Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:40 Magazyn rolniczy
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (1)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5324)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Mieć to coś)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (5/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (180)
- 21:10 07 zgłoś się (Ścigany przez samego siebie)
- 22:35 Święty Sojusz kontra Imperium Zła
- 23:45 Pociąg strachu
- 00:50 Wojenne dziewczyny 4 (47)
- 01:50 Wojenne dziewczyny 4 (48)
- 02:50 Król Kalifornii
- 12:30 Koło fortuny (1621)
- 13:15 Akacjowa 38 (403)
- 16:00 Koło fortuny (1622)
- 16:35 Familiada (2864)
- 17:15 Miłość i nadzieja (8)
- 18:10 Va banque (767)
- 18:45 Akacjowa 38 (427)
- 19:35 Barwy szczęścia (3005)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (50)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 08:00 Ludzie i pszczoły (Pani Hajnalka)
- 08:25 Tchnienie na-tchnienie (Karolina Hałatek)
- 08:50 Kościół z bliska
- 09:14 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:47 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Reakcja instynktowna)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Piosenka u Ciebie
- 17:36 Ja cię uczyć każę (10)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:07 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Sport
- 21:53 Pogoda
- 01:50 Medalion
- 03:35 Znaki (12)
- 04:45 Disco Gramy (6272)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (812)
- 16:25 Interwencja (5465)
- 16:35 Gliniarze (Ostatnia stacja)
- 17:35 Sekrety rodziny (Jak wino)
- 18:50 Wydarzenia (812)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (812)
- 19:45 Sport (812)
- 19:55 Pogoda (812)
- 22:50 The Kid
- 01:40 Moje opętane dziecko
- 03:30 Śmierć na 1000 sposobów (6)
- 03:55 Interwencja (5464)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (800)
- 21:00 Krwawa rzeka
- 23:00 Wróg u bram
- 01:45 Zobacz to!: Dyżur 3 (30)
- 02:30 Dyżur 3 (31)
- 03:00 Taki jest świat 9 (32)
- 04:00 Dyżur 3 (32)
- 04:35 Dyżur 3 (33)
- 05:50 Policjanci z Miami 2 (Opowieść o koźle)
- 06:55 Policjanci z Miami 2 (Bushido)
- 13:05 Zaklinaczka duchów (3)
- 20:00 Renegaci: Zemsta
- 21:55 Inferno: Piekielna walka
- 23:55 Ostatnia misja
- 08:05 Smerfy (Gadający arbuz)
- 08:45 Smerfy (Czy bać się Nemezis?)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Salon piękności)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Suchy staw)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Pracowita wiewiórka)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Kolacja idealna)
- 09:55 Bing 4 (Szczepionka)
- 10:05 Bing 4 (Obrazki z liści)
- 10:10 Bing 4 (Wóz strażacki)
- 10:30 Baranek Shaun (7)
- 10:35 Baranek Shaun (Latawiec)
- 10:37 Baranek Shaun (8)
- 10:40 Baranek Shaun (Trener Shaun)
- 10:50 Baranek Shaun (Pszczoły)
- 10:55 Milo (Monarcha Milo)
- 11:05 Milo (Budowniczy Milo)
- 11:30 Blue (Weekend)
- 11:40 Blue (Grill)
- 11:45 Blue (Nietoperz owocowy)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Solaro-pociąg/Obserwowanie ptaków)
- 02:05 Agenci NCIS 17 (6)
- 03:00 Agenci NCIS 17 (7)
- 03:55 The Good Doctor 6 (14)
- 04:50 DOC: w twoich rękach 2 (9)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki (2)
- 07:05 Rekrut 5 (15)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (1)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (2)
- 09:55 Rekrut 5 (15)
- 10:55 Agenci NCIS 17 (3)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (4)
- 12:45 Rekrut 5 (16)
- 13:45 Agenci NCIS: Hawaje (11)
- 14:40 Agenci NCIS: Hawaje (12)
- 15:30 S.W.A.T. 6 (21)
- 16:25 S.W.A.T. 6 (22)
- 17:20 Agenci NCIS: Hawaje (13)
- 20:05 Walker: Strażnik Teksasu (2/18)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (12)
- 22:00 FBI: Most Wanted (10)
- 23:00 Agenci NCIS: Hawaje (13)
- 23:55 Agenci NCIS: Hawaje (14)
- 00:05 Zabójcza pogoda 4 (1)
- 01:10 Cała prawda o naszych zębach (1)
- 02:20 Dynastie 2 (4)
- 03:25 Dynastie 2 (5)
- 08:25 Dynastie 2 (1)
- 09:35 W okowach mrozu 6 (2)
- 12:45 Dynastie 2 (1)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 4 (7)
- 14:55 W okowach mrozu 6 (13)
- 15:55 Życie na pustkowiu 7 (4)
- 18:50 Dynastie 2 (6)
- 19:55 Zjawiskowa Ziemia (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (11)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (5)
- 00:25 Fatalna czarownica (Problem z żółwiem)
- 00:55 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (On żyje!)
- 01:00 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 01:10 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 01:20 Taffy 2 (Narciarze)
- 01:25 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 01:35 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 01:45 Ghostforce (Piraniak/ Dinozos)
- 02:10 Ghostforce (Wsado Boss/ Dużystrach)
- 02:35 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 02:55 Płazowyż 2 (Mieścina/Imbryk)
- 03:20 Płazowyż 2 (Piżamówka nad piżamówkami/Dzień w akwarium)
- 03:40 Dronersi (Katastrofalna turbina)
- 04:05 Dronersi (Guma balonowa)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Ręka Lokiego)
- 04:50 Szkoła Wikingów (26)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 05:45 Taffy 2 (Majętna magia)
- 05:50 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Imprezowicz)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Biały kot)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (8)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (5)
- 07:55 Potworna robota 2 (Potworny zjazd)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Reflektynka)
- 22:45 Taffy (Nowszy model)
- 22:50 Taffy (Kichanie)
- 22:55 Taffy (Stróż)
- 23:10 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 23:20 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 23:25 Taffy (Rozgrywka)
- 23:35 Taffy (Zakopany skarb)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 00:00 Już za Tobą tęsknię
- 01:50 Julia
- 04:10 Bliski wróg
- 05:35 Zakończenie programu
- 05:55 Błąd w sztuce
- 07:30 Piraci ze słonego jeziora
- 08:55 Wypowiedzenie wojny
- 10:35 W zawieszeniu
- 12:25 W harmonii
- 13:50 Magiczny świat Davida Copperfielda
- 15:45 Kupiec wenecki
- 17:55 Klub dyskusyjny
- 20:00 Gra tajemnic
- 21:50 Na skrzydłach orłów
- 23:25 Amonit
- 04:20 Z pamiętnika położnej 7 (7)
- 05:10 Ojciec Brown 8 (6)
- 06:00 Ojciec Brown 8 (7)
- 07:00 Ojciec Brown 8 (8)
- 08:00 Śmierć pod palmami 4 (6)
- 09:10 Morderstwa w Midsomer 21 (4)
- 11:00 Ulica nadziei 3 (9)
- 12:00 Ojciec Brown 8 (8)
- 13:00 Śmierć pod palmami 4 (6)
- 14:05 Morderstwa w Midsomer 21 (4)
- 15:55 Ulica nadziei 3 (9)
- 16:55 Ojciec Brown 8 (9)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 22 (1)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (7)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (10)
- 22:00 Tajemnice Brokenwood 3 (4)
- 23:55 Harry Wild (6)
- 04:15 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:15 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:00 Eksplozja Hitów Power TV (13)
- 06:10 Mistrzowie muzyki filmowej (2)
- 07:05 Eksplozja Hitów Power TV (14)
- 07:20 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 07:50 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 10:55 Celnicy 2 (3)
- 11:55 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 22:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 22:55 Król węży
- 00:00 Adam szuka Ewy (2)
- 01:05 Magia nagości. Niemcy 2 (3)
- 02:10 Fantazje miłosne (2)
- 03:10 I love kabaret (4)
- 04:10 I love kabaret (6)
- 05:05 I love kabaret (4)
- 06:00 Poranny rogal (7)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (54)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:40 Poranny rogal (53)
- 12:40 Ludzie Hitlera (6)
- 13:40 I love kabaret EXTRA (71)
- 13:50 M.A.S.H. (Zapalenie wątroby)
- 14:25 M.A.S.H. (Lekarz generała)
- 15:00 M.A.S.H. (Wieczorny seans filmowy)
- 15:35 M.A.S.H. (Pamiątki)
- 18:00 I love kabaret (5)
- 19:00 I love kabaret EXTRA (1)
- 00:10 Niezwykle skomplikowane transporty (3)
- 01:15 Darz Bór (271)
- 01:45 Darz Bór (272)
- 02:20 Darz Bór (273)
- 02:50 Darz Bór (274)
- 03:20 Darz Bór (275)
- 03:50 Darz Bór (276)
- 04:20 Darz Bór (277)
- 04:50 Na osi (1012)
- 05:25 Na osi (1013)
- 06:00 Na osi (1092)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (6)
- 11:00 Kontrola graniczna (2)
- 12:00 Kontrola graniczna (3)
- 13:00 Kontrola graniczna (4)
- 14:00 Giganty na drogach (2)
- 15:00 Giganty na drogach (3)
- 16:00 Kontrola graniczna (5)
- 17:00 Kontrola graniczna (6)
- 22:10 Kod Jezusa (2)
- 23:05 Kod Jezusa (3)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 04:50 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:35 TVCentrum uwagi
- 10:00 Na osi (1092)
- 10:30 Demolka: Nowa Zelandia 2 (4)
- 11:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 18:30 Celnicy 2 (1)
- 19:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 04:25 Mistrzowie ceramiki 4 (4)
- 05:10 Mistrzowie ceramiki 4 (5)
- 06:00 Wyjątkowy butik (1)
- 07:05 Mistrzowie ceramiki 4 (6)
- 21:00 Ratunek dla skóry 3 (8)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kandydat na karto-strażnika / Puk puk, kto tam?)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Piernikowy pałac)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Specjalna mieszanka / Księżniczka i Marcowy Zając)
- 01:30 Spidey i superkumple (7)
- 01:55 Spidey i superkumple (Obozowe zamieszanie / Wielkie obozowe szaleństwo!)
- 02:20 Spidey i superkumple (10)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Życzenia do spełnienia / Ogród wróżek)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Kaczki w tarapatach / Kropka nad i)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Wielki Goof! / Zabawa w świecie kredek)
- 04:00 Eureka! (Porażka/ Kanion)
- 04:30 Eureka! (Kichający Maciek / Nowa skała)
- 05:00 Eureka! (Światełko na końcu jaskini / W poszukiwaniu swojego miejsca)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Magiczna posiadłość/Wycieczka z Frajdkiem!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (12)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Słoneczny śnieżek/ Bałwan Promyk!)
- 07:00 Blue 2 (Spanko)
- 07:10 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 07:20 Blue 2 (U fryzjera)
- 07:30 Blue 2 (Lepki gekon)
- 07:40 Blue 2 (Pociągi)
- 07:50 Blue 2 (Królowe)
- 12:00 Pupstruction (2)
- 12:30 Blue 2 (Helikopter)
- 12:40 Blue 2 (Ośmiornica)
- 12:50 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 13:00 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 13:10 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 13:20 Blue 2 (Burgerownia)
- 13:25 Miki i ja 2 (Wspomnienia z Halloween)
- 13:30 Straż Ekipa (Cała Jazzy / Iguana w dłoni)
- 16:00 Pupstruction (3)
- 16:30 Pupstruction (Szybcy i futrzasty/ Luna kopie głęboko)
- 17:00 Blue 2 (Spanko)
- 17:10 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 17:20 Blue 2 (U fryzjera)
- 17:30 Blue 2 (Lepki gekon)
- 17:40 Blue 2 (Pociągi)
- 17:50 Blue 2 (Królowe)
- 17:55 Miki i ja 2 (Wspomnienia z Halloween)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego (Stary silnik i może/Akcja z lamami)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe (Świnia, kalkulator i inne takie...)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe (Rambol Grzmocisław)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe (Dipperek)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 02:35 Duch i nas dwóch (15)
- 03:00 Duch i nas dwóch (16)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (17)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (18)
- 04:50 Duch i nas dwóch (24)
- 05:15 Duch i nas dwóch (25)
- 05:35 Robale ziomale (Nocny potwór / Sopelek)
- 06:00 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 06:05 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 06:10 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 06:25 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 06:35 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 06:40 Taffy 2 (Zjazd)
- 06:55 Płazowyż (Nauka jazdy/ Wschodząca jazda)
- 07:25 Płazowyż (Skrzek kontra Hopek/ Babski wypad)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Misja Marvel, część 2)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście (Parkowe szaleństwo/ Babcine ciastka)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście (Atak skunksów/ Kto skasował Saxona)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście (Świerszczu na swoim/ Wolontariuszka)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Porwanie prawa Murphy'ego)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 17:45 Molly i Duch (Klątwa/ Pierwszy dzień w szkole)
- 18:15 Molly i Duch (Wyjąca Weronika/ (Nie)naturalni)
- 18:45 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 18:55 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 19:00 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 19:15 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 19:25 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 19:30 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe (Świnia, kalkulator i inne takie...)
- 00:05 Blue 2 (4)
- 00:15 Blue 2 (5)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 00:40 Kolorklocki (18)
- 00:45 Blue 2 (5)
- 00:55 Piotruś Królik 2 (22)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (31)
- 01:20 Psi Oddział (1)
- 01:35 Blue (11)
- 01:40 Blue (2)
- 01:50 Blue (3)
- 02:00 Blue (22)
- 02:05 Tosia i Tymek (59)
- 02:20 Blue 2 (14)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (48)
- 02:40 Kręciołki (71)
- 02:50 Teletubisie (35)
- 03:05 Blue (9)
- 03:10 Blue (10)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (7)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (3)
- 03:45 Tosia i Tymek (53)
- 03:55 Tosia i Tymek (54)
- 04:10 Blue 2 (40)
- 04:15 Blue 2 (41)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 04:35 Blue (38)
- 04:45 Blue (39)
- 04:50 Blue (5)
- 05:00 Superpyra (47)
- 05:05 Superpyra (48)
- 05:15 Kolorklocki (24)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (50)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (1)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 05:50 W Papierowej Krainie (38)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (6)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (36)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (34)
- 06:50 Superpyra (44)
- 07:00 Blue 2 (3)
- 07:05 Blue (37)
- 07:15 Blue 2 (22)
- 07:25 Blue 2 (23)
- 07:35 Blue 2 (48)
- 07:40 Blue (16)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 08:05 Matklocki 2 (19)
- 08:15 Blue (18)
- 08:20 Blue 2 (44)
- 08:30 Blue 2 (3)
- 08:40 Psi Oddział (10)
- 08:55 Tosia i Tymek (6)
- 09:10 Piotruś Królik (8)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (6)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (3)
- 09:50 Kręciołki (95)
- 10:00 Teletubisie (53)
- 10:15 Blue 2 (13)
- 10:25 Yakka Dee 4 (11)
- 10:30 Yakka Dee 4 (12)
- 10:40 Blue 2 (15)
- 10:50 Matklocki 2 (14)
- 10:55 Matklocki (21)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (23)
- 11:15 W Papierowej Krainie (38)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (8)
- 11:50 Superpyra (22)
- 12:00 Blue 2 (6)
- 12:10 Blue (13)
- 12:15 Blue (6)
- 12:25 Blue (7)
- 12:35 Blue 2 (6)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy (2)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (10)
- 13:05 Blue 2 (31)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (22)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (32)
- 13:40 Psi Oddział (1)
- 13:55 Blue (25)
- 14:05 Blue (26)
- 14:15 Blue (27)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (48)
- 14:35 Blue 2 (20)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (23)
- 15:15 W Papierowej Krainie (39)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (10)
- 15:50 Blue (14)
- 16:00 Blue (8)
- 16:10 Blue (9)
- 16:20 Matklocki (10)
- 16:25 Blue 2 (10)
- 16:35 Kolorklocki (19)
- 16:40 Kolorklocki (20)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (6)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (11)
- 17:10 Blue 2 (32)
- 17:15 Piotruś Królik (3)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (33)
- 17:45 Psi Oddział (2)
- 18:00 Blue (28)
- 18:10 Blue (29)
- 18:15 Blue (30)
- 18:25 Tosia i Tymek (66)
- 18:40 Blue 2 (21)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (49)
- 19:00 Kręciołki (73)
- 19:15 Teletubisie (37)
- 19:30 Blue (9)
- 19:40 Blue (10)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (8)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (4)
- 20:20 Tosia i Tymek (55)
- 20:30 Tosia i Tymek (56)
- 20:45 Blue 2 (8)
- 20:55 Blue 2 (9)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (38)
- 21:15 Blue (40)
- 21:25 Blue (41)
- 21:35 Superpyra (49)
- 21:40 Superpyra (50)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (2)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (3)
- 22:10 Kolorklocki (25)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 22:30 W Papierowej Krainie (39)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (23)
- 22:55 W Papierowej Krainie (38)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (10)
- 23:35 Matklocki (10)
- 23:40 Blue 2 (5)
- 23:50 Blue (14)
- 23:55 Blue 2 (19)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:10 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:50 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bernard 2 (60)
- 06:05 Bernard 2 (61)
- 06:10 Bernard 2 (63)
- 06:15 Bernard 2 (64)
- 06:20 Bernard 2 (66)
- 06:30 Bernard 2 (67)
- 06:35 Bernard 2 (69)
- 06:40 Bernard 2 (70)
- 06:45 Bernard 2 (71)
- 06:55 Bernard 2 (73)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 2 (74)
- 11:05 Bernard 2 (75)
- 11:10 Bernard 2 (77)
- 11:15 Bernard 2 (78)
- 11:20 Bernard 2 (80)
- 11:30 Bernard 2 (81)
- 11:35 Bernard 2 (82)
- 11:40 Bernard 2 (84)
- 11:45 Bernard 2 (85)
- 11:50 Bernard 2 (86)
- 11:55 Bernard 2 (87)
- 12:00 Bernard 2 (88)
- 12:05 Bernard 2 (89)
- 12:10 Bernard 2 (91)
- 12:15 Bernard 2 (92)
- 12:20 Bernard 2 (93)
- 12:30 Bernard 2 (94)
- 12:35 Bernard 2 (96)
- 12:40 Bernard 2 (97)
- 12:45 Bernard 2 (98)
- 12:55 Bernard 2 (100)
- 13:00 Bernard 2 (101)
- 13:05 Bernard 2 (103)
- 13:10 Bernard 2 (104)
- 13:15 Bernard 3 (105)
- 13:20 Bernard 3 (107)
- 13:30 Bernard 3 (108)
- 13:35 Bernard 3 (109)
- 13:40 Bernard 3 (111)
- 13:45 Bernard 3 (112)
- 13:50 Bernard 3 (113)
- 13:55 Bernard 3 (114)
- 14:00 Power Players (10)
- 14:15 Power Players (11)
- 14:25 Power Players (12)
- 14:35 Power Players (13)
- 14:50 Power Players (14)
- 15:05 Power Players (15)
- 15:20 Power Players (16)
- 15:30 Power Players (17)
- 15:40 Power Players (18)
- 15:55 Power Players (19)
- 16:05 Power Players (20)
- 16:20 Power Players (21)
- 16:30 Power Players (22)
- 16:40 Power Players (23)
- 16:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (24)
- 20:15 Power Players (25)
- 20:25 Power Players (26)
- 20:40 Power Players (1)
- 20:55 Power Players (2)
- 21:05 Power Players (3)
- 21:20 Power Players (4)
- 21:35 Power Players (5)
- 21:50 Power Players (6)
- 22:00 Power Players (7)
- 22:15 Power Players (8)
- 22:25 Power Players (9)
- 22:40 Power Players (10)
- 22:55 Bernard 3 (115)
- 23:00 Bernard 3 (116)
- 23:05 Bernard 3 (118)
- 23:10 Bernard 3 (119)
- 23:15 Bernard 3 (121)
- 23:20 Bernard 3 (122)
- 23:30 Bernard 3 (123)
- 23:35 Bernard 3 (125)
- 23:40 Bernard 3 (126)
- 23:45 Bernard 3 (127)
- 23:55 Bernard 3 (129)
- 00:00 Wakacje
- 00:02 Świat elfów
- 00:05 Zwierzęta
- 00:08 Wstawaj!
- 00:10 Teraz się bawimy
- 00:12 Opowieści warzywne
- 00:14 Teraz się bawimy
- 00:17 Świat elfów
- 00:20 Sunville
- 00:23 Świat podwodny
- 00:25 Kolorowe koło
- 00:28 Świat podwodny
- 00:31 Opowieści warzywne
- 00:33 Kolorowa magia
- 00:36 Jaki jest twój zawód ?
- 00:38 Świat podwodny
- 00:41 Jaki jest twój zawód ?
- 00:43 Teraz się bawimy
- 00:46 Opowieści warzywne
- 00:48 Kolorowe koło
- 00:50 Wakacje
- 00:53 Świat podwodny
- 00:56 Opowieści warzywne
- 00:58 Wakacje
- 01:00 Towarzysze zabawy
- 01:04 Jak podróżujemy
- 01:07 Sport, sport, sport
- 01:11 Świat zwierząt
- 01:14 Indie
- 01:18 Rodzina bobrów
- 01:20 Urocze miejsca
- 01:23 Zwierzęta
- 01:25 Jak podróżujemy
- 01:28 Posłuchaj tego
- 01:31 Przygody w przestrzeni
- 01:33 Urocze miejsca
- 01:36 Towarzysze zabawy
- 01:39 Miejskie życie
- 01:42 Galaktyczni turyści
- 01:44 Łazienka
- 01:47 Jak podróżujemy
- 01:52 Świat zwierząt
- 01:55 Jak podróżujemy
- 01:57 Pojazdy
- 02:00 Przygody w przestrzeni
- 02:03 Rodzina bobrów
- 02:07 Jaki jest twój zawód ?
- 02:10 Kącik naukowy
- 02:13 Miyu i Litto
- 02:15 Panni i Fanni
- 02:18 Posłuchaj tego
- 02:20 Kolorowe koło
- 02:23 Safari
- 02:25 Grupy
- 02:28 Kolorowe koło
- 02:31 Kącik naukowy
- 02:33 Przygody w przestrzeni
- 02:36 Panni i Fanni
- 02:39 Puffy i Tubby
- 02:43 Muzeum
- 02:46 Safari
- 02:48 Opowieści warzywne
- 02:50 Oli - cykle natury
- 02:54 Muzeum
- 02:56 Sunville
- 02:59 Kolorowe koło
- 03:01 Panni i Fanni
- 03:04 Miejskie życie
- 03:06 Urocze miejsca
- 03:09 Teraz się bawimy
- 03:12 Rodzina bobrów
- 03:15 Świat elfów
- 03:18 Jak podróżujemy
- 03:20 Posłuchaj tego
- 03:22 Przygody w przestrzeni
- 03:27 Świat zwierząt
- 03:31 Opowieści warzywne
- 03:33 Urocze miejsca
- 03:37 Ding Dang Dong
- 03:39 Mini opowiadania
- 03:41 Jaki jest twój zawód ?
- 03:44 Wstawaj!
- 03:46 Sport, sport, sport
- 03:49 Świat zwierząt
- 03:51 Teraz się bawimy
- 03:53 Mini opowiadania
- 03:56 Teraz się bawimy
- 03:58 Wstawaj!
- 04:01 Świat zwierząt
- 04:03 Wstawaj!
- 04:05 Świat zwierząt
- 04:08 Sport, sport, sport
- 04:13 Opowieści warzywne
- 04:16 Towarzysze zabawy
- 04:18 Sunville
- 04:21 Opowieści warzywne
- 04:24 Kolorowe koło
- 04:26 Towarzysze zabawy
- 04:29 Opowieści warzywne
- 04:31 Wakacje
- 04:33 Towarzysze zabawy
- 04:36 Świat podwodny
- 04:39 Sunville
- 04:43 Towarzysze zabawy
- 04:46 Opowieści warzywne
- 04:49 Kolorowe koło
- 04:51 Wakacje
- 04:54 Świat podwodny
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:59 Kolorowe koło
- 05:01 Opowieści warzywne
- 05:04 Wakacje
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:09 Wakacje
- 05:13 Panni i Fanni
- 05:16 Kolorowe koło
- 05:18 Opowieści warzywne
- 05:21 Grupy
- 05:23 Puffy i Tubby
- 05:27 Muzeum
- 05:30 Kolorowa magia
- 05:33 Sunville
- 05:36 Puffy i Tubby
- 05:40 Kolorowe koło
- 05:43 Kolorowa magia
- 05:46 Panni i Fanni
- 05:48 Panni i Fanni
- 05:50 Kolorowe koło
- 05:53 Panni i Fanni
- 05:55 Kącik naukowy
- 05:58 Grupy
- 06:01 Panni i Fanni
- 06:03 Urocze miejsca
- 06:06 Grupy
- 06:08 Jaki jest twój zawód ?
- 06:11 Miyu i Litto
- 06:13 Kącik naukowy
- 06:19 Uczymy się
- 06:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:24 Kaczka i Puszek
- 06:26 Świat Mimo
- 06:28 Restauracja
- 06:32 Dinozaur Milo
- 06:36 Urocze miejsca
- 06:39 Opowieści warzywne
- 06:41 Świat zwierząt
- 06:44 Rodzina bobrów
- 06:47 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:50 Risto Gusto
- 06:52 Świat Mimo
- 06:55 Hop-hop
- 06:57 Dotty i Kitty
- 07:01 Zoo
- 07:04 Towarzysze zabawy
- 07:07 Mini opowiadania
- 07:09 Łazienka
- 07:12 Urocze miejsca
- 07:15 Świat podwodny
- 07:20 Mimo i Bobo
- 07:22 Hubbi i jego koledzy
- 07:25 Wstawaj!
- 07:27 Risto Gusto
- 07:30 Mimo & Bobo PLUS
- 07:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:37 Sport, sport, sport
- 07:42 Wstawaj!
- 07:44 Jaki jest twój zawód ?
- 07:46 Wstawaj!
- 07:49 Sport, sport, sport
- 07:52 Mimo i Bobo
- 07:54 Zabawa w chowanego
- 07:57 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:59 Przygody kaczki
- 08:01 Albert tłumaczy
- 08:04 Hop-hop
- 08:07 Świat zwierząt
- 08:09 Ding Dang Dong
- 08:13 Sport, sport, sport
- 08:16 Opowieści warzywne
- 08:18 Teraz się bawimy
- 08:21 Mimo i Bobo
- 08:24 Monika i Rudi
- 08:26 Albert tłumaczy
- 08:29 Dinoland
- 08:31 Zack i Ziggy
- 08:34 Lola i Liczby
- 08:37 Margo i Felix
- 08:40 Kolorowa magia
- 08:44 Kolorowe koło
- 08:47 Urocze miejsca
- 08:49 Jaki jest twój zawód ?
- 08:52 Miyu i Litto
- 08:54 DuckSchool
- 08:56 Słodki dom
- 08:58 Toobys
- 09:00 Dotty i Kitty
- 09:03 Elfy przyrody
- 09:04 Albert tłumaczy
- 09:07 Mimo i Bobo
- 09:09 Kącik naukowy
- 09:12 Kolorowa magia
- 09:14 Kolorowe koło
- 09:17 Posłuchaj tego
- 09:21 Panni i Fanni
- 09:24 Sippi Sappi
- 09:26 Małe melodie
- 09:28 Kształcików
- 09:29 Margo i Felix
- 09:32 Elfy przyrody
- 09:34 Tempo Giusto
- 09:36 DuckSchool
- 09:38 ABC - duckBC
- 09:41 DuckSchool
- 09:43 Zabawa w chowanego
- 09:46 Wesoła łąka
- 09:50 Toobys
- 09:52 Albert tłumaczy
- 09:56 Toobys
- 09:59 DuckSchool
- 10:02 Dotty i Kitty
- 10:06 DuckSchool
- 10:09 ABC - duckBC
- 10:12 Małe melodie
- 10:14 DuckSchool
- 10:16 Małe melodie
- 10:18 Toobys
- 10:20 Kolorowa Klara
- 10:22 DuckSchool
- 10:24 Zabawa w chowanego
- 10:28 Mały Didy
- 10:30 Mimo i Bobo
- 10:33 Brygada ogniowa
- 10:35 Zabawa w chowanego
- 10:37 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:40 Fin i Fianna
- 10:43 Przygody kaczki
- 10:45 Hiphopowy kaktus
- 10:47 Cubie
- 10:49 Tempo Giusto
- 10:51 Toby McFly
- 10:54 Uczymy się
- 10:57 Co rośnie na drzewie?
- 10:59 Toby McFly
- 11:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:04 Drużyna lalek
- 11:06 Co rośnie na drzewie?
- 11:07 Restauracja
- 11:10 Kolorowa Klara
- 11:12 Fin i Fianna
- 11:15 Drużyna lalek
- 11:18 Elfy przyrody
- 11:19 Toobys
- 11:21 Mimo i Bobo
- 11:23 Lola i Liczby
- 11:25 Hiphopowy kaktus
- 11:28 Hiphopowy kaktus
- 11:30 Risto Gusto
- 11:33 Dinoland
- 11:36 Risto Gusto
- 11:38 Sztuka Leona
- 11:41 Hiphopowy kaktus
- 11:43 Mimo i Bobo
- 11:46 Dinozaur Milo
- 11:50 Restauracja
- 11:53 Hubbi i jego koledzy
- 11:56 Afryka
- 11:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:00 Toby McFly
- 12:03 Mimo i Bobo
- 12:06 Dinoland
- 12:08 Wesołe królestwo
- 12:11 Raul
- 12:15 Drużyna lalek
- 12:17 Skoczkowie Planet
- 12:21 Hubbi się tym zajmie
- 12:24 Wesoła łąka
- 12:27 Drużyna lalek
- 12:30 Zoo
- 12:33 Afryka
- 12:35 Toby McFly
- 12:38 Wesołe królestwo
- 12:41 Sippi Sappi
- 12:44 Kaczka i Puszek
- 12:46 Pociąg
- 12:48 Uczymy się
- 12:51 Małe, ale pracowite
- 12:53 Sztuka Leona
- 12:55 Małe, ale pracowite
- 12:58 Przygody kaczki
- 13:00 Dinozaur Milo
- 13:04 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:07 Skoczkowie Planet
- 13:11 Dinozaur Milo
- 13:15 Sztuka Leona
- 13:18 Wesoła łąka
- 13:21 Hiphopowy kaktus
- 13:25 Drużyna lalek na ratunek
- 13:29 Zastęp strażaków
- 13:33 Dźwięki wokół nas
- 13:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:37 Wesołe królestwo
- 13:40 Dźwięki wokół nas
- 13:42 Kształcików
- 13:43 Mimo i Bobo
- 13:45 Afryka
- 13:48 Przygody kaczki
- 13:50 Mimo i Bobo
- 13:53 Tempo Giusto
- 13:55 Małe melodie
- 13:57 Albert tłumaczy
- 14:01 Hubbi i jego koledzy
- 14:03 Fin i Fianna
- 14:07 ABC - duckBC
- 14:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:12 Toobys
- 14:13 Słodki dom
- 14:15 Albert tłumaczy
- 14:19 ABC - duckBC
- 14:22 Wesoła łąka
- 14:25 Toobys
- 14:27 Albert tłumaczy
- 14:30 Zabawa w chowanego
- 14:32 Monika i Rudi
- 14:35 Margo i Felix
- 14:38 Tempo Giusto
- 14:40 Sippi Sappi
- 14:43 Mały Didy
- 14:45 Historie Henryka
- 14:47 Afryka
- 14:49 Mimo & Bobo PLUS
- 14:53 Świat Mimo
- 14:56 Wstawaj!
- 14:58 Mimo i Bobo
- 15:00 Świat Mimo
- 15:04 Zack i Ziggy
- 15:07 Hubbi się tym zajmie
- 15:10 Zack i Ziggy
- 15:13 DuckSchool
- 15:16 Zabawa w chowanego
- 15:19 Hop-hop
- 15:21 Margo i Felix
- 15:24 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:27 Raul
- 15:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:32 Sippi Sappi
- 15:34 Mimo & Bobo PLUS
- 15:39 Sippi Sappi
- 15:42 Hop-hop
- 15:44 Brygada ogniowa
- 15:47 Zabawa w chowanego
- 15:50 Przygody kaczki
- 15:52 Afryka
- 15:54 Brygada ogniowa
- 15:57 Historie Henryka
- 15:59 Brygada ogniowa
- 16:01 Mały Didy
- 16:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:05 Hiphopowy kaktus
- 16:07 Dotty i Kitty
- 16:11 Mimo i Bobo
- 16:14 Raul
- 16:16 Toobys
- 16:19 Świat Mimo
- 16:21 Cubie
- 16:24 ABC - duckBC
- 16:27 Afryka
- 16:30 Mimo i Bobo
- 16:32 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:34 Zack i Ziggy
- 16:37 Raul
- 16:41 DuckSchool
- 16:44 Sippi Sappi
- 16:46 Tempo Giusto
- 16:48 Mimo i Bobo
- 16:51 Wstawaj!
- 16:53 Dźwięki wokół nas
- 16:55 Afryka
- 16:57 Mimo i Bobo
- 17:00 Afryka
- 17:03 Raul
- 17:05 Mały Didy
- 17:08 Lola i Liczby
- 17:11 Raul
- 17:13 Zabawa w chowanego
- 17:15 Mimo i Bobo
- 17:18 Lola i Liczby
- 17:20 Raul
- 17:23 Lola i Liczby
- 17:26 Elfy przyrody
- 17:27 Hop-hop
- 17:30 Raul
- 17:32 Hop-hop
- 17:35 Mimo i Bobo
- 17:37 Afryka
- 17:39 Elfy przyrody
- 17:40 Raul
- 17:44 DuckSchool
- 17:46 Mimo i Bobo
- 17:48 Sippi Sappi
- 17:51 Monika i Rudi
- 17:54 Słodki dom
- 17:55 Małe melodie
- 17:57 Przygody kaczki
- 17:59 Kolorowa Klara
- 18:01 Kolorowa Klara
- 18:03 Pixie 2
- 18:04 Zack i Ziggy
- 18:07 Mimo i Bobo
- 18:10 Dotty i Kitty
- 18:14 Monika i Rudi 2
- 18:17 Dotty i Kitty
- 18:20 Małe melodie
- 18:22 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:25 Mimo i Bobo
- 18:28 Wesoła łąka
- 18:31 Dotty i Kitty
- 18:35 Mimo i Bobo
- 18:38 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:41 Lola i Liczby
- 18:45 ABC - duckBC
- 18:48 Restauracja
- 18:51 Dinoland
- 18:53 Margo i Felix
- 18:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:58 Przygody kaczki
- 19:00 Fin i Fianna
- 19:03 Monika i Rudi
- 19:06 Tempo Giusto
- 19:08 Przygody kaczki
- 19:10 Cubie
- 19:13 Mimo i Bobo
- 19:15 DuckSchool
- 19:19 Hiphopowy kaktus
- 19:21 Zack i Ziggy
- 19:24 Hiphopowy kaktus
- 19:27 Cubie
- 19:30 Dinoland
- 19:32 Monika i Rudi
- 19:34 Małe, ale pracowite
- 19:37 Mimo i Bobo
- 19:39 Brygada ogniowa
- 19:42 Afryka
- 19:44 Mały Didy
- 19:46 Restauracja
- 19:49 Uczymy się
- 19:52 Hiphopowy kaktus
- 19:56 Elfy przyrody
- 19:57 Pociąg
- 20:00 Sippi Sappi
- 20:03 Małe, ale pracowite
- 20:05 Dźwięki wokół nas
- 20:08 Afryka
- 20:11 Zoo
- 20:13 Drużyna lalek
- 20:17 Zoo
- 20:20 Zack i Ziggy
- 20:23 Brygada ogniowa
- 20:26 Lola i Liczby
- 20:29 Restauracja
- 20:32 Zabawa w chowanego
- 20:34 Afryka
- 20:37 Zabawa w chowanego
- 20:40 Hiphopowy kaktus
- 20:43 Pociąg
- 20:46 Hop-hop
- 20:48 Monika i Rudi
- 20:52 Elfy przyrody
- 20:54 Risto Gusto
- 20:57 Restauracja
- 21:00 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:03 Raul
- 21:05 Elfy przyrody
- 21:07 Afryka
- 21:09 Wakacje
- 21:11 Kolorowe koło
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Wakacje
- 21:22 Mimo i Bobo
- 21:25 Wesołe królestwo
- 21:28 Mimo i Bobo
- 21:31 Dźwięki wokół nas
- 21:33 Afryka
- 21:35 Mimo i Bobo
- 21:38 Kolorowe koło
- 21:41 Wakacje
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:46 Wakacje
- 21:49 Kolorowe koło
- 21:52 Świat Mimo
- 21:56 Małe, ale pracowite
- 21:59 Drużyna lalek
- 22:01 Skoczkowie Planet
- 22:05 Hubbi się tym zajmie
- 22:07 Sztuka Leona
- 22:09 Połączony świat
- 22:13 Rodzina bobrów
- 22:15 Opowieści warzywne
- 22:17 Morskie przygody
- 22:20 Łazienka
- 22:23 Świat zwierząt
- 22:25 Towarzysze zabawy
- 22:28 Hiphopowy kaktus
- 22:31 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:34 Zastęp strażaków
- 22:36 Mały Didy
- 22:38 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:42 Świat podwodny
- 22:46 Teraz się bawimy
- 22:48 Przygody w przestrzeni
- 22:51 Jak podróżujemy
- 22:54 Safari
- 22:57 Fin i Fianna
- 23:00 Historie Henryka
- 23:02 Uczymy się
- 23:05 Historie Henryka
- 23:07 Lola i Liczby
- 23:09 Kształcików
- 23:10 Słodki dom
- 23:11 Mimo i Bobo
- 23:14 Małe melodie
- 23:16 Miyu i Litto
- 23:19 Kącik naukowy
- 23:21 Grupy
- 23:23 Jaki jest twój zawód ?
- 23:26 Kolorowe koło
- 23:28 Muzeum
- 23:31 Dotty i Kitty
- 23:34 Małe melodie
- 23:36 Dotty i Kitty
- 23:39 Monika i Rudi
- 23:41 Wesoła łąka
- 23:44 Kącik naukowy
- 23:47 Urocze miejsca
- 23:50 Jaki jest twój zawód ?
- 23:52 Grupy
- 23:55 Kolorowa magia
- 23:57 Kącik naukowy
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:17 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:18 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:29 Ulubione bajki
- 13:33 Uczymy się z ducktv
- 14:33 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:35 Pory roku
- 16:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:40 Uczymy się z ducktv
- 18:42 Bajki na dobranoc
- 19:45 Słodkie sny
- 20:46 Pory roku
- 21:47 Ulubione bajki
- 22:51 Uczymy się z ducktv
- 23:53 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 06:00 Leo Messi
- 06:55 Undiano Mallenco
- 07:35 Hugo Sanchez
- 22:15 LaLiga Team of the Season
- 23:00 LaLiga Promoted Teams
- 12:00 LaLiga Top Scorer
- 12:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 13:00 LaLiga Top Goals
- 18:00 LaLiga Promoted Teams
- 19:00 LaLiga Preseason
- 10:00 Serie A Season Preview
- 11:00 LaLiga Team of the Season
- 11:30 LaLiga Top Scorer
- 20:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 21:00 LaLiga Top Goals
- 04:00 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 04:30 Paco Gento
- 05:00 La Manita
- 05:20 La Manita
- 05:40 La Manita
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 Serie A Season Preview
- 15:00 LaLiga Preseason
- 22:00 Leo Messi
- 23:00 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 23:30 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 00:00 X Games - Aspen (1)
- 01:00 X Games - Aspen (2)
- 02:00 X Games - Aspen (3)
- 03:00 X Games - Aspen (4)
- 04:00 X Games - Aspen (5)
- 05:00 X Games - Aspen (6)
- 06:00 Sports Adventure 6 (11)
- 06:30 Sports Adventure 6 (12)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (1)
- 10:00 X Games - Minneapolis (6)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (1)
- 12:00 Sports Adventure 6 (11)
- 12:30 Sports Adventure 6 (12)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (2)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (7)
- 20:00 WWE NXT (20)
- 21:00 Fighting Fit (3)
- 22:00 Fighting Fit (4)
- 23:00 Voss Extreme Sports Week (1)
- 23:30 Voss Extreme Sports Week (2)
- 18:10 Tenis stołowy mężczyzn (1. liga tenisa stołowego KTS NDM - KS Darz Bór Karnieszewice)
- 18:45 Tenis stołowy mężczyzn (1. liga tenisa stołowego KTS NDM - KS Darz Bór Karnieszewice)
- 19:25 Tenis stołowy mężczyzn (1. liga tenisa stołowego KTS NDM - KS Darz Bór Karnieszewice)
- 19:50 Z piłką w eter (8)
- 00:00 Tabu i skandale: Ja i mój penis
- 01:00 Tabu i skandale: Telefon do kochanki
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 02:25 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 02:55 Remont na 5+ (7)
- 03:20 Remont na 5+ (8)
- 03:45 Remont na 5+ (1)
- 04:05 Remont na 5+ (2)
- 04:35 Remont na 5+ (3)
- 05:00 Remont na 5+ (4)
- 05:30 Remont na 5+ (5)
- 06:00 Zawodowiec amator (25)
- 06:25 Zawodowiec amator (26)
- 06:55 Zawodowiec amator (1)
- 07:25 Zawodowiec amator (2)
- 07:50 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:20 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:50 Celnicy 2 (3)
- 09:20 Celnicy 2 (4)
- 09:50 Celnicy 2 (5)
- 10:20 Celnicy 2 (6)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 11:20 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 13:05 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 13:35 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 14:05 Remont na 5+ (6)
- 14:30 Remont na 5+ (7)
- 14:55 Remont na 5+ (8)
- 15:15 Remont na 5+ (1)
- 15:45 Remont na 5+ (2)
- 16:05 Celnicy 2 (7)
- 16:35 Celnicy 2 (8)
- 17:00 Celnicy 2 (9)
- 17:30 Celnicy 2 (10)
- 00:00 Poland Daily
- 00:13 Poland Daily - Weather
- 00:15 Dzisiaj
- 00:35 Dzisiaj (Gość)
- 01:00 Salonik polityczny
- 01:45 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 02:40 Za siódmą górą
- 03:00 Dzisiaj
- 03:25 Polityczna kawa
- 04:15 Piachem w tryby
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Republika dzień
- 18:00 Republika dzień
- 18:20 Polityczny horyzont Łukasza Jankowskiego
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:40 Biznes Polska
- 23:55 Express Republiki
- 09:00 Cuda inżynierii 6 (4)
- 10:00 Top Gear 16 (7)
- 11:00 Top Gear 8 (6)
- 12:15 Dynamo: niewiarygodna magia (2)
- 13:10 Bogowie tenisa (1)
- 14:15 Bogowie tenisa (2)
- 15:20 Bogowie tenisa (3)
- 18:30 W warsztacie (10)
- 19:30 Top Gear 31 (4)
- 12:10 Weterynarz z Yorkshire 4 (9)
- 13:05 Wyspa makaków (2)
- 21:00 Kopyta we mgle
- 22:20 Fantazja o Dunaju
- 23:35 Najdziksze w Europie (Żubr)
- 00:10 Dzika kuchnia (1)
- 00:45 Dzika kuchnia (2)
- 01:20 Dzika kuchnia (3)
- 01:50 Dzika kuchnia (4)
- 02:25 Dzika kuchnia (5)
- 02:55 Dzika kuchnia (7)
- 03:20 Dzika kuchnia (1)
- 03:50 Dzika kuchnia (2)
- 04:20 Dzika kuchnia (5)
- 04:45 Przepis na ogród (13)
- 04:55 Przepis na ogród (14)
- 05:00 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (2)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:50 Remont na 5+ (4)
- 07:15 Remont na 5+ (5)
- 07:35 Remont na 5+ (6)
- 07:55 Dzika kuchnia (9)
- 08:25 Dzika kuchnia (10)
- 08:55 Dzika kuchnia (1)
- 09:30 Dzika kuchnia (2)
- 10:00 Przepis na remont (5)
- 10:30 Przepis na remont (6)
- 11:00 Przepis na remont (7)
- 11:30 Przepis na remont (8)
- 15:00 Przepis na remont (9)
- 15:30 Przepis na remont (10)
- 16:00 Przepis na remont (11)
- 16:35 Przepis na remont (12)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (8)
- 04:10 Potęga zdrowia 3 (Uzależnienia, jak leczyć)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Proktologia)
- 05:35 Być rodzicem (4)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby kręgosłupa)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Stomatologia w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Choroba Alzheimera)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (3)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 15:15 Pies na życie (5)
- 15:55 Zwierzaki z misją (7)
- 18:20 Happy i Zen (1)
- 19:00 Moje życie XXL (10)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (9)
- 20:55 Upiększeni w raju (19)
- 21:35 Chirurdzy 2 (2)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Tatuś ma syna na kółkach)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Peter, robot)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Paranormalne przygody Petera)
- 01:35 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Peter, Chris i Brian)
- 02:05 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Siostra Petera)
- 02:35 Bajer z Bel-Air 3 (Zimna wojna)
- 03:05 Bajer z Bel-Air 3 (Najbliższa mamusia)
- 03:35 Bajer z Bel-Air 3 (Zwycięzca nagle znika)
- 00:05 Milioner
- 02:10 Dom moich synów
- 03:25 Ballada o Januszku (Prosta sprawa)
- 04:45 Ballada o Januszku (Dotknięcie nieba)
- 06:00 Złombol (6)
- 06:45 W rytmie wolności (1)
- 07:40 Polak potrafi (8)
- 08:40 Nowy kabaretowy rejs 2 (8)
- 09:45 Kabaretowy rejs (120)
- 16:30 Warzywa i owoce
- 17:00 Na strajk!
- 17:30 Kolumbowie (Żegnaj, Baśka)
- 20:00 Życie na gorąco (Malavita)
- 21:45 Haker
- 23:35 Kop głębiej
- 02:10 Rok 1863
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 04:40 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 05:05 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 06:00 Zameldowani (1)
- 06:30 Zameldowani (2)
- 07:00 Zameldowani (3)
- 07:25 Zameldowani (4)
- 07:55 Zameldowani (5)
- 08:25 Zameldowani (6)
- 08:55 Zameldowani (7)
- 09:25 Zameldowani (8)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 10:25 Bonanza (17)
- 11:25 Bonanza (19)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (1)
- 15:40 Bonanza (21)
- 16:40 Bonanza (22)
- 17:50 Zakazane taśmy Hitlera - Eva Braun (1)
- 20:00 Trędowata
- 21:55 Żołnierz doskonały
- 23:50 Rok 1863
- 00:50 Premiera: Drzazgi
- 03:10 Podróż za jeden uśmiech
- 08:55 Kojak 2 (Pozory mylą)
- 18:05 Komisarz Rex 7 (Promienie zemsty)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (16)
- 20:00 K-Pax
- 00:00 Okrutne miasto (61)
- 01:00 Okrutne miasto (62)
- 02:00 Okrutne miasto (63)
- 03:00 Okrutne miasto (64)
- 04:00 Płomienie pożądania (19)
- 05:00 Płomienie pożądania (20)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (60)
- 07:00 Trzy siostry (244)
- 08:00 Diamentowe imperium (4)
- 09:00 Teresa (40)
- 10:00 Okrutne miasto (64)
- 11:00 Przypieczętowany los (116)
- 12:00 Sploty nienawiści (21)
- 13:00 Diamentowe imperium (4)
- 14:00 Trzy siostry (244)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (60)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (61)
- 17:00 Trzy siostry (245)
- 18:00 Diamentowe imperium (5)
- 19:00 Teresa (41)
- 20:00 Okrutne miasto (65)
- 21:00 Przypieczętowany los (117)
- 22:00 Sploty nienawiści (22)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (61)
- 00:50 Dezerter
- 02:50 Nasz idealny dom na plaży (6)
- 03:20 Nasz idealny dom na plaży (7)
- 03:50 Nasz idealny dom na plaży (8)
- 04:20 Nasz idealny dom na plaży (9)
- 04:50 Nasz idealny dom na plaży (10)
- 05:25 Totalcar (9)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (51)
- 07:30 Kafejka za rogiem 5 (20)
- 08:40 Kafejka za rogiem 4 (1)
- 09:45 Gdzie powiem "tak"? 2 (5)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? 2 (6)
- 10:40 Dekoratorzy 2 (4)
- 11:10 Dekoratorzy 2 (5)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 3 (1)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (6)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (6)
- 15:20 Dekoratorzy 2 (7)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 3 (2)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 3 (1)
- 21:00 Akta zbrodni 3 (1)
- 01:20 Przykrywkowcy. Podwójna gra (5)
- 02:25 Przykrywkowcy. Podwójna gra (6)
- 03:30 Żmijowisko (7)
- 04:35 Totalcar 2 (5)
- 05:15 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (3)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (1)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (14)
- 08:55 Drużyna A 2 (22)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 3 (3)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (1)
- 11:55 Drużyna A 2 (22)
- 20:00 Cloverfield Lane 10
- 22:10 Czas zemsty
- 01:00 Prezentuj broń! (56)
- 02:05 Prezentuj broń! (57)
- 03:15 Prezentuj broń! (58)
- 04:25 Prezentuj broń! (59)
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (98)
- 07:25 Profil 2 (11)
- 08:30 Profil 2 (12)
- 09:40 Domek na prerii 9 (17)
- 10:40 Domek na prerii 9 (18)
- 11:50 Cztery siostry (55)
- 13:05 Winnice miłości 2 (98)
- 14:10 Profil 3 (1)
- 15:25 Profil 3 (2)
- 16:35 Domek na prerii 9 (19)
- 17:40 Domek na prerii 9 (20)
- 01:05 Podziemny krąg
- 04:00 Bonanza (Stróż bezprawia)
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Ziemia warta krwi)
- 06:30 Celnicy (8)
- 07:05 Celnicy 2 (1)
- 07:40 Poirot (Samotny dom, część 1)
- 12:00 Zabójcza zamiana
- 13:55 Geokatastrofa
- 20:00 Blitz
- 22:05 Łowcy umysłów
- 00:25 Zakończenie programu
- 05:05 Owd Bob
- 06:40 Miłość w Indiach
- 08:15 Magia malin
- 09:35 Nico jednorożec
- 11:10 Łowcy przygód
- 12:35 Leonie
- 14:15 Letnie wino
- 15:45 Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu
- 17:20 Autor widmo
- 19:25 Nigdy nie będę twoja
- 21:00 Chlor
- 22:35 Piaskun
- 01:00 W odwecie za śmierć
- 02:35 Billiard Babes 2
- 03:40 Clover Bend
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:15 Projekt: Dinozaur
- 07:35 Zaginiona
- 09:10 Czyja to córka
- 10:35 Żar zemsty
- 12:00 Trzy kule
- 13:30 W kręgu zdrady
- 15:00 Tygrysy ze stacji Shagou
- 17:00 Morderca w naszym domu
- 18:30 Na ratunek
- 20:00 W skórze węża
- 22:00 Witajcie w dżungli
- 23:20 Spowiednik
- 00:30 Operacja "Wąskie gardło"
- 01:45 Portret pamięciowy
- 03:25 Frieda
- 05:00 Aicha
- 05:22 Zakończenie programu
- 06:00 Inale
- 07:25 Mogłabym być twoją babcią
- 07:45 Paradise Club
- 08:50 Czarne smoki
- 09:50 Ojciec
- 10:10 Milcząca odwaga
- 11:30 Bandyta
- 12:30 Monopol na głupotę
- 12:50 Intruz
- 14:10 Krawiec dla Niemców
- 14:25 Ojciec
- 16:00 Odkrycie
- 16:25 Ludzie, których znamy
- 18:05 Fabiu
- 18:35 Duchy z 42. ulicy
- 19:35 Pani na Musashino
- 22:25 Bociany
- 23:50 Na posterunku
- 00:10 Kroniki lombardu
- 02:00 Max Manus
- 03:55 Berkeley
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Miłosne zapiski
- 07:30 Burmistrz Mary
- 08:55 Joga dla dwojga
- 10:20 Nocna jazda
- 11:45 Dwóch facetów w jednym
- 13:10 Opowieści z ławeczki
- 15:00 El camino
- 16:25 Do zobaczenia we wrześniu
- 17:55 Kolejny rok
- 20:00 Leonardo (6)
- 20:55 Plan B 3 (1)
- 21:40 Obsesja Eve 3 (2)
- 22:25 This Is England '86 (2)
- 23:20 Klub miliarderów
- 01:40 Cheerleaderki
- 03:35 Delirium
- 10:05 Klik News (7)
- 10:10 Burza (100)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (101)
- 11:50 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8610)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8611)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (56)
- 13:50 Planetarium (165)
- 16:00 Ale lapsus (10)
- 16:10 Willy agent (28)
- 16:20 Skąd ja Cię znam? (Taylor Swift)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (64)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (95)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8611)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8612)
- 21:20 Pokochajmy się
- 23:35 Sklepik z horrorami
- 02:05 Ostatni seans filmowy
- 04:50 Brzdąc
- 06:00 Cienka niebieska linia (Urodziny królowej)
- 06:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (1)
- 07:10 Maria Magdalena (11)
- 14:00 Moda na sukces 34 (8305)
- 14:25 Maria Magdalena (6)
- 15:25 Maria Magdalena (7)
- 16:25 Najpiękniejsza brzydula (109)
- 17:15 Karetka 2 (9)
- 18:25 Triumf miłości (113)
- 19:25 The Queen of Flow 2 (33)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8311)
- 20:50 Maria Magdalena (13)
- 21:50 Maria Magdalena (14)
- 22:55 Ścieżki chwały
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire (7/24)
- 13:35 Columbo 4 (1)
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 3 (16)
- 19:00 Chicago Fire (8/24)
- 19:55 Columbo 4 (3)
- 18:00 UK Wrestling Showdown (2)
- 18:30 UK Wrestling Showdown (3)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil
- 23:55 Fighting Rookies 2014
- 00:45 Opiekunowie drzew w Kalifornii
- 01:40 Otoczeni przez fale
- 02:35 Nowa granica (3)
- 03:00 Nowa granica (5)
- 03:25 Wyspy Europy (7)
- 03:55 Podróż przez historię (18)
- 04:20 Podróż przez historię (19)
- 04:45 Łowcy przeszłości (9)
- 05:35 Detektywi historii: Pierwsza wojna światowa
- 06:30 Dzień, w którym... (2)
- 07:25 Wspaniały świat (8)
- 08:00 Zaginione skarby (Zakochany złodziej)
- 08:45 Zenit (11)
- 09:10 Zenit (12)
- 09:40 Samolotem dookoła świata (1)
- 10:10 Samolotem dookoła świata (2)
- 10:40 Zadziwiająca nauka (5)
- 11:05 Zadziwiająca nauka (9)
- 11:35 Kreatywni zabójcy (2)
- 14:20 Na wybrzeżu (3)
- 14:45 Na wybrzeżu (4)
- 15:10 Wspaniały świat (3)
- 15:45 Wyprawa do Afryki 2 (10)
- 20:10 Skarby Salomona
- 21:00 Gepard, cena szybkości
- 21:50 Chanel numer 5
- 00:15 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 4)
- 00:45 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 5)
- 01:15 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 6)
- 01:50 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 7)
- 02:20 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 3)
- 02:50 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 4)
- 03:25 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 5)
- 03:50 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 6)
- 04:20 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 7)
- 04:55 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 1)
- 05:25 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 2)
- 06:25 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 8)
- 07:15 Stream Nation (El Hijo - A Wild West Tale, część 6)
- 07:45 Stream Nation (Spacebase Startopia, część 6)
- 16:20 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 7)
- 16:45 Let's Replay (Creaks, część 3)
- 17:00 Stream Nation (House Flipper 2, część 8)
- 17:30 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 Królowe Polskiej Muzyki
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Wielka wakacyjna potańcówka
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dziesięć największych skarbów
- 20:55 Dziesięć największych skarbów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 15:00 1 na 1
- 15:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Eurodance Zone
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Hits Around the World
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Still alice
- 01:40 English up (2)
- 01:50 English up (5)
- 02:00 Phantom thread
- 04:10 English united (12)
- 04:20 3ways2 (15)
- 04:30 English in focus (51)
- 04:40 English 911 2 (141)
- 04:45 English 911 2 (142)
- 04:50 English 911 2 (148)
- 05:00 Art land (15)
- 05:05 Art land (16)
- 05:10 Crafty hands 2 (8)
- 05:20 Okey-dokey (8)
- 05:30 Once upon a time (8)
- 05:40 Words to grow (15)
- 05:45 Words to grow (16)
- 05:50 English playtime (2)
- 06:00 Magic science (2)
- 06:15 Yummy for mummy (2)
- 06:25 Yummy for mummy (3)
- 06:35 Kids in action (3)
- 06:40 Kids in action (4)
- 06:45 Alfred & wilfred (1)
- 06:50 Alfred & wilfred (11)
- 07:00 Simple phrases (2)
- 07:10 Life around (2)
- 07:20 Life around (36)
- 07:30 Life around (45)
- 07:40 Jack of all trades (1)
- 07:50 Basic lexis (10)
- 07:55 Basic lexis (11)
- 08:00 Mojo morning (13)
- 08:15 All about (37)
- 08:20 All about (38)
- 08:25 All about (39)
- 08:30 Here and there (25)
- 08:40 Here and there (26)
- 08:50 Euronews. smart regions (13)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (3)
- 09:20 Let's talk (3)
- 09:35 English in focus (9)
- 09:45 English 911 2 (14)
- 09:50 English 911 2 (15)
- 09:55 English 911 2 (18)
- 10:00 Spot on the map (11)
- 10:10 Spot on the map (12)
- 10:20 Easy talk (37)
- 10:25 Worth seeing (11)
- 10:35 Worth seeing (12)
- 10:45 National parks (11)
- 10:50 National parks (13)
- 10:55 National parks (14)
- 11:00 Art land (15)
- 11:05 Art land (16)
- 11:10 Crafty hands 2 (8)
- 11:20 Okey-dokey (8)
- 11:30 Once upon a time (8)
- 11:40 Words to grow (15)
- 11:45 Words to grow (16)
- 11:50 English playtime (2)
- 12:00 Magic science (2)
- 12:15 Yummy for mummy (2)
- 12:25 Yummy for mummy (3)
- 12:35 Kids in action (3)
- 12:40 Kids in action (4)
- 12:45 Alfred & wilfred (1)
- 12:50 Alfred & wilfred (11)
- 13:00 Mojo morning (14)
- 13:15 Easy talk (28)
- 13:20 All about (40)
- 13:25 All about (41)
- 13:30 All about (42)
- 13:35 Here and there (27)
- 13:45 Here and there (28)
- 13:55 Euronews. smart regions (14)
- 14:00 English united (13)
- 14:10 3ways2 (16)
- 14:20 English in focus (52)
- 14:30 English 911 2 (149)
- 14:35 English 911 2 (150)
- 14:40 English 911 2 (151)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (7)
- 15:25 English 911 2 (33)
- 15:30 English 911 2 (36)
- 15:35 English 911 2 (37)
- 15:40 Evolution (7)
- 16:00 Grammar wise (6)
- 16:25 English in focus (2)
- 16:35 English in focus (7)
- 16:45 English in focus (8)
- 17:00 Norm of the north
- 18:30 Easy talk (37)
- 18:40 Worth seeing (11)
- 18:50 Worth seeing (12)
- 19:00 Simple phrases (2)
- 19:10 Life around (2)
- 19:20 Life around (36)
- 19:30 Life around (45)
- 19:40 Jack of all trades (1)
- 19:50 Basic lexis (10)
- 19:55 Basic lexis (11)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (3)
- 20:20 Let's talk (3)
- 20:35 English in focus (9)
- 20:45 English 911 2 (14)
- 20:50 English 911 2 (15)
- 20:55 English 911 2 (18)
- 21:00 Five feet apart
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (7)
- 23:25 English 911 2 (33)
- 23:30 English 911 2 (36)
- 23:35 English 911 2 (37)
- 23:40 Evolution (7)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Кризисы Путинской России
- 05:00 Кризисы Путинской России
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Смотрите сами
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Zahysnyky neba
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Виновники войны
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 The Observers
- 01:21 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 France In Focus
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 The Observers
- 05:21 Focus
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 C'est en France
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 L'invité de l'économie
- 02:00 Le journal
- 02:15 Reporters France 24
- 02:30 Le journal
- 02:45 A l'affiche
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:40 Légendes urbaines
- 04:00 Le journal
- 04:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 04:30 Le journal
- 04:45 Outre-mer
- 05:00 Le journal
- 05:15 Pas2quartier
- 05:21 Mode
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Outre-mer
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 Programme selon
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 08:00 Droga
- 08:20 Którędy po sztukę (Retabulum św. Elżbiety)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 2 (21)
- 09:30 W labiryncie (Boże Narodzenie)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Osadnicy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Reakcja instynktowna)
- 16:30 Panorama
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Sprawa Przybyszewskiej
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 W ogrodzie i zagrodzie
- 19:30 Szaleństwo Majki Skowron (Alarm na jeziorze)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 08:00 Barka
- 08:21 Przepis dnia (19)
- 08:25 Wakacje z duchami (Człowiek w plastikowej zbroi)
- 08:56 Kapitan Sowa na tropie (Termos)
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas (Bez kontroli)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (3)
- 19:46 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:51 Rozmowa dnia
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 14:30 Teleskop
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 14:43 Z życia Kościoła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Reakcja instynktowna)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa i jej goście (Izabela Trojanowska)
- 17:32 Teleskop kulturalny
- 17:39 Prognoza pogody
- 17:43 Warci, niewarci
- 17:58 Podróże po Wielkopolsce (Kępno)
- 18:14 Pociąg do Wielkopolski
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:50 Sportowy weekend
- 19:20 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:39 Medycyna i ty
- 19:55 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:28 Przystanek Kultura
- 08:45 Warto tam być
- 08:48 Tydzień białoruski
- 09:11 Spotkania w świecie ciszy
- 09:34 Dzieciaki zdolniaki (Sport to zdrowie)
- 09:47 Nie taki internet straszny
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:19 Ogród i nie tylko
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:05 Strefa otwarta (Dlaczego zdradzamy?)
- 19:29 Żyjący Kościół
- 19:57 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Przystanek Kultura (Twórcy - Ryszard Doliński)
- 21:56 Warto tam być
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 08:00 Fajna Polska (Aktywne Podkarpacie)
- 08:45 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Rakowskich w Bełczącu)
- 09:00 Informacje kulturalne
- 09:15 Sport
- 09:45 Design i ty
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Ahora Espanol (Agata i Ramon postanawiają jednak zrobić imprezę u siebie w domu)
- 14:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 18:00 Sport
- 18:15 Jedz na zdrowie (Nadciśnienie a dieta)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Z historią na Ty
- 19:20 Unia kulinarna
- 19:45 Języczek u wagi (Slam poetycki)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Reakcja instynktowna)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 A to historia (To ułani są z Grudziądza)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (151)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Prosto z lasu (15/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia (Białe prześcieradła, czyli marzenia o Kuwejcie)
- 14:53 Tajemniczy świat zwierząt (23)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Reakcja instynktowna)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:37 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 17:51 Sport - podsumowanie weekendu
- 18:16 Abecadło astronomii (Sztuczne satelity Ziemi)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:52 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Sielskie życie
- 19:12 Tajemniczy świat zwierząt
- 19:19 Abecadło astronomii (Sztuczne satelity Ziemi)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Żyj w przyrodzie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Reakcja instynktowna)
- 16:30 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Rokokowa rzeźba lwowska na Lubelszczyźnie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Historie niezapisane ((Nie)zaginiony księgozbiór)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Chełmska Hodegetria
- 18:10 Reportaż. Z lubelskiego (Piewca modernizmu)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Czas na speedway
- 19:45 Gość "Panoramy"
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Faszyzm w Europie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Sportowe wydarzenia
- 08:21 Z życia regionu (Świadek)
- 08:38 Z życia regionu (Turystyka bez granic - Dukla, Góra Cergowa)
- 08:47 Podkarpacka scena przebojów (Odcinek 256 - Liver)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Moda na język polski (Sagi rodzinne)
- 09:28 Kalejdoskop filmowy
- 09:30 Koncerty Telewizji Rzeszów: Jednego Serca Jednego Ducha 2024 (4)
- 09:47 Z życia regionu (Męska sprawa)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Reakcja instynktowna)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ścieżką przez las (Profesor - leśnik z Sieniawy)
- 17:21 Z życia regionu (Turystyka bez granic - Góry Słonne)
- 17:30 Magazyn sportowy
- 18:00 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z Andrusem po Galicji
- 19:24 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Poczta Polska
- 09:27 Pasmo zdarzeń
- 09:53 Poznaj region (Sokołowsko)
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Reakcja instynktowna)
- 16:30 Profesor Wrocław (Alfred Jahn)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Astronarium (Meteoryt Ribbeck)
- 17:32 Sekrety świata (Siena)
- 17:35 Teraz wieś
- 18:01 Agro-Fakty
- 18:15 Szlachetne zdrowie
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:54 Fakty sport
- 19:07 Johann Scheffler - mistyczna opowieść
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Prosto z lasu
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 14:30 Zjednoczeni folklorem
- 14:45 Kronika dnia (12)
- 14:56 Pogoda w regionie (12)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Reakcja instynktowna)
- 16:30 Kronika dnia (12)
- 16:41 Pogoda w regionie (12)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (12)
- 17:01 Raport pogodowy (12)
- 17:04 Z Andrusem po Galicji (Mielec)
- 17:30 Zdrowie dla Ciebie (Profilaktyka udarów)
- 17:40 Działo się w Krakowie
- 17:45 Wojownicy czasu (Wyznania mistrzów małodobrych, czyli katem być)
- 18:14 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Rysy)
- 18:30 Kronika (12)
- 18:51 Tematy dnia (12)
- 19:02 Pogoda (12)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (12)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:13 Odkrywanie Podkarpacia (Skarby przyrody Puszczy Sandomierskiej. Łąki i pola, wydmy)
- 19:26 Niecodziennik (Muzeum Historii Tarnowa)
- 19:34 Magazyn medyczny (Okulistyka dla dzieci i dorosłych w Szpitalu im. S. Żeromskiego)
- 19:45 Więcej dobra (3)
- 19:50 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Z ognia i piasku)
- 19:55 Pogoda w regionie (12)
- 19:57 Raport pogodowy (12)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (12)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (12)
- 21:56 Kronika sportowa
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:15 Sport opolski
- 08:35 7 dni opolskie
- 08:50 Agrokurier (574)
- 09:00 Janka (Czysta gra)
- 09:30 Odczarowany las (10)
- 09:50 Polacy na ratunek Żydom (Rodzina Piastów)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:40 Sport opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Reakcja instynktowna)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Pocztówki z Kielc (Hotel Bristol)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ginące zawody (Zbita szyba)
- 17:15 Dej pozór
- 17:45 Strefa kultury (263)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Sport
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:21 Astronarium (Pochodzenie wody)
- 09:44 Gwiazdy od szafy (Olga Szomańska)
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Reakcja instynktowna)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Sekrety świata (Lizbona)
- 16:39 Bezbłędnie (Łabądź)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Muzeum Polskiej Piosenki
- 17:09 Sport
- 17:30 Fakty i opinie
- 18:15 Rola wsi
- 18:25 Pocztówki z Kielc (Tablica Kościuszki)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 Świat pomiarów
- 19:12 Świętokrzyskie Espresso
- 19:42 Koło się kręci (Memento Mori Człowieku)
- 19:55 Pocztówki z Kielc (Urząd Wojewódzki)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 08:00 Sport po łódzku
- 08:25 Życie lasu. Storczyki
- 09:00 Skarby Łodzi (4)
- 09:07 Ewa Demarczyk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Reakcja instynktowna)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (12)
- 16:37 Tajemniczy świat zwierząt (13)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wpływ zmian klimatu na las
- 17:46 Prosto z lasu
- 17:59 Misja OGRÓD
- 18:13 Zakręceni, wkręceni (11)
- 18:22 Skarby Łodzi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Sport
- 18:58 Pogoda
- 19:02 Rozmowa dnia
- 19:17 Na wschód od Łodzi
- 19:31 Portret z pamięci (Mirosław Kuliś)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:51 Pogoda
- 21:54 Obalamy mity medyczne (22)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 09:15 Credo
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Reakcja instynktowna)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:36 Pogoda
- 16:38 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka (Wiesiołek)
- 17:10 Dej pozór (Tukej - Nikisz)
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:06 Piękne bo śląskie (Gliwice)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:53 Pokój na poddaszu (Teatr 60+)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 00:00 Słowo życia ((J 6, 41-51) Chleb żywy, który zstąpił z nieba)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sól ziemi (Rodzina z pasją)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Gen. Władysław Anders)
- 01:00 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 02:00 Transmisja papieska: Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem (Transmisja z Placu św. Piotra w Watykanie)
