Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:30 Rozdroże Café
- 03:25 Autoportret z kochanką
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Wojenne dziewczyny 4 (47)
- 01:50 Wojenne dziewczyny 4 (48)
- 02:55 Król Kalifornii
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 02:35 Antenowe remanenty
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:50 Medalion
- 03:35 Znaki (12)
- 04:45 Disco Gramy (6272)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:40 Moje opętane dziecko
- 03:30 Śmierć na 1000 sposobów (6)
- 03:55 Interwencja (5464)
- 04:05 Interwencja (5465)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2637)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (97)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:45 Zobacz to!: Dyżur 3 (30)
- 02:30 Dyżur 3 (31)
- 03:00 Taki jest świat 9 (32)
- 04:00 Dyżur 3 (32)
- 04:35 Dyżur 3 (33)
- 05:00 Dzielnica strachu 6 (Królowa śniegu)
- 06:00 Policjanci z Miami 2 (Opowieść o koźle)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:05 Agenci NCIS 17 (6)
- 03:00 Agenci NCIS 17 (7)
- 03:55 The Good Doctor 6 (14)
- 04:50 DOC: w twoich rękach 2 (9)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki (2)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Zabójcza pogoda 4 (1)
- 01:10 Cała prawda o naszych zębach (1)
- 02:20 Dynastie 2 (4)
- 03:25 Dynastie 2 (5)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Fatalna czarownica (Problem z żółwiem)
- 00:55 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (On żyje!)
- 01:00 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 01:10 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 01:20 Taffy 2 (Narciarze)
- 01:25 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 01:35 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 01:45 Ghostforce (Piraniak/ Dinozos)
- 02:10 Ghostforce (Wsado Boss/ Dużystrach)
- 02:35 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 02:55 Płazowyż 2 (Mieścina/Imbryk)
- 03:20 Płazowyż 2 (Piżamówka nad piżamówkami/Dzień w akwarium)
- 03:40 Dronersi (Katastrofalna turbina)
- 04:05 Dronersi (Guma balonowa)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Ręka Lokiego)
- 04:50 Szkoła Wikingów (26)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 05:45 Taffy 2 (Majętna magia)
- 05:50 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Imprezowicz)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Biały kot)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (8)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Już za Tobą tęsknię
- 01:50 Julia
- 04:10 Bliski wróg
- 05:35 Zakończenie programu
- 05:55 Błąd w sztuce
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:20 Z pamiętnika położnej 7 (7)
- 05:10 Ojciec Brown 8 (6)
- 06:00 Ojciec Brown 8 (7)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Adam szuka Ewy (2)
- 01:05 Magia nagości. Niemcy 2 (3)
- 02:10 Fantazje miłosne (2)
- 03:10 I love kabaret (4)
- 04:10 I love kabaret (6)
- 05:05 I love kabaret (4)
- 06:00 Poranny rogal (7)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (54)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Niezwykle skomplikowane transporty (3)
- 01:05 Darz Bór (271)
- 01:35 Darz Bór (272)
- 02:05 Darz Bór (273)
- 02:35 Darz Bór (274)
- 03:05 Darz Bór (275)
- 03:35 Darz Bór (276)
- 04:05 Darz Bór (277)
- 04:40 Na osi (1012)
- 05:15 Na osi (1013)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:30 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:25 Mistrzowie ceramiki 4 (4)
- 05:10 Mistrzowie ceramiki 4 (5)
- 06:00 Wyjątkowy butik (1)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kandydat na karto-strażnika / Puk puk, kto tam?)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Piernikowy pałac)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Specjalna mieszanka / Księżniczka i Marcowy Zając)
- 01:30 Spidey i superkumple (7)
- 01:55 Spidey i superkumple (Obozowe zamieszanie / Wielkie obozowe szaleństwo!)
- 02:20 Spidey i superkumple (10)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Życzenia do spełnienia / Ogród wróżek)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Kaczki w tarapatach / Kropka nad i)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Wielki Goof! / Zabawa w świecie kredek)
- 04:00 Eureka! (Porażka/ Kanion)
- 04:30 Eureka! (Kichający Maciek / Nowa skała)
- 05:00 Eureka! (Światełko na końcu jaskini / W poszukiwaniu swojego miejsca)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Magiczna posiadłość/Wycieczka z Frajdkiem!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (12)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Słoneczny śnieżek/ Bałwan Promyk!)
- 07:00 Blue 2 (Spanko)
- 07:10 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 07:20 Blue 2 (U fryzjera)
- 07:30 Blue 2 (Lepki gekon)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego (Stary silnik i może/Akcja z lamami)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe (Świnia, kalkulator i inne takie...)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe (Rambol Grzmocisław)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe (Dipperek)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 02:35 Duch i nas dwóch (15)
- 03:00 Duch i nas dwóch (16)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (17)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (18)
- 04:50 Duch i nas dwóch (24)
- 05:15 Duch i nas dwóch (25)
- 05:35 Robale ziomale (Nocny potwór / Sopelek)
- 06:00 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 06:05 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 06:10 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 06:25 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 06:35 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 06:40 Taffy 2 (Zjazd)
- 06:55 Płazowyż (Nauka jazdy/ Wschodząca jazda)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Blue 2 (4)
- 00:15 Blue 2 (5)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 00:40 Kolorklocki (18)
- 00:45 Blue 2 (5)
- 00:55 Piotruś Królik 2 (22)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (31)
- 01:20 Psi Oddział (1)
- 01:35 Blue (11)
- 01:40 Blue (2)
- 01:50 Blue (3)
- 02:00 Blue (22)
- 02:05 Tosia i Tymek (59)
- 02:20 Blue 2 (14)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (48)
- 02:40 Kręciołki (71)
- 02:50 Teletubisie (35)
- 03:05 Blue (9)
- 03:10 Blue (10)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (7)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (3)
- 03:45 Tosia i Tymek (53)
- 03:55 Tosia i Tymek (54)
- 04:10 Blue 2 (40)
- 04:15 Blue 2 (41)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 04:35 Blue (38)
- 04:45 Blue (39)
- 04:50 Blue (5)
- 05:00 Superpyra (47)
- 05:05 Superpyra (48)
- 05:15 Kolorklocki (24)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (50)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (1)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 05:50 W Papierowej Krainie (38)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (6)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (36)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (34)
- 06:50 Superpyra (44)
- 07:00 Blue 2 (3)
- 07:05 Blue (37)
- 07:15 Blue 2 (22)
- 07:25 Blue 2 (23)
- 07:35 Blue 2 (48)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:15 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:45 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:00 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:15 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:25 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:35 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:45 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bernard (57)
- 06:05 Bernard (58)
- 06:10 Bernard (60)
- 06:15 Bernard (62)
- 06:20 Bernard (63)
- 06:25 Bernard (64)
- 06:30 Bernard (65)
- 06:35 Bernard (66)
- 06:40 Bernard (68)
- 06:45 Bernard (70)
- 06:50 Bernard (71)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Wakacje
- 00:02 Świat elfów
- 00:05 Zwierzęta
- 00:08 Wstawaj!
- 00:10 Teraz się bawimy
- 00:12 Opowieści warzywne
- 00:14 Teraz się bawimy
- 00:17 Świat elfów
- 00:20 Sunville
- 00:23 Świat podwodny
- 00:25 Kolorowe koło
- 00:28 Świat podwodny
- 00:31 Opowieści warzywne
- 00:33 Kolorowa magia
- 00:36 Jaki jest twój zawód ?
- 00:38 Świat podwodny
- 00:41 Jaki jest twój zawód ?
- 00:43 Teraz się bawimy
- 00:46 Opowieści warzywne
- 00:48 Kolorowe koło
- 00:50 Wakacje
- 00:53 Świat podwodny
- 00:56 Opowieści warzywne
- 00:58 Wakacje
- 01:00 Towarzysze zabawy
- 01:04 Jak podróżujemy
- 01:07 Sport, sport, sport
- 01:11 Świat zwierząt
- 01:14 Indie
- 01:18 Rodzina bobrów
- 01:20 Urocze miejsca
- 01:23 Zwierzęta
- 01:25 Jak podróżujemy
- 01:28 Posłuchaj tego
- 01:31 Przygody w przestrzeni
- 01:33 Urocze miejsca
- 01:36 Towarzysze zabawy
- 01:39 Miejskie życie
- 01:42 Galaktyczni turyści
- 01:44 Łazienka
- 01:47 Jak podróżujemy
- 01:52 Świat zwierząt
- 01:55 Jak podróżujemy
- 01:57 Pojazdy
- 02:00 Przygody w przestrzeni
- 02:03 Rodzina bobrów
- 02:07 Jaki jest twój zawód ?
- 02:10 Kącik naukowy
- 02:13 Miyu i Litto
- 02:15 Panni i Fanni
- 02:18 Posłuchaj tego
- 02:20 Kolorowe koło
- 02:23 Safari
- 02:25 Grupy
- 02:28 Kolorowe koło
- 02:31 Kącik naukowy
- 02:33 Przygody w przestrzeni
- 02:36 Panni i Fanni
- 02:39 Puffy i Tubby
- 02:43 Muzeum
- 02:46 Safari
- 02:48 Opowieści warzywne
- 02:50 Oli - cykle natury
- 02:54 Muzeum
- 02:56 Sunville
- 02:59 Kolorowe koło
- 03:01 Panni i Fanni
- 03:04 Miejskie życie
- 03:06 Urocze miejsca
- 03:09 Teraz się bawimy
- 03:12 Rodzina bobrów
- 03:15 Świat elfów
- 03:18 Jak podróżujemy
- 03:20 Posłuchaj tego
- 03:22 Przygody w przestrzeni
- 03:27 Świat zwierząt
- 03:31 Opowieści warzywne
- 03:33 Urocze miejsca
- 03:37 Ding Dang Dong
- 03:39 Mini opowiadania
- 03:41 Jaki jest twój zawód ?
- 03:44 Wstawaj!
- 03:46 Sport, sport, sport
- 03:49 Świat zwierząt
- 03:51 Teraz się bawimy
- 03:53 Mini opowiadania
- 03:56 Teraz się bawimy
- 03:58 Wstawaj!
- 04:01 Świat zwierząt
- 04:03 Wstawaj!
- 04:05 Świat zwierząt
- 04:08 Sport, sport, sport
- 04:13 Opowieści warzywne
- 04:16 Towarzysze zabawy
- 04:18 Sunville
- 04:21 Opowieści warzywne
- 04:24 Kolorowe koło
- 04:26 Towarzysze zabawy
- 04:29 Opowieści warzywne
- 04:31 Wakacje
- 04:33 Towarzysze zabawy
- 04:36 Świat podwodny
- 04:39 Sunville
- 04:43 Towarzysze zabawy
- 04:46 Opowieści warzywne
- 04:49 Kolorowe koło
- 04:51 Wakacje
- 04:54 Świat podwodny
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:59 Kolorowe koło
- 05:01 Opowieści warzywne
- 05:04 Wakacje
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:09 Wakacje
- 05:13 Panni i Fanni
- 05:16 Kolorowe koło
- 05:18 Opowieści warzywne
- 05:21 Grupy
- 05:23 Puffy i Tubby
- 05:27 Muzeum
- 05:30 Kolorowa magia
- 05:33 Sunville
- 05:36 Puffy i Tubby
- 05:40 Kolorowe koło
- 05:43 Kolorowa magia
- 05:46 Panni i Fanni
- 05:48 Panni i Fanni
- 05:50 Kolorowe koło
- 05:53 Panni i Fanni
- 05:55 Kącik naukowy
- 05:58 Grupy
- 06:01 Panni i Fanni
- 06:03 Urocze miejsca
- 06:06 Grupy
- 06:08 Jaki jest twój zawód ?
- 06:11 Miyu i Litto
- 06:13 Kącik naukowy
- 06:19 Uczymy się
- 06:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:24 Kaczka i Puszek
- 06:26 Świat Mimo
- 06:28 Restauracja
- 06:32 Dinozaur Milo
- 06:36 Urocze miejsca
- 06:39 Opowieści warzywne
- 06:41 Świat zwierząt
- 06:44 Rodzina bobrów
- 06:47 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:50 Risto Gusto
- 06:52 Świat Mimo
- 06:55 Hop-hop
- 06:57 Dotty i Kitty
- 07:01 Zoo
- 07:04 Towarzysze zabawy
- 07:07 Mini opowiadania
- 07:09 Łazienka
- 07:12 Urocze miejsca
- 07:15 Świat podwodny
- 07:20 Mimo i Bobo
- 07:22 Hubbi i jego koledzy
- 07:25 Wstawaj!
- 07:27 Risto Gusto
- 07:30 Mimo & Bobo PLUS
- 07:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:37 Sport, sport, sport
- 07:42 Wstawaj!
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 05:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 06:00 Leo Messi
- 07:00 Undiano Mallenco
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 04:30 Paco Gento
- 05:00 La Manita
- 05:20 La Manita
- 05:40 La Manita
- 06:00 Magazyn sportowy
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 X Games - Aspen (1)
- 01:00 X Games - Aspen (2)
- 02:00 X Games - Aspen (3)
- 03:00 X Games - Aspen (4)
- 04:00 X Games - Aspen (5)
- 05:00 X Games - Aspen (6)
- 06:00 Sports Adventure 6 (11)
- 06:30 Sports Adventure 6 (12)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Tabu i skandale: Ja i mój penis
- 01:00 Tabu i skandale: Telefon do kochanki
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 02:25 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 02:55 Remont na 5+ (7)
- 03:20 Remont na 5+ (8)
- 03:45 Remont na 5+ (1)
- 04:05 Remont na 5+ (2)
- 04:35 Remont na 5+ (3)
- 05:00 Remont na 5+ (4)
- 05:30 Remont na 5+ (5)
- 06:00 Zawodowiec amator (25)
- 06:30 Zawodowiec amator (26)
- 06:55 Zawodowiec amator (1)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Poland Daily
- 00:13 Poland Daily - Weather
- 00:15 Dzisiaj
- 00:35 Dzisiaj (Gość)
- 01:00 Salonik polityczny
- 01:45 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 02:40 Za siódmą górą
- 03:00 Dzisiaj
- 03:25 Polityczna kawa
- 04:15 Piachem w tryby
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:35 Top Gear: Ambitne porażki (3)
- 05:30 Allo, allo! (7)
- 06:00 Dynamo: niewiarygodna magia (2)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00