Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:30 Wielki Szu
- 03:20 Asystentka
- 18:20 Jaka to melodia? (5315)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (19/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Tour de Pologne - kroniki
- 20:30 Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki
- 22:00 Sprawa dla reportera
- 23:05 Warszawskie dzieci '44
- 04:00 BV Doshi. Obietnica architekta
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1629)
- 06:25 Operacja zdrowie (Uzależnienie od e-papierosów)
- 06:55 Rodzinka.pl (Kalejdoskop)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:20 Mieszkać piękniej (Domy)
- 11:50 Barwy szczęścia (2998)
- 12:30 Koło fortuny (1606)
- 13:15 Akacjowa 38 (396)
- 14:05 Va banque (759)
- 14:30 Na sygnale (Znieczulica)
- 15:00 La Promesa - pałac tajemnic (11)
- 15:55 Koło fortuny (1607)
- 23:10 Panorama
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:48 Moje powstanie (Witold Kieżun)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Przed godziną W
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:58 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:05 Pamiętamy '44
- 17:22 Powstanie warszawskie
- 17:32 Pamiętamy '44
- 18:15 Moja historia
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:58 Pogoda
- 19:02 Sport
- 19:07 Prosto z Mazowsza
- 19:34 Dziewczyny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:55 Pogoda
- 01:05 Pokojówka na Manhattanie
- 03:30 Nasz nowy dom (243)
- 04:45 Disco Gramy (6261)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Oskarżona)
- 15:50 Wydarzenia (801)
- 16:20 Pogoda (801)
- 16:25 Interwencja (5459)
- 16:35 Gliniarze (Podstęp)
- 17:40 Sekrety rodziny (Na kocią łapę)
- 18:50 Wydarzenia (801)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (801)
- 19:45 Sport (801)
- 19:55 Pogoda (801)
- 22:20 To skomplikowane
- 01:40 Love Island. Wyspa miłości (172)
- 02:45 Interwencja (5456)
- 02:55 Interwencja (5457)
- 03:05 Interwencja (5458)
- 03:25 Disco Polo Life (2377)
- 22:35 Bitwa pod Wiedniem
- 10:00 Bing (Plaster)
- 10:10 Baranek Shaun (14)
- 10:12 Baranek Shaun (Graffiti)
- 10:20 Baranek Shaun (Kruk)
- 10:25 Baranek Shaun (Ścigany Shaun)
- 10:50 Milo (Malarz pokojowy Milo)
- 11:00 Milo (Archeolog Milo)
- 11:10 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 11:20 Blue 2 (Co dwie nianie, to nie jedna)
- 11:25 Blue 2 (Zły humor)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Arek jedzie na platformie/Niezawodny)
- 16:00 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 16:05 Blue 2 (Co dwie nianie, to nie jedna)
- 16:10 Blue 2 (Zły humor)
- 16:35 Smerfy (Zabawa nie dla Gargamela)
- 16:45 Smerfy (Klątwa smerfowego skarbu)
- 17:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Za słodko/Królem być)
- 17:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Wizyta wujka/Maurice idzie spać)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Zamaskowany wichrzyciel/Operacja: Teatr)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Operacja: Zmień sąsiada/Nie wolno prześledzić)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Pieski i pieskołak / Pieski ratują lunatykującą panią burmistrz)
- 19:35 Psi Patrol 8 (Pieski ratują wąsy/Pieski ratują dom śmiechu)
- 17:00 Premiera: PamiętajMY. 80. rocznica Powstania Warszawskiego (Powstanie: Początek)
- 17:04 Premiera: PamiętajMY. 80. rocznica Powstania Warszawskiego (Kobiety w Powstaniu)
- 17:08 Premiera: PamiętajMY. 80. rocznica Powstania Warszawskiego (Obcokrajowcy w Powstaniu)
- 17:12 Wyprawa na dno: Rzeka Missisipi
- 00:25 SEAL Team 6 (8)
- 01:25 The Good Doctor 6 (13)
- 02:25 DOC: w twoich rękach 2 (8)
- 03:50 Zagadki z przeszłości 2 (18)
- 04:50 Ultraviolet 2 (6)
- 05:40 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (7)
- 07:00 Rekrut 5 (8)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (7)
- 08:50 Agenci NCIS 17 (8)
- 09:45 Rekrut 5 (8)
- 10:45 Agenci NCIS 17 (9)
- 11:40 Agenci NCIS 17 (10)
- 12:30 Rekrut 5 (9)
- 13:25 SEAL Team 6 (7)
- 14:25 SEAL Team 6 (8)
- 15:25 S.W.A.T. 6 (7)
- 16:20 S.W.A.T. 6 (8)
- 17:10 SEAL Team 6 (9)
- 18:10 SEAL Team 6 (10)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (9)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (10)
- 21:05 Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (22)
- 22:00 Agenci NCIS 17 (5)
- 23:00 SEAL Team 6 (9)
- 00:00 Jak budowano imperia (1)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 2 (7)
- 02:00 W okowach mrozu 6 (5)
- 02:45 Malownicze trasy kolejowe 3 (1)
- 03:30 Dynastie (3)
- 04:20 W okowach mrozu 5 (2)
- 05:10 Brytyjskie fabryki 2 (6)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury (3)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (6)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 4 (1)
- 08:30 Dynastie (4)
- 09:35 W okowach mrozu 5 (3)
- 10:40 Życie na pustkowiu 5 (8)
- 11:40 Cała prawda o fitnessie
- 12:45 Dynastie (4)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 4 (1)
- 14:45 W okowach mrozu 6 (6)
- 15:50 Życie na pustkowiu 6 (5)
- 18:50 Dynastie (4)
- 19:55 Dlaczego giną wieloryby?
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (4)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (10)
- 23:00 Cała prawda o witaminach
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 00:50 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 01:15 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:45 Taffy (Swetry)
- 01:55 Taffy (Marzenia maszyny)
- 02:00 Taffy (Dzień szopa)
- 02:05 Taffy (W dziczy)
- 02:15 Płazowyż 2 (Kolacja/Pojedynek kapel)
- 02:35 Płazowyż 2 (Prawdziwe oblicze)
- 03:00 Płazowyż (Anna czy bestia?/ Przyjaciele)
- 03:20 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 03:40 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig Pokamora)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Skarb z nieba)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Paliwo wikinga)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 05:45 Taffy 2 (Labirynt)
- 05:50 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Amnesio)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Piekarix)
- 06:55 Herosi pół na pół (Wciągnięci do sieci/ Szybko!)
- 07:25 Herosi pół na pół (Sam gra ze mną/ Kto ukradł packę na muchy?)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Pen Pals/ Studiuj za granicą)
- 08:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Skok na miód/ Psi burmistrz)
- 08:55 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (Udanego Jesiennego Balu!)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Gabriel Agreste)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Efemeryd)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Psychokomik)
- 01:25 Miasto kłamstw
- 03:15 Już za Tobą tęsknię
- 05:05 Zakończenie programu
- 06:00 Guido Superbohater
- 07:25 Pochmurne dni
- 09:20 Poza czasem
- 11:20 W harmonii
- 12:45 Delikatność
- 14:30 Pan Pip
- 16:25 Piraci ze słonego jeziora
- 17:50 Kupiec wenecki
- 20:00 Portret kobiety w ogniu
- 22:00 Zdarzyło się
- 23:40 Kobieta z piątej dzielnicy
- 01:00 Sanditon 2 (4)
- 02:05 Lewis 9 (2)
- 02:50 Morderstwa w Midsomer 14 (2)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 5 (4)
- 05:10 Obiady piątkowe 4 (1)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (2)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (7)
- 07:05 Ojciec Brown 8 (1)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 20 (3)
- 09:55 Lewis 9 (2)
- 11:00 Śmierć pod palmami 3 (7)
- 12:05 Ojciec Brown 8 (1)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 20 (3)
- 14:55 Lewis 9 (2)
- 15:55 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (9)
- 16:55 Ojciec Brown 8 (2)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 20 (4)
- 19:50 Śmierć pod palmami 3 (8)
- 22:00 Milczący świadek 24 (5)
- 23:15 Milczący świadek 24 (6)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 11:00 Celnicy 2 (6)
- 11:35 Celnicy 2 (7)
- 22:00 Królowie wojny
- 23:25 Suburra
- 00:10 Magia nagości. Polska (3)
- 01:15 Magia nagości 2 (10)
- 02:20 I love kabaret (6)
- 03:20 I love kabaret (8)
- 04:20 I love kabaret (8)
- 05:15 I love kabaret EXTRA (31)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (64)
- 06:00 Poranny rogal (1)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (15)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:45 To leci w sieci (16)
- 12:45 Dzieci Hitlera
- 13:55 M.A.S.H. (Droga mamo)
- 14:30 M.A.S.H. (Zawieszka)
- 15:05 M.A.S.H. (Sokole Oko)
- 15:40 M.A.S.H. (Problemy na 38 równoleżniku)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (5)
- 19:00 I love kabaret (4)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (5)
- 23:00 Magia nagości. Polska 2 (5)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 00:45 Dzika kuchnia (4)
- 01:15 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 06:55 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 07:45 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 10:15 Inżynieryjne katastrofy (9)
- 11:10 Kontrola graniczna 2 (5)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 12:50 Kontrola graniczna 2 (7)
- 13:45 Giganty w przestworzach (3)
- 16:30 Kontrola graniczna 2 (8)
- 17:25 Kontrola graniczna 2 (9)
- 22:05 Kod Jezusa 2 (1)
- 23:05 Kod Jezusa 2 (2)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 06:55 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:30 Z lokalnego archiwum
- 07:45 Z lokalnego archiwum
- 08:05 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:35 TVCentrum uwagi
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:15 TVCentrum uwagi
- 09:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 09:50 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 10:45 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 11:15 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 11:45 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 14:00 Gdańsk 1939
- 15:05 Bez prawa do życia
- 15:55 Australijscy poszukiwacze złota 3 (13)
- 22:00 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 22:55 Kabaretowy Szał (Smile)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Mistrzowskie ptysie / Króliczy chrzan)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Liczy się Kapelusznik / Kota-strofa)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królowa Alicja / Kulinarna niespodzianka)
- 01:30 Spidey i superkumple (Ducho-przygoda Kulki! / Same sztuczki, słodyczy brak!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Spin ratuje dzień! / Wodne nieszczęście!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Maltański Kot!/ Dzień z Czarną Panterą)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Trzecia dziesięć do Lodowej Góry / Proszę i dziękuję)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (41)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 05:00 Eureka! (Lawa i pizza / Prehistoryczna zoologia)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dinozaury widzą i robią / Mały Potężny Pete!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (A niech to Pete! / Minnie gra w golfa)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Awaryjne lądowanie Mikołaja)
- 07:00 Blue 3 (151)
- 07:30 Blue (Magiczne cymbałki)
- 07:40 Blue (Szpitalik)
- 07:50 Blue (Niespadajka)
- 08:00 Blue (Tato robot)
- 08:10 Blue (Cienistym szlakiem)
- 08:20 Blue (Weekend)
- 08:30 Spidey i superkumple (22)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Tycia stodoła/ Do wyboru, do koloru)
- 12:30 Blue 2 (Młotkorama)
- 12:40 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 12:50 Blue 2 (Tańcuś)
- 13:00 Blue 2 (Squash)
- 13:10 Blue 2 (Kalambury)
- 13:20 Blue 2 (Bingo)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Pojedynek z Andzią / Ingrid na lodzie)
- 14:00 Spidey i superkumple (Za morskim potworem / Szkodliwa breja)
- 14:30 Spidey i superkumple (Nieustanne tańce)
- 14:45 Spidey i superkumple (32)
- 15:00 Spidey i superkumple 3 (Teraz mnie widać, a teraz nie)
- 15:15 Spidey i superkumple (Pająkot!)
- 15:30 Spidey i superkumple (30)
- 15:45 Spidey i superkumple (Spidey sprząta!)
- 16:00 Spidey i superkumple (Bum-Bum Głośnik)
- 16:15 Spidey i superkumple (111)
- 16:30 Spidey i superkumple (Rakietowy Nosorożec)
- 16:45 Spidey i superkumple 3 (Rwąca deszczówka)
- 17:00 Spidey i superkumple (Pirackie plądrowanie!)
- 17:15 Spidey i superkumple 3 (Utknąć w kosmosie)
- 17:30 Spidey i superkumple (Zagubione, znalezione)
- 17:45 Spidey i superkumple (Wieża Ock!)
- 18:00 Spidey i superkumple (Co za dużo, to niezdrowo)
- 18:15 Spidey i superkumple (Black Cat Chaos)
- 18:30 Spidey i superkumple (22)
- 18:45 Spidey i superkumple (Katastrofalny dinozaur Zielonego Goblina)
- 19:00 Spidey i superkumple (37)
- 19:15 Spidey i superkumple (Ckliwe rozwiązanie)
- 19:30 Blue 3 (Żółwik chłopczyk)
- 19:40 Blue 3 (Piżamki)
- 19:50 Blue 3 (Fachowcy)
- 00:25 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gwiżdżąca gwiazda)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 02:35 Duch i nas dwóch (19)
- 03:00 Duch i nas dwóch (20)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (45)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (46)
- 04:50 Duch i nas dwóch (2)
- 05:15 Duch i nas dwóch (3)
- 05:35 Robale ziomale (Zawsze może być lepiej / Dzień Założyciela)
- 06:00 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 06:05 Taffy (Przyjaciele)
- 06:10 Taffy (Pani Śpiąca)
- 06:25 Taffy (Podchody z duchami)
- 06:35 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 06:40 Taffy (Cudowna lampa)
- 06:55 Płazowyż 3 (Spider-Skrzek/Olivia i Yunan)
- 07:25 Płazowyż 3 (Hollywoodzki Hopek/I daj tu żabie ciastko)
- 07:55 Herosi pół na pół (Królowie stołówki/ Moc ogórków)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Sanki miłości/Wyspa zaginionych Dakot)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 17:45 Molly i Duch (Rzepkowy Twist /Zawsze na nie)
- 18:15 Molly i Duch (Wiele hałasu o pomnik/ Pokaz talentów)
- 18:45 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 18:55 Taffy (Szopi Księżyc)
- 19:00 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 19:15 Taffy (Zwrot)
- 19:25 Taffy (Pchli cyrk)
- 19:30 Taffy (Nowszy model)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe 2 (Drogowe atrakcje)
- 00:00 Blue 2 (37)
- 00:10 Blue 2 (19)
- 00:20 Andy dookoła świata (23)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (1)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (30)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (11)
- 01:20 Psi Oddział (5)
- 01:35 Blue 2 (40)
- 01:40 Blue 2 (41)
- 01:50 Blue 2 (42)
- 02:00 Blue 2 (36)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 02:20 Blue 2 (9)
- 02:25 Tosia i Tymek (48)
- 02:40 Kręciołki (61)
- 02:50 Teletubisie (55)
- 03:05 Blue (11)
- 03:10 Blue (12)
- 03:20 JoJo i Babcia (29)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (18)
- 03:45 Tosia i Tymek (31)
- 03:55 Tosia i Tymek (32)
- 04:10 Blue (35)
- 04:15 Blue (36)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (26)
- 04:35 Blue (35)
- 04:45 Blue (36)
- 04:50 Blue (37)
- 05:00 Blue (38)
- 05:05 Superpyra (28)
- 05:15 Kolorklocki (13)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (30)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (31)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (34)
- 05:50 W Papierowej Krainie (27)
- 06:00 W Papierowej Krainie (4)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (22)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (24)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (24)
- 06:55 Blue 2 (32)
- 07:05 Blue (22)
- 07:15 Blue (30)
- 07:20 Blue 2 (15)
- 07:30 Blue 2 (16)
- 07:40 Blue 2 (41)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (24)
- 08:05 Matklocki 2 (12)
- 08:10 Blue (3)
- 08:20 Blue (4)
- 08:30 Blue 2 (37)
- 08:35 Psi Oddział (3)
- 08:50 JoJo i Babcia (6)
- 09:05 W Papierowej Krainie (13)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (55)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (56)
- 09:45 Teletubisie (46)
- 10:00 Kręciołki (88)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 10:25 Blue (24)
- 10:35 Blue 2 (24)
- 10:45 Matklocki 2 (4)
- 10:50 Yakka Dee (14)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (11)
- 11:15 W Papierowej Krainie (27)
- 11:25 Pirackie potyczki 6 (7)
- 11:50 Superpyra (3)
- 12:00 Blue (46)
- 12:10 Blue (2)
- 12:15 Blue 2 (36)
- 12:25 Blue 2 (37)
- 12:35 Blue 2 (19)
- 12:45 Andy dookoła świata (23)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (1)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (30)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (11)
- 13:45 Psi Oddział (5)
- 13:55 Blue 2 (40)
- 14:05 Blue 2 (41)
- 14:15 Blue 2 (42)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 14:35 Blue 2 (9)
- 14:45 Tosia i Tymek (48)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (12)
- 15:15 W Papierowej Krainie (28)
- 15:25 Pirackie potyczki 6 (8)
- 15:50 Superpyra (4)
- 16:00 Blue (47)
- 16:10 Blue (3)
- 16:15 Blue 2 (38)
- 16:25 Blue 2 (39)
- 16:35 Blue 2 (20)
- 16:45 Andy dookoła świata (24)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (2)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (1)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (12)
- 17:45 Psi Oddział (6)
- 18:00 Blue 2 (43)
- 18:10 Blue 2 (44)
- 18:15 Blue 2 (45)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (38)
- 18:40 Blue 2 (10)
- 18:50 Tosia i Tymek (49)
- 19:00 Kręciołki (62)
- 19:15 Teletubisie (56)
- 19:30 Blue (13)
- 19:35 Blue (14)
- 19:45 JoJo i Babcia (30)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (19)
- 20:15 Tosia i Tymek (33)
- 20:30 Tosia i Tymek (34)
- 20:40 Blue (37)
- 20:50 Blue (38)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (27)
- 21:15 Blue (39)
- 21:20 Blue (40)
- 21:30 Blue (41)
- 21:40 Blue (42)
- 21:50 Superpyra (29)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (32)
- 22:10 Kolorklocki (14)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (35)
- 22:30 W Papierowej Krainie (28)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (12)
- 22:55 W Papierowej Krainie (27)
- 23:10 Pirackie potyczki 6 (8)
- 23:35 Superpyra (4)
- 23:45 Blue (47)
- 23:55 Blue (3)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:10 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:35 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:50 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:00 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:15 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:25 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:35 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:45 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:50 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:10 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 12:25 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 13:10 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 13:20 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 13:30 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 13:40 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 14:15 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 14:30 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 14:40 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 14:50 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 15:00 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 15:15 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 15:35 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 15:45 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 15:55 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 16:10 Strażak Sam 9 (Trema)
- 16:25 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 16:45 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 16:55 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 17:05 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 17:20 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 17:30 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 17:40 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 17:50 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 18:15 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 18:25 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 18:35 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 18:45 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 18:55 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 19:10 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 19:25 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 20:20 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 20:30 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 21:00 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 21:15 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 21:25 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 21:35 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 21:45 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 21:55 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 22:05 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 22:20 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 23:05 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 23:20 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 23:30 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 00:01 Jaki jest twój zawód ?
- 00:04 Kolorowe koło
- 00:06 Świat podwodny
- 00:08 Jaki jest twój zawód ?
- 00:11 Świat elfów
- 00:14 Sunville
- 00:17 Teraz się bawimy
- 00:19 Sunville
- 00:22 Kolorowe koło
- 00:25 Sunville
- 00:28 Kolorowa magia
- 00:31 Teraz się bawimy
- 00:33 Świat elfów
- 00:36 Wakacje
- 00:38 Teraz się bawimy
- 00:41 Wstawaj!
