirackie potyczki 6 (9)
- 23:35 Superpyra (5)
- 23:45 Blue (48)
- 23:55 Blue (4)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:05 Super Bernard (78)
- 05:10 Super Bernard (80)
- 05:15 Super Bernard (82)
- 05:20 Super Bernard (83)
- 05:25 Super Bernard (84)
- 05:30 Super Bernard (85)
- 05:35 Super Bernard (86)
- 05:40 Super Bernard (88)
- 05:45 Super Bernard (90)
- 05:50 Super Bernard (91)
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:05 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 12:30 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 12:40 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 12:50 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 13:05 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 13:15 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 13:35 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 14:10 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 14:20 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 15:05 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 15:20 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 15:35 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 15:45 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 15:55 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 16:05 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 16:20 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 16:30 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 16:40 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 16:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 17:00 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 17:15 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 17:25 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 17:35 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 17:45 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 17:55 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 18:05 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 18:20 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 18:35 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 18:45 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 18:55 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 19:05 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 19:20 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 19:30 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 19:40 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 19:50 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 20:00 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 20:10 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 20:20 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 20:35 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 20:45 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 20:55 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 21:10 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 21:20 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 21:30 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 22:05 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 22:20 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 22:30 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 22:40 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 22:50 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 23:00 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 23:10 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 23:20 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 23:35 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 23:45 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Wakacje
- 00:03 Zwierzęta
- 00:05 Sunville
- 00:08 Wakacje
- 00:11 Opowieści warzywne
- 00:13 Świat elfów
- 00:16 Wakacje
- 00:19 Teraz się bawimy
- 00:21 Wstawaj!
- 00:23 Kolorowa magia
- 00:26 Teraz się bawimy
- 00:28 Sunville
- 00:32 Teraz się bawimy
- 00:34 Kolorowe koło
- 00:37 Wakacje
- 00:39 Świat podwodny
- 00:42 Kolorowe koło
- 00:45 Sunville
- 00:48 Opowieści warzywne
- 00:50 Wakacje
- 00:53 Towarzysze zabawy
- 00:55 Świat elfów
- 00:58 Kolorowe koło
- 01:01 Jaki jest twój zawód ?
- 01:04 Puffy i Tubby
- 01:08 Sunville
- 01:11 Przygody w przestrzeni
- 01:14 Mini opowiadania
- 01:17 Przygody w przestrzeni
- 01:20 Miejskie życie
- 01:23 Galaktyczni turyści
- 01:26 Zwierzęta
- 01:28 Posłuchaj tego
- 01:31 Safari
- 01:34 Jak podróżujemy
- 01:37 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:39 Zwierzęta
- 01:42 Opowieści warzywne
- 01:44 Mini opowiadania
- 01:48 Morskie przygody
- 01:51 Mini opowiadania
- 01:54 Miejskie życie
- 01:56 Mini opowiadania
- 01:58 Indie
- 02:02 Łazienka
- 02:04 Urocze miejsca
- 02:07 Puffy i Tubby
- 02:11 Muzeum
- 02:14 Puffy i Tubby
- 02:18 Posłuchaj tego
- 02:20 Kącik naukowy
- 02:24 Miyu i Litto
- 02:26 Miyu i Litto
- 02:29 Oli - cykle natury
- 02:32 Grupy
- 02:35 Miejskie życie
- 02:37 Miyu i Litto
- 02:40 Sunville
- 02:43 Grupy
- 02:46 Safari
- 02:48 Puffy i Tubby
- 02:52 Posłuchaj tego
- 02:55 Przygody w przestrzeni
- 02:58 Safari
- 03:01 Posłuchaj tego
- 03:04 Kolorowe koło
- 03:07 Kolorowa magia
- 03:10 Przygody w przestrzeni
- 03:15 Teraz się bawimy
- 03:17 Taniec
- 03:19 Sport, sport, sport
- 03:22 Rodzina bobrów
- 03:25 Ding Dang Dong
- 03:28 Mini opowiadania
- 03:31 Mini opowiadania
- 03:33 Urocze miejsca
- 03:36 Posłuchaj tego
- 03:38 Jaki jest twój zawód ?
- 03:40 Świat elfów
- 03:43 Sport, sport, sport
- 03:46 Wstawaj!
- 03:49 Teraz się bawimy
- 03:51 Wstawaj!
- 03:53 Teraz się bawimy
- 03:56 Sport, sport, sport
- 03:58 Teraz się bawimy
- 04:01 Taniec
- 04:04 Wstawaj!
- 04:06 Urocze miejsca
- 04:08 Jak podróżujemy
- 04:11 Taniec
- 04:15 Towarzysze zabawy
- 04:17 Opowieści warzywne
- 04:19 Jaki jest twój zawód ?
- 04:22 Opowieści warzywne
- 04:25 Kolorowe koło
- 04:27 Wakacje
- 04:30 Opowieści warzywne
- 04:32 Świat podwodny
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:38 Wakacje
- 04:41 Opowieści warzywne
- 04:43 Towarzysze zabawy
- 04:46 Wakacje
- 04:48 Wakacje
- 04:51 Kolorowe koło
- 04:53 Towarzysze zabawy
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:59 Opowieści warzywne
- 05:01 Wakacje
- 05:04 Wakacje
- 05:06 Opowieści warzywne
- 05:08 Wakacje
- 05:11 Kolorowe koło
- 05:14 Opowieści warzywne
- 05:17 Panni i Fanni
- 05:20 Grupy
- 05:22 Sunville
- 05:25 Urocze miejsca
- 05:28 Grupy
- 05:30 Muzeum
- 05:32 Opowieści warzywne
- 05:34 Posłuchaj tego
- 05:37 Kolorowa magia
- 05:40 Urocze miejsca
- 05:43 Kolorowa magia
- 05:46 Jaki jest twój zawód ?
- 05:49 Urocze miejsca
- 05:51 Opowieści warzywne
- 05:54 Panni i Fanni
- 05:56 Kącik naukowy
- 05:59 Posłuchaj tego
- 06:03 Kolorowa magia
- 06:06 Panni i Fanni
- 06:08 Kolorowe koło
- 06:11 Kącik naukowy
- 06:14 Panni i Fanni
- 06:16 Miyu i Litto
- 06:19 Afryka
- 06:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:23 Afryka
- 06:26 Świat Mimo
- 06:28 Afryka
- 06:30 Mimo i Bobo
- 06:33 Afryka
- 06:36 Brygada ogniowa
- 06:38 Jak podróżujemy
- 06:41 Posłuchaj tego
- 06:44 Przygody w przestrzeni
- 06:47 Sunville
- 06:50 Teraz się bawimy
- 06:53 Fin i Fianna
- 06:56 Toby McFly
- 06:59 Małe, ale pracowite
- 07:01 Połączony świat
- 07:04 Kaczka i Puszek
- 07:06 Pojazdy
- 07:08 Sunville
- 07:14 Zwierzęta
- 07:16 Morskie przygody
- 07:19 Indie
- 07:23 Afryka
- 07:26 Przygody kaczki
- 07:28 Afryka
- 07:30 Raul
- 07:32 Zabawa w chowanego
- 07:35 Dźwięki wokół nas
- 07:37 Zack i Ziggy
- 07:41 Taniec
- 07:44 Wstawaj!
- 07:46 Świat zwierząt
- 07:48 Opowieści warzywne
- 07:50 Urocze miejsca
- 07:53 Ding Dang Dong
- 07:56 Hop-hop
- 07:58 Mimo i Bobo
- 08:01 Historie Henryka
- 08:03 Wstawaj!
- 08:05 Mały Didy
- 08:07 Albert tłumaczy
- 08:11 Urocze miejsca
- 08:15 Sport, sport, sport
- 08:17 Taniec
- 08:20 Ding Dang Dong
- 08:24 Lola i Liczby
- 08:26 Monika i Rudi 2
- 08:29 Afryka
- 08:32 Małe melodie
- 08:34 Pixie 2
- 08:35 Zabawa w chowanego
- 08:38 Dźwięki wokół nas
- 08:40 Wesoła łąka
- 08:43 Miyu i Litto
- 08:46 Grupy
- 08:48 Panni i Fanni
- 08:51 Kolorowe koło
- 08:54 Kolorowa magia
- 08:57 ABC - duckBC
- 09:00 Monika i Rudi 2
- 09:03 Mimo i Bobo
- 09:05 Małe melodie
- 09:07 Kształcików
- 09:09 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:12 Kolorowa magia
- 09:15 Jaki jest twój zawód ?
- 09:18 Panni i Fanni
- 09:20 Kolorowe koło
- 09:23 Miyu i Litto
- 09:27 Monika i Rudi 2
- 09:30 Fin i Fianna
- 09:33 Dźwięki wokół nas
- 09:35 Uczymy się
- 09:38 Dotty i Kitty
- 09:40 Małe melodie
- 09:42 Przygody kaczki
- 09:44 Fin i Fianna
- 09:48 Kształcików
- 09:49 Tempo Giusto
- 09:51 Małe melodie
- 09:53 Toobys
- 09:55 Lola i Liczby
- 09:58 Monika i Rudi
- 10:01 Mimo i Bobo
- 10:04 ABC - duckBC
- 10:07 Wesołe królestwo
- 10:10 Dotty i Kitty
- 10:14 DuckSchool
- 10:16 Kształcików
- 10:17 Tempo Giusto
- 10:19 Mimo i Bobo
- 10:22 Kształcików
- 10:23 Mimo i Bobo
- 10:25 Pixie 2
- 10:26 Co rośnie na drzewie?
- 10:28 Afryka
- 10:31 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:34 Tempo Giusto
- 10:36 Sippi Sappi
- 10:38 Historie Henryka
- 10:40 Toobys
- 10:43 Co rośnie na drzewie?
- 10:44 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:46 Raul
- 10:49 Fin i Fianna
- 10:52 Brygada ogniowa
- 10:54 Kolorowa Klara
- 10:56 Dotty i Kitty
- 11:00 Toby McFly
- 11:03 Brygada ogniowa
- 11:05 Przygody kaczki
- 11:07 Toby McFly
- 11:10 Elfy przyrody
- 11:11 Przygody kaczki
- 11:13 Hop-hop
- 11:16 Drużyna lalek
- 11:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:22 Elfy przyrody
- 11:23 Dźwięki wokół nas
- 11:25 Zack i Ziggy
- 11:28 Co rośnie na drzewie?
- 11:29 ABC - duckBC
- 11:33 Mały Didy
- 11:36 Świat Mimo
- 11:39 Wesoła łąka
- 11:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:44 Dinozaur Milo
- 11:48 Przygody kaczki
- 11:51 Hubbi i jego koledzy
- 11:53 Afryka
- 11:55 Drużyna lalek
- 11:57 Kaczka i Puszek
- 11:59 Świat Mimo
- 12:02 Hubbi się tym zajmie
- 12:05 Wesoła łąka
- 12:08 Mimo & Bobo PLUS
- 12:12 Brygada ogniowa
- 12:15 Risto Gusto
- 12:18 Uczymy się
- 12:20 Połączony świat
- 12:23 Zoo
- 12:26 Drużyna lalek na ratunek
- 12:30 Dinoland
- 12:33 Sippi Sappi
- 12:36 Dotty i Kitty
- 12:40 Uczymy się
- 12:42 Brygada ogniowa
- 12:44 Skoczkowie Planet
- 12:48 Świat Mimo
- 12:51 Restauracja
- 12:55 Dinozaur Milo
- 12:59 Raul
- 13:02 Małe, ale pracowite
- 13:04 Pociąg
- 13:07 Świat zabawek
- 13:09 Drużyna lalek
- 13:11 Skoczkowie Planet
- 13:15 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:17 Przygody kaczki
- 13:19 Hop-hop
- 13:21 Świat Mimo
- 13:24 Raul
- 13:27 Wesoła łąka
- 13:29 Mały Didy
- 13:32 Dinoland
- 13:34 Mimo & Bobo PLUS
- 13:39 Zabawa w chowanego
- 13:42 Kształcików
- 13:43 Małe melodie
- 13:45 ABC - duckBC
- 13:48 Zabawa w chowanego
- 13:50 Zack i Ziggy
- 13:53 Kolorowa Klara
- 13:56 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:01 Dinoland
- 14:03 Monika i Rudi
- 14:06 DuckSchool
- 14:08 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:10 Toobys
- 14:12 Margo i Felix
- 14:15 Hubbi i jego koledzy
- 14:18 Toobys
- 14:21 Dotty i Kitty
- 14:24 Małe melodie
- 14:26 Mimo i Bobo
- 14:30 Kolorowa Klara
- 14:32 Zack i Ziggy
- 14:35 Kolorowa Klara
- 14:37 Uczymy się
- 14:40 Risto Gusto
- 14:43 Sippi Sappi
- 14:46 Lola i Liczby
- 14:48 Afryka
- 14:50 Mimo & Bobo PLUS
- 14:54 Lola i Liczby
- 14:57 Hubbi i jego koledzy
- 14:59 Hop-hop
- 15:02 Margo i Felix
- 15:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:07 Margo i Felix
- 15:10 Lola i Liczby
- 15:13 Mimo & Bobo PLUS
- 15:17 Zabawa w chowanego
- 15:19 Afryka
- 15:21 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:24 Zack i Ziggy
- 15:27 Zabawa w chowanego
- 15:29 Afryka
- 15:31 Zabawa w chowanego
- 15:34 Mimo i Bobo
- 15:37 Mimo & Bobo PLUS
- 15:42 Drużyna lalek
- 15:44 Restauracja
- 15:47 Margo i Felix
- 15:50 Uczymy się
- 15:53 Fin i Fianna
- 15:56 Raul
- 15:59 Brygada ogniowa
- 16:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:03 Mimo i Bobo
- 16:05 DuckSchool
- 16:07 Wesołe królestwo
- 16:10 Restauracja
- 16:13 Hiphopowy kaktus
- 16:15 Hiphopowy kaktus
- 16:17 Cubie
- 16:20 Mimo i Bobo
- 16:22 Hiphopowy kaktus
- 16:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:27 Raul
- 16:30 Mały Didy
- 16:32 Toobys
- 16:33 Elfy przyrody
- 16:35 Risto Gusto
- 16:38 Zabawa w chowanego
- 16:41 Lola i Liczby
- 16:43 Raul
- 16:46 Raul
- 16:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:51 Mały Didy
- 16:53 DuckSchool
- 16:56 Hubbi się tym zajmie
- 16:59 DuckSchool
- 17:02 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:05 Tempo Giusto
- 17:07 Świat Mimo
- 17:09 Sippi Sappi
- 17:12 Elfy przyrody
- 17:13 Świat Mimo
- 17:17 Sippi Sappi
- 17:19 Wstawaj!
- 17:21 Tempo Giusto
- 17:23 Lola i Liczby
- 17:25 Mimo i Bobo
- 17:28 Elfy przyrody
- 17:29 Mimo i Bobo
- 17:32 Hop-hop
- 17:34 Wstawaj!
- 17:36 Elfy przyrody
- 17:37 Hop-hop
- 17:39 Mimo i Bobo
- 17:42 Raul
- 17:44 Wstawaj!
- 17:47 DuckSchool
- 17:49 Mimo i Bobo
- 17:52 Pixie 2
- 17:53 Uczymy się
- 17:55 Dotty i Kitty
- 17:59 Historie Henryka
- 18:01 Kształcików
- 18:02 ABC - duckBC
- 18:05 Co rośnie na drzewie?
- 18:06 Przygody kaczki
- 18:09 Albert tłumaczy
- 18:13 Kształcików
- 18:14 Wesoła łąka
- 18:17 Lola i Liczby
- 18:20 DuckSchool
- 18:23 Margo i Felix
- 18:26 Mimo i Bobo
- 18:28 Lola i Liczby
- 18:30 Toobys
- 18:33 Albert tłumaczy
- 18:37 Historie Henryka
- 18:39 Mimo i Bobo
- 18:42 DuckSchool
- 18:44 Kształcików
- 18:45 Fin i Fianna
- 18:49 Mały Didy
- 18:51 Brygada ogniowa
- 18:53 Raul
- 18:56 Monika i Rudi
- 18:59 ABC - duckBC
- 19:02 Fin i Fianna
- 19:05 Dotty i Kitty
- 19:09 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:12 Restauracja
- 19:14 Hubbi i jego koledzy
- 19:16 Hiphopowy kaktus
- 19:19 Dotty i Kitty
- 19:23 Historie Henryka
- 19:25 Zoo
- 19:28 Restauracja
- 19:31 Afryka
- 19:33 Cubie
- 19:36 Dobranoc!
- 19:38 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:40 Raul
- 19:43 Dotty i Kitty
- 19:45 Pociąg
- 19:47 Margo i Felix
- 19:51 Toby McFly
- 19:54 Dźwięki wokół nas
- 19:56 Tempo Giusto
- 19:58 Afryka
- 20:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:03 Restauracja
- 20:06 Mimo i Bobo
- 20:09 Zack i Ziggy
- 20:12 Zabawa w chowanego
- 20:15 Małe, ale pracowite
- 20:18 Brygada ogniowa
- 20:21 Margo i Felix
- 20:24 Hop-hop
- 20:26 Sippi Sappi
- 20:29 Drużyna lalek na ratunek
- 20:31 Uczymy się
- 20:34 Mimo i Bobo
- 20:37 Pociąg
- 20:40 Mały Didy
- 20:42 Monika i Rudi
- 20:46 Formy są twoje
- 20:48 Zabawa w chowanego
- 20:50 Drużyna lalek
- 20:54 Afryka
- 20:56 Mimo i Bobo
- 20:59 Zabawa w chowanego
- 21:01 Mały Didy
- 21:03 Mimo i Bobo
- 21:06 Toobys
- 21:08 Mały Didy
- 21:10 Cubie
- 21:13 Opowieści warzywne
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:18 Świat podwodny
- 21:20 Wakacje
- 21:22 Świat podwodny
- 21:25 Kolorowe koło
- 21:27 Afryka
- 21:30 Świat Mimo
- 21:33 Lola i Liczby
- 21:36 Toobys
- 21:38 Świat Mimo
- 21:41 Wakacje
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:46 Wakacje
- 21:48 Świat podwodny
- 21:52 Kolorowe koło
- 21:55 Drużyna lalek
- 21:57 Małe, ale pracowite
- 22:00 Świat Mimo
- 22:03 Brygada ogniowa
- 22:05 Mimo i Bobo
- 22:08 Drużyna lalek na ratunek
- 22:11 Hubbi i jego koledzy
- 22:14 Zwierzęta
- 22:16 Świat elfów
- 22:19 Pojazdy
- 22:22 Indie
- 22:25 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:28 Mały Didy
- 22:30 Pociąg
- 22:33 Drużyna lalek
- 22:36 Mimo i Bobo
- 22:38 Dinoland
- 22:40 Sztuka Leona
- 22:43 Urocze miejsca
- 22:46 Safari
- 22:48 Indie
- 22:52 Świat podwodny
- 22:54 Miejskie życie
- 22:57 Słodki dom
- 22:58 Monika i Rudi
- 23:01 Mimo i Bobo
- 23:03 Dotty i Kitty
- 23:06 Albert tłumaczy
- 23:09 Co rośnie na drzewie?
- 23:10 Sippi Sappi
- 23:12 Albert tłumaczy
- 23:16 Panni i Fanni
- 23:19 Muzeum
- 23:21 Kolorowa magia
- 23:24 Miyu i Litto
- 23:27 Urocze miejsca
- 23:30 Fin i Fianna
- 23:33 Pixie 2
- 23:34 Kolorowa Klara
- 23:36 Dotty i Kitty
- 23:39 Kolorowa Klara
- 23:41 Uczymy się
- 23:44 Urocze miejsca
- 23:47 Grupy
- 23:49 Jaki jest twój zawód ?
- 23:52 Kolorowe koło
- 23:54 Jaki jest twój zawód ?
- 23:56 Kolorowe koło
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:29 Ulubione bajki
- 13:32 Uczymy się z ducktv
- 14:34 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:38 Pory roku
- 16:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:44 Bajki na dobranoc
- 19:47 Słodkie sny
- 20:48 Pory roku
- 21:52 Ulubione bajki
- 22:55 Uczymy się z ducktv
- 23:54 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 06:00 Ronaldo
- 06:40 Javier Irureta
- 07:25 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 12:00 LaLiga Top Goals
- 13:00 LaLiga Top Scorer
- 13:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 22:50 LaLiga Post-Season Show
- 10:00 Z archiwum LaLiga
- 11:00 Z archiwum LaLiga
- 20:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 21:00 LaLiga Promoted Teams
- 04:00 LaLiga Promoted Teams
- 05:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 05:30 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 LaLiga Top Scorer
- 22:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 23:00 Miguel Soler
- 23:30 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 01:00 X Games - Aspen (5)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (17)
- 03:00 Rumble & Hum (Stain, Steel & Style)
- 04:00 Sports Adventure 4 (15)
- 04:30 Sports Adventure 4 (16)
- 05:00 Nitro Circus Live (1)
- 05:30 Nitro Circus Live (2)
- 06:00 Action Sports World (13)
- 07:00 Nitro Circus Live (3)
- 07:30 Nitro Circus Live (4)
- 08:00 Sports Adventure 4 (13)
- 08:30 Sports Adventure 4 (14)
- 09:00 Action Sports World (22)
- 10:00 Action Sports World (23)
- 11:00 MTB Heroes (1)
- 11:30 MTB Heroes (2)
- 12:00 Now Boarding (1)
- 12:30 Now Boarding (2)
- 13:00 X Games - Aspen (6)
- 16:00 WWE Raw (22)
- 19:00 WWE NXT (19)
- 20:00 WWE - Main Event (19)
- 21:00 EFC (1)
- 22:00 WWE SmackDown (35)
- 23:00 WWE SmackDown (36)
- 12:00 Głosem Paszkiewicza (31)
- 12:30 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 12:55 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 13:25 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 13:55 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 22:30 Głosem Paszkiewicza (31)
- 00:50 Na tropie seks handlarzy (3)
- 01:35 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 01:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 02:20 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:05 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 03:30 Remont na 5+ (4)
- 03:50 Remont na 5+ (5)
- 04:10 Remont na 5+ (6)
- 04:30 Remont na 5+ (7)
- 04:50 Remont na 5+ (8)
- 05:10 Remont na 5+ (1)
- 05:30 Remont na 5+ (2)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 06:55 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 07:50 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:15 Trucker Club (188)
- 08:45 Celnicy 3 (3)
- 09:15 Celnicy 3 (4)
- 09:45 Celnicy 3 (5)
- 10:10 Celnicy 3 (6)
- 10:45 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 11:55 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 12:20 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 12:45 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 13:10 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 13:40 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 14:05 Remont na 5+ (2)
- 14:30 Remont na 5+ (3)
- 14:55 Remont na 5+ (4)
- 15:15 Remont na 5+ (5)
- 15:40 Remont na 5+ (6)
- 16:00 Celnicy 3 (7)
- 16:30 Celnicy 3 (8)
- 17:00 Celnicy 3 (9)
- 17:30 Celnicy 3 (10)
- 20:20 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 20:50 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:20 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:45 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:45 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:20 Republika historii
- 06:25 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:15 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Polityczne podsumowanie tygodnia Rafała Ziemkiewicza
- 18:00 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Agora Klarenbacha
- 21:10 Kulisy manipulacji
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 22:55 Republika wieczór
- 23:55 Republika historii
- 00:05 Najsłabsze ogniwo (4)
- 01:05 Dynamo: niewiarygodna magia (1)
- 01:55 Cuda inżynierii 5 (13)
- 02:45 Top Gear 15 (5)
- 03:35 Top Gear 27 (4)
- 04:40 Miliony w lombardzie (2)
- 05:25 Allo, allo! (5)
- 06:00 Nieznane dzieje II wojny światowej (3)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo (5)
- 07:55 Top Gear: Największe wyzwania (4)
- 09:00 Cuda inżynierii 5 (14)
- 10:00 Top Gear 15 (6)
- 11:05 Top Gear 33 (5)
- 14:30 Dynamo: niewiarygodna magia (1)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo (5)
- 16:20 Top Gear: Największe wyzwania (4)
- 17:25 Top Gear 15 (6)
- 18:30 Dynamo: niewiarygodna magia (1)
- 19:35 Bogowie tenisa (2)
- 00:30 Dzika kuchnia (1)
- 01:00 Dzika kuchnia (7)
- 01:25 Dzika kuchnia (2)
- 01:55 Dzika kuchnia (3)
- 02:25 Dzika kuchnia (4)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:15 Dzika kuchnia (5)
- 03:45 Dzika kuchnia (7)
- 04:10 Dzika kuchnia (1)
- 04:40 Dzika kuchnia (2)
- 05:05 Dzika kuchnia (3)
- 05:35 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (4)
- 06:25 Remont na 5+ (5)
- 06:50 Remont na 5+ (6)
- 07:15 Remont na 5+ (7)
- 07:40 Remont na 5+ (8)
- 08:00 Dzika kuchnia (3)
- 08:30 Dzika kuchnia (4)
- 09:05 Dzika kuchnia (5)
- 09:30 Dzika kuchnia (6)
- 10:00 Przepis na remont 2 (25)
- 10:25 Przepis na remont 2 (26)
- 10:50 Przepis na remont (1)
- 11:15 Przepis na remont (2)
- 11:40 Przepis na remont (3)
- 14:50 Przepis na remont (3)
- 15:15 Przepis na remont (4)
- 15:40 Przepis na remont (5)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Owoce i warzywa)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Przyczyny i leczenie bólów brzucha)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Okulistyka)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 06:35 Zapytaj lekarza (1)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Rak jajnika)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Endometrioza)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (10)
- 11:15 Poród co minutę (9)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (13)
- 14:40 Zapytaj lekarza (1)
- 15:15 Pies na życie (12)
- 15:55 Zwierzaki z misją (1)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 17:00 Pytania do doktora (Otyłość)
- 17:40 Łowcy smaków (1)
- 18:20 Happy i Zen 2 (10)
- 19:00 Moje życie XXL (5)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (3)
- 20:55 Upiększeni w raju (13)
- 21:35 Chwile traumy (3)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Dr Miami (3)
- 23:30 Dr Miami (4)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Love Story)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Old West)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Samotny biały ojciec)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Biała Meg nie potrafi skakać)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 3 (Zaangażowany Will)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 3 (Moja kuzynka to żadna dama)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 3 (Hilary idzie do pracy)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Znów praca po godzinach)
- 22:00 To już jest koniec
- 00:05 Kroniki domowe
- 02:00 Szarlatan
- 04:35 Rysopis
- 06:00 Ludzie morza (10)
- 06:55 Złombol (1)
- 07:50 Polak potrafi (2)
- 08:50 Nowy kabaretowy rejs 2 (2)
- 09:50 Nowy kabaretowy rejs 2 (6)
- 14:00 Historia żółtej ciżemki
- 15:50 Wielka majówka
- 17:45 Syzyfowe prace (1884)
- 20:00 Trójkąt bermudzki
- 22:00 Życie na gorąco (Saloniki)
- 23:45 Wściekły
- 00:10 Żołnierz doskonały
- 01:50 Obywatel John Doe
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:20 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 05:10 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 06:00 Zameldowani 2 (9)
- 06:30 Zameldowani 2 (10)
- 07:00 Zameldowani 2 (11)
- 07:30 Zameldowani 2 (12)
- 07:55 Zameldowani 2 (13)
- 08:25 Zameldowani 2 (14)
- 08:50 Zameldowani (1)
- 09:20 Zameldowani (2)
- 09:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:10 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:25 Bonanza (11)
- 11:25 Bonanza (12)
- 16:45 Bonanza (15)
- 17:50 II wojna światowa - bez granic (1)
- 20:00 Ip Man 3
- 22:00 Ip Man 4
- 23:50 Za murami śmierci
- 01:10 Operacja "Dunaj"
- 03:30 Powstanie warszawskie
- 16:00 Kojak 2 (3)
- 17:00 Kojak 2 (4)
- 20:00 Fuks
- 21:55 Najczarniejsza godzina
- 00:00 Trzy siostry (238)
- 01:00 Dzika miłość (118)
- 02:00 Teresa (34)
- 03:00 Okrutne miasto (58)
- 04:00 Przypieczętowany los (110)
- 05:00 Sploty nienawiści (15)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (54)
- 07:00 Trzy siostry (238)
- 08:00 Dzika miłość (118)
- 09:00 Teresa (34)
- 10:00 Okrutne miasto (58)
- 11:00 Przypieczętowany los (110)
- 12:00 Sploty nienawiści (15)
- 13:00 Dzika miłość (118)
- 14:00 Trzy siostry (238)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (54)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (55)
- 17:00 Trzy siostry (239)
- 18:00 Dzika miłość (119)
- 19:00 Teresa (35)
- 20:00 Okrutne miasto (59)
- 21:00 Przypieczętowany los (111)
- 22:00 Sploty nienawiści (16)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (55)
- 00:00 Akta zbrodni 2 (3)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 2 (4)
- 02:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (4)
- 03:00 Akta zbrodni 2 (3)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 2 (4)
- 05:00 Znaki 2 (4)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (45)
- 07:25 Kafejka za rogiem 5 (14)
- 08:30 Kafejka za rogiem 5 (15)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? (1)
- 10:05 Gdzie powiem "tak"? (2)
- 10:35 Dekoratorzy (5)
- 11:05 Dekoratorzy (6)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 2 (3)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? (2)
- 14:55 Dekoratorzy (7)
- 15:20 Dekoratorzy (8)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 2 (4)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (5)
- 21:00 Akta zbrodni 2 (4)
- 01:35 Prezentuj broń! (37)
- 02:45 Prezentuj broń! (38)
- 03:50 Prezentuj broń! (39)
- 04:55 Prezentuj broń! (40)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (19)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (17)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (8)
- 08:55 Drużyna A 2 (16)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (19)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (17)
- 11:55 Drużyna A 2 (16)
- 20:00 Żmijowisko (5)
- 21:00 Żmijowisko (6)
- 00:15 Winnice miłości 2 (92)
- 01:20 Prezentuj broń! (52)
- 02:30 Prezentuj broń! (53)
- 03:45 Prezentuj broń! (54)
- 04:50 Prezentuj broń! (55)
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:20 Winnice miłości 2 (92)
- 07:35 Profil (5)
- 08:40 Profil (6)
- 09:50 Domek na prerii 9 (5)
- 10:55 Domek na prerii 9 (6)
- 11:55 Cztery siostry (49)
- 13:20 Winnice miłości 2 (92)
- 14:30 Profil 2 (1)
- 15:35 Profil 2 (2)
- 16:40 Domek na prerii 9 (7)
- 17:40 Domek na prerii 9 (8)
- 21:00 Carter (3)
- 21:55 Carter (4)
- 00:05 Hideaway
- 02:35 Prowokacja
- 04:30 Bonanza (Cichy grom)
- 05:29 Zakończenie programu
- 05:30 Bonanza (Zła jak osa)
- 06:20 Celnicy (2)
- 06:55 Celnicy (3)
- 07:30 Poirot (Tajemnicza historia w Styles)
- 09:40 Mała wielka miłość
- 11:55 Juliusz Cezar (1/2)
- 13:55 Juliusz Cezar (2-ost.)
- 15:50 Misja: Niewykonalna
- 18:55 Poirot (Gwiazda zachodu)
- 20:00 Hudson Hawk
- 22:10 Krwawa zemsta
- 00:15 Zakończenie programu
- 05:20 Worek mąki
- 06:50 Obóz skautów
- 11:20 Mój przyjaciel Shadow
- 14:35 Nigdy nie będę twoja
- 16:10 Kanciarz
- 17:50 Prawie przyjaciele
- 19:30 Powrót do domu
- 21:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 23:00 Dobroczyńca
- 00:40 Rewolta
- 02:20 Pure and Natural
- 03:15 Bez śladów
- 04:50 Zakończenie programu
- 05:35 Młodzi muszkieterowie
- 07:05 Strefa Q
- 09:00 Wyspa piratów
- 10:30 Żar zemsty
- 11:55 Ciało potrzebne na gwałt
- 13:25 Czarownik i biały wąż
- 15:00 Zaginiona
- 16:35 Link do zbrodni
- 18:15 Amerykanin
- 20:00 Tożsamość zdrajcy
- 21:35 Z zaskoczenia
- 23:05 W skórze węża
- 01:05 Świat
- 02:25 Ostatni człowiek na Ziemi
- 03:50 Nie nurkować
- 04:10 Manos - ręce przeznaczenia
- 05:20 Mamuśka
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 Cenny czas
- 07:30 Południowiec
- 09:00 Nic poza wodą w morzu
- 09:45 Pościg
- 11:10 Oddychaj
- 11:35 Edith
- 11:50 Prawdziwy uśmiech
- 14:50 Pielgrzym
- 15:30 Duch ze Sierra de Cobre
- 16:50 Zabawa w chowanego
- 17:15 Moulin Rouge
- 19:20 Dumny buntownik
- 21:00 Tulsa
- 22:25 W pułapce
- 23:45 Wszystkie kwiaty w czasie
- 01:30 eXistenZ
- 03:05 Wojna o honor
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:55 Projekt Dinozaur
- 07:15 Joga dla dwojga
- 08:40 Nocna jazda
- 10:05 Bohaterowie
- 11:50 Od pełni do pełni
- 13:35 Rodzina Steedów
- 15:25 Opowieść o Zbawicielu
- 18:20 Belcanto
- 20:00 Plan B 2 (6)
- 20:45 Leonardo (4)
- 21:40 Sparowani
- 23:15 Killerman
- 01:30 Święta góra
- 04:05 20 Million Miles to Earth
- 04:55 Sąsiedzi - Buster Keaton
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Monika Richardson)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ariana Grande)
- 06:40 Superstars (Leonardo DiCaprio, George Clooney, Robert Redford, Penelope Cruz, Renée Zellweger)
- 07:10 FilmoNewsy (39)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (17)
- 08:00 Między gwiazdami (Barbara Kurdej-Szatan - extra!)
- 08:20 Superstars (Basil Rathbone, Bob Dylan, Mel Brooks, John Lennon, Andrew Lloyd Webber)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Legendy kina bez Oscara)
- 09:05 Warsztat filmowy (50)
- 09:25 Willy agent (6)
- 09:40 Klik News (60)
- 09:50 Ale lapsus (8)
- 09:55 Klik News (61)
- 10:10 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 10:20 Klik News (62)
- 10:30 Burza (94)
- 11:20 Najpiękniejsza brzydula (95)
- 12:10 Moda na sukces 34 (8602)
- 12:40 Moda na sukces 34 (8603)
- 13:10 The Queen of Flow 2 (50)
- 16:20 Klik News (63)
- 16:35 Klik News (64)
- 16:40 The Queen of Flow 2 (58)
- 17:30 Najpiękniejsza brzydula (89)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8603)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8604)
- 21:20 Rio Bravo
- 23:55 Ptaki i ptaszyska
- 01:30 Lody na patyku
- 03:35 Jestem potworem
- 05:15 Sąsiedzi - Buster Keaton
- 06:00 Niewolnica Isaura (29)
- 06:45 Vidocówka (1)
- 07:00 Maria Magdalena (4)
- 12:00 Superstars (Nicolas Cage, Michael Jackson, Kevin Costner, Cate Blanchett, Johnny Depp)
- 12:35 "Top 13" - ranking gwiazd (Popularność gwiazd w sieci)
- 12:55 Tu i Teraz (PopFenomeny)
- 13:20 Warsztat filmowy (42)
- 13:45 REC. EXTRA ("Wesele" - Arkadiusz Jakubik, biografia)
- 13:50 Moda na sukces 34 (8297)
- 16:30 Najpiękniejsza brzydula (103)
- 17:20 Karetka 2 (3)
- 18:30 Triumf miłości (106)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (24)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8305)
- 20:45 Maria Magdalena (5)
- 21:50 Maria Magdalena (6)
- 22:50 Legionista
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Ekomisja
- 10:50 Schlesien Journal
- 11:10 Spotkanie z balladą
- 12:35 Spotkanie z balladą
- 13:50 Koncert w TVS
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Przy muzyce po Śląsku
- 16:40 Przy muzyce po Śląsku
- 17:00 Przy muzyce po Śląsku
- 17:25 Dzieje się
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Jest temat
- 18:40 Weekend z TVS
- 19:00 Koncert życzeń
- 20:00 Weekend z TVS
- 20:10 Koncert w TVS
- 21:20 Muzyczna chata
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Muzyczna chata
- 00:00 Hip Show
- 00:25 Hip Show
- 00:50 Hip Show
- 01:10 Sporty walki: Bangkok Fight Night
- 02:45 Sporty walki: RXF Real Xtreme Fighting 23.09.2019
- 00:30 Boliwia: Droga śmierci
- 01:20 Delfiny. Urok czy inteligencja?
- 02:10 Chłopiec z dziczy
- 02:50 Bhutan - w poszukiwaniu szczęścia
- 03:50 Łowcy przeszłości (5)
- 04:35 Zapach i emocje
- 05:30 Johana - motoryzacja kobiecym okiem
- 06:25 Sokotra, zagrożony raj
- 07:20 Zaginione skarby (Tajemnica Picassa)
- 10:15 Dzika Australia z Rayem Mearsem (4)
- 10:40 Wyspy Europy (10)
- 11:15 Ścieżki słów
- 12:05 Ruchome obrazki
- 13:00 Głuptaki - po złej stronie
- 13:50 Lodołamacze arktyczne
- 18:15 Ekologiczna panika (3)
- 18:40 Zaklinacz małp
- 19:30 Ostatnie tygrysy z Sumatry
- 20:25 Lamu, wyspa osłów
- 21:15 Kłopoty w krainie lemurów
- 00:20 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 23)
- 00:55 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 7)
- 01:35 Sim Racing Challenge 2022 (15)
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 81)
- 02:25 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 82)
- 02:55 Stream Nation (Nightingale, część 1)
- 03:25 Gramy z Głową 3 (8)
- 10:05 Relacja PGA 2022 (5)
- 10:20 TVGry (420)
- 10:35 Stream Nation (One Hand Clapping, część 1)
- 11:05 VR Day (4)
- 11:15 Stream Nation (SnowRunner, część 9)
- 11:55 Dynamo - więcej niż magia (1)
- 16:20 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 1)
- 16:45 Sim Racing Challenge 2022 (9)
- 16:55 Stream Nation (House Flipper 2, część 2)
- 17:30 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 35 Gwiazd, które zaczynały w Talent Show
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Top 30
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Początek czasu
- 20:35 Narodziny Ziemii
- 22:10 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 22:00 1 na 1
- 22:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Polish muzykę
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Top Dance Chart
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Top 100 Euro Disco Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Mud
- 02:10 Lady bird
- 03:45 Film set (13)
- 04:00 English united (1)
- 04:15 English united (40)
- 04:25 3ways2 (5)
- 04:35 English in focus (36)
- 04:45 English 911 2 (97)
- 04:50 English 911 2 (98)
- 04:55 English 911 2 (99)
- 05:00 Art land (65)
- 05:05 Art land (66)
- 05:10 Crafty hands 2 (33)
- 05:20 Okey-dokey (10)
- 05:30 Once upon a time (33)
- 05:40 Word party (35)
- 05:45 Word party (36)
- 05:50 English playtime (5)
- 06:00 Magic science (14)
- 06:15 Yummy for mummy (22)
- 06:25 Yummy for mummy (23)
- 06:35 Kids in action (27)
- 06:40 Kids in action (28)
- 06:45 Alfred & wilfred (1)
- 06:50 Alfred & wilfred (11)
- 07:00 Simple phrases (14)
- 07:10 Life around (20)
- 07:20 Life around (57)
- 07:25 Jack of all trades (6)
- 07:35 Basic lexis (30)
- 07:40 Basic lexis (31)
- 07:45 Basic lexis (32)
- 07:50 Basic lexis (33)
- 08:00 Mojo morning (3)
- 08:15 All about (7)
- 08:20 All about (8)
- 08:25 All about (9)
- 08:30 Here and there (5)
- 08:40 Here and there (6)
- 08:50 Euronews. smart regions (3)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (13)
- 09:20 Let's talk (13)
- 09:35 English in focus (29)
- 09:45 English 911 2 (96)
- 09:50 English 911 2 (101)
- 09:55 English 911 2 (104)
- 10:00 The language of business (19)
- 10:15 The language of business (20)
- 10:30 Business words (19)
- 10:35 Business words (20)
- 10:40 3ways2 (20)
- 10:45 3ways2 (21)
- 10:50 Best of the best (25)
- 10:55 Best of the best (26)
- 11:00 Art land (65)
- 11:05 Art land (66)
- 11:10 Crafty hands 2 (33)
- 11:20 Okey-dokey (10)
- 11:30 Once upon a time (33)
- 11:40 Word party (35)
- 11:45 Word party (36)
- 11:50 English playtime (5)
- 12:00 Magic science (14)
- 12:15 Yummy for mummy (22)
- 12:25 Yummy for mummy (23)
- 12:35 Kids in action (27)
- 12:40 Kids in action (28)
- 12:45 Alfred & wilfred (1)
- 12:50 Alfred & wilfred (11)
- 13:00 Mojo morning (4)
- 13:15 Easy talk (57)
- 13:20 All about (10)
- 13:25 All about (11)
- 13:30 All about (12)
- 13:35 Here and there (7)
- 13:45 Here and there (8)
- 13:55 Euronews. smart regions (4)
- 14:00 English united (2)
- 14:10 English united (3)
- 14:20 3ways2 (6)
- 14:30 English in focus (40)
- 14:40 English 911 2 (100)
- 14:45 English 911 2 (115)
- 14:50 English 911 2 (116)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (12)
- 15:20 Keep fit (13)
- 15:30 What did they say (54)
- 15:35 What did they say (55)
- 15:40 What did they say (56)
- 15:45 What did they say (57)
- 16:00 Grammar wise (30)
- 16:25 City grammar (29)
- 16:35 City grammar (30)
- 16:45 City grammar (31)
- 17:00 Little men
- 18:25 The language of business (19)
- 18:40 The language of business (20)
- 18:55 3ways2 (20)
- 19:00 Simple phrases (14)
- 19:10 Life around (20)
- 19:20 Life around (57)
- 19:25 Jack of all trades (6)
- 19:35 Basic lexis (30)
- 19:40 Basic lexis (31)
- 19:45 Basic lexis (32)
- 19:50 Basic lexis (33)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (13)
- 20:20 Let's talk (13)
- 20:35 English in focus (29)
- 20:45 English 911 2 (96)
- 20:50 English 911 2 (101)
- 20:55 English 911 2 (104)
- 21:00 I, tonya
- 23:00 This day in history
- 23:10 Keep fit (12)
- 23:20 Keep fit (13)
- 23:30 What did they say (54)
- 23:35 What did they say (55)
- 23:40 What did they say (56)
- 23:45 What did they say (57)
- 00:30 FreeДОМ
- 03:30 Информационные сюжеты
- 05:00 Истории войны
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Исторические факты
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Специальный репортаж
- 17:30 FreeДОМ
- 19:30 Все так однозначно
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 French Connections
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 The 51 Percent
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Pas2quartier
- 11:21 L'instant mobile
- 11:30 Le journal
- 11:45 En tete a tete
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Mode
- 15:21 Vous etes ici
- 15:30 Le journal
- 15:45 Outre-mer
- 16:00 Le journal
- 16:15 Actuelles
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Plan B
- 17:21 L'instant mobile
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 En tete a tete
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 The Observers
- 19:21 Focus
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Les jeux de Paris
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:45 Pas2quartier
- 23:51 Mode
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Errata do biografii (Kornel Makuszyński)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (11)
- 09:30 W labiryncie (Telegram)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Raport gospodarczy
- 17:30 Panorama flesz
- 17:33 Perły ze spiżarni (Piwo Starogdańskie)
- 17:50 Do brzegu
- 18:10 Pomorze na weekend (Malbork)
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Szatan z siódmej klasy (Dan.Al.Inf.C.III.10-11... - uff)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Ja cię uczyć każę
- 14:55 Idzie weekend
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 18:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie
- 18:22 Idzie weekend
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (10/13)
- 19:45 Czas pieniądza (Bankowość centralna w Polsce)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Seans dla każdego
- 08:25 Wielkopolska każdego dnia (2 sierpnia)
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Krystyna Prońko 2018)
- 08:37 Prognoza pogody
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:45 Gimnastyka dla każdego
- 09:54 Wielkopolska każdego dnia (2 sierpnia)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (2 sierpnia)
- 14:45 Dwór życiem malowany (Krześlice)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (2 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia (2 sierpnia)
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:40 Warci, niewarci
- 17:54 Ewa i jej goście (Janusz Józefowicz)
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:48 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:04 Męska przygoda
- 19:27 Bez twarzy (Moda)
- 19:47 Z archiwum Telewizji Poznań
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:31 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Prywatne życie zwierząt 3 (Przesądy i mity)
- 08:33 Moje powstanie (Leszek Żukowski)
- 08:39 Umrzeć za Warszawę
- 09:31 Polskie dziedzictwo (6)
- 09:56 Warto tam być
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polskie dziedzictwo
- 17:26 Bezbłędnie (Wakacje. Aquapark)
- 17:30 Zajazd rycerski
- 17:47 Gawędy Kłosowskiego (Orzeł bielik)
- 18:01 Kreatywni po godzinach
- 18:09 Przystanek Kultura
- 18:25 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:10 Kawał życia
- 19:40 20. Podlaski Rajd Moto Retro
- 19:58 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:57 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Z historią na Ty
- 08:20 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:40 Ogród i nie tylko
- 08:50 ABC zdrowia (Celiakia)
- 09:00 Dzieciaki zdolniaki (Pszczela Wola)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Tajemniczy świat zwierząt
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Sosnowskich w Sosnowicy)
- 18:15 Everyday English
- 18:30 Głos regionu
- 18:45 Pogoda z prezenterem
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Winda regionu (Ostróda Reggae Festival)
- 19:15 Astronarium (Bezpieczeństwo orbitalne)
- 19:40 RoberTeka
- 19:55 Pogoda z prezenterem
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda z prezenterem
- 21:49 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Agroregion (15/24)
- 08:23 Języczek u wagi
- 08:30 Zbliżenia - flesz
- 08:45 Nożem i widelcem (Frittata z warzywami, krem czekoladowy)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu (13/24)
- 17:15 Magazyn nakielski (7/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Astronarium (Sofia)
- 19:25 Woda bydgoska
- 19:30 Mamy dzieci
- 19:45 Andrzej Szwalbe i jego dziedzictwo (Wielki budowniczy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Pamiętajcie o ogrodach
- 08:14 RODowity działkowiec (10)
- 08:26 Całkiem niezła historia (Szkutnik z Basonii)
- 08:38 Niezwykłe historie z pocztówek (Rudof Weigl - wynalazca szczepionki przeciwko tyfusowi plamistemu i jego związki z Lublinem)
- 08:51 Astronarium (Rakiety Ariane)
- 09:16 Całkiem niezła historia (Z ubogimi na scenie)
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia (Szkutnik z Basonii)
- 14:53 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:38 Sielskie życie
- 17:52 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:58 Szlakiem Świętej Warmii (5/20)
- 18:03 Magazyn reporterski
- 18:18 Całkiem niezła historia (Z ubogimi na scenie)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:57 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:11 RODowity działkowiec
- 19:23 Obalamy mity medyczne (9)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie - flesz
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Kraszewskich w Romanowie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z wieszaka historii (Kariera biustonosza)
- 17:25 Bezbłędnie (Dewolaj)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Zobacz, co słychać
- 17:59 Maria i Jan
- 18:15 Historie niezapisane (Rapy - zamojski Katyń)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:22 Języczek u wagi (Językowy obraz kota)
- 19:32 RoberTeka
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krótka historia (Zwycięstwo)
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:07 Studio lato
- 08:35 Stacja Rzeszów Główny
- 08:50 Z życia regionu (Śladami Wielkiej Wojny - Depozyt Chryszczatej)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Z życia regionu (Historia sierpnia 1982)
- 09:30 Odkryj regiony (144)
- 09:48 Powstanie warszawskie. Wspomnienia łączniczki Barbary Wyrzykowskiej
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Kalejdoskop filmowy
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:01 Studio lato
- 18:30 Aktualności
- 18:49 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:01 Odkryj regiony
- 19:18 Z życia regionu (Cały świat nie zastąpi ci domu)
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Szansa (2/24)
- 09:15 Strefa otwarta (Dziecko - za wszelką cenę?)
- 09:47 Smacznie i tradycyjnie po lubelsku (Gulasz z baraniny)
- 09:54 Poznaj region (Wieża widokowa na Wieżycy, Dobromierz)
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Teraz wieś
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Design i ty
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Program lokalny
- 17:01 Kwartet (Naukowcy)
- 17:35 Poznaj region (Zamek Świny)
- 17:39 Psia służba
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Dlaczego krowa... (Pawie)
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (2)
- 08:16 Tematy dnia (1)
- 08:26 Pogoda (2)
- 08:29 Zdrowie dla Ciebie (31)
- 08:39 Kronika kulturalna
- 08:49 Czarna sztuka
- 09:13 Kultura na Ludowo#wspieram (Twórcy Ludowi u Kliszczaków)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (94)
- 14:42 Odkrywamy Małopolskę (Rezerwat przyrody "Kajasówka")
- 14:45 Kronika dnia (2)
- 14:57 Pogoda (2)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Kronika dnia (2)
- 16:41 Pogoda (2)
- 16:43 Krakowskie Podgórze (Bagry)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (2)
- 17:01 Raport pogodowy (2)
- 17:04 Wieża Mariacka - remont
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Kronika kulturalna
- 18:11 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Senne Bronowice)
- 18:14 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Kolekcja starych telefonów)
- 18:27 Odkrywamy Małopolskę (Bochnia)
- 18:30 Kronika (2)
- 18:52 Tematy dnia (2)
- 19:03 Pogoda (2)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (2)
- 19:12 Turystyczna jazda (Litwa)
- 19:22 Etniczne klimaty (Karaimi - najmniejsza mniejszość)
- 19:44 Małopolska na rowery (Mszana Dolna)
- 19:55 Pogoda (2)
- 19:56 Raport pogodowy (2)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (2)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (2)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 09:25 Przygody psa Cywila (Przez granicę)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Historia wysokich lotów (Powiat namysłowski)
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Astronarium (Zasada antropiczna)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Politechnika dziecięca (Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki)
- 19:25 Dej pozór
- 19:55 Bezbłędnie (Specjalista)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Drzwi do kultury
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:21 Podróże z historią (Burzliwe dzieje Kresów)
- 09:47 Gość Informacji
- 09:55 Pocztówki z Kielc (Czesław Bankiewicz "Skaut")
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:38 Bezbłędnie (Fame)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:03 Szlakiem miejsc świętych (1)
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Bezbłędnie (Wara)
- 18:04 ABC zdrowia (Nadczynność tarczycy)
- 18:15 Fundusze wokół nas (3)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 Rola wsi
- 19:08 Informator kulturalny
- 19:15 Wesołe lata Telewizji Kraków (Przeboje "Spotkań z Balladą" - Część I)
- 19:43 Tu Kielce. Nowa Generacja (Adrianna Jędrzejczyk - pięściarka)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Leśni zapylacze
- 08:24 Życie lasu. Storczyki
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:13 Sport po łódzku
- 09:39 LOFT
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (27)
- 16:37 Tajemniczy świat zwierząt (1)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Spotkanie z Olgą Olginą
- 17:32 Łucka odkrywa Łódzkie
- 17:44 Historie z pasją
- 17:56 Historie z pasją (5)
- 18:09 Skarby Łodzi (12)
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Przed ligą
- 19:02 Pogoda
- 19:07 Rozmowa dnia
- 19:20 Leśne rzeki
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Obalamy mity medyczne (16)
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Schlesien Journal
- 09:00 Tamte lata, tamte dni
- 09:30 Wiesz jak jest
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ekonatura
- 17:30 Na końcu świata
- 17:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:50 Piłkarska Trójka (Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 00:00 Transmisje: Modlitwa w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu
- 02:25 Święty na każdy dzień (1 sierpnia, wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła)
- 02:30 Przyjaciele i bohaterowie (Grając nasze role)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Transmisje: Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki (Koncert z okazji 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego)
- 04:40 Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Sokółce
- 05:00 Ojcowie niepodległości
- 05:30 Ze szkolnej ławki (Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży)
- 06:40 Lotte, małopolska Inka, wczoraj i dzisiaj
- 07:45 Mateczniki Polskości (Zamek Krzyżacki w Szczytnie)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (2 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Aby we wszystkim Bóg był uwielbiony
- 08:40 Słowo życia ((Mt 13, 54-58) Jezus lekceważony w Nazarecie)
- 08:45 Zagłada redemptorystów na Woli
- 09:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat (Wędkarstwo spławikowe na rzece)
- 09:35 Święty na każdy dzień (2 sierpnia, wspomnienie św. Euzebiusza z Vercelli, biskupa)
- 09:45 Jestem mamą (Język nastolatka)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Natura obiektywnie (Tropem dzikich zwierząt, część 1)
- 16:35 Święty na każdy dzień (2 sierpnia, wspomnienie św. Euzebiusza z Vercelli, biskupa)
- 16:40 Prosto o gospodarce (Sztuczna inteligencja w Polsce)
- 17:00 Metr od świętości (1)
- 17:30 Geopolityka (Agenda panteizmu)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Gen. Stefan Rowecki "Grot")
- 18:00 Anioł Pański
- 18:05 Informacje dnia
- 18:15 Westerplatte młodych (Brama Raju)
- 19:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 19:30 Brat Franciszek (Święci)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Ocalić od zapomnienia (Barbara Łakomska)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:20 Driver (2)
- 03:05 Miłosny trójkąt (1)
- 03:40 Nieźle kliknięci bez filtra (22)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (1)
- 06:00 Yattaman (Mała Peggy)
- 06:30 Yattaman (Królowa Yametai)
- 06:55 Yattaman (Bajeczni Beatlezi)
- 07:25 Yattaman (Poszukiwania w zoo)
- 07:50 Uśmiechnij się 3 (6)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (66)
- 08:30 Uśmiechnij się (13)
- 08:35 Pablo Escobar: Szef zła (11)
- 09:30 Moje trzy siostry (129)
- 10:35 Rozbitkowie (9)
- 11:30 Rozbitkowie (10)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (36)
- 13:05 Helena i chłopcy (1)
- 13:35 Uśmiechnij się 3 (3)
- 13:40 Namiętności (67)
- 14:20 Namiętności (68)
- 14:55 Uśmiechnij się (8)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (3)
- 22:10 Uśmiechnij się (9)
- 22:20 Uśmiechnij się 3 (1)
- 22:25 Uśmiechnij się (6)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Mroki miasta
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (18)
- 05:00 Uśmiechnij się (5)
- 05:05 Na osi (499)
- 05:40 Uśmiechnij się (6)
- 05:45 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Armagedon)
- 06:55 Simba lwi Król (10)
- 07:25 Simba lwi Król (11)
- 07:55 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_2)
- 10:00 Remont na 5+ (8)
- 10:35 Drakers (5)
- 11:05 Jurajscy wojownicy (Mordercy w głębinach)
- 11:55 Legendy sportu (Władysław Kozakiewicz)
- 22:00 Legendy sportu (Piotr Świerczewski)
- 22:40 W matni kłamstw
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Dyjský trojúhelník)
- 05:15 Etiketa (Přípitky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 06:25 Na cestě po východní Anglii
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Neobyčejné životy (Alois Švehlík)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 To byla Manéž
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (5)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (6)
- 15:30 Vinnetou - Poslední výstřel
- 17:00 Na cestě po havajském O'ahu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Zámecký park Hluboká nad Vltavou)
- 20:15 Doktor Martin 2 (13)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:15 Láska a sex v Číně
- 01:15 Křížové cesty (Naděje)
- 01:40 Žijeme s vírou
- 02:10 Lysohlávky až nakonec
- 02:35 Na moll...
- 03:20 Historie.cs
- 04:10 K plnosti života
- 04:40 Postřehy odjinud (Západ Francie očima Jana Šmída)
- 04:45 Zapomenutý Bečov
- 05:05 Sofia
- 05:15 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Šílený svět studené války (Mír a válka)
- 06:50 Raport o Velké válce (Utrpení v čase ofenzív)
- 07:35 Neznámý Madagaskar (2)
- 08:25 Kalahari - zákony pouště (1)
- 09:20 Bedekr II. (Rakouské Alpy)
- 09:50 Čína na jazyku II (5)
- 16:00 Podivuhodné Thajsko (1)
- 16:55 GEN (Jan Špáta očima Olgy Sommerové)
- 17:10 Věra 68
- 20:00 Nelítostný souboj
- 22:50 Sbal prachy a vypadni
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:30 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 02:45 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 05:26 OH Paříž 2024 (Judo)
- 05:34 OH Paříž 2024 (Judo)
- 05:46 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 06:16 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 07:04 OH Paříž 2024 (Tenis)
- 07:36 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 10:26 OH Paříž 2024 (Judo)
- 10:45 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:04 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 11:09 OH Paříž 2024 (Judo)
- 11:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 11:34 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 14:28 OH Paříž 2024 (Jezdectví)
- 15:45 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 16:10 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 16:50 OH Paříž 2024 (Judo)
- 17:00 OH Paříž 2024 (Rychlý přehled)
- 17:28 OH Paříž 2024 (Judo)
- 17:44 OH Paříž 2024 (Judo)
- 18:02 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 18:09 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 18:38 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 19:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 19:29 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 02:00 100 dní ve Versailles (4)
- 02:45 Chaplin stěhuje piáno
- 02:55 Terra musica
- 03:25 Divadlo žije!
- 03:50 Život na zámku
- 04:15 Nová vlna
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:24 Przerwa w transmisji 05:24-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Pavel Bobek - 60 let v americkém století
- 21:05 Kapitán Kid
- 21:45 Poutníci
- 22:30 Sophia Lorenová: zvláštní osud
- 23:20 Kanadská soda X (2)
- 23:45 Audrey
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: K)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Terčin zvířecí svět
- 09:10 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:20 Sardinka ve vesmíru
- 09:35 Nejlepší zvítězí
- 10:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:40 Vyber si svůj sport
- 10:45 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:10 DVA3
- 11:25 Zákony Mila Murphyho II (1)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (12)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Remy a Fů
- 15:15 Dodohando
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Hej, Hafí! III
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek fotografem)
- 18:50 Zafari (1)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (2)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00