Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:30 5 dni wojny
- 03:25 Ostatnia akcja
- 05:00 Morze Hallera
- 05:44 Zakończenie programu
- 05:50 Balans bieli
- 06:25 Awantura o Basię (Awantura szósta, czyli rzecz o idolu i siedmiu kołnierzykach)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:40 Halo, tu Paryż (17)
- 07:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Lekkoatletyka - maraton mężczyzn
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Ojciec Mateusz 28 (Nigdy Cię nie opuszczę)
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Tour de Pologne - kroniki
- 20:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 20:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Lekkoatletyka - 10. dzień - sesja wieczorna
- 21:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Boks - kobiety do 57 kg, mężczyźni do 57 kg, kobiety do 75 kg, mężczyźni powyżej 92 kg - finały
- 01:30 Znów cię kocham
- 03:00 Status: Singiel
- 04:45 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (3000)
- 05:25 Barwy szczęścia (3001)
- 06:00 Barwy szczęścia (3002)
- 06:35 M jak miłość (1801)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:20 To jest grane (20)
- 11:55 Heidi
- 22:45 Panorama
- 23:25 Po prostu przyjaźń
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:01 Dobrego dnia
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:20 WAWA Bohaterom
- 17:31 Saga rodów (Ród Stępniów)
- 17:51 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (2)
- 18:15 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Potockich w Bończy)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Filmowe spotkania
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Pogoda
- 21:52 Sport
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 01:40 Spider-Man 2
- 08:45 Na fali 2
- 10:40 Faceci w czerni
- 12:40 Gliniarze (Czarna owca)
- 13:40 Gliniarze (Dobre intencje)
- 16:45 Gliniarze (Policjant)
- 17:50 Chłopaki do wzięcia (390)
- 18:20 Chłopaki do wzięcia (391)
- 18:50 Wydarzenia (810)
- 19:15 Prezydenci i premierzy (360)
- 19:45 Sport (810)
- 19:55 Pogoda (810)
- 23:00 xXx: Następny poziom
- 01:15 Love Island. Wyspa miłości (179)
- 02:25 STOP Drogówka (299)
- 03:25 Disco Polo Life (2383)
- 08:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (95)
- 09:00 Galileo (866)
- 10:00 Galileo (867)
- 11:05 #Jesteśmy dla dzieci (240)
- 11:30 Ewa gotuje (486)
- 15:55 13 posterunek 2 (35)
- 16:35 13 posterunek 2 (36)
- 17:20 13 posterunek 2 (39)
- 00:00 Dusza zabójcy
- 01:50 Zobacz to!: Menu na miarę (4)
- 02:30 Menu na miarę (5)
- 02:55 Menu na miarę (6)
- 03:20 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Kordian)
- 04:20 Menu na miarę (7)
- 04:55 Menu na miarę (9)
- 05:20 Dyżur 3 (37)
- 06:00 Taki jest świat 9 (32)
- 07:00 Kobra - oddział specjalny (Ostatnia stacja)
- 01:10 Zabójca
- 03:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (174)
- 08:10 Ale numer! 20 (16)
- 08:45 Hit Kabaret Show (5)
- 09:45 Gwiazdy Mazurskiej Nocy Kabaretowej (10)
- 00:45 Agenci NCIS: Hawaje (11)
- 01:40 Agenci NCIS: Hawaje (12)
- 02:40 Zagadki z przeszłości 3 (3)
- 03:40 Znaki (1)
- 04:40 Rysa (2)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Agenci NCIS 17 (13)
- 06:55 Agenci NCIS 17 (14)
- 07:50 Agenci NCIS 17 (15)
- 08:45 Agenci NCIS 17 (16)
- 09:40 Agenci NCIS 17 (17)
- 12:35 Kobra - oddział specjalny (9)
- 13:40 Smerfy
- 20:00 Cast Away: Poza światem
- 00:00 Zabójcze kataklizmy 2 (2)
- 01:00 Ben Fogle w Czarnobylu
- 01:50 W okowach mrozu 6 (12)
- 02:35 Ben Fogle w Czarnobylu
- 03:25 Dynastie (5)
- 04:20 W okowach mrozu 6 (1)
- 05:10 Życie na pustkowiu 10 (9)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (7)
- 06:30 Dynastie 2 (1)
- 07:40 Dynastie 2 (2)
- 08:50 Dynastie 2 (3)
- 10:00 Dzika Francja (1)
- 11:05 Starożytne mocarstwa (4)
- 12:00 W okowach mrozu 5 (9)
- 13:00 W 80 kilo dookoła świata (2)
- 13:55 Jak budowano imperia (2)
- 16:55 Życie na pustkowiu 10 (10)
- 17:55 Dzika Francja (1)
- 20:00 Brytyjskie fabryki 3 (2)
- 21:05 Zjawiskowa Ziemia (1)
- 22:15 W okowach mrozu 6 (3)
- 23:15 Dzika Francja (1)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 00:45 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 01:10 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:35 Taffy (Nowszy model)
- 01:45 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 01:50 Taffy (W klatce)
- 02:00 Taffy (Podchody z duchami)
- 02:05 Taffy (Rozgrywka)
- 02:10 Płazowyż (Znowu razem)
- 02:35 Płazowyż 2 (21)
- 02:55 Płazowyż 2 (22)
- 03:20 Dronersi (Wyścig paipai)
- 03:40 Dronersi (Witamy w Paroa)
- 04:00 Dronersi (Tor Pająka)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Żelazna kapusta)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Pajęcza sieć)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 05:45 Taffy 2 (Mucha)
- 05:50 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Konfrontacja)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Zderzenie)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne / Zima w Wielkim Mieście)
- 07:55 Taffy (Białe rękawiczki)
- 08:00 Taffy (Marzenia maszyny)
- 08:10 Taffy (Taffyzilla)
- 08:25 Taffy (Ubaw po pachy)
- 08:30 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 08:35 Taffy (Kici, kici)
- 08:45 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (45)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (31)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (30)
- 12:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (50)
- 12:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (51)
- 13:25 Taffy (Porywacz kotów)
- 13:30 Taffy (Dzień szopa)
- 13:35 Taffy (Wylogowanie)
- 13:50 Taffy (Woń polowania)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 4 (U Tirka / Dżingle)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 4 (Bill stand-uper / Zielony proces)
- 01:05 Mój syn
- 02:40 Ściema po polsku
- 04:15 Córka trenera
- 05:45 Zakończenie programu
- 06:05 Książę i ja: Królewskie wesele
- 07:40 Wielki Mistrz
- 09:40 Prawie przyjaciele
- 11:20 Proza życia
- 13:00 Potężne sierotki
- 14:55 Ojciec
- 16:30 Ekspedientki
- 18:15 Gorzko-słodki
- 23:55 Miasto kłamstw
- 04:40 Z pamiętnika położnej 7 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (5)
- 06:00 Ojciec Brown 8 (4)
- 06:55 Ojciec Brown 8 (5)
- 07:55 Śmierć pod palmami 4 (2)
- 09:00 Lewis 9 (3)
- 10:00 Morderstwa w Midsomer 23 (2)
- 11:45 Śmierć pod palmami 6 (6)
- 12:50 Śmierć z dala od palm (3)
- 13:50 Ojciec Brown 11 (2)
- 16:40 Śmierć pod palmami 4 (3)
- 17:45 Śmierć pod palmami 6 (6)
- 18:50 Śmierć pod palmami 8 (5)
- 19:55 Śmierć z dala od palm (4)
- 21:00 Milczący świadek 24 (9)
- 22:10 Milczący świadek 24 (10)
- 23:20 Ragdoll (3)
- 01:05 Pan Wołodyjowski
- 20:00 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 21:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 21:55 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 23:05 Pułapka
- 00:05 Magia nagości. Niemcy 2 (3)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (1)
- 01:45 Co lubią kobiety (4)
- 02:50 I love kabaret (2)
- 03:45 I love kabaret (3)
- 04:45 I love kabaret (5)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (2)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:50 Survivalowa rodzina (2)
- 08:25 To leci w sieci (2)
- 08:55 To leci w sieci (19)
- 09:20 To leci w sieci (5)
- 09:45 Historia kultowych marek (1)
- 12:50 Quo vadis (1/2)
- 14:30 Quo vadis (2-ost.)
- 16:15 Kabaretowe przeboje (6)
- 17:20 I love kabaret (2)
- 20:05 Sztos
- 00:00 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 00:55 Dzika kuchnia (5)
- 01:30 Dzika kuchnia (7)
- 02:00 Dzika kuchnia (1)
- 02:30 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:50 Dzika kuchnia (5)
- 04:20 Dzika kuchnia (7)
- 04:50 Dzika kuchnia (1)
- 05:15 Dzika kuchnia (2)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Na osi (1092)
- 06:30 Turystyczna jazda (Łęknica)
- 06:50 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 07:05 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 10:05 Giganty na drogach (8)
- 11:05 Giganty na drogach (9)
- 12:05 Giganty na drogach (10)
- 13:05 Giganty na drogach 2 (1)
- 14:05 Giganty na drogach 2 (2)
- 15:05 Giganty na drogach 2 (3)
- 16:05 Giganty na drogach 2 (4)
- 17:00 Giganty na drogach 2 (5)
- 18:00 Giganty na drogach 2 (6)
- 19:00 Giganty na drogach 2 (7)
- 22:10 Giganty na drogach 2 (8)
- 23:10 Giganty na drogach 2 (9)
- 04:45 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:20 U nas w...
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 Z lokalnego archiwum
- 10:00 Przepis na remont 2 (8)
- 10:30 Przepis na remont 2 (9)
- 11:00 Przepis na remont 2 (10)
- 11:25 Przepis na remont 2 (11)
- 11:55 Przepis na remont 2 (12)
- 14:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 15:00 Giganty na drogach (1)
- 16:00 Giganty na drogach (2)
- 17:00 Giganty na drogach (3)
- 18:00 Giganty na drogach (4)
- 19:00 Giganty na drogach (5)
- 20:00 Hadik - Król Huzarów
- 22:10 Suburra
- 08:10 Mistrzowie ceramiki 4 (1)
- 09:15 Mistrzowie ceramiki 4 (2)
- 10:20 Mistrzowie ceramiki 4 (3)
- 11:20 Bake off: zawodowcy 6 (2)
- 16:45 Mistrzowie ceramiki 4 (1)
- 17:50 Mistrzowie ceramiki 4 (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Druga Alicja / Felek gra w pałacu)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dodo dylemat / Końskie harce)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Ziemniak czy kartofel? / Tort na odwrót Kapka)
- 01:30 Spidey i superkumple (Rakietowy Nosorożec/ Psikus albo TRACE-E)
- 01:55 Spidey i superkumple (Szpieg w systemie / Sprawdzian supersiły)
- 02:20 Spidey i superkumple (Gołębie żartownisie/ Talent do roślin)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (W labiryncie/ Kraina zagubionych... skarpet)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Krystaliczna Crystal/ Wielkie Frajdomkowe nocowanko)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowany las!/ Dino-pieski)
- 04:00 Eureka! (Muszla pełna dźwięków / Prezent dla bliźniaków)
- 04:30 Eureka! (Chrapiący problem / Wycieczka do biblioteki)
- 05:00 Eureka! (Kły, kłopoty i takie tam / Abso-fletnie fantastycznie)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Rodzina Farfusa / Parada przygód)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Piracka przygoda)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowana herbatka! / Nieszczęśliwi biwakowicze)
- 07:00 Blue 2 (Chlup, chlup, Święta!)
- 07:10 Blue 2 (78)
- 07:20 Blue 2 (79)
- 07:30 Blue 2 (80)
- 07:40 Blue 2 (81)
- 07:50 Blue 2 (82)
- 08:00 Blue 2 (83)
- 08:10 Blue 2 (84)
- 08:20 Blue 2 (85)
- 08:30 Disney Junior Ariel (1)
- 09:00 Pupstruction (Profesor Miaukowicz/ Sąsiadka zza płotu)
- 09:30 Superkoty (Fajerwerkowa obawa/ Serowe drzewa)
- 00:10 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 00:35 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 02:35 Duch i nas dwóch (11)
- 03:00 Duch i nas dwóch (12)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (13)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (14)
- 04:50 Duch i nas dwóch (20)
- 05:15 Duch i nas dwóch (21)
- 05:35 Robale ziomale (Owadzie radio / Wyraź siebie)
- 06:00 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 06:05 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 06:10 Taffy 2 (Mama!)
- 06:25 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 06:35 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 06:40 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 06:55 Fineasz i Ferb (5)
- 07:25 Fineasz i Ferb (13)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (6)
- 14:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 14:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 14:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 15:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 15:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (41)
- 15:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (42)
- 18:00 Taffy (Kochany klops)
- 18:05 Taffy (Lekcja życia)
- 18:20 Taffy (Redaktor Taffy)
- 18:30 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 18:35 Taffy (Szopi Księżyc)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (47)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (49)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (50)
- 00:05 Blue 2 (1)
- 00:15 Blue 2 (2)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 00:40 Kolorklocki (14)
- 00:45 Blue 2 (3)
- 00:55 Piotruś Królik 2 (20)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (29)
- 01:20 Psi Oddział (14)
- 01:35 Blue (9)
- 01:40 Blue 2 (50)
- 01:50 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 02:00 Blue (16)
- 02:05 Tosia i Tymek (57)
- 02:20 Blue 2 (46)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (46)
- 02:40 Kręciołki (69)
- 02:50 Teletubisie (33)
- 03:05 Blue (5)
- 03:10 Blue (6)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (5)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (1)
- 03:45 Tosia i Tymek (49)
- 03:55 Tosia i Tymek (50)
- 04:10 Blue 2 (34)
- 04:15 Blue 2 (35)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (35)
- 04:35 Blue (34)
- 04:45 Blue (35)
- 04:50 Blue (1)
- 05:00 Superpyra (43)
- 05:05 Superpyra (44)
- 05:15 Kolorklocki (22)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (48)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (49)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 05:50 W Papierowej Krainie (36)
- 06:00 Piotruś Królik (27)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (27)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (28)
- 06:55 Blue (13)
- 07:05 Blue (14)
- 07:15 Blue (15)
- 07:20 Blue (16)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (3)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (22)
- 08:10 W Papierowej Krainie (36)
- 08:20 Blue (27)
- 08:30 Blue (28)
- 08:40 Blue (29)
- 08:50 Blue (30)
- 09:00 Blue (31)
- 09:10 Blue (32)
- 09:15 Mała kuchnia świata (3)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (5)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (6)
- 09:55 Kręciołki (55)
- 10:10 Kręciołki (56)
- 10:25 Blue 2 (29)
- 10:35 Blue 2 (30)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (3)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (21)
- 11:15 W Papierowej Krainie (36)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (18)
- 11:50 Superpyra (20)
- 12:00 Blue 2 (4)
- 12:10 Blue (11)
- 12:15 Blue (2)
- 12:25 Blue (3)
- 12:35 Blue 2 (4)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (8)
- 13:05 Blue 2 (29)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (20)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (30)
- 13:40 Psi Oddział (14)
- 13:55 Blue (19)
- 14:05 Blue (20)
- 14:15 Blue (21)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (46)
- 14:35 Blue 2 (18)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (21)
- 15:15 W Papierowej Krainie (37)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (8)
- 15:50 Blue (12)
- 16:00 Blue (4)
- 16:10 Blue (5)
- 16:20 Matklocki (8)
- 16:25 Blue 2 (8)
- 16:35 Kolorklocki (15)
- 16:40 Kolorklocki (16)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (9)
- 17:10 Blue 2 (30)
- 17:15 Piotruś Królik 2 (21)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (30)
- 17:45 Psi Oddział (15)
- 18:00 Blue (22)
- 18:10 Blue (23)
- 18:15 Blue (24)
- 18:25 Tosia i Tymek (64)
- 18:40 Blue 2 (19)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (47)
- 19:00 Kręciołki (71)
- 19:15 Teletubisie (35)
- 19:30 Blue (5)
- 19:40 Blue (6)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (6)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (2)
- 20:20 Tosia i Tymek (51)
- 20:30 Tosia i Tymek (52)
- 20:45 Blue 2 (4)
- 20:55 Blue 2 (5)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 21:15 Blue (36)
- 21:25 Blue (37)
- 21:35 Superpyra (45)
- 21:40 Superpyra (46)
- 21:50 Hej, Duggee! 2 (50)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (51)
- 22:10 Kolorklocki (23)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 22:30 W Papierowej Krainie (37)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (21)
- 22:55 W Papierowej Krainie (36)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (8)
- 23:35 Matklocki (8)
- 23:40 Blue 2 (3)
- 23:50 Blue (12)
- 23:55 Blue 2 (17)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 05:00 Bernard (44)
- 05:05 Bernard (46)
- 05:10 Bernard (47)
- 05:15 Bernard (49)
- 05:20 Bernard (50)
- 05:25 Bernard (51)
- 05:30 Bernard (52)
- 05:35 Bernard 2 (54)
- 05:40 Bernard 2 (55)
- 05:45 Bernard 2 (56)
- 05:50 Bernard 2 (58)
- 05:55 Bernard 2 (59)
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Bernard (1)
- 08:05 Bernard (3)
- 08:10 Bernard (4)
- 08:15 Bernard (6)
- 08:20 Bernard (7)
- 08:25 Bernard (8)
- 08:30 Bernard (9)
- 08:35 Bernard (10)
- 08:40 Bernard (11)
- 08:45 Bernard (18)
- 08:50 Bernard (19)
- 08:55 Bernard (20)
- 09:00 Bernard (21)
- 09:05 Bernard (23)
- 09:10 Bernard (24)
- 09:15 Bernard (26)
- 09:20 Bernard (27)
- 09:25 Bernard (28)
- 09:30 Bernard (29)
- 09:35 Bernard (30)
- 09:40 Bernard (32)
- 09:45 Bernard (33)
- 09:50 Bernard (34)
- 09:55 Bernard (35)
- 10:00 Bernard (36)
- 10:05 Bernard (38)
- 10:10 Bernard (39)
- 10:15 Bernard (41)
- 10:20 Bernard (42)
- 10:30 Bernard (44)
- 10:35 Bernard (45)
- 10:40 Bernard (46)
- 10:45 Bernard (48)
- 10:50 Bernard (49)
- 11:00 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 11:15 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 11:25 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 11:35 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 11:45 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 12:00 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 12:10 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 13:20 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 13:30 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 13:55 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 14:05 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 14:15 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 14:35 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 15:05 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 15:15 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 15:30 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 15:55 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 16:05 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 16:15 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 16:30 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 16:40 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 16:50 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 17:00 Power Players (1)
- 17:20 Power Players (2)
- 17:30 Power Players (3)
- 17:40 Power Players (4)
- 17:55 Power Players (5)
- 18:05 Power Players (6)
- 18:20 Power Players (7)
- 18:30 Power Players (8)
- 18:50 Power Players (9)
- 19:00 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 19:15 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 19:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 19:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 19:50 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 20:00 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 20:10 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 20:20 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 20:35 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 20:50 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 21:00 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 21:15 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 21:25 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 21:35 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 22:00 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 22:10 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 22:20 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Trema)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 22:55 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 23:10 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 23:25 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 23:35 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 23:50 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 00:01 Opowieści warzywne
- 00:03 Teraz się bawimy
- 00:06 Świat podwodny
- 00:09 Towarzysze zabawy
- 00:12 Wakacje
- 00:15 Sunville
- 00:18 Towarzysze zabawy
- 00:21 Teraz się bawimy
- 00:23 Opowieści warzywne
- 00:25 Towarzysze zabawy
- 00:28 Świat podwodny
- 00:30 Towarzysze zabawy
- 00:32 Świat elfów
- 00:35 Wstawaj!
- 00:38 Towarzysze zabawy
- 00:40 Sunville
- 00:43 Teraz się bawimy
- 00:46 Wakacje
- 00:48 Zwierzęta
- 00:51 Kolorowa magia
- 00:54 Świat elfów
- 00:57 Sunville
- 01:00 Opowieści warzywne
- 01:02 Kolorowe koło
- 01:06 Pojazdy
- 01:08 Safari
- 01:11 Pojazdy
- 01:13 Sport, sport, sport
- 01:17 Miejskie życie
- 01:20 Zwierzęta
- 01:23 Urocze miejsca
- 01:26 Miejskie życie
- 01:28 Safari
- 01:30 Indie
- 01:34 Urocze miejsca
- 01:36 Świat elfów
- 01:39 Morskie przygody
- 01:41 Urocze miejsca
- 01:44 Opowieści warzywne
- 01:47 Safari
- 01:49 Urocze miejsca
- 01:52 Indie
- 01:55 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:58 Miejskie życie
- 02:01 Świat elfów
- 02:04 Jak podróżujemy
- 02:06 Miyu i Litto
- 02:09 Safari
- 02:12 Przygody w przestrzeni
- 02:15 Sunville
- 02:18 Jaki jest twój zawód ?
- 02:20 Posłuchaj tego
- 02:25 Miejskie życie
- 02:28 Grupy
- 02:30 Kolorowa magia
- 02:33 Miyu i Litto
- 02:36 Safari
- 02:38 Kolorowa magia
- 02:41 Kącik naukowy
- 02:46 Kolorowe koło
- 02:49 Sunville
- 02:52 Jaki jest twój zawód ?
- 02:55 Jaki jest twój zawód ?
- 02:58 Urocze miejsca
- 03:01 Oli - cykle natury
- 03:04 Kolorowa magia
- 03:07 Panni i Fanni
- 03:10 Rodzina bobrów
- 03:13 Teraz się bawimy
- 03:15 Mini opowiadania
- 03:17 Świat zwierząt
- 03:19 Wstawaj!
- 03:21 Jak podróżujemy
- 03:24 Świat elfów
- 03:27 Posłuchaj tego
- 03:29 Przygody w przestrzeni
- 03:33 Jaki jest twój zawód ?
- 03:36 Taniec
- 03:38 Ding Dang Dong
- 03:42 Taniec
- 03:45 Świat zwierząt
- 03:47 Teraz się bawimy
- 03:49 Taniec
- 03:52 Urocze miejsca
- 03:55 Teraz się bawimy
- 03:57 Opowieści warzywne
- 04:00 Teraz się bawimy
- 04:02 Mini opowiadania
- 04:05 Opowieści warzywne
- 04:07 Wstawaj!
- 04:10 Świat zwierząt
- 04:12 Kolorowe koło
- 04:15 Wakacje
- 04:18 Świat podwodny
- 04:20 Opowieści warzywne
- 04:23 Kolorowe koło
- 04:26 Świat podwodny
- 04:29 Jaki jest twój zawód ?
- 04:31 Kolorowe koło
- 04:34 Opowieści warzywne
- 04:36 Wakacje
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:42 Świat podwodny
- 04:45 Kolorowe koło
- 04:47 Świat podwodny
- 04:50 Wakacje
- 04:52 Jaki jest twój zawód ?
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:57 Kolorowe koło
- 05:00 Wakacje
- 05:03 Kolorowe koło
- 05:05 Wakacje
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:10 Wakacje
- 05:12 Opowieści warzywne
- 05:15 Kącik naukowy
- 05:18 Urocze miejsca
- 05:20 Kolorowa magia
- 05:23 Kolorowe koło
- 05:25 Muzeum
- 05:28 Panni i Fanni
- 05:30 Urocze miejsca
- 05:33 Panni i Fanni
- 05:35 Miyu i Litto
- 05:38 Grupy
- 05:41 Jaki jest twój zawód ?
- 05:43 Muzeum
- 05:46 Kolorowa magia
- 05:49 Kolorowa magia
- 05:52 Posłuchaj tego
- 05:55 Kolorowe koło
- 05:57 Muzeum
- 06:00 Miyu i Litto
- 06:03 Kolorowa magia
- 06:06 Urocze miejsca
- 06:08 Miyu i Litto
- 06:11 Grupy
- 06:14 Muzeum
- 06:17 Uczymy się
- 06:20 Dotty i Kitty
- 06:24 Risto Gusto
- 06:27 Małe, ale pracowite
- 06:30 Połączony świat
- 06:33 Świat zabawek
- 06:36 Urocze miejsca
- 06:38 Morskie przygody
- 06:40 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:43 Sunville
- 06:46 Indie
- 06:50 Afryka
- 06:53 Zastęp strażaków
- 06:56 Wesoła łąka
- 06:58 Zoo
- 07:01 Świat zabawek
- 07:02 Drużyna lalek na ratunek
- 07:06 Opowieści warzywne
- 07:09 Posłuchaj tego
- 07:11 Morskie przygody
- 07:13 Towarzysze zabawy
- 07:17 Zwierzęta
- 07:20 Wstawaj!
- 07:22 Margo i Felix
- 07:25 Przygody kaczki
- 07:27 Risto Gusto
- 07:30 Margo i Felix
- 07:33 Elfy przyrody
- 07:34 DuckSchool
- 07:38 Wstawaj!
- 07:40 Świat zwierząt
- 07:44 Urocze miejsca
- 07:47 Świat zwierząt
- 07:50 Teraz się bawimy
- 07:52 DuckSchool
- 07:55 Mimo i Bobo
- 07:58 Hop-hop
- 08:00 Mimo i Bobo
- 08:03 Zack i Ziggy
- 08:06 Urocze miejsca
- 08:09 Taniec
- 08:12 Świat zwierząt
- 08:14 Urocze miejsca
- 08:16 Jaki jest twój zawód ?
- 08:19 Ding Dang Dong
- 08:23 Kolorowa Klara
- 08:25 Hubbi i jego koledzy
- 08:28 Toobys
- 08:30 Mimo i Bobo
- 08:32 ABC - duckBC
- 08:35 Dotty i Kitty
- 08:39 Panni i Fanni
- 08:41 Opowieści warzywne
- 08:44 Miyu i Litto
- 08:47 Posłuchaj tego
- 08:49 Puffy i Tubby
- 08:54 Fin i Fianna
- 08:57 Uczymy się
- 08:59 Pixie 2
- 09:00 Dźwięki wokół nas
- 09:02 Przygody kaczki
- 09:04 Elfy przyrody
- 09:06 Kształcików
- 09:07 Monika i Rudi
- 09:10 Kolorowe koło
- 09:13 Kącik naukowy
- 09:15 Panni i Fanni
- 09:17 Puffy i Tubby
- 09:22 Panni i Fanni
- 09:25 Margo i Felix
- 09:28 Pixie 2
- 09:29 Elfy przyrody
- 09:30 Kształcików
- 09:31 Monika i Rudi
- 09:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:37 Kolorowa Klara
- 09:39 Słodki dom
- 09:40 Uczymy się
- 09:43 Monika i Rudi
- 09:46 Wesoła łąka
- 09:49 Małe melodie
- 09:51 Mimo i Bobo
- 09:53 ABC - duckBC
- 09:56 ABC - duckBC
- 09:59 Dinoland
- 10:02 Monika i Rudi 2
- 10:05 Wesoła łąka
- 10:08 Zack i Ziggy
- 10:11 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:14 Zack i Ziggy
- 10:17 Mimo i Bobo
- 10:20 Margo i Felix
- 10:23 Afryka
- 10:26 Fin i Fianna
- 10:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:31 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:34 DuckSchool
- 10:36 Uczymy się
- 10:39 Świat Mimo
- 10:41 Co rośnie na drzewie?
- 10:43 Elfy przyrody
- 10:44 Fin i Fianna
- 10:47 Restauracja
- 10:50 Wesołe królestwo
- 10:53 Lola i Liczby
- 10:56 Zack i Ziggy
- 10:59 Risto Gusto
- 11:02 Toobys
- 11:05 Historie Henryka
- 11:07 Co rośnie na drzewie?
- 11:08 Restauracja
- 11:11 Cubie
- 11:14 Cubie
- 11:16 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:19 Toby McFly
- 11:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:24 Dotty i Kitty
- 11:28 Afryka
- 11:31 Brygada ogniowa
- 11:33 Świat zabawek
- 11:35 Hop-hop
- 11:37 Risto Gusto
- 11:39 Hubbi i jego koledzy
- 11:41 Przygody kaczki
- 11:43 Połączony świat
- 11:46 Brygada ogniowa
- 11:49 Toby McFly
- 11:52 Zoo
- 11:55 Uczymy się
- 11:58 Połączony świat
- 12:01 Wesołe królestwo
- 12:04 Raul
- 12:06 Toby McFly
- 12:09 Kaczka i Puszek
- 12:11 Mały Didy
- 12:13 Połączony świat
- 12:17 Hubbi i jego koledzy
- 12:19 Pociąg
- 12:21 Połączony świat
- 12:24 Świat Mimo
- 12:26 Hubbi się tym zajmie
- 12:29 Sippi Sappi
- 12:32 Hubbi i jego koledzy
- 12:34 Afryka
- 12:37 Zastęp strażaków
- 12:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:42 Restauracja
- 12:46 Skoczkowie Planet
- 12:50 Dinozaur Milo
- 12:54 Drużyna lalek
- 12:57 Skoczkowie Planet
- 13:01 Świat Mimo
- 13:04 Sztuka Leona
- 13:06 Brygada ogniowa
- 13:08 Hubbi i jego koledzy
- 13:10 Wesołe królestwo
- 13:13 Drużyna lalek
- 13:16 Mimo i Bobo
- 13:19 Dinoland
- 13:22 Raul
- 13:25 Kaczka i Puszek
- 13:27 Raul
- 13:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:32 Hiphopowy kaktus
- 13:35 Dźwięki wokół nas
- 13:37 Fin i Fianna
- 13:40 ABC - duckBC
- 13:43 Monika i Rudi
- 13:46 DuckSchool
- 13:49 Kształcików
- 13:50 Małe melodie
- 13:52 Kolorowa Klara
- 13:54 DuckSchool
- 13:56 Tempo Giusto
- 13:58 Toobys
- 14:00 Wesołe królestwo
- 14:03 Toobys
- 14:06 Sippi Sappi
- 14:08 Słodki dom
- 14:09 Małe melodie
- 14:11 Lola i Liczby
- 14:14 Małe melodie
- 14:16 Monika i Rudi 2
- 14:20 Co rośnie na drzewie?
- 14:21 Mimo i Bobo
- 14:24 Albert tłumaczy
- 14:29 Historie Henryka
- 14:31 Toobys
- 14:33 Wesoła łąka
- 14:37 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:40 Dźwięki wokół nas
- 14:42 Afryka
- 14:44 Raul
- 14:46 Sippi Sappi
- 14:49 Zabawa w chowanego
- 14:52 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:55 Historie Henryka
- 14:57 Świat Mimo
- 15:00 Mały Didy
- 15:03 Elfy przyrody
- 15:04 Tempo Giusto
- 15:06 Mimo & Bobo PLUS
- 15:10 Zabawa w chowanego
- 15:12 Lola i Liczby
- 15:15 Wstawaj!
- 15:17 Mały Didy
- 15:19 Mimo & Bobo PLUS
- 15:24 Hubbi i jego koledzy
- 15:26 Sippi Sappi
- 15:28 Albert tłumaczy
- 15:31 Elfy przyrody
- 15:33 Afryka
- 15:35 Wstawaj!
- 15:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:39 Kolorowa Klara
- 15:41 ABC - duckBC
- 15:44 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:46 Toobys
- 15:49 Mały Didy
- 15:51 Dźwięki wokół nas
- 15:53 Lola i Liczby
- 15:55 Sippi Sappi
- 15:58 Świat Mimo
- 16:01 Elfy przyrody
- 16:02 Świat Mimo
- 16:04 Toby McFly
- 16:07 Mimo i Bobo
- 16:10 Raul
- 16:13 Margo i Felix
- 16:16 Mimo i Bobo
- 16:19 Brygada ogniowa
- 16:22 Przygody kaczki
- 16:24 Hiphopowy kaktus
- 16:26 Hiphopowy kaktus
- 16:28 Przygody kaczki
- 16:30 Mały Didy
- 16:32 Brygada ogniowa
- 16:35 Toobys
- 16:37 Raul
- 16:40 Afryka
- 16:42 Raul
- 16:45 Świat Mimo
- 16:48 Hop-hop
- 16:50 Mimo i Bobo
- 16:53 Hop-hop
- 16:55 Lola i Liczby
- 16:57 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:59 Mimo i Bobo
- 17:02 Hop-hop
- 17:04 Mimo i Bobo
- 17:07 Raul
- 17:09 Mimo i Bobo
- 17:12 Mimo i Bobo
- 17:14 Zabawa w chowanego
- 17:16 Raul
- 17:19 Afryka
- 17:21 Raul
- 17:24 Lola i Liczby
- 17:27 Tempo Giusto
- 17:29 Zack i Ziggy
- 17:32 Wstawaj!
- 17:34 Hubbi się tym zajmie
- 17:37 Mimo & Bobo PLUS
- 17:41 Fin i Fianna
- 17:44 DuckSchool
- 17:47 Monika i Rudi
- 17:50 Fin i Fianna
- 17:53 Monika i Rudi 2
- 17:56 Monika i Rudi
- 17:59 Uczymy się
- 18:02 Przygody kaczki
- 18:04 Uczymy się
- 18:06 Dotty i Kitty
- 18:09 Monika i Rudi
- 18:12 Kolorowa Klara
- 18:14 Historie Henryka
- 18:16 Dotty i Kitty
- 18:20 Co rośnie na drzewie?
- 18:21 Kolorowa Klara
- 18:23 Uczymy się
- 18:26 Tempo Giusto
- 18:28 Sippi Sappi
- 18:31 Zabawa w chowanego
- 18:33 Kształcików
- 18:34 Zabawa w chowanego
- 18:37 Pixie 2
- 18:38 Uczymy się
- 18:41 Lola i Liczby
- 18:43 Toobys
- 18:46 Monika i Rudi
- 18:49 Tempo Giusto
- 18:51 Mały Didy
- 18:53 Toby McFly
- 18:56 Hop-hop
- 18:58 Zoo
- 19:01 Drużyna lalek
- 19:04 Hubbi i jego koledzy
- 19:06 Historie Henryka
- 19:08 Pociąg
- 19:10 Zabawa w chowanego
- 19:13 Cubie
- 19:15 Restauracja
- 19:18 Monika i Rudi
- 19:20 Kaczka i Puszek
- 19:22 DuckSchool
- 19:25 Cubie
- 19:28 Mały Didy
- 19:30 Zack i Ziggy
- 19:34 Afryka
- 19:36 Dobranoc!
- 19:38 Mały Didy
- 19:40 Dinoland
- 19:42 Hubbi i jego koledzy
- 19:44 Zoo
- 19:48 Zack i Ziggy
- 19:51 Toby McFly
- 19:54 Hiphopowy kaktus
- 19:57 Elfy przyrody
- 19:58 Mimo i Bobo
- 20:01 Drużyna lalek na ratunek
- 20:03 Drużyna lalek
- 20:07 Hubbi i jego koledzy
- 20:10 Mały Didy
- 20:12 Dźwięki wokół nas
- 20:14 Historie Henryka
- 20:16 Przygody kaczki
- 20:18 Małe, ale pracowite
- 20:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:23 Pociąg
- 20:26 Hop-hop
- 20:28 Lola i Liczby
- 20:31 Brygada ogniowa
- 20:34 Pociąg
- 20:38 Sippi Sappi
- 20:40 Zoo
- 20:43 Margo i Felix
- 20:46 Mimo i Bobo
- 20:49 Zoo
- 20:52 Hiphopowy kaktus
- 20:54 Zabawa w chowanego
- 20:56 Toobys
- 20:58 Raul
- 21:01 Hop-hop
- 21:03 Toobys
- 21:06 Mały Didy
- 21:08 Mimo i Bobo
- 21:11 Wakacje
- 21:14 Kolorowe koło
- 21:16 Wakacje
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:21 Wakacje
- 21:23 Zabawa w chowanego
- 21:26 Mimo i Bobo
- 21:29 Raul
- 21:32 Afryka
- 21:34 Elfy przyrody
- 21:35 Toobys
- 21:38 Wakacje
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Kolorowe koło
- 21:48 Wakacje
- 21:51 Kolorowe koło
- 21:54 Świat Mimo
- 21:57 Dinozaur Milo
- 22:01 Restauracja
- 22:05 Sztuka Leona
- 22:07 Kaczka i Puszek
- 22:09 Drużyna lalek
- 22:12 Jak podróżujemy
- 22:14 Galaktyczni turyści
- 22:17 Świat podwodny
- 22:20 Miejskie życie
- 22:25 Afryka
- 22:27 Przygody kaczki
- 22:29 Małe, ale pracowite
- 22:32 Drużyna lalek
- 22:35 Dinozaur Milo
- 22:39 Miejskie życie
- 22:41 Rodzina bobrów
- 22:44 Teraz się bawimy
- 22:46 Puffy i Tubby
- 22:50 Safari
- 22:52 Morskie przygody
- 22:54 Pixie 2
- 22:55 Toobys
- 22:58 Wesoła łąka
- 23:01 Albert tłumaczy
- 23:03 Pixie 2
- 23:04 Dotty i Kitty
- 23:08 Słodki dom
- 23:09 Zabawa w chowanego
- 23:12 Kolorowa magia
- 23:15 Kącik naukowy
- 23:17 Kolorowe koło
- 23:20 Posłuchaj tego
- 23:22 Urocze miejsca
- 23:24 Muzeum
- 23:27 Co rośnie na drzewie?
- 23:28 Wesoła łąka
- 23:31 Kształcików
- 23:33 DuckSchool
- 23:35 Albert tłumaczy
- 23:39 Fin i Fianna
- 23:42 Grupy
- 23:45 Miyu i Litto
- 23:48 Panni i Fanni
- 23:50 Posłuchaj tego
- 23:54 Puffy i Tubby
- 23:58 Wstawaj!
- 00:02 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:17 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:27 Ulubione bajki
- 13:30 Uczymy się z ducktv
- 14:35 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:44 Uczymy się z ducktv
- 18:45 Bajki na dobranoc
- 19:47 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:53 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 23:59 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Full Impact Season Review
- 06:00 La Manita
- 06:20 Miguel Soler
- 07:00 Ronaldo
- 07:40 Serie A Made in Italy (Torino)
- 00:00 Serie A Made in Italy (Inter)
- 00:20 Serie A Made in Italy (Atalanta)
- 00:40 Serie A Made in Italy (SSC Napoli)
- 01:00 Serie A Made in Italy (Genoa CFC)
- 01:20 Serie A Made in Italy (AC Monza)
- 01:40 Serie A Made in Italy (SS Lazio)
- 02:00 Piłka nożna: Liga portugalska - mecz: Sporting CP - Rio Ave FC
- 10:00 LaLiga Promoted Teams
- 11:00 La Manita
- 11:30 La Manita
- 20:00 Serie A Made in Italy (Torino)
- 20:20 Serie A Made in Italy (AS Roma)
- 20:40 Serie A Made in Italy (Bologna FC)
- 21:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 21:30 Ronaldo
- 04:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 04:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 05:00 Leo Messi
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 22:00 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 22:30 Paco Gento
- 23:00 La Manita
- 23:20 La Manita
- 23:40 La Manita
- 00:00 Liga wyścigów dronów (8)
- 02:00 Facing Waves (1)
- 02:30 Facing Waves (2)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (4)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (1)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (2)
- 05:00 Fighting Fit (5)
- 06:00 Nomads Seeking Adventure (1)
- 06:30 Nomads Seeking Adventure (2)
- 07:00 Nomads Seeking Adventure (3)
- 07:30 Nomads Seeking Adventure (4)
- 10:00 WWE Raw (23)
- 13:00 Fighting Fit (3)
- 14:00 Fighting Fit (4)
- 15:00 WWE NXT (20)
- 16:00 WWE - Main Event (20)
- 17:00 WWE: Summer Slam (1)
- 22:00 Liga wyścigów dronów (8)
- 04:00 Remont na 5+ (8)
- 04:20 Remont na 5+ (1)
- 04:45 Remont na 5+ (2)
- 05:10 Remont na 5+ (3)
- 05:35 Remont na 5+ (4)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 07:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 07:30 Trucker Club (172)
- 08:05 Remont na 5+ (4)
- 08:30 Remont na 5+ (5)
- 09:00 Remont na 5+ (6)
- 09:30 Remont na 5+ (7)
- 09:55 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 10:30 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 14:25 Remont na 5+ (1)
- 14:50 Remont na 5+ (2)
- 15:15 Remont na 5+ (3)
- 15:40 Remont na 5+ (4)
- 00:00 Express Republiki
- 00:15 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:43 Poland Daily - Weather
- 00:44 Poland Daily
- 00:54 Poland Daily - Weather
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:25 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 02:55 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 03:20 Dzisiaj
- 03:50 Agora Klarenbacha
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Kulisy manipulacji
- 06:40 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 Republika rano
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:10 Republika, wstajemy!
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:15 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 18:00 Republika dzień
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Zdaniem Kowalskiego
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Republika wieczór
- 21:10 Przegląd prasy niemieckiej
- 21:30 Oko na niedzielę
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:10 Najsłabsze ogniwo (10)
- 01:15 David Baddiel: Żydzi się nie liczą (1)
- 02:20 Cuda inżynierii 6 (3)
- 03:10 Top Gear 16 (6)
- 04:05 Bogowie tenisa (3)
- 05:00 Top Gear 8 (5)
- 06:00 Top Gear: Największe wyzwania (7)
- 07:05 W warsztacie (10)
- 08:00 Jak powstaje samochód 2 (3)
- 09:00 Samochód roku 2 (1)
- 09:30 Samochód roku 2 (2)
- 14:40 Samochód roku 2 (1)
- 15:10 Samochód roku 2 (2)
- 15:45 Top Gear: Największe wyzwania (6)
- 14:00 Cuda Afryki (Rwanda)
- 15:00 Cuda Afryki (Etiopia)
- 20:00 Premiera: Rekiny wagi ciężkiej
- 21:00 Rekiny z lotu ptaka
- 00:45 Dzika kuchnia (5)
- 01:20 Dzika kuchnia (7)
- 01:50 Dzika kuchnia (1)
- 02:25 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:20 Dzika kuchnia (4)
- 03:50 Dzika kuchnia (5)
- 04:20 Dzika kuchnia (7)
- 04:45 Dzika kuchnia (1)
- 05:15 Dzika kuchnia (2)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 ABC Designu (3)
- 06:10 ABC Designu (4)
- 06:25 ABC Designu (5)
- 06:40 ABC Designu (1)
- 06:55 Kuchnia na dziko (3)
- 07:10 Kuchnia na dziko (4)
- 07:20 Kuchnia na dziko (5)
- 07:35 Kuchnia na dziko (6)
- 07:50 Kuchnia na dziko (7)
- 08:10 Ogród bez tajemnic 5 (5)
- 08:35 Ogród bez tajemnic 5 (6)
- 09:00 Ogrody marzeń 3 (3)
- 09:30 Ogrody marzeń 3 (4)
- 10:05 Ogrody marzeń 3 (5)
- 10:40 Ogrody marzeń 3 (6)
- 11:10 Domy marzeń - nad morzem 6 (5)
- 18:05 Przepis na remont 2 (21)
- 18:30 Przepis na remont 2 (22)
- 19:00 Przepis na remont 2 (23)
- 19:30 Przepis na remont 2 (24)
- 23:00 Ogrody marzeń 3 (7)
- 23:35 Ogrody marzeń (1)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (6)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Orzechy)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Kraj pochodzenia)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Fizjoterapia i rehabilitacja)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Zaćma)
- 03:10 Być rodzicem (10)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Hipercholesterolemia: rozpoznawanie i leczenie)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kurczak)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Leczenie hormonem wzrostu)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Stomatologia w czasie epidemii)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Endometrioza)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Wady wzroku u dzieci)
- 07:15 Zapytaj lekarza 3 (5)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Joga na dolne partie ciała)
- 10:00 Nocna zmiana 3 (4)
- 10:55 Nocna zmiana 3 (5)
- 11:45 Nocna zmiana 3 (6)
- 12:35 Nocna zmiana 3 (7)
- 13:30 Nocna zmiana 3 (8)
- 14:25 Zaprogramowana otyłość
- 15:25 Pytania do doktora (Ból)
- 16:00 Zapytaj lekarza (5)
- 16:35 Łowcy smaków (6)
- 17:15 Przez żołądek do zdrowia (6)
- 17:50 Pies na życie (7)
- 18:25 Zwierzaki z misją (7)
- 19:00 Co kryje żywność: cukrzyca (1)
- 19:35 Zapytaj lekarza (6)
- 20:10 Happy i Zen (11)
- 20:45 Happy i Zen (12)
- 21:20 Żyj jak Laila (11)
- 21:50 Żyj jak Laila (12)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Peter, robot)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Paranormalne przygody Petera)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Peter, Chris i Brian)
- 01:45 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Siostra Petera)
- 02:15 Bajer z Bel-Air 3 (Narodziny)
- 02:45 Bajer z Bel-Air 3 (Wysoka stawka)
- 03:15 Bajer z Bel-Air 3 (Nie ma to jak showbiznes)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda 2 (T-Ball)
- 04:15 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Nauka jazdy)
- 05:00 Współczesna rodzina 11 (Ostatnie Boże Narodzenie)
- 05:30 Współczesna rodzina 11 (Prescott)
- 06:00 Współczesna rodzina 11 (Dziedzictwo)
- 06:30 Współczesna rodzina 11 (Śmierć i rywal)
- 07:00 Współczesna rodzina 11 (Paryż)
- 07:30 Współczesna rodzina 11 (Podrostki)
- 20:00 Panda (Karma)
- 21:00 Poznaj moich Spartan
- 22:35 Jackass 3D
- 02:50 Drzazgi
- 05:05 Wojciech Cejrowski. Kura
- 06:00 Pójdziesz ponad sadem
- 07:35 Nóż w wodzie
- 09:35 Popiół i diament
- 14:05 Parada oszustów (Mistrz zawsze traci)
- 15:00 To nie ze mną 2 (1/11)
- 15:30 To nie ze mną 2 (2)
- 16:05 Kop głębiej
- 18:00 Rozmowy nocą
- 20:00 Jak pies z kotem
- 22:05 Biała sukienka
- 23:35 Słaba płeć?
- 00:30 Droga do Palomy
- 02:15 Trędowata
- 03:40 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 04:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:05 77 TV (Przypadków wodnych)
- 06:00 Zameldowani 2 (12)
- 06:30 Zameldowani 2 (13)
- 07:00 Zameldowani 2 (14)
- 07:30 Zameldowani (10)
- 08:00 Zameldowani (11)
- 08:30 Zameldowani (12)
- 09:00 Zameldowani (13)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:45 Bonanza (29)
- 11:50 Bonanza (1)
- 12:55 Legendy rocka (Sting)
- 13:25 Legendy rocka (Rod Stewart)
- 13:55 Legendy rocka (U2)
- 14:25 Legendy rocka (Queen)
- 14:50 Legendy rocka (ABBA)
- 15:50 Legendy rocka (Guns N' Roses)
- 18:00 Trędowata
- 22:50 Droga smoka
- 00:20 Hostel
- 02:05 Poniedziałek
- 04:00 Nad Wisłą
- 04:50 Miasta rytm (5)
- 06:00 Przygody Merlina (Labirynt w Gedref)
- 07:00 Komisarz Rex 2 (Śmiertelna pokusa)
- 10:00 Hudson i Rex 3 (16)
- 11:00 Hudson i Rex 5 (1)
- 14:20 Czterej pancerni i pies (Psi pazur)
- 15:40 Wszystko stracone
- 17:45 Samotny wilk McQuade
- 23:10 Skazany na bluesa
- 00:00 Trzy siostry (244)
- 01:00 Diamentowe imperium (4)
- 02:00 Teresa (40)
- 03:00 Okrutne miasto (64)
- 04:00 Przypieczętowany los (116)
- 05:00 Sploty nienawiści (21)
- 06:00 Przypieczętowany los (112)
- 07:00 Przypieczętowany los (113)
- 08:00 Przypieczętowany los (114)
- 09:00 Przypieczętowany los (115)
- 10:00 Przypieczętowany los (116)
- 11:00 Dzika miłość (120)
- 12:00 Diamentowe imperium (1)
- 13:00 Diamentowe imperium (2)
- 14:00 Diamentowe imperium (3)
- 15:00 Diamentowe imperium (4)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (56)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (57)
- 18:00 Niezwyciężona miłość (58)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (59)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (60)
- 21:00 Płomienie pożądania (17)
- 22:00 Płomienie pożądania (18)
- 23:00 Teresa (36)
- 00:00 Akta zbrodni 2 (9)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (2)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 2 (10)
- 03:00 Akta zbrodni 2 (9)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (2)
- 05:00 Znaki (2)
- 06:10 Kafejka za rogiem 5 (18)
- 07:25 Kafejka za rogiem 5 (19)
- 12:15 Jak zarobić na remoncie 3 (1)
- 13:10 Dekoratorzy (9)
- 13:35 Dekoratorzy (10)
- 14:05 Dekoratorzy (11)
- 14:30 Dekoratorzy (12)
- 15:00 Dekoratorzy (13)
- 15:25 Nasz idealny dom na plaży (1)
- 20:25 Nasz idealny dom na plaży (10)
- 21:00 Amerykanin
- 23:15 Dezerter
- 01:35 Prezentuj broń! (56)
- 02:45 Prezentuj broń! (57)
- 03:50 Prezentuj broń! (58)
- 04:50 Prezentuj broń! (59)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 5 (3)
- 06:30 Flash 8 (5)
- 07:30 Flash 8 (6)
- 08:25 Flash 8 (7)
- 09:20 Zagadki z przeszłości 2 (22-ost.)
- 10:20 Zagadki z przeszłości 3 (1)
- 11:20 Flash 8 (8)
- 12:15 Flash 8 (9)
- 13:10 Flash 8 (10)
- 14:05 Amatorzy przygód (20)
- 15:05 Amatorzy przygód (21)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (3)
- 21:00 Królowie ulicy
- 23:15 Cloverfield Lane 10
- 00:10 Winnice miłości 2 (98)
- 01:20 Prezentuj broń! (13)
- 02:30 Prezentuj broń! (14)
- 03:40 Prezentuj broń! (15)
- 04:45 Prezentuj broń! (16)
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Winnice miłości 2 (96)
- 07:50 Profil 2 (3)
- 08:55 Profil 2 (4)
- 10:10 Profil 2 (5)
- 11:10 Profil 2 (6)
- 12:25 Profil 2 (7)
- 13:35 Domek na prerii 9 (9)
- 14:40 Domek na prerii 9 (10)
- 15:50 Domek na prerii 9 (11)
- 16:50 Domek na prerii 9 (12)
- 17:55 Domek na prerii 9 (13)
- 19:00 Carter (5)
- 20:00 Carter (6)
- 21:00 Chłopiec w pasiastej piżamie
- 22:55 Życiowe rozterki
- 04:40 Bonanza (Śmierć o świcie)
- 05:40 Zakończenie programu
- 05:50 Cimarron Strip (Sąd)
- 07:15 Poirot (Podwójny grzech)
- 11:00 Rzeczpospolita babska
- 13:05 Agora
- 15:55 Rocky Balboa
- 18:05 Czarny motyl
- 20:00 Londyn w ogniu
- 22:05 Ameryka w ogniu
- 00:15 Zakończenie programu
- 04:45 Maszynista
- 05:05 Stracone marzenia
- 06:55 Nico jednorożec
- 08:30 Łowcy przygód
- 09:55 Latarnicy
- 11:30 Na przekór całemu światu
- 13:10 Romans (jak) z powieści
- 14:40 Tygrysy ze stacji Shagou
- 19:30 Ciało potrzebne na gwałt
- 21:00 W zawieszeniu
- 22:50 Mężczyzna, który kocha
- 00:15 Kosmiczny grzech
- 01:40 Obrońca
- 03:10 Horny Housewives 3
- 04:10 Zawsze chciałem być gangsterem
- 06:00 Zakończenie programu
- 06:35 Autor widmo
- 08:40 Lope
- 10:30 Chłopiec z dżungli
- 12:00 Czerwone niebo
- 13:45 Trzy kule
- 15:15 Na ratunek
- 16:45 Kung-fu joga
- 18:30 Wyspa piratów
- 20:00 Paranormal Activity
- 21:25 Prawdziwa legenda
- 23:20 Dziewczyna numer jeden
- 01:10 Wszystkie kwiaty w czasie
- 01:25 Ludzie psy
- 02:40 Gdy marzenie się spełnia
- 04:00 Dingi
- 04:10 Wiadro krwi
- 05:15 Edith
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 Pieskie życie
- 06:35 Świąteczne życzenie
- 08:00 Śladami Nazarina
- 09:20 Sunny
- 10:55 Naginając zasady
- 12:30 Kozie uszy
- 14:20 Dzikie serca
- 15:25 Życie kobiety
- 17:30 Dryfowanie
- 17:45 Człowiek, który się oszukiwał
- 19:05 Indianie
- 19:35 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 20:45 Papużki
- 21:00 Podróż na planetę prehistorycznych kobiet
- 22:20 Grzech
- 23:55 Duch ze Sierra de Cobre
- 01:25 Rag Tale
- 03:25 Kruk. Zagadka zbrodni
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:55 Czekając na Anyę
- 07:40 Wypowiedzenie wojny
- 09:20 Mój najlepszy przyjaciel
- 10:55 Misja: Niewykonalna
- 12:25 Wampirzyce
- 13:55 Projekt Dinozaur
- 15:15 Irlandzki numer
- 16:50 Łąka zgubionych butów
- 20:00 Spotlight
- 22:10 Houdini i Doyle (5)
- 22:55 Leonardo (5)
- 23:45 This Is England '86 (2)
- 01:50 Paco - maszyna śmierci
- 03:55 Wonder Women
- 14:15 Muzyczny express (141)
- 14:35 Ale lapsus (10)
- 14:45 Między gwiazdami (Joanna Krupa - extra!)
- 15:10 Najpiękniejsza brzydula (61)
- 16:00 Najpiękniejsza brzydula (62)
- 16:50 Dick
- 18:40 Pali się, moja panno
- 20:15 Mózg za miliard dolarów
- 22:20 Nocny kowboj
- 00:40 Nie ma jak show-biznes
- 03:20 Na krańcu świata
- 12:05 Muzyczny express gold (Musicalowe hity)
- 12:20 Skąd ja Cię znam? (Keanu Reeves)
- 12:30 Superstars (Denzel Washington, Jennifer Lopez, Ben Affleck, Naomi Watts, Colin Firth)
- 13:00 "Top 13" - ranking gwiazd (Filmy i seriale o sławnych postaciach sportu)
- 13:25 Tu i Teraz (PopFenomeny)
- 13:45 "Moda na sukces" powraca (1)
- 14:00 Moda na sukces 34 (8304)
- 14:25 "Top 13" - ranking gwiazd (11)
- 14:50 Skąd ja Cię znam? (Taylor Swift)
- 15:05 Maria Magdalena (6)
- 16:00 Maria Magdalena (7)
- 17:00 Kasia Ballou
- 18:45 Jak poślubić milionera
- 20:40 Mój tydzień z Marilyn
- 22:40 Mózg za miliard dolarów
- 01:05 Szlagierowa lista
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:25 Muzyczne dzień dobry
- 10:05 Przy muzyce po Śląsku
- 10:30 Weekend z TVS
- 10:50 Spotkanie z balladą
- 12:05 Spotkanie z balladą
- 13:10 Weekend z TVS
- 13:20 Kino TVS: Inga Lindstrom: Siła wspomnień
- 15:15 Szlagroteka
- 15:50 Weekend z TVS
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:45 Weekend z TVS
- 17:55 Przy muzyce po Śląsku
- 18:05 Śląska karuzela
- 19:40 Weekend z TVS
- 20:00 Muzyczna chata
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Muzyczna chata
- 04:15 Autyzm - miejsce wśród wszystkich
- 05:10 Łowcy przeszłości (7)
- 06:00 Pieskie życie
- 06:45 Historia ludzi i lampartów
- 07:30 Szkoła łapania dzikich zwierząt (6)
- 08:00 Człowiek i jego łódź (8)
- 08:55 Dzikie zwierzęta (8)
- 09:25 Dzikie zwierzęta (9)
- 09:50 Góry Japonii. Zasiedlanie zakazanego świata
- 10:45 Bardowie z Azerbejdżanu
- 11:35 Ostatni bambusowy pociąg
- 12:30 Nowozelandzki bieg ekstremalny
- 13:25 W ciemnościach
- 16:20 Siła natury (1)
- 16:50 Siła natury (2)
- 17:25 Jak działa mózg (The Brian-Eye Process)
- 17:55 Nowa granica (7)
- 18:25 Rok na planecie Ziemia (1)
- 19:10 Wspaniały świat (1)
- 19:45 Wspaniały świat (2)
- 20:15 Efekt technologii (1)
- 20:40 Efekt technologii (2)
- 21:05 Football uliczny (Kenia)
- 21:35 Football uliczny (Kambodża)
- 22:05 Ratujmy bucardo
- 23:00 Gdzie jest Sułtan?
- 23:45 Kolebka wina
- 00:35 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 5)
- 01:10 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 5)
- 01:40 Relacja PGA 2022 (3)
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 93)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 94)
- 02:55 Stream Nation (Nightingale, część 7)
- 03:25 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 5)
- 10:00 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 1)
- 10:35 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 2)
- 11:15 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 3)
- 11:50 Stream Nation (SpongeBob Squarepants: Battle for Bikini Bottom, część 1)
- 20:30 VFC Tekken (7)
- 21:05 VFC Tekken (8)
- 21:35 VFC Tekken (9)
- 00:00 Kochamy Lata 60. i 70.
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Przepis na Hit
- 14:00 Kochamy Lata 80!
- 14:30 Kochamy Lata 90!
- 15:00 Rockowa 20
- 17:00 To Był Hit!
- 17:30 TOP Przeboje Roku
- 18:00 Polski Top Tygodnia
- 19:00 Prywatka
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 11:00 Trzymacie
- 11:15 Same hity!
- 13:00 1 na 1
- 13:15 Same hity!
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Halo, Warszawo!
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 08:00 Best Hits
- 09:00 Top 150 Polish 90's
- 23:00 Best Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 Top 25 Power Hits ...
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Katy Perry)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Best of 2000+
- 16:00 Top 30 Nuta.TV
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Katy Perry)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Mud
- 02:10 Lady bird
- 03:45 Film set (25)
- 04:00 English united (10)
- 04:10 3ways2 (13)
- 04:20 English in focus (49)
- 04:30 English 911 2 (135)
- 04:35 English 911 2 (136)
- 04:40 English 911 2 (137)
- 05:00 Art land (11)
- 05:05 Art land (12)
- 05:10 Crafty hands 2 (6)
- 05:20 Okey-dokey (6)
- 05:30 Once upon a time (6)
- 05:40 Words to grow (11)
- 05:45 Words to grow (12)
- 05:50 English playtime (4)
- 06:00 Magic science (10)
- 06:15 Yummy for mummy (15)
- 06:25 Kids in action (43)
- 06:30 Kids in action (44)
- 06:35 Alfred & wilfred (9)
- 06:45 A school day in the uk (8)
- 07:00 Simple phrases (8)
- 07:10 Life around (34)
- 07:20 Life around (43)
- 07:30 Jack of all trades (11)
- 07:40 Basic lexis (50)
- 07:45 Basic lexis (51)
- 07:50 Basic lexis (52)
- 08:00 Mojo morning (11)
- 08:15 All about (31)
- 08:20 All about (32)
- 08:25 All about (33)
- 08:30 Here and there (21)
- 08:40 Here and there (22)
- 08:50 Euronews. smart regions (11)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (1)
- 09:20 Let's talk (1)
- 09:35 English in focus (1)
- 09:45 English 911 2 (4)
- 09:50 English 911 2 (6)
- 09:55 English 911 2 (7)
- 10:00 Perfect english (29)
- 10:05 Perfect english (30)
- 10:10 English in focus (27)
- 10:20 Let's read right (15)
- 10:25 Basic lexis (46)
- 10:35 Basic lexis (47)
- 10:45 Basic lexis (48)
- 10:55 Step by step 2 (16)
- 11:00 Art land (11)
- 11:05 Art land (12)
- 11:10 Crafty hands 2 (6)
- 11:20 Okey-dokey (6)
- 11:30 Once upon a time (6)
- 11:40 Words to grow (11)
- 11:45 Words to grow (12)
- 11:50 English playtime (4)
- 12:00 Magic science (10)
- 12:15 Yummy for mummy (15)
- 12:25 Kids in action (43)
- 12:30 Kids in action (44)
- 12:35 Alfred & wilfred (9)
- 12:45 A school day in the uk (8)
- 13:00 Mojo morning (12)
- 13:15 Easy talk (26)
- 13:20 All about (34)
- 13:25 All about (35)
- 13:30 All about (36)
- 13:35 Here and there (23)
- 13:45 Here and there (24)
- 13:55 Euronews. smart regions (12)
- 14:00 English united (11)
- 14:10 3ways2 (14)
- 14:20 English in focus (50)
- 14:30 English 911 2 (138)
- 14:35 English 911 2 (139)
- 14:40 English 911 2 (140)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (6)
- 15:25 What did they say (26)
- 15:30 What did they say (27)
- 15:35 English 911 2 (143)
- 15:40 Keep fit (1)
- 16:00 Grammar wise (2)
- 16:25 English is the key (1)
- 16:35 English is the key (2)
- 16:45 English is the key (3)
- 17:00 Little men
- 18:25 Basic lexis (46)
- 18:35 Basic lexis (47)
- 18:45 Basic lexis (48)
- 18:55 Step by step 2 (16)
- 19:00 Simple phrases (8)
- 19:10 Life around (34)
- 19:20 Life around (43)
- 19:30 Jack of all trades (11)
- 19:40 Basic lexis (50)
- 19:45 Basic lexis (51)
- 19:50 Basic lexis (52)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (1)
- 20:20 Let's talk (1)
- 20:35 English in focus (1)
- 20:45 English 911 2 (4)
- 20:50 English 911 2 (6)
- 20:55 English 911 2 (7)
- 21:00 I, tonya
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (6)
- 23:25 What did they say (26)
- 23:30 What did they say (27)
- 23:35 English 911 2 (143)
- 23:40 Keep fit (1)
- 00:11 Реальная история
- 00:31 FreeДОМ
- 02:42 Воля к победе
- 02:45 Сокровища нации
- 03:12 Гражданская оборона
- 03:30 В ЕС грозятся Венгрии последствиями за упрощенную легализацию россиян
- 03:35 Последний день диктатора
- 04:05 Воля к победе
- 04:11 Григорий Герман
- 04:39 Где Россия сможет спрятать свою стратегическую авиацию
- 04:56 Воля к победе
- 04:59 Люди доброй воли
- 05:35 Радиация захватит Россию!
- 05:46 Антизомби
- 06:00 Наше время
- 06:31 Путинская Россия - наибольшая угроза
- 06:55 ВСУ совершенствуются в использовании БПЛА. Как это на себе ощущают россияне
- 07:00 FreeДОМ
- 12:00 Лица войны
- 12:41 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:16 Гражданская оборона
- 14:28 Аэродромы и нефтебазы: куда стало часто прилетать в России
- 14:33 Оппозиция РФ призвала ослабить санкции: в Киеве и ЕС отреагировали
- 14:56 Воля к победе
- 15:00 Наше время
- 15:31 FreeДОМ
- 16:59 Антизомби
- 17:14 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Лица войны
- 22:11 Беларусь между Россией и Китаем
- 22:26 Визит Кулебы в Африку: интересы Украины в регионе
- 22:44 Антизомби
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 23:02 - 00:03
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 Le Paris des arts
- 00:30 Le journal
- 00:40 Reporters
- 01:00 Le journal
- 01:15 Talking Europe
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 Talking Europe
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:15 People And Profit
- 03:30 Le journal
- 03:45 France In Focus
- 04:00 Le journal
- 04:15 French Connections
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 People And Profit
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The Observers
- 07:21 Focus
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 Talking Europe
- 10:30 Le journal
- 10:45 Talking Europe
- 11:00 Le journal
- 11:15 People And Profit
- 11:30 Le journal
- 11:45 The Observers
- 11:51 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The 51 Percent
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le Paris des arts
- 15:30 Le journal
- 15:39 People And Profit
- 15:51 Fashion
- 16:00 Le journal
- 16:15 Talking Europe
- 16:30 Le journal
- 16:45 Talking Europe
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 The Observers
- 17:51 Focus
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 People And Profit
- 19:30 Le journal
- 19:45 France In Focus
- 20:00 Le journal
- 20:20 Olympic
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 French Connections
- 21:30 Le journal
- 21:45 The Observers
- 21:51 Focus
- 22:00 Le journal
- 22:15 Talking Europe
- 22:30 Le journal
- 22:45 Talking Europe
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 People And Profit
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Mode
- 09:21 Vous etes ici
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Le Paris des arts
- 12:00 Le journal
- 12:15 Plan B
- 12:21 L'instant mobile
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 L'instant mobile
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Billet retour
- 16:30 Le journal
- 16:40 Légendes urbaines
- 17:00 Le journal
- 17:15 Pas2quartier
- 17:22 Mode
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:52 Vous etes ici
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 Focus
- 19:30 Le journal
- 19:45 L'invité de l'économie
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Mode
- 21:21 Vous etes ici
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:12 Reporters France 24
- 22:24 L'instant mobile
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Forum "Panoramy"
- 10:13 Pomorze na weekend (Hel)
- 10:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 10:44 Pogoda
- 10:45 Wojenne dziewczyny 2 (19)
- 11:30 W labiryncie (Przesłuchanie)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Pomorze na weekend (Hel)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 18:00 Bim Bom
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Raport gospodarczy
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Bieg św. Dominika
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (To był finał)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (45)
- 18:00 Twórcze horyzonty
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Szanty, pieśni i piosenki morskie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (To był finał)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:01 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 10:04 Prognoza pogody
- 10:05 Z życia Kościoła
- 10:22 Adela z nieba
- 10:38 Medycyna i ty
- 10:54 Ewa i jej goście (Bracia Golcowie)
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:37 Prognoza pogody
- 11:38 Warci, niewarci
- 11:52 Widziane po drodze (Na wodzie)
- 14:45 Teleskop
- 14:52 Prognoza pogody
- 14:54 Wielkopolska każdego dnia (9 sierpnia)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 Wielkopolska każdego dnia (10 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Seans dla każdego
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Czas honoru 6 (Wolny wybór)
- 18:27 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:50 Podróże po Wielkopolsce (Kępno)
- 19:05 Życie lalki
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:44 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:02 Tym żyje wieś
- 10:13 Warto tam być
- 10:16 Poczytalnia
- 10:28 Dzieciaki zdolniaki (Kopalnia Węgla LW Bogdanka S.A.)
- 10:43 Muszelki Wigier 2022-Koncert Galowy (2)
- 11:34 Arrasów dzieje osobliwe (Wielki powrót)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Polskie dziedzictwo
- 14:57 Warto tam być
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:13 Poczytalnia
- 17:26 Astronarium (Astrobiologia)
- 17:50 Kuchenne recepty (Babcine smaki)
- 18:13 Dzieciaki zdolniaki (Kopalnia Węgla LW Bogdanka S.A.)
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:56 Świadkowie czasu (Z Matką Boską na rowerze)
- 19:12 Notacje (Marek Piekarczyk. Muzyka musi mieć przesłanie)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Obiektyw
- 21:46 Prognoza pogody
- 21:48 Sport
- 21:54 Obalamy mity medyczne (3)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 08:00 Spotkania w świecie ciszy
- 08:30 Zmiana biegu
- 10:00 Fajna Polska (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich)
- 10:45 Wiatrak
- 11:00 Ewangelia na niedzielę
- 11:10 Z historią na Ty
- 11:35 Ogród i nie tylko
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Rakowskich w Bełczącu)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Pełnia wiary
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Ewangelia na niedzielę
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Zbliżenia
- 10:12 Pogoda
- 10:15 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Niezłomny do końca)
- 10:30 Agroregion
- 10:55 Jeszcze dzień z życia (dr Marek Rubnikowicz)
- 11:10 Nad Drwęcą
- 11:45 Spotkania z ekologią
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Woda bydgoska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 18:00 Pogadajmy bez ogródek
- 18:15 Las jaki jest (4/24)
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Sanitariuszka
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Przegląd tygodnia
- 10:25 Ichtis
- 10:53 Obalamy mity medyczne (11)
- 11:00 Spotkania w świecie ciszy
- 11:23 Tajemniczy świat zwierząt
- 11:29 Pamiętajcie o ogrodach
- 11:42 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 11:55 Twój punkt widzenia
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Prognoza pogody
- 14:35 Przegląd tygodnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:40 Twój punkt widzenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Przegląd tygodnia
- 17:25 Abecadło astronomii (Gwiazdy podwójne i wielokrotne)
- 17:34 Spotkania w świecie ciszy
- 17:57 Pamiętajcie o ogrodach
- 21:31 Informacje lubuskie
- 21:46 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Weekend z TVP 3 Lublin (Zamojskie Winogranie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Weekend z TVP 3 Lublin (Zamojskie Winogranie)
- 17:05 Świadkowie czasu (Pomysł na Tykocin)
- 17:25 Weekend z TVP 3 Lublin (Zamojskie Winogranie)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Weekend z TVP 3 Lublin (Zamojskie Winogranie)
- 17:55 Strefa otwarta (Przejście ze śmierci do życia)
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:53 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Rok w ogrodzie
- 10:20 Z życia regionu (Akcja "Pensjonat")
- 10:56 Kalejdoskop filmowy
- 11:00 Studio lato
- 11:30 Stacja Rzeszów Główny
- 11:45 Poznaj Podkarpackie (Lutowiska - Dzień Żubra, część 1)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:36 Poznaj Podkarpackie (Lutowiska - Dzień Żubra, część 4)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Poznaj Podkarpackie (Lutowiska - Dzień Żubra, część 5)
- 17:15 Wiatr w żagle (3)
- 17:29 Odkryj regiony (145)
- 17:45 Z życia regionu (Świadek)
- 18:01 Ścieżką przez las (Profesor - leśnik z Sieniawy)
- 18:22 Z życia regionu (Turystyka bez granic - Góry Słonne)
- 18:30 Aktualności
- 18:48 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Liczy się pasja (Józef Mendrala)
- 19:15 Z życia regionu (Męska sprawa)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Seans dla każdego
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 21:31 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Szlachetne zdrowie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Kronika dnia (10)
- 16:42 Pogoda (10)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (10)
- 17:01 Raport pogodowy (10)
- 17:04 Małopolska na rowery (Dobczyce)
- 17:15 Spichlerz smaków (56)
- 17:30 Zdrowie dla Ciebie (Pomoc w stanach nagłych, krwiodawstwo)
- 17:40 Działo się w Krakowie
- 17:45 Arrasów dzieje osobliwe (Skarb Rzeczpospolitej)
- 21:30 Program lokalny
- 21:32 Kronika (10)
- 21:50 Pogoda w regionie (10)
- 21:52 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kwartet (Świątynie)
- 17:30 Pełnia wiary
- 17:55 Wiadomości w języku polskim (259)
- 21:31 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Widokówka z Festiwalu
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Wakacje z TVP 3 Kielce (Szydłów)
- 11:00 Siewcy słowa
- 11:07 Pogoda w regionie
- 11:08 Fakty i opinie
- 11:53 Bezbłędnie (Szlauch)
- 11:58 Pogoda w regionie
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Informacje
- 14:35 Pogoda w regionie
- 14:36 Drzwi do kultury
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Informacje
- 16:37 Pogoda w regionie
- 16:38 Bezbłędnie (Jaskinia Raj)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Zielnik regionalny
- 17:20 Wakacje z TVP 3 Kielce (Szydłów)
- 18:20 Pocztówki z Kielc (Stadion)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Siewcy słowa
- 18:57 Koło się kręci (Memento Mori Człowieku)
- 19:09 Języczek u wagi (Neologizmy)
- 19:16 Siewcy słowa
- 19:23 Pogoda w regionie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Kronika Mistrzostw Europy Enduro
- 21:56 Pocztówki z Kielc (Związek Strzelecki)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Wpływ zmian klimatu na las
- 10:45 Agroexpress
- 10:58 Żółw błotny. Osobliwy relikt polskiej przyrody
- 11:54 Tajemniczy świat zwierząt
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Sport po łódzku
- 14:55 Obalamy mity medyczne (14)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (10)
- 16:38 Tajemniczy świat zwierząt (11)
- 16:45 Dziennik regionów
- 16:59 Żubry wczoraj i dziś
- 17:34 Misja OGRÓD
- 17:47 Misja OGRÓD
- 18:01 ABC pacjenta
- 18:15 Zdarzyło się w kulturze
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:49 Sport
- 18:54 Pogoda
- 18:59 Łódzka nauka
- 19:14 Historie z pasją
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:49 Pogoda
- 21:52 Skarby Łodzi (26)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:25 Obalamy mity medyczne (16)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (305)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Płock)
- 02:05 Dzikie pszczoły (50)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 03:30 Rola wsi
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Ogród Botaniczny - historia)
- 03:50 Info Wilno (1306)
- 04:10 Pogoda
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Strzegom)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kurki na trzy sposoby)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (14)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Dej pozór
- 11:30 Kwadrans w ogrodzie
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Dar)
- 16:00 Na sygnale (Znajoma twarz)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Zdarzyło się
- 17:20 Z poddasza
- 17:30 Mikrokosmosy
- 18:00 Rączka gotuje
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Relacje
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Miedź Legnica - ŁKS Łódź
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Warszawski łącznik)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 25, 1-13) Oblubieniec idzie, wyjdźcie mu na spotkanie)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Geopolityka (Davos - mekka globalizmu)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (9 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (O Trójcy Świętej)
- 01:15 Westerplatte młodych (Szukaj, czego szukasz... ale nie tam, gdzie szukasz!)
- 01:55 Święty na każdy dzień (9 sierpnia, wspomnienie św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyta Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy)
- 02:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 02:30 Brat Franciszek (Naśladujmy Jezusa)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Ocalić od zapomnienia (Maria Walczak)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Natura obiektywnie (Tropem dzikich zwierząt, część 2)
- 05:30 Jerzy Popiełuszko - posłaniec prawdy
- 07:00 Pożegnanie bohatera. Śp. kpt. Tadeusz Gajda ps. "Tarzan"
- 07:25 Sól ziemi (Życie z artystą)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (10 sierpnia 1944)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 14:35 Słowo życia ((J 12, 24-26) Jeśli ktoś Mi służy, uczci go mój Ojciec)
- 14:40 Święty na każdy dzień (10 sierpnia, wspomnienie św. Wawrzyńca, diakona i męczennika)
- 14:45 Jak wygrać małżeństwo (Moje, twoje czy nasze?)
- 15:00 Polskie dziedzictwo (29)
- 15:30 Wierzę w Boga (Piotr Ziemowski)
- 15:50 Myśląc historia (Niezwyciężeni. Czas próby)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Niezwyciężeni)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 Warto być ojcem (Kieszonkowe)
- 22:15 Uwięziony prymas
- 23:00 Odpowiedzialni za Kościół (Biegiem do Boga)
- 23:30 Powołani
- 01:05 Mroczne historie magazynowe (2)
- 02:55 Miłosny trójkąt (8)
- 03:20 Miłosny trójkąt (9)
- 03:50 Nieźle kliknięci bez filtra (12)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (9)
- 06:00 Yattaman (Kot Mruczek)
- 06:25 Yattaman (Zwycięży najlepszy)
- 06:55 Yattaman (Człowiek z równiny)
- 07:25 Yattaman (Kobieta-wilk)
- 07:55 Prawo do narodzin (123)
- 08:25 Prawo do narodzin (124)
- 08:55 Prawo do narodzin (125)
- 09:25 Prawo do narodzin (126)
- 10:00 Yattaman (Śniegowa Pani)
- 10:25 Yattaman (Odważny Jam Tell)
- 11:00 Gigi (Egzaminy)
- 11:30 Gigi (Zabójczy cios Alana)
- 12:00 Stolik dla trojga (12)
- 13:00 Stolik dla trojga (13)
- 14:00 Stolik dla trojga (14)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadkowy weekend
- 23:30 Miłe rozmowy (2)
- 23:45 Mroczne historie magazynowe (3)
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (24)
- 05:00 Na osi (500)
- 05:35 Uśmiechnij się (19)
- 05:45 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Ostatnia walka Jutaraptora)
- 06:55 Simba lwi Król (21)
- 07:25 Plastelinkowy angielski (17)
- 07:40 Plastelinkowy angielski (18)
- 07:50 Plastelinkowy angielski (19)
- 08:05 Władca zwierząt (11)
- 09:00 Władca zwierząt (12)
- 09:55 Uśmiechnij się (14)
- 12:00 Na osi (501)
- 12:30 Remont na 5+ (1)
- 13:00 Legendy sportu (Andrzej Supron)
- 13:45 Legendy sportu (Natalia Partyka)
- 20:00 Tristan i Izolda
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Velká holka
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolech)
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Král lenochů
- 07:25 Štafle
- 08:05 Svatební skandály slečny Juliány
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 A nebojíš se, princezničko?
- 14:00 Anynka a čert
- 14:40 Paní Liška
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 08:25 Cyklotoulky
- 08:35 Korsika, středomořská kráska
- 09:30 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (5)
- 14:05 Námluvy ve světě zvířat (5)
- 15:00 Charakter: sportovec
- 15:55 Tygr sedmi moří
- 17:30 Špióni v přírodě (3)
- 18:25 Svět zvířat (Antilopy)
- 19:20 Sousedé
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Trumfové eso
- 22:05 Prohnilí proti prohnilým
- 23:50 Ronin
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 Interview ČT24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Dovolená za dráty)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Ne znamená ne)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Spojnice břehů)
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 00:00 - 01:00
- 01:00 OH Paříž 2024 (Breakdance)
- 01:45 OH Paříž 2024 (Čína - Švédsko)
- 02:30 OH Paříž 2024 (Moderní gymnastika)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 03:30 OH Paříž 2024 (Nizozemsko - Čína)
- 04:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 04:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 04:50 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 05:47 OH Paříž 2024 (Skoky do vody)
- 06:16 OH Paříž 2024 (Ana Patricia/Duda - Melissa/Brandie)
- 06:47 OH Paříž 2024 (Francie - Španělsko)
- 07:27 Projekt Fair Play (Fair Play - Paříž 2024 - pobyt)
- 07:30 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 10:20 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 11:45 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 11:48 OH Paříž 2024 (Golf)
- 12:30 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:20 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:30 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:50 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 18:24 OH Paříž 2024 (Cyklistika)
- 18:30 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 18:50 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 19:10 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 19:30 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 04:40 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Kabát – Noc v Edenu
- 21:40 Get On Up – Příběh Jamese Browna
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: T)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (8)
- 06:40 Pošťák Pat a létající pošta
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Červený střevíček a sedm statečných
- 12:05 Kiwi a Strit III
- 12:10 My holky z Městečka (5)
- 12:40 Říkání o víle Amálce
- 12:50 Srdíčko a Mňamka
- 14:15 Šikulové
- 14:45 Kiwi a Strit III
- 14:50 Sardinka ve vesmíru
- 15:05 Šmoulové
- 15:30 Fazolčina kavárna
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (10)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a pramen)
- 18:50 Zafari (9)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (10)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:45 Olympijská Shaun
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Setkání s medicinmanem)
- 19:56 Przerwa w transmisji 19:56-06:00