Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 02:15 Miłość w Nowym Jorku
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (5)
- 14:00 Złoty chłopak (232)
- 14:55 Jaka to melodia? (5194)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (798)
- 16:05 Dziedzictwo (325)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5334)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Być albo nie być)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (11/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (186)
- 21:10 07 zgłoś się (Ślad rękawiczki)
- 22:35 Vabank
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (57)
- 01:00 Piranie
- 03:00 O mnie się nie martw 11 (8/13)
- 04:00 Rodzinka.pl (Kruche szkło)
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Idzie nowe)
- 05:35 M jak miłość (1641)
- 06:25 Zwiastowanie łaski w tradycji metodystycznej
- 06:55 Rodzinka.pl (Jesteśmy razem)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:30 Koło fortuny (1634)
- 13:15 Akacjowa 38 (408)
- 14:05 Va banque (748)
- 14:35 Na sygnale (Porozmawiaj z nim)
- 15:05 M jak miłość (1804)
- 16:00 Koło fortuny (1635)
- 16:35 Familiada (2872)
- 17:15 Miłość i nadzieja (13)
- 18:10 Va banque (749)
- 18:45 Akacjowa 38 (433)
- 19:35 Barwy szczęścia (3010)
- 20:10 Zupa nic
- 21:55 Na sygnale (Jedno życzenie)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (58)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Saga rodów (Ród Rossmann)
- 08:20 Ja cię uczyć każę
- 08:45 Z wieszaka historii (Był sobie but...)
- 09:12 Warszawskie tablice (Wola)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Informacje z Mazowsza
- 17:26 Warszawskie tablice (Wola)
- 17:33 Polskie Parki Narodowe (Karkonoski Park Narodowy)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Szkoła muzyczna w Dobrej)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Zjedz Kambodżę (12)
- 04:40 Disco Gramy (6280)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Kim jest jej ojciec?)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5470)
- 16:35 Gliniarze (Scarlett)
- 17:35 Sekrety rodziny (Sercowe rozterki)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (820)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:05 Jack Ryan: Teoria chaosu
- 22:30 W cywilu
- 01:10 Love Island. Wyspa miłości (185)
- 02:10 Śmierć na 1000 sposobów (9)
- 02:35 Interwencja (5467)
- 02:55 SuperLudzie (1)
- 03:25 SuperLudzie (40)
- 03:55 SuperLudzie (41)
- 23:00 Ultraviolet
- 08:05 Smerfy (Smerfy zapomniane przez czas)
- 08:45 Smerfy (Zagubieni w prehistorii/Jaskiniowe smerfy)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Pico i fasola)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Najlepszy omlet na świecie)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Ruby leci na południe)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Sobowtór)
- 09:55 Bing 4 (Przedstawienie)
- 10:05 Bing 4 (To Charlie)
- 10:10 Bing 4 (Ratować Królisia-Tulisia)
- 10:30 Baranek Shaun (17)
- 10:35 Baranek Shaun (21)
- 10:37 Baranek Shaun (Wesołe miasteczko)
- 10:40 Baranek Shaun (Beton)
- 10:50 Baranek Shaun (Czkawka)
- 10:55 Milo (Paleontolog Milo)
- 11:05 Milo (Florysta Milo)
- 11:30 Blue (Góry Błękitne)
- 11:40 Blue (Basen)
- 11:45 Blue (Sklep)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Najlepsza opiekunka/Sadzimy drzewa)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Śmierć nienaturalna)
- 23:00 Outlander
- 00:55 Walker: Strażnik Teksasu (15)
- 01:50 Walker: Strażnik Teksasu (16)
- 02:45 FBI 4 (13)
- 03:45 FBI: Most Wanted (11)
- 04:40 Rysa (7)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki (6)
- 07:00 Rekrut 5 (19)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (9)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (10)
- 09:55 Rekrut 5 (19)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (11)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (12)
- 12:45 Rekrut 5 (20)
- 13:40 Agenci NCIS: Hawaje (19)
- 22:00 Premiera: Rekrut 6 (1/10)
- 22:55 Agenci NCIS: Hawaje (21)
- 23:55 Agenci NCIS: Hawaje (Ohana)
- 00:00 Wyścig przez świat: celebryci (4)
- 01:10 Malownicze trasy kolejowe 5 (2)
- 02:05 W okowach mrozu 6 (18)
- 02:55 Malownicze trasy kolejowe 5 (2)
- 03:45 Dynastie 2 (6)
- 08:35 Serengeti 2 (1)
- 09:40 W okowach mrozu 6 (12)
- 10:45 Życie na pustkowiu UK (4)
- 11:45 Starożytne mocarstwa (5)
- 12:45 Serengeti 2 (1)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 5 (3)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (19)
- 15:45 Życie na pustkowiu 7 (10)
- 18:45 Serengeti 2 (6)
- 19:55 Dzika Francja (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu UK (5)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (13)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 00:45 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 01:15 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 01:40 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (Znowu wampiry)
- 01:45 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 01:50 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 02:00 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 02:05 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 02:10 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 02:35 Płazowyż 2 (Kolacja/Pojedynek kapel)
- 02:55 Płazowyż 2 (Prawdziwe oblicze)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig Wotanów)
- 03:40 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 04:00 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krzyk bojowy)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Przepychanki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 05:45 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 05:50 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Królowa Bananów)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Otchłań wyrzutów)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (20)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (37)
- 07:45 Potworna robota (Uszkodzony pokój)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Felix)
- 22:45 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 22:50 Taffy 2 (Kret)
- 23:00 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 23:15 Taffy 2 (Brelok)
- 23:20 Taffy 2 (Szop za okup)
- 23:30 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 23:35 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 01:35 Chloe
- 03:10 Ostatnia szansa ludzkości
- 04:40 Mordercza gra
- 05:50 Zakończenie programu
- 06:10 Wielki Mistrz
- 08:10 Poza czasem
- 10:10 Stars! (Denzel Washington)
- 10:15 Klub dyskusyjny
- 12:20 Zdobyć Woodstock
- 14:20 Autor widmo
- 16:25 Stars! (Ewan Mcgregor)
- 16:30 Paterson
- 18:25 Oda do radości
- 20:00 Richard mówi do widzenia
- 21:30 Tydzień kawalerski
- 00:00 Harry Wild (7)
- 01:05 Milczący świadek 21 (6)
- 02:15 Ulica nadziei 3 (11)
- 03:05 Tajemnice Brokenwood 4 (1)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 8 (7)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (1)
- 06:00 Śmierć pod palmami 5 (4)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (4)
- 10:00 Ulica nadziei 3 (11)
- 11:00 Śmierć pod palmami 5 (4)
- 12:05 Ojciec Brown 9 (4)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 22 (6)
- 14:55 Ulica nadziei 3 (11)
- 15:55 Lewis (1)
- 17:00 Ojciec Brown 9 (5)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 23 (1)
- 19:55 Śmierć pod palmami 5 (5)
- 21:00 Harry Wild (8)
- 22:05 Milczący świadek 21 (7)
- 23:10 Niezapomniane 5 (3)
- 00:05 Magia nagości. Hiszpania (8)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (3)
- 01:50 I love kabaret (5)
- 02:50 I love kabaret EXTRA (14)
- 03:00 Rodzinne perypetie (37)
- 04:05 I love kabaret (2)
- 05:05 I love kabaret (8)
- 06:00 Poranny rogal (12)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (65)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 07:40 To leci w sieci (1)
- 16:15 M.A.S.H. (Kupiec koreański)
- 16:50 M.A.S.H. (Zapach muzyki)
- 17:25 M.A.S.H. (Patent nr 4077)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (2)
- 19:00 I love kabaret (8)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 00:50 Dzika kuchnia (2)
- 01:20 Dzika kuchnia (3)
- 01:50 Dzika kuchnia (4)
- 02:25 Dzika kuchnia (5)
- 02:55 Dzika kuchnia (7)
- 03:25 Dzika kuchnia (1)
- 03:55 Dzika kuchnia (2)
- 04:25 Dzika kuchnia (3)
- 04:55 Dzika kuchnia (4)
- 05:30 Dzika kuchnia (5)
- 06:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (2)
- 11:00 Kontrola graniczna (8)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 14:00 Giganty na drogach (8)
- 15:00 Giganty na drogach (9)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (2)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (3)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 18:00 Celnicy 3 (1)
- 19:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 04:15 Głodni sukcesu (1)
- 05:05 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (1)
- 06:00 Sarah Beeny: nowe życie na wsi 2 (3)
- 07:05 Głodni sukcesu (2)
- 12:20 Głodni sukcesu (2)
- 13:30 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (2)
- 18:50 Głodni sukcesu (2)
- 19:55 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Liczy się różnorodność/ Smakowity mecz krokieta)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Zamiankowy Dzień/ Raz na czaro-czas)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Niezapomniane nie-urodziny / Jednoosobowy piknik)
- 01:30 Spidey i superkumple (Pułapka z pisaku / Co za dużo, to niezdrowo)
- 01:55 Spidey i superkumple (Wstrzymane święto / Boże Narodzenie Spideya)
- 02:20 Spidey i superkumple (Za morskim potworem / Szkodliwa breja)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (39)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Trzecia dziesięć do Lodowej Góry / Proszę i dziękuję)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (41)
- 04:00 Eureka! (Kły, kłopoty i takie tam / Abso-fletnie fantastycznie)
- 04:30 Eureka! (Lawa i pizza / Prehistoryczna zoologia)
- 05:00 Eureka! (Ślizg / Smrodkowy dzień)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Niepozorna żabka / Pinky i pszczoły)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Crystal Clearwater kontra agresywna alga / Wielka przygoda Trollanda!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Gdzie jesteś, Chickie Boo-Boo?/ Bohaterowie placu zabaw!)
- 07:00 Blue 3 (115)
- 07:10 Blue 3 (116)
- 07:20 Blue 3 (117)
- 07:30 Blue 3 (118)
- 07:40 Blue 3 (119)
- 07:50 Blue 3 (120)
- 08:00 Blue 3 (121)
- 08:10 Blue 3 (122)
- 08:20 Blue 3 (123)
- 08:30 Spidey i superkumple (52)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (3)
- 12:30 Blue 3 (Piżamki)
- 12:40 Blue 3 (Fachowcy)
- 12:50 Blue 3 (Babuniowóz)
- 13:00 Blue 3 (Kosmos)
- 13:10 Blue 3 (136)
- 13:20 Blue 3 (Muzyczne posągi)
- 13:30 Straż Ekipa (Nocna zasadzka / Kółko ratownicze)
- 16:00 Pupstruction (Szybcy i futrzasty/ Luna kopie głęboko)
- 16:30 Pupstruction (Bailey i psi lekarz / Pies na jeden dzień)
- 17:00 Blue 3 (115)
- 17:10 Blue 3 (116)
- 17:20 Blue 3 (117)
- 17:30 Blue 3 (118)
- 17:40 Blue 3 (119)
- 17:50 Blue 3 (120)
- 00:10 Ghostforce (Paniclick / Sandyrok)
- 00:35 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 02:35 Duch i nas dwóch (5)
- 03:00 Duch i nas dwóch (6)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (33)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (34)
- 04:50 Duch i nas dwóch (14)
- 05:15 Duch i nas dwóch (15)
- 05:35 Robale ziomale (Golfiarze/Bilet jeden a nas troje)
- 06:00 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 06:05 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 06:10 Taffy 2 (Aport!)
- 06:25 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 06:35 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 06:40 Taffy 2 (Robot na straży)
- 06:55 Płazowyż (Klątwa/Masz talent)
- 07:25 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Dusiek 101/Dzień ojca)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dudy i Ser)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gracze, do boju!)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Malowanie z Gabriellą/ Po taniości)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wy bez wad/ Piracki bankiet)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przedstawienie/ Super Babcia)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Niebezpieczna imprezka/Gładki operator)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gwiżdżąca gwiazda)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinna bańka)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Rodzinka nie jak inne)
- 18:15 Molly i Duch 2 (Polowanie na Słowozmorka/ Co jeden Darryl, to nie dwóch)
- 18:45 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 18:55 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 19:00 Taffy 2 (Narciarze)
- 19:15 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 19:25 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 19:30 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe 2 (Straszneoke)
- 00:05 Blue 2 (19)
- 00:15 Blue 2 (20)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (12)
- 00:40 Kolorklocki (3)
- 00:45 Blue 2 (13)
- 00:55 Piotruś Królik (10)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (38)
- 01:20 Psi Oddział (9)
- 01:35 Blue (49)
- 01:40 Blue (50)
- 01:50 Blue (51)
- 02:00 Blue (46)
- 02:05 Tosia i Tymek (68)
- 02:20 Blue 2 (22)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 02:40 Kręciołki (79)
- 02:50 Teletubisie (43)
- 03:05 Blue (27)
- 03:10 Blue (28)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (26)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (11)
- 03:45 Tosia i Tymek (39)
- 03:55 Tosia i Tymek (40)
- 04:10 Blue (11)
- 04:15 Blue (12)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (45)
- 04:35 Blue 2 (3)
- 04:45 Blue 2 (4)
- 04:50 Blue (21)
- 05:00 Superpyra (11)
- 05:05 Superpyra (12)
- 05:15 Kolorklocki (2)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (14)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (17)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 05:50 W Papierowej Krainie (33)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (12)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (42)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (40)
- 06:50 Superpyra (50)
- 07:00 Blue 2 (9)
- 07:05 Blue (43)
- 07:15 Blue (7)
- 07:25 Blue (8)
- 07:35 Blue (9)
- 07:40 Blue (22)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (7)
- 08:05 Matklocki 2 (25)
- 08:15 Blue (29)
- 08:20 Blue 2 (50)
- 08:30 Blue 2 (9)
- 08:40 Psi Oddział (1)
- 08:55 Tosia i Tymek (12)
- 09:10 Piotruś Królik (15)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (12)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (9)
- 09:50 Kręciołki (51)
- 10:00 Teletubisie (59)
- 10:15 Blue 2 (19)
- 10:25 Yakka Dee 5 (3)
- 10:30 Yakka Dee 5 (4)
- 10:40 Blue 2 (21)
- 10:50 Matklocki 2 (20)
- 10:55 Matklocki (27)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (33)
- 11:15 W Papierowej Krainie (33)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (16)
- 11:50 Superpyra (30)
- 12:00 Blue 2 (14)
- 12:10 Blue (21)
- 12:15 Blue (23)
- 12:25 Blue (1)
- 12:35 Blue 2 (14)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (9)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (18)
- 13:05 Blue 2 (39)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (30)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (38)
- 13:40 Psi Oddział (9)
- 13:55 Blue (49)
- 14:05 Blue (50)
- 14:15 Blue (51)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (4)
- 14:35 Blue 2 (28)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (33)
- 15:15 W Papierowej Krainie (34)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (18)
- 15:50 Blue (22)
- 16:00 Blue (24)
- 16:10 Blue (25)
- 16:20 Matklocki (18)
- 16:25 Blue 2 (18)
- 16:35 Kolorklocki (5)
- 16:40 Kolorklocki (6)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (13)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (19)
- 17:10 Blue 2 (40)
- 17:15 Piotruś Królik (11)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (39)
- 17:45 Psi Oddział (10)
- 18:00 Blue 2 (1)
- 18:10 Blue 2 (2)
- 18:15 Blue 2 (3)
- 18:25 Tosia i Tymek (4)
- 18:40 Blue 2 (29)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 19:00 Kręciołki (81)
- 19:15 Teletubisie (45)
- 19:30 Blue (25)
- 19:40 Blue (26)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (27)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (12)
- 20:20 Tosia i Tymek (1)
- 20:30 Tosia i Tymek (2)
- 20:45 Blue 2 (23)
- 20:55 Blue 2 (24)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (46)
- 21:15 Blue 2 (5)
- 21:25 Blue 2 (6)
- 21:35 Superpyra (13)
- 21:40 Superpyra (14)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (18)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (19)
- 22:10 Kolorklocki (3)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 22:30 W Papierowej Krainie (35)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (33)
- 22:55 W Papierowej Krainie (34)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (18)
- 23:35 Matklocki (18)
- 23:40 Blue 2 (13)
- 23:50 Blue (22)
- 23:55 Blue 2 (27)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:15 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 02:25 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:35 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:45 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 03:00 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 05:00 Bernard 3 (113)
- 05:05 Bernard 3 (114)
- 05:10 Bernard 3 (116)
- 05:15 Bernard 3 (118)
- 05:20 Bernard 3 (119)
- 05:25 Bernard 3 (120)
- 05:30 Bernard 3 (121)
- 05:35 Bernard 3 (122)
- 05:40 Bernard 3 (124)
- 05:45 Bernard 3 (126)
- 05:50 Bernard 3 (127)
- 06:00 Bernard 3 (128)
- 06:05 Bernard 3 (129)
- 06:10 Bernard 3 (131)
- 06:15 Bernard 3 (133)
- 06:20 Bernard 3 (134)
- 06:25 Bernard 3 (135)
- 06:30 Bernard 3 (136)
- 06:35 Bernard 3 (137)
- 06:40 Bernard 3 (139)
- 06:45 Bernard 3 (141)
- 06:50 Bernard 3 (142)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 3 (143)
- 11:05 Bernard 3 (144)
- 11:10 Bernard 3 (146)
- 11:15 Bernard 3 (148)
- 11:20 Bernard 3 (149)
- 11:25 Bernard 3 (150)
- 11:30 Bernard 3 (151)
- 11:35 Bernard 3 (152)
- 11:40 Bernard 3 (154)
- 11:45 Bernard 3 (156)
- 11:50 Bernard (1)
- 11:55 Bernard (2)
- 12:00 Bernard (3)
- 12:05 Bernard (4)
- 12:10 Bernard (6)
- 12:15 Bernard (8)
- 12:20 Bernard (9)
- 12:30 Bernard (10)
- 12:35 Bernard (17)
- 12:40 Bernard (19)
- 12:45 Bernard (20)
- 12:50 Bernard (22)
- 13:00 Bernard (23)
- 13:05 Bernard (25)
- 13:10 Bernard (27)
- 13:15 Bernard (28)
- 13:20 Bernard (30)
- 13:30 Bernard (31)
- 13:35 Bernard (33)
- 13:40 Bernard (35)
- 13:45 Bernard (36)
- 13:50 Bernard (38)
- 14:00 Power Players (11)
- 14:25 Power Players (12)
- 14:40 Power Players (13)
- 15:00 Power Players (14)
- 15:25 Power Players (15)
- 15:40 Power Players (16)
- 16:00 Power Players (17)
- 16:20 Power Players (18)
- 16:40 Power Players (19)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (20)
- 20:25 Power Players (21)
- 20:40 Power Players (22)
- 21:00 Power Players (23)
- 21:25 Power Players (24)
- 21:35 Power Players (25)
- 22:00 Power Players (26)
- 22:20 Power Players (1)
- 22:35 Power Players (2)
- 23:00 Bernard (39)
- 23:05 Bernard (40)
- 23:10 Bernard (42)
- 23:15 Bernard (44)
- 23:20 Bernard (45)
- 23:25 Bernard (46)
- 23:30 Bernard (47)
- 23:35 Bernard (48)
- 23:40 Bernard (50)
- 23:45 Bernard (52)
- 23:50 Bernard 2 (53)
- 00:01 Zwierzęta
- 00:03 Towarzysze zabawy
- 00:06 Kolorowa magia
- 00:09 Jaki jest twój zawód ?
- 00:11 Towarzysze zabawy
- 00:14 Sunville
- 00:18 Kolorowe koło
- 00:21 Jaki jest twój zawód ?
- 00:23 Świat elfów
- 00:26 Sunville
- 00:29 Wakacje
- 00:32 Sunville
- 00:35 Teraz się bawimy
- 00:37 Opowieści warzywne
- 00:40 Kolorowe koło
- 00:43 Świat podwodny
- 00:45 Teraz się bawimy
- 00:48 Świat elfów
- 00:51 Towarzysze zabawy
- 00:54 Opowieści warzywne
- 00:56 Wstawaj!
- 00:58 Świat podwodny
- 01:00 Wakacje
- 01:02 Świat podwodny
- 01:05 Rodzina bobrów
- 01:09 Safari
- 01:12 Świat podwodny
- 01:14 Galaktyczni turyści
- 01:17 Posłuchaj tego
- 01:19 Jak podróżujemy
- 01:24 Rodzina bobrów
- 01:27 Jak podróżujemy
- 01:29 Towarzysze zabawy
- 01:33 Rodzina bobrów
- 01:35 Przygody w przestrzeni
- 01:38 Łazienka
- 01:41 Safari
- 01:44 Świat elfów
- 01:47 Jak podróżujemy
- 01:50 Puffy i Tubby
- 01:54 Sunville
- 01:56 Posłuchaj tego
- 02:01 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 02:03 Łazienka
- 02:06 Safari
- 02:08 Puffy i Tubby
- 02:12 Panni i Fanni
- 02:15 Miyu i Litto
- 02:18 Miejskie życie
- 02:20 Oli - cykle natury
- 02:23 Miyu i Litto
- 02:26 Puffy i Tubby
- 02:31 Kącik naukowy
- 02:33 Safari
- 02:36 Kącik naukowy
- 02:38 Posłuchaj tego
- 02:40 Kolorowa magia
- 02:44 Grupy
- 02:47 Panni i Fanni
- 02:49 Opowieści warzywne
- 02:52 Kącik naukowy
- 02:55 Grupy
- 02:57 Opowieści warzywne
- 02:59 Jaki jest twój zawód ?
- 03:02 Sunville
- 03:05 Posłuchaj tego
- 03:08 Miyu i Litto
- 03:12 Sport, sport, sport
- 03:14 Taniec
- 03:17 Opowieści warzywne
- 03:20 Sport, sport, sport
- 03:23 Jak podróżujemy
- 03:25 Taniec
- 03:28 Jaki jest twój zawód ?
- 03:31 Opowieści warzywne
- 03:33 Świat elfów
- 03:36 Przygody w przestrzeni
- 03:40 Posłuchaj tego
- 03:42 Teraz się bawimy
- 03:44 Ding Dang Dong
- 03:48 Mini opowiadania
- 03:51 Jaki jest twój zawód ?
- 03:53 Ding Dang Dong
- 03:56 Urocze miejsca
- 03:59 Urocze miejsca
- 04:02 Rodzina bobrów
- 04:05 Teraz się bawimy
- 04:07 Sport, sport, sport
- 04:10 Wstawaj!
- 04:12 Urocze miejsca
- 04:16 Opowieści warzywne
- 04:18 Kolorowe koło
- 04:21 Towarzysze zabawy
- 04:24 Opowieści warzywne
- 04:26 Teraz się bawimy
- 04:28 Towarzysze zabawy
- 04:31 Wakacje
- 04:34 Wakacje
- 04:36 Świat podwodny
- 04:39 Kolorowe koło
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:44 Kolorowe koło
- 04:47 Świat podwodny
- 04:49 Kolorowe koło
- 04:52 Wakacje
- 04:55 Kolorowe koło
- 04:57 Świat podwodny
- 05:01 Opowieści warzywne
- 05:03 Kolorowe koło
- 05:05 Wakacje
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:14 Wakacje
- 05:16 Urocze miejsca
- 05:19 Przygody w przestrzeni
- 05:22 Kącik naukowy
- 05:24 Kolorowa magia
- 05:27 Panni i Fanni
- 05:29 Kącik naukowy
- 05:32 Kolorowe koło
- 05:35 Sunville
- 05:37 Puffy i Tubby
- 05:42 Kolorowa magia
- 05:45 Panni i Fanni
- 05:47 Kolorowe koło
- 05:50 Posłuchaj tego
- 05:54 Panni i Fanni
- 05:58 Jaki jest twój zawód ?
- 06:00 Safari
- 06:03 Grupy
- 06:06 Urocze miejsca
- 06:08 Kolorowe koło
- 06:11 Urocze miejsca
- 06:14 Kącik naukowy
- 06:16 Muzeum
- 06:19 Toby McFly
- 06:22 Drużyna lalek na ratunek
- 06:26 Toby McFly
- 06:29 Restauracja
- 06:33 Skoczkowie Planet
- 06:37 Brygada ogniowa
- 06:39 Łazienka
- 06:42 Świat podwodny
- 06:44 Łazienka
- 06:46 Miejskie życie
- 06:49 Opowieści warzywne
- 06:51 Przygody w przestrzeni
- 06:54 Hubbi się tym zajmie
- 06:56 Świat Mimo
- 06:59 Afryka
- 07:01 Zastęp strażaków
- 07:04 Mimo i Bobo
- 07:06 Rodzina bobrów
- 07:09 Przygody w przestrzeni
- 07:11 Miejskie życie
- 07:14 Świat podwodny
- 07:16 Pojazdy
- 07:18 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:21 Hubbi i jego koledzy
- 07:23 Afryka
- 07:26 Wstawaj!
- 07:28 Historie Henryka
- 07:30 Mimo i Bobo
- 07:32 Hubbi się tym zajmie
- 07:35 Sippi Sappi
- 07:37 Mały Didy
- 07:40 Teraz się bawimy
- 07:42 Świat zwierząt
- 07:45 Taniec
- 07:48 Sport, sport, sport
- 07:50 Świat zwierząt
- 07:52 Ding Dang Dong
- 07:55 Mimo & Bobo PLUS
- 07:59 Dźwięki wokół nas
- 08:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:03 Mimo i Bobo
- 08:06 Raul
- 08:09 Mini opowiadania
- 08:11 Teraz się bawimy
- 08:13 Taniec
- 08:16 Świat zwierząt
- 08:18 Taniec
- 08:20 Urocze miejsca
- 08:22 Świat zwierząt
- 08:25 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:28 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:30 Albert tłumaczy
- 08:34 Zabawa w chowanego
- 08:37 Dinoland
- 08:40 Historie Henryka
- 08:42 Zack i Ziggy
- 08:45 Kolorowe koło
- 08:48 Urocze miejsca
- 08:50 Kolorowe koło
- 08:53 Kolorowa magia
- 08:55 Miyu i Litto
- 08:58 Uczymy się
- 09:01 Wesoła łąka
- 09:04 Historie Henryka
- 09:06 Lola i Liczby
- 09:09 Hubbi i jego koledzy
- 09:11 Panni i Fanni
- 09:14 Jaki jest twój zawód ?
- 09:17 Kolorowa magia
- 09:20 Kącik naukowy
- 09:23 Grupy
- 09:26 Fin i Fianna
- 09:29 Małe melodie
- 09:31 Przygody kaczki
- 09:33 Elfy przyrody
- 09:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:37 ABC - duckBC
- 09:40 Słodki dom
- 09:42 Mimo i Bobo
- 09:44 Co rośnie na drzewie?
- 09:46 Wesołe królestwo
- 09:49 Sippi Sappi
- 09:51 Afryka
- 09:54 DuckSchool
- 09:56 Monika i Rudi 2
- 09:59 Monika i Rudi
- 10:02 Dotty i Kitty
- 10:05 Lola i Liczby
- 10:08 ABC - duckBC
- 10:11 Uczymy się
- 10:13 Toobys
- 10:16 Przygody kaczki
- 10:18 Fin i Fianna
- 10:21 Małe melodie
- 10:23 Elfy przyrody
- 10:24 Lola i Liczby
- 10:26 Uczymy się
- 10:30 Zack i Ziggy
- 10:33 Fin i Fianna
- 10:36 Dotty i Kitty
- 10:39 Hop-hop
- 10:41 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:43 Zabawa w chowanego
- 10:45 Wesołe królestwo
- 10:49 Cubie
- 10:51 Elfy przyrody
- 10:52 Raul
- 10:55 Świat Mimo
- 10:57 Afryka
- 11:00 ABC - duckBC
- 11:03 Uczymy się
- 11:06 Raul
- 11:08 Brygada ogniowa
- 11:11 Elfy przyrody
- 11:12 Restauracja
- 11:15 Toobys
- 11:17 DuckSchool
- 11:19 Tempo Giusto
- 11:21 Zabawa w chowanego
- 11:24 Raul
- 11:27 Risto Gusto
- 11:30 Cubie
- 11:33 Dinoland
- 11:35 Brygada ogniowa
- 11:38 Wesołe królestwo
- 11:41 Zoo
- 11:43 Sippi Sappi
- 11:46 Skoczkowie Planet
- 11:50 Raul
- 11:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:55 Mimo i Bobo
- 11:57 Dinoland
- 11:59 Zoo
- 12:02 Toby McFly
- 12:05 Raul
- 12:08 Uczymy się
- 12:11 Dinozaur Milo
- 12:15 Kaczka i Puszek
- 12:17 Mimo i Bobo
- 12:20 Dotty i Kitty
- 12:24 Małe, ale pracowite
- 12:26 Pociąg
- 12:29 Kaczka i Puszek
- 12:31 Mimo i Bobo
- 12:33 Hubbi i jego koledzy
- 12:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:39 Hiphopowy kaktus
- 12:41 Uczymy się
- 12:44 Sztuka Leona
- 12:46 Hiphopowy kaktus
- 12:48 Wesoła łąka
- 12:52 Kaczka i Puszek
- 12:54 Toby McFly
- 12:57 Drużyna lalek na ratunek
- 13:00 Risto Gusto
- 13:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:05 Fin i Fianna
- 13:08 Przygody kaczki
- 13:10 Dinoland
- 13:13 Afryka
- 13:15 Świat zabawek
- 13:17 Restauracja
- 13:21 Skoczkowie Planet
- 13:25 Małe, ale pracowite
- 13:28 Mimo i Bobo
- 13:30 Hiphopowy kaktus
- 13:33 Dinozaur Milo
- 13:37 Kolorowa Klara
- 13:39 Toobys
- 13:42 Wesoła łąka
- 13:45 Margo i Felix
- 13:48 Pixie 2
- 13:49 Lola i Liczby
- 13:51 DuckSchool
- 13:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:56 Zack i Ziggy
- 13:59 Wesoła łąka
- 14:02 Kolorowa Klara
- 14:04 Tempo Giusto
- 14:06 Margo i Felix
- 14:09 Albert tłumaczy
- 14:11 Dotty i Kitty
- 14:15 Kolorowa Klara
- 14:17 Uczymy się
- 14:20 Dźwięki wokół nas
- 14:22 Małe melodie
- 14:24 Zabawa w chowanego
- 14:27 Monika i Rudi
- 14:30 Sippi Sappi
- 14:32 Fin i Fianna
- 14:35 Albert tłumaczy
- 14:40 Raul
- 14:43 Świat Mimo
- 14:45 Sippi Sappi
- 14:48 Lola i Liczby
- 14:50 Wstawaj!
- 14:52 Świat Mimo
- 14:55 Albert tłumaczy
- 14:59 Przygody kaczki
- 15:01 Margo i Felix
- 15:04 DuckSchool
- 15:07 Risto Gusto
- 15:10 Sippi Sappi
- 15:12 Tempo Giusto
- 15:14 Raul
- 15:17 Tempo Giusto
- 15:19 Afryka
- 15:21 Margo i Felix
- 15:24 Raul
- 15:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:29 Zabawa w chowanego
- 15:31 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:34 DuckSchool
- 15:37 Mimo i Bobo
- 15:40 Wstawaj!
- 15:42 Lola i Liczby
- 15:46 Historie Henryka
- 15:48 Toobys
- 15:50 Brygada ogniowa
- 15:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:55 Drużyna lalek
- 15:57 Mały Didy
- 16:00 Przygody kaczki
- 16:02 Restauracja
- 16:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:07 Drużyna lalek
- 16:09 Raul
- 16:12 Brygada ogniowa
- 16:15 Mały Didy
- 16:17 Mimo i Bobo
- 16:20 Elfy przyrody
- 16:21 Świat Mimo
- 16:24 Lola i Liczby
- 16:26 Co rośnie na drzewie?
- 16:27 Kolorowa Klara
- 16:29 Dźwięki wokół nas
- 16:31 Mimo i Bobo
- 16:34 Co rośnie na drzewie?
- 16:35 Mimo i Bobo
- 16:38 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:41 Fin i Fianna
- 16:45 Mimo i Bobo
- 16:47 Zack i Ziggy
- 16:50 Hop-hop
- 16:52 Zack i Ziggy
- 16:55 Mimo & Bobo PLUS
- 16:59 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:03 Elfy przyrody
- 17:04 Lola i Liczby
- 17:07 Zabawa w chowanego
- 17:09 Mimo & Bobo PLUS
- 17:13 Mały Didy
- 17:15 Mimo i Bobo
- 17:18 Zabawa w chowanego
- 17:21 Hop-hop
- 17:23 Mimo i Bobo
- 17:26 Elfy przyrody
- 17:27 Lola i Liczby
- 17:30 Elfy przyrody
- 17:32 Lola i Liczby
- 17:34 Afryka
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:38 Raul
- 17:41 Afryka
- 17:43 Raul
- 17:46 Pixie 2
- 17:47 Dźwięki wokół nas
- 17:49 Uczymy się
- 17:52 Monika i Rudi
- 17:55 Albert tłumaczy
- 17:59 Małe melodie
- 18:01 DuckSchool
- 18:03 Fin i Fianna
- 18:06 Kształcików
- 18:07 ABC - duckBC
- 18:10 Słodki dom
- 18:12 Monika i Rudi 2
- 18:15 Kolorowa Klara
- 18:17 Toobys
- 18:19 Sippi Sappi
- 18:22 Małe melodie
- 18:24 ABC - duckBC
- 18:27 Co rośnie na drzewie?
- 18:28 Tempo Giusto
- 18:30 Wesoła łąka
- 18:34 Wesoła łąka
- 18:37 Kształcików
- 18:38 Małe melodie
- 18:40 Mimo i Bobo
- 18:42 Małe melodie
- 18:44 Zabawa w chowanego
- 18:47 Cubie
- 18:49 Toby McFly
- 18:52 Mimo i Bobo
- 18:55 Hubbi i jego koledzy
- 18:57 Hop-hop
- 18:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:01 Elfy przyrody
- 19:03 Pociąg
- 19:05 Mimo i Bobo
- 19:07 Hop-hop
- 19:09 Tempo Giusto
- 19:11 Małe, ale pracowite
- 19:14 Fin i Fianna
- 19:17 Kaczka i Puszek
- 19:19 Brygada ogniowa
- 19:21 Restauracja
- 19:24 Lola i Liczby
- 19:26 Przygody kaczki
- 19:28 Dinoland
- 19:30 Brygada ogniowa
- 19:33 Dźwięki wokół nas
- 19:35 Mimo i Bobo
- 19:37 Historie Henryka
- 19:39 Cubie
- 19:42 Hop-hop
- 19:44 Dotty i Kitty
- 19:48 Małe, ale pracowite
- 19:51 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:53 Restauracja
- 19:56 Monika i Rudi
- 20:00 Zack i Ziggy
- 20:03 Monika i Rudi
- 20:07 Lola i Liczby
- 20:09 Margo i Felix
- 20:12 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:15 Sippi Sappi
- 20:18 Zoo
- 20:20 Zabawa w chowanego
- 20:23 Hop-hop
- 20:26 Przygody kaczki
- 20:28 Zabawa w chowanego
- 20:30 Zoo
- 20:33 Uczymy się
- 20:36 Lola i Liczby
- 20:39 Historie Henryka
- 20:41 Hiphopowy kaktus
- 20:45 Elfy przyrody
- 20:46 Hiphopowy kaktus
- 20:49 Hubbi i jego koledzy
- 20:53 Afryka
- 20:55 Margo i Felix
- 20:58 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:01 Mały Didy
- 21:03 Brygada ogniowa
- 21:05 Toby McFly
- 21:08 Sippi Sappi
- 21:11 Kolorowe koło
- 21:13 Opowieści warzywne
- 21:15 Wakacje
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Opowieści warzywne
- 21:24 Toobys
- 21:26 Afryka
- 21:29 Toby McFly
- 21:32 Świat Mimo
- 21:35 Toobys
- 21:37 Przygody kaczki
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:42 Wakacje
- 21:45 Opowieści warzywne
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Wakacje
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Małe, ale pracowite
- 21:57 Dinozaur Milo
- 22:01 Restauracja
- 22:04 Świat zabawek
- 22:07 Dinozaur Milo
- 22:12 Miejskie życie
- 22:14 Towarzysze zabawy
- 22:18 Urocze miejsca
- 22:21 Safari
- 22:23 Indie
- 22:27 Raul
- 22:30 Hubbi i jego koledzy
- 22:32 Mimo i Bobo
- 22:35 Hop-hop
- 22:37 Zastęp strażaków
- 22:41 Łazienka
- 22:43 Świat podwodny
- 22:47 Teraz się bawimy
- 22:50 Safari
- 22:53 Urocze miejsca
- 22:56 Małe melodie
- 22:58 Kolorowa Klara
- 23:00 Co rośnie na drzewie?
- 23:01 Fin i Fianna
- 23:04 Słodki dom
- 23:05 Sippi Sappi
- 23:08 Albert tłumaczy
- 23:10 Mimo i Bobo
- 23:12 Uczymy się
- 23:15 Urocze miejsca
- 23:17 Muzeum
- 23:20 Grupy
- 23:22 Kolorowe koło
- 23:25 Muzeum
- 23:27 Pixie 2
- 23:28 Albert tłumaczy
- 23:31 Dotty i Kitty
- 23:33 DuckSchool
- 23:35 Toobys
- 23:38 Sippi Sappi
- 23:40 Kształcików
- 23:42 Panni i Fanni
- 23:44 Muzeum
- 23:47 Kolorowa magia
- 23:50 Panni i Fanni
- 23:53 Kącik naukowy
- 23:56 Miyu i Litto
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:22 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:27 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:35 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:36 Pory roku
- 16:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:42 Uczymy się z ducktv
- 18:44 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:49 Pory roku
- 21:51 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 23:57 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Diego Rodriguez
- 06:30 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 07:05 Leo Messi
- 17:00 Serie A (1)
- 17:55 LaLiga (1)
- 21:00 Eleven Top Goals
- 22:00 LaLiga World (2)
- 22:35 La Manita
- 23:00 Serie A (1)
- 00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Atletico Madryt
- 02:00 Leo Messi
- 03:00 Ronaldo
- 03:40 Mityczne stadiony LaLiga
- 12:00 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 12:35 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 13:10 Javier Irureta
- 10:00 Paco Gento
- 10:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 11:00 La Manita
- 11:20 La Manita
- 11:40 La Manita
- 20:00 Jorge Valdano
- 20:40 Javier Irureta
- 21:20 Andoni Zubizarreta
- 04:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 05:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 22:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (9)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (10)
- 01:00 Summer X Games (5)
- 02:00 Facing Waves (8)
- 02:30 Facing Waves (9)
- 03:00 Nitro World Games: All Access (1)
- 03:30 Nitro World Games: All Access (2)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (13)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (14)
- 05:00 Fighting Fit (5)
- 06:00 Sports Adventure 4 (10)
- 06:30 Sports Adventure 4 (11)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (6)
- 10:00 Action Sports World (2)
- 11:00 Pro Bull Riders 2 (7)
- 12:00 Sports Adventure 4 (10)
- 12:30 Sports Adventure 4 (11)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (8)
- 14:00 Fighting Fit (6)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (2)
- 18:00 WWE Classic Gold (45)
- 18:25 WWE Classic Gold (54)
- 19:00 WWE SmackDown (41)
- 20:00 WWE SmackDown (42)
- 21:00 WWE NXT (21)
- 22:00 WWE - Main Event (21)
- 23:00 Voss Extreme Sports Week (7)
- 23:30 Voss Extreme Sports Week (1)
- 00:00 Na tropie seks handlarzy (1)
- 01:05 Na tropie seks handlarzy (2)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:10 Remont na 5+ (5)
- 03:40 Remont na 5+ (6)
- 04:10 Remont na 5+ (7)
- 04:35 Remont na 5+ (8)
- 05:05 Remont na 5+ (1)
- 05:30 Remont na 5+ (2)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki remontowo-budowlane)
- 06:55 3-2-1 Start (1)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:50 Celnicy 3 (12)
- 09:20 Celnicy (1)
- 09:50 Celnicy (2)
- 10:20 Celnicy (3)
- 10:45 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 14:00 Remont na 5+ (3)
- 14:20 Remont na 5+ (4)
- 14:50 Remont na 5+ (5)
- 15:10 Remont na 5+ (6)
- 15:30 Remont na 5+ (7)
- 16:00 Celnicy (4)
- 16:30 Celnicy (5)
- 17:00 Celnicy (6)
- 17:30 Celnicy (7)
- 18:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 18:55 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:50 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo 2 (6)
- 01:05 Samochód roku 2 (3)
- 01:35 Samochód roku 2 (4)
- 02:00 Cuda inżynierii 6 (9)
- 02:50 Top Gear 17 (5)
- 03:45 Top Gear 32 (3)
- 04:45 W warsztacie (10)
- 05:30 Allo, allo! (5)
- 06:00 Warsztat Hammonda (1)
- 06:55 Najsłabsze ogniwo 2 (7)
- 07:55 Top Gear w Patagonii (1)
- 09:05 Cuda inżynierii 6 (10)
- 10:05 Top Gear 17 (6)
- 11:00 Top Gear 11 (4)
- 12:15 Warsztat Hammonda (1)
- 13:10 Top Gear 32 (3)
- 14:20 Samochód roku 2 (3)
- 14:50 Samochód roku 2 (4)
- 15:20 Najsłabsze ogniwo 2 (7)
- 16:15 Top Gear w Patagonii (1)
- 17:25 Top Gear 17 (6)
- 18:30 Samochód roku 2 (3)
- 19:05 Samochód roku 2 (4)
- 19:30 Top Gear 32 (4)
- 20:45 Top Gear w Patagonii (2)
- 22:00 Samochód roku 2 (5)
- 22:30 Samochód roku 2 (6)
- 23:05 Jak powstaje samochód 2 (5)
- 00:50 Dzika kuchnia (7)
- 01:20 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 05:00 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Remont na 5+ (8)
- 06:25 Remont na 5+ (1)
- 06:50 Remont na 5+ (2)
- 07:15 Remont na 5+ (3)
- 07:35 Remont na 5+ (4)
- 07:55 Dzika kuchnia (5)
- 08:25 Dzika kuchnia (6)
- 08:55 Dzika kuchnia (7)
- 09:30 Dzika kuchnia (8)
- 10:00 Przepis na remont (11)
- 10:30 Przepis na remont (12)
- 11:00 Przepis na remont (13)
- 11:30 Przepis na remont (14)
- 15:00 Przepis na remont (15)
- 15:35 Przepis na remont (16)
- 16:05 Przepis na remont (17)
- 16:35 Przepis na remont (18)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (14)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Opakowania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Okulistyka u dzieci)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Zwyrodnienie plamki żółtej)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 06:35 Zapytaj lekarza (1)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Chirurgia okulistyczna)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Stomia)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (7)
- 11:15 Poród co minutę (5)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (11)
- 14:40 Zapytaj lekarza (1)
- 15:15 Pies na życie (11)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (1)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 17:00 Pytania do doktora (Cukier)
- 17:40 Łowcy smaków (13)
- 18:20 Happy i Zen (7)
- 19:00 Metoda Osmina (4)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (2)
- 20:55 Żyj jak Laila (5)
- 21:35 Chwile traumy (2)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Monika i seks (11)
- 23:30 Monika i seks (12)
- 00:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Pies ze złamanym sercem)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Taki sobie list)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Nowe przygody starego Toma)
- 01:55 Bajer z Bel-Air 4 (Bezsenność w Bel-Air)
- 02:25 Bajer z Bel-Air 4 (Kto jest szefem)
- 02:55 Bajer z Bel-Air 4 (Ptaszek na uwięzi)
- 03:25 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Halloweenowe cukierki)
- 03:55 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Wyprowadzka)
- 22:00 Zaginiony ląd
- 00:10 Między ustami a brzegiem pucharu
- 02:45 Mała Moskwa
- 05:15 Być człowiekiem
- 06:00 W rytmie wolności (6)
- 06:50 W rytmie wolności (7)
- 07:50 Złoty interes (Bursztyn)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (5)
- 09:35 Kabaretowy rejs (127)
- 10:20 Kabaretowy rejs (140)
- 11:20 Dyrektorzy (Swój chłop)
- 14:10 Szatan z siódmej klasy
- 16:40 Pilotka
- 17:00 Dyrektorzy (Spadająca gwiazda)
- 20:00 Mała wielka miłość
- 22:35 Sztuczki
- 04:15 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 04:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:05 3-2-1 Start (3)
- 06:00 Zameldowani (7)
- 06:30 Zameldowani (8)
- 07:00 Zameldowani (9)
- 07:25 Zameldowani (10)
- 07:55 Zameldowani (11)
- 08:25 Zameldowani (12)
- 08:55 Zameldowani (13)
- 09:25 Zameldowani 2 (1)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 10:25 Bonanza (24)
- 11:25 Bonanza (25)
- 12:25 Bonanza (26)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (6)
- 22:50 Żołnierz doskonały
- 00:00 Striptiz - tak to się robi w Vegas (5)
- 01:05 Dublerzy
- 03:40 Supernova
- 16:00 Kojak 2 (13)
- 17:00 Kojak 2 (14)
- 20:00 Najlepsi z najlepszych 3: Bez odwrotu
- 21:55 Napad
- 00:00 Trzy siostry (250)
- 01:00 Diamentowe imperium (10)
- 02:00 Teresa (46)
- 03:00 Okrutne miasto (70)
- 04:00 Przypieczętowany los (122)
- 05:00 Sploty nienawiści (27)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (66)
- 07:00 Trzy siostry (250)
- 08:00 Diamentowe imperium (10)
- 09:00 Teresa (46)
- 10:00 Okrutne miasto (70)
- 11:00 Przypieczętowany los (122)
- 12:00 Sploty nienawiści (27)
- 13:00 Diamentowe imperium (10)
- 14:00 Trzy siostry (250)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (66)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (67)
- 17:00 Trzy siostry (251)
- 18:00 Diamentowe imperium (11)
- 19:00 Teresa (47)
- 20:00 Okrutne miasto (71)
- 21:00 Przypieczętowany los (123)
- 22:00 Sploty nienawiści (28)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (67)
- 00:00 Akta zbrodni 3 (6)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (8)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (6)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (6)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (8)
- 05:00 Znaki (8-ost.)
- 06:00 Prezentuj broń! (57)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (6)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 3 (7)
- 21:00 Akta zbrodni 3 (7)
- 22:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (1)
- 22:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (7)
- 23:55 Akta zbrodni 3 (7)
- 00:10 Medalion
- 02:05 Prezentuj broń! (17)
- 03:10 Prezentuj broń! (18)
- 04:15 Prezentuj broń! (19)
- 05:20 Totalcar 2 (9)
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (9)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (7)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (20)
- 09:00 Drużyna A 3 (5)
- 12:00 Drużyna A 3 (5)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (20)
- 18:00 Drużyna A 3 (6)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (10)
- 20:00 Terminator: Genisys
- 22:35 Resident Evil: Afterlife
- 00:55 Winnice miłości 2 (104)
- 02:05 Prezentuj broń! (37)
- 03:10 Prezentuj broń! (38)
- 04:25 Prezentuj broń! (39)
- 05:15 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Hity AXN
- 06:25 Hity AXN
- 06:50 Profil 3 (11)
- 08:00 Profil 3 (12)
- 09:05 Zaklinacze koni (7)
- 10:05 Zaklinacze koni (8)
- 11:05 Grand Hotel (2)
- 12:55 Winnice miłości 2 (104)
- 14:05 Profil 4 (1)
- 15:10 Profil 4 (2)
- 16:20 Zaklinacze koni (9)
- 17:20 Zaklinacze koni (10)
- 21:00 Stażyści
- 23:35 Grand Hotel (2)
- 00:10 Robocop 2
- 02:45 Panna Nikt
- 04:40 Bonanza (Na pustkowiu)
- 05:39 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Próba sił)
- 06:30 Celnicy 2 (5)
- 07:05 Celnicy 2 (6)
- 07:40 Poirot (Śmierć w chmurach)
- 12:00 Prześladowca
- 13:55 Kosmiczna kolizja
- 18:55 Poirot (Bombonierka)
- 20:00 Dezerter
- 22:00 Catch. 44
- 00:05 Zakończenie programu
- 04:50 Latarnicy
- 06:25 Łowcy przygód
- 07:50 Mój przyjaciel Shadow
- 11:25 Na przekór całemu światu
- 13:05 Czekając na Anyę
- 14:50 Jak kochać się z D
- 19:30 Powrót do domu
- 21:00 Mam na imię Sara
- 22:30 Uzdrowiciel na wózku
- 01:15 Kickboxer
- 02:50 Busty Cock Lovers
- 04:10 Po własnych śladach
- 05:45 Zakończenie programu
- 05:55 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 07:35 Tajna agentka
- 09:10 Czarny motyl
- 10:40 Król wojowników
- 12:10 Młodzi muszkieterowie
- 13:40 Czerwone niebo
- 15:25 Wyspa piratów
- 16:55 Wrobieni
- 18:25 Czarownik i biały wąż
- 20:00 Bez śladów
- 21:35 Mściciel z Wall Street
- 23:15 Atak jednostki Z
- 00:15 Odejście
- 01:55 Czarne smoki
- 02:55 Dzień dobrze minął?
- 04:25 Call the Mesquiteers
- 05:20 Mamuśka
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 07:10 Tonąca koza
- 07:40 Pani na Musashino
- 09:05 Jeszcze raz
- 10:25 Wysłuchaj
- 10:40 Ludzie, których znamy
- 12:20 Bajeczka dla przeciętniaków
- 12:35 Sztama
- 12:45 Nowojorski port
- 14:05 Aicha
- 14:30 Intruz
- 15:50 Rajski kanion
- 16:45 Bandyta
- 17:45 Champagne Safari
- 18:40 Uśpieni
- 18:50 Na posterunku
- 19:55 Paradise Club
- 21:00 Guerrero
- 22:50 Obcy
- 00:55 Dobroczyńca
- 02:25 Good Girl
- 03:55 Kiedy coś zjemy
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Proza życia
- 07:40 Wypowiedzenie wojny
- 09:20 Bohaterowie
- 11:05 Che. Rewolucja
- 13:15 Leonie
- 14:55 Rodzina Steedów 2 (2)
- 16:35 Belcanto
- 18:15 Od pełni do pełni
- 20:00 Obsesja Eve 3 (4)
- 20:45 Houdini i Doyle (6)
- 21:30 Eksperyment
- 23:00 Drugie życie króla
- 02:40 Ścieżki chwały
- 10:00 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:10 Burza (106)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (107)
- 11:50 Klik News (35)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8617)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8618)
- 12:55 Klik News (34)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (62)
- 13:50 Między gwiazdami (odc_148)
- 14:10 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy minionej dekady)
- 14:35 Planetarium (162)
- 14:55 Klik News (35)
- 15:00 Ale lapsus (5)
- 15:15 Warsztat filmowy (WF_125)
- 15:35 Klik News (35)
- 15:45 Klik News (36)
- 15:50 Muzyczny express (138)
- 16:10 Klik News (34)
- 16:20 Klik News (35)
- 16:25 Klik News (36)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (70)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (101)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8618)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8619)
- 21:20 Mózg za miliard dolarów
- 23:20 Człowiek zwany Koniem
- 01:50 Święta góra
- 04:20 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 05:29 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (26)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (2)
- 06:55 Olimpiada, część 2
- 14:20 Maria Magdalena (12)
- 15:15 Maria Magdalena (13)
- 18:15 Triumf miłości (119)
- 19:10 The Queen of Flow 2 (39)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8317)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8318)
- 21:10 Maria Magdalena (20)
- 22:10 Maria Magdalena (21)
- 23:05 Żądło
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 00:40 Fighting Rookies 2014
- 01:25 Sporty walki: We Love MMA 41
- 04:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Boks: LNK Boxing Night 8 w Rydze
- 00:15 Dzika Australia z Rayem Mearsem (2)
- 00:40 Na tropie rysia iberyjskiego
- 01:30 Morze śródziemne - na tropie waleni
- 02:30 Zenit (11)
- 02:55 Zenit (12)
- 03:20 Sarah Shark (3)
- 03:45 Podróż przez historię (34)
- 04:05 Wspaniały świat (1)
- 04:35 Odkrywamy Chiny. Trzydzieści lat postępu (Rośnie cena piękna)
- 05:30 Rok na planecie Ziemia (3)
- 06:15 Wyspy Europy (5)
- 06:50 Och, Dior!
- 07:35 Sarah Shark (4)
- 08:00 Człowiek i jego łódź (4)
- 08:55 Siła natury (7)
- 09:25 Siła natury (8)
- 09:55 Nowozelandzki bieg ekstremalny
- 10:50 Wspaniały świat (7)
- 11:20 Wspaniały świat (8)
- 11:50 Autyzm - miejsce wśród wszystkich
- 12:45 Moja dubajska rodzina (1)
- 13:10 Moja dubajska rodzina (2)
- 13:40 Efekt technologii (5)
- 16:05 Szkliste oko
- 16:40 Głuptaki - po złej stronie
- 17:30 Wyścig o życie (8)
- 18:00 Wyścig o życie (9)
- 18:30 Olej arganowy - białe złoto Maroka
- 19:25 Ekologiczna panika (3)
- 19:50 Ekologiczna panika (4)
- 20:15 Zaginiona muzyka Indii (6)
- 20:45 Nowe szaty lamparta
- 21:35 A to ciekawe! (1)
- 22:00 Podróż w kosmos (1)
- 22:30 Podróż w kosmos (2)
- 23:00 Zabójcza szybkość (2)
- 23:55 Dzika Australia z Rayem Mearsem (3)
- 00:00 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 1)
- 00:45 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 11)
- 01:20 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 11)
- 01:45 Projekt Wywiad (Live Motion Games część 1)
- 02:00 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 105)
- 02:30 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 106)
- 02:55 Stream Nation (Nightingale, część 13)
- 03:25 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 11)
- 08:15 Stream Nation (Outer Wilds, część 2)
- 08:50 TVGry (437)
- 09:10 Stream Nation (No Man's Sky, część 6)
- 09:50 Esports Skills Camp (1)
- 16:05 Szach Mat (4)
- 16:25 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 13)
- 16:55 VR Day (2)
- 17:10 Stream Nation (House Flipper 2, część 14)
- 17:40 Gildia Smaków
- 17:50 Board News
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 Polskie wokalistki wszech czasów
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Życie w oceanie
- 20:55 Życie w oceanie
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 1 na 1
- 16:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Top Dance Chart
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Halo, Warszawo!
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Still alice
- 01:40 English up (11)
- 01:50 English up (12)
- 02:00 Phantom thread
- 04:10 English united (26)
- 04:20 English united (27)
- 04:30 3ways2 (23)
- 04:40 Figures of speech (5)
- 05:00 Art land (31)
- 05:05 Art land (32)
- 05:10 Crafty hands 2 (16)
- 05:20 Okey-dokey (16)
- 05:30 Once upon a time (16)
- 05:40 Word party (1)
- 05:45 Word party (2)
- 05:50 English playtime (1)
- 06:00 Magic science (10)
- 06:15 Yummy for mummy (16)
- 06:25 Kids in action (19)
- 06:30 Kids in action (20)
- 06:35 Alfred & wilfred (7)
- 06:45 A school day in the uk (4)
- 07:00 Simple phrases (10)
- 07:10 Life around (13)
- 07:20 Life around (14)
- 07:30 Life around (53)
- 07:35 Jack of all trades (4)
- 07:45 Basic lexis (22)
- 07:50 Basic lexis (23)
- 07:55 Basic lexis (24)
- 08:00 Mojo morning (23)
- 08:15 All about (61)
- 08:20 All about (62)
- 08:25 All about (63)
- 08:30 Here and there (41)
- 08:40 Here and there (42)
- 08:50 Euronews. smart regions (21)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (11)
- 09:20 Let's talk (11)
- 09:35 English in focus (26)
- 09:45 English 911 2 (77)
- 09:50 English 911 2 (78)
- 09:55 English 911 2 (86)
- 10:00 The language of business (29)
- 10:15 The language of business (30)
- 10:30 Business words (14)
- 10:35 Business words (15)
- 10:40 3ways2 (15)
- 10:45 3ways2 (16)
- 10:50 Best of the best (14)
- 10:55 Best of the best (15)
- 11:00 Art land (31)
- 11:05 Art land (32)
- 11:10 Crafty hands 2 (16)
- 11:20 Okey-dokey (16)
- 11:30 Once upon a time (16)
- 11:40 Word party (1)
- 11:45 Word party (2)
- 11:50 English playtime (1)
- 12:00 Magic science (10)
- 12:15 Yummy for mummy (16)
- 12:25 Kids in action (19)
- 12:30 Kids in action (20)
- 12:35 Alfred & wilfred (7)
- 12:45 A school day in the uk (4)
- 13:00 Mojo morning (24)
- 13:15 Easy talk (46)
- 13:20 All about (64)
- 13:25 All about (65)
- 13:30 All about (66)
- 13:35 Here and there (43)
- 13:45 Here and there (44)
- 13:55 Euronews. smart regions (22)
- 14:00 English united (28)
- 14:15 English united (29)
- 14:25 3ways2 (24)
- 14:35 Figures of speech (6)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (24)
- 15:20 Keep fit (15)
- 15:30 What did they say (78)
- 15:35 What did they say (79)
- 15:40 What did they say (80)
- 15:45 What did they say (81)
- 16:00 Grammar wise (20)
- 16:25 English in focus (13)
- 16:35 English in focus (17)
- 16:45 English in focus (21)
- 17:00 Norm of the north
- 18:30 The language of business (29)
- 18:45 The language of business (30)
- 19:00 Simple phrases (10)
- 19:10 Life around (13)
- 19:20 Life around (14)
- 19:30 Life around (53)
- 19:35 Jack of all trades (4)
- 19:45 Basic lexis (22)
- 19:50 Basic lexis (23)
- 19:55 Basic lexis (24)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (11)
- 20:20 Let's talk (11)
- 20:35 English in focus (26)
- 20:45 English 911 2 (77)
- 20:50 English 911 2 (78)
- 20:55 English 911 2 (86)
- 21:00 Five feet apart
- 23:00 This day in history
- 23:10 Keep fit (24)
- 23:20 Keep fit (15)
- 23:30 What did they say (78)
- 23:35 What did they say (79)
- 23:40 What did they say (80)
- 23:45 What did they say (81)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Дивіться самі
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Люди доброй воли
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:00 Тайная жизнь матрешки
- 10:15 Информационные сюжеты
- 10:30 Винуватці війни
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Дивіться самі
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Ваши деньги
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 00:10 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 03:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Beraber. Разом
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 21:45 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:16 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Le Paris des arts
- 02:30 Le journal
- 02:40 Billet retour
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 L'entretien de l'intelligence économique
- 11:52 L'instant mobile
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Hors champ
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:10 Actuelles
- 17:22 L'instant mobile
- 17:30 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Dycht Kociewie
- 18:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:35 O pracy po pracy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Arka
- 08:25 Szaleństwo Majki Skowron (Ariel)
- 08:55 Kapitan Sowa na tropie (Numer IB 2968)
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (11)
- 09:51 Wokół nas
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Papryka)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Dolny Śląsk)
- 18:00 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (9)
- 19:45 Europa z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Starszaki
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Maria Fołtyn 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (20 sierpnia)
- 14:44 Ludzie i ich pasje
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Księga przestrzeni
- 18:03 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (20 sierpnia)
- 18:55 Naturalnie, na zdrowie
- 19:20 Czysta energia
- 19:41 Dwór życiem malowany
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 U źródeł wiary
- 08:40 Kuchnia polskich Żydów
- 09:05 Świadkowie czasu
- 09:25 Podróże z historią
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Księga przestrzeni
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:40 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 18:00 Zwierzaki
- 18:10 Przegląd suwalski
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Gość "Obiektywu"
- 19:00 Prognoza pogody
- 19:05 Nasi w Paryżu
- 19:10 Reportaż ekumeniczny
- 19:30 U źródeł wiary
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Nasi w Paryżu
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Łowcy pasjonatów
- 08:15 Wiatrak
- 08:30 Odkryj regiony
- 08:50 Języczek u wagi
- 09:00 Astronarium (Rewolucja kopernikańska)
- 09:25 Bezbłędnie
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Zakochany w życiu i muzyce)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Obiektyw regionu (10/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Nad Drwęcą (8/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:26 Całkiem niezła historia
- 08:39 Sielskie życie
- 08:53 Całkiem niezła historia
- 09:06 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny
- 09:20 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:25 Twój punkt widzenia
- 09:29 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Leśny kalejdoskop
- 17:50 Całkiem niezła historia
- 18:02 Magazyn reporterski
- 18:16 Całkiem niezła historia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 19:12 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:24 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Czas na speedway
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:45 Lubelskie parki krajobrazowe (Kozłowiecki Park Krajobrazowy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Kolekcja starych motocykli)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Komety)
- 17:10 Bezbłędnie (Blockbuster)
- 17:15 Reportaż. Z lubelskiego (Budka nietelefoniczna)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów (Długie rządy Zygmunta Starego kosmopolityczna kuchnia renesansu w szczytowej formie)
- 18:10 Design i ty (Wyroby złotnicze)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Stop! Kultura
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krótka historia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Magazyn sportowy
- 08:34 Z Andrusem po Galicji
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Rok w ogrodzie
- 09:23 Rok w ogrodzie extra
- 09:33 Odkrywanie Podkarpacia
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Magazyn sportowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Z życia regionu
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Liczy się pasja
- 19:15 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Koncert
- 09:55 Pogoda
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:32 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Żegluga na Odrze
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:31 Trzynaście minut w przeszłość
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Okno na pogranicze (Strażacy)
- 17:35 Labirynty kultury (Złoto)
- 17:48 Prosto z lasu
- 18:02 Dlaczego krowa... (Sokoły)
- 18:14 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Wilki, Cietrzewie)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Wschód
- 19:14 Słownik polsko@polski
- 19:39 A to polski właśnie...
- 19:43 Design i ty
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu (9/24)
- 14:45 Kronika dnia (20)
- 14:57 Pogoda (20)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Kronika dnia (20)
- 16:42 Pogoda (20)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (20)
- 17:02 Raport pogodowy (20)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Zecer)
- 17:30 Kiepura sercem w Małopolsce
- 17:40 Piosenka dla Jana Kiepury
- 17:43 Pełnosprawni (561)
- 18:05 Moda na język polski (Julian Przyboś)
- 18:30 Kronika (20)
- 18:51 Tematy dnia (20)
- 19:02 Pogoda (20)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (20)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:15 Filmoteka małopolska: Niespokojny duch Józefa Pitonia
- 19:54 Pogoda (20)
- 19:57 Raport pogodowy (20)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (20)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (20)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Czas na speedway
- 09:25 Serial
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:18 Pogoda w regionie
- 09:20 Świętokrzyskie Espresso
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:01 Fundusze wokół nas
- 18:15 Zawodowcy. CK
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 ABC zdrowia
- 19:10 Fakty i opinie
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Prosto z lasu
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Polityczna dogrywka
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Reportaż
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moje miejsce
- 17:15 Teatr Wielki zza kulis
- 17:30 Reportaż
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 18:15 Strefa biznesu
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:30 LOFT
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Wiesz jak jest
- 09:42 Śląsk znany i nieznany
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 50 lat w Republice Konga
- 06:15 Więzy krwi
- 07:20 Pradawne
- 07:45 Mateczniki Polskości (Biblioteka w Muzeum Regionalnym im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (20 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Śladami s. Heleny Majewskiej
- 09:00 Papież Polak do rodaków (Homilia w czasie mszy świętej odprawionej dla rodzin. Szczecin, 11 czerwca 1987 r.)
- 09:45 Słowo życia ((Mt 19, 23-30) Nagroda za wyrzeczenie podjęte dla Chrystusa)
- 09:50 Święty na każdy dzień (20 sierpnia wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła)
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej (Polskie Tradycje Dożynkowe)
- 10:45 Zew natury (8)
- 11:05 Mocni w wierze (Religijny "kolonializm")
- 11:35 Słowo życia ((Mt 19, 23-30) Nagroda za wyrzeczenie podjęte dla Chrystusa)
- 11:40 Ma się rozumieć (Konieczność chrztu)
- 11:50 Święty na każdy dzień (20 sierpnia wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Jestem mamą
- 16:25 Przyroda w obiektywie (Dziki)
- 16:40 Zdrowie z Bożej Apteki (Wiązówka błotna)
- 16:55 Jej misja trwa
- 17:10 Prosto o gospodarce
- 17:30 Zostań żołnierzem RP (Wojska Obrony Terytorialnej)
- 17:45 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Bolesław Krzywousty)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Władysław Gawdyn)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:35 Satin
- 03:15 Miłosny trójkąt (17)
- 03:45 Nieźle kliknięci bez filtra (9)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (19)
- 06:00 Yattaman (Detektyw)
- 06:25 Yattaman (Wyspa diabła)
- 06:55 Yattaman (Podwodne przygody)
- 07:25 Yattaman (Okrutna Carmen)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (77)
- 08:30 Stellina (8)
- 09:30 Moje trzy siostry (141)
- 10:30 Rozbitkowie (21)
- 11:30 Rozbitkowie (22)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (48)
- 13:00 Helena i chłopcy (13)
- 13:35 Namiętności (79)
- 14:10 Namiętności (80)
- 14:50 Uśmiechnij się (4)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (15)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (4)
- 22:20 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:30 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Amerykański domek na plaży
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (30)
- 05:00 Na osi (502)
- 05:40 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Gigantyczna jaszczurka)
- 07:05 Simba lwi Król (21)
- 07:40 Simba lwi Król (22)
- 08:10 Kabaretowy Szał (Kabaret Jurki)
- 09:05 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Ciach)
- 09:55 Remont na 5+ (1)
- 10:30 Drakers (17)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Mordercy w głębinach)
- 11:55 Hit na lato (3)
- 12:40 Hit na lato (4)
- 13:00 Hit na lato (1)
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:55 Ohňový ostrov: ruský Alcatraz
- 01:50 Divočina bez hranic (Babiogórski Park Narodowy)
- 02:15 Zašlapané projekty (Vesničky SOS)
- 02:35 Nová zpráva z konce světa
- 03:30 Před půlnocí
- 03:55 Sabotáž
- 08:30 Neznámý Alain Delon
- 09:25 Bedekr III. (Chamonix)
- 09:50 Hrady středověké Francie
- 12:35 Ostrov uprostřed kontinentu
- 13:05 Kosatka dravá, Japonsko
- 13:30 Budovatelé přírody (3)
- 14:25 Titanic: Zrození obra
- 15:20 Alžběta II. zblízka
- 20:00 Zorro
- 22:00 Piti piti pa
- 23:25 Kruk II (5)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Japonská dílna
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Fantom opery
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a myší škola)
- 06:05 Hopsasa (Kouzlo z papíru)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari II (5)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 Zákony Mila Murphyho II (19)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 14:00 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:35 Super třída II (24)
- 15:00 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:25 Kazubovi!
- 15:30 Bobo
- 15:40 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata IV
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 17:00 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak si nabral vodu)
- 18:55 Zafari II (6)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (20)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:55 Tak jest
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Biznes
- 00:35 Fakty po Faktach
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:35 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Podziemne sekrety (Szczątki w Górach Skalistych)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Horyzont
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:50 Tak jest
- 14:50 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:35 Polska i świat
- 00:00 Biznes wieczorem
- 00:30 Kadry w pigułce (143)
- 00:45 Po godzinach: Konie (15)
- 01:00 Koniec dnia
- 02:00 Ważne opinie
- 02:30 Dłuższa rozmowa
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 ITbiznes (188)
- 04:00 Po godzinach: Konie (15)
- 04:15 Dobra franczyza 2 (20)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (22)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:30 Dłuższa rozmowa
- 06:45 Zdaniem analityków
- 07:00 Ważne opinie
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Pieniądze z papieru (102)
- 11:30 Biznes od rana
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Pieniądze z papieru (102)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Motozoom (117)
- 14:30 Po godzinach: Konie (15)
- 14:45 Kadry w pigułce (143)
- 15:00 Po godzinach: Konie (15)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Po godzinach: Konie (15)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Po godzinach: Konie (15)
- 21:30 Biznes wieczorem
- 22:00 Ważne opinie
- 22:30 Biznes wieczorem
- 23:00 Zdaniem analityków
- 23:15 Ważne opinie
- 23:45 Dłuższa rozmowa
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 02:15 Miłość w Nowym Jorku
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (5)
- 14:00 Złoty chłopak (232)
- 14:55 Jaka to melodia? (5194)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (798)
- 16:05 Dziedzictwo (325)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5334)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Być albo nie być)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (11/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (186)
- 21:10 07 zgłoś się (Ślad rękawiczki)
- 22:35 Vabank
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (57)
- 01:00 Piranie
- 03:00 O mnie się nie martw 11 (8/13)
- 04:00 Rodzinka.pl (Kruche szkło)
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Idzie nowe)
- 05:35 M jak miłość (1641)
- 06:25 Zwiastowanie łaski w tradycji metodystycznej
- 06:55 Rodzinka.pl (Jesteśmy razem)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:30 Koło fortuny (1634)
- 13:15 Akacjowa 38 (408)
- 14:05 Va banque (748)
- 14:35 Na sygnale (Porozmawiaj z nim)
- 15:05 M jak miłość (1804)
- 16:00 Koło fortuny (1635)
- 16:35 Familiada (2872)
- 17:15 Miłość i nadzieja (13)
- 18:10 Va banque (749)
- 18:45 Akacjowa 38 (433)
- 19:35 Barwy szczęścia (3010)
- 20:10 Zupa nic
- 21:55 Na sygnale (Jedno życzenie)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (58)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Saga rodów (Ród Rossmann)
- 08:20 Ja cię uczyć każę
- 08:45 Z wieszaka historii (Był sobie but...)
- 09:12 Warszawskie tablice (Wola)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Informacje z Mazowsza
- 17:26 Warszawskie tablice (Wola)
- 17:33 Polskie Parki Narodowe (Karkonoski Park Narodowy)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Szkoła muzyczna w Dobrej)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Wiesz jak jest
- 09:42 Śląsk znany i nieznany
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Dycht Kociewie
- 18:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:35 O pracy po pracy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Arka
- 08:25 Szaleństwo Majki Skowron (Ariel)
- 08:55 Kapitan Sowa na tropie (Numer IB 2968)
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (11)
- 09:51 Wokół nas
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Papryka)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Dolny Śląsk)
- 18:00 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (9)
- 19:45 Europa z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera