Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Miłośnik piękna i historii)
- 14:45 Wiatrak
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Nie taki internet straszny
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Rakowskich w Bełczącu)
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Bezbłędnie (Kazachstan)
- 18:00 Czas dotacji, czas rozwoju
- 18:15 Prosto z lasu
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Sport
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:10 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Informacje kulturalne
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Nie tylko Gustlik
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polacy w kosmosie (Dom na orbicie)
- 17:25 Spotkania z ekologią (15/24)
- 17:40 Teraz Inowrocław
- 18:00 Zakochaj się w Polsce
- 18:23 Razem dla regionu
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:46 Pogoda
- 18:50 Z miłości do zwierząt
- 19:00 Agroregion
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 10:00 Sport
- 10:10 Przegląd tygodnia
- 10:35 Pamiętajcie o ogrodach
- 10:47 Całkiem niezła historia
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Obalamy mity medyczne
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Prognoza pogody
- 14:36 Spotkania w świecie ciszy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Muzealne opowieści
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Psia służba
- 17:23 Leśny kalejdoskop
- 17:36 Nad Odrą
- 18:23 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:51 Ichtis
- 19:06 Piosenka u Ciebie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia
- 21:45 Sport weekend
- 21:56 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Film dokumentalny
- 11:45 Weekend z TVP 3 Lublin
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Z miłości do zwierząt
- 14:53 Weekend z TVP 3 Lublin
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Weekend z TVP 3 Lublin
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Weekend z TVP 3 Lublin
- 17:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Weekend z TVP 3 Lublin
- 17:55 Piosenka u Ciebie
- 21:31 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:42 Prognoza pogody
- 21:45 Magazyn sportowy
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Msza święta dla chorych
- 11:00 Podkarpacka scena przebojów
- 11:15 Odkrywanie Podkarpacia
- 11:42 Kalejdoskop filmowy
- 11:44 Liczy się pasja
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Osobliwości Podkarpacia
- 14:50 Z życia regionu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Moda na język polski
- 17:25 Kalejdoskop filmowy
- 17:30 Trzcina, ryby i grzyby
- 17:55 Patroni miast na Podkarpaciu
- 18:15 Dokument w TVP Rzeszów
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Sportowe wydarzenia
- 19:18 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Prosto z lasu
- 10:15 Teraz wieś
- 10:41 Agro-Fakty
- 11:00 Nad Odrą (6)
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Program lokalny
- 14:32 Szlachetne zdrowie
- 14:46 Podróże po Wielkopolsce (Puszcza Bieniszewska)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:31 Szlakiem drewnianych kościołów
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Program lokalny
- 17:02 Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Agro-Fakty
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Pogoda (11)
- 10:05 Arrasów dzieje osobliwe (Skarb Rzeczpospolitej)
- 10:30 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (84)
- 10:45 Magazyn medyczny (Nadciśnienie tętnicze - zagrożenie dla życia)
- 11:00 Wolę dokument (Autoportret za mgłą. Olga Boznańska)
- 11:04 Autoportret za mgłą. Olga Boznańska
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Koło się kręci (Miasto Królów)
- 14:42 Odkrywamy Małopolskę
- 14:45 Kronika dnia (11)
- 14:57 Pogoda (11)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Kronika dnia (11)
- 16:42 Pogoda (11)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (11)
- 17:02 Raport pogodowy (11)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 17:32 Filmoteka małopolska (Chłopaki z Piwnicy)
- 18:30 Kronika (11)
- 18:51 Bliżej polityki
- 18:56 Felieton
- 19:05 Pogoda (11)
- 19:08 Raport pogodowy (11)
- 19:11 Tradycja wynaleziona od nowa
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Program lokalny
- 21:32 Kronika (11)
- 21:52 Pogoda (11)
- 21:54 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Agrokurier
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Ginące zawody
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:40 Minutka ze słowem
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą
- 17:50 Agrokurier
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Kurier opolski
- 18:45 Pogoda
- 18:50 Sport opolski
- 19:10 7 dni opolskie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Minutka ze słowem
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Pogoda w regionie
- 11:01 Świętokrzyskie Espresso
- 11:31 Nasz Kościół
- 11:51 Siewcy słowa
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Zmiana biegu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Astronarium
- 17:25 Prosto z lasu
- 17:38 Świętokrzyskie Espresso
- 18:08 Odkryj regiony
- 18:29 Informacje
- 18:50 Pogoda w regionie
- 18:51 Na tropach historii
- 19:03 Sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Informacje
- 21:51 Pogoda w regionie
- 21:52 Szlakiem drewnianych kaplic
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:01 Agroexpress
- 10:15 Budzi się ludzi
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Reportaż z każdej strony
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Reportaż z każdej strony
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zakręceni, wkręceni
- 17:15 Historie z pasją
- 17:30 Portret z pamięci
- 18:02 Depozyt wiary
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 LOFT
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 19:46 Misja OGRÓD
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Mikrokosmosy
- 11:30 Zdarzyło się
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Trzcina, ryby i grzyby
- 17:30 Credo
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:05 Credo
- 19:10 Na końcu świata
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:00 Słowo życia ((J 12, 24-26) Jeśli ktoś Mi służy, uczci go mój Ojciec)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Nowa Ewangelizacja
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (10 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Święty na każdy dzień (10 sierpnia, wspomnienie św. Wawrzyńca, diakona i męczennika)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:00 Transmisje: Msza święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej i ojczyzny (Transmisja z Bazyliki Archikatedralnej pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Warszawie)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Niezwyciężeni)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Polski punkt widzenia
- 04:40 Odpowiedzialni za Kościół (Biegiem do Boga)
- 05:05 Cukierki księdza Wali. Rzecz o ks. infułacie Czesławie Wali
- 06:00 Jestem mamą (Parki rozrywki)
- 06:15 Mocni w wierze (Zmierzch Zachodu)
- 06:40 Muzyczne chwile
- 06:50 Regał ("Lolek" i "Stefek" na liście lektur. Spotkanie z Piotrem Kordyaszem)
- 07:15 Z Zacisza na Syberię
- 07:45 Ocalić od zapomnienia
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (11 sierpnia 1944)
- 08:00 Słowo życia ((J 6, 41-51) Chleb żywy, który zstąpił z nieba)
- 08:05 Polski punkt widzenia
- 08:25 Święty na każdy dzień (11 sierpnia, wspomnienie św. Klary, dziewicy)
- 08:30 Z Parlamentu Europejskiego
- 09:00 Prymas Stefan Wyszyński (2)
- 09:10 Spotkanie z Magdą Buczek
- 09:15 Manna z Nieba
- 09:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 12:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem (Transmisja z Placu św. Piotra w Watykanie)
- 12:15 Papież Polak do rodaków (Homilia w czasie liturgii słowa skierowana do ludzi morza w Gdyni, 11 czerwca 1987 r.)
- 12:55 Słowo życia ((J 6, 41-51) Chleb żywy, który zstąpił z nieba)
- 13:00 Maria Okońska. Kobieta, która miała w sobie ogień
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Koncert życzeń
- 16:45 Wyrwani z ulicy
- 17:30 Sól ziemi
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Gen. Władysław Anders)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Kraj Jezusa)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Retrospekcja (Naiwni demokraci)
- 21:45 Stan bezpieczeństwa państwa
- 21:55 Święty na każdy dzień (11 sierpnia, wspomnienie św. Klary, dziewicy)
- 01:30 Mroczne historie magazynowe (4)
- 03:10 Miłosny trójkąt (10)
- 03:40 Nieźle kliknięci bez filtra (2)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (10)
- 06:00 Yattaman (Zwycięży najlepszy)
- 06:25 Yattaman (Człowiek z równiny)
- 06:55 Yattaman (Kobieta-wilk)
- 07:25 Yattaman (Podziemna przygoda)
- 07:55 Prawo do narodzin (124)
- 08:25 Prawo do narodzin (125)
- 08:55 Prawo do narodzin (126)
- 09:30 Prawo do narodzin (127)
- 09:55 Yattaman (Odważny Jam Tell)
- 10:25 Yattaman (Dziwna przygoda)
- 10:55 Gigi (Zabójczy cios Alana)
- 11:30 Gigi (Staruszka)
- 12:00 Stolik dla trojga (13)
- 13:00 Stolik dla trojga (14)
- 14:00 Stolik dla trojga (15)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 22:45 Uśmiechnij się (12)
- 22:55 Uśmiechnij się (13)
- 23:05 Uśmiechnij się (15)
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Mroczne historie magazynowe (4)
- 00:35 Bohaterowie i tchórze
- 02:35 Tristan i Izolda
- 05:00 Na osi (501)
- 05:40 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Najwięksi mordercy)
- 06:55 Simba lwi Król (22)
- 07:25 Plastelinkowy angielski (18)
- 07:35 Plastelinkowy angielski (19)
- 07:50 Plastelinkowy angielski (20)
- 08:05 Władca zwierząt (12)
- 09:00 Władca zwierząt (13)
- 16:00 Chłopiec imieniem Po
- 17:45 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_2)
- 20:00 Jawajska gorączka
- 01:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Rozum a vůně)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Za císaře pána)
- 05:15 Etiketa (Vernisáž a spol.)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Písničky kolem nás
- 06:40 Kristian
- 08:20 Chalupáři (8)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:05 My všichni školou povinní (12)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O princezně na klíček
- 14:10 O kouzelnici Klotýnce
- 15:10 Královna bludiček
- 16:00 Čtverec mizení
- 17:05 Nemocnice na kraji města (12)
- 18:00 Chalupáři (9)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:08 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (10)
- 20:10 Docent (1)
- 21:45 Osmy
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (3)
- 04:25 Hradní pán z trojmezí
- 04:50 Divoká příroda Slovinska
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Nekonečný optimista z Goralie
- 06:25 Zázraky lidského génia (Tajemství doby kamenné)
- 07:20 Vltava, naše řeka (6)
- 07:30 Peklo na zemi (6)
- 14:15 Ve službách Alžběty II.
- 15:00 Tajemství Elysejského paláce
- 16:00 Jeden hot a druhý čehý
- 17:35 Perfektní rodiče v přírodě
- 18:25 Podivuhodný Laos
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 El Dorado
- 22:10 Dva misionáři
- 23:40 Havaj, cesta ke kořenům
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:04 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Archiv ČT24 (Spojnice břehů)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:08 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:15 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 00:00 OH Paříž 2024 (Plážový volejbal)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Breakdance)
- 01:30 OH Paříž 2024 (Házená)
- 02:50 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Fotbal)
- 04:00 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 04:15 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 04:30 OH Paříž 2024 (Synchronizované plavání)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 05:15 OH Paříž 2024 (Box)
- 05:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 05:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 05:50 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 06:00 OH Paříž 2024 (Vodní pólo)
- 06:30 OH Paříž 2024 (Fotbal)
- 07:35 Projekt Fair Play (Fair Play - Paříž 2024 - pobyt)
- 07:40 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 08:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:10 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 12:25 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 12:35 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 12:40 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 13:00 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 13:10 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 13:20 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 13:30 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 13:40 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 13:45 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 13:55 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 14:30 OH Paříž 2024 (Házená)
- 15:30 OH Paříž 2024 (Basketbal)
- 17:30 OH Paříž 2024 (Volejbal)
- 00:50 ABBA Dabba Doo
- 01:45 Jak se kalila hudba (Svět patří vám)
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Babylon
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Anděl v černé Ostravě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (5)
- 21:10 Balada z hadrů
- 23:15 Paradox Seana Conneryho
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: U)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (9)
- 06:40 Pošťák Pata a ztracené věci
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Nepořádek na farmě
- 12:05 MasterChef Junior VIII (10)
- 12:50 Tlapková patrola
- 13:10 Tlapková patrola
- 13:35 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:05 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:25 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:40 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:25 Tlapková patrola
- 16:45 Tlapková patrola
- 17:10 Ovečka Shaun II
- 17:20 Pan Tau (12)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a šťoura)
- 18:50 Zafari (10)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (11)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:45 Olympijská Shaun
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Strašidelný hrad)
- 19:56 Przerwa w transmisji 19:56-06:00