- 00:43 Świat podwodny
- 00:46 Wakacje
- 00:49 Świat podwodny
- 00:51 Wakacje
- 00:54 Świat podwodny
- 00:57 Opowieści warzywne
- 00:59 Wakacje
- 01:02 Świat podwodny
- 01:06 Urocze miejsca
- 01:08 Przygody w przestrzeni
- 01:10 Towarzysze zabawy
- 01:14 Świat zwierząt
- 01:16 Teraz się bawimy
- 01:19 Świat elfów
- 01:22 Miejskie życie
- 01:25 Przygody w przestrzeni
- 01:28 Świat elfów
- 01:31 Sport, sport, sport
- 01:35 Świat elfów
- 01:38 Pojazdy
- 01:42 Towarzysze zabawy
- 01:44 Mini opowiadania
- 01:47 Sunville
- 01:49 Świat zwierząt
- 01:54 Towarzysze zabawy
- 01:57 Jak podróżujemy
- 02:00 Łazienka
- 02:02 Rodzina bobrów
- 02:05 Świat podwodny
- 02:08 Puffy i Tubby
- 02:12 Oli - cykle natury
- 02:15 Safari
- 02:18 Miejskie życie
- 02:20 Przygody w przestrzeni
- 02:23 Safari
- 02:26 Posłuchaj tego
- 02:28 Jaki jest twój zawód ?
- 02:31 Muzeum
- 02:33 Sunville
- 02:36 Opowieści warzywne
- 02:39 Panni i Fanni
- 02:41 Kolorowa magia
- 02:44 Miyu i Litto
- 02:47 Kolorowe koło
- 02:50 Puffy i Tubby
- 02:55 Urocze miejsca
- 02:57 Grupy
- 03:00 Opowieści warzywne
- 03:02 Posłuchaj tego
- 03:07 Urocze miejsca
- 03:09 Miyu i Litto
- 03:12 Posłuchaj tego
- 03:14 Świat elfów
- 03:17 Sport, sport, sport
- 03:19 Urocze miejsca
- 03:23 Mini opowiadania
- 03:26 Urocze miejsca
- 03:29 Teraz się bawimy
- 03:31 Ding Dang Dong
- 03:35 Opowieści warzywne
- 03:37 Wstawaj!
- 03:39 Mini opowiadania
- 03:41 Ding Dang Dong
- 03:45 Sport, sport, sport
- 03:48 Wstawaj!
- 03:50 Świat zwierząt
- 03:53 Przygody w przestrzeni
- 03:57 Jak podróżujemy
- 04:00 Ding Dang Dong
- 04:03 Opowieści warzywne
- 04:05 Teraz się bawimy
- 04:07 Świat zwierząt
- 04:09 Wstawaj!
- 04:13 Kolorowe koło
- 04:15 Zwierzęta
- 04:18 Towarzysze zabawy
- 04:21 Kolorowe koło
- 04:24 Wakacje
- 04:26 Kolorowe koło
- 04:29 Świat podwodny
- 04:31 Kolorowe koło
- 04:34 Wakacje
- 04:36 Opowieści warzywne
- 04:38 Wakacje
- 04:41 Opowieści warzywne
- 04:44 Towarzysze zabawy
- 04:47 Kolorowe koło
- 04:50 Towarzysze zabawy
- 04:52 Opowieści warzywne
- 04:54 Wakacje
- 04:56 Opowieści warzywne
- 04:59 Wakacje
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:04 Towarzysze zabawy
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:09 Wakacje
- 05:12 Opowieści warzywne
- 05:15 Grupy
- 05:17 Kącik naukowy
- 05:19 Posłuchaj tego
- 05:22 Muzeum
- 05:25 Kolorowe koło
- 05:27 Muzeum
- 05:30 Grupy
- 05:33 Miyu i Litto
- 05:35 Kolorowe koło
- 05:38 Puffy i Tubby
- 05:42 Urocze miejsca
- 05:45 Muzeum
- 05:47 Muzeum
- 05:50 Grupy
- 05:52 Kącik naukowy
- 05:55 Urocze miejsca
- 05:57 Grupy
- 06:00 Panni i Fanni
- 06:03 Panni i Fanni
- 06:06 Sunville
- 06:09 Muzeum
- 06:11 Kącik naukowy
- 06:14 Miyu i Litto
- 06:18 Raul
- 06:21 Skoczkowie Planet
- 06:25 Zoo
- 06:28 Hop-hop
- 06:30 Raul
- 06:32 Przygody kaczki
- 06:34 Fin i Fianna
- 06:37 Świat elfów
- 06:41 Miejskie życie
- 06:44 Towarzysze zabawy
- 06:48 Indie
- 06:51 Hiphopowy kaktus
- 06:54 Świat zabawek
- 06:55 Połączony świat
- 06:58 Hubbi się tym zajmie
- 07:01 Wesołe królestwo
- 07:04 Galaktyczni turyści
- 07:07 Zwierzęta
- 07:09 Jak podróżujemy
- 07:13 Przygody w przestrzeni
- 07:15 Towarzysze zabawy
- 07:20 Świat Mimo
- 07:22 Albert tłumaczy
- 07:25 Historie Henryka
- 07:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:29 Mimo i Bobo
- 07:32 Lola i Liczby
- 07:34 Wstawaj!
- 07:36 Tempo Giusto
- 07:38 Zabawa w chowanego
- 07:40 Świat zwierząt
- 07:44 Urocze miejsca
- 07:47 Taniec
- 07:50 Teraz się bawimy
- 07:52 Wstawaj!
- 07:54 Przygody kaczki
- 07:56 Mały Didy
- 07:59 Raul
- 08:02 Hop-hop
- 08:04 Zack i Ziggy
- 08:07 Wstawaj!
- 08:10 Teraz się bawimy
- 08:12 Taniec
- 08:15 Teraz się bawimy
- 08:18 Sport, sport, sport
- 08:21 Taniec
- 08:24 Hubbi i jego koledzy
- 08:26 Kształcików
- 08:28 Tempo Giusto
- 08:30 Pixie 2
- 08:31 DuckSchool
- 08:34 ABC - duckBC
- 08:37 Albert tłumaczy
- 08:39 Fin i Fianna
- 08:42 Kącik naukowy
- 08:45 Grupy
- 08:47 Jaki jest twój zawód ?
- 08:50 Panni i Fanni
- 08:52 Muzeum
- 08:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:57 Przygody kaczki
- 08:59 Wesoła łąka
- 09:02 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:05 Fin i Fianna
- 09:08 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:10 Kolorowe koło
- 09:13 Urocze miejsca
- 09:16 Panni i Fanni
- 09:19 Posłuchaj tego
- 09:22 Kolorowe koło
- 09:25 Monika i Rudi
- 09:28 Lola i Liczby
- 09:30 Albert tłumaczy
- 09:34 Zack i Ziggy
- 09:37 Lola i Liczby
- 09:40 Wesołe królestwo
- 09:43 Kształcików
- 09:45 Mimo i Bobo
- 09:47 Elfy przyrody
- 09:48 Zabawa w chowanego
- 09:51 Mimo i Bobo
- 09:54 Zabawa w chowanego
- 09:56 Tempo Giusto
- 09:58 Małe melodie
- 10:00 Afryka
- 10:03 Monika i Rudi
- 10:06 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:09 Zack i Ziggy
- 10:13 DuckSchool
- 10:15 Fin i Fianna
- 10:18 Mimo i Bobo
- 10:20 Monika i Rudi
- 10:23 Dotty i Kitty
- 10:27 Afryka
- 10:30 Toobys
- 10:32 Toby McFly
- 10:35 Zack i Ziggy
- 10:38 Hop-hop
- 10:40 Mimo i Bobo
- 10:42 Restauracja
- 10:46 Sippi Sappi
- 10:48 Mimo i Bobo
- 10:51 Kolorowa Klara
- 10:53 Brygada ogniowa
- 10:55 Przygody kaczki
- 10:57 Fin i Fianna
- 11:00 Uczymy się
- 11:03 Brygada ogniowa
- 11:05 Wesołe królestwo
- 11:08 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:10 Margo i Felix
- 11:13 Mimo i Bobo
- 11:16 Mały Didy
- 11:19 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:21 Historie Henryka
- 11:23 Drużyna lalek
- 11:25 Fin i Fianna
- 11:28 Przygody kaczki
- 11:31 Hiphopowy kaktus
- 11:33 Dinoland
- 11:36 Dinozaur Milo
- 11:40 Risto Gusto
- 11:43 Połączony świat
- 11:46 Dotty i Kitty
- 11:50 Mimo & Bobo PLUS
- 11:54 Przygody kaczki
- 11:56 Świat zabawek
- 12:02 Risto Gusto
- 12:04 Zoo
- 12:07 Brygada ogniowa
- 12:09 Wesoła łąka
- 12:12 Przygody kaczki
- 12:14 Skoczkowie Planet
- 12:19 Wesołe królestwo
- 12:22 Połączony świat
- 12:25 Przygody kaczki
- 12:27 Małe, ale pracowite
- 12:30 Wesoła łąka
- 12:33 Raul
- 12:36 Dinoland
- 12:39 Przygody kaczki
- 12:41 Mimo & Bobo PLUS
- 12:45 Restauracja
- 12:49 Sztuka Leona
- 12:51 Afryka
- 12:53 Raul
- 12:56 Restauracja
- 13:00 Drużyna lalek na ratunek
- 13:04 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:07 Afryka
- 13:10 Sztuka Leona
- 13:12 Mimo & Bobo PLUS
- 13:16 Drużyna lalek na ratunek
- 13:20 Sztuka Leona
- 13:22 Hubbi się tym zajmie
- 13:25 Drużyna lalek
- 13:27 Hubbi i jego koledzy
- 13:29 Hiphopowy kaktus
- 13:32 Dinozaur Milo
- 13:36 Kolorowa Klara
- 13:38 Margo i Felix
- 13:41 Przygody kaczki
- 13:43 Małe melodie
- 13:45 Kształcików
- 13:47 Lola i Liczby
- 13:49 Wesoła łąka
- 13:53 Albert tłumaczy
- 13:57 Sippi Sappi
- 13:59 Elfy przyrody
- 14:00 Toobys
- 14:02 Wesoła łąka
- 14:05 Zabawa w chowanego
- 14:09 Sippi Sappi
- 14:11 Historie Henryka
- 14:13 Fin i Fianna
- 14:16 Słodki dom
- 14:17 Fin i Fianna
- 14:20 Historie Henryka
- 14:23 Lola i Liczby
- 14:26 Albert tłumaczy
- 14:28 Dźwięki wokół nas
- 14:30 Co rośnie na drzewie?
- 14:31 Dźwięki wokół nas
- 14:33 Mimo i Bobo
- 14:36 Mimo & Bobo PLUS
- 14:40 Wstawaj!
- 14:42 Zack i Ziggy
- 14:45 Mały Didy
- 14:48 Zabawa w chowanego
- 14:51 Hubbi i jego koledzy
- 14:53 Margo i Felix
- 14:56 Elfy przyrody
- 14:58 Hubbi się tym zajmie
- 15:00 DuckSchool
- 15:03 Wstawaj!
- 15:05 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:08 Świat Mimo
- 15:12 Lola i Liczby
- 15:15 Hop-hop
- 15:17 Mimo & Bobo PLUS
- 15:21 Dźwięki wokół nas
- 15:23 Mimo & Bobo PLUS
- 15:27 Afryka
- 15:29 Hop-hop
- 15:32 Margo i Felix
- 15:35 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:38 Raul
- 15:41 Afryka
- 15:43 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 15:46 Mały Didy
- 15:48 Raul
- 15:51 Restauracja
- 15:54 Tempo Giusto
- 15:56 Brygada ogniowa
- 15:58 Zabawa w chowanego
- 16:01 Drużyna lalek
- 16:04 Toobys
- 16:06 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:09 Świat Mimo
- 16:12 Cubie
- 16:14 DuckSchool
- 16:16 Dźwięki wokół nas
- 16:18 Hiphopowy kaktus
- 16:20 Raul
- 16:23 Co rośnie na drzewie?
- 16:24 Raul
- 16:27 Cubie
- 16:29 Świat Mimo
- 16:32 Toobys
- 16:34 ABC - duckBC
- 16:37 Zabawa w chowanego
- 16:39 Afryka
- 16:42 Wstawaj!
- 16:44 DuckSchool
- 16:47 Tempo Giusto
- 16:49 Sippi Sappi
- 16:52 Hop-hop
- 16:54 Wstawaj!
- 16:56 Elfy przyrody
- 16:58 Sippi Sappi
- 17:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:02 Elfy przyrody
- 17:03 Wstawaj!
- 17:05 Sippi Sappi
- 17:08 Afryka
- 17:10 Wstawaj!
- 17:12 Lola i Liczby
- 17:15 Risto Gusto
- 17:18 Lola i Liczby
- 17:20 Afryka
- 17:22 Zabawa w chowanego
- 17:25 Afryka
- 17:27 Wstawaj!
- 17:29 Afryka
- 17:32 Raul
- 17:35 Wstawaj!
- 17:37 Mimo i Bobo
- 17:39 Raul
- 17:42 Zabawa w chowanego
- 17:45 Monika i Rudi 2
- 17:48 Małe melodie
- 17:50 Monika i Rudi 2
- 17:53 Pixie 2
- 17:54 Toobys
- 17:56 Co rośnie na drzewie?
- 17:57 Małe melodie
- 17:59 Monika i Rudi
- 18:02 Małe melodie
- 18:04 Kształcików
- 18:06 Małe melodie
- 18:08 Albert tłumaczy
- 18:12 Toobys
- 18:15 Kolorowa Klara
- 18:17 DuckSchool
- 18:19 Pixie 2
- 18:20 Co rośnie na drzewie?
- 18:21 ABC - duckBC
- 18:24 Margo i Felix
- 18:27 Dinoland
- 18:29 Kolorowa Klara
- 18:32 ABC - duckBC
- 18:35 Kolorowa Klara
- 18:37 Małe melodie
- 18:39 Toobys
- 18:41 Pixie 2
- 18:42 Kształcików
- 18:43 Sippi Sappi
- 18:46 Co rośnie na drzewie?
- 18:48 Cubie
- 18:50 Toby McFly
- 18:53 DuckSchool
- 18:56 Restauracja
- 18:59 Małe, ale pracowite
- 19:02 Margo i Felix
- 19:05 Elfy przyrody
- 19:07 Zabawa w chowanego
- 19:09 Hubbi i jego koledzy
- 19:11 Uczymy się
- 19:14 Cubie
- 19:17 Pociąg
- 19:19 Restauracja
- 19:22 Toobys
- 19:24 Lola i Liczby
- 19:27 Dinoland
- 19:29 Zabawa w chowanego
- 19:31 Restauracja
- 19:35 Zoo
- 19:38 Dinoland
- 19:40 Kaczka i Puszek
- 19:42 ABC - duckBC
- 19:45 Małe, ale pracowite
- 19:48 Raul
- 19:52 Lola i Liczby
- 19:54 Toby McFly
- 19:57 Brygada ogniowa
- 20:00 Małe, ale pracowite
- 20:03 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:06 Dźwięki wokół nas
- 20:08 Zack i Ziggy
- 20:11 Monika i Rudi
- 20:15 Mimo i Bobo
- 20:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:19 Pociąg
- 20:22 Tempo Giusto
- 20:24 Pociąg
- 20:27 Restauracja
- 20:30 Zabawa w chowanego
- 20:33 Drużyna lalek
- 20:37 Hop-hop
- 20:39 Formy są twoje
- 20:41 Zabawa w chowanego
- 20:43 Monika i Rudi
- 20:47 Afryka
- 20:49 Margo i Felix
- 20:53 Toby McFly
- 20:56 Elfy przyrody
- 20:57 Brygada ogniowa
- 21:00 Raul
- 21:03 Toobys
- 21:06 Hiphopowy kaktus
- 21:08 Mimo i Bobo
- 21:11 Towarzysze zabawy
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Opowieści warzywne
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Wakacje
- 21:24 Kolorowe koło
- 21:27 Risto Gusto
- 21:30 Co rośnie na drzewie?
- 21:31 Elfy przyrody
- 21:33 Dotty i Kitty
- 21:36 Elfy przyrody
- 21:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:43 Opowieści warzywne
- 21:45 Kolorowe koło
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Kolorowe koło
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Sztuka Leona
- 21:57 Uczymy się
- 22:00 Afryka
- 22:02 Hiphopowy kaktus
- 22:04 Toby McFly
- 22:07 Sztuka Leona
- 22:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:11 Raul
- 22:14 Świat podwodny
- 22:17 Jak podróżujemy
- 22:20 Sunville
- 22:23 Mini opowiadania
- 22:25 Opowieści warzywne
- 22:28 Mimo i Bobo
- 22:30 Mimo & Bobo PLUS
- 22:34 Risto Gusto
- 22:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:39 Sztuka Leona
- 22:42 Przygody w przestrzeni
- 22:45 Świat podwodny
- 22:46 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:49 Łazienka
- 22:51 Rodzina bobrów
- 22:54 Puffy i Tubby
- 22:58 Mimo i Bobo
- 23:00 Monika i Rudi 2
- 23:03 Słodki dom
- 23:04 Kształcików
- 23:05 Słodki dom
- 23:07 Monika i Rudi
- 23:09 Toobys
- 23:12 Kolorowa Klara
- 23:14 Monika i Rudi
- 23:17 Jaki jest twój zawód ?
- 23:20 Panni i Fanni
- 23:22 Muzeum
- 23:24 Panni i Fanni
- 23:27 Jaki jest twój zawód ?
- 23:29 Toobys
- 23:32 Mimo i Bobo
- 23:34 Wesoła łąka
- 23:37 Uczymy się
- 23:40 Wesoła łąka
- 23:43 Panni i Fanni
- 23:46 Muzeum
- 23:48 Kącik naukowy
- 23:51 Miyu i Litto
- 23:54 Kolorowe koło
- 23:57 Posłuchaj tego
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:29 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:41 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:48 Uczymy się z ducktv
- 18:49 Bajki na dobranoc
- 19:50 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:54 Ulubione bajki
- 22:55 Uczymy się z ducktv
- 04:40 La Manita
- 05:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 05:40 La Manita
- 06:00 Leo Messi
- 07:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 07:25 LaLiga Top Scorer
- 17:00 LaLiga Top Scorer
- 17:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 12:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 13:00 LaLiga Promoted Teams
- 18:00 LaLiga Top Goals
- 19:00 LaLiga Top Scorer
- 19:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 04:00 LaLiga Top Goals
- 05:00 LaLiga Top Scorer
- 05:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 14:00 LaLiga Top Scorer
- 14:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:00 Miguel Soler
- 15:30 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 01:00 X Games - Aspen (4)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (16)
- 03:00 Grid (10)
- 05:00 Nitro Circus Live (7)
- 05:30 Nitro Circus Live (8)
- 06:00 Action Sports World (12)
- 07:00 Nitro Circus Live (1)
- 07:30 Nitro Circus Live (2)
- 08:00 Sports Adventure 4 (11)
- 08:30 Sports Adventure 4 (12)
- 09:00 Action Sports World (20)
- 12:00 Now Boarding (3)
- 12:30 Now Boarding (4)
- 13:00 X Games - Aspen (5)
- 14:00 X-Games, sezon letni (1)
- 15:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 15:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 18:00 WWE Classic Gold (42)
- 18:30 WWE Classic Gold (44)
- 19:00 WWE Raw (22)
- 22:00 EFC (4)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (6)
- 04:20 Remont na 5+ (3)
- 04:45 Remont na 5+ (4)
- 05:15 Remont na 5+ (5)
- 05:40 Remont na 5+ (6)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 06:55 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 07:45 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:10 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:40 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 09:00 Celnicy 2 (4)
- 09:30 Celnicy 2 (5)
- 09:55 Celnicy 2 (6)
- 10:20 Celnicy 2 (7)
- 10:45 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 11:55 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 12:15 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 12:40 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 13:50 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 14:10 Remont na 5+ (7)
- 14:30 Remont na 5+ (8)
- 14:55 Remont na 5+ (1)
- 15:20 Remont na 5+ (2)
- 15:40 Remont na 5+ (3)
- 16:00 Celnicy 2 (8)
- 16:25 Celnicy 2 (9)
- 16:50 Celnicy 2 (10)
- 17:15 Celnicy 3 (1)
- 17:45 Celnicy 3 (2)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:25 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:50 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 22:15 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 22:40 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 23:00 Na tropie seks handlarzy (1)
- 23:55 Na tropie seks handlarzy (2)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:15 Najsłabsze ogniwo (3)
- 01:20 Nieznane dzieje II wojny światowej (3)
- 02:20 Cuda inżynierii 5 (12)
- 03:15 Top Gear 15 (4)
- 04:10 Top Gear 27 (3)
- 05:15 Najsłabsze ogniwo (3)
- 06:00 Miliony w lombardzie (2)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo (4)
- 07:55 Top Gear: Największe wyzwania (3)
- 09:00 Cuda inżynierii 5 (13)
- 10:00 Top Gear 15 (5)
- 11:00 Top Gear 33 (4)
- 12:15 Miliony w lombardzie (2)
- 13:15 Top Gear 27 (3)
- 16:25 Top Gear: Największe wyzwania (3)
- 17:30 Top Gear 15 (5)
- 12:20 Weterynarz z Yorkshire 4 (2)
- 13:15 Nocni łowcy Afryki
- 18:45 Kongo z Benem Foglem (3)
- 19:55 Nocni łowcy Afryki
- 21:00 Olbrzymy (Krokodyle)
- 00:40 Dzika kuchnia (3)
- 01:10 Dzika kuchnia (4)
- 01:45 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:20 Dzika kuchnia (2)
- 03:50 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (3)
- 06:25 Remont na 5+ (4)
- 06:50 Remont na 5+ (5)
- 07:15 Remont na 5+ (6)
- 07:45 Remont na 5+ (7)
- 08:05 Dzika kuchnia (2)
- 08:35 Dzika kuchnia (3)
- 09:05 Dzika kuchnia (4)
- 09:40 Dzika kuchnia (5)
- 10:05 Przepis na remont 2 (24)
- 10:30 Przepis na remont 2 (25)
- 11:00 Przepis na remont 2 (26)
- 11:25 Przepis na remont (1)
- 11:50 Przepis na remont (2)
- 14:55 Przepis na remont (2)
- 15:25 Przepis na remont (3)
- 15:50 Przepis na remont (4)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Mięso)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Opieka nad chorym na Alzheimera)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Rak jajnika)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Alergie)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (6)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Pierwsze objawy zaćmy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Cukrzyca)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (9)
- 11:15 Poród co minutę (8)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Kansas (13)
- 12:50 Kierunek zdrowie (Urazy)
- 13:20 Pytania do doktora (Serce)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Alergie)
- 17:00 Pytania do doktora (Serce)
- 17:40 Łowcy smaków 2 (9)
- 18:20 Happy i Zen 2 (9)
- 19:00 Moje życie XXL (4)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (2)
- 20:55 Upiększeni w raju (12)
- 21:35 Chwile traumy (2)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Dr Miami (1)
- 23:30 Dr Miami (2)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Kandydat)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Love Story)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Old West)
- 01:45 Bajer z Bel-Air (Moje maleństwo)
- 02:15 Bajer z Bel-Air (Striptiz dla dwóch)
- 02:45 Bajer z Bel-Air 3 (Jak spędziłem wakacje)
- 03:15 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Golf)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Rocznica)
- 22:00 Raj na ziemi
- 04:55 Wracając do Marka
- 06:00 Ludzie morza (9)
- 06:55 Ludzie morza (10)
- 10:50 Premiera: Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem (Funio)
- 11:45 Mysz
- 12:45 Faraon
- 15:50 7 słów o przemijaniu
- 16:05 Powstanie warszawskie 1944
- 17:45 Syzyfowe prace (1883)
- 18:55 Syzyfowe prace (1884)
- 20:00 Joanna
- 22:15 Powstanie warszawskie
- 00:00 Szkarłatna ulica
- 02:05 Gdańsk 1939
- 03:15 Bez prawa do życia
- 04:15 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 05:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 06:00 Zameldowani 2 (8)
- 06:30 Zameldowani 2 (9)
- 06:55 Zameldowani 2 (10)
- 07:25 Zameldowani 2 (11)
- 07:55 Zameldowani 2 (12)
- 08:25 Zameldowani 2 (13)
- 08:55 Zameldowani 2 (14)
- 09:20 Zameldowani (1)
- 09:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:35 Bonanza (10)
- 11:40 Bonanza (11)
- 20:00 Policyjna opowieść 3
- 21:55 Zbroja boga 2
- 01:45 Austeria
- 04:00 MiłośćKropka.pl 2 (Przeznaczenie)
- 05:00 MiłośćKropka.pl 2 (Mężowie i żony)
- 06:00 Kabaretowe hity (6)
- 06:40 Noce i dnie (Piotruś i Teresa)
- 07:50 Noce i dnie (Babcia)
- 16:00 Kojak 2 (Zabójstwa w chińskiej dzielnicy)
- 17:00 Kojak 2 (3)
- 18:05 Komisarz Rex 6 (Handlarz dziećmi)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (9)
- 20:00 Wróg numer jeden
- 23:10 Dredd
- 00:00 Trzy siostry (237)
- 01:00 Dzika miłość (117)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (53)
- 07:00 Trzy siostry (237)
- 08:00 Dzika miłość (117)
- 09:00 Teresa (33)
- 10:00 Okrutne miasto (57)
- 11:00 Przypieczętowany los (109)
- 12:00 Sploty nienawiści (14)
- 13:00 Dzika miłość (53)
- 14:00 Trzy siostry (237)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (53)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (54)
- 17:00 Trzy siostry (238)
- 18:00 Dzika miłość (118)
- 19:00 Teresa (34)
- 20:00 Okrutne miasto (58)
- 21:00 Przypieczętowany los (110)
- 22:00 Sploty nienawiści (15)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (54)
- 00:55 Dom obietnic (12)
- 01:40 Agenci NCIS 11 (Rzekomo)
- 02:25 Agenci NCIS 11 (Strzelec)
- 03:10 Nędznicy (5)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 2 (3)
- 05:00 Znaki 2 (3)
- 06:00 Totalcar 2 (1)
- 06:35 Prezentuj broń! (44)
- 07:35 Kafejka za rogiem 5 (13)
- 08:45 Kafejka za rogiem 5 (14)
- 09:50 Świąteczny rejs w luksusie 2
- 10:45 Dekoratorzy (3)
- 11:10 Dekoratorzy (4)
- 11:40 Jak zarobić na remoncie 2 (2)
- 14:50 Dekoratorzy (5)
- 15:20 Dekoratorzy (6)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 2 (3)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (4)
- 21:00 Akta zbrodni 2 (3)
- 01:20 Prezentuj broń! (33)
- 02:25 Prezentuj broń! (34)
- 03:30 Prezentuj broń! (35)
- 04:45 Prezentuj broń! (36)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (18)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (16)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (7)
- 08:55 Drużyna A 2 (15)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (18)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (16)
- 11:55 Drużyna A 2 (15)
- 18:00 Drużyna A 2 (16)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 2 (19)
- 20:00 Kickboxer
- 22:05 Underworld: Wojny krwi
- 23:50 Uniwersalny żołnierz: Powrót
- 00:15 Winnice miłości 2 (91)
- 01:25 Prezentuj broń! (48)
- 02:30 Prezentuj broń! (49)
- 03:40 Prezentuj broń! (50)
- 04:45 Prezentuj broń! (51)
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Winnice miłości 2 (91)
- 07:25 Profil (3)
- 08:25 Profil (4)
- 09:30 Domek na prerii 9 (3)
- 10:35 Domek na prerii 9 (4)
- 11:40 Cztery siostry (48)
- 13:00 Winnice miłości 2 (91)
- 14:10 Profil (5)
- 15:20 Profil (6)
- 16:30 Domek na prerii 9 (5)
- 17:35 Domek na prerii 9 (6)
- 01:00 Agent Red - Broń chemiczna
- 03:00 Rzeź
- 04:45 Klasyka krótkich animacji (Popeye meets Ali Baba)
- 05:15 Zakończenie programu
- 06:00 Bonanza (Cichy grom)
- 07:00 Celnicy (1)
- 07:30 Celnicy (2)
- 10:00 Poirot (Wielka czwórka)
- 12:00 Joga dla dwojga
- 13:55 Tragedia w San Andreas
- 17:50 Poirot (Podwójny grzech)
- 20:00 Wij
- 22:35 Witajcie w dżungli
- 00:05 Zakończenie programu
- 05:20 Na przekór całemu światu
- 07:00 Maszynista
- 08:35 Owd Bob
- 10:10 Wyspa szemrzącego wiatru
- 11:30 Powrót księżniczki
- 15:05 Sniff i nawiedzony zamek
- 16:25 Letnie wino
- 17:55 Jak kochać się z D
- 19:30 Misja: Niewykonalna
- 21:00 Petunia
- 22:50 Gra w czworokącie
- 00:40 Help Doc I'm Horny
- 01:40 Formuła
- 03:10 Wyspa cienia
- 04:50 Zakończenie programu
- 06:10 Tygrysy ze stacji Shagou
- 08:10 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 09:50 Niezawodny plan
- 11:25 Tajna agentka
- 13:00 Wyspa skarbów
- 14:35 Lope
- 16:25 Na skrzydłach orłów
- 18:00 Wielki Mistrz
- 20:00 Ostatnia szansa ludzkości
- 21:30 Stan Helsing
- 23:00 Bij i wiej
- 00:15 Dingi
- 00:25 Szarada
- 02:15 Niesamowita przygoda
- 03:15 Champagne Safari
- 04:10 Łóżko
- 04:40 Śmierć i rycerz
- 05:15 Namacalni
- 05:24 Zakończenie programu
- 06:00 Nielegalne szwalnie
- 06:45 Odlecieć
- 07:00 Abbott i Costello - afrykańska przygoda
- 08:15 Wyprane brudy na słońcu
- 08:30 Bajeczni Dorseyowie
- 09:55 Kapitan Kidd
- 11:20 Kozie uszy
- 13:10 Strach
- 14:30 Zdjęcie
- 14:40 Zemsta zombie
- 15:40 Laleczka
- 17:00 Zbiór
- 18:15 Univitellin
- 18:30 Sklepik z horrorami
- 19:40 Najskromniejsze kino w dziejach
- 21:00 Więzienny cezar
- 22:30 Soldate Jeannette
- 23:50 Karnawał dusz
- 01:10 Generacja hmm
- 02:45 I zapadła ciemność
- 08:10 Kolejny rok
- 10:15 Che. Rewolucja
- 12:25 Mam na imię Sara
- 13:55 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 15:25 Lato we Florencji
- 17:00 Czekając na Anyę
- 20:00 Dynastia Tudorów (9)
- 20:55 Australian Gangster (2)
- 22:20 97 minut do śmierci
- 23:55 Córka trenera
- 01:50 Cheerleaderki
- 03:45 Boogeyman
- 08:00 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 08:20 Superstars (Geoffrey Rush, Brittany Murphy, Al Pacino, Martin Scorsese, Leonardo DiCaprio)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Niezapomniane momenty 2019 roku)
- 09:05 Warsztat filmowy (49)
- 09:25 Ikony (Al Pacino)
- 09:40 Klik News (28)
- 09:45 Ale lapsus (1)
- 09:55 Klik News (61)
- 10:10 Ikony - 10 min. (Quentin Tarantino)
- 10:20 Klik News (26)
- 10:25 Burza (93)
- 11:15 Najpiękniejsza brzydula (94)
- 12:05 Klik News (62)
- 12:10 Moda na sukces 34 (8601)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8602)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (49)
- 13:55 Między gwiazdami (Cleo - extra!)
- 14:15 Muzyczny express (140)
- 14:35 FilmoNewsy (126)
- 15:00 Ale lapsus (9)
- 15:10 "Top 13" - ranking gwiazd (Gwiazdy, które zginęły podczas katastrof lotniczych)
- 15:35 Willy agent (27)
- 15:45 Klik News (62)
- 15:55 Planetarium (164)
- 16:20 Klik News (61)
- 16:30 Ikony - 10 min. (Charlie Chaplin)
- 16:40 The Queen of Flow 2 (57)
- 17:30 Najpiękniejsza brzydula (88)
- 18:20 Klik News (61)
- 18:30 Arabela 2 (Marzenka i olbrzym)
- 19:10 Klik News (62)
- 19:15 Przygody kryminalistyki (Portret duszy)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8602)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8603)
- 21:20 Nie ma jak show-biznes
- 01:15 Bóg mi powiedział
- 03:10 X-człowiek, który widział więcej
- 08:00 Maria Magdalena (4)
- 09:00 Cannes 2024 (11)
- 09:30 Vidocówka (1)
- 09:45 ShowBiznes po godzinach (Andrzej Sołtysik)
- 10:10 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy o telewizji)
- 10:25 Między gwiazdami (9)
- 10:50 Ale lapsus (5)
- 11:00 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 11:15 Muzyczny express gold (Muzyczne duety)
- 11:25 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - Tomasz Ziętek, biografia)
- 11:30 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - relacja z Off Camera 2021)
- 11:35 Skąd ja Cię znam? (Kim Kardashian)
- 11:50 "Top 13" - ranking gwiazd (Gwiazdy po godzinach)
- 16:15 Najpiękniejsza brzydula (102)
- 17:10 Karetka 2 (2)
- 18:20 Triumf miłości (105)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (23)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8304)
- 20:45 Maria Magdalena (4)
- 21:45 Maria Magdalena (5)
- 22:50 Ucieczka z Sobiboru
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire (2/24)
- 13:35 Columbo 6 (3)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 3 (10)
- 19:00 Chicago Fire (3/24)
- 19:55 Columbo 6 (2)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Mauritius
- 21:00 Hard Knocks Fighting (11)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (12)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:15 Fighting Rookies 2014
- 00:00 Lamu, wyspa osłów
- 01:00 Zaklinacz małp
- 02:00 Kakao z Esmeraldas
- 03:00 Bardowie z Azerbejdżanu
- 04:00 Alternatywna historia internetu
- 05:00 Bhutan - w poszukiwaniu szczęścia
- 06:00 Zadziwiająca nauka (3)
- 06:30 Zadziwiająca nauka (4)
- 18:35 Tajemnicze skarby trackiego króla
- 19:30 Ruchomy umysł
- 20:25 Mój dziki przyjaciel (Wybrańcy)
- 21:20 Gdzie jest Sułtan?
- 00:10 Stream Nation (Command and Conquer Remastered, część 5)
- 00:50 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 22)
- 01:25 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 6)
- 02:05 Sim Racing Challenge 2022 (4)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 79)
- 02:45 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 80)
- 03:15 Stream Nation (Road 96, część 7)
- 03:50 Gramy z Głową 3 (6)
- 10:05 TVGry (419)
- 10:25 Stream Nation (Two Point Campus, część 24)
- 10:55 VR Day (2)
- 11:05 Stream Nation (SnowRunner, część 8)
- 11:45 Dynamo - więcej niż magia (4)
- 14:00 Inea Star Race (Część 1 - No Cta)
- 14:15 Let's Replay (Hardspace: Shipbreaker, część 3)
- 14:30 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 1)
- 15:00 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 1)
- 15:30 Sim Racing Challenge 2022 (7)
- 15:45 Stream Nation (Two Point Campus, część 15)
- 16:15 Stream Nation (Concrete Genie, część 7)
- 16:55 Stream Nation (House Flipper 2, część 1)
- 17:20 Sim Racing Challenge 2022 (5)
- 17:35 Gildia Smaków
- 17:50 Board News
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 25 Największych Muzycznych Ewolucji
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dzikie Chiny
- 20:55 Dzikie Chiny
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 1 na 1
- 14:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Trzymacie
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Top 16
- 21:20 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Halo, Warszawo!
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Eurodance Zone
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Best of 2000+
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Songcatcher
- 01:50 City grammar (27)
- 02:00 Beasts of the southern wild
- 03:35 All about (6)
- 03:40 Here and there (3)
- 03:50 Here and there (4)
- 04:00 English united (39)
- 04:20 3ways2 (4)
- 04:30 English in focus (35)
- 04:40 English 911 2 (92)
- 04:45 English 911 2 (93)
- 04:50 English 911 2 (94)
- 05:00 Art land (63)
- 05:05 Art land (64)
- 05:10 Crafty hands 2 (32)
- 05:20 Okey-dokey (9)
- 05:30 Once upon a time (32)
- 05:40 Word party (33)
- 05:45 Word party (34)
- 05:50 English playtime (4)
- 06:00 Magic science (13)
- 06:15 Yummy for mummy (21)
- 06:25 Kids in action (25)
- 06:30 Kids in action (26)
- 06:35 Alfred & wilfred (10)
- 06:45 A school day in the uk (5)
- 07:00 Simple phrases (13)
- 07:10 Life around (19)
- 07:15 Life around (41)
- 07:20 Life around (56)
- 07:25 City grammar (16)
- 07:35 Basic lexis (62)
- 07:40 Basic lexis (63)
- 07:45 Step by step 2 (25)
- 07:50 Step by step 2 (26)
- 07:55 Step by step 2 (27)
- 08:00 Mojo morning (37)
- 08:15 Here and there (69)
- 08:25 Here and there (70)
- 08:35 Study choice (1)
- 08:45 Euronews. smart regions (35)
- 08:50 Euronews. smart regions (36)
- 08:55 Euronews. smart regions (37)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (12)
- 09:20 Let's talk (12)
- 09:35 English in focus (28)
- 09:45 English 911 2 (89)
- 09:50 English 911 2 (91)
- 09:55 English 911 2 (95)
- 10:00 Spot on the map (3)
- 10:10 Easy talk (32)
- 10:15 Spot on the map (4)
- 10:25 Worth seeing (3)
- 10:35 Worth seeing (4)
- 10:45 National parks (3)
- 10:50 National parks (6)
- 10:55 National parks (7)
- 11:00 Art land (63)
- 11:05 Art land (64)
- 11:10 Crafty hands 2 (32)
- 11:20 Okey-dokey (9)
- 11:30 Once upon a time (32)
- 11:40 Word party (33)
- 11:45 Word party (34)
- 11:50 English playtime (4)
- 12:00 Magic science (13)
- 12:15 Yummy for mummy (21)
- 12:25 Kids in action (25)
- 12:30 Kids in action (26)
- 12:35 Alfred & wilfred (10)
- 12:45 A school day in the uk (5)
- 13:00 Film set (13)
- 13:15 Film set (14)
- 13:30 Film set (15)
- 13:45 Euronews. futuris (29)
- 13:50 Euronews. futuris (30)
- 13:55 Euronews. futuris (31)
- 14:00 English united (1)
- 14:15 English united (40)
- 14:25 3ways2 (5)
- 14:35 English in focus (36)
- 14:45 English 911 2 (97)
- 14:50 English 911 2 (98)
- 14:55 English 911 2 (99)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (3)
- 15:25 What did they say (20)
- 15:30 What did they say (21)
- 15:35 English 911 2 (102)
- 15:40 English 911 2 (103)
- 15:45 Evolution (18)
- 16:00 Grammar wise (29)
- 16:25 English is the key (16)
- 16:35 English is the key (17)
- 16:45 English up (19)
- 17:00 Mud
- 19:10 Simple phrases (13)
- 19:20 Life around (19)
- 19:25 Life around (41)
- 19:30 Life around (56)
- 19:35 City grammar (16)
- 19:45 Basic lexis (62)
- 19:50 Basic lexis (63)
- 19:55 Step by step 2 (25)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (12)
- 20:20 Let's talk (12)
- 20:35 English in focus (28)
- 20:45 English 911 2 (89)
- 20:50 English 911 2 (91)
- 20:55 English 911 2 (95)
- 21:00 Lady bird
- 22:35 Mojo morning (37)
- 22:50 Here and there (69)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (3)
- 23:25 What did they say (20)
- 23:30 What did they say (21)
- 23:35 English 911 2 (102)
- 23:40 English 911 2 (103)
- 23:45 Evolution (18)
- 00:30 FREEDOM
- 03:30 Информационные сюжеты
- 05:00 Народ
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Последний день диктатора
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Исторические факты
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Les jeux de Paris
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:45 Pas2quartier
- 23:51 Mode
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:00 Raport gospodarczy
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (10)
- 09:30 W labiryncie (Gorzka prawda)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Życiorysy (Pseudonim Iskra)
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Partyzanckie historie (Jerzy Grzywacz)
- 17:48 Partyzanckie historie (Krystyna Łubieńska)
- 18:00 Kromka chleba
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Szatan z siódmej klasy (Tajemniczy ślad z odległej przeszłości)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kuchnia dwudziestolecia (Menu balowe. Kuchnia arystokratyczna)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Nad Odrą
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (9/13)
- 19:45 Koszalin - rytm miasta i regionu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:00 Ewa i jej goście (Włodzimierz Łęcki)
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:36 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Teresa Kubiak 2018)
- 09:28 Prognoza pogody
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:43 Rozmowa dnia
- 09:57 Sekrety świata (Panteon)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (1 sierpnia)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce (Nadleśnictwo Koło)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (1 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:05 Pamiętamy '44
- 17:21 Powstanie warszawskie
- 17:30 Pamiętamy '44
- 18:14 Moja historia '44
- 18:24 Teleskop kulturalny
- 18:29 Teleskop
- 18:45 Prognoza pogody
- 18:46 Telekurier
- 19:09 Wiek to tylko liczba
- 19:19 Widziane po drodze (Ares)
- 19:27 Miejsca i ludzie (W kręgu umarłego miasta)
- 19:41 Medycyna i ty
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 14:54 Przystanek Kultura (Twórcy - Krzysztof Kiziewicz)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 18:01 Nie taki internet straszny
- 18:14 Turbo Podlasie
- 18:21 Warto tam być
- 18:25 Obiektyw
- 18:50 Gość "Obiektywu"
- 19:00 Sport
- 19:04 Prognoza pogody
- 19:05 Świadkowie czasu (Zapomniane fotografie)
- 19:23 Notacje (Mjr Jakub Nowakowski. Cena wolności)
- 19:34 Arrasów dzieje osobliwe (Testament Zygmunta Augusta)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:00 Gra Warszawa
- 08:25 Fajna Polska (Kaszuby latem)
- 09:10 Świadkowie czasu (Pomysł na Tykocin)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Języczek u wagi (Język dotyczący kolei)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:20 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Pijarzy z Krakowa)
- 17:45 Strefa otwarta (Kryzys)
- 18:10 Bezbłędnie (Miasta dwuczłonowe)
- 18:15 Winda regionu (Ostróda Reggae Festival)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Dzieciaki zdolniaki (Pszczela Wola)
- 19:15 Unia kulinarna
- 19:40 Jedz na zdrowie (Dieta w okresie rekonwalescencji)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia
- 08:45 Nożem i widelcem (Polędwiczki w sosie pomarańczowym z nutą wanilii)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Zenon Kosidowski - Od sławy do zapomnienia)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zakochaj się w Polsce (Augustów)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (146)
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Woda bydgoska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:50 Sport
- 21:55 Pogoda
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:00 Astronarium (Rakiety Ariane)
- 08:25 Psia służba
- 08:46 Całkiem niezła historia (Tu wszystko pamięta...)
- 08:58 Szlakiem Świętej Warmii
- 09:02 Obalamy mity medyczne
- 09:08 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:15 Całkiem niezła historia
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:53 Obalamy mity medyczne (9)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:05 Piosenka u Ciebie
- 17:29 Twój punkt widzenia
- 17:33 Informacje lubuskie - flesz
- 17:38 Sport
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:43 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:56 Twój punkt widzenia
- 17:59 Telewizja Łódź zawsze z Wami (Wtedy niebo było takie samo)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:58 Psia służba
- 19:20 Abecadło astronomii (Mgławice)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Afisz
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Prosto z lasu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Design i ty (Fotografia i kreacja przekazu wizualnego)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:05 Kuchnia Jagiellonów (W stolicy państwa krzyżackiego kuchnia fusion najlepsza w Europie)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945 (Rendez-vous z Adolfiakami)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (01.08.1944 - przyczyny powstania warszawskiego)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:34 Kwartet (Niezwykłe muzea)
- 09:02 Aktualności poranne
- 09:08 Odkryj regiony
- 09:25 Dokument w TVP Rzeszów (Asan uchodźcy A e)
- 09:38 Kalejdoskop filmowy
- 09:45 Elektrykiem po mieście, czyli hulaj Rzeszów (3)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:05 Z życia regionu (Historia sierpnia 1982)
- 17:30 Studio lato
- 18:00 Podkarpacka scena przebojów (Odcinek 263 - Karolina Paterak, Adam Michocki)
- 18:15 Elektrykiem po mieście, czyli hulaj Rzeszów (3)
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Powstanie warszawskie. Wspomnienia łączniczki Barbary Wyrzykowskiej
- 19:15 Stacja Rzeszów Główny
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Nad Odrą (4)
- 09:53 Polska z Miodkiem (Dąbki, Laski, Maczki, Piaski)
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Mój pierwszy dzień - 50 lat później
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:54 Szansa (2/24)
- 19:08 Psia służba
- 19:31 Poznaj region (Kolej w Dolinie Bobru)
- 19:37 Wschód
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury (Andrzej Waligórski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:00 Kronika (1)
- 08:15 Tematy dnia (31)
- 08:26 Pogoda (1)
- 08:27 Kwartet (Nowoczesna architektura w Krakowie)
- 08:33 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Chmury nad Krakowem)
- 08:38 Wolę dokument (Nie będąc - jestem. Krzysztof Kamil Baczyński)
- 08:43 Nie będąc - jestem. Krzysztof Kamil Baczyński
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (55)
- 14:43 Krakowskie Podgórze (Ludwinów)
- 14:45 Kronika dnia (1)
- 14:56 Pogoda (1)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Kronika dnia (1)
- 16:41 Pogoda (1)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:05 Pogoda (1)
- 17:07 Raport pogodowy (1)
- 17:09 Magazyn medyczny (Nowoczesna diagnostyka i leczenie nowotworów kobiecych)
- 17:22 Turystyczna jazda (Litwa: Kowno)
- 17:32 Odkrywamy Małopolskę (Wieliczka)
- 17:35 Śladami Eskulapa (Dworska i francuska)
- 17:57 Muzealne opowieści (2)
- 18:00 Małopolska na rowery (Mszana Dolna)
- 18:10 Tradycje rzemiosła
- 18:15 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (94)
- 18:27 Kopiec Kościuszki
- 18:30 Kronika (1)
- 18:52 Tematy dnia (1)
- 19:03 Pogoda (1)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:11 Raport pogodowy (1)
- 19:13 Kronika kulturalna
- 19:24 Podhalanie z AK
- 19:53 Pogoda (1)
- 19:55 Raport pogodowy (1)
- 19:57 Nasz Kraków (Wawel)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (1)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (1)
- 21:56 Kronika sportowa
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Przygody psa Cywila (Pościg)
- 09:10 Przygody psa Cywila (Pościg)
- 09:40 Odczarowany las (7)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Politechnika dziecięca (Wydział Mechaniczny)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Warmia i Mazury nieznane (2)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:05 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 17:30 Dej pozór
- 18:00 Telewizja Łódź zawsze z Wami (Wtedy niebo było takie samo)
- 18:30 Kurier opolski
- 18:49 Sport opolski
- 18:53 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 19:55 Warmia i Mazury nieznane (2)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Kwartet
- 09:27 Pogoda w regionie
- 09:29 Świat pomiarów
- 09:40 Informator kulturalny
- 09:47 Gość Informacji
- 09:55 Pocztówki z Kielc (Lokacja Kielc)
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:35 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Informacje
- 16:37 Bezbłędnie (Portfel)
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:05 Pogoda w regionie
- 17:06 Fakty i opinie
- 17:52 Odkryj regiony
- 18:08 Drzwi do kultury
- 18:30 Informacje
- 18:50 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 Zmiana biegu
- 19:20 Telewizja Łódź zawsze z Wami (Wtedy niebo było takie samo)
- 19:48 Informator kulturalny
- 19:57 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:00 Żółw błotny. Osobliwy relikt polskiej przyrody
- 08:56 Aktywni seniorzy
- 09:03 Rzemieślnicy
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 LOFT
- 14:51 Skarby Łodzi (9)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:31 Historie z pasją (5)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:05 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 17:35 Zakręceni, wkręceni
- 17:46 Łucka odkrywa Łódzkie
- 18:00 Telewizja Łódź zawsze z Wami (Wtedy niebo było takie samo)
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Sport
- 18:58 Pogoda
- 19:03 Rozmowa dnia
- 19:17 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:30 Sport po łódzku
- 19:55 Obalamy mity medyczne (14)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (25)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Wiesz jak jest
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:38 Sport - flesz
- 16:43 Piękne bo śląskie (Katowice)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:05 Ziołowa apteka (Tymianek)
- 17:15 Tamte lata, tamte dni (Jan Englert)
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:53 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - woda)
- 19:57 Piękne bo śląskie (Chorzów Park)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 00:00 Słowo życia ((Mt 13, 44-46) Przypowieści o skarbie i perle)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Trójcy Przenajświętszej i świętej Anny w Prostyni)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Inż. Ignacy Domeyko)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Wobec kryzysu modlitwy)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Dlaczego Powstanie Warszawskie było bitwą o Polskę?)
