Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia (Udar mózgu)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Noblista ze Strzelna)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Iskra)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Obiektyw regionu (9/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 W Borach i na Krajnie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:50 Sport
- 21:55 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:01 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:27 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 08:39 Sielskie życie
- 08:52 Całkiem niezła historia (Przyjaciele Habsburgów)
- 09:05 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny (Trzy kolory czarny, zielony, żółty kamienne skarby Lubelszczyzny)
- 09:19 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:30 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 14:53 Obalamy mity medyczne (12)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:38 Leśny kalejdoskop
- 17:51 Całkiem niezła historia (Przyjaciele Habsburgów)
- 18:04 Magazyn reporterski
- 18:19 Tajemniczy świat zwierząt (23)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:58 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Milanów)
- 19:12 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:25 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Czas na speedway
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:45 Lubelskie parki krajobrazowe (Skierbieszowski Park Krajobrazowy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Kolekcja starych temperówek)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Pluton)
- 17:10 Bezbłędnie (Instruktor)
- 17:15 Reportaż. Z lubelskiego (Po prostu posadź)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów (Moskwa, Krym i Karaimi)
- 18:10 Design i ty (Rzeźba)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:20 Stop! Kultura
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Konflikt o Zaolzie)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Magazyn sportowy
- 08:35 Z Andrusem po Galicji (Sucha Beskidzka)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Rok w ogrodzie
- 09:26 Z życia regionu (Darz Bór)
- 09:36 Ścieżką przez las (Profesor - leśnik z Sieniawy)
- 09:59 Impresje (Dębica)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Magazyn sportowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:36 Jedno życie - cały świat (Sebastian i Katarzyna Kazakowie)
- 16:44 Impresje (Tarnobrzeg)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ścieżką przez las (Profesor - leśnik z Sieniawy)
- 17:22 Z życia regionu (Garncarski jarmark w Medyni Głogowskiej)
- 17:29 Studio lato
- 18:00 Z życia regionu (Świat według Łukasza)
- 18:26 Kalejdoskop filmowy
- 18:30 Aktualności
- 18:48 Pogoda
- 18:52 Z życia regionu (Garncarski jarmark w Medyni Głogowskiej)
- 18:59 Impresje (Tarnobrzeg)
- 19:00 Liczy się pasja (Józef Mendrala)
- 19:15 Wiatr w żagle (3)
- 19:30 Studio lato
- 19:59 Impresje (Dębica)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Z życia regionu (Garncarski jarmark w Medyni Głogowskiej)
- 21:56 Kalejdoskop filmowy
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Johann Scheffler - mistyczna opowieść
- 09:43 Powożenie Książ
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Poczta Polska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 18:02 Dlaczego krowa... (Pstrąg)
- 18:14 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Szczury)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Wschód
- 19:10 Słownik polsko@polski
- 19:35 A to polski właśnie... (Czym się różni ważenie od warzenia?)
- 19:38 Design i ty
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Kronika (13)
- 08:15 Tematy dnia (12)
- 08:25 Pogoda (13)
- 08:27 Muzealne opowieści (73)
- 08:30 Magazyn medyczny (Okulistyka dla dzieci i dorosłych w Szpitalu im. S. Żeromskiego)
- 08:40 Klasztor Norbertanek
- 08:45 Wojownicy czasu (Wyznania mistrzów małodobrych, czyli katem być)
- 09:15 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Rysy)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu (14/23)
- 14:45 Kronika dnia (13)
- 14:56 Pogoda (13)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Kronika dnia (13)
- 16:42 Pogoda (13)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (13)
- 17:01 Raport pogodowy (13)
- 17:05 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Płatnerz)
- 17:27 Działo się w Krakowie
- 17:29 Zjednoczeni folklorem
- 17:45 Koło się kręci (Kosynier Głowacki)
- 17:56 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stary Sącz)
- 18:03 Krakowskie Podgórze (Morze Mioceńskie)
- 18:05 Moda na język polski (Czesław Miłosz)
- 18:30 Kronika (13)
- 18:52 Tematy dnia (13)
- 19:03 Pogoda w regionie (13)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (13)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Filmoteka małopolska (Dom Róży)
- 19:54 Pogoda (13)
- 19:56 Raport pogodowy (13)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (13)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (13)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Czas na speedway
- 09:25 Janka (Nocne czary)
- 09:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ląd nad Wartą)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Czyste powietrze - przeciwdziałania emisjom (7)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Bezbłędnie (Niestety)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 17:15 Kwartet (Świątynie)
- 17:45 Politechnika dziecięca (Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki)
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:30 Studio Raban
- 19:50 Historia wysokich lotów (Głogówek)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:16 Pogoda w regionie
- 09:17 Świętokrzyskie Espresso
- 09:47 Pocztówki z Kielc (Stanisław Nyczaj)
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Pocztówki z Kielc (Handel w Kielcach)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce (Szydłów)
- 18:02 RoberTeka
- 18:15 Koło się kręci (Zgoda, zgoda, wiwat zgoda)
- 18:27 Bezbłędnie (Małż)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 ABC zdrowia (Schorzenia stóp)
- 19:10 Fakty i opinie
- 19:55 Bezbłędnie (Dzban)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Ewa Demarczyk
- 08:53 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:13 Życie lasu. Storczyki
- 09:49 Cietrzew - ptak na granicy przetrwania
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (14)
- 16:39 Tajemniczy świat zwierząt (15)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Historie z pasją (6)
- 17:11 Życie lasu. Grzyby
- 17:49 Łódzka nauka
- 18:03 Łucka odkrywa Łódzkie
- 18:15 Agroexpress
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Sport
- 18:58 Pogoda
- 19:02 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:30 LOFT
- 19:52 Skarby Łodzi (13)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:51 Pogoda
- 21:55 Obalamy mity medyczne (8)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:22 Piękne bo śląskie (Katowice 3)
- 09:25 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - Teatr Mały Książę)
- 09:30 Wiesz jak jest
- 09:42 Piękne bo śląskie (Bielsko-Biała)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:36 Pogoda
- 16:38 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się (Daleka droga)
- 17:12 Piękne bo śląskie (Sosnowiec)
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:07 Piękne bo śląskie (Cieszyn)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:51 Pokój na poddaszu (Z poddasza - Tańce dawne)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:00 Słowo życia ((Mt 17, 22-27) Podatek na świątynię)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Jedwabne, Stawiski, Augustów)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Inż. Antoni Kocjan)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Trójca Święta - Bóg Ojciec)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Bitwa Warszawska - historia i znaczenie dla Polski i Europy)
- 02:25 Święty na każdy dzień (12 sierpnia, wspomnienie św. Joanny Franciszki de Chantal, zakonnicy)
- 02:30 Poznajemy Polskę (Wyżyna Krakowsko-Częstochowska)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Niezwyciężeni. Czas próby)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Jan Paweł II - Brat naszego Boga' - Koncert z Kościoła pw. Św. Brata Alberta w Krakowie
- 06:50 Zawód: prymas Polski
- 07:45 Mateczniki Polskości (Muzeum Pożarnictwa w Kotuniu)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (13 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Świat widziany sercem
- 09:00 Papież Polak do rodaków (Homilia w czasie liturgii słowa skierowana do ludzi morza w Gdyni, 11 czerwca 1987 r.)
- 09:40 Słowo życia ((Mt 18, 1-5. 10. 12-14) Godność dzieci. Przypowieść o zabłąkanej owcy)
- 09:45 Święty na każdy dzień (13 sierpnia, wspomnienie św. męczenników Poncjana, papieża i Hipolita, kapłana)
- 09:50 Muzyczne chwile
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej (Kult św. Maksymiliana Kolbe)
- 10:45 Zew natury (7)
- 11:05 Mocni w wierze (Nawrócenie czy terapia?)
- 11:35 Słowo życia ((Mt 18, 1-5. 10. 12-14) Godność dzieci. Przypowieść o zabłąkanej owcy)
- 11:40 Ma się rozumieć (Trójca Święta - Bóg Ojciec)
- 11:50 Święty na każdy dzień (13 sierpnia, wspomnienie św. męczenników Poncjana, papieża i Hipolita, kapłana)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Jestem mamą (Samodzielność. A co to?)
- 16:25 Przyroda w obiektywie (Nietoperze)
- 16:40 Zdrowie z Bożej Apteki (Kurkuma)
- 16:55 Śląskie ślady Świadka Prawdy - błogosławiony Ryszard Henkes SAC
- 17:10 Prosto o gospodarce (Woda w Polsce)
- 17:30 Zostań żołnierzem RP (5. Batalion Strzelców Podhalańskich)
- 17:45 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Ks. Ignacy Skorupka)
- 18:00 Anioł Pański
- 18:05 Informacje dnia
- 18:15 Rozmowy niedokończone (Jak wychowywać dzieci i młodzież?)
- 19:25 Święty na każdy dzień (13 sierpnia, wspomnienie św. męczenników Poncjana, papieża i Hipolita, kapłana)
- 19:30 Każdy maluch to potrafi (Tulipan)
- 19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Gra o niepodległość)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 Koncert papieski
- 23:00 On woła Cię!
- 23:50 Muzyczne chwile
- 01:10 Mroczne historie magazynowe (2)
- 03:00 Miłosny trójkąt (13)
- 03:30 Miłosny trójkąt (16)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (6)
- 06:00 Yattaman (Kobieta-wilk)
- 06:25 Yattaman (Podziemna przygoda)
- 06:55 Yattaman (Księżycowa księżniczka)
- 07:25 Yattaman (Jak w westernie)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (72)
- 08:25 Stellina (3)
- 09:15 Świat zwariował 2 (15)
- 09:30 Moje trzy siostry (136)
- 10:30 Rozbitkowie (16)
- 11:25 Uśmiechnij się 3 (5)
- 11:30 Rozbitkowie (17)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (43)
- 12:55 Helena i chłopcy (8)
- 13:35 Uśmiechnij się 3 (2)
- 13:40 Namiętności (74)
- 14:15 Namiętności (75)
- 14:55 Uśmiechnij się (9)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (10)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (6)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Mroczne historie magazynowe (2)
- 00:00 Nieśmiertelny 3: Mag
- 01:55 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Ani Mru Mru)
- 02:55 Uśmiechnij się (4)
- 03:00 Kobra - oddział specjalny (24)
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (25)
- 05:00 Na osi (501)
- 05:40 Uśmiechnij się (13)
- 05:45 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Pojedynek drapieżników)
- 06:55 Simba lwi Król (17)
- 07:25 Simba lwi Król (18)
- 10:00 Remont na 5+ (9)
- 10:30 Drakers (12)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Armagedon)
- 11:55 Legendy sportu (Sebastian Świderski)
- 14:00 Uśmiechnij się (2)
- 14:10 Mroczne historie magazynowe (2)
- 15:55 Uśmiechnij się (18)
- 16:00 Mała doboszka (7)
- 17:00 Mała doboszka (8)
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 01:05 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (6)
- 01:55 Před půlnocí
- 02:20 Ta naša kapela
- 02:50 Čaj pro třetího
- 03:15 Historie.cs
- 14:40 Budovatelé přírody (2)
- 15:35 Plyšový medvídek – Teddy
- 20:00 Pirát sedmi moří
- 21:40 Oscar
- 23:05 Kruk II (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:20 Triatlon ČR 2024 (MČR Tábor)
- 04:35 Triatlon ČR 2024 (MČR Most)
- 04:55 Hokej na zemi (7005)
- 05:20 Požární sport 2024 (Mezinárodní soutěž mladých hasičů v disciplínách CTIF)
- 05:35 Cyklotoulky (30)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Chance Národní Liga 2024/2025 (MFK Vyškov - SK Slavia Praha B)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 07:55 Panorama
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Czech Tour 2024 (Czech Tour)
- 04:15 Detektivové před kamerou
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (6)
- 21:00 West Side Story
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: Z)
- 06:05 Hopsasa (Nekonečná schovka)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:50 Zafari (11)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (12)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (19)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Bobo
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:30 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a vlaštovka)
- 18:50 Zafari (12)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (13)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00