Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:55 Tak jest
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Biznes
- 00:35 Fakty po Faktach
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:35 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Podziemne sekrety (Atlantyda w Ameryce)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Horyzont
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:50 Tak jest
- 14:50 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:35 Polska i świat
- 00:00 Biznes wieczorem
- 00:30 Kadry w pigułce (142)
- 00:45 Po godzinach: Konie (15)
- 01:00 Koniec dnia
- 02:00 Ważne opinie
- 02:35 Dłuższa rozmowa
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:35 ITbiznes (187)
- 04:05 Po godzinach: Konie (15)
- 04:20 Dobra franczyza 2 (15)
- 04:35 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (22)
- 06:00 Biznes wieczorem
- 06:30 Dłuższa rozmowa
- 06:45 Zdaniem analityków
- 07:00 Ważne opinie
- 07:25 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Pieniądze z papieru (102)
- 11:30 Biznes od rana
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Pieniądze z papieru (102)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Motozoom (116)
- 14:30 Pan i Pani Szaran 2 (15)
- 14:45 Kadry w pigułce (142)
- 15:00 Po godzinach: Konie (15)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Po godzinach: Konie (15)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Po godzinach: Konie (15)
- 21:30 Biznes wieczorem
- 22:00 Ważne opinie
- 22:30 Biznes wieczorem
- 23:00 Zdaniem analityków
- 23:15 Ważne opinie
- 23:40 Dłuższa rozmowa
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 01:25 Do domu po miłość
- 02:55 Suburbicon
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (2)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5327)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (33)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (6/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (181)
- 21:10 07 zgłoś się (Strzał na dancingu)
- 22:50 Legiony
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (51)
- 01:00 Król Kalifornii
- 02:35 O mnie się nie martw 11 (7/13)
- 03:35 Rodzinka.pl (Rodzinna kolacja)
- 04:05 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Trzeba być dobrej myśli)
- 05:35 M jak miłość (1637)
- 06:25 Czy będę w niebie?
- 06:55 Rodzinka.pl (Kotleciki dla Tomusia)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Adriatyk)
- 11:50 Barwy szczęścia (3006)
- 12:30 Koło fortuny (1623)
- 13:15 Akacjowa 38 (404)
- 14:05 Va banque (767)
- 14:35 Na sygnale (Kuchenne reanimacje)
- 15:05 M jak miłość (1803)
- 16:00 Koło fortuny (1624)
- 16:35 Familiada (2865)
- 17:15 Miłość i nadzieja (9)
- 18:10 Va banque (768)
- 18:45 Akacjowa 38 (428)
- 19:35 Barwy szczęścia (3006)
- 20:10 Po prostu przyjaźń
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (52)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Saga rodów (Ród Stępniów)
- 08:20 Ja cię uczyć każę
- 08:43 Z wieszaka historii (Kariera biustonosza)
- 09:10 Warszawskie tablice (Służewiec)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Informacje z Mazowsza
- 17:26 Warszawskie tablice (Służewiec)
- 17:33 Polskie Parki Narodowe (Karkonoski Park Narodowy)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:22 Piękne bo śląskie (Katowice 3)
- 09:25 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - Teatr Mały Książę)
- 09:30 Wiesz jak jest
- 09:42 Piękne bo śląskie (Bielsko-Biała)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:36 Pogoda
- 16:38 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się (Daleka droga)
- 17:12 Piękne bo śląskie (Sosnowiec)
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:07 Piękne bo śląskie (Cieszyn)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:51 Pokój na poddaszu (Z poddasza - Tańce dawne)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Cały ten sport
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 2 (22)
- 09:30 W labiryncie (Wobec wyboru)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:20 Którędy po sztukę (Retabulum św. Elżbiety)
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Wiatrak
- 17:50 Pomorze na weekend (Krynica Morska)
- 18:20 Osadnicy
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Ludzie lasu
- 19:30 Szaleństwo Majki Skowron (Wyspa)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Arka
- 08:25 Wakacje z duchami (Tajemniczy przybysz)
- 08:55 Kapitan Sowa na tropie (Cichy pokoik)
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (10)
- 09:47 Bezbłędnie (Lody)
- 09:50 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 14:53 Polacy światu (Julian Jurkowski)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Łemkowszczyzna)
- 18:00 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas (Potrzebne nowe anioły)
- 19:00 Wojenne dziewczyny (4)
- 19:45 Świat pomiarów
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera