Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Dzika kuchnia (5)
- 00:50 Dzika kuchnia (7)
- 01:20 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 05:00 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Remont na 5+ (3)
- 06:25 Remont na 5+ (4)
- 06:50 Remont na 5+ (5)
- 07:15 Remont na 5+ (6)
- 07:35 Remont na 5+ (7)
- 07:55 Dzika kuchnia (10)
- 08:25 Dzika kuchnia (1)
- 08:55 Dzika kuchnia (2)
- 09:30 Dzika kuchnia (3)
- 10:00 Przepis na remont (6)
- 10:30 Przepis na remont (7)
- 10:55 Przepis na remont (8)
- 11:30 Przepis na remont (9)
- 15:05 Przepis na remont (10)
- 15:35 Przepis na remont (11)
- 16:05 Przepis na remont (12)
- 16:35 Przepis na remont (13)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (9)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Ryby)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Wirus RSV atakuje dzieci)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Nefrologia w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Psychiatria, uzależnienia i depresje w czasie pandemii)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Okulistyka w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Rak trzustki)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Dallas 2 (3)
- 12:50 Kierunek zdrowie (POChP)
- 13:20 Pytania do doktora (Geny)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (4)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 15:15 Pies na życie (6)
- 15:55 Zwierzaki z misją (8)
- 18:20 Happy i Zen (2)
- 19:00 Moje życie XXL (11)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (10)
- 20:55 Upiększeni w raju (20)
- 21:35 Chirurdzy 2 (3)
- 23:00 Monika i seks (1)
- 23:30 Monika i seks (2)
- 00:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Siostra Petera)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Przypadkowy telefon)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Połamany Joe)
- 01:55 Bajer z Bel-Air 3 (Tacy byliśmy)
- 02:25 Bajer z Bel-Air 3 (Ostatnia lekcja muzyki)
- 02:55 Bajer z Bel-Air 4 (Will zawsze znajdzie sposób: część pierwsza)
- 03:25 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Nauka jazdy)
- 03:55 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Sześć stóp pod ziemią)
- 01:35 Supernova
- 03:00 Wracając do Marka
- 04:00 Ach śpij, kochanie
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 W rytmie wolności (1/8)
- 06:50 W rytmie wolności (2)
- 07:50 Polscy naukowcy na świecie (Gwatemala)
- 08:50 Nowy kabaretowy rejs 4 (1)
- 09:50 Kabaretowy rejs (122)
- 12:50 Premiera: Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem (Falco)
- 13:50 Hania
- 15:45 Pójdziesz ponad sadem
- 18:50 Kolumbowie (Oto dziś...)
- 20:00 Dzieci i ryby
- 22:15 Sprawa się rypła
- 23:55 Drzazgi
- 02:05 Gdańsk 1939
- 03:15 Bez prawa do życia
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 06:00 Zameldowani (2)
- 06:30 Zameldowani (3)
- 07:00 Zameldowani (4)
- 07:30 Zameldowani (5)
- 07:55 Zameldowani (6)
- 08:25 Zameldowani (7)
- 08:55 Zameldowani (8)
- 09:25 Zameldowani (9)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:20 Bonanza (19)
- 11:25 Bonanza (20)
- 12:25 Bonanza (21)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (1)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (2)
- 15:40 Bonanza (22)
- 16:40 Bonanza (23)
- 17:50 Najbardziej poszukiwani naziści
- 20:00 Zbroja boga
- 22:00 Zbroja boga 2
- 00:10 Striptiz - tak to się robi w Vegas (3)
- 01:25 Ciało
- 03:35 O dwóch takich, co ukradli księżyc
- 05:00 Miasta rytm (6)
- 06:00 Kabaretowe hity (2)
- 06:45 Kabaretowe hity (3)
- 06:55 Kabaretowe hity (5)
- 07:15 Kabaretowe hity (4)
- 07:35 Premiera: Na kłopoty... Bednarski (Kurier z Ankary)
- 16:00 Kojak 2 (10)
- 17:00 Kojak 2 (11)
- 20:00 Najlepsi z najlepszych 2
- 22:05 Sekcja 8.
- 00:00 Trzy siostry (245)
- 01:00 Diamentowe imperium (5)
- 02:00 Teresa (41)
- 03:00 Okrutne miasto (65)
- 04:00 Przypieczętowany los (117)
- 05:00 Sploty nienawiści (22)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (61)
- 07:00 Trzy siostry (245)
- 08:00 Diamentowe imperium (5)
- 09:00 Teresa (41)
- 10:00 Okrutne miasto (65)
- 11:00 Przypieczętowany los (117)
- 12:00 Sploty nienawiści (22)
- 13:00 Diamentowe imperium (5)
- 14:00 Trzy siostry (245)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (61)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (62)
- 17:00 Trzy siostry (246)
- 18:00 Diamentowe imperium (6)
- 19:00 Teresa (42)
- 20:00 Okrutne miasto (66)
- 21:00 Przypieczętowany los (118)
- 22:00 Sploty nienawiści (23)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (62)
- 00:00 Akta zbrodni 3 (1)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (3)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (1)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (1)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (3)
- 04:55 Znaki (3)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (52)
- 07:30 Kafejka za rogiem 4 (1)
- 08:35 Kafejka za rogiem 4 (2)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? 2 (7)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? 2 (8)
- 10:40 Dekoratorzy 2 (6)
- 11:10 Dekoratorzy 2 (7)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 3 (2)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (8)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (8)
- 15:25 Dekoratorzy 2 (9)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 3 (3)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 3 (2)
- 21:00 Akta zbrodni 3 (2)
- 00:05 Wij
- 02:20 Prezentuj broń! (1)
- 03:25 Prezentuj broń! (2)
- 04:25 Prezentuj broń! (3)
- 05:35 Hity AXN
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (4)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (2)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (15)
- 08:55 Drużyna A 2 (23)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 3 (4)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (2)
- 11:55 Drużyna A 2 (23)
- 20:00 Wild Card
- 21:50 Sukiyaki Western Django
- 23:55 Proud Mary
- 00:15 Winnice miłości 2 (99)
- 01:20 Prezentuj broń! (17)
- 02:25 Prezentuj broń! (18)
- 03:30 Prezentuj broń! (19)
- 04:45 Prezentuj broń! (20)
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (99)
- 07:25 Profil 3 (1)
- 08:35 Profil 3 (2)
- 09:50 Domek na prerii 9 (19)
- 10:50 Domek na prerii 9 (20)
- 11:55 Cztery siostry (56)
- 13:15 Winnice miłości 2 (99)
- 14:20 Profil 3 (3)
- 15:20 Profil 3 (4)
- 16:30 Domek na prerii 9 (21)
- 17:35 Domek na prerii 9 (22)
- 21:00 Brzydka prawda
- 04:55 Klasyka krótkich animacji (Popeye meets Sindbad)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Rewolwerowcy)
- 06:30 Celnicy 2 (1)
- 07:05 Celnicy 2 (2)
- 07:40 Poirot (Co masz w swoim ogródeczku?)
- 12:00 Chłopak dla szefowej
- 13:55 Kosmiczna kolizja
- 17:50 Poirot (ABC morderstwa)
- 20:00 Fan
- 22:35 Kick-Ass
- 00:05 Zakończenie programu
- 05:25 Stracone marzenia
- 07:15 Bohaterowie
- 10:35 Mój przyjaciel Shadow
- 12:15 Pierwiosnek
- 14:05 Pochmurne dni
- 16:00 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 17:35 Gorzko-słodki
- 19:20 Bernie
- 21:00 Wczorajsze dzieci
- 22:30 Niezapomniany weekend
- 00:50 Poprawczak
- 02:20 Beautiful Solos
- 03:25 Colt 45
- 04:50 Zakończenie programu
- 06:05 Wrobieni
- 07:35 Młodzi muszkieterowie
- 09:05 Wyspa piratów
- 10:35 Czarownik i biały wąż
- 12:10 Czarny motyl
- 13:40 Tajna agentka
- 15:15 Król wojowników
- 16:45 Cesarz
- 18:25 Łąka zgubionych butów
- 20:00 Minuta po śmierci
- 21:35 Naczelny dowódca
- 00:55 Rzeka
- 02:30 Nieznajoma w kobiecie
- 04:10 Tulsa
- 06:00 Życie z ojcem
- 07:55 Rozkosznie niebezpieczna
- 09:25 Wiatry pustkowia
- 10:20 Laleczka
- 11:40 Schengen
- 11:50 Rycząca otchłań
- 16:25 Sztama
- 16:35 Bunt
- 17:50 Zemsta zombie
- 18:50 Pościg
- 20:15 Nic poza wodą w morzu
- 21:00 Obcy
- 22:45 Ostatni dzień sierpnia
- 01:05 Terrorysta
- 02:50 Skok Henry'ego
- 04:35 Zakończenie programu
- 06:00 Na przekór całemu światu
- 07:40 Opowieść o Zbawicielu
- 13:55 Che. Rewolucja
- 16:05 Camino
- 18:30 Pas startowy
- 20:00 Obsesja Eve 3 (3)
- 20:45 Houdini i Doyle (5)
- 21:30 Zapaśnik
- 23:20 Więzy krwi
- 01:15 Szaleńcy
- 03:30 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 05:05 Codzienne marzenia
- 05:45 "Moda na sukces" powraca (2)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Brie Larson)
- 06:35 Superstars (Woody Allen, Scarlett Johanson, Vin Diesel, Nicole Kidman, Ozzy Osbourne)
- 07:05 FilmoNewsy (36)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (35)
- 07:55 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:15 Burza (101)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (102)
- 11:50 Ale lapsus (9)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8611)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8612)
- 12:55 Sekrety autorów (5)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (57)
- 13:50 Między gwiazdami (odc_148)
- 14:15 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy minionej dekady)
- 14:35 Planetarium (165)
- 15:00 Ale lapsus (10)
- 15:10 Warsztat filmowy (WF_125)
- 15:35 Ikony - 10 min. (Elizabeth Taylor)
- 15:45 Klik News (65)
- 15:55 Muzyczny express (141)
- 16:20 Klik News (66)
- 16:30 Cannes 2024 (Ceremonia otwarcia)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (65)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (96)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8612)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8613)
- 21:20 Proszę nie pukać
- 22:45 Delirium
- 00:35 Dom na skraju parku
- 02:30 Bogowie
- 04:45 Brzdąc
- 06:00 Cienka niebieska linia (Ogień i terror)
- 06:40 Vidocówka (2)
- 06:55 Maria Magdalena (12)
- 07:55 Maria Magdalena (13)
- 14:20 Maria Magdalena (7)
- 15:20 Maria Magdalena (8)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (110)
- 17:15 Karetka 2 (10)
- 18:25 Triumf miłości (114)
- 19:25 The Queen of Flow 2 (34)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8313)
- 20:55 Maria Magdalena (14)
- 21:55 Maria Magdalena (15)
- 22:55 Easy Rider
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire (8/24)
- 13:35 Columbo 2 (1)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 3 (19)
- 19:00 Chicago Fire (9/24)
- 19:55 Columbo 2 (3)
- 22:40 Jest temat
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Magiczny autobus