- 02:15 Rozmowy niedokończone
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Kraj Jezusa)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Tam, gdzie Bóg płacze (Bracie, nigdy się nie poddawaj!, część 1)
- 05:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Starej Wsi)
- 05:30 Odpowiedzialni za Kościół (Św. Józef z Lublina)
- 06:00 Ze szkolnej ławki (Liceum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie)
- 07:10 Camino de Vistula
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (12 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Wieś - to też Polska
- 09:15 Słowo życia ((Mt 17, 22-27) Podatek na świątynię)
- 09:20 Mateczniki Polskości (Muzeum Pożarnictwa w Kotuniu)
- 09:30 Moja katolicka rodzina (Święta Teresa od Jezusa: Wartość modlitwy i pracy)
- 09:55 Święty na każdy dzień (12 sierpnia, wspomnienie św. Joanny Franciszki de Chantal, zakonnicy)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Metr od świętości (2)
- 15:00 Katownie praskie
- 15:50 Ma się rozumieć (Trójca Święta - Bóg Ojciec)
- 18:00 Anioł Pański
- 18:05 Informacje dnia
- 18:15 Rozmowy niedokończone (Bitwa Warszawska - historia i znaczenie dla Polski i Europy)
- 19:25 Święty na każdy dzień (12 sierpnia, wspomnienie św. Joanny Franciszki de Chantal, zakonnicy)
- 19:30 Poznajemy Polskę (Wyżyna Krakowsko-Częstochowska)
- 19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Niezwyciężeni. Czas próby)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:05 Mroczne historie magazynowe (1)
- 02:55 Miłosny trójkąt (11)
- 03:20 Miłosny trójkąt (12)
- 03:45 Nieźle kliknięci bez filtra (10)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (11)
- 06:00 Yattaman (Człowiek z równiny)
- 06:25 Yattaman (Kobieta-wilk)
- 06:55 Yattaman (Podziemna przygoda)
- 07:25 Yattaman (Księżycowa księżniczka)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (71)
- 08:20 Stellina (2)
- 09:20 Świat zwariował 2 (18)
- 09:35 Moje trzy siostry (135)
- 10:30 Rozbitkowie (15)
- 11:30 Rozbitkowie (16)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (42)
- 13:00 Helena i chłopcy (7)
- 13:35 Namiętności (73)
- 14:10 Namiętności (74)
- 14:55 Uśmiechnij się (8)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (9)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (6)
- 22:20 Uśmiechnij się 3 (4)
- 22:30 Uśmiechnij się (6)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Mroczne historie magazynowe (1)
- 00:40 Na osi (501)
- 01:15 Kto jest twoim tatą?
- 03:20 Jawajska gorączka
- 05:25 Coś śmiesznego (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:45 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Rzeka śmierci)
- 06:55 Simba lwi Król (16)
- 07:25 Simba lwi Król (17)
- 07:55 Mróweczki z bajeczki (20)
- 10:00 Remont na 5+ (1)
- 10:30 Drakers (11)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Pojedynek drapieżników)
- 11:55 Legendy sportu (Piotr Świerczewski)
- 14:00 Uśmiechnij się (1)
- 14:10 Mroczne historie magazynowe (1)
- 15:55 Uśmiechnij się (4)
- 16:00 Mała doboszka (6)
- 17:00 Mała doboszka (7)
- 17:55 Uśmiechnij się 3 (5)
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Cestománie (Ekvádor: Země bez stínů)
- 02:30 Chvíle pro písničku
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Mezi goroly)
- 05:15 Etiketa (Sportovní diváci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (10)
- 09:40 Doktor Martin 2 (14)
- 10:30 Úsměvy Rudolfa Jelínka
- 11:10 Akce Býčí oko
- 14:00 Z Televarieté
- 14:55 Košile
- 15:20 Nemocnice na kraji města (12)
- 16:10 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 17:00 Na cestě po ostrově Curacao
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (2)
- 20:10 Svět pod hlavou (7)
- 21:05 Neviditelní (9)
- 22:05 Neviditelní (10)
- 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:00 Sisi II (5)
- 23:55 Bardotová (1)
- 04:00 Folklorní výlety
- 04:25 Holub zahradníkem
- 04:55 Zapomenuté výpravy (Šlápoty)
- 05:15 Žiješ jenom 2x (16)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Evropa z výšky (Velká Británie)
- 09:15 Bedekr III. (Nice)
- 09:45 Čína na jazyku II (6)
- 23:30 Agatha a podstata vraždy
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:30 Před půlnocí
- 04:55 Srdce z Gambie
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Prodaná nevěsta
- 21:55 Schovávaná na schodech
- 23:25 Matthias a Maxime
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: V)
- 06:05 Hopsasa (Překvápko pro mamku)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (10)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (11)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (18)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a rybka)
- 18:50 Zafari (11)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (12)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Kawa na ławę
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:20 Akademia ogrodnika
- 02:40 Ranking Mazura
- 03:10 Szkło kontaktowe
- 04:05 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:30 Akademia ogrodnika
- 04:40 Kawa na ławę
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Jeden na jeden
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Biznes
- 00:35 Kawa na ławę
- 01:50 Loża prasowa
- 02:55 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:30 Kawa na ławę
- 04:45 Fakty po Faktach
- 05:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Makłowicz w drodze
- 07:35 Szkło kontaktowe
- 08:40 Kawa na ławę
- 09:50 Loża prasowa
- 11:00 Fakty po Faktach
- 11:45 Alarm dla Ziemi
- 12:10 Akcja Grawitacja
- 12:25 Kawa na ławę
- 13:40 Loża prasowa
- 14:50 Kijek w kosmosie
- 15:30 Horyzont
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:35 Polska i świat
- 00:00 ITbiznes (187)
- 00:30 Motozoom (116)
- 01:00 Pieniądze z papieru (107)
- 01:30 Świat do odczytu (36)
- 02:00 ITbiznes (187)
- 02:30 Biznes to ludzie (7)
- 03:00 Po godzinach: Konie (15)
- 03:15 Twój branding (108)
- 03:30 Świat do odczytu (36)
- 04:00 Motozoom (116)
- 04:30 Pieniądze z papieru (107)
- 05:00 Biznesmania (48)
- 05:30 Motozoom (116)
- 06:00 Biznes wieczorem
- 06:30 Świat do odczytu (36)
- 07:00 Ważne opinie
- 07:30 Świat do odczytu (36)
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Biznes to ludzie (8)
- 11:30 Biznes od rana
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Biznes to ludzie (8)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Pieniądze z papieru (107)
- 14:30 Po godzinach: Konie (15)
- 14:45 Dobra franczyza 2 (15)
- 15:00 Świat do odczytu (36)
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Po godzinach: Konie (15)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Twój branding (108)
- 21:30 Biznes wieczorem
- 22:00 Ważne opinie
- 22:30 Biznes wieczorem
- 23:00 Zdaniem analityków
- 23:15 Ważne opinie
- 23:45 Dłuższa rozmowa
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:40 Magazyn rolniczy
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (1)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5324)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Mieć to coś)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (5/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (180)
- 21:10 07 zgłoś się (Ścigany przez samego siebie)
- 22:35 Święty Sojusz kontra Imperium Zła
- 23:45 Pociąg strachu
- 00:50 Wojenne dziewczyny 4 (47)
- 01:50 Wojenne dziewczyny 4 (48)
- 02:50 Król Kalifornii
- 12:30 Koło fortuny (1621)
- 13:15 Akacjowa 38 (403)
- 16:00 Koło fortuny (1622)
- 16:35 Familiada (2864)
- 17:15 Miłość i nadzieja (8)
- 18:10 Va banque (767)
- 18:45 Akacjowa 38 (427)
- 19:35 Barwy szczęścia (3005)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (50)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 08:00 Ludzie i pszczoły (Pani Hajnalka)
- 08:25 Tchnienie na-tchnienie (Karolina Hałatek)
- 08:50 Kościół z bliska
- 09:14 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:47 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Reakcja instynktowna)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Piosenka u Ciebie
- 17:36 Ja cię uczyć każę (10)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:07 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Sport
- 21:53 Pogoda
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 09:15 Credo
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Reakcja instynktowna)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:36 Pogoda
- 16:38 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka (Wiesiołek)
- 17:10 Dej pozór (Tukej - Nikisz)
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:06 Piękne bo śląskie (Gliwice)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:53 Pokój na poddaszu (Teatr 60+)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 08:00 Droga
- 08:20 Którędy po sztukę (Retabulum św. Elżbiety)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 2 (21)
- 09:30 W labiryncie (Boże Narodzenie)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Osadnicy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Reakcja instynktowna)
- 16:30 Panorama
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Sprawa Przybyszewskiej
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 W ogrodzie i zagrodzie
- 19:30 Szaleństwo Majki Skowron (Alarm na jeziorze)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bory Tucholskie)
- 02:40 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Czekoladowa dynastia
- 04:10 Całkiem niezła historia (Focza klinika)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Muzealne opowieści (38)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Zacznij od Bacha (bociana))
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Kruk)
- 08:00 Barka
- 08:21 Przepis dnia (19)
- 08:25 Wakacje z duchami (Człowiek w plastikowej zbroi)
- 08:56 Kapitan Sowa na tropie (Termos)
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas (Bez kontroli)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dla kogo żyć)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Wigierski Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (3)
- 19:46 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2008)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:51 Rozmowa dnia