- 02:25 Święty na każdy dzień (31 lipca, wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera)
- 02:30 Opowieści Starego Testamentu (Abraham i Izaak)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc Ojczyzna (Ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Słowo życia ((Mt 13, 47-53) Przypowieść o sieci)
- 08:40 Fatima, miejsce wybrane przez Maryję
- 08:55 Święty na każdy dzień (1 sierpnia, wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła)
- 09:00 Na zdrowie (Nieswoiste zapalenie jelit)
- 09:20 Opowieści Starego Testamentu (Abraham i Izaak)
- 09:45 Zrozumieć wartość życia - rozmowa z dr Wandą Półtawską
- 12:00 Anioł Pański
- 12:03 Informacje dnia
- 12:20 Wykłady z Konferencji "Kryzys praworządności i wymiar sprawiedliwości - co dalej?" (Wykonywanie wyroków trybunałów międzynarodowych z perspektywy konstytucyjnego systemu źródeł prawa)
- 12:50 Dom Paderewskiego w ojczyźnie
- 13:20 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 13:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 01:05 Poza prawem
- 02:55 Zachowaj spokój
- 04:45 Uśmiechnij się (14)
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:45 Nieźle kliknięci bez filtra (4)
- 06:00 Yattaman (Wielki złodziej)
- 06:30 Yattaman (Mała Peggy)
- 06:55 Yattaman (Królowa Yametai)
- 07:25 Yattaman (Bajeczni Beatlezi)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (65)
- 08:30 Uśmiechnij się (4)
- 08:35 Pablo Escobar: Szef zła (10)
- 09:30 Moje trzy siostry (128)
- 10:30 Uśmiechnij się (9)
- 10:35 Rozbitkowie (8)
- 11:35 Rozbitkowie (9)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (35)
- 13:05 Uśmiechnij się (6)
- 13:10 Doktory 2 (32)
- 13:40 Namiętności (65)
- 14:20 Namiętności (67)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Anna w klubie pingpongowym)
- 17:30 Gigi (37)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (2)
- 22:10 Uśmiechnij się (3)
- 22:25 Uśmiechnij się (1)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Driver (1)
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (17)
- 05:00 Na osi (499)
- 05:35 Uśmiechnij się 3 (5)
- 05:40 Uśmiechnij się (8)
- 05:45 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Pojedynek drapieżników)
- 06:55 Simba lwi Król (9)
- 07:25 Simba lwi Król (10)
- 07:55 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_1)
- 10:00 Remont na 5+ (7)
- 10:30 Drakers (4)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Najkrwawsza batalia)
- 11:55 Legendy sportu (Leszek Blanik)
- 14:05 Klub Winx 5 (Połyskujące muszle)
- 14:35 Legendy sportu (Piotr Świerczewski)
- 15:05 Herb piratów (9)
- 15:55 Uśmiechnij się (4)
- 16:00 Jurajscy wojownicy (Rzeka śmierci)
- 16:55 Uśmiechnij się 3 (5)
- 17:00 Rozbitkowie (16)
- 20:00 Nieśmiertelny 3: Mag
- 22:00 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Chyba)
- 22:50 Legendy sportu (Paweł Nastula)
- 23:25 Uśmiechnij się (17)
- 23:30 Wielki podryw
- 01:00 Sisi II (3)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Hranice v sudě)
- 05:15 Etiketa (Kouření)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Bílé Karpaty)
- 06:25 Na cestě po Penangu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 16:10 Magnum II (Dick McWilliams)
- 17:00 Na cestě po východní Anglii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (4)
- 20:10 MOST! (5)
- 21:00 Vinnetou - Poslední výstřel
- 00:25 Dalgliesh (Pachuť smrti - 1. část)
- 01:10 Království pirátů (5)
- 02:05 Před půlnocí
- 02:35 Za tajemstvím Punkvy
- 03:00 Do Hostětína po zelené značce
- 03:20 Žijeme s vírou
- 03:50 "Lavutara" aneb současná romská muzika
- 04:30 Zlo v nás - jsme zabijáci od přírody?
- 05:00 Do nitra Turoldu
- 05:15 Svět modravého dýmu
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Narozeni 1918 – viděno šesti (5)
- 06:50 Humanoidní roboti - přátelští pomocníci, nebo nepřátelské stroje?
- 07:20 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 07:25 Bylo nebylo v Londongradu (1)
- 08:20 Svět zvířat (Sloni)
- 09:15 Nádherná Amerika II (Louisiana)
- 12:15 České tajemno (5)
- 12:55 Námluvy ve světě zvířat (3)
- 13:50 Špióni v přírodě (1)
- 14:45 Zimní příroda v Okutamě
- 15:10 Vesnicopis (Velenice)
- 15:30 Divoké včely
- 20:00 Všichni moji blízcí
- 21:45 Tobruk
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 00:30 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 01:00 OH Paříž 2024 (BMX)
- 01:55 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 03:45 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 05:30 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 06:00 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 06:43 OH Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 06:59 OH Paříž 2024 (Judo)
- 07:15 OH Paříž 2024 (Judo)
- 07:31 OH Paříž 2024 (Tenis)
- 07:57 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 08:45 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 09:22 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 10:21 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 11:27 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 20:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 00:30 Norská čítanka: Simon Stranger
- 00:35 Norská čítanka: Kjersti Anfinnsen
- 00:50 Kanadská soda X (1)
- 01:10 Žalman & spol.
- 02:10 Miloslav Chlupáč, sochař
- 02:25 Janáček Brno 2020
- 03:00 Uchem jehly
- 03:25 Proměny i návraty
- 03:50 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 Mosty
- 05:10 Události v kultuře
- 05:24 Przerwa w transmisji 05:24-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Audrey
- 21:55 Helene
- 23:50 Kankán
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: J)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové II
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Kámoši hafíci (25)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:35 DVA3
- 11:50 Zákony Mila Murphyho (21)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Byl jednou jeden život
- 12:55 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (11)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Remy a Fů
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Hej, Hafí! III
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:55 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a karneval)
- 18:55 Zákony Mila Murphyho II (1)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:55 Tak jest
- 01:55 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:20 Akademia ogrodnika
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:50 Akademia ogrodnika
- 04:00 Tak jest
- 05:00 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Jeden na jeden
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Debata. Powstanie 80 lat po
- 20:45 Studio Paryż
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:35 Biznes
- 23:40 Igrzyska olimpijskie. Kroniki
- 00:40 Fakty po Faktach
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:30 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Bez śladu (Zaginiona kolonia Roanoke)
- 07:55 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:40 Fakty o świecie
- 10:10 Horyzont
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:45 Tak jest
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 Tak jest
- 22:50 Fakty o świecie
- 23:45 Polska i świat
- 00:05 Blajer mówi: Biznes (1)
- 00:20 Dłuższa rozmowa
- 00:35 Biznes wieczorem
- 01:05 Blajer mówi: Biznes
- 01:20 Blajer mówi: Biznes
- 01:35 Blajer mówi: Biznes
- 01:50 Blajer mówi: Biznes
- 02:05 Blajer mówi: Biznes (1)
- 02:15 Biznes wieczorem
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Nowy jedwabny szlak (6)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (32)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:00 Zdaniem analityków
- 06:15 Blajer mówi: Biznes
- 06:30 Blajer mówi: Biznes
- 06:45 Blajer mówi: Biznes
- 07:00 Blajer mówi: Biznes
- 07:15 Blajer mówi: Biznes (1)
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:15 Blajer mówi: Biznes
- 11:30 Blajer mówi: Biznes
- 11:45 Blajer mówi: Biznes
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 ITbiznes (186)
- 13:35 Biznes w południe
- 14:00 Pan i Pani Szaran 2 (2)
- 14:15 Dobra franczyza 2 (26)
- 14:35 Twój branding (104)
- 14:45 Kadry w pigułce (147)
- 15:00 Pan i Pani Szaran 2 (2)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Twój branding (105)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Blajer mówi: Biznes
- 21:15 Blajer mówi: Biznes
- 21:30 Blajer mówi: Biznes
- 21:45 Blajer mówi: Biznes
- 22:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 22:15 Biznes wieczorem
- 22:50 Zdaniem analityków
- 23:05 Blajer mówi: Biznes
- 23:20 Blajer mówi: Biznes
- 23:30 Blajer mówi: Biznes
- 23:45 Blajer mówi: Biznes
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN- 01:30 Wielki Szu
- 03:20 Asystentka
- 18:20 Jaka to melodia? (5315)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (19/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Tour de Pologne - kroniki
- 20:30 Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki
- 22:00 Sprawa dla reportera
- 23:05 Warszawskie dzieci '44
- 04:00 BV Doshi. Obietnica architekta
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1629)
- 06:25 Operacja zdrowie (Uzależnienie od e-papierosów)
- 06:55 Rodzinka.pl (Kalejdoskop)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:20 Mieszkać piękniej (Domy)
- 11:50 Barwy szczęścia (2998)
- 12:30 Koło fortuny (1606)
- 13:15 Akacjowa 38 (396)
- 14:05 Va banque (759)
- 14:30 Na sygnale (Znieczulica)
- 15:00 La Promesa - pałac tajemnic (11)
- 15:55 Koło fortuny (1607)
- 23:10 Panorama
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:48 Moje powstanie (Witold Kieżun)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Przed godziną W
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:58 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:05 Pamiętamy '44
- 17:22 Powstanie warszawskie
- 17:32 Pamiętamy '44
- 18:15 Moja historia
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:58 Pogoda
- 19:02 Sport
- 19:07 Prosto z Mazowsza
- 19:34 Dziewczyny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:55 Pogoda
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Wiesz jak jest
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:38 Sport - flesz
- 16:43 Piękne bo śląskie (Katowice)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:05 Ziołowa apteka (Tymianek)
- 17:15 Tamte lata, tamte dni (Jan Englert)
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:53 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - woda)
- 19:57 Piękne bo śląskie (Chorzów Park)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 08:00 Raport gospodarczy
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (10)
- 09:30 W labiryncie (Gorzka prawda)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Życiorysy (Pseudonim Iskra)
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Partyzanckie historie (Jerzy Grzywacz)
- 17:48 Partyzanckie historie (Krystyna Łubieńska)
- 18:00 Kromka chleba
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Szatan z siódmej klasy (Tajemniczy ślad z odległej przeszłości)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (298)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (PWPW Powstanie Warszawskie)
- 02:05 Dzikie pszczoły (43)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 03:55 Info Wilno (1298)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Świat pachnie jak bursztynowy pył)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (8)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Rola wsi
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zdziś Marnotrawny)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 13:20 ROD-owity działkowiec (13)
- 13:35 Warszawa. Wczoraj i dziś (Hotel Warszawa - Prudential)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 14:05 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - listy do matki)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kuchnia dwudziestolecia (Menu balowe. Kuchnia arystokratyczna)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Kto dziś pamięta o Kolumbach)
- 15:45 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Powstania - drukarnia)
- 15:50 Przepis dnia (3)
- 16:00 Na sygnale (O mały włos...)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Nad Odrą
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (9/13)
- 19:45 Koszalin - rytm miasta i regionu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2003)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia