Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Przedstawiam Dyle / Wesele w Krainie Czarów)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wykipienie / Tasowanie strażników)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Róża pośród cierni)
- 01:30 Spidey i superkumple (11)
- 01:55 Spidey i superkumple (12)
- 02:20 Spidey i superkumple (Mega pajęcza Gwiazdka / Gobby na lodzie)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Muzyka pór roku / Syrenki na ratunek)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Festiwal bohaterów! / Gdzie się podziała Wanda?)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 04:00 Eureka! (Ale koło! / Tak jak Yurt)
- 04:30 Eureka! (Projekt Bog / Gigantyczny slalom)
- 05:00 Eureka! (Wyścig po owoce/ Na biwaku)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (W labiryncie/ Kraina zagubionych... skarpet)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Krystaliczna Crystal/ Wielkie Frajdomkowe nocowanko)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kaczki w tarapatach / Kropka nad i)
- 07:00 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 07:10 Blue 2 (Przedstawienie)
- 07:20 Blue 2 (Gili-kraby)
- 07:30 Blue 2 (Ucieczka)
- 07:40 Blue 2 (Autobus)
- 07:50 Blue 2 (Mamo-szkoła)
- 12:00 Pupstruction (Bailey i psi lekarz / Pies na jeden dzień)
- 12:30 Blue 2 (Wielkanoc)
- 12:40 Blue 2 (Łódki z kory)
- 12:50 Blue 3 (104)
- 13:00 Blue 3 (105)
- 13:10 Blue 3 (106)
- 13:20 Blue 3 (107)
- 13:25 Miki i ja 2 (Urodzinowe gry)
- 13:30 Straż Ekipa (23)
- 16:00 Pupstruction (Przygody w Bulldozing / Safe and Hound)
- 16:30 Pupstruction (Śmierdzący dom/ Dylemat wywrotki)
- 17:00 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 17:10 Blue 2 (Przedstawienie)
- 17:20 Blue 2 (Gili-kraby)
- 17:30 Blue 2 (Ucieczka)
- 17:40 Blue 2 (Autobus)
- 17:50 Blue 2 (Mamo-szkoła)
- 17:55 Miki i ja 2 (Urodzinowe gry)
- 20:00 Blue (Tata kładzie spać)
- 20:10 Blue (Mikołaj Werandziak)
- 20:20 Blue 2 (Młotkorama)
- 20:25 Miki i ja 2 (Urodzinowe gry)
- 20:30 Superkoty (Nieobecny pan Greenie / Draka z fortepianem)
- 21:00 Spidey i superkumple (Czysta moc / Doc Ock i Muzoboty)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Młodzi Jedi / Misja mistrza Yody)
- 00:10 Ghostforce (Krik-Krok / Burgerhorror)
- 00:35 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (8)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 02:35 Duch i nas dwóch (17)
- 03:00 Duch i nas dwóch (18)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (11)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (19)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (20)
- 04:50 Duch i nas dwóch (26)
- 05:15 Duch i nas dwóch (1)
- 05:35 Robale ziomale (8)
- 06:00 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 06:05 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 06:10 Taffy 2 (112)
- 06:25 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 06:35 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 06:40 Taffy 2 (Mama!)
- 06:55 Płazowyż (Sezon randkowy/Anna kontra dzicz)
- 07:25 Płazowyż (Kwarant- Anna/Krzak genealogiczny)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Przerażająca trójstanowa trylogia strachu)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Dynamit/ Wrumka)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wiedźma z Bagien/ Studnia życzeń)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Akcja w windzie/ Zły influencer)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Kumple od przygód / Jedź z nami, piesku)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 17:45 Molly i Duch (Na ratunek muszli koncertowej/ Najlepszy koncert wszechczasów)
- 18:15 Molly i Duch (Mama wraca do pracy/ Magia Mollywood)
- 18:45 Taffy 2 (Kret)
- 18:55 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 19:00 Taffy 2 (Brelok)
- 19:15 Taffy 2 (Szop za okup)
- 19:25 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 19:30 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe (Dipperek)
- 00:05 Blue 2 (6)
- 00:15 Blue 2 (7)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (6)
- 00:40 Kolorklocki (20)
- 00:45 Blue 2 (6)
- 00:55 Piotruś Królik (3)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (33)
- 01:20 Psi Oddział (2)
- 01:35 Blue (12)
- 01:40 Blue (4)
- 01:50 Blue (5)
- 02:00 Blue (25)
- 02:05 Tosia i Tymek (61)
- 02:20 Blue 2 (15)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (49)
- 02:40 Kręciołki (72)
- 02:50 Teletubisie (36)
- 03:05 Blue (11)
- 03:10 Blue (12)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (8)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (4)
- 03:45 Tosia i Tymek (55)
- 03:55 Tosia i Tymek (56)
- 04:10 Blue 2 (43)
- 04:15 Blue 2 (44)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (38)
- 04:35 Blue (40)
- 04:45 Blue (41)
- 04:50 Blue (7)
- 05:00 Superpyra (49)
- 05:05 Superpyra (50)
- 05:15 Kolorklocki (25)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (52)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (3)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 05:50 W Papierowej Krainie (39)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (7)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (37)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (35)
- 06:50 Superpyra (45)
- 07:00 Blue 2 (4)
- 07:05 Blue (38)
- 07:15 Blue 2 (23)
- 07:25 Blue 2 (24)
- 07:35 Blue 2 (49)
- 07:40 Blue (17)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 08:05 Matklocki 2 (20)
- 08:15 Blue (20)
- 08:20 Blue 2 (45)
- 08:30 Blue 2 (4)
- 08:40 Psi Oddział (11)
- 08:55 Tosia i Tymek (7)
- 09:10 Piotruś Królik (9)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (7)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (4)
- 09:50 Kręciołki (96)
- 10:00 Teletubisie (54)
- 10:15 Blue 2 (14)
- 10:25 Yakka Dee 4 (13)
- 10:30 Yakka Dee 4 (14)
- 10:40 Blue 2 (16)
- 10:50 Matklocki 2 (15)
- 10:55 Matklocki (22)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (24)
- 11:15 W Papierowej Krainie (39)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (9)
- 11:50 Superpyra (23)
- 12:00 Blue 2 (7)
- 12:10 Blue (14)
- 12:15 Blue (8)
- 12:25 Blue (9)
- 12:35 Blue 2 (7)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (11)
- 13:05 Blue 2 (32)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (23)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (33)
- 13:40 Psi Oddział (2)
- 13:55 Blue (28)
- 14:05 Blue (29)
- 14:15 Blue (30)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (49)
- 14:35 Blue 2 (21)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (24)
- 15:15 W Papierowej Krainie (27)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (11)
- 15:50 Blue (15)
- 16:00 Blue (10)
- 16:10 Blue (11)
- 16:20 Matklocki (11)
- 16:25 Blue 2 (11)
- 16:35 Kolorklocki (21)
- 16:40 Kolorklocki (22)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (7)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (12)
- 17:10 Blue 2 (33)
- 17:15 Piotruś Królik (4)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (34)
- 17:45 Psi Oddział (3)
- 18:00 Blue (31)
- 18:10 Blue (32)
- 18:15 Blue (33)
- 18:25 Tosia i Tymek (67)
- 18:40 Blue 2 (22)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (50)
- 19:00 Kręciołki (74)
- 19:15 Teletubisie (38)
- 19:30 Blue (11)
- 19:40 Blue (12)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (9)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (5)
- 20:20 Tosia i Tymek (57)
- 20:30 Tosia i Tymek (58)
- 20:45 Blue 2 (10)
- 20:55 Blue 2 (11)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (39)
- 21:15 Blue (42)
- 21:25 Blue (43)
- 21:35 Superpyra (51)
- 21:40 Superpyra (52)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (4)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (5)
- 22:10 Kolorklocki (26)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 22:30 W Papierowej Krainie (28)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (24)
- 22:55 W Papierowej Krainie (39)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (11)
- 23:35 Matklocki (11)
- 23:40 Blue 2 (6)
- 23:50 Blue (15)
- 23:55 Blue 2 (20)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:35 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:50 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:00 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:20 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:30 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:40 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 05:00 Bernard 3 (130)
- 05:05 Bernard 3 (132)
- 05:10 Bernard 3 (133)
- 05:15 Bernard 3 (135)
- 05:20 Bernard 3 (136)
- 05:25 Bernard 3 (137)
- 05:30 Bernard 3 (138)
- 05:35 Bernard 3 (140)
- 05:40 Bernard 3 (141)
- 05:45 Bernard 3 (142)
- 05:50 Bernard 3 (144)
- 05:55 Bernard 3 (145)
- 06:00 Bernard 3 (146)
- 06:05 Bernard 3 (147)
- 06:10 Bernard 3 (149)
- 06:15 Bernard 3 (150)
- 06:20 Bernard 3 (152)
- 06:30 Bernard 3 (153)
- 06:35 Bernard 3 (154)
- 06:40 Bernard 3 (156)
- 06:45 Bernard (1)
- 06:50 Bernard (2)
- 06:55 Bernard (3)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard (4)
- 11:05 Bernard (6)
- 11:10 Bernard (7)
- 11:15 Bernard (8)
- 11:20 Bernard (10)
- 11:25 Bernard (11)
- 11:30 Bernard (17)
- 11:35 Bernard (18)
- 11:40 Bernard (19)
- 11:45 Bernard (20)
- 11:55 Bernard (22)
- 12:00 Bernard (23)
- 12:05 Bernard (24)
- 12:10 Bernard (26)
- 12:15 Bernard (27)
- 12:25 Bernard (29)
- 12:30 Bernard (30)
- 12:35 Bernard (32)
- 12:40 Bernard (33)
- 12:45 Bernard (34)
- 12:55 Bernard (36)
- 13:00 Bernard (37)
- 13:05 Bernard (38)
- 13:10 Bernard (40)
- 13:15 Bernard (41)
- 13:25 Bernard (43)
- 13:30 Bernard (44)
- 13:35 Bernard (45)
- 13:40 Bernard (47)
- 13:45 Bernard (48)
- 13:55 Bernard (50)
- 14:00 Power Players (11)
- 14:15 Power Players (12)
- 14:25 Power Players (13)
- 14:35 Power Players (14)
- 14:55 Power Players (15)
- 15:10 Power Players (16)
- 15:20 Power Players (17)
- 15:30 Power Players (18)
- 15:45 Power Players (19)
- 16:00 Power Players (20)
- 16:15 Power Players (21)
- 16:25 Power Players (22)
- 16:35 Power Players (23)
- 16:50 Power Players (24)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (25)
- 20:15 Power Players (26)
- 20:25 Power Players (1)
- 20:40 Power Players (2)
- 20:55 Power Players (3)
- 21:15 Power Players (4)
- 21:25 Power Players (5)
- 21:35 Power Players (6)
- 21:50 Power Players (7)
- 22:10 Power Players (8)
- 22:20 Power Players (9)
- 22:30 Power Players (10)
- 22:40 Power Players (11)
- 23:00 Bernard (51)
- 23:05 Bernard 2 (53)
- 23:10 Bernard 2 (54)
- 23:15 Bernard 2 (56)
- 23:20 Bernard 2 (57)
- 23:25 Bernard 2 (58)
- 23:30 Bernard 2 (59)
- 23:35 Bernard 2 (60)
- 23:40 Bernard 2 (61)
- 23:45 Bernard 2 (63)
- 23:55 Bernard 2 (64)
- 00:00 Zwierzęta
- 00:03 Kolorowe koło
- 00:06 Świat elfów
- 00:09 Opowieści warzywne
- 00:11 Sunville
- 00:14 Towarzysze zabawy
- 00:17 Jaki jest twój zawód ?
- 00:19 Opowieści warzywne
- 00:22 Kolorowa magia
- 00:25 Sunville
- 00:27 Opowieści warzywne
- 00:30 Kolorowe koło
- 00:32 Wakacje
- 00:34 Jaki jest twój zawód ?
- 00:37 Świat elfów
- 00:40 Wakacje
- 00:42 Towarzysze zabawy
- 00:45 Opowieści warzywne
- 00:47 Sunville
- 00:51 Opowieści warzywne
- 00:53 Wstawaj!
- 00:55 Wakacje
- 00:58 Teraz się bawimy
- 01:00 Kolorowe koło
- 01:04 Teraz się bawimy
- 01:06 Jak podróżujemy
- 01:10 Morskie przygody
- 01:12 Świat zwierząt
- 01:14 Sport, sport, sport
- 01:18 Świat zwierząt
- 01:21 Łazienka
- 01:24 Zwierzęta
- 01:26 Urocze miejsca
- 01:29 Świat elfów
- 01:32 Safari
- 01:35 Przygody w przestrzeni
- 01:37 Sunville
- 01:43 Zwierzęta
- 01:45 Opowieści warzywne
- 01:47 Jak podróżujemy
- 01:49 Teraz się bawimy
- 01:52 Pojazdy
- 01:55 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:58 Mini opowiadania
- 02:01 Morskie przygody
- 02:03 Pojazdy
- 02:06 Grupy
- 02:09 Kącik naukowy
- 02:12 Muzeum
- 02:14 Miyu i Litto
- 02:17 Przygody w przestrzeni
- 02:20 Urocze miejsca
- 02:22 Safari
- 02:25 Posłuchaj tego
- 02:28 Opowieści warzywne
- 02:30 Oli - cykle natury
- 02:33 Sunville
- 02:35 Kolorowa magia
- 02:39 Opowieści warzywne
- 02:41 Kolorowa magia
- 02:44 Miyu i Litto
- 02:47 Muzeum
- 02:50 Jaki jest twój zawód ?
- 02:52 Posłuchaj tego
- 02:56 Muzeum
- 02:59 Kolorowe koło
- 03:01 Safari
- 03:04 Sunville
- 03:07 Posłuchaj tego
- 03:11 Rodzina bobrów
- 03:14 Urocze miejsca
- 03:17 Świat elfów
- 03:19 Mini opowiadania
- 03:22 Sport, sport, sport
- 03:25 Wstawaj!
- 03:28 Świat zwierząt
- 03:31 Przygody w przestrzeni
- 03:35 Teraz się bawimy
- 03:37 Posłuchaj tego
- 03:39 Sport, sport, sport
- 03:42 Mini opowiadania
- 03:44 Wstawaj!
- 03:47 Urocze miejsca
- 03:49 Świat zwierząt
- 03:51 Sport, sport, sport
- 03:54 Jak podróżujemy
- 03:57 Ding Dang Dong
- 04:00 Świat zwierząt
- 04:02 Urocze miejsca
- 04:06 Świat zwierząt
- 04:10 Ding Dang Dong
- 04:14 Towarzysze zabawy
- 04:17 Teraz się bawimy
- 04:19 Towarzysze zabawy
- 04:22 Kolorowe koło
- 04:25 Opowieści warzywne
- 04:27 Teraz się bawimy
- 04:29 Świat podwodny
- 04:32 Towarzysze zabawy
- 04:35 Kolorowe koło
- 04:37 Świat podwodny
- 04:39 Wakacje
- 04:41 Kolorowe koło
- 04:44 Świat podwodny
- 04:46 Opowieści warzywne
- 04:49 Kolorowe koło
- 04:52 Opowieści warzywne
- 04:54 Kolorowe koło
- 04:57 Wakacje
- 05:00 Opowieści warzywne
- 05:02 Wakacje
- 05:05 Kolorowe koło
- 05:07 Wakacje
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:12 Wakacje
- 05:15 Kolorowa magia
- 05:18 Kolorowe koło
- 05:21 Kolorowa magia
- 05:24 Posłuchaj tego
- 05:27 Grupy
- 05:30 Kolorowe koło
- 05:33 Kolorowa magia
- 05:36 Miejskie życie
- 05:38 Panni i Fanni
- 05:41 Grupy
- 05:43 Jaki jest twój zawód ?
- 05:46 Puffy i Tubby
- 05:50 Muzeum
- 05:53 Jaki jest twój zawód ?
- 05:55 Panni i Fanni
- 05:57 Jaki jest twój zawód ?
- 06:00 Muzeum
- 06:03 Jaki jest twój zawód ?
- 06:06 Panni i Fanni
- 06:08 Puffy i Tubby
- 06:12 Kącik naukowy
- 06:15 Grupy
- 06:18 Hubbi i jego koledzy
- 06:20 Drużyna lalek na ratunek
- 06:22 Hubbi się tym zajmie
- 06:24 Przygody kaczki
- 06:26 Afryka
- 06:29 Sztuka Leona
- 06:31 Kaczka i Puszek
- 06:33 Dotty i Kitty
- 06:38 Przygody w przestrzeni
- 06:40 Pojazdy
- 06:42 Puffy i Tubby
- 06:45 Mini opowiadania
- 06:47 Puffy i Tubby
- 06:50 Sippi Sappi
- 06:53 Kaczka i Puszek
- 06:55 Toby McFly
- 06:58 Dinoland
- 07:00 Małe, ale pracowite
- 07:03 Sunville
- 07:07 Pojazdy
- 07:09 Miejskie życie
- 07:14 Urocze miejsca
- 07:16 Galaktyczni turyści
- 07:20 Wstawaj!
- 07:22 Mimo i Bobo
- 07:24 Hubbi się tym zajmie
- 07:27 Świat Mimo
- 07:29 Zabawa w chowanego
- 07:31 DuckSchool
- 07:34 Przygody kaczki
- 07:37 Jaki jest twój zawód ?
- 07:39 Ding Dang Dong
- 07:42 Urocze miejsca
- 07:46 Taniec
- 07:49 Jaki jest twój zawód ?
- 07:51 Zabawa w chowanego
- 07:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:55 Tempo Giusto
- 07:57 Margo i Felix
- 08:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:02 Historie Henryka
- 08:04 Zabawa w chowanego
- 08:08 Teraz się bawimy
- 08:12 Świat zwierząt
- 08:14 Ding Dang Dong
- 08:17 Wstawaj!
- 08:20 Kształcików
- 08:21 Słodki dom
- 08:23 Przygody kaczki
- 08:25 Sippi Sappi
- 08:27 Wesoła łąka
- 08:30 Afryka
- 08:33 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:35 Margo i Felix
- 08:38 Grupy
- 08:41 Muzeum
- 08:43 Posłuchaj tego
- 08:46 Kącik naukowy
- 08:48 Muzeum
- 08:50 Grupy
- 08:53 Zack i Ziggy
- 08:56 DuckSchool
- 08:58 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:01 Fin i Fianna
- 09:04 Wesoła łąka
- 09:07 Grupy
- 09:10 Miyu i Litto
- 09:13 Urocze miejsca
- 09:15 Panni i Fanni
- 09:17 Jaki jest twój zawód ?
- 09:20 Kącik naukowy
- 09:23 Wesołe królestwo
- 09:26 Elfy przyrody
- 09:28 Kolorowa Klara
- 09:30 Fin i Fianna
- 09:33 Dinoland
- 09:35 Albert tłumaczy
- 09:37 DuckSchool
- 09:39 Monika i Rudi 2
- 09:43 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:46 Elfy przyrody
- 09:47 Wesoła łąka
- 09:50 Kształcików
- 09:51 Zack i Ziggy
- 09:54 Historie Henryka
- 09:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:58 Monika i Rudi
- 10:01 Pixie 2
- 10:02 Monika i Rudi 2
- 10:05 Hubbi i jego koledzy
- 10:08 Przygody kaczki
- 10:10 ABC - duckBC
- 10:13 Lola i Liczby
- 10:16 Małe melodie
- 10:18 Albert tłumaczy
- 10:22 Tempo Giusto
- 10:25 Hop-hop
- 10:27 Cubie
- 10:30 Co rośnie na drzewie?
- 10:31 Przygody kaczki
- 10:33 ABC - duckBC
- 10:36 Raul
- 10:39 Hiphopowy kaktus
- 10:41 DuckSchool
- 10:43 Zack i Ziggy
- 10:46 Mały Didy
- 10:48 Wesołe królestwo
- 10:51 Afryka
- 10:53 Sippi Sappi
- 10:56 Afryka
- 10:58 Przygody kaczki
- 11:00 Margo i Felix
- 11:03 Fin i Fianna
- 11:06 Mimo i Bobo
- 11:09 Raul
- 11:12 Risto Gusto
- 11:15 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:18 Drużyna lalek
- 11:20 Hiphopowy kaktus
- 11:22 Toobys
- 11:24 Co rośnie na drzewie?
- 11:26 Pociąg
- 11:29 Przygody kaczki
- 11:31 Dinoland
- 11:33 Hiphopowy kaktus
- 11:36 Kaczka i Puszek
- 11:38 Mimo i Bobo
- 11:40 Uczymy się
- 11:43 Hop-hop
- 11:45 Zastęp strażaków
- 11:48 Afryka
- 11:50 Hubbi się tym zajmie
- 11:52 Wesoła łąka
- 11:56 Risto Gusto
- 11:58 Afryka
- 12:00 Wesoła łąka
- 12:04 Skoczkowie Planet
- 12:08 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:11 Pociąg
- 12:13 Skoczkowie Planet
- 12:17 Hiphopowy kaktus
- 12:20 Przygody kaczki
- 12:22 Hubbi się tym zajmie
- 12:24 Świat zabawek
- 12:29 Hubbi się tym zajmie
- 12:33 Mały Didy
- 12:36 Wesołe królestwo
- 12:39 Fin i Fianna
- 12:42 Brygada ogniowa
- 12:44 Świat zabawek
- 12:49 Hubbi się tym zajmie
- 12:52 Hubbi i jego koledzy
- 12:55 Mimo & Bobo PLUS
- 12:59 Drużyna lalek
- 13:01 Połączony świat
- 13:04 Risto Gusto
- 13:07 Kaczka i Puszek
- 13:09 Skoczkowie Planet
- 13:13 Zoo
- 13:16 Hiphopowy kaktus
- 13:19 Wesoła łąka
- 13:21 Mimo i Bobo
- 13:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:26 Toby McFly
- 13:29 Mały Didy
- 13:31 Raul
- 13:34 Lola i Liczby
- 13:36 Fin i Fianna
- 13:39 Margo i Felix
- 13:42 Tempo Giusto
- 13:44 Wesoła łąka
- 13:47 Historie Henryka
- 13:49 Wesoła łąka
- 13:53 Lola i Liczby
- 13:56 Monika i Rudi
- 13:59 Dotty i Kitty
- 14:02 ABC - duckBC
- 14:05 Mimo i Bobo
- 14:07 Monika i Rudi 2
- 14:10 DuckSchool
- 14:13 Pixie 2
- 14:14 Kształcików
- 14:16 Dźwięki wokół nas
- 14:18 Uczymy się
- 14:21 Kształcików
- 14:22 Toobys
- 14:24 Lola i Liczby
- 14:26 Kształcików
- 14:28 Uczymy się
- 14:30 Dźwięki wokół nas
- 14:32 Dotty i Kitty
- 14:36 Zack i Ziggy
- 14:39 Hubbi i jego koledzy
- 14:41 Zack i Ziggy
- 14:44 Albert tłumaczy
- 14:47 DuckSchool
- 14:50 Dźwięki wokół nas
- 14:52 Raul
- 14:55 Risto Gusto
- 14:58 Mały Didy
- 15:01 Margo i Felix
- 15:04 Mimo & Bobo PLUS
- 15:08 Tempo Giusto
- 15:10 Mały Didy
- 15:12 Wstawaj!
- 15:14 Zabawa w chowanego
- 15:17 Mimo i Bobo
- 15:20 Raul
- 15:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:26 Lola i Liczby
- 15:28 Elfy przyrody
- 15:29 Świat Mimo
- 15:33 Hop-hop
- 15:35 Elfy przyrody
- 15:36 Lola i Liczby
- 15:39 Mimo i Bobo
- 15:41 Uczymy się
- 15:44 Hiphopowy kaktus
- 15:46 Restauracja
- 15:49 Lola i Liczby
- 15:52 Afryka
- 15:55 Brygada ogniowa
- 15:57 Historie Henryka
- 15:59 Dotty i Kitty
- 16:03 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:06 Toby McFly
- 16:09 Cubie
- 16:11 Brygada ogniowa
- 16:14 Dźwięki wokół nas
- 16:16 Fin i Fianna
- 16:19 Kolorowa Klara
- 16:21 Mały Didy
- 16:23 Raul
- 16:26 Tempo Giusto
- 16:28 Restauracja
- 16:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:33 Mały Didy
- 16:35 Zabawa w chowanego
- 16:37 Toby McFly
- 16:41 Mimo i Bobo
- 16:43 Mimo & Bobo PLUS
- 16:47 Mimo i Bobo
- 16:50 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:53 Sippi Sappi
- 16:55 Wstawaj!
- 16:57 Elfy przyrody
- 16:59 Lola i Liczby
- 17:02 Raul
- 17:04 Afryka
- 17:07 Mimo & Bobo PLUS
- 17:11 Raul
- 17:14 Wstawaj!
- 17:16 Lola i Liczby
- 17:19 Mimo i Bobo
- 17:22 Hop-hop
- 17:24 Afryka
- 17:26 Sippi Sappi
- 17:28 Raul
- 17:31 Mimo i Bobo
- 17:33 Afryka
- 17:35 Sippi Sappi
- 17:38 Hop-hop
- 17:40 Mimo i Bobo
- 17:43 Uczymy się
- 17:45 Co rośnie na drzewie?
- 17:47 Małe melodie
- 17:49 Uczymy się
- 17:51 Toobys
- 17:53 Słodki dom
- 17:54 Co rośnie na drzewie?
- 17:56 Sippi Sappi
- 17:58 Dotty i Kitty
- 18:02 Sippi Sappi
- 18:05 Słodki dom
- 18:06 Mimo i Bobo
- 18:08 Albert tłumaczy
- 18:13 Fin i Fianna
- 18:16 Co rośnie na drzewie?
- 18:17 Słodki dom
- 18:18 Monika i Rudi
- 18:21 Kształcików
- 18:22 Monika i Rudi
- 18:25 Co rośnie na drzewie?
- 18:26 Fin i Fianna
- 18:30 Co rośnie na drzewie?
- 18:31 Dotty i Kitty
- 18:35 Uczymy się
- 18:37 Dotty i Kitty
- 18:41 ABC - duckBC
- 18:44 Małe melodie
- 18:46 Dinoland
- 18:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:51 Historie Henryka
- 18:53 Restauracja
- 18:57 Zabawa w chowanego
- 19:00 Cubie
- 19:02 ABC - duckBC
- 19:05 Drużyna lalek
- 19:08 Lola i Liczby
- 19:11 Toobys
- 19:13 Zack i Ziggy
- 19:16 Zoo
- 19:19 Pociąg
- 19:22 Margo i Felix
- 19:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:27 Brygada ogniowa
- 19:29 Dobranoc!
- 19:32 Małe, ale pracowite
- 19:35 Kaczka i Puszek
- 19:37 Restauracja
- 19:40 Toby McFly
- 19:43 Hop-hop
- 19:45 DuckSchool
- 19:49 Hop-hop
- 19:51 Hubbi i jego koledzy
- 19:54 Elfy przyrody
- 19:55 Mimo i Bobo
- 19:58 Uczymy się
- 20:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:03 Restauracja
- 20:06 Małe, ale pracowite
- 20:09 Hiphopowy kaktus
- 20:13 Zabawa w chowanego
- 20:15 Afryka
- 20:18 Tempo Giusto
- 20:20 Lola i Liczby
- 20:22 Mały Didy
- 20:25 Mimo i Bobo
- 20:27 Przygody kaczki
- 20:29 Historie Henryka
- 20:31 Zoo
- 20:34 Zabawa w chowanego
- 20:37 Margo i Felix
- 20:40 Hubbi i jego koledzy
- 20:43 Zack i Ziggy
- 20:46 Afryka
- 20:50 Elfy przyrody
- 20:51 Toobys
- 20:54 Brygada ogniowa
- 20:56 Świat Mimo
- 20:59 Lola i Liczby
- 21:01 Drużyna lalek
- 21:03 Zabawa w chowanego
- 21:07 Świat podwodny
- 21:09 Wakacje
- 21:11 Świat podwodny
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Wakacje
- 21:22 Brygada ogniowa
- 21:24 Świat Mimo
- 21:27 Raul
- 21:29 Afryka
- 21:32 Elfy przyrody
- 21:33 Toobys
- 21:36 Kolorowe koło
- 21:38 Wakacje
- 21:41 Świat podwodny
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Zoo
- 21:53 Restauracja
- 21:56 Hubbi i jego koledzy
- 21:59 Mimo & Bobo PLUS
- 22:03 Toby McFly
- 22:06 Hubbi się tym zajmie
- 22:09 Mini opowiadania
- 22:12 Przygody w przestrzeni
- 22:15 Posłuchaj tego
- 22:18 Pojazdy
- 22:20 Świat podwodny
- 22:23 Towarzysze zabawy
- 22:26 Risto Gusto
- 22:28 Skoczkowie Planet
- 22:32 Połączony świat
- 22:35 Przygody kaczki
- 22:38 Zwierzęta
- 22:40 Jak podróżujemy
- 22:45 Posłuchaj tego
- 22:49 Teraz się bawimy
- 22:51 Safari
- 22:54 Uczymy się
- 22:57 Dotty i Kitty
- 23:00 Kolorowa Klara
- 23:02 DuckSchool
- 23:04 Małe melodie
- 23:06 Mimo i Bobo
- 23:09 ABC - duckBC
- 23:12 Posłuchaj tego
- 23:14 Puffy i Tubby
- 23:18 Kolorowe koło
- 23:21 Urocze miejsca
- 23:24 Grupy
- 23:26 Słodki dom
- 23:27 Mimo i Bobo
- 23:30 Sippi Sappi
- 23:32 Kolorowa Klara
- 23:34 Mimo i Bobo
- 23:36 Pixie 2
- 23:37 Zabawa w chowanego
- 23:41 Miyu i Litto
- 23:43 Kolorowa magia
- 23:46 Grupy
- 23:49 Kolorowe koło
- 23:52 Jaki jest twój zawód ?
- 23:54 Grupy
- 23:58 Ding Dang Dong
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:13 Pory roku
- 05:17 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:18 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:24 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:34 Uczymy się z ducktv
- 14:36 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:39 Pory roku
- 16:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:47 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:54 Ulubione bajki
- 22:58 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Diego Rodriguez
- 06:40 Paco Gento
- 07:15 Andoni Zubizarreta
- 21:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 LaLiga Top Scorer
- 22:30 LaLiga World (1)
- 23:00 LaLiga Preseason
- 12:00 LaLiga Promoted Teams
- 13:00 LaLiga Preseason
- 20:00 Magazyn PGE Ekstraligi (14)
- 21:15 LaLiga Team of the Season
- 10:00 LaLiga Promoted Teams
- 11:00 LaLiga Preseason
- 20:00 Serie A Season Preview
- 21:00 LaLiga Preseason
- 04:00 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 04:30 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 05:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 05:30 Hugo Sanchez
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 Serie A Season Preview
- 15:00 LaLiga Preseason
- 22:00 Ronaldo
- 22:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 23:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 23:30 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 01:00 X-Games, sezon letni (1)
- 02:00 Facing Waves (3)
- 02:30 Facing Waves (4)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (5)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (3)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (4)
- 05:00 Fighting Fit (6)
- 06:00 Sports Adventure 6 (13)
- 06:30 Sports Adventure 4 (1)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (2)
- 10:00 X Games - Minneapolis (7)
- 11:00 Pro Bull Riders 2 (2)
- 12:00 Sports Adventure 6 (13)
- 12:30 Sports Adventure 4 (1)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (3)
- 14:00 Fighting Fit (1)
- 15:00 Rumble & Hum (Image is everything)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (8)
- 18:00 WWE Classic Gold (50)
- 18:30 WWE Classic Gold (53)
- 19:00 WWE SmackDown (39)
- 20:00 WWE SmackDown (40)
- 21:00 WWE NXT (20)
- 22:00 WWE - Main Event (20)
- 23:00 Voss Extreme Sports Week (3)
- 23:30 Voss Extreme Sports Week (4)
- 00:15 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 00:55 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (4)
- 01:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 02:25 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 02:50 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:05 Remont na 5+ (2)
- 03:25 Remont na 5+ (3)
- 03:50 Remont na 5+ (4)
- 04:15 Remont na 5+ (5)
- 04:35 Remont na 5+ (6)
- 05:00 Remont na 5+ (7)
- 05:20 Remont na 5+ (8)
- 05:40 Remont na 5+ (1)
- 06:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 08:50 Celnicy 3 (1)
- 09:20 Celnicy 3 (2)
- 09:50 Celnicy 3 (3)
- 10:20 Celnicy 3 (4)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 11:20 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 13:55 Remont na 5+ (1)
- 14:25 Remont na 5+ (2)
- 14:50 Remont na 5+ (3)
- 15:10 Remont na 5+ (4)
- 15:35 Remont na 5+ (5)
- 16:00 Celnicy 3 (5)
- 16:30 Celnicy 3 (6)
- 17:00 Celnicy 3 (7)
- 17:30 Celnicy 3 (8)
- 18:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 19:00 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 22:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 22:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 23:00 Tabu i skandale: 100 wagin
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:50 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo 2 (1)
- 01:10 Samochód roku 2 (1)
- 01:50 Samochód roku 2 (2)
- 02:25 Cuda inżynierii 6 (4)
- 03:15 Top Gear 16 (7)
- 04:10 Top Gear 31 (4)
- 05:15 W warsztacie (9)
- 06:00 W warsztacie (10)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo 2 (2)
- 07:55 Top Gear: samoloty, pociągi i inne pojazdy (4)
- 09:00 Cuda inżynierii 6 (5)
- 10:00 Top Gear 17 (1)
- 11:00 Top Gear 8 (7)
- 12:10 W warsztacie (10)
- 13:10 Top Gear 31 (4)
- 14:25 Samochód roku 2 (1)
- 15:00 Samochód roku 2 (2)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo 2 (2)
- 18:30 Samochód roku 2 (1)
- 19:05 Samochód roku 2 (2)
- 19:40 Top Gear 31 (5)
- 22:00 Samochód roku 2 (3)
- 22:35 Samochód roku 2 (4)
- 23:10 Jak powstaje samochód 2 